O* Achterveld dolt met 't Goy jeos-vrouwen bekeren verder Schakers redden winst maar net Achterveld blijft leider in Tweede klasse B MHCL toont goed spel Hockeysters winnen van nummer twee Strijden om keuprijzen mpala NOBO BV. Korfbal feest Atletiek dat om- i die DOk, een ïtin- sys- fHTERVELD - Voetbalvereniging Achterveld blijft leider in tweede klasse B. Op het Kerstens Sportpark werd 't Goy met I afgedroogd. Drie weken geleden speelde het elftal van liner Dick Mulder ook al tegen 't Goy. Toen hielden beide gegen elkaar keurig in evenwicht: 1-1. Voor Achterveld tekende dat gelijke spel het eerste puntenverlies. Ook nu ten de ploegen uit te komen op een gelijkspel. Bij rust was de een goede verhouding van het krachtsverschil tussen beide (tallen. je thuisclub speelde voor de eze te afwachtend; de oorzaak waarschijnlijk in de pijnlijke jerlaag in de laatste thuiswed- 3<j tegen Schalkwijk. Toen ech- twintig minuten na rust centrale jdenvelder Harry van Dalen uit 3 vrij trap vanaf 25 meter scoor- was het verzet van 't Goy gebro st De Achtervelders maakten middellijk gebruik van de gebo- n ruimte, toen de bezoekers iierin één op één gingen spelen, lede Jong scoorde twee maal en tfs Gerard van de Breemer pikte doelpuntje mee. Met de komst van trainer Dick Jder, afkomstig uit Lunteren, er een andere wind te waaien Achterveld. Er wordt serieus traind. „Ik heb te maken met een atieke groep, die willen leren, ben afkomstig van een club die iste klasse KNVB speelt, dus jet je wel even enkele dingen op njtje zetten voordat je zo'n erstap maakt. Ik ben, in overleg Khet bestuur uiteraard, bezig om paalde zaken toch iets te veran- ren," formuleert Mulder voor- htig. Duidelijk is dat er een elftal at, waar menige tegenstander li op stukloopt. Mulder heeft binnen het elftal, jwel gelijk aan vorig seizoen, enkele posities geschoven, rry van Dalen werd de centrale in op het middenveld. Mulder er zijn speler. „Vroeger speelde rry rechtsbuiten of rechtshalf, lar hij is een speler die graag aan bal is en centraal op het midden- ld is hij de man die we net nodig bben. Vooral ook omdat hij eebenig is. Hij is er echter nog hij zal zijn handelingssnelheid moeten verhogen, maar ik nk dat we met hem op de goede g zijn." yan Dalen maakte in de wed- ij d tegen 't Goy (met te verwar met 't Gooi uit Hilversum. Het latsje 't Goy ligt tussen Houten en ijk bij Duurstede aan het Amster dam-Rijnkanaal) de woorden van zijn trainer waar. Hij was steeds een aanspeelpunt op het middenveld. Met zijn techniek en inzicht wist hij het spel regelmatig te verplaatsen naar die kant van het veld waar de meeste ruimte lag. Hij stond aan de basis van vele goede aanvallen van de thuisclub. MIDDENVELD In de tweede helft verraste hij de keeper met een vrije trap van zo'n 25 meter. Hij schoot de bal op het natte veld over de grond in de ver ste hoek, waar de keeper zich dui delijk op de snelheid van de bal verkeek. Van Dalen weet zich op het middenveld gesteund door twee hardwerkende voetballers. Op rechts blaast oudgediende Robbie de Vette nog wekelijks zijn partijtje uitstekend mee. Aan de andere kant was Erik Hak voor 't Goy, vooral m de tweede helft een sta-in-de-weg. Hij verzette vooral verdedigend veel werk. Maar ook opbouwend is hij een betrouwbare kracht. Zijn passes zijn zuiver en de voorzetten met zijn linkerbeen zijn gevaarlijk. MEER RUIMTE Achterveld heeft aan die linker kant nog een bnkspoot staan, die veel voor het elftal betekent. Links buiten Erik de Jong speelde tegen 't Goy bij vlagen een briljante wed strijd. Vooral als hij iets de ruimte krijgt is hij levensgevaarlijk. Bij die 2-1 achterstand, na de goal van Van Dalen, besloot de bezoekende club de laatste man mee naar voren te sturen. Daardoor kregen de voor- waartsen van de thuisclub ruimte. Vooral De Jong profiteerde daar met zijn snelheid en zijn techniek optimaal van. Bij een eerste uitval werd hij nog ten koste van een overtreding gestuit. Vijf minuten na de tweede Ach- Achterveld heeft vijf doelpunten kunnen maken. De fanatieke ploeg komt steeds verder. terveldse goal was hij er als de kippen bij om de losgelaten bal alsnog langs de keeper te schieten. Deze had een schot van spits Ge rard van de Breemer niet klemvast kunnen krijgen. Bij deze 3-1 achter stand zochten de bezoekers nog nadrukkelijker de aanval en zij kre gen ook kansen. Mulder waar schuwde zijn verdediging dan ook zich niet te ver terug te laten druk ken. Dat lukte vrij redelijk. Toch kreeg de opgekomen voorstopper een unieke kans, maar hij zag zijn schot gekeerd door een uitsteken de reactie van keeper Gerard van den Bedum. In de rebound miste een aanvaller van 't Goy het lege doel op een haar. Vijf minuten later moest Van den Bedem opnieuw uit zijn doel komen om orde op zaken te stellen. Ook een vrije trap op de rand van het strafschopgebied was niet aan de bezoekende club besteed. In de eerste helft al miste een speler een unieke kans om zijn club op een 1-2 voorsprong te helpen. Hij moest de voorzet van links in één keer ne men, maar zag tot zijn schrik de bal naast het doel verdwijnen. LAAG TEMPO De eerste helft werd in een laag tempo afgewerkt, waardoor het bepaald niet sterke 't Goy in de wedstrijd kon blijven. De eerste kans in de wedstrijd was voor de gasten. Een aanvaller van 't Goy gebruikte zijn lichaam goed, maar zag zich in zijn doelpoging gehin derd door voorstopper Jeroen Tol boom. Deze van de jeugd afkomsti ge speler handhaaft zich pro bleemloos in het eerste team. Hij kreeg door het twee-spitsen-sys- teem veel vrijheid om door te schuiven naar het middenveld en deed dat regelmatig en goed. Achterveld bouwde in die eerste helft wel een klein veldoverwicht op, maar kwam eigenlijk niet ver der dan een aantal plaagstootjes. Na 25 minuten spelen kwam de thuisclub enigszins verrassend op een voorsprong. Tegen linksbuiten De Jong was een overtreding be gaan. Hij nam zelf de vnje trap op de punt van het strafschopgebied en legde de bal panklaar op het hoofd van Peter Middelaar. Deze maakte van dichtbij geen fout: 1-0. Het tempo bleef laag en 't Goy voelde zich daar het beste bij. Want vijf minuten later lag de gelijkma ker achter Van den Beedem. Een middenvelder werd op snelheid aangespeeld en kon de bal pro bleemloos langs de keeper in het net schieten. De verdediging onder leiding van Corno Kok was kans loos. Kok leidde zijn verdediging verder met verve en hield de te genstander ver van het doel. Bo vendien gaf hij goed rugdekking aan zijn beide backs Henk ('Speer') van Rijnsoever en Fred van de PoL Van Rijnsoever had van trainer Mulder de voorkeur gekregen bo ven routinier Henk Voorburg. DOLLEN In die eerste helft gebeurde er verder weinig, behalve dan de ge miste kans van 't Goy. Bijna scoorde Middelaar opnieuw, vlak voor rust, uit een nieuwe vrije trap van De Jong. Hij gleed de bal echter naast de paal van het vijandelijke doel. Het mooiste doelpunt kwam van de voet van Erik de Jong. Bij een 3-1 voorsprong vond hij de tijd rijp om een aantal tegenstanders te dollen. Hij legde, onder de ogen van zijn fans, in het strafschopgebied een dnetal verdedigers van 't Goy m de luren. En passant stuurde hij de keeper ook nog even het bos in en kon toen de bal alsnog in een woud van spelers over de doellijn werken. Hij kreeg van het talrijke publiek een staande ovatie. Zulke individuele acties maken het voetbal nu juist zo leuk, maar m het 'resultaat-voetbal' van tegen woordig zijn individuele acties uit den boze. Gelukkig was het in de tweede klasse bij Achterveld te zien. Spits Gerard van den Breemer ging na de 4-1 op jacht naar zijn doelpunt. De beste kans kreeg hij toen hij alleen op de keeper af mocht gaan, maar het schot werd bekwaam gekeerd. In de laatste minuut mocht hij het nog eens pro beren. Hij passeerde de keeper met een droge schuiver aan de rechterkant. Mulder: „We hadden het van de week nog over de kee per gehad. Zijn beste kant was de rechterkant en dan zie je dat Ge rard hem toch aan de rechterkant passeert. En dat krijg je dan ook meteen te horen. Maar ze zijn er in ieder geval mee bezig. Het is be langrijk ook tijdens de wedstrijd te letten op de sterke en zwakke kanten van je tegenstander." Het duel tussen de nummers twee en drie, Domstad en Schalk wijk, eindigde in een 2-1 overwin ning voor Schalkwijk. Deze staat met twaalf punten op twee punten afstand van koploper Achterveld. Dan komt er een groep van zes ploegen die dicht op elkaar staan. Onderaan staan Apollon en Patria, dat nog geen enkel punt heeft we ten te veroveren. Aanstaande zondag speelt Ach terveld opnieuw een thuiswedstrijd tegen OSM75. Vorig seizoen speel den de Achtervelders twee maal tegen OSM75. Op 12 november werd met 2-1 verloren, een week later werd de thuiswedstrijd met 3-2 gewonnen. Momenteel staat de club uit Maarssenbroek in de mid denmoot. Afgelopen zondag vijzel de ze het zelfvertrouwen een wei nig op door Austerlitz met 5-0 te kloppen. Opstelling: Gerard van den Bee dem, Fred van de Pol, Corno Kok, Jeroen Tolboom, Henk van Rijns oever, Erik Hak, Harry van Da len, Rob de Vette, Peter Midde laar, Gerard van de Breemer en Erik de Jong. Doelpunten: Peter Middelaar, Harry van Dalen, Erik de Jong (2) en Gerard van de Breemer. Frits Schoenmaker IUSDEN - De mannen en vrouwen van Leos speelden afgelo- niet voor de competitie, maar een een wedstrijd voor de iker. De mannen gingen kopje onder in Renswoude tegen mlswouw: 3-0. De vrouwen hadden heel veel moeite met irderwijk. Nadat de eerste set werd verloren, kon uiteindelijk ch een 1-3 zege worden binnengehaald. De ploeg van trainer Evert van arderen beleefde een moeilijke rond in Harderwijk. De thuisclub, ovenaanstaand in de derde divi- ging energiek van start en racht Leos direct m moeilijkhe- en. Van Garderen: ,Ja, die ploeg id niets te verliezen en speelde alles of niets. Verder was het Gymnastiekvereniging Impala heeft afgelopen zaterdag goe- resultaten geboekt. In Vee- nendaal werd deelgenomen aan de D-wedstrijden en in Soest aan de mini 3/4 kamp. Na de oefeningen op de bnig, kwam de balk. Helaas werd dit toestel tijdens de oe fening regelmatig verlaten, waardoor de cijfers niet echt hoog waren. De vrije oefening werd door de meeste meisjes voor het eerst gedaan op een wedstrijd. Deze ging zeker niet slecht, met de paardesprong werd de wedstrijd afgesloten voor de oudere meisjes. De jongeren kwamen ver volgens aan bod. Zij begonnen de sprong. Bij de brug gin gen de zenuwen opspelen, waardoor sommige dingen werden vergeten. Op de vloer maakten zij het weer helemaal goed. Uitein delijk kon Impala met een ne gende plaats voor Gelina Bun- nik bij de oudere meisjes en een negenentwintigste plaats bij de jongere voor Wilma Re- nooy terugzien op een goed resultaat in Veenendaal In soest was Impala maar befst met negen ploegen ver tegenwoordigd. Zij moesten strijden voor een finale plaats tegen andere verenigingen uit het rayon Eemland. Bij de meisjes van 7 t/m 11 jaar heeft Impale drie met "*i.5 punten zich geplaatst voor de finale. Zij eindigden op een vierde plaats. De 12 t/m 15-jarigen behaalden acht met 192.5 een tweede plaats. Ook dj gaan door naar de finale, net als de jongens, die derde wer den. publiek helemaal op de hand van Harderwijk. Wij kwamen regelma tig in de problemen." Op basis van inzet haalden de Harderwijkers de eerste set bin nen. De tweede set leverde de meeste spanning op. De partij hing voor Leos aan een zijden draadje, maar de uiteindelijke setwinst was toch voor de Leusdenaren: 14-16. „In de eerste twee sets heb ik mij alleen maar bezig kunnen houden met eigen ploeg. Vooral in die tweede set heb ik echt in de knijp- zak (Van Garderen bedoelt hier waarschijnlijk 'piepzak") gezeten. Ik heb tegen de meiden gezegd, dat ze rustig moesten blijven en op hun kansen moesten wachten. Ge woon hun eigen spel blijven spelen en dat is goddank gelukt." Van Garderen wisselde in de tweede set spelverdeler Erna Boonzaaijer voor Lia Keus. De nieu we spelverdeler verlegde het spel wat meer naar de buitenkant, waar door de tegenstander verrast kon worden. Na het krappe verlies in de tweede set was het met de thuis club gebeurd. „Harderwijk was duidelijk opgebrand. Je kon toen zien dat ze twee sets op hun tenen hadden gelopen. Mijn eigen ploeg moet ik toch een compliment ge ven, omdat ze eigenlijk niet in pa niek zijn geraakt. Ze hebben het geduld op kunnen brengen en dat is een groot verschil met vorig jaar," aldus een opgeluchte Van Garderen. Voor de mannen zat de beker strijd er al snel op. Binnen het uur had Renswouw Leos op de knieën. De ploeg uit Leusden had het ex cuus dat het zonder trainer Rob Vooijs, Jan Albert Koostra en Mark Bruin moesten aantreden. Ook Erik van Dijk, met een trainingsachter stand, moest binnen de lijnen tre den. Vooijs: „We hebben zeer slecht gespeeld. Alles wat er fout kon gaan, ging er ook fout. Het was huilen met de pet op. Ja, als het niet draait, dan lukt er gewoon mets. Ik had ook niemand op te wisselen. Klaas-Jan Hutten en Edwin Meijer- man waren aanvallend nog wel aar dig op dreef, maar de passes en de set ups waren niet goed." Een wed strijd om gauw te vergeten. Harderwijk - Leos 15-13, 14-16, 6- 15 en 4-15. Renswouw - Leos 15-3, 15-8 en 15-7. Uitslag heren promotieklasse OMS 1 - Maxcom Touche 1 3-0 Programma heren promotieklasse 10 november Huizen - Maxcom Touche 1 Renswouw 1 - Brezan/SSS 2 Harderwijk 3 - Vollkei 2 AGAVS 1 - Harderwijk 2 Leos 1 - Vollkei 3 Spint 1 - OMS 1 Programma vrouwen tweede divisie B, 10 november Altenio - Volendam Amsterdam - Molenwiek/C Leos - News Flash/Ovra EAW 2 - Deltalloyd/AMVJ 2 Brother Martinus 3 - Abcoude Dinto - Madjoe LEUSDEN - Vanaf het begin van de wedstrijd zaten de hoc keyers nit Lensden goed in het spel. Het team bewaarde de rust en combinaties werden goed nitgevoerd. Zwolle kon maar met één doelpunt antwoorden op de drie van MHCL. werd afgeschoven naar Kreikamp. Hij pushte wederom net over de lat heen. Tegen het einde van de eer ste helft verdedigde Frank Rog- genkamp over de rechtervleugel goed uit. Hij passte de bal door naar Frank de Ruiter, die wederom een rush naar voren nam. Hij gaf de bal mooi voor. Kemp, die goed kwam inlopen tipte de bal langs de uitkomende keeper van Zwolle heen. Deze wedstrijd hield Leusden het hoofd koel en ging na hun eer ste doelpunt door, wat in voorgaan de wedstrijd niet altijd het geval was. Na rust oefende Zwolle meer druk uit. De verdediging bestaan de uit Gert Jan v.d. Groep, Robert Jan Willemsen, Frank Roggen- kamp en de goedspelende Chris Hoogendoorn (links achter) zorg den voor goed verdedigend werk. Het middenveld was in het begin van de tweede helft even de kluts kwijt en ging veel te veel indivi dualistisch te werk, waardoor de spitsen niet bereikt konden wor den en de verdediging meer onder druk kwam te staan. In deze situatie kreeg Zwolle een strafcorner toe gekend, die zij konden benutten. Tegen het einde van de wed strijd kon Maarten Jonges nog een keer doorbrengen Hij speelde de bal om de uitkomende keeper heen. maar moest daarna zelf de In de 10e minuut gaf spits Ralph Kemps een pass op Frank de Ruiter die op de rechtervleugel stond. Deze ging op snelheid naar voren en bereikte de achterlijn. Door de bal terug naar kop cirkel te spelen bereikte hij Maarten Jonges, die volledig vrijstond. Hij aarzelde niet en scoorde beheerst. 5 minuten later kregen de man nen van Leusden de kans op 0-2. Een combinatie tussen Flip van Dalen en Robert Kreikamp eindig de in de cirkel. Van Dalen schoof de bal af naar Kreikamp, maar deze laatste pushte de bal net over het doel. 15 minuten voor rust was het wederom Jonges die scoorde. Een goed genomen strafcorner werd door hem hard en rechtsteeks in geslagen Kreikamp had in deze wedstrijd het geluk niet mee, want 3 minuten later kreeg het Leusdense team wederom een strafcorner. Deze keeper nog ontwijken. Een terug gekomen speler van Zwolle sloeg de bal snel over de achterlijn, waaruit een strafcorner volgde. De keeper van Zwolle was het hier niet mee eens, wat hij ook uitte tegen de scheidsrechter. Een gele kaart was hiervan het gevolg. De strafcorner werd dus genomen terwijl er geen keeper in het doel stond. De bal werd goed genomen en ook goed ingeschoten, maar de scheidsrechter vond dat de bal niet stilgelegen had. Hij hield Jonges van zijn hattrick af. De mannen kon den tevreden zijn met het resultaat en ook de coach ging tevreden met twee punten naar huis. Opstelling Leusden: Gert Jan v.d. Groep, Robert Jan Willemsen, Frank Roggenkamp, Bart van Da len, Chris Hoogendoorn, Frank de Ruiter, Flip van Dalen, Remco Schmitz, Robert Kreikamp, Ralph Kemps en Maarten Jonges. Doel punten: Maarten Jonges (z), Ralph Kemps. (advertentie) ZATERDAG A.S. R0DA A1 - IJSSELMEERVOGELS A1 Aanvang 14.30 uur De wedstrijdbal is aangeboden door: LEUSDEN - De Leusdense hockeysters speelden afgelopen zondag tegen nummer twee op de ranglijst. Leusden heeft zich met 2-0 weten los te maken van Tempo '41. Met deze overwin ning staat de ploeg van Hans van de Linden met vier punten meer dan de andere ploegen bovenaan. Al in de eerste minuut moest keepster Charlotte van de Ven red ding brengen. Zij haalde liggend een half hoog geslagen strafcorner met haar voet uit het doel. Het spel ging over en weer, van Leusdense kant vrij rommelig en zenuwachtig spel. Passes kwamen met goed aan, waarna Tempo op tempo eruit kwam. In de 8e minuut brak Letty den Besten door de verdediging heen, maar schoot de bal rechts naast het doel. 7 minuten later kwam Inge Spijk- man goed op en speelde de bal door naar spits Patricia van de Flier. Met een aantal tegenstand sters voor zich ging zij goed door en omspeelde zelfs de keepster. Voor een leeg doel schoot zij naast. Leusden kwam er achterin niet goed uit, door de druk van Tempo '41. Vlak voor rust kreeg Leusden nog een strafcorner toegekend, die wel werd gescoord, maar boven de plank werd geslagen, zodat het doelpunt werd afgekeurd. Twee minuten na rust was het wel raak. Renee Tuininga speelde de bal naar Patricia van de Flier, die onderuit werd gehaald. Inge Spijk- man sloeg de hierop volgende strafcorner halfhoog in en via de keeper en een verdedigende stick belandde deze bal in het net. De thuis ploeg stond op voorsprong. 4 minuten later moest dezelfde Spijkman op de doellijn redding brengen na een goed ingeslagen strafcorner van Tempo '41. Tempo ging steeds meer aandringen wat wederom een strafcorner tot ge volg had. Spijkman moest weder om redding brengen op de doellijn, nadat de corner steeds werd afge schoven, waardoor er verwarring ontstond in de verdediging. Spijk man bleef koelbloedig op haar plaats en stopte weer de bal In de 33e minuut kregen de vrou wen van Leusden weer een straf corner die dit maal werd afgescho ven naar Renee Tuininga. Deze sloeg de bal hard in, maar haar inzet verdween links naast. In de laatste minuten gooide Tempo '41 alles op alles. Ze braken een paar maal door, maar goed verdedi gend werk stopte ze af. In de laat ste minuut kreeg Letty den Besten een op maat aangespeelde pass van Tuininga die vanaf de midden lijn doorliep richting de rechter kant van de cirkeL Tuininga zelf liep links van haar mee. Letty den Besten probeerde het zelf te doen en een mislukte dummy werd door haar tegenstandster opgevangen. Door snel haar eigen fout te her stellen veroverde ze de bal weer en liep door tot aan de achterlijn m de cirkeL Vanaf deze positie scoor de ze half hoog in de lange hoek. Opstelling Leusden: Charlotte v.d. Ven, Inge Spijkman, Brigit Schoemaker, Charlotte Pothoven, Jupe Schonk, Letty den Besten, Cathrien van Groningen, Jolanda Koopman, Brigitte Boss (Evelien Zwart) Patricia v.d. Flier en Renee Tuininga Doelpunten: Inge Spijk man en Letty den Besten. LEUSDEN - Het eerste snelschaakteam van Leusden is er za terdag maar net in geslaagd het vege lijf te redden en niet voor een tweede keer achter elkaar te degraderen. Vorig jaar, toen Iieusden in de allerhoogste klasse meedeed, werd er verras send goed gepresteerd en de degradatie eigenlijk niet eens no dig geweest. Dit keer werd er veel minder gepresteerd. Na tuurlijk speelde het vertrek van Jaap de Jager naar S.G. Amers foort hierbij een grote rol. Aanvankelijk leek er weinig aan de hand. De eerste ronde werd een 4-2 nederlaag geleden tegen het sterke Zeist I, maar daarna volgden drie overwinningen met dezelfde cijfers en Leusden stond toen zelfs gedeeld bovenaan. In de vijfde ronde was Amersfoort II de tegenstander. Geheel onver wacht werd Leusden met 4-2 afge troefd en vanaf dat moment ging het bergafwaarts. De laatste vier wedstrijden gingen allemaal verloren en Leusden raakte zelfs nog in degradatiege vaar. Doordat ook de andere de gradatiekandidaten in de slot- ronde verloren, bleef Leusden nog net - op bordpunten - aan de goede kant van de streep. In groep A was Jaap de Jager weer niet te stuiten. Alleen tegen Jan van Baardewijk was hij in onover komelijke problemen geraakt, maar toen werd hij nog gered door de vlag. Hans Peperkamp speelde ook voortreffelijk. De derde plaats was voor Jan van Baardewijk, die zich dus ook plaatste voor de kampioensgroep. Opmerkelijk goed was hier de vijfde plaats van Bert Kampes, die hiermee bijna 100 punten op de snelschaakratinglijst klom. Groep B kende een zeer spannende strijd. Uiteindelijk deelden Pieter de Jager, Arnold Peperkamp en Carel Vos de eerste plaats. Zij zijn dus ook degenen die al zeker zijn van een plaats in de kampioens groep. Rene Stienen (13 uit 16) en Leo de Rijke (12,5 uit 16) visten precies achter het net. Eindstand Promotieklasse: 1. Soest I K 2. Zeis I P 3. Huizen I P 4 De Rode Loper I 5. Vianen I 6. Ons Genoegen I 7. Amersfoort II 8. Leusden I 9. Oude Zuylen II D 10. BunnikI D Eindstanden eerste voorronde club kampioenschap: Groep A: l.J. de Jager jr. 16 uit 16 2 H. Peperkamp 15 3. v. Baardewijk 13 Groep B: l.P. De Jager 14 uit 16 A. Peperkamp 14 Vos 14 De drie Leusdense biljartverenigingen hebben afgelopen zaterdag de Bnale gespeeld. Het is voor de achtste maal dat dit kampioenschap wordt gehouden. Uit de twaalf finalisten van de verschillende clubs werden de plaatsen als volgt verdeeld: 1. Henk van Ingen (BV7S) 2. Jaap de Winter (BVL) 3. Piet Boeschoten (BP'80). Uitslagen Roda zondag Cleritudo 2 - Roda 2 1-0 Roda 3 - Achterveld 2 0-2 Roda 4 - PVC 4 4-3 Scherpenzeel - Roda 5 2-4 Roda 6 - Hoogland 9 2-2 Hoogland 10 - Roda 7 1-7 Uitslagen Roda vrouwen Olympia'25 1 - Roda 1 0-1 Zwal. Vooruit 2 - Roda 2 afg. Korfbalclub Antilopen gaat vijfentwintig jaar terug in de tijd. Zaterdagavond staat in het teken van de 'Flower Power". De muziek wordt live ver zorgd door een band die de muziek tot in de vingertoppen beheerst. De entree is een rijksdaalder. De tien wedstrijden van het Heuvelrugcircuit zijn afgelo pen zaterdag afgesloten. In Renswoude werd de laatste halve marathon van dit seizoen gelopen. De Leusdenaar Hans van Dijk werd in Renswoude vijfde met een tijd van 1.12.34. Rob de Vries eindigde als derde in 1.11.54, terwijl de eerste, Brand van Dijk uit Amerongen, het parcours in 1.10.30 liep. Met de laatste uitslag zijn de beide Leusdenaren Rob de Vries en Hans van Dijk res pectievelijk als tweede en der de in het Heuvelrugcircuit geëindigd.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 9