Roda(zo) na winst weer terug op het goede pad LHV incasseert pijnlijk verlies Roda Al verspeelt eerste thuispunt Geen doelpunten in wedstrijd van Roda Achterveld laat kansen onbenut Schepers districts kampioen geworden Hockeyers winnen van koploper Tempo'41 Tafeltennissers zien degradatiespook komen Sport kort Roda '46 Peperkamp slaat alles en iedereen van bord Snertrit Karate- succes Schminken LEUSDEN - Er is door beide partijen geen enkel doelpunt gemaakt. Zowel Roda zaterdag als SVM Boys konden niet genoeg kansen vormen. SVM Boys staat theoretisch gelijk met Leusden in de competitie, hoewel zij een wedstrijd minder hebben gespeeld. Op het veld was er echter wel verschil te zien, Roda was sterker dan de tegenstander. „Het is niet zo'n teleurstelling zoals vorige week tegen De Merino's. Dat was veel vervelender. Door het gebrek aan kansen, hebben we moeilijk kunnen scoren," was het commentaar van Nico Ro- meyn. Roda'46 ging in het eerste kwar tier lauw van start. Er werd weinig scherp gespeeld en er ontstond veel ruimte voor SVM Boys. Deze waren m het begin ook de betere ploeg. Binnen vijf minuten kwamen zij door, tot aan de Leusdense kee per. De Beer kon het gevaar afwe ren. Vlak daarna volgde een twee de schot. Ook de corner in de tien de minuut werd door Leusden weggetikt. Frank Vissers nam het initiatief met een aanval over rechts. Op dat moment draaiden de rollen zich om en werd Roda de sterkere. Vissers maakte het doelpunt, maar dat werd afgekeurd. Hij maakte een overtreding tegen de laatste man van SVM. Afgekeurd wegens du wen. Edwin van Ginkel speelde op Bitterling. Via een tegenstander kwam de bal bij Vissers terecht. Er werd ook daadwerkelijk een doel punt gemaakt, wat werd afgekeurd wegens buiten spel. Romeyn vindt dit een vreemde beslissing van de scheidsrechter. „Vissers kon nooit buiten spel staan, omdat hij de bal van een SVM speler kreeg. Bitter ling had dan nog buiten spel kun nen staan, maar dat was niet het geval." Roda zat niet te wachten op een zwakke periode in de wedstrijd en ging gewoon door. Wassink kon met een vrije trap in de kruising schieten. De goede SVM keeper hield het schot echter uit het doel. Wassink probeerde samen met Bitterling nog goede aanvallen over rechts op te bouwen, maar de voorzetten kwamen met aan. „De aansluiting deugde met. De voor hoede speelde geïsoleerd op het veld. De linie's lagen alle drie te ver uit elkaar. Het was niet meer ge vaarlijk wat we speelden. Gelukkig hervond de achterhoede zich in de loop van de wedstrijd." In de tweede helft zette Roda een éénrichtingsverkeer in gang. On danks de vele aanvallen, werden er toch geen kansen benut. Wassink probeerde het verscheidene ma len over rechts. Tot drie keer toe stuitte hij op de laatste man van SVM Boys. Ook Vissers botste een kwartier voor het einde op een te genstander en kon niet doorgaan. Tot slot werden twee kansrijke vrije trappen gewoon met goed ge nomen. Romeyn: „Wij waren wel sterker, maar met gevaarlijker. Het was moeilijk om de winst naar ons toe te halen." In de tweede helft was SVM Boys geen enkel gevaar meer voor Peter de Beer. Hij heeft niet veel te doen gehad. SVM speelde met veel mensen achterin, waardoor de diepte-passes telkens door hun laatste man werden opgevangen. „Een antwoord daarop was snel combineren geweest, maar dat zat er helaas niet in." Opstelling: Peter de Beer, Pe dro Pastor, Harry Kerssies, Wim van de Biezen, Klaas de Vries, Harm Wassink, Edwin van Gin kel, Fake Schonewille (Coen van Dijk), Frank Vissers, Remco Bit terling en Paul Verhoeven. ACHTERVELD - Tegenstander O.S.M. had vorige week met 5-0 van Austerlitz gewonnen, dus Achterveld was gewaar schuwd. O.S.M. bleek over een taaie ploeg te beschikken, en ze waren gekomen om in ieder geval een punt mee naar huis te nemen. Omdat de Achterveldse aanval het vizier niet op scherp had was achteraf gezien de opzet voor O.S.M. geslaagd. Beide ploegen hebben geen doelpunten kunnen maken. Bij Achterveld waren twee wis sels. Henk Voorburg was laatste man in plaats van de op vakantie zijnde Corno Kok. Kees van den Breemer kreeg zijn kans op de linkshalf plaats, omdat Enk Hak vorige week slecht had gespeeld. De eerste helft speelde zich vooral op het middenveld af. Aan vankelijk had O.S.M. de beste mo gelijkheden om de score te ope nen. De snelle buitenspelers wisten de bal een paar keer gevaarlijk voor te brengen, maar de spits kon hun goede werk niet afronden. Na 20 minuten kreeg Achterveld zijn eerste kans. Gerard van de Breemer kreeg onverwachts de bal bij de penaltystip maar mikte te hoog. De beste kans kreeg Peter van Middelaar. Toen Erik de Jong zijn tegenstander te snel af was, kon Van Middelaar de voorzet net niet binnen tikken. Hij werd daarbij wel gehinderd door een klein zetje in de rug. Na de rust werd tegenstander O.S.M. steeds verder onder druk gezet. Omdat Erik de Jong zich steeds vaker van zijn directe tegen stander kon ontdoen, ontstonden er meer gevaarlijke momenten voor het O.S.M. doel. Gerard van de Breemer kwam een paar keer in goede positie maar wist de bal niet binnen de palen te brengen. Het laatste kwartier was spannend. Bij O.S.M. kwam na een chaoti sche situatie de bal vlakbij de doel lijn maar de verdediging kon op het laatste moment de bal weg schieten, vlak voordat een Achter- velder wilde inschieten. Met nog 5 minuten te spelen de enige kans voor O.S.M. in de gehele tweede helft. Na gevaarlijk spel kreeg O.S.M. een vrije schop op 10 meter afstand voor het Achterveldse doel. Ach terveld haalde opgelucht adem toen keeper Gerard van de Bedem de bal wist te keren. De laatste kans was voor Achterveld. Erik de Jong schoot de bal hard in maar de O.S.M. keeper was op zijn post. Volgende week dezelfde tegen stander maar dan in Maarsen- broek. Opstelling: Gerard v.d. Bedem, Fred v.d. Pol, Henk Voorburg. Je roen Tolboom, Henk v. Rijnsoever, Kees v.d. Breemer (Erik Hak), Har ry v. Dalen, Rob de Vette, Enk de Jong, Gerard v.d. Breemer, Peter v. Middelaar. LEUSDEN - Wim Schepers is als eerste geëindigd tijdens de dis tri ctsfinale derde klasse libre. Op negen, tien en elf novem ber werd de biljartfinale in Amersfoort gespeeld. Met als vertegenwoordiger van BVL, Wim Schepers. Hij won de eerste vijf partijen zonder moeite, zodat hij zondagochtend met tien punten bovenaan stond. Hij moest toen spelen tegen Joosten, die op de derde plaats stond. Waarschijn lijk was de druk van de eerste plaats teveel voor Schepers, want het liep niet goed en hij verloor de partij kansloos. Daardoor zakte hij naar de tweede plaats en kwam Blanke op de eerste plaats. De finalepartij ging tussen Blan ke en Schepers. Schepers begon direct in de tweede beurt met een serie in de eenentwintig carambo les. Het was een spannende partij. Blanke stond wel ver achter, maar kon Schepers toch nog op moyen ne verslaan. Schepers maakte de partij uit in achtentwintig beurten en werd eerste met een verschil in moyenne van 0,06 op Blanke. Zowel Schepers als Blanke zullen het district Eemland vertegen woordigen in de Gewestelijke Fi nale die in januari 1991 wordt ge speeld. Eindstand: 1. Schepers (BVL) 2. Blanke (Leusder kwartier) 3. Joos ten (Soester kwartier) 4. Van de Last (Leusder kwartier) 5. De Vries (Poedel). Roda 2-SEC 2 3-0 Barneveld 2 - Roda 3 1-6 Quick 6 - Roda 4 0-3 Roda 5 - Hoogl.veen 6 7-2 Hoogl veen 7 - Roda 6 3-3 Roda 7 - Hoogl.veen 8 2-4 Roda dames: Roda 1 - SC Nederhorst 1 0-2 Roda2-JSV3 3-12 WOENSDAG 14 NOVEMBER 1990 LEUSDEN - De Roda'46 zondagploeg is weer terug op het goede pad! In een bij vlagen goed gespeelde wedstrijd werd Ultrajectum uit Utrecht met 4-1 verslagen. De Spitsen Edwin Boog, Henk Strijbos en John Jansen waren te snel voor de Utrechtse verdedigers. De wedstrijd was nog geen 6 mi nuten aan de gang toen Henk Strij bos de bal in de middencirkel op pikte en direkt aan een rush van 50 meter begon, de ene verdediger na de andere haakte af, en met een strakke schuiver bracht hij de roodzwarte brigade van Teus kommer op een 1-0 voorsprong De Utrechters waren gelijk wak ker en na een minuut of tien moest Hans van Bekkum een perfect ge nomen vrije trap uit de rechterbo venhoek tikken. De corner die hierop volgde werd door de Roda'46 verdediging, waarin Meindert Vlugt als rechterverde- diger zijn rentree maakte, goed weggewerkt. Maar nog geen mi nuut later werd de stand weer ge lijk getrokken toen Hans v Bek kum de bal door zijn handen liet glippen, 1-1. Roda'46 bleef de aanval zoeken, en halverwege de le helft onder schepte Remco Bosman een aan val van Ultrajectum en zette on middellijk Henk Strijbos aan het werk die op zijn beurt Edwin Boog de diepte instuurde. De afgele verde voorzet werd door John Jan sen beheerst omgezet in de 2e goal voor Roda'46. 2-1. De Utrechtse ploeg ging steeds harder spelen en vooral Henk Stroijbos en Edwin Boog werden regelmatig onderuit geschoffeld. Aanvankelijk trad de scheidsrech ter H. van Beek niet op tegen deze harde speelwijze, maar een 5 mi nuten voor het einde van de eer ste speelhelft werd Edwin Boog 2 keer achter elkaar van achteren onderuit getrapt, deze verdediger werd direkt geboekt. Roda'46 ging wat voorzichtiger spelen en net voor de rust slipte een diep gespeelde bal door de roodzwarte verdediging en de spits van Ultrajectum schoot op de paal. Direkt hierna was het rust. De Roda'46 ploeg kwam na de rust ongewijzigd uit de kleedkamers, en zocht direkt weer de aanval en het is Remco Bosman die via de handen van de Utrechtse keeper naast schiet, de corner levert niets op. In deze fase van de wedstrijd golft het spel op en neer, met geen ge vaarlijke momenten voor beide doelen. Omstreeks de 60e minuut maakt Enk Vis een overtreding op de rand van het 16-metergebied, de toegekende vrije trap werd over de muur gekruld, maar Hans van Bekkum plukt de bal stijlvol. In de 75e minuut van de wedstrijd werd Henk Stnjbos op grove wijze onderuit gehaald, en ook de Utrechtse voorstopper verdween direkt in het boek van scheids rechter Van Beek Het laatste ge deelte van de wedstrijd zocht de Utrechtse ploeg de aanval om als nog een doelpunt te forceren. Dit was echter het sein voor Roda'46 om met lange ballen de spitsen te bespelen. In de 80e minuut komt John Jansen in balbezit op de middenlijn. Hij maat direkt snelheid, na een rush van 50 meter schoot hij de bal snoeihard in de uiterste beneden hoek. De wedstrijd was toen gespeeld, maar de aanvalsdrift van de rood zwarte thuisploeg is nog niet ge stild, en het is Edwin Boog die op snelheid over zijn direkte tegen stander denderde. John Jansen is er als de kippen bij om de voorzet te verzilveren, 4-1. Opstelling: Hans van Bekkum - Meindert Vlugt - Erik Vis - Hans Heymen - Bob Schoordijk - Eef v/d Berg - Henk Weis- haupt - Remco Bosman - John Jansen - Henk Strijbos - Edin Boog. Doelpunten: Henk Strijbos - John Jansen 3x. LEUSDEN - Roda zondag heeft met 4-1 van Ultrajectum gewonnen. Trainer Teus Kommer had wel op winst gerekend. „Het was zeker verdiend dat Roda'46 heeft gewon nen. Roda was de betere partij. Ultrajectum zijn wel stugge voetballers." Ultrajectum heeft een aantal boekingen in de wed strijd gekregen. Teus Kommer noemt de overtreding tegen Boog onvolstelbaar. „Ultrajectum speelt erg hard. Een aantal vieze overtre dingen waren er, maar de scheids rechter was met erg streng," aldus de trainer. LEUSDEN - De handballers van LHV hebben in Hilversum een tegenvaller te slikken gekregen. Tegen de stug verdedigende reserves van HHC liepen de Leusdenaren, die graag een rol van betekenis in de competitie willen gaan spelen, de gehele wed strijd achter de feiten aan. Halverwege de tweede helft leken de bezoekers het initiatief toch nog naar zich toe te kunnen trekken, maar op het beslissende moment faalde de ploeg: 17- 15. „Tegen ploegen, die zich mas saal op de cirkel terugtrekken, komt onze aanval niet uit de verf. Op dat moment moeten we de af- standsschutters in stelling bren gen, die de ballen er gewoon moe ten ingooien. Dan moet een tegen stander wel uit zijn schulp kruipen en ontstaat er ruimte om te gaan handballen. Maar als de dreiging uit de tweede lijn wegblijft, kan de verdediging rustig op 6-meter blij ven hangen en kom je er gewoon niet door." Ed Davids, de meest geroutineerde speler uit de Leus dense ploeg analyseerde na afloop haarscherp wat er fout ging tegen HHC. Daar kwam nog bij dat de Leusdenaren een bepaald onge lukkige openingsfase doormaak ten. Drie keer rondden de LHV-ers een uitgespeelde kans af met een ziedend schot op paal en lat en die gemiste kansen resulteerden even zovaak m een snelle tegenstoot, die wel doelpunten opleverden. Daarmee kwamen de gastheren al snel op een 6-3 voorsprong, waarmee het initiatief aan de be zoekers gelaten kon worden. Daar voor had LHV al een 1-3 achter stand moeten wegwerken (3-3). Vlak voor het aanbreken van de pauze leken de blauwhemden zich te herstellen van de tegenslagen uit de beginfase. Van 8-5 verkleinden de Leusdenaren tot 9-8 en met een beetje meer overzicht had de ge lijkmaker nog voor het verstrijken van de eerste dertig minuten ge noteerd kunnen worden. RISICO'S Toch was daarmee de strijd nog met gestreden. Integendeel, na de veldwisseling slaagde LHV er als nog in het negatieve verschil uit te poetsen. Bij 10-10 kwamen de ploe gen voor het eerst weer op gelijke hoogte. Na 11-11 bleven beide kee pers een kleine tien minuten van treffers verschoond en in die fase had LHV de wedstrijd naar zich toe kunnen trekken. Uiteindelijk brak HHC de ban en liep gelijk weer twee doelpunten uit: 11-13. Met ver eende krachten, maar zonder ech te overtuiging kwamen de Leusde naren nog één keer langszij bij 14- 14. In de rommelige slotfase, waar in met name de bezoekers nogal wat risico's namen, hield de thuis ploeg het hoofd het best koel Met twee doelpunten op rij werd de wedstrijd in Hilversums voordeel beslist, al bracht Willem van der Heyden met een fraaie treffer van uit de hoek nog enige hoop op een gelijkspel in de Leusdense harten: 15-16. Met een snel tegendoelpunt maakte HHC snel aan die hoop een einde: 15-17. Zondag ontmoeten de mannen van trainer Theo Geerding in thuis- hal De Korf opnieuw een lastige tegenstander. Dan zal het Bussum- se BHC als sparringpartner funge ren. Doelpunten LHV (mannen): Ed Davids (5x), Daan Bleuel (3x), Re- né van Garderen (3x), Matthijs Jantzen (2x), Arjan Schneiders (lx), Willem van der Heyden (lx). Wat op papier een moeilijke wedstrijd moest worden, bleek in de praktijk „een eitje". Van tevoren was afgesproken dat er tijdens de wedstrijd weinig gelopen zou worden en veel passes gegeven zouden worden. Een wedstrijd tegen de koploper, die eindigde in een Leusdense 1-4 overwinning. Door de vele passes en combinaties kwamen de mannen van Tempo'41 niet in hun spel. In de 15e minuut creëerde Ralph Kemps een strafbal die genomen werd door Flip van Dalen. Deze miste de kans op een 0-1 voorsprong. Na 20 minuten vielen de mannen van Leusden even terug in een oud patroon, door te solistisch bezig te zijn en te veel ballen inleverden. Eén minuut voor de rust kreeg Leusden een strafcorner toege kend. Frank de Ruiter schoof de bal mooi af naar Robert Kreikamp, die de bal hard en hoog in de tou wen pushte. De donderpreek van coach Sjaak v. Dorrestein in de rust bleek goed geholpen te hebben, want vanaf het begin van de twee de helft werd er weer goed gecom bineerd. Al in de 5e minuut kwam er een aanval over de rechtervleugel. Spits Kemps passte de bal via Frank Roggenkamp naar de Ruiter toe. Deze laatste liep op tot aan de achterlijn en sloeg de bal hard voorlangs. Maarten Jonges stond in de cirkel de bal op te wachten en haalde hard uit. Hij vergrootte de voorsprong hiermee. Even hierna vond Tempo '41 de aansluiting weer. Een bal in de Leusdense cirkel belandde op de voet van Robert Jan Willemsen, waardoor een strafcorner volgde. Deze werd ingeschoten over de liggende keeper Gert Jan v.d. Groep heen. Toch bleven de man nen van Leusden het hoofd koel houden. Tempo '41 kreeg nauwe lijks kansen. Een hernieuwde straf corner van Robert Kreikamp werd nu laag ingepusht, waardoor de keeper wederom kansloos was. Flip van Dalen stond halverwege de tweede helft aan de basis van een gtrafbal. Ditmaal werd hij geno men voor Maarten Jonges, die ook de bal miste. 5 minuten voor tijd vergrootte het als één man spelen de Leusden hun voorsprong weer. Een mooie aanval via Maarten Jon ges belandde bij Ralph Kemps. Deze gaf de bal voor aan Kreikamp die in eerste instantie op de keeper strandde. De weggegeven re bound was een makkie voor de ingelopen Kemps. Er werd de ge hele wedstrijd hard voor elkaar ge werkt en zelfs het publiek van Tem po vond het een genot om naar te kijken. Opstelling Leusden: Gert Jan v.d. Groep, Robert Jan Willemsen, Frank Roggenkamp, Bart van Da len, Chris Hoogendoorn, Robert Kreikamp, Sander Greve, Ralph Kemps Maarten Jonges, Frank de Ruiter en Flip van Dalen (Remco Schmitz en Allard Jager). Doelpunten: Robert Kreikamp (2), Maarten Jonges, Ralph Kemps. LEUSDEN - heeft het A-l elftal zijn eerste punt in een thuiswed strijd verspeeld. In een meer spannende dan goede wedstrijd wist het Spakenburgse IJssel- meervogels de Leusdenaren een punt af te pakken. Dat IJsselmeervogels een 'taaie tegenstander' zou worden stond al bij voorgbaat vast. Maar dat de Spakenburgers zoveel tegen stand zouden bieden was verras send. In de 5e minuut kwam RODA bijna op achterstand toen de stroef- draaiende Bart Otto de bal op het middenveld verspeelde. Geluk kig voor RODA mikte de IJssel- meervogels-spits net naast. RODA nam het initiatief direct over en dat leverde resultaat op In de 8e mi nuut omspeelde RODA-spits Je roen Zaal de gehele IJsselmeervo- gels-defensie en scoorde be kwaam. IJsselmeervogels ging met bij de pakken neerzitten en RODA ver loor meer en meer de greep op het middenveld. De gelijkmaker hing in de lucht, maar attent kee pen van Niels Terweij hield RODA m de wedstrijd. Toch kon RODA in de 40e minuut bijna juichen. Wederom kwam Jeroen Zaal bij een couter in kansrijke positie. Helaas ging zijn schot maar net voor langs. Kort voor rust wei gerde de schedsrechter voor een strafschop te fluiten toen Jeroen van Gaal binnen de beruchte lij nen werd gestuit. De 2e helft leek een kopie vaa eerste helft te worden. Waiu wat het IJsselmeervogels die ic 8e minuut scoorde. RODA met goed op bij een Spai burgse corner en het was 1-1 kele minuten later redde ff Terweij fraai bij een inzet van selmeervogels-zijde. Hierna nam RODA het initiatief heel over en kwam IJsselmeei gels er aanvallend met meera, pas. Toch werd RODA niet gevaarlijk, daarvoor misten te? spelers de vorm van de dag de wissels bij RODA Theo boom voor Nurdogan Hamurct Mark Jan Gieben voor Jeroen Gaal brachten niets op. Slech blessuretijd werd RODA nog keer echt gevaarlijk en had Vrouwe Fortuna niet aan zijn a In een scrimmage voor het van IJsselmeervogels knalde der Zaal snoeihard in. De I)i meervogels-verdediger haalds bal van de lijn, zodat ROD feestje niet doorging. Kort da floot de uitstekende scheidsn ter Stevens voor de laatste ma was de 1-1 een feit. Opstelling RODA: Niels Tere Mark Boog, Ronald Hoa brugge, Nurdogan Haan (Theo Slotboom), Olaf Meen Jeroen van Gaal (Mark Jan ben), Bart Otto, Sander Zaal, der Schimmel, Jeroen Zaal, fen Chang. Doelpunt: Jeroen Zaal. LEUSDEN - Het eerste team van tafeltennisclub Leusden verkeert na 7 van de 10 te spelen competi tiewedstrijden nog steeds in de- gradatiezorgen. Met 5 punten uit 7 wedstrijden wordt de voorlaat ste plaats gedeeld met Gispen uit Culemborg. Afgelopen vrijdag stond de on derlinge confrontatie op het pro gramma in Culemborg. De wed strijd begon goed voor TTCL dat -snel met 3-0 voorkwam. Het dub bel bood ook goede winstkansen maar ging na enkele matchpoints toch verloren met 22-20 in de 3e set: 3-1. Hieruit putte Gispen moed en stootte snel door naar 4-3. Ai Snoek bracht echter in een sj nende partij na enkele ma points tegen zich te hebben had de stand op 4-4. Frank Ro man bracht de stand op 5-4 v TTCL maar Ron Hartman had alweer een spannende driesei net niet dat beetje geluk om stand op 6-4 te brengen. Derhalve 5-5 en hiermee blij Gispen en TTCL gelijk staan ieder vijf punten. Gispen h echter 1 wedstrijd minder speeld en staat er dus relatief ter voor. TTCL 1 zal in de mende wedstrijden nog mirui 3 punten moeten halen. De s blijft in ieder geval open. LEUSDEN - In de onderlinge competitie van de Schaakver eniging Leusden lijkt Arnold Pe perkamp vooralsnog niet te stui ten. Donderdag voegde hij weer een winstpartij toe aan een in drukwekkende rij, door ten koste van een pion de stelling van Leo de Rijke volkomen in te klem- De meest oogstrelende partij van de avond was waarschijnlijk ech ter de overwinning van Jan van Baardewijk op Tjerk Zijlstra. De meest verrassende uitslag was de overwinning van Johan Gerrits met zwart op Dick Willigenburg. In de afgebroken partij Shahnzadeh - Moed staat wit materieel beter, maar zwart heeft wellicht vol doende compensatie De andere afgebroken partij (v. Dalen - Zaal) staat gunstig voor zwart. Uitslagen: A. Peperkamp - de Rijke 1-0 Shahrizadeh - Moed afgebroken v. Baardewijk - Tj. Zijlstra 1-0 Vos - Stienen remise Willigenburg - Gerrits 0-1 v.d. Harst - J. de Jager sr. remise v. Dokkum - Erkens 1-0 Elschot - Boemaars 1-0 Wisman - Boogaard 0-1 G. Nijhof - v.d. Meel 1-0 Rietveld - Valkenburg 0-1 Eijlders - D. Agterberg 1-0 Buurlage - de Heer 0-1 v.d. Pol - Modiri 0-1 Roesink - Linse 0-1 v. Ooik - Kam pes 0-1 v. Dalen - Zaal afgebroken Verschuur - Berkenbosch remise Aghlani - v. Kampen G. Zijlstra - Mus Afgebroken partij: H. Peperkamp - Uneken De stand aan de kop: I. A. Peperkamp 2. Velker 3. H. Peperkamp 4. v. Baardewijk Moed 6. Shahrizadeh 7. de Rijke 8. v. Tuyl Uneken Vos ACHTERVELD - Op 11 novem ber 1990 heeft de AMBC Achter veld het rittenseizoen 1990 afge sloten met de traditionele „Sner trit". Aan deze rit namen 21 equipes deel. De uitslag is: Sportklasse: straf punt en 1. G. Vink, Barneveld 30 2. E Buurman, Barneveld 31 3. H. v d. Wetering, Woudenberg 96 Poedelprijs: J. de Boer, 187 pnt. Tour klasse: 1. P. Buurman, Barneveld 52 2. J. M. Dormans, Barneveld 92 3. A. Buurman, Barneveld 94 4. J. A. v.d. Berg, Putten 126 Poedelprijs: P. Wijntjes 269 pnt. - i i LEUSDEN - De Leusdense la rateka's Hans Smit en Ruud 0 kerse hebben afgelopen zate: dag tijdens regionale wedstri den in Zeist goede resultate geboekt. Hans Smit werd in de cati gorie 'groene band' na h overleven van zware voorro: den uiteindelijk tweede. Ge) banddrager en debutant Ruu Ockerse, die m een andere g< wichtsklasse m de categor 'oranje/groene band' uitkwaï verraste vriend en vijand dot de eerste plaats voor zich opt eisen. Op grond van dit resu taat werd Ockerse door tra ner/coach Edgar Kruyrun van sportschool Ju-Sei-Do, promoveerd tot drager van <J oranje band. Voor alle welpen en pupille van Antilopen is vrijdagavoD een 'gezellige' schminkbijee komst. De start is om half ven, het einde rond de klo van acht. Kinderen wordt aa; geraden wel even oude klei aan te trekken. Pupillen I hee een beetje pech, die moete eerst nog trainen. Maar daan zijn ook zij welkom.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 8