Sterk optreden LHV Sport in cijfers I Tennishal gaat open i aaien verliezen met klein verschil V Roda Al blijft nog ongeslagen Peperkamp blijft in competitie koploper FietseizoenTTL werd afgesloten in zwembad Linksbinnen fcheids....?? Sport IVOENSDAG 28 NOVEMBER 1990 iiging B.A, veld k erg Ors. Albert Buisman heeft ,ji onderzoek gedaan over jrplay' bij kinderen. Faire crt betekent niet alleen dat tegenover je tegenstander pitief moet zijn, maar het •tekent ook dat men 'elkaar kans moet geven mee te oen'. Zo begon ik de vorige links- juien ook. Ik heb dat niet daan opdat ik gauw klaar zijn. Nee, ik wil nog even jder praten over fairplay Buisman zegt ook dat hij ■ordelen ziet in een spel zon- z scheidsrechter. Hij noemt H voorbeeld van kinderen e op straat spelen, zonder •Jieidsrechter. En dat dat oed gaat. '...het spel moet in jnd gehouden worden. Met tote zelfstandigheid regelen alles zelf. Spelregels wor- in moeiteloos aangepast. Wie herkent dat met. Ik her- vier mij dat ik als jochie da- olijks hep te voetballen op veldje achter mijn huis. 'e hadden zo onze eigen lelletjes en onze eigen re- ls. We speelde vaak met en vhegende keep'. De kee- er mocht dan ook mee voet- illen. Of we deden 'drie cor dis een pie'. Dan kreeg je bij derde hoekschop een pe- Ity. Natuurhjk was er wel 7JIfens ruzie, maar de volgende S ig was je dat weer vergeten. Je ziet het tegenwoordig op iiningen ook dat er bij een irtijtje (het leukste van een ig) binnen vijf meter af- td van het doel gescoord 'r worden. Meestal gebeurd it ook allemaal zonder \heidsrechter. Daar komt ook >1 eens ruzie van. Maar dat in je de volgende dag toch )k vergeten, dames en heren gorters. Wordt er daarom tijdens sn 'officiële' wedstrijd zo ge- <urd tegen een scheidsrech- 'Hé, scheids, waar ben je ee bezig'. Volgens mij zijn we 'ai veel wet onsze^ bezig en <bben geen oog voor de te- inpartij en de scheids. Frits Schoenmaker LEUSDEN - De vrouwenhandballers van LHV hebben in Utrecht zondag goede zaken gedaan. De Leusdenaren bleven de reser ves van UDSV redelijk eenvoudig de baas: 7-11. De mannen maakten het zich tegen het Bameveldse AcLras- tea erg lastig en mochten uiteindelijk blij zijn met een punt. Maar door het 20-20 gelijkspel raakte de Leusdense formatie al fors achterop bij lijstaanvoerder Voice uit Nijkerk. De vrouwenhandballers van LHV lieten in Utrecht een sterke indruk achter. Tegen het technisch goed onderlegde UDSV, dat vorig seizoen nog drie wedstrijpunten scoorde tegen LHV, zetten de Leusdenaren een sterke prestatie neer. Trainer To Schoenmaker: „We hebben eigenlijk de gehele wedstrijd gedomineerd. De verde diging sloot perfect en daar liep de tegenstander zich op stuk. UDSV is individueel sterk, maar men slaag de er niet in echte kansen te creë ren." „Met name de jeugdige speel sters hebben vandaag laten zien waartoe ze in staat zijn. Hilde Steen beek en Monique Hovenkamp hebben een uitstekende wedstrijd gespeeld. Maar ook een speelster als Anja Verlinden heeft vandaag aangetoond weer op de weg terug te zijn. Mede daardoor hebben we vandaag belangrijke punten bin nengehaald." LHV kwam goed opgewarmd uit de startblokken en plaatste de te genstander meteen voor grote pro blemen. Door doelpunten van Ria Meyerink (2x) en Hilde Steenbeek namen de Leusdenaren een 0-3 voorsprong, voordat UDSV iets te rug kon doen. De Leusdenaren gin gen echter voort op de ingeslagen weg en produceerden nog twee treffers (2-5), waarna de rust met een 3-6 voorsprong werd bereikt. Meteen na de pauze forceerden de Leusdenaren de feitelijke be slissing door uit te lopen naar 3-8. Dat verschil zou in de rest van de wedstrijd nauwelijks meer goed te maken zijn. Tot 5-10 bleef de veili ge marge van vijf doelpunten in tact. Daarna leek LHV nog even in de problemen te komen, toen de Utrechtenaren twee keer in korte tijd succesvol waren (7-10). Juniore Hilde Steenbeek maakte echter aan alle onzekerheid een eind, door een knap uitgevoerde break out doeltreffend af te ronden en de eindstand daarmee te bepalen op 7-11. Door dit resultaat bezet LHV met vier uit vier zelfs de derde plaats in de voorlopige rangschikking, ach ter UHV/DSO en BSV. De ploeg moet deze plaats echter wel delen met Nijenrodes en ASV, terwijl Amersfoort en HVN/Attila nog op korte afstand volgen. Het Bameveldse Adrastea neemt het doel van LHV onder vuur. De ploegen hielden elkaar tenslotte in evenwicht: 20-20. USDEN - In de derde competitieontnioeting verloor de trijdselectie van de Leusdense Zwem- en Poloclub De den weliswaar opnieuw van de direkte tegenstand uit Vee- »-,„daal en Wageningen, maar het verschil werd nog verder ^mggebracht en gezien de geleverde prestaties, is er hoop dat jradatie naar de C-competitie alsnog afgewend kan worden. tója drie van de zes competitie- riSJstrijden ziet het er voor de jtrijd-équipe van De Haaien r4l meer zo somber uit. Na de 3 ade wedstrijd werd de 26ste in s van de 28ste plaats op de [lijst ingenomen. Daarmee is overigens nog niet uit degra- egevaar, maar het ligt, gezien ïjden die het afgelopen week- le werden gezwommen, in de der verwachtingen dat deze de wedstrijd opnieuw tot één of ichien zelfs twee plaatsen winst leiding kan geven. Daarover is na het administratief verwer- van alle landelijke resultaten erheid te verkrijgen, oopgevend is ook dat de se- ie in de breedte verantwoor- jk was voor het betere presta- ïveau. Dat met name de nieuwe en van de équipe veel aan het iiltaat hebben bijgedragen, be- het een en ander voor de na- toekomst, én van de nieuwelingen is Mare inesse. Hij ging voor het eerst z'n leven voor een 200 meter ooislag van start en bracht on- dellijk een fraaie 3.03.4 op de kken. Op de 200 meter vrije slag hij opnieuw snel, maar door trek aan ervaring liep hij een cwalificatie op. Daarvoor nam uitstekend revanche op de 50 gd >de eg 10 trum meter vrije slag. Hij liet op dat spectaculaire sprintnummer het hele veld achter zich om met een scherpe 28.2 te eindigen op een eerste plaats. Vincent Oosterbroek is een an der meuw talent binnen de selectie. Hij zwom naar een fraaie derde plaats op de 100 meter vlinderslag en bracht op de 100 meter rugslag voor jongens geboren m 1978 een tijd van 1 minuut en 21.5 seconden op de klokken. Dat bleek niet al leen een verbetering van zijn per soonlijk record met maar liefst 6 seconden. De tijd was ook goed voor een eerste plaats. De 100 me ter vrije slag, waarop Oosterbroek kort daarna moest starten, lag voor hem wat ongunstig in het program ma. Nog met geheel bekomen van de inspanning op de „100 rug", zwom hij weliswaar opnieuw naar een verbetering van zijn persoon lijk record, maar met deze 1.15.7, bleef hij ver van edelmetaal verwij derd. Dat gold op dat nummer ook voor Jeroen Verhoeven, die on danks een verbetering van zijn tot op heden beste tijd, op dit en ande re programmanummers, steeds net buiten de prijzen viel. In de prestaties van Boris van Gorkom is al enige tijd een opgaan de lijn te ontdekken, een lijn die hij ook zaterdag jl., getuige snelle tij den op de 400 meter vrije slag en de 200 meter schoolslag (zilver) wist vast te houden. Rogier Tol boom is van nature wat wisselvalli ger. Hij leek, tot het startschot van de 100 meter vlinderslag, weinig geïnspireerd. Hij moest het daarbij opnemen tegen een op papier aan merkelijk snellere concurrentie. Na een enerverende strijd, waarin hij alles uit de kast zwom, liet hij de klok stilstaan op 1.08.9, een verbe tering van zijn persoonlijk record met ruim een seconde, en wist hij als eerste aan te tikken. Maar er waren meer goede prestaties. Zo evenaarde Tamara van Gorkum haar clubrecord op de 100 meter schoolslag, ging Xandra Verschuur met twee persoonlijke record en twee maal een tweede plaats naar huis. Uitslagen B-Competitiewedstnjd, deel 3: 4x100 meter vnje slag estafette: Brie nesse, v Gorkom, Tolboom, Smits (3e) 4.17.0; 4x100 meter wisselslag estafette Sy- brandy, v. Gorkom, Helsdingen, v. Dijk (le) 4.53.1. 50 meter vrije slag: Mare Bnenesse (le) 28.2, Geert Jan Smits 29.4, Erik van Bek- kum 29.8 100 meter rugslag: Erik van Bekkum 1.23.5, Bas Schreuder 1.20.2, Rudy de Heer 1.45.2, Kevin Mon 1.37.9, Wemer v.d. Berg 1.26.5, Vincent Oosterbroek (le) 1.21.5, Karlijn van Stralen 1.51.1, Saskia Tuyp 1.59.7. Tim Floor 2.11.0, Gerben Bontekoe 1.55.6, Arjan v.d Berg 1.45.5, Eveliene Bnenesse 1.34.8, Xand ra Verschuur (2e) 1.21.1. 100 meter schoolslag: Karlijn van Stra len (le) 1.49.9. Saskia Tuyp 1.53.6, Ger ben Bontekoe 1.45.9, Arjan v.d. Berg (le) 1.37.9, Tim Floor 1.49.0. Manohin van Dijk 1.38.5, Canne Kampes 1.29.1, Tamara van Gorkom (2e) 1.18.7, Mane- ke Ruitenberg 1.25.1. 100 meter vlinderslag: Eveline Bnenes se 1.36.0, Xandra Verschuur (2e) 1.19.3, Boris van Gorkom 1.17.6, Geen Jan Smits 1.15.8, Rogier Tolboom (le) 1.08.9, Werner v.d. Berg (2e) 1.25.7, Vincent Oosterbroek (3e) 1.32.8. 100 meter vnje slag: Marhes Floor 1.24.1, Rozemanjn Sybrandy 1.11.1, Kim Bijleveld 1.08.7, Simone Buitelaar 1.09.4, Jeroen Verhoeven 1.10.7, Vincent Oos terbroek 1.15.7, Kevin Mon 1.26.7 200 meter schoolslag: Jeroen Verhoe ven 3.11.1, Mare Brienesse 3.03.4, Boris van Gorkom (2e) 2 48.9, Rozemarijn Sy brandy 3.22.6, Sandra van Wegen 3.14.9, Simone Buitelaar 3.28.2, Kim Bij leveld (2e) 3.10.5. 200 meter vlinderslag: Simone Sybran dy 2.52.2, Sandra van Wegen 2.51.3, Sas kia Hlelsdingen (2e) 2.41.5. 300 meter vrije slag: Mare Bnenesse 2,37.8, Rogier Tolboom 2.18.8, Bas Schreuder 2.47.0. 200 meter wisselslag: Jeroen Verhoe ven 2.49.7, Werner v.d Berg 2.58.1, Ma rieke Ruitenberg 2.42.9, Saskia Helsdin gen 2.44.4, Tamara van Gorkom (3e) 2.40.0, Simone Sybrandy (2e) 2.38.0; 400 meter vrije slag: Marjobjn van Dijk S. 11.8. Marieke Ruitenberg (3e) 4.56.3, Saskia Helsdingen (2e) 4 54.1, Simone Sybrandy le) 4.47.0. 400 meter wisselslag: Rogier Tolboom 5.42.4, Boris van Gorkom 5.43.4. TEGENVALLER De mannen kregen dit weekein de in Barneveld een forse tegen valler te incasseren. De ploeg liet met name defensief de nodige ste ken vallen en kwam mede daar door met verder dan een 20-20 ge lijkspel. Daarmee kwam LHV er nog genadig af, omdat de ploeg 55 minuten lang achter de feiten aan liep. Slechts in de laatste minuten leek het tij voor de Leusdenaren te keren, toen de ploeg een 18-20 voorsprong nam. Geheel passend m de sfeer van de wedstrijd slaag de LHV er zelfs met in dat voordeel vast te houden, waarna Adrastea verdiend een punt aan de ontmoe ting overhield. Door dat resultaat kunnen de as piraties van de Leusdenaren m de derde klasse A na drie wedstrijden al fors naar beneden worden bijge steld. Koploper Voice maakte in vier duels nog geen fouten, waar door LHV nu al drie verliespunten achterop is geraakt. Tenzij er snel een kentering optreedt, kan de Leusdense ploeg zich nu al neer leggen bij het spelen van een bijrol in de competitie. Onderschatting lijkt een belang rijk trefwoord in de manier waarop LHV de tegenstander van zaterdag tegemoet trad. Met name in de ver dediging miste men het antwoord op de afstandsschoten van de Bar- neveldse tegenstander. In de eer ste helft diende de Leusdense ploeg zich dan ook te beperken tot het voorkomen van een grote ach terstand. Via 4-1, 5-3, 7-4 en 9-6 wisten de Leusdenaren de schade tot de pauze te beperken tot twee doelpunten: 11-9. Na de pauze bleef de kentering echter uit en keek de bezoekende ploeg steeds tegen een achter stand van twee punten aan (12-10, 13-11, 14-12, 15-13, 16-14, 17-15 en 18-16). Met minder dan tien minu ten te gaan leek echter alles nog op z'n pootjes terecht te komen, toen LHV bij 18-18 voor het eerst in de wedstrijd weer langszij kwam: 18- 18. Via twee treffers van Ed Davids namen de Leusdenaren het initia tief daarna over en leek de wed strijd alsnog in Leusdens voordeel uit te pakken: 18-20. Het ontbrak de LHV-ers echter compleet aan zelf vertrouwen, waardoor zelfs die stand in de laatste minuten nog werd weggegeven. Uiteindelijk waren de Leusdenaren de geluk kigste met het feit dat er überhaupt nog een punt werd verdiend: 20-20. Doelpuntenmakers LHV (vrou wen): Hetty Tessels (4x), Hilde Steenbeek (3x), Ria Meyerink (2x), Anja Verlinden (lx). Doelpuntenmakers LHV (man nen): Ed Davids (8x), Matthijs Jantzen (4x), Daan Bleuel (2x), René van Gaxderen (2x), Arjan Schneiders (2x), Joep Beyer (lx), Rob van de Hoek (lx). LEUSDEN - Voor RODA '46 Al stond de moeilijke uitwed strijd tegen SDCP op het programma. De afgelopen jaren wer den in Putten de punten meestal door RODA achtergelaten. De Veluwse mentaliteit bleek ook vandaag weer een lastig gege ven voor de technisch betere voetballers uit Leusden. 2-2 werd de uiteindelijke stand. De wedstrijd begon met in de eer ste kwartier een beter RODA dat enkele goed uitgespeelde aanval len niet in doelpunten omgezet zag. Na 15 minuten raakte de kee per van SDCP, na een botsing met Sander Schimmel, zodarug gebles seerd, dat hij zich moest laten ver vangen. Vanaf dat moment viel RODA sterk terug en kwam SDCP steeds beter in de wedstrijd te zit ten. Na 25 minuten werkte de ver dediging van RODA de bal niet snel genoeg weg waarna RODA op een 1-0 achterstand kwam Vanaf dat moment trachtte RODA de bakens te verzetten door fana tiek op de gelijkmaker te jagen. Dit leverde na 35 minuten het ver diende doelpunt op. Een corner van Sander Schimmel werd keung door Steffen Chang ingekopt, 1-1 Na de rust dacht RODA de klus snel te klaren maar na 2 minuten werd een counter van SDCP om gezet in een 2-1 achterstand. RODA moest wederom trachten een achterstand goed te maken te gen een tegenstander, die elke bal hard naar voren trapte of bij enig doelgevaar de bal de strui ken inschoot. Toch kwam na 25 minuten de verdiende gelijkma ker. De tot dan goed leidende scheidsrechter Foppe kende RODA een strafworp toe na het onderuithalen in het strafschopge bied van een der RODA voor- waartsen. Jeroen Zaal benutte deze strafworp feilloos en RODA dacht op jacht te kunnen gaan naar beide punten. De wedstrijd kreeg een sensatio neel slot. Nadat de aanvoerder van SDCP een speler van RODA sloeg trad de scheidsrechter niet resoluut genoeg op waarna over en weer enkele klappen werden uitgedeeld en het zeer onrustig was in en buiten het veld. De scheidsrechter floot ria deze incidenten de wedstrijd snel af zo dat de eindstand 2-2 werd. De opstelling: Niels Terweij, Mark Boog (Mike Gressie), Ro nald Hoogerbrugge (Ivan Meer- veld), Olaf Meerveld, Nur dog an Hamurco, Jeroen van Gaal, Bart Otto, Sander Zaal, Sander Schim mel, Jeroen Zaal, Steffen Chang. Doelpunten: Steffen Chang en Je roen Zaal. LEUSDEN - De negende ronde in de onderling schaakcompe titie van SV Leusden kenmerkte zich door een klein aantal re mises. Bovenaan de ranglijst waren Shahrizadeh, Leo de Rijke en Ca- rel Vos de winnaars. De eerste zag vol verbazing hoe Bert Une- ken precies de enige zet uitkoos die hij niet had mogen spelen, de andere twee wonnen tamelijk regelmatig van respectieve lijk Egbert Moed en Jaap v. Tuyll. Koploper Arnold Peperkamp kunnen ze voorlopig echter nog niet bedreigen. Een bijzondere overwinning was er voor Gerrit Nijhof. Tegen Pim v.d. Harst was hij een stuk kwijtge raakt, waarvoor hij maar weinig compensatie had. Hij besloot alles op de aanval te gooien. En met succes, want met een prachtige 'stille' komngszet bereidde hij een spectaculair torenoffer voor. Wit bemerkte het pas toen hij mat niet meer kon voorkomen, maar toonde zich een bijzonder sportief verliezer, door zijn bewondering niet onder stoelen of banken ste ken. De stand aan de kop: 1A. Peperkamp 1774 2 Velker 1730 3. H. Peperkamp 1715 4.v Baarde wijk 1714 Shahrizadeh 1714 LEUSDEN - De leden van de Leusdense Trim- en Toerclub hebben hun fietsseizoen voor dit jaar afgesloten. Vrijdag avond 23 november werden de prijzen uitgereikt. De leden hebben door het hele land op georganiseerde routes ge fietst. Vaak gebeurt dit in groepsverband. Zelfs in het buitenland wordt er door de Leusdenaren gefietst. Zo zijn er tochten in Frankrijk en Nieuw Zeeland verreden. In speciale boekjes wordt het aantal verreden kilometers ge noteerd. De totale geregi streerde afstand, die door de TTL-ers is afgelegd, bedraagt 231.387 kilometer. Het totale aantal kilometers is dit jaar iets minder dan de voorgaande twee jaren. Dit is te wijten aan het feit dat minder mensen dan vorig seizoen hun boekjes hebben ingeleverd Dit jaar waren dat vierenveer tig mensen, tegenover min stens zestig vorige jaren. De clubcompetitie beker ging dit jaar bij de vrouwen naar Ans Bensdorp. Zij is voor de vierde keer winnaar ge worden met 15102 kilometer. Bij de mannen werd Gene Kel- ley winnaar en tevens club kampioen. De Amerikaan heeft dit jaar 18009 kilometer voor zijn rekening genomen Drie gouden medailles wer den gewonnen door Richard van 't Klooster, Lucienne Nie zen en Gerard van Doornik. In totaal werden er tweeendertig medailles en twaalf oorkondes uitgereikt. De fietsers begin nen in maart volgend jaar weer met hun trim- en toertochten. De afsluiting van het seizoen vond plaats in een sportieve omgeving, namelijk het Sport- fondsenbad in Amersfoort. In het tropische Aquadrome werd een zeskamp gehouden. Zes teams deden hier enthou siast aan mee. De bekendmaking van de clubcompetitie werd gedaan door de zeegod Neptunus, bij gestaan door een zeemeermin. De bovenste vijf van de com petitie konden hun herinne ring uit handen van Neptunus m het water afhalen. Aan alle TTL-ers die hun afgelegde fietskilometers van het seizoen hebben bijgehouden en inge leverd, werd een herinnering uitgereikt. De beide kampioe nen ontvingen naast een beker ook een lauwerkrans en een bos bloemen. Ans Bensdorp heeft evenals voorgaande jaren de Treutelmantrofee gewonnen. Op de foto, van vorig jaar, staat zij samen met Van De Sluis van TTC1. LEUSDEN - Op het sportcomplex aan de Valleilaan wordt aan staande zaterdag de tennis- an nex squashhal van de LTV Lens den en het Squash Rackets Ge nootschap Leusden (SRGL) offi cieel geopend. Burgemeester Pa- nis zal tijdens een besloten bij eenkomst de openingshandeling verrichten, door een plastiek van de Leusdense kunstenaar Kees Krijnen te onthullen. Vanaf 16.00 uur is het publiek welkom. Dan wordt de uitgestelde tennisfinale van het Amersfoortse ITA-kam- pioenschap gespeeld. Op de squashbanen worden demonstra tiewedstrijden gespeeld. De plannen voor de nieuwe hal, waarin twee tennis- en drie squash banen zijn ondergebracht, ontston den ruim twee jaar geleden. Met name de squashvereniging had dringend behoefte aan nieuwe ac commodatie, omdat een huurcon tract bij de tennishal aan de Groene Zoom niet werd verlengd. Bij de tennisvereniging, LTV Leusden, leefde de wens een tweetal buiten banen te overkappen. Beide plan nen zijn na intensieve samenwer king tussen beide verenigingen, met elkaar in overeenstemming gebracht. Op 11 mei van dit jaar ging de eerste paal van het door de Leus dense architect Chris Smit ontwor pen gebouw de grond in. Enkele weken geleden kon het gebouw informeel in gebruik genomen worden. De exploitatie van de hal is in handen gegeven van een stich ting. stichting De Wetenng. De openingsplechtigheid vindt in eerste instantie in besloten kring plaats. Vanaf 16.00 uur zullen de sporters zelf het gebouw inwijden. De tennisliefhebber kan zich ver heugen op een partij tussen Wibo Plijnaar en Wibo Rigter, die deze zomer doordrongen tot de finale van het Amersfoorts ITA-kam- pioenschap. De finale is bewust uit gesteld tot de opening van de hal. Op de squashbanen maken te zelfdertijd de nationale toppers Ba- bette Hoogendoorn (14e op de we reldranglijst) en Marjolein Houtsma (nummer 3 van Nederland) hun op wachting voor een demoristratie- partij. lagen hoofdklasse zaterdag - De Menno's 0-0 insche Boys -SVM Boys 0-1 a'46 - Lopik 5-0 Horst-SWU 0-1 •horst - Velox 0-3 DV-Eemnes 1-1 Voetbal Uitslagen hoofdklasse zondag Sporting70 - SC Nederhorst 1-2 Olympia'25 - Hertha 1 -1 Rivierwijkers - DWSV 4-2 SV Zeist - Roda'46 1-3 Ultrajectum - DSO 3-0 Celeritudo - DEV 2-1 id hoofdklasse zaterdag e Merino's 11-15 oda'46 11-14 l/L 11-13 )pik 11-12 I'M Boys 10-12 elox 11-12 eensche Boys 11-10 C Horst 10-10 emnes 11-9 iulshorst 11-7 ■VDV 10-7 WU 10-7 gramma hoofdklasse zaterdag 1 ember PVDV torst - Eemnes lorst - Velox i'46 - SWU iche Boys - Lopik érino's - SVM Boys Stand hoofdklasse zondag 1.Celentudo 11-16 2. SV Zeist 10-14 3. Roda'46 11-14 4. Rivierwijkers 9-13 5. Hertha 9-11 6 DEV 11-10 7. Ultrajectum 10-10 8. SC Nederhorst 10-8 9. Olympia'25 9-7 10.Sporting'70 10-6 11.DWSV 10-5 12.DSO 10-5 Programma hoofdklasse zondag 2 de cember Sportmg70 - Celentudo Ultrajectum - DEV SV Zeist - DSO Riverwijkers - Roda'46 Olympia'25 - DWSV SC Nederhorst - Hertha Voetbal Uitslagen tweede klasse B zondag PVC-Apollon afg Patria - Austerlit2 3-1 Utrechtse Boys - Achterveld 2-2 OSM75-SV Domstad 0-3 'TGoy- Schalkwijk 1-3 Stand tweede klasse B zondag 1. Achterveld 11-16 2. SV Domstad 11-15 3. Schalkwijk 11-14 4. PVC 10-12 5. Utrechtse Boys 11-12 6.Austerlitz 11-10 7. OSM75 10-10 8'tGoy 11-9 9. ApoUon 8-4 10.Patna 10-2 Programma tweede klasse B zondag 2 december Schal wijk - Apollon Austerlitz - PVC Achterveld - Patria SV Domstad - Utrechtse Boys 't Goy - OSM75 Korfbal Uitslagen eerste klasse D Zaalhandbal vrouwen, Zaalhandbal mannen, Volleybal Uitslagen promotieklasse mannen Antilopen - Tweemaal zes 14-8 Uitslagen eerste klasse Uitslagen derde klasse A Uitslagen tweede divisie B vrouwen MaxconvTouche - Vollkei 2 2-3 IJsselvogels 1 - DOC 1 15-10 Amersfoort - Nijenrodes 10-7 Adrastea - LHV 20-20 Alterno - News Flash/OVRA 0-3 Huizen 2 - Brezan/SSS 3-1 De Meeuwen 1 - Fiducia 1 11-14 ASV-BSV 3-8 Voice - Laren 4 17-14 Leos - EA W 2 3-1 Renswouw - Harderwijk 2 3-0 HVN/Attila 2 -UHV/DSO 8-12 AAV 3 - Fidelitas 2 12-11 Madjoe - Abcoude 1-3 Harderwijk 3 - OMS 0-3 UDSV 2 - LHV 7-11 BHC 2-HHC 2 18-17 Brother/Martinus 3 - Volendam 1-3 Leos - AGAVS 3-2 Dinto - Molenwiek/C 3-2 Spirit - Vollkei 3 2-3 Stand Korfbal eerste klasse D Zaalhandbal vrouwen, Zaalhandbal mannen, Stand tweede divisie B Stand Volleybal mannen 1. IJsselvogels 1 2-4 stand eerste klasse stand derde klasse A 1. Abcoude 7-18 1. OMS 8-17 2. De Vinken 1 1-2 1. BSV 4-8 1. Voice 4-8 2. Molenwiek/C 7-18 2. Spirit 7-14 3. Nieuwerkerk 1 1-2 2. UHV/DSO 4-7 2. BHC 2 3-4 3. Dinto 7-15 3. Vollkei 2 7-14 4. Antilopen 1 2-2 3. LHV 4-4 3. HHC 2 4-4 4 Volendam 7-14 4. Harderwijk 2 6-12 5 De Meeuwen 1 2-2 4. Nijenrodes 4-4 4. Laren 4 4-4 5. Leos 7-12 5. AGAVS 6-12 6. Fiducia 1 2-2 5. ASV 4-4 5 Adrastea 4-4 6. Delta Lloyd/AMVJ 2 6-11 6. Vollkei 3 6-11 7. Tweemaal zes 1 2-0 6. Amersfoort 4-3 6. LHV 3-3 7. New Flash/OVRA 7-10 7. Renswouw 7-10 8. DOC 1 2-0 7. HVN/Attila 2 4-2 7 AAV 3 4-3 8 Madjoe 7-8 8. Harderwijk 3 7-9 8. UDSV 2 4-0 8. Fidelitas 2 4-0 9. Amsterdam 6-6 9. Leos 8-9 10.EAW2 7-6 10. Maxcom/Touché 8-5 ll.Altemo 7-4 11. Huizen 2 7-5 12 .Brother/Martinus 3 7-1 12. Brezan/SSS 7-2 Programma Korfbal 1 december DOC - Tweemaal zes Antilopen - Nieuwerkerk De Vinken - De Meeuwen Fiducia - IJsselvogels Zaalhandbal vrouwen, Programma eerste klasse Nijenrodes - UHV/DSO UDSV 2 - Amersfoort Zaalhandbal mannen Programma derde klasse A HHC 2 - AAV 3 BHC 2 - Adrastea Programma zaterdag 1 december Amsterdam - Delta Lloyd/AMVJ 2 News Flash/OVRA - Madjoe Programma zaterdag 1 december Vollkei 3 - AGAVS

Leusder Krant | 1990 | | pagina 15