'olenwiek maatje te groot roor Leos-vrouwen Roda (zo.) bezig met opmars: 3-1 MHCL Sport in cijfers leusderk Seizoenstart SVL overtuigend: 2-6 fian' 4 4 4 4 4 4 s 4% ÏV Achterveld maakt achterstand goed Korfballers geven punten uit handen Linksbinnen (Coniferen pannen verslaan Brezan/SSS met 2-3, na een 2-0 achterstand <1 41 4i 4% A !oda' Blom Lensdag 31 oktober 1990 Vorige week werden in leze krant coniferen te koop ^geboden 'met een prima tfuit van eigen kwekerij'. De puiken waren 'hierdoor gul dens goedkoperLogisch, fint waar de coniferen van- ion komen, vermeldt de ^rekenj uit Terschuur niet. Wat heeft dit met sport te tinaken, zult u zich afvragen. piels. Ter zake. De laatste keer prak ik met u over de Ha- jtershofloop. Voorafgaand tan de loop sprak de gemeente Leusden in haar jiforma tienibriek 'Van 't Erf in deze krant echter nog steeds ran de Waterlooloop". Zou de gemeente het met mij eens zijn dat die naamsverandering ranwege de asielszoekers is gebeurd. De kinderen van de Walstro lijn boos op diezelfde ge meente. Wethouder De Jongh jril hun' speelterrein met hui ten volbouwen. De kinderen: JUs het gras gemaaid is, is het goed voor hockey. Vliegeren 'tan altijd. Slagbal, honkbal, soldaatje, tikkertje. Iedere dag iets anders. Hier kun je nog spelen zoals je wilt!." Is er eindelijk een ruimte vaar kinderen ongestoord en ongehinderd kunnen spelen 6/1 ondertussen sporten), komt de wethouder met het plan daar huizen neer te zetten. Ik vraag mij of gemeente raadsleden zelf wel jong(h) zijn geweest. Zij moeten vroeger toch ook hebben gespeeld. Misschien hebben ze wel rooit zo kunnen spelen als de kinderen bij de Walstro. Mis schien zijn zij nu wel een beetje ;aloers. Misschien bouwen ze daarom wel huizen omdat ze het niet de kinderen niet gun nen en die eens lekker willen pesten. Een paar coniferen voor het tadhuis planten misschien, iet prima kluit. Frits Schoenmaker LEUSDEN - Roda zondag zette de opmars van de laatste we ken goed door. DEV uit Doorn had geen afdoend antwoord op de agressieve speelwijze, die Roda vooral in de eerste helft van de wedstrijd liet zien. Leusden won in de stromende regen met 3-1. Nadat beide ploegen eikaars krachten wat hadden afgetast, was het de Roda '46-ploeg, die het ini tiatief nam. De ene aanval na de andere rolde op het DEV-doel af Omstreeks de 15e minuut bracht Henk Weishaupt de bal op John Jansen met 'n DEV-verdediger in zijn rug. Hij werd op prima wijze aangespeeld, uit de diraai knalde Roda's echterspits raak en het was 1-0 voor Roda '46. Weer enkele minuten later speelde Hans Heymen met een steekpass over 50 meter Hen Strij- bos vrij. De inzet van Roda's cen trumspits belandde in het zijnet. Roda '46 bleef op een felle spor tieve manier het DEV-doel be stoken. Na 'n klein half uur werd een pnma aanval opgezet door het doel spelende middenveld van Roda '46. Het was Henk Strijbos, afgedwaald naar Inks, die met een strakke schuiver over de grond voor 2-0 tekende. Hierna viel Roda '46 wat terug. Maar een minuut of 10 voor de rust speelde Hen Weishaupt zich vrij aan de achterlijn. Een verdediger van DEV kon zich niet beheersen en trapte na. De scheidsrechter stuurde deze speler subiet van het speelveld. Roda '46 kreeg het nu moeilijk want er sloop gemak zucht in de ploeg. Op slag van rust mocht DEV een corner nemen. Hans van Bekkum lette niet goed op en bij de tweede paal kopte DEV de aansluittreffer binnen: 2-1 Na de rust kwam een herboren DEV-ploeg uit de kleedkamers; met tien man spelend wisten ze een groot gedeelte van de tweede helft het middenveld van Roda '46 hun wil op te leggen. De achter hoede van Roda '46 wist slechts met de grootste moeite, en ten koste van vele overtredingen, het gevaar te keren. Maar de gasten uit Doom wisten de diverse vrije trappen die ze kregen met in doel punten om te zetten. Op de counter was Roda '46 steeds gevaarlijk, maar de inzetten van Edwin Boog, Eef v/d Berg en John Jansen troffen geen doel. Een minuut of vijf voor het emde maakte aanvoerder John Jansen een fraai in de diepte gespeelde bal beheerst af en bracht 3-1 op het bord. DEV kon hierna geen vuist meer maken en Roda '46 won met een redelijke partij voetbal. Opstelling: Hans v. Bekkum - Sander Verzuu - Erik Vis - Hans Heymen - Bob Schoordijk - Eef v/d Berg - Henk Weishaupt - Remco Bosman - John Jansen - Henk Strijbos - Edwin Boog. Doelpunten: John Jansen, Henk Strijbos, John Jansen. LEUSDEN - Het eerste team van de schaakvereniging Leus den is het nieuwe seizoen begonnen met een overtuigende 2-6 overwinning in de verre uitwedstrijd tegen Kijk Uit I (Oudewa ter). Het eerste doelpunt was al tame lijk snel binnen. Leo de Rijke speelde de opening misschien niet helemaal feilloos, maar com bineerde daarna zijn tegenstander vlot van het bord. Ook Hans Peperkamp en Jaap v. Tuyll boekten snelle overwinnin gen. Bij deze 0-3 stand was er al geen vuiltje meer aan de lucht voor Leusden, zelfs niet toen Wim Velker en Arnold Peperkamp aan de beide topborden plotseling en onnodig in de fout gingen en van uit goede stellingen alsnog verlo ren. De drie resterende partijen stonden toen al duidelijk beter voor Leusden en nog voor het af breken wisten ook Egbert Moed, Carel Vos en Bert Uneken hun te genstanders tot opgeven te dwin gen. In de onderlinge competitie deed Arnold Peperkamp weer goede zaken. In een spannend duel te gen Egbert Moed leek hij eerst wel in moeilijkheden te komen, maar toen die in wederzijdse tijd nood een stuk verloor was het ei genlijk bekeken. Wit overschreed de bedenktijd in een hopeloze stelling. Ook in de partij tussen Hans Pe perkamp en Bert Uneken speelde de tijdnood een rol. Wit had hier duidelijk voordeel, maar de tijd ontbrak om het allemaal nauwkeu rig uit te maken. Zwart ontsnapte naar een stelling die vrijwel zeker remise is. Carel Vos en Jan v. Baar- dewijk kwamen weer op vijftig procent. Vos won zijn afgebroken partij van Dick Willigenburg ondanks hard nekkig verzet en v. Baarde wijk zorgde ervoor dat Pim v.d. Harst - na een uitstekende seizoenstart - nu een flink eind teruggeworpen werd. Die had namelijk ook ge merkt dat zijn afgegeven zet tegen Dick Willigenburg niet deugde en deze partij zonder verder spelen opgegeven. 1 A. Peperkamp 1760 2. Velker 1730 3. Moed 1714 LEUSDEN - AI in de eerste minuut kreeg het Leusdense team een strafcorner toegekend, die helaas niet gescoord werd. Ro den kon goed counteren, vooral over de rechter vleugel met ontstellend snelle spitsen. In de 8e minuut zag keeper Gert Jan v.d. Groep een snel genomen vrije slag op de rechter vleugel via een vrijstaande man in de cirkel net voor zijn doel langs gaan. Eén minuut later, nadat de goed verdedigende Robert Jan Willem- sen een mooie pass gaf op Ralph Kemps, wist deze de bal schitte rend door te spelen op de doorge broken Ralph Wessel (rechts mid den). Met een mooie passeerbe weging zette Wessel de keepei op het verkeerde been, maar zag zijn inzet op de doellijn gekeerd door een snel teruggekomen spe Ier van Roden. Het spel ging redelijk over er weer, maar Leusden kreeg d€ beste kansen. In de 13e minuui nam Frank de Ruiter (middenvel der) de bal mooi op de rechtei vleugel mee en gaf deze af aar Flip van Dalen, die de bal tot twee maal toe tegen de keeper aan schoot. De derde maal werd de bal afgeschoven naar links in de cirkel waar een volledig vrij staande Maarten Jonges uithaalde Ook zijn inzet werd uit de doel- mond weggehaald. Roden pro beerde door de goede verdedi ging heen te komen, maar mede dankzij goed verdedigend werk van de gehele achterhoede, hoefde keeper v.d. Groep maar weinig in actie te komen. In de 22e minuut passte Robert Krei- kamp de bal via Flip van Dalen naar Ralph Kemps, die alleen op de keeper afging, hij pushte de bal mooi langs de uitkomende keeper heen, maar zijn inzet ging net rechts naast. IISDEN - De vrouwen van >s hebben een gevoelige __Jerlaag in Zaandam gele- 1 ti. Molenwiek versloeg het im van trainer Evert van «tderen met een 3-0. „Mo- wiek was voor ons nog een latje te groot. We hebben de «torijd verloren op serve passing en op de bniten- ival van de tegenpartij," lgens Van Garderen. Leos, ig week nog alleen koplo- moet nu Molenwiek en voor laten gaan, terwijl :oude op gelijke hoogte nv' lge rig r, m Qto 1 ICOUC ram. mannen hebben de ge lige nederlaag tegen I, de week daarvoor, goed igevangen. In Barneveld het tweede team van SSS met 2-3 geklopt. Leusdenaren, zonder de ilesseerden Erik van Dijk Rob Vooijs, moesten wel a 2-0 achterstand wegwer- Voor de thuisclub, vorig :oen gedegradeerd, bete- le de 2-3 nederlaag het late punt. Leos haalde twee grijke punten en bezet een zevende plaats. A adi rek M kuJ' A iu< m ens 1 M •J M: i.i - WU1I K A M Vwo: A *VD' Eerr Huls».. Mk svvu CHc lUhc mn» Leos heeft in haar eerste 'serieu ze' treffen een gevoelige 3-0 ne derlaag geleden in Zaandam. Mo lenwiek, vorig seizoen ook al een plaaggeest van de Leusdenaren, maakte duidelijk dat zij momenteel de betere ploeg zijn. De week daar voor had het team van trianer Evert van Garderen geen enkele moeite gehad met Volendam: een 3-0 overwinning. Tegen Molenwiek was zijn team niet opgewassen te gen de goede service van de thuis ploeg. Ook liet de blokkering van Leos zich te veel in de luren leggen door de buitenaanval van de Zaan dammers. Van Garderen vond dat in deze wedstrijd duidelijk naar voren kwam dat zijn team te weinig traint op de opslag. „Wij trainen te wei nig in De Meent. Daar heb je meer ruimte om de opslag te oefenen. Momenteel trainen we drie uur in De Korf en daar is te weinig ruimte om de lange opslag te oefenen. Qua tijd en niveau komen wij tegen een ploeg als Molenwiek te kort. We lopen teveel op een klein veld te klungelen." Van Garderen zal de problemen opnieuw bij het bestuur aankaar ten. „Ik kan de meiden niets ver wijten, want ze waren niet goed voorbereid; ik heb ze niet goed kunnen voorbereiden." Hij was wel ontevreden over het blokkeren van zijn ploeg. „Het blok ging aan de linkerkant teveel naar de buiten kant, waardoor de tegenstander rustig diagonaal kon smashen. Dat gebeurde niet één keer, maar re gelmatig. Aan de rechterkant was het probleem precies andersom; daar werd te veel naar buiten ge blokkeerd." Leos is in Zaandam niet kansloos geweest. In de tweede set heeft de ploeg met 6-11 en 11-14 voorge staan, maar Molenwiek bleef druk houden met de service en bracht daarmee de Leusdenaren in moei lijkheden. De derde set kon bij de 12-13 voorsprong niet worden doorgedrukt. Aanstaande zaterdag is Leos vrij. Morgen, donderdag 1 november, speelt het in Harderwijk een be kerwedstrijd tegen de plaatselijke club. Molenwiek/C - Leos 15-8, 16-14 en 15-13. DESASTREUS De mannen van Leos speelden donderdagavond in Barneveld. Te gen het nog puntloze Brezan/SSS moesten zij het stellen zonder Rob Vooijs, in de wedstrijd tegen OMS geveld door een zweepslag, en Erik van Dijk (rugblessure). Vooijs zat weer gewoon als trainer op de bank. Naast hem zat als enige re serve Mark Bruin, die ook niet vol ledig fit was. De wedstrijd leek een desa streus verloop te krijgen, toen de thuisclub zowel de eerste als de tweede set wist te winnen. Tot tien punten kon Leos goed volgen, maar op die momenten liet de aan val het afweten. In de derde set kwam Bruin Roalt Dijkstra vervan gen en daverden de Leusadenaren naar een 15-4 setwinst. In de vierde set maakten de Barnevelders zeer veel fouten door de druk van be zoekers. De vijfde en beslissende set werd door Leos met moeite in winst omgezet. Vooijs: „We hadden een 5-8 voorsprong, maar door opslag- fouten kon Brezan dichtbij komen. We moeten nog leren dat in zo'n vijfde set, waarbij iedere fout een punt is, de opslag gewoon over het net moeten. Aanvallend was vooral Edwin Meijerman erg goed op dreef. Hij heeft vrij veel punten ge scoord. Maar wat belangnjker is, dat we onze tweede zege in een doordeweekse wedstrijd hebben behaald. Vorig seizoen heeft ons dat veel punten gekost." Brezan/SSS - Leos 15-13, 17-15, 4- 15, 7-15 en 12-15. 4 minuten later moest Ralph Wes sel met een rugblessure het veld verlaten. Remco Schmitz kwam voor hem in de plaats. 2 minuten later ontving diezelfde Schmitz de bal op de rechter vleugel, en speelde de bal door naar Kemps. Deze schoof de bal door naar Jon ges die dit maal niet miste. Roden ging na dit doelpunt aandringen en het spel van Leusden ver zwakte iets. Na rust werd er door de Leus dense ploeg onrustig en solisüsch gespeeld. In de 6e minuut was het Frank de Ruiter die over de linker vleugel opkwam en de bal over het doel heen schopte 1 minuut later was het Flip van Dalen, maar deze liep zich in de cirkel vast. Bart van Dalen ontving geel, we gens hard spel, waarna Jonges even zijn plaats als voorstopper in nam. In de 20e minuut ontving Ro den een strafbal, wegens een op zettelijke overtreding in de cirkel. Keeper v.d. Groep dook hierbij in de verkeerde hoek, waardoor Ro den weer op gelijke hoogte kwam. 2 minuten later speelde Ro den met 10 man, doordat Frank de Ruiter gemeen onderuit werd ge haald. Even later was het Jonges die het veld tijdelijk moest verla ten, doordat hij doorsloeg op de keeper. Het spel werd van beide kanten snel gespeeld, maar ballen kwamen niet goed aan, of er zat een verdedigende stick tussen. Een paar minuten voor tijd nam Thomas van Dalen de plaats van Schmitz over. Leusden bleef tot op het laatste moment aandringen, maar wist niet meer tot scoren te komen. Opstelling: Gert Jan v.d. Groep, Robert Jan Willemsen, Frank Roggenkamp, Bart van Dalen, Chris Hogendoom, Frank de Rui ter, Robert Kreikamp, Ralph Wessel, (Remco Schmitz) (Tho mas v. Dalen), Flip van Dalen, Maarten Jonges en Ralph Kemps. Doelpunt: Maarten Jonges. ACHTERVELD - In een spannende wedstrijd tegen Domstad Majella heeft Achterveld een punt mee naar huis kunnen ne men. De Achtervelders kwamen 3 keer terug na een achter stand, wat duidde op een goede instelling. Het revancheerde zich hiermee op de matige wedstrijd van vorige week. De wed strijd tussen de twee koplopers eindigde in 3-3. Beide partijen konden vrijwel compleet de wedstrijd starten. Op het door de vele regen zware veld was de beginfase een periode van aftasting. Pas na 20 minuten kwam de eerste noemenswaardige ac tie. Harry van Dalen kon op de lijn redden na een inzet van de mid denvoor van Domstad. Vijf minuten later was het toch raak voor de thuisclub, toen de scheidsrechter besliste dat de bal de doellijn gepasseerd had. Ach terveld kon hier weinig tegenover stellen. Domstad kwam met goed combinatievoetbal nog een paar keer gevaarlijk voor het Achter- veldse doel. Op slag van rust kwam Achterveld tegen de ver houding in langszij. Eric de Jong kon een voorzet van Rob de Vetter simpel binnentikken. Na de rust kwam Domstad vrij snel weer op voorsprong. Spits van Schaick kon na een aanval uit het boekje de bal achter keeper van den Bedem koppen. Achterveld kwam daarna steeds beter m zijn spel. Door het zware veld ging de conditie steeds meer meespelen en het was duidelijk dat Achter veld over meer inhoud beschikte. Na een snel uitgevoerde aanval via Enk de Jong kwam Gerard van de Breemer vrij voor de keeper en maakte geen fout. Het team stond nog van de gelijkmaker te genie ten toen Domstad een minuut later weer op voorsprong kwam. Na een actie door het centrum van de Achterveldse verdediging was van den Bedem kansloos op een goedgeplaatste schuiver in de hoek. Trainer Mulder bracht Kees van den Breemer voor Peter van Mid delaar. De druk op het doel van Domstad werd steeds groter, vooral dankzij de goed inschui vende voorstopper Jeroen Tol boom. Vijf minuten voor tijd kwam Achterveld verdiend op gelijke hoogte. Gerard van de Breemer schoot vanaf de rand van het straf schopgebied de bal laag tegen het net. Daarna waren de beste kansen voor Achterveld maar het slaagde er niet in de winnende treffer te maken. Opstelling: Gerard van den Be dem, Fred van de Pol, Conno Kok, Henk Voorburg (Henk van Rijnsoever), Erik Hak, Harry van Dalen, Rob de Vette, Erik de Jong, Gerard van de Breemer, Peter van Middelaar (Kees van de Breemer). Doelpunten: Eric de Jong, Gerard van den Breemer (2). LEUSDEN - De korfballers van Antilopen hebben niet kunnen winnen van de koploper KOAG. Antilopen verloor in een thuis wedstrijd met 6-9. Toch noemde trainer Wim de Bruin het een goed gespeelde wedstrijd van zijn team. „De nadelige eind stand werd in de laatste minuten van de wedstrijd bepaald. Daarvoor werd er gewoon goed gespeeld. Het was een van de betere wedstrijden van het seizoen." Een doorloopbal van Jan Costa bracht Leusden op voorsprong: 6- 5. Antilopen maakte zijn kansen echter niet goed af. Wim de Bruin wisselde Eddy Hendriks voor Jack den Heyer. Hij probeerde hiermee een nieuwe impuls te geven aan de aanvaL Antilopen kreeg echter al leen nog maar doelpunten tegen. Binnen tien minuten werd de stand beslist ten gunste van KOAG: 6-9 „Wij gingen eervol ten onder. Maar ik denk dat we toch zeker een punt hadden verdiend." KOAG begon het spel met een afstandschot tegen Jan Costa. Pas na tien minuten is het Koos Meins- ma, die de gelijkmaker kon scoren met een strafworp. In de eenen dertigste minuut van de wedstrijd kreeg Joyce Osnabrugge een straf worp tegen. Antilopen kwam on- middelijk met een tegendoelpunt van Paul Hendriks. Een doorloopbal tegen Esther Versteeg bracht de stand op 2-3. Irene Veenendaal forceerde een strafworp en Koos Meinsma kwam met een afstandschot. Deze twee brachten de ruststand op een voor sprong voor Antilopen met 4-3. Meteen na rust forceerde Yoyce Osnabrugge een strafworp, die door Koos Meinsma werd geno men. „In deze fase van de wedstrijd werd er erg goed gespeeld door Leusden. Wij hadden de kans om door te gaan." KOAG kwam snel terug met twee schoten tegen Koos Meinsma. De eerste keer stond hij verkeerd opgesteld en de tweede keer gaf hij teveel ruimte aan de tegenstander voor een schot. *tbal gen hoofdklasse zaterdag fcnsche Boys - Roda*46 0-1 'Menno's - FC Horst 3-1 Boys - Hulshorst 2-2 Püc-PVDV 4-0 Eemnes 1-2 Velox 2-1 hoofdklasse zaterdag a'46 SVL Merino's Horst «opik •VMBoys feensche Boys Velox V Eemnes Hulshorst 8-11 8-10 8-10 8-9 8-9 8-9 8-8 8-7 7-6 8-7 hoofdklasse zaterdag 3 imber •nsche Boys - SVL t'46 - De Merino's Horst - SVM Boys 'lorst - Lopik 'V-SWU 'es - Velox Voetbal Uitslagen hoofdklasse zondag Olympia'25 - Rivierwijkers SC Nederhorst - SV Zeist Hertha - Ultrajectum DWSV - Celeritudo Roda'46 - DEV Sporting'70 - DSO Stand hoofdklasse zondag 1. Zeist 2. Hertha 3. Celeritudo 4. Roda'46 5. Rivierwijkers 6. Ultrajectum 7. Sporting'70 8 DEV 9. Nederhorst 10. Olympia'25 11.DSO 12.DWSV Programma hoofdklasse zondag 4 no vember Olympia'25 - Sporting'70 Rivierwijkers - SC Nederhorst SV Zeist - Hertha Ultrajectum - DWSV Celeritudo - Roda'46 DEV - DSO Voetbal Uitslagen tweede klasse B zondag SV Domstad - Achterveld 3-3 T Goy - Austerlitz 1-1 OSM75 - Apollon Utrechtse Boys - PVC 2-1 Patria - Schalkwijk 1 -5 Stand tweede klasse B zondag 1. Achterveld 8-12 2. SV Domstad 8-11 3. Schalkwijk 8-10 4. TGoy 8-9 5. Austerlitz 8-9 6. Utrechtse Boys 8-8 7. PVC 8-8 8.OSM75 7-7 9. Apollon 7-4 10.Patria 8-0 Programma tweede klasse B zondag 4 november Schalkwijk - SV Domstad Achterveld - 'T Goy Austerlitz - OSM75 Apollon - Utrechtse Boys PVC - Patna Korfbal Uitslagen eerste klasse D Antilopen - KOAG 6-9 ZKC31 - ASVD 14-11 Stand eerste klasse D 1 KOAG 6-10 2. De Vinken 8-10 3. ASVD 7.9 4.ZKC31 6-8 5. Altius 8-8 6. Antilopen 7.7 7. Vriendenschaar 8-6 8. DOC 8-0 Programma korfbal 3 november ZKC31 - KOAG Hockey, mannen Uitslagen eerste klasse D Ares - GHBS Leusden - Roden i-i DKS - Zwolle Drienerlo - Tempo'41 0-2 Wagerungen - Upward 0-1 Stand eerte klasse D 1. Upward 8-13 2. Tempo'41 3. Wageningen 4. Roden 5. Ares 6. Leusden 7. Drienerlo 8 GHBS 9. Zwolle 10.DKS Programma zondag 4 november Roden - Ares Upward - Drienerlo Tempo'41 - DKS ZwoÜe - Leusden GHBS - Wageningen Hockey, vrouwen Uitslagen tweede klasse G Dieren - Apeldoorn Epe - Lelystad Malburgen - Oosterbeek Tempo'41 -Haackey Dalfsen - Leusden Stand tweede klasse G 1. Leusden 2. Tempo'41 3. Oosterbeek 4. Apeldoorn 5. Dieren 6 Lelystad 7. Haackey 8-13 8. Epe 8-4 8-10 9. Dalfsen 8-3 8-9 lO.Malburgen 8-2 7-8 8-8 Programma zondag 4 november 8-5 Lelystad - Dieren 7-5 Leusden - Tempo'41 7-2 Haackey - Malburgen 7-1 Oosterbeek - Epe Apeldoorn - Dalfsen Stand tweede divisie B 2 AGAVS 3-9 1. Dinto 4-11 3. Harderwijk 2 4-9 2. Molenwiek/C 4-11 4. Vollkei 2 4-9 3. Abcoude 4-9 5. Harderwijk 3 4-7 4. Leos 4-9 6. OMS 4-6 5. EAW 2 4-6 7. Leos 4-5 6. Delta Lloyd/AMVJ 2 4-5 8. Renswouw 4-5 7. Volendam 4-5 9. Vollkei 3 3-3 8. Alterno 4-4 10 Huizen 2 4-3 9. Madjoe 4-4 11.Brezan/SSS 2 4-1 lO.New Flash/OVRA 4-4 12.Touché '86 4-0 1 Ï.Amsterdam 4-3 12.Brother/Martinus 3 4-1 Programma 2 november OMS - Touché '86 Programma 10 november Alterno - Volendam Amsterdam - Molenwiek/C Leos - News Flash/OVRA (advertentie) EAW 2 - Delta Lloyd/AMVJ 2 8-15 8-13 8-11 8-10 8-10 8-7 8-5 Volleybal vrouwen Uitslagen tweede divisie B News Flash/OVRA - EAW 2 3-2 Molenwiek/C - Leos 3-0 Volendam- Amsterdam 3-0 Madjoe - Alterno 3-2 Brother/Martmus 3 - Dinto 1-3 Abcoude - Delta Lloyd/AMVJ 2 3-0 Brother/Martmus 3 - Abcoude Dinto - Madjoe Volleybal mannen Uitslagen promotieklasse Touché '86 - Spirit Brezan/SSS 2 - Leos OMS - Renswouw Harderwijk 3 - Huizen 2 Vollkei 2 - Harderwijk 2 Stand promotieklasse 1. Spirit 0-3 2-3 3-0 2-3 3-1 ZATERDAG 3 NOVEMBER RODA '46 MERINO'S Aanvang: 14.30 uur. Wedstrijdbal aangeboden door: Rijwielspeciaalzaak Leusden Tel. 033-941418 i

Leusder Krant | 1990 | | pagina 11