O* ieos lijdt derde ederlaag op rij Tipt verlies LHV Wisselend succes MHCL Schakers sturen pionnen naar bonds-arbiter Sport in cijfers Haaien zwemmen goede kant uit Verlies BCL Linksbinnen I Green Giants RODA '46 - LOPIK Sport kort Slotfeest Schaatsbeurs Opa Haai Klaverjassen Opening r |iamer Van Garderen raakt nog niet m paniek SDEN - De vrouwen van Leos lijken de kluts volledig kwijt Lzijn. Zij liepen in Amstelveen tegen hun derde nederlaag op K aan. Opnieuw verloor de ploeg van Evert van Garderen en jerrit Harmsen met 3-0. Het verlies was te wijten aan de nvakke begin- en eindfase van elke set. „Waar het aan ligt leet ik niet. Als ik het wist, had ik ook meteen de oplossing. De leiden zitten momenteel niet lekker in hun vel. Na twee ver- les partijen is dat ook niet zo vreemd. Ik heb liever nu een ng dan één aan het eind van het seizoen. We zijn ver jchterop geraakt, maar ik raak niet zo snel in paniek. We loeten nu proberen punten te verzamelen." I De vrouwen van Leos speelden Amstelveen tegen Delta Lloyd/ J in ieder geval een stuk beter i in de wedstrijd tegen OVRA. |let de opslag kan nu wel druk rorden uitgeoefend. De passing ook beter verzorgd. Meen kten de Leusdenaren in de begin- tse de tegenpartij te ver weg lo ten. J Meestal als gevolg van persoon- pke fouten. „Ze werden door alle «Iers gemaakt. Was het er maar [én geweest, dan had ik die kun- wisselen. Het kostte veel racht om die achterstand goed te ken," aldus een machteloze trai ler Van Garderen. is, als.... I Het lukt Leos meestal wel de [chterstand in te lopen, maar op die momenten werden er opnieuw fouten gemaakt. In de eerste set kwam Leos terug tot 11-11, maar een aantal individuele missers bracht de set bij de thuisclub. „Ik denk dat, als je bijvoorbeeld van Molenwiek en OVRA gewonnen had, je bij een 11-11 stand de set gewoon wint. Maar ja, het is als, als.... Ik hou het er op dat het zelf vertrouwen van de meiden mo menteel niet optimaal is. Het is moeilijk om de koppen allemaal weer omhoog te krijgen. Er gaan zich andere mensen mee be moeien. Het is de taak van Gerrit en mij de zaak weer op gang te krij gen." Door de nederlaag is de ploeg van Van Garderen in de rangschik king ver achterop geraakt. De dienst wordt voorlopig uitgemaakt door Molenwiek en Abcoude. Din- to verloor verrassend met 3-0 bij Volendam. Van Garderen: „We moeten de eerste twee plaatsen voorlopig maar even uit 't hoofd zetten. De achterstand is te groot. We zullen nu van wedstrijd naar wedstrijd moeten werken. Mes wat we aan punten meepakken is meegeno men. We moeten tevreden zijn met de punten die we halen. Maar ik denk dat als we zoals we nu spelen die vanzelf komen." „Als ik zie hoe hard ze trainen en hoeveel plezier ze in het spelletje hebben, dan heb ik er wel vertrou wen in. Natuurlijk baal ik ervan, maar ik raak met zo gauw in pa niek, hoor. We moeten proberen de onzekerheid in de ploeg weg te krijgen." Misschien dat Marjan van Enge lenhoven de negatieve spiraal kan doorbreken. Zij is sinds anderhalve week weer m training en mocht het afgelopen zaterdag als invaller een aantal keren proberen. Maar voor lopig is nog lang niet fit voor een basisplaats. Afgelopen zaterdag beschikte Van Garderen m per soon van spelverdeler Lia Keus maar over één volledig fitte reser ve. Christine Boersma was door ziekte afwezig en Nelleke Grobben was ziek geweest. Zij speelde al leen een aantal servicebeurten. Delta Lloyd/AMVJ 2 - Leos 15-11, 15-10 en 15-9. SDEN - De vrouwenhandballers van LHV hebben in thuis- l De Korf een nipte nederlaag geleden tegen HVN/Attila. De «usdenaren kwamen bij het verstrijken van de speeltijd één effer tekort: 9-10. I Drie gemiste strafworpen bete kenden uiteindelijk het doodvonnis or de Leusdense ploeg, die met ne vlak na de rust een zwakke jenode doormaakte. De bezoe kers liepen in die fase vijf doel- inten weg en dat verschil kon I in de resterende tijd niet meer loed maken. J Trainer To Schoenmakers was lesalruettemin tevreden over de Irestaties van haar team, dat zon- |ler de zwaar geblesseerde Petra i der Heyden moest aantreden. lOp het veld zijn we door deze Dis. Albert Buisman heeft een onderzoek gedaan over '(airplay' bij kinderen. Faire I sport betekent niet alleen, dat je tegenover je tegenstander sportief moet zijn, maar het betekent ook dat men 'elkaar de kans moet geven mee te doen'. Waar zie je dat tegen woordig nog op de velden. Misschien dat de Green Giants nog iets van het onder zoek van Buisman kunnen le ren. Volgens een ingezonden bnef hebben de 'volwassen' spelers van zich nogal misdra gen in De Korf. Zij wilden meisjes van 11 en 12 twaalf jaar niet de gelegenheid geven hun handbal wedstrijd af te maken. Een goed voorbeeld van "un fair spel'. Volwassenen' moe ten toch het goede voorbeeld geven aan kinderen. Even tussen ons. Green Giants is een basketbalvereni ging; uit Leusden, ja Ze willen eigenlijk niet in de krant, want ze zijn een beetje bang voor de krant. U zult ook nooit een ver slag lezen van de basketbal club. Kan ik mij wel voorstellen als je je zo gedraagt ten op zichte van mede-sporters. Ter wijl de club in de sportgids van Leusden aangeeft dat ze geen zondag-vereniging zijn. Waar schijnlijk is dat niet uit christe lijke overtuiging gebeurd. In het artikel over Buisman staat iets over kinderen en het 'zorgen voor de eigen gezond heid en die van anderen' en over zelfbeheersing. De Green Giants hebben waarschijnlijk een moeilijke jeugd gehad. De Puupenkoppen, de car navalsvereniging uit Achter veld, hebben de oud-trainer van de voetbalclub Achterveld tot hun nieuwe Prins Carnaval gekozen. Opvallend is dat wel Een aantal jaren geleden pos teerde juist deze man als trai ner een viertal spelers op de reservebank, omdat zij carna val hadden gevierd. Niet echt een voorbeeld van fair play. Frits Schoenmaker ploeg weggespeeld en dat is van daag niet gebeurd. Het is wel dui delijk dat de jonge speelsters in het team de druk nog met aankunnen. We missen gewoon schotkracht in de ploeg en de junioren in het team kunnen dat nog niet zestig minuten lang opvangen. Het is jammer van die slechte periode na de pauze. HVN liep vijf doelpunten uit en dat was teveel." Die inzinking tekende zich voor de pauze nog niet af. De eerste dertig minuten was er sprake van een gelijkopgaande strijd, waann de ploegen niet voor elkaar onder deden. De openingsfase was zelfs duidelijk voor de thuisploeg, die onbevangen een 3-1 voorsprong nam. Nadat een 0-1 achterstand door Georgette Rijnders met een schot van afstand van weggewerkt, waren twee treffers van Carla Mos sel voldoende om LHV enige lucht te verschaffen. HVN herstelde zich echter en via 4-2 kwam de ploeg weer langszij (4-4), om voor de pau ze nog op voorsprong te komen. Vlak voor de thee herstelde Hetty Tessels het evenwicht weer en maakte daarmee het missen van een zevenmeter worp goed: 5-5. Na de pauze waren de Leusde naren echter de kluts volledig kwijt. Een kwartier lang zocht de ploeg wanhopig naar de juiste vorm en het zelfvertrouwen, het geen de tegenstander de gelegen heid gaf een beslissende voor sprong te nemen. Bij 5-10 was de stand plotseling zo goed als kans loos. Het herstel leek nog net op tijd te komen. Ria Meyerink gaf met een fraaie treffer het sein voor het slot- offensief, dat LHV nog vlakbij een gelijkspel bracht. Hetty Tessels en Carla Mossel waren in de slotfase nog goed voor drie doelpunten, waarmee de stand op 9-10 werd gebracht. Verder kwamen de Leusdenaren echter niet meer, waarna men moest berusten in het verlies. Doelpuntenmakers LHV: Carla Mossel (4x), Hetty Tessels (3x), Georgette Rijnders (lx), Ria Meyerink (lx). Een spelmoment uit de hockeywedstrijd Leusden-Upward, die de mannen van Leusden niet winnend wist af te sluiten. LEUSDEN - De hockeyers van Leusden hebben dit weekeinde wisselende resultaten geboekt. De mannen, die de laatste we ken in opgaande lijn presteerden, werden zondag op eigen terrein door Upward afgetroefd. De Leusdenaren werden op een 1-3 nederlaag getracteerd. De vrouwen bleven aan de leiding in de tweede klasse na een zege op Epe. Op de Veluwe moesten de Leusdenaren echter alle zeilen bijzetten om tegen de traagspelende thuisploeg de winst vast te houden: 1-2. MOEILIJK De progressie van de afgelopen weken van de mannenploeg werd zondag niet voortgezet. De eerste paar minuten ging het spel over en weer en spelers van beide partijen moesten goed uitkijken wat ze de den en zeiden. Eén van de scheids rechters had de kaarten los in de zak zitten. Het eerste gevaarlijke moment lag in handen van Upward. Een snel genomen pass nchting een spits van Upward ging na een scrimmage over keeper Gert Jan van de Groep heen, maar werd toch nog naast gewerkt. De ploeg van Leusden was iets beter in het combineren, maar snelle uitbraken van Upward via snelle spitsen, wa ren niet ongevaarlijk. De eerste toegekende strafcorner aan Leus den belandde via een verdediger LEUSDEN - Het eerste team van de schaakvereniging Leusden heeft ook de tweede wedstrijd van het seizoen in een ruime overwinning omgezet. Het Hil- versumse HSGV verzette zich overigens bijzonder taai; pas te gen het einde van de speeltijd te kende de Leusdense zege zich af. Het eerste punt kwam, net zoals in de eerste wedstrijd weer van Leo de Rijke, maar dit keer was dat pas om kwart over elf. Even later ging de tegenstander van Wim Velker door zijn vlag, waardoor het 2-0 werd. Pas net voor het einde van de speeltijd maakten Jaap van Tuyll en Egbert Moed de vol gende twee punten, zodat de stand bij het afbreken 4-0 was. Aan drie van de overgebleven vier borden was de toestand zo duide lijk dat de spelers niet meer tot uit spelen of arbitrage besloten. De tegenstander van Bert Uneken gaf Volleybal Uitslagen promotieklasse mannen Uitslagen tweede divisie B vrouwen Maxcom/Touche - Harderwijk 3 3-2 Delta Lloyd/AMVJ 2 - Leos 3-0 Brezan/SSS - Spint 2-3 News Flash/OVRA - Amsterdam 0-3 OMS - Huizen 2 3-0 Molenwiek/C - Altemo 3-1 Harderwijk 2 - Leos 3-1 Volendam - Dinto 3-0 Vollkei 3 - Renswouw 3-0 Madjoe - Brother/Martinus 3 3-0 Vollkei 2-AGAVS 2-3 Abcoude - EAW 2 3-0 Stand 1. OMS 7-15 Stand tweede divisie B 2. Spirit 6-14 1. Molenwiek/C 6-17 3. Harderwijk 2 5-12 2. Abcoude 6-15 4. Vollkei 2 6-12 3. Dinto 6-13 5. AGAVS 4-11 4. Delta Lloyd/AMVJ 2 6-11 6. Vollkei 3 5-9 5. Volendam 6-11 7. Harderwijk 3 6-9 6 Leos 6-9 8. Renswouw 6-8 7. Madjoe 6-8 9. Leos 6-5 8. New Flash/OVRA 6-7 10-Maxcom/Touché 7-5 9. Amsterdam 6-6 11.Huizen 2 6-3 10. EAW 2 6-6 12.Brezan/SSS 6-2 llAlterno 12.Brother/Martinus 3 6-4 6-1 Programma zaterdag 24 november Alterno - News Flash/OVRA Leos - EAW 2 Madjoe - Abcoude Brother/Martinus 3 - Volendam Dinto - Molenwiek/C Programma promotieklasse Maxcom/Touche - Vollkei 2 Huizen 2 - Brezan/SSS Renswouw - Harderwijk 2 Harderwijk 3 - O MS Leos - AGAVS Spirit - Vollkei 3 op en van Leusdense kant deed Carel Vos hetzelfde. Zowel Hans Peperkamp als zijn tegenstander hadden als noodrem eeuwig schaak tot hun beschikking, dus hier werd tot remise besloten: 5,5- 1,5. Meen de partij van Arnold Pe perkamp is m eerste instantie ter arbitrage aan de bond opge stuurd. Leusden claimt remise, maar het is twijfelachtig of dat haalbaar is. De eindstand wordt dus 6-2 of 5,5-2,5, zodat Leusden I na de eerste 2-6 zege op Kijk Uit I voorlopig nog keurig op het goede spoor zit. In de onderlinge competitie ver anderde er door de thuiswedstrijd van het eerste team bijzonder wei nig aan de top van het klassement De enige partij die voor de boven ste plaatsen van belang was, Shah- rizadeh-v. Baardewijk, eindigde in remise. Daar mocht de witspeler overigens met over mopperen; lange tijd scheen zijn positie on houdbaar. Uitslagen: Shahrizadeh - v. Baardewijk remise Roelofs - Gerrits remise Stienen - v.d. Harst 0-1 de Jager - Willigenburg 0-1 Elschot - Langman 1-0 J. Agterberg - Halkes 1-0 Mus - G. Nijhof 0-1 S trui wig - Rietveld afgebroken Kampes - Wisman 0-1 D. Agterberg - Buurlage 0-1 Manshei - Bayat 0-1 de Heer - v.d. Pol 0-1 v. Ooik - Linse afgebroken v. Dalen - Berkenbosch remise J. Nijhof - Zaal 0-1 Aghalani - Valkenburg 0-1 Roesink - Veenendaal 0-1 van Upward naast het doel. De lan ge corner hiema ging via Maarten Jonges en Flip van Dalen hard voorlangs. De bal werd opgevan gen door de volledig vrijstaande Remco Schmitz, maar zijn schot werd gekeerd door de keeper van Upward. Halverwege de eerste helft kwam Upward met 10 man in het veld te staan. Wegens onsportief gedrag moest één der spelers het veld verlaten. Tegen het einde van de eerste helft was het dan toch raak. De tot dan toe goed spelende en hardwerkende Robert Krei- kamp liep zich vast en verloor hier bij de bal. Een mooie dieptepass gespeeld door Upward belandde via de stick van Robert Jan Wfilem- sen bij een speler van Upward. Keeper Van de Groep, ver uit zijn doel, miste de bal volledig en Up ward wist in een leeg doel te sco ren. De snel teruggekomen Wil- lemsen dook nog naar de bal, maar miste. Na rust ging Leusden door met goed spelen. Al na 4 minuten kwam Thomas van Dalen voor Remco Schmitz m het veld, en dit maakte de gebroeders van Dalen com pleet, 3 stuks. In de vijfde minuut maakte Krei- kamp zijn fout in de eerste helft weer goed. Een goed afgeschoven strafcorner pushte hij hard, hoog en onhoudbaar in. Toch bleek de vreugde van korte duur. Een straf corner van Upward strandde eerst op de legguards van Van Groep en werd daarna hoog ingepusht. Laat ste man Wülemsen kreeg hierbij de bal op zijn lichaam, waarna een strafbal volgde. Deze bal ging hard half hoog in het linkerhoekje. Het spel van Leusden werd ze nuwachtiger en er werd meer indi vidueel gespeeld. Maar na een paar mooie rushes van Flip van Dalen werd er een lange corner toegekend. De bal werd hard voor langs geslagen, maar broer Tho mas zag zijn inzet net voorlangs gaan. Het spel werd grimmiger, er werd meer tegen elkaar gepraat en harde acties tegenover elkaar ble ven ook niet uit. 7 minuten voor tijd mocht Richard Knoppien nog even het veld in voor Thomas van Dalen, en ging rechterspits spelen. Up ward kwam er achterin niet goed meer uit, tot in de laatste minuut. Een harde pass naar een vrijstaan de spits op het midden van het veld. Deze liep luiks de cirkel in en scoorde in de korte hoek. Opstelling Leusden Gert Jan van de Groep, Robert Jan Willem- sen, Frank Roggenkamp, Bart van Dalen, Chris Hoogendoorn, Flip van Dalen, Robert Krei- karnp, Remco Schmitz, Thomas van Dalen, Richard Knoppien, Maarten Jonges, Ralph Kemps en Frank de Ruiter. De vrouwen speelden nin Epe een vreselijk moeilijke wedstrijd waarbij op mentaliteit gewonnen is. Epe speelde zeer sloom, waardoor het voor de Leusdense vrouwen moeilijk was zich aan te passen. In de vierde minuut kwam er een 1- 2tje tussen Renee Tuininga en Jupe Schonk waarbij Tuininga iets te gretig was en in buitenspelpositie kwam te staan. De eerste toegekende strafcor ner voor Leusden werd door laatste man Inge Spijkman rechts naast geslagen. 1 minuut later wederom een strafcorner. Deze keer afge schoven naar Truininga die er wel raad mee wist en 0-1 aantekende. Het spel van Leusden was slor dig en Epe bleef de boel vertragen. Vlak voor rust was er nog een uit braak tussen Tuininga en Patricia van de Flier, waarbij de laatste speelster de bal net naast zag gaan. Na rust bleef het spel moeizaam verlopen. De truqes die uitgehaald werden, werden door de tegen standsters doorzien. In de 9e mi nuut kwam Leusden gevaarlijk in de cirkel van de tegenstanders. De keepsters van Epe wist met veel kunst- en vliegwerk de bal uit het doel te houden. 4 minuten later kreeg de vrouwenploeg van Epe een strafcorner toegekend die af geschoven werd. Hiermee brach ten ze de stand weer op gelijke hoogte. Coach Hans van der Linden wilde in zijn strafcorner een variant inbrengen, waarbij rechter Spits Evelien Zwart nodig was, die nu op de bank plaats had genomen. Bri gitte Boss, die overigens goed speelde, moest plaats voor haar maken. De eerste de beste straf corner werd deze variant uitgepro beerd. Midden-midden Cathrien van Groningen sloeg de bal hard in, maar zag de bal gekeerd. Renee Tuininga was er als de kippen bij en wist met een schitterend boog- balletje de keepster te verschal ken. Deze actie gebeurde m de 21e minuut. 3 minuten voor tijd kwam Epe nog gevaarlijk op, waarbij de Leus dense verdediging alle zeilen bij moesten zetten, om de bal uit het doel te houden, wat ze uiteindelijk ook is gelukt. Opstelling Lensden: Charlotte v. d. Ven, Inge Spijkman, Brigit Schoemaker, Charlotte Potho ven, Jnpe Schonk, Letty den Bes ten, Cathrien van Groningen, Jo- landa Koopman, Brigitte Boss (Evelien Zwart), Patricia v. d. Flier en Renee Tnininga. (advertentie) ZATERDAG 24 NOVEMBER Aanvang 14.30 uur. Wedstrijdbal aangeboden door Stots Optiek Biezenkamp 17 Leusden, tel. 946260 De leden van de wedstrijdselectie van de Leusdense Zwem- Sc poloclub De Haaien hebben tijdens de wedstrijden van het af gelopen weekeinde een aantal hoopgevende prestaties bij el kaar gezwommen. Vooral de jeugdige zwemmers en zwem sters blijken, getuige de verschillende persoonlijke records, op de goede weg te zijn. De jeugd onder 12 jaar kwam, ter gelegenheid van de derde Speedo-zwemwedstnjd van dit seizoen, in het eigen zwembad in actie. Hoewel er maar weinig ere plaatsen in de wacht werden ge sleept, twee maal zilver, voor Ger- ben Bontekoe en Arjan v.d. Berg. gaven een stel pesoonlijke re cords hoop voor de toekomst. Kar lijn van Stralen bracht haar tot op heden beste tijd op zowel de 100 meter schoolslag als de 100 meter rugslag omlaag, terwijl zus Maart je datzelfde voor elkaar wist te krij gen op de 100 meter vrije slag. Gerben Bontekoe en Bastiaan Tamminga schitterden eveneens op de 100 'vrij', terwijl Tim Floor een knappe tijd liet aantekenen op de 100 meter schoolslag. Rond dezelfde tijd wist Rogier Tol boom, m het Valleibad in Vee nendaal opnieuw een tiende se conde van zijn tijd op de 100 meter vlinderslag af te knabbelen en ook bij Kim Bijleveld, die met een tiende haar tijd op de 200 meter schoolslag omlaag bracht, lijkt de vorm langzaam terug te keren. Bo ris van Gorkom blijft persoonlijke records zwemmen. Nu wist hij zijn tijd op de 200 meter schoolslag aan te scherpen. Het programma in Veenendaal werd afgesloten met twee sprint-estafettes (4x50 meter vrije slag). Voor de Haaien een interessante afsluiting, want LEUSDEN - Het eerste badmin- tonteam van BCL heeft zaterdag avond een 5-3 nederlaag geïncas seerd tegen Vollenhove 2 uit Zeist. BCL verscheen enigszins gehandicapt aan de start: Vaste kracht Sweder Hormann was nog steeds geblesseerd en werd ver vangen door Rob Stuivenberg. Sweder Hormann speelde nog niet mee vanwege zijn blessure. Vandaar dat zijn broer Kanter de wedstrijd opende. Helaas werd het een teleurstellend verlies van 15-7 en 15-8. Rob Stuiver viel in voor Hormann. De eerste set won hij met 10-15. De tweede en derde set kwam hij er niet meer aan te pas. Hij verloor de sets met 15-7 en 15-4. Patricia Gerrits was wel goed op dreef. Zij won vrij overtuigd met 5- 11 en 4-11. Manon Klinkenberg kwam te kort in haar spel. Zij ver loor met 11-6 in de eerste set. De tweede set was een stuk spannen der al werd deze helaas ook verlo ren. De setstand was 11-8. Bij de herendubbel was het dui delijk dat Hormann en Stuivenberg met op elkaar waren ingespeeld. Zij verloren met 15-9 en 15-4. De damesdubbel was daarentegen een stuk spannender. Klinkenberg en Gerrits wonnen met 10-15 en 8- 15. De gemengddubbel van Hor mann en Gerrits liep in de eerste set als een trein. Ze wonnen de set met 2-15. De tweede set lukte het even niet, er werd dus ook met 15-8 verloren. De beslissende set was spannend. Toch wisten de BCL-ers de partij in wirtst om te zetten. De setstand was 9-15. Klinkenberg en Stuivenberg kwamen helemaal niet toe aan het spelen van een sys teem. Zij verloren met 15-1 en 15-4. De eindstand was een 5-3 verlies voor BCL 1. Het vijfde verliespunt van het team. DOC 1 - De Meeuwen 1 10-13 Tweemaal zes 1 - IJsselvogels I 16-17 De Vinken 1 - Antilopen 1 15- II Fiducia 1 - Nieuwerkerk 1 8-11 De uitslagen van de Antilo- penteams van 17 november zaalkompetitie: Senioren: De Vinken 1 - Antilopen 1 15- 11 Albatros 2 - Antilopen 2 13-13 Antüopen 3 - ODK 2 9-11 Hellas 3 - Antüopen 6 18- 3 Junioren: Antilopen J1 - Korbis J1 6-20 THORJ2-Antüopen J2 6- 7 Aspiranten: De Meeuwen Al - Antüopen Al 5-3 Antüopen A2 - Unitas A2 5-5 Antüopen B1 - DWS B1 5-1 O WO Cl -Antüopen Cl 5-2 Tovers D2 - Antüopen D1 2-3 Pupillen: Antüopen PI-Sparta PI 2- 6 Antüopen 01-SKF 01 2- 1 Antüopen R2 - Dalto R2 0-11 men wist beide estafettes win nend te beëindigen. Uitslagen Ondertoppers A, deel 3, 17 november 1990, Valleibad, Veenendaal. 4x50 meter vrije slag estafet te: Sybrandy, Helsdingen, Van Gorkom, Ruitenberg (le) 2.006, Van Gorkom, Tol boom, Verhoeven, Brienesse (le) 1.56.4. 100 meter vlinderslag: Xan- dra Verschuur 1.24.6, Simone Buitelaar 1.22.3, Marjolijn van Dijk 1.24.1, Tamara van Gorkom 1.18.5, Saskia Hels dingen 1.14.7, Mare Brie nesse 1.23.1, Bas Schreuder 1.24.4, Jeroen Verhoeven 1.22.9, Rogier Tolboom 1.10.0. 100 meter wisselslag: Sandra van Wegen 1.19.0, Marlies Floor 1.37.6, Simone Buite laar 1.23.4, Xandra Ver schuur 1.24.5, Carine Kam pes 1.25.2, Marjolijn van Dijk 1.20.6, Vincent Oosterbeek 1.27.2, Kevin Mori 1.36.9, Rudy de Heer 1.47.0, Ewout Paulusma 1.26.2. 200 meter schoolslag: Roze marijn Sybrandy 3.20.2, Eve line Brienesse 3.34.8, Sandra van Wegen 3.20.4, Carine Kampes 3.20.8, Simone Sy brandy 3.03.7, Kim Bijleveld 3.08.4, Marieke Ruitenberg 3.00.3, Werner v.d. Berg 3.24.8, Erik van Bekkum 3.16.9, Bas Schreuder 3.16.3, Boris van Gorkom 2.51.0. Uitslagen Speedo-zwemwed strijden, 17 november 1990, Octopus, Leusden. 100 meter rugslag: Karlijn van Stralen 1.50.0, Arjan v.d. Berg 1.47.9. 100 meter schoolslag: Karlijn van Stralen 1.47.1, Berend Plugge 2.00.0, Tim Floor 1.47.6, Arjan v.d. Berg (2e) 1.36.9. 100 meter vrije slag: Maartje van Stralen 1.37.9, Gerben Bontekoe (2e) 1.29.0, Bas tiaan Tamminga 1.39.7. LEUSDEN - Trim- en tourclub Leusden houdt vrijdag 23 no vember het seizoensslotfeest. Op deze avond worden de ver schillende bekers uitgereikt aan de dames en heren, die de meeste küometers hebben ge reden. Plaats van handeling is het Sportfondsenbad te Amersfoort. LEUSDEN - Ysclub Zwanen burg houdt zaterdag wederom de traditionele schaatsruü- beurs. In jongerencentrum De Tü, om precies te zijn in het Lobbylokaal, aan de Hamers- veldseweg is iedereen wel kom van 10 tot 13 uur. LEUSDEN - De zwem- en polo club De Haaien zorgt op vrij- (19-20 uur), zater- (10-11 uur en 16.30-17.30 uur) en zondag 14-14.30 uur) voor een ophaal- punt oud papier. Bij de ingang van het Burgemeester Buining- park kan het papier -'graag verpakt en gebundeld'- wor den ingeleverd. LEUSDEN - Zestig mensen kaartten afgelopen week in De Tü om de jubüeum-prijzen. De winnaars bij deze klaverj as- partij waren W. Schut, J. Kuy- per, mevr Schut, mevr. Van Ingen en M. Snoek. Bij het schutjassen gingen de volgende personen met de eer strijken: H. Smal, R. Le Loux, J. Prinsen, J. Kok en G. Van 't Klooster. LEUSDEN - LTV Leusden en Squash Rackets Genootschap sloegen een paar jaar geleden de handen ineen om te komen tot de bouw van een eigen in- door-sportaccommodatie. Het resultaat staat inmiddels onder de naam Sporthal De Wetering bekend. De officiële opening zal december worden verricht door burgemeester Panis.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 7