=)ubbele winst volleyballers Leos ot rouwen boeken eerste winst na drie nederlagen ntilopen winnen ireede wedstrijd Roda zondag wint met goed voetbal Roda scoort vijf keer tegen Lopik RODA '46 - SVVU Achterveld verliest in harde strijd een punt Sport kort afeltennis Sport kort Voetbaltrainer Scheidsrechter ot leeft WOENSDAG 28 NOVEMBER 1990 13 ISDEN - De volleybalvereniging Leos beleefde afgelopen irdag weer eens een heugelijk dag. Beide teams, zowel de nnen als de vrouwen, wonnen hun wedstrijd. Voor beide «gen was de zege heel belangrijk. De vrouwen van trainer tri van Garderen konden na drie nederlagen op rij eindelijk er een overwinning noteren. Dat ging in het begin moei- un, want de eerste set werd verloren. Daarna kwamen de hap; isdenaren zeer goed terug en gaven EAW geen enkele kans P tw; er. De Arnhemmers werden op een duidelijke 3-1 nederlaag Jem racteerd. De terugkomst en de inbreng van Marjan van ilder gelenhoven was daarbij zeer groot. „Zij was vandaag de spil )pe^ ar alles om draaide. Ik heb tijdens de wedstrijd veel op ze in 01 15 eten praten, vooral na die eerste set," aldus een duidelijk leluchte Van Garderen na afloop van de wedstrijd. maakte met goede servicebeurten de partij uit: 15-9. Trainer Rob Vooijs en coach Martin Joosten hadden aan het be gin van de wedstrijd precies zes basisspelers: Mark Bruin, Evert Kruyswijk, Roalt Dijkstra, Jan-Al- bert Kootstra, Klaas-Jan Hutten en Edwin Meijerman. Spelverdeler Ronald van Doorn scheurde de vo rige week tegen Harderwijk zijn enkelbanden en is zeker tot begin volgend jaar niet meer van de par tij. Aanvaller Erik van Dijk kneusde tijdens de training zijn duim en kon niet meespelen. Vooijs was zelf de enige wisselspeler, hoewel na zijn blessure nog niet volledig had mee kunnen trainen. Dat het ondanks de blessures nog goed uitpakte, stemde trainer Vooijs blij: ,Ja, ik ben zeer tevre den. Ze hebben ongelooflijk hard gewerkt. We hebben ook opnieuw onze inzinkingen gehad. Maar we wisten daar nu in dezelfde set over heen te komen. Kijk maar naar de tweede set. Je staat met 13-8 voor en AGAVS weet toch nog tot 13-13 terug te komen. Dan de set uitein delijk toch nog winnen, dat vind ik knap." Vooijs was vooral te spreken over de spelverdeling van Mark Bruyn. „Hij heeft een goede wed strijd gespeeld en het spel goed aan de buitenkant gehouden. Dat kon ook omdat de pass goed lag. Vooral m de eerste set hebben we op een hoog niveau gespeeld." Hij vond verder dat het hele team goed had gepresteerd. Zij hadden zich goed aan de opdrachten gehou den. „AGAVS kwamen door onze opslag met aan hun bekende spel letje toe; de eerste tempo-aan- val."Klaas-Jan Hutten was aanval lend één van de betere? „Inder daad, hij is een beetje over zijn inzinking in het begin van het sei zoen heen. Hij begint er ook nu weer plezier in te krijgen en dat werpt zijn vruchten af." Leos - AGAVS 15-5, 15-13, 7-15, 12-15 en 15-9. Vrouwen De vrouwen van Leos kenden vorig seizoen hun inzinking na nieuwjaar. Toen gooide een bles sure van Marja de Wild roet m het eten van de ambitieuze plannen van het trainingsduo Evert van Gar deren en Gerrit Harmsen. Dit sei zoen was promotie naar de eerste divisie het doel waar naar ge streefd zou moeten worden. De mannen van trainer Rob lijs stuurde AGAVS met een 3-2 lerlaag naar huis. De Soester- (jers hadden tot dan toe pas één I verspeeld. De Leusdenaren ken hun tegenstander met een [chte opslag in moeilijkheden te igen. De eerste twee sets wa- Iroor Leos. De ploeg uit Soester- p wist nog wel terug te komen, in de vijfde set wenste de sclub de twee punten wel in i huis te houden. Vooijs: „De lens hebben ongelooflijk hard lerkt en we zijn dit keer zelf f onze inzinkingen heengeko- mannen fungeren in sporthal éent altijd als opwarmmertje de wedstrijd van de vrouwen ?de/i|na hun spelen. De vrouwen van je ter Evert van Garderen speelt ;oor het tweede seizoen in de sde divisie B en de mannen en ook voor him tweede sei- in de promotieklasse. De men spelen twee trapjes lager; laar de volgorde bij de te spe- thuiswedstnjden. mannen hebben vorig sei- drtlu i met veel moeite een plaats in e scfyomotieklasse weten te behou- Toen bestond het team uit wat ere spelers aangevuld met jon- Dlitie pelers. Trainer Rob Vooijs, ook daI hem het tweede jaar, moest dit >en noodgedwongen volledig is g jvallen op de jeugd. Aanvoer- Edwin Meijerman is met zijn ig jaar de oudste. Vooijs be- daarom zelf ook te gaan spe- om wat extra rust en routine in iloeg te brengen. 'gelopen zaterdag nam Vooijs ist, in de vierde set de plaats in van de 16-jarige Roalt Dijkstra. Op dat mo ment stonden de Leusdenaren 2-1 in sets voor. Leos was op dat mo ment lichtelijke geïrriteerd geraakt door enkele beslissingen van de scheidsrechter doordat het spel in derde en vierde set niet helemaal verliep zoals het moest. De thuisclub wist in die vierde set een achterstand van 2-6 om te buigen in 10-10 gelijke stand. Maar ieder keer wist AGAVS opmeuw een puntje uit te lopen. Bij 12-14 wisselde de opslag regelmatig van ploeg. Na een time-out wist de ploeg uit Soesterberg de vierde set binnen te halen: 12-15. Daarmee werd m ieder geval één punt mee naar huis genomen. Opslag In de beslissende vijfde set, door menige trainer een loterij ge noemd, wenste Leos echter de an dere twee punt zelf te houden. ,Een vijfde set is lastig om te spelen, want je moet weer helemaal om schakelen. Want iedere fout die je maakt betekent een punt," vond aanvoerder Meijerman. De thuis club keek lang tegen een achter stand aan. Maar door de goede opslag kwamen de bezoekers niet aan snel aanvallen toe. Via de op slag van Jan-Albert Kootstra kwam Leos op een 7-6 voorsprong. Die werd verder niet meer uit handen gegeven. Eén van de uitblinkers, de 17-jarige Klaas-Jan Hutten, De LEOS vrouwen hebben in de wedstrijd tegen EAW 2 goede actie's-laten zien. De overwinning werd dan ook behaald. start was met dne overwinningen goed en volgens plan. Na de nederlaag tegen Molen wiek begonnen de Leusdenaren een beetje aan zichzelf te twijfelen. Dat resulteerde in de thuisneder laag tegen News Flash/OVRA. Te gen AMVJ werd er al weer beter gespeeld, maar dat leverde nog geen punten op. Leos moest proberen het zelf vertrouwen terug te krijgen in de wedstrijd tegen EAW 2. Deze Arn hemse ploeg maakte een soortge lijk verval mee als de Leusdense ploeg en vocht volgens trainer Ver- meesch ook meer tegen zichzelf dan tegen de tegenpartij Voor bei de ploegen stond er dus veel op het spel De thuisclub begon in de beken de samenstelling: Erna Boonzaaij- er, Marja de Wild, Nadja Gijsen, Liesbeth Overeem, Astrid van Dijk en Anita Visser. In de eerste set kwam Leos al vrij vlot met 3-8 ach ter te staan. Van Garderen vroeg een time-out aan en gaf Marjan van Engelenhoven opdracht zich warm te lopen. De Arnhemse club was via simpel volleybal, waarbij de ogen goed werden opengehouden, op voorsprong gekomen. Ondanks dat de middenaanval van de Leus denaren met liep, kwamen zij terug tot 8-9. Toen wisselde Van Garde ren Gijsen in voor Van Engelenho ven. De stnjd bleef gelijk opgaan tot 13-13. EAW had uiteindelijk iets meer geluk en won de eerste set. Van Garderen moest na de twee de set langdurige op zijn meiden inpraten. „Ik heb erop gehamerd de middenaanval te blijven gebrui ken. Door te blijven praten pro beerde ik ze te overtuigen van hun eigen kracht." De tweede set werd door Leos overtuigend gestart. Van Engelenhoven sloeg twee maal hard door de defensie van EAW. Via de opslag van Boonzaaijer liep het uit naar 4-0. Kenmerkend voor de onzeker heid van beide ploegen was de opslag, die vier keer achter elkaar in het net werd geslagen. In deze fase van de wedstrijd werd er veel gevraagd van Van Engelenhoven. Zij smashte vanuit alle standen, maar eiste ook veel ballen op. Door het fanatieke spel van haar werden haar medespelers geïnspireerd. Opeens begon de middenaanval met Van Dijk en Overeem weer te lopen. De Wild kreeg aan de bui tenkant opeens ook weer meer vertrouwen. Bij deze opbloei van Leos groei de spelverdeler Erna Boonzaaijer. Zij wist het spel uitstekend te ver delen en een set-up voor een bui- tenaanval af te wisselen met één voor een aanval door het midden. Opeens werd er ook gekeken waar de vrije ruimte lag om de bal neer te leggen. De tweede set was met 15-8 voor de thuisclub. Toch zat het na de setwinst nog niet helemaal goed bij Leos. Via de opslag van routinier Van Dijk kwam EAW in de derde set met 1-4 voor. Door hard te werken kwa men de Leusdenaren echter sterk terug. Nadat Van Engelenhoven met twee bekeken ballen de ver dediging van de Arnhemmers in verwarring had gebracht (9-5), gaf Leos de verkregen voorsprong met meer uit handen Nelleke Grobben mocht bij 12-5 nog even haar inmid dels befaamde opslag uitproberen (13-5). Via een eerste tempo punt van Overeen en een smash van Van Engelhoven werd de set uitge maakt. De vierde set werd volledig be heerst door de thuisclub. De Arn hemmers werden aan alle kanten overspeeld en verloren die set met de duidelijke cijfers 15-4. Trainer Vermeesch van EAW vond dat zijn team anderhalve set goed had gespeeld, maar zijn spe lers gaven daarna de tegenstander de gelegenheid te spelen. „Mijn spelers raakten op een gegeven moment wat geïrriteerd doordat er wat misverstanden waren en door enkele beslissingen van de scheidsrechter. Ze begonnen meer tegen zichzelf te spelen. Verder kwam Leos goed terug en werden steeds gemotiveerder. Voor ons werd het daardoor steeds moeilij ker." Van Garderen vond vooral dat spelverdeler Boonzaaijer een goe de partij had neergezet. „Zij heeft het spel goed opengetrokken en buitenkanten goed benut. De bui tenspelers gingen daardoor ook steeds beter spelen." In de stand is Abcoude, de eerst komende tegenstander van Leos, naast Molenwiek op de eerste plaats gekomen. De laatste verloor met 3-2 bij Dinto, dat nu derde staat. Leos - EAW 2 13-15,15-8,15-7 en 15-4. zone srpli lad tot ras e re >erm :>rgi male |g ISDEN - Korfballers van Antilopen hebben een goede wed- d achter de rug. De ploeg Tweemaal zes werd met 14-8 slagen. Jan Costa werd deze week vervangen door Marcel nendaal. Costa raakte in de wedstrijd van vorige week en de Vinken geblesseerd. ntilopen legde in de eerste van de wedstrijd de basis voor winst. De ruststand werd 8-3. hebt kt' ion /Iet de diet idio tafeltennissers van het eer- team van TTCL zijn door ree opeenvolgende overwin- ngen vrijwel zeker van be- )ud in de eerste klass. SVE uit :echt, een degradatie kandi- lat, en Woerden werden met 3 en 6-4 verslagen. Woerden as tot voor de confrontatie gen Leusden koploper en tmpioens kandidaat. Door dit resultaat is TTCL op igen punten uit negen wed- rijden gekomen. TTCL is liter nog niet helemaal vei- Een punt tegen het al gede- radeerde VTV uit Nieuwe- iin moet voldoende izjn voor assebehoud. De wedstrijd tegen SVE artte moeizaam voor Leus- SVE nam een 3-2 voor- irong en leek op de overwin- ng af te stevenen. Andre '.oek, Ron Hartman en Frank soijman bundelden hun rachten en gaven geen partij eer uit handen. De TTCL-ers iden niet voor elkaar onder ti wonnen ieder twee partijen. Daarna wachtte de confron ts tegen Woerden in een uiswedstrijd. Eerder in de ompetitie heeft Woerden met 4 van Leusden gewonnen. koploper moest zijn kam- oens aspiraties echter in iusden achterlaten. De ge- lotiveerde en met zelfvertrou- en spelende Leusdenaren melden Woerden van de ta- L De wedstrijd verliep span- md. Via een 3-1 ruststand be- likte TTCL een 5-3 voor tong. Woerden deed nog ^gingen om terug te komen, ndre Snoek wist echter met 'n goede overwinning de »ee punten in Leusden te hou- en. Tweemaal zes heeft dit niet meer kunnen inhalen. Maaike Geutjes begon de wedstrijd met een af standschot. In de eerste minuten ging de strijd nog gelijk op. Twee maal zes heeft twee punten kunnen maken. Evelien van Rooyen zette de aan val in en scoorde met een door loopbal. Joyce Osnabrugge en koos Meinsma wisten beiden met een afstandschot de voorsprong uit te bouwen. Antilopen konden hun spel volledig aan de tegenstandc opleggen. Een doorloopbal van Irene Veenendaal en een afstand schot van Eddy Hendriks waren goed voor 6-3. De rust werd inge gaan met een stand van 8-3 na een doorloopbal van Meinsma en een strafworp van Martijn Verwoert. De tweede helft heeft Antilopen zijn tegenstander voor kunnen blij ven. Maaike Geutjes bracht haar ploeg op 10-4 door twee maal een punt te maken. Even later was het Evelien van Rooyen, die met een afstandschot kwam. Tweemaal zes probeerde nog actie te onderne men door twee strafworpen tegen Evelien van Rooyen en Eddy Hen driks. Ook Koos Meinsma kreeg een afstandschot tegen te verwerken. Antilopen hield het spel echter goed onder controle. Irene Vee nendaal en Joyce Osnabrugge maakten de laatste punten. LEUSDEN - Roda zondag heeft met goed voetbal verdiend gewonnen van koploper SV Zeist. Vooral in de tweede helft heeft de snelle van Roda'46 op de counter voor een aantal ge vaarlijke situaties kunnen zorgen. Edwin Boog was met twee doelpunten een succesvolle aanvaller. De rode ploeg heeft met 1-3 gewonnen. Na een kwartier aftastend voetbal van beide ploegen was het de Zeister ploeg, die het initiatief nam. De aanvallen waren echter te simpel van opzet om de Roda'46 achterhoede voor problemen te plaatsen. Het centrale verdedi gingsduo Erik Vis en Hans Hey- men speelden gedegen voetbal. Omstreeks de 25e minuut brak de rechterspits van Zeist uit en Hans van Bekkum moest gestrekt naar de hoek en tikte de bal corner Deze corner leverde S.V Zeist niets op. De Zeister ploeg wilde het spel maken, wat ze maar ten dele lukte, omdat het middenveld van Roda'46 versterkt opereerde met Meindert Vlugt als terugge trokken spits. Na één goed half uur zochten beide ploegen beurtelings de LEUSDEN - Roda zaterdag heeft vijf doelpunten kunnen maken. Tegenstander Lopik was op het veld niet slecht, maar had toch geen antwoord op de Leusdense aanvallen. Vooral in de tweede helft heeft Roda'46 hun spel aan de tegenstander kunnen opleg gen. Een eindstand van 5-0 werd bereikt met goed Leusdens spel. Lopik speelde geen slechte wedstrijd, maar kon toch niet scoren tegen Roda zaterdag Beide ploegen gingen vooral m het begin van de wedstrijd gelijk op Roda nam wel het initiatief in handen door in de eerste minuten met een aanval te beginnen. Remco Bitterling zette de aanval m over links. Via Paul Verhoeven kwam Edwin van Ginkel aan de bal. De mooie en snelle aanval eindigde echter op de buitenkant van de paal. Lopik wachtte met af, maar kwam zelf met aanvallen. De vrije trap van Lopik werd door de Leus dense keeper gemist. Gelukkig kon Harry Kerssies de bal uit het doel houden. Vervolgens kopte de spits van de tegenstander net naast. Ook Lidus Vaartjes kopte net over, nadat hij een goede voorzet kreeg van Kerssies. Frank Vissers zorgde na veertig minuten spelen voor een kans op een doelpunt. Hij kwam over links, maar gaf met voor en ging alleen door. Het schot ging recht op de keeper. Drie minuten voor rust werd het dan toch nog 1-0. Pedro Pastor scoorde vanuit een voorzet van Vissers. Meteen in de eerste minuten van de tweede helft kon Leusden de stand verder uitbouwen. De diep tepass van Van Ginkel werd door Vaartjes goed afgemaakt. Hij speelde de keeper uit en scoorde 2-0. Lopik liet het er met bij zitten. De druk werd door hen verhoogd. Dat maakte hen sterker, maar niet gevaarlijker. Lopik bleef pressie uitoefenen. Een derde doelpunt was voor Leus den dan ook een noodzaak. Bitter ling passte naar rechts, waar Was- sink de bal kon aannemen. Hij speelde niet door naar Verhoeven, maar scoorde zelf m de kort hoek. Lopik kreeg nog een mogelijkheid tot scoren. De overtuiging was met voldoende m de ploeg aanwezig en de kans werd dan ook op de lat gestopt. Vooral in de tweede helft speel den de Leusdenaren een goed spel. De ruimte werd benut en de verdediging deed zijn werk. Het laatse kwartier moest Lopik met een man minder spelen. Een speler werd het veld uitgezet, nadat hij Verhoeven in het zestien meter ge bied onderuitschopte. Tijdens de laatste vijftien minu ten kwam Wassink alleen voor de keeper. Zijn poging lukte maar half. Vissers kon wel de bal onder con trole krijgen en maakte het vierde doelpunt. Wassink probeerde het nogmaals met een afstandschot, wat niets opleverde. Het laatste doelpunt werd door Vaartjes ge maakt. Hij kon alleen voor de kee per komen, na een pass van Edwin van Ginkel. Opstelling: Peter de Beer, Pedro Pastor, Harry Kerssies, Wim van de Biezen, Klaas de Vries, Fake Schone wille (Harm Wassink), Remco Bitterling, Edwin van Gin kel Frank Vissers, Lidns Vaartjes en Paul Verhoeven. Doelpunten: Pedro Pastor, Lidus Vaartjes (2), Harm Wassink en Frank Vissers (advertentie) Zaterdag 1 december Aanvang 14.30 uur. Wedstrijdbal aangeboden door: Fiets Inn Dick Meerveld - Hamershof aanval. In de 44e minuut van de wedstrijd kreeg s.v. Zeist een cor ner te nemen op de linkerkant. De Zeister spits Herman Veenendaal kopte deze bal pnma in, maar Hans van Bekkum hield de bal uit het doel. Sander Vezuu pikte de bal op en zette John Jansen direkt aan het werk. Op snelheid den derde de Roda rechterspits over de Zeister achterhoede heen en bediende Edwin Boog, die een te genstander uitkapte en strak over de grond Roda'46 op 1-0 zette. Na rust kwam s.v. Zeist fel uit de startblokken. Roda'46 moest alle zeilen bijzetten om de gelijkmaker te voorkomen. De gehele ploeg van Teus Kommer werkte hard om de voorsprong te verdedigen. Na een kwartier in de tweede vermin derde het offensief van s.v. Zeist wat, Meindert Vlugt onderschepte de bal en stuurde Edwin Boog weg, die op zijn beurt John Jansen bereikte. De snelle rechterspits kapte een tegenspeler uit en schoot Roda'46 naar 2-0. S.v. Zeist zocht hierna direkt de aanval, maar het was Eef v/d Berg die een Zeister aanval onder schepte, de bal afspeelde aan Henk Weishaupt, die op zijn beurt John Jansen aan het werk zette. De voorzet werd door Edwin Boog met een stuiterende bal beheerst omgezet in een doelpunt 3-0. De trainer van Zeist reageerde on middellijk en bracht twee aanval lers in de ploeg. Roda'46 moest te rug naar het eigen zestien meter gebied Omstreeks de 85e minuut glipte de bal door de Roda'46 ver dediging en de voorzet werd be heerst ingekopt 3-1. Direkt hierna braken Eef v/d Berg en John Jan sen uit. John Jansen scoorde 4-1, maar de scheidsrechter keurde deze treffer op advies van de grensrechter ai wegens buiten spel. Opstelling: Hans van Bekkum - Sander Verzuu - Erik Vis - Hans Heymen - Bob Schoordijk - Eef v/d Berg - Hans Weishaupt - Remco Bosman - John Jansen - Meindert Vlugt - Edwin Boog. Doelpunten: Edwin Boog (2) en John Jansen (1). ACHTERVELD - SV Achterveld speelde afgelopen zondag te gen Utrechtse Boys. Deze ploeg leverde bikkelharde duels en toonde veel werklust. Achterveld had moeite met de harde wedstrijd en moest dan ook een punt laten liggen: 2-2. Met Coruio Kok weer als laatste verdediger in de ploeg ging Ach terveld slecht van start. Binnen een minuut kon keeper Gerard van de Bedum de bal al uit het net halen toen de verdediging nog niet bij de les was. De rest van de eerste helft was Achterveld veel aan de bal en speelde het spel zich voornamelijk op de helft van Utrechtse Boys af. Erik de Jong schoot een paar keer goed in, maar had de pech dat de bal net over ging. Daarna kwam een goede kans voor de lange spits Huiding van Utrechtse Boys. Hij ging alleen op de keeper af. Gelukkig voor Achterveld ging zijn lob net over het doel heen. In de 35e minuut kwam Achter veld gezien het technisch over wicht terecht op 1-1. Na een voor zet van links kon Erik de Jong de bal binnen tikken. De tweede helft gaf een rommelig beeld te zien. Utrechtse Boys was erop uit om een punt thuis te hou den en gebruikte daarvoor veel overtredingen. Na 20 minuten moest Erik de Jong zich laten ver vangen na de zoveelste aanslag van achteren. Zijn vervanger Hans van de Kooy viel goed in en had zelfs de mogelijkheid Achterveld in de 75e minuut op voorsprong te brengen. De keeper van de thuis ploeg kwam echter goed uit zijn doel en kon de bal keren. Toen iedereen zich verzoende met een 1-1 gelijkspel probeerde Harry van Dalen het in de voorlaat ste minuut met een schot van af stand De bal ging buiten bereik van de keeper in de kruising. Na dit fantastisch doelpunt ging Utrechtse Boys met de moed der wanhoop in de aanval. De rechter spits ging het strafschopgebied vóin Achterveld aan de zijkant bin nen en hoopte op een overtre ding. Helaas voor Achterveld kwam die ook. Er bleef voor de scheidsrechter geen andere keus dan een penalty te geven. Omdat geen van de spelers dit karwei aandurfde, moest de keeper naar voren komen om het vonnis te vol trekken. Gelijk hierna floot de scheidsrechter af, waardoor in de eerste en in de laatste minuut een tegentreffer geïncasseerd moest worden. Opstelling: G. v.d. Bedum, F. v.d. Pol, C. Kok, J. Tolboom, H. v. Rijnsoever, E. Hak, H. v. Dalen, R. de Vette, E. de Jong (H. v.d. Kooi), G. v.d. Breemer, P. v. Middelaar. Doelpunten: Erik de Jong en Harry van Déden. De KNVB heeft een paar jaéir geleden besloten een speciale opleiding voor jeugdvoetbal trainers op te zetten. Deze op leiding bestaat uit twintig les sen van elk dne uur. In deze lessen wordt vooral aandacht besteed aan het vetalen van onderdelen uit het spel naar de training en omgekeerd. De cursus wordt bij vol doende belangstelling gege ven op woensdagavond bij de voetbalvereniging SDCP. Het cursusgeld is f 370,-. Roda'46 is bereid bij te dragen m de cur- suskosten. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij het jeugdbe- stuur, waar ook nadere inlich tingen te verkrijgen zijn. De scheidsrechter bij de volleybal wedstrijd Leos tegen AGAVS kwam in de vierde set van zijn zetel af om te controle ren of de stand van 6-9 de juiste was. Volgens Leos moest dat 7-9 zijn. Naar overleg met de tweede scheidsrechter en de jurytafel kwam hij tot de con clusie dat 6-9 de enig juiste stand was. Toen hij weer op zijn zetel naast het net was ge klommen, vroeg Leos-aan- voerder Edwin Meijerman aan hem of de tweede scheids rechter de stand wat beter bij zou kunnen houden. De scheidsrechter wilde niet nog eens het trapje af en ontbood tweede scheidsrechter Wim Bos bij zich. Bos kwam onder grote hilariteit van het publiek naar de hoofdscheidsechter en beloofde beterschap.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 13