LHV troeft koploper af Roda zondag strijdend Badmintonclub houdt jeugdsingletoernooi Ipannend duel toch Loor Roda gewonnen ten onder in Utrecht Korfballers winnen door goede taktiek Roda Al speelt gelijk Haaien winnen vier zilveren medailles Marlies Dragt verovert cup Opening tennis- en squashhal Sport kort Karate Sport kort Schaken Zwemmen Tafeltennis LEUSDEN - De vrouwenhandballers van LHV hebben zondag in Blaricum vriend en vijand verrast door de ongeslagen koploper BSV op eigen terrein met duidelijke cijfers te verslaan. De Leusdenaren, die verzwakt aan de competitie begonnen en veroordeeld leken tot een bijrol, sloegen in de laatste twintig minuten brutaalweg hun slag, nadat de wedstrijd tot die tijd volledig gelijk op ging. Da resulteerde in een voorsprong van vier punten, die de ploeg in de slotfase gemakkelijk wist te verdedigen: 11-14. Met dat resultaat lijken de Leus denaren een vette streep te halen Ju Sei Do heeft afgelopen zater dag clubkampioenschappen karate gehouden. De deelne mers werden in vier verschil lende niveau's verdeeld. Dé" uitslagen waren: Dames: 1. Inge Boelé 2. Ber- nadette van Seumeren 3. Fer- die Bloeming. Heren 1 wit/gele band: 1. Martijn Smid 2. Nils Liberton 3. Marco van Dijk. Heren 2 gele/oranje band: 1. Ruud Ockerse 2. Hans Smid 3. Sanne Kleinveld. Heren 3 blauwe/bruine band: 1. Damél Beekmans 2. Rik Kentie 3. Peter Philippo. door de rekening van de Blancum- mers, die van plan leken zo snel mogelijk weer in de derde divisie terug te keren. In de eerste vier wedstrijden bleven de BSV-ers on geslagen en daarmee was de ploeg alleen aan de leiding gekomen in de eerste klasse. LHV moest tot nu toe, met vier punten uit vier wed strijden, met een meer bescheiden klassering genoegen nemen, al zijn de krachtsverschillen in de eerste klasse tot nu toe dermate gering dat de Leusdenaren daarmee een gedeelde derde plaats bezet hiel den. Toch hielden maar weinigen vooraf rekening met een gunstig resultaat tegen de koploper, die tot nu toe ongenaakbaar leek. Zelfs één puntje leek voor zondag een te optimistische inschatting van de kansen van LHV, hoewel beide ploegen in de veldcompetitie, eveneens m Blaricum, wel tot een puntendehng kwamen. Op de Leusdense winst viel maar bar weinig af te dingen. Onder lei ding van uitblinkende geroutineer de krachten als Carla Mossel, Hetty Tessels en Ria Meyerink hield LHV opvallend makkelijk gelijke tred met de thuisploeg. Dat de jonge garde in het team onder de lood zware druk in de slotfase fouten ging maken, werd intern knap op gevangen. Keepster Christien Schut hield haar ploeg op beslis sende momenten overeind: De Leusdense stopte liefst vier van de vijf strafworpen, die BSV te nemen kreeg. Doodvonnis BSV startte voortvarend met twee snelle treffers, maar LHV kreeg via doelpunten van Ria Meyerink en Hetty Tessels even snel weer aansluiting. Bij 3-4 kwa men de Leusdenaren zelfs op voor sprong, waarbij het zelfde tweetal voor de doelpunten tekende. Via een onjuist toegekend doelpunt draaide BSV bij 5-4 de rollen weer om, waarna andermaal Ria Meye rink de balans in evenwicht bracht. Met klem voordeel bereikte de thuisploeg uiteindelijk de rust: 6-5. Vlak na de hervatting pakte BSV de draad weer op en nam, evenals in de beginfase van de wedstrijd, een voorsprong van twee punten. Het betekende voor LHV slechts het sein er een schepje bovenop te doen en met drie treffers op rij namen de Leusdenaren zelfs weer WOENSDAG 5 DECEMBER 1990 LEUSDEN - Het jaarlijks terugkerende jeugdsingletoernooi van de Badmintonclub Leusden ging weer van start. Die och tend werden er van 9.00 uur tot 12.00 uur zo'n zestig poulewed strijden gespeeld. Op zondag van 10.00 uur tot 14.00 uur werd er verder gespeeld en zou het toernooi worden afgerond. In totaal zouden er ongeveer 135 wedstrijden worden gespeeld. De jeugd was onderverdeeld in drie leeftijdsgroepen. Tot 12 jaar, tot 14 jaar en tot 18 jaar. Bij de meisjes tot 12 jaar bleken Kim Fi scher en Irma Tijmensen de sterk- sten te zijn. Zij stonden dan ook tegenover elkaar in de finale Deze won Irma in dne sets van Kim, 11-2, 8-11 en 11-8. Bij de jon gens tot 12 jaar stonden Sebastiaan van Gelder en Ramin Vafadaii in de finale. Sebastiaan won met 15- 11 en 15-9. Manon Eykelboom en Danielle van Ingen stonden m de finale van de meisjes tot 14 jaar. Manon wist deze partij in drie sets te winnen. veldspel had. Dit leverde goede mogelijkheden in de 15e en 19e minuut op voor Jeroen Zaal. He laas voor RODA mikte hij 2 keer net iets te hoog. In de 20e minuut van de wedstrijd leek RODA op voorsprong te komen. De goed spelende Jeroen van Gaal speelde zich vnj, maar zijn inzet werd door een VRC-speler in allerlaatste in stantie van de lijn gehaald. RODA bleef drukken, maar kwam bij een uitval gevaarlijk voor het RODA- doel. De Veenendaalse kans werd door goed verdedigend werk van Ronald Hoogerbrugge teniet ge daan. In de 24e minuut kwam RODA toch op 0-1. Mike Gressie speelde Sander Zaal in de diepte aan. Deze haalde de achterlijn en legde de bal panklaar neer voor broer Je roen. Jeroen Zaal is de topscoor der van RODA en liet deze kans niet onbenut. De kansen voor RODA bleven komen, maar on zorgvuldig schieten van Sander Schimmel en Jeroen Zaal hield de stand op 0-1. Geheel tegen de ver houding in scoorde VRC 1-1. Een misverstand in de 32e minuut tus sen Ronald Hoogerbrugge en Nurdogan Hamurcu leverde VRC de gelijkmaker op. Dit doelpunt was tevens de ruststand. Na de pauze was er nog maar een ploeg die voetbalde en dat was RODA '46. De Veenendaalers had den hun beste aanvaller als laatste man geposteerd. Hiermee was de VRC-verdediging goed georgani seerd, maar aanvallend was de thuisclub volkomen lam. RODA heeft in de tweede helft ze ker nog gelegenheid gehad om de winnende treffer binnen te schieten. Vooral Jeroen Zaal had vanmiddag het geluk niet aan zijn zijde. In de 22e minuut ging een schitte rend afstandsschot van Mike Gres sie via de lat over. Ver in blessuretijd had Mare Boog het zo verdiende doelpunt op zijn schoen. De doelman van VRC het de bal los waarna Mare Boog, een aanvaller, van dichtbij kon scoren. Helaas voor de Leusdenaren schoot Boog te zacht in en pakte VRC zo een onverdiend punt. Opstelling: Niels Terweij, Mike Gressie, Ronald Hoogerbrugge (Mare Boog), Nurdogan Ha murcu, Olaf Meerveld, Jeroen van Gaal (Michiel Besseling), Sander Zaal, Bart Otto, Sander Schimmel, Jeroen Zaal, Steffen Chang. Doelpunt: Jeroen Zaal. De setstanden waren 11-3, 8-11 en 11-6. Bij de jongens tot 14 jaar won de nieuwkomer Arjen Woordes met 15-9 en 15-5 van Axel de Wee. In de finale van de meisjes tot 18 jaar stonden Esther van Woerkom en Marjolein Holdtgrefe tegen over elkaar. Esther zou deze wed strijd winnen met twee keer 11-6. Bij de jongens in deze leeftijds groep stonden Michel van Dijk en Raimond Beks in de finale. De eer ste set ging naar Raimond (17-15). De tweede werd door Michel met 15-10 gewonnen. De beslissende derde set kon helaas niet worden afgemaakt. De partij werd bij de stand van 10-10 gestaakt. Wanneer deze finale verder wordt ge speeld, is nog onbekend. Zondagmiddag om 14.00 uur wer den de prijzen uitgereikt door de vorzitter van de jeugdcommissie. Eerst kregen die jeugdleden (Mi chel van Dijk, Nathalie Kleijn en Wijnand Rijnders) die de meeste loten voor de Grote Clubaküe hadden verkocht een aar digheidje. Daarna werden de prij zen uitgereikt aan de clubkam pioenen. In de onderlinge schaakcom petitie van SV Leusden is Ar nold Peperkamp tegen de eer ste tegenvaller van dit seizoen aangelopen. Zijn afgebroken partij tegen Shahrizadeh werd door de meeste ingewijden als voor hem gunstig beoordeeld. Shahrizadeh bleek echter nog niet overtuigd. Dit was terecht, want er bleek nog precies een sluiten de verdediging te vinden. De remise brengt voorlopig de positie van koploper Peper kamp nog niet in gevaar. Stand aan kop: 1. Peper kamp (1759) 2. Velker (1730) 3. Shahrizadeh (1728) 4. De Rijke (1717). De voormalige Haaien zwem mer Jan Willem van Dijk heeft de inschrijflimiet voor de Ne derlandse Winterkampioen schappen gehaald. Sinds sep tember komt Van Dijk voor AZ en PC uit. Dit levert een stijgen de lijn in zijn zwemprestaties op. Van Dijk haalde afgelopen zondag bij de wedstrijd in Al melo dne derde plaatsen in een sterk bezet zwemmers- veld. Op het eerste nummer, 100 meter schoolslag jongens on der zestien jaar, verbeterde hij zijn tijd met bijna twee secon den: 1.13.3. De vlinderslag bracht nog meer succes. Zijn tijd van 1.03.8 was goed voor een tweede bronzen medaille. Bovendien veroverde hij hier mee een startbewijs voor de NWK. £USDEN - Met een gewijzigde opstelling begon Roda zaterdag tan de wedstrijd tegen SWU. De wijzigingen bemoeilijkten het ipel voor de Leusdenaren. Fake Schonewille is geblesseerd en [oen van Dijk speelde pas in de tweede helft mee. „Het combi- teren is meestal redelijk verzorgd. Nu liep dat niet. De opbouw ttas slecht en het combinatiespel was zeer minimaal," zo schet- ite trainer Romeyn het spel. Roda kon zich maar net handha ren met een eindstand van 4-3. Ondanks dat SWU laag op de ranglijst staat, was het best een aar dige ploeg om tegen te voetballen. de overigens spannende wed strijd werd door Roda niet zo goed gespeeld. Zij maakten het zichzelf raak erg moeilijk. Vooral de ach- lerhoede miste de concentratie om goed te kunnen spelen, terwijl deze normaal gesproken toch sterk is. De wedstrijd begon zeer matig. SWU kwam als eerste met wat gevaarlijke spelmomenten. Een loekschop veroorzaakte enige pa niek in de Leusdense achterhoede. Jen tegenstander stapte over de >al heen, wat toch een rare situatie ipleverde. In de twintigste minuut werd een Roda speler zelfs uitge- capt. De linkshalf van SWU schoot lard op het doel, waar Peter de !ear de bal nog net kon aantikken. In deze fase realiseerde Roda rich dat ze beter moesten gaan pelen. Harm Wassink en Edwin /an Ginkel zette aardige combina- ies in. De schoten waren vooral <an de tweede lijn afkomstig en cwamen niet echt in de buurt van le goal. Vijf minuten voor het einde van le eerste helft kon Remco Bitter- ing goed alleen doorgaan. Hij gaf ien voorzet aan Paul Verhoeven en leze kopte prima in. Dit gaf Roda ueuwe kracht. De ploeg ging door net een snelle aanval van Edwin ran GinkeL Het lukte hem net niet >m te scoren, doordat hij geblok- :eerd werd. Paul Verhoeven miste ©k zijn kans. Hij had de hoek voor iet uitzoeken, maar schoot helaas iet naast. In de tweede helft zette Nico Ro- neyn drie spitsen in het veld. Dat everde direct al resultaat op in de rorm van 2-0. Vaartjes gaf een ?oorzet aan Wassink, die voor open goal kon scoren. Roda dacht op dit moment van de wedstrijd dat de winst wel in handen was. SWU kwam echter steeds meer richting het doel van Peter de Beer. Een kopduel van Wim van de Biezen en een spits van SWU leverde een tegendoelpunt op. Een tegenstander kon namelijk goed inlopen en in de kruising schieten. De concentratie van Roda werd duidelijk minder. De linkhalf van de tegenstander speelde Vaartjes uit en kon de stand op 2-2 brengen. Vijfentwintig minuten in de tweede helft kwam Harm Wassink met een uitval over echts. Met snelheid kwam hij op het SWU doel af. Te gen de verwachtingen in gaf Was sink geen voorzet, maar maakte zelf een doelpunt in de kort hoek. In een poging terug te komen, bracht SWU zijn laatste man naar voren en ging één op één spelen. Roda kon zonder de rugdekking snel uitvallen. Edwin van Ginkel gaf een dieptepass aan Bitterling, die 4-2 scoorde. Dan was er nog een kwartier te gaan. Roda dacht dat de twee punten binnen waren. SWU gaf de moed echter niet op. Een vrije trap van SWU kwam binnen het strafschopgebied te recht tussen vijf Roda spelers. Deze misten allemaal en een tegenstan der kon hard achter de Beer schie ten. Bitterling deed nog een poging door alleen op de keeper af te gaan. Doordat hij het afspelen ver zuimde, eindigde het schoot op de doelman, terwijl er wel spelers vrij stonden. In de laatste minuten pro beerde SWU nog van alles, wat geen gevaarlijke momenten meer te zien gaf. Opstelling: Peter de Beer, Pe dro Pastor, Harry Kersaies, Wim van de Biezen, Klaas de Vries, Frank Vissers, Lidus Vaartjes (Koen van Dijk), Edwin van Gin kel, Harm Wassink, Remco Bit terling en Panl Verhoeven. Doelpunten: Paul Verhoeven, Harm Wassink (2) en Remco Bit terling. het initiatief over (7-8). Het was de inleiding voor de genadeklap. Nog één keer kwam BSV langszij (8-8), maar moest daarna langzaam toe gaan geven. Georgette Rijnders en Ria Meyerink tilden de stand naar 8-10, een score die via 9-10 werd uitgebreid tot 9-13. In de laatste tien minuten had de Leusdense ploeg enige moeite het hoofd koel te houden, waardoor de riante voorsprong nog in gevaar leek te kunnen komen. Te gehaast schieten en foute passes gaven de tegenstander keer op keer de bal. Die bleek daar echter te weinig mee te kunnen doen (11-13), waar na Tonrue Davids het doodvonnis tekende. Vrij vanuit de hoek no teerde de LHV-er met een uitge kiend schot de veertiende treffer, waarna BSV het hoofd boog. In de laatste twee minuten kwamen de Leusdenaren niet meer in gevaar. Door dit resultaat is de spanning in de eerste klasse helemaal terug. BSV gaat nog aan de leiding, omdat concurrent UHV/DSO eveneens de punten liet liggen bij Nijenrodes 10-9). LHV en Nijenrodes delen de derde plaats, met twee punten achterstand op de lijstaanvoerder. UDSV haalde onderaan het eerste punt tegen Amersfoort. De keiste delingen vonden door deze uitslag aansluiting bij de middengroep, maar verzuimden zich in de subtop te nestelen. Doelpuntenmakers LHV: Hetty Tessels (6x), Ria Meyerink (5x), Carla Mossel (lx), Georgette Rijnders (lx), Tonnie Davids (lx). LEUSDEN - Antilopen speelde afgelopen zaterdag tegen de voor hen onbekende tegenstander Nieuwerkerk. Uit informatie was gebleken dat de mannen veel lengte hadden en de vrouwen een steunende rol vervul den. Antilopen had echter een strijdplan: de mannen ver van de korf houden door kort en goed te verdedigen en de vrouwen moesten in de korfzonebal- en loopwegen afschermen. Antilopen behaalde de overwin ning met 12-8. Het bleek al snel dat Nieuwerkerk tijdens de wedstrijd door het sterke verdedigingsspel van Antilopen niet goed in het eigen spel kon komen. Zij waren niet in staat het aanvalsspel te veranderen. Leusden varieerde daarentegen de aanval goed, met veel cross- en dubbelpasses. De verde diging van de tegenstander werd hierdoor overbluft. Antilopen kon in het begin van de wedstrijd goed uitlopen. Koos Meinsma maakte drie punten. Verder waren Martijn Verwoert en Irene Veenendaal verantwoordelijk voor drie doelschoten. Het zwakkere deel van de tegenstander waren de vrouwen. Doordat het accent op de Antilopenvrouwen werd gelegd, werden er veel kansen gecreérd. Maar vooral in de rebound was Leusden sterker. De rust werd ingegaan met een voorsprong van 6-2. Na de rust was het zaak te bhjven controleren en oplettend te blijven spelen. Eddy Hendriks bracht met een doorloopbal de stand op 7-2. Daarna kwam de aanval van de tegenstander. Nieuwerkerk kwam zelfs eenmaal in de wedstrijd op twee punten bij 8-6, maar Antilopen anticipeer de goed en hield de marge op vier punten. De laatste punten werden door Martijn Verwoert, Marcel Veenendaal en Maaike Geutjes gemaakt. LEUSDEN - Roda '46 zondag is bij Rivierwijkers in Utrecht strijdende ten onder gegaan. De ploeg van Teus Kommer kwam echter niet verder dan 2-1. In de spannende slotfase scoorde John Jansen met een kopbal de aansluittreffer. Verder lieten de Utrechters het niet komen. Op het voor Roda '46 moeilijk be speelbare gladde veld was de openingsfase voor Rivierwijkers. De Utrechtse ploeg kreeg vooral door snel te spelen een tweetal kansen, die door de Roda'46-kee- per onschadelijk werden ge maakt. Maar toen de linkermid- denveler van Rivierwijkers via een een-twee alleen voor de keeper opdook was het 1-0 ria een kwar tier spelen. Het Roda'46-middenveld, ver sterkt met vier middenvelders, had geen antwoord op het gede gen snelle spel van de Utrechters. Na een klein half uur wisselde Teus Kommer Remco Bosman voor Henk Strijbos. Deze ging weer in de spits spelen. Vanaf dat moment moesten de Utrechters te rug naar hun eigen helft. Dit kwam vooral door het felle spelen van invaller Henk Strijbos. Omstreeks de 40e minuut nam Meindert Vlugt een vrije trap op zo'n 35 meter van het Utrechtse doel. De afdraaidende bal werd door Hans Heyman maar net over- gekopt. De aanvallende speel wijze van Roda'46 in die fase van de wedstrijd leverde Sander Ver- Tim ppn boekina op toen hii de spits van Rivierwijkers opving bij een gevaarlijke counter. Na de rust zochten beide ploegen beurtelings de aanval. Het was omstreeks de 55e minuut Henk Strijbos die via een klutsbal de Utrechtse keeper op de proef stelde. In de 60e minuut kwamen Rivierwijkers op 2-0 als de Roda'46-verdediging de bal met goed weet weg te werken. De Roda'46-ploeg gaf zich echter nog niet gewonnen. Met man en macht werd de aanval gezocht Maar de Utrechters verdedigden de voor sprong met alle middelen; zij wis ten zich beter staande te houden op het gladde veld. In de 85e minuut van de wedstrijd nam Bob Schoordijk een vrije trap ter hoogte van het 16-metergebied van Rivierwijkers en het was John Jansen die met een geklasseerde kopbal 2-1 op het sorebord zette Na deze treffer kwam de hele Roda'46-ploeg naar voren om als nog de gelijkmaker te forceren, maar met kunst en vliegwerk bracht Rivierwijkers de overwin ning over de streep. Doelpunt: John Jansen. De tafeltennisclub blijft in de eerste klasse spelen. Ron Hart man, Andre Snoek en Frank Kooyman hebben zich met een 10-0 overwinning op Nieuwe- gein weten te handhaven. Met deze winst' werd een goede tweede competitiehelft afgesloten. Het resultaat was zeven punten uit vijf wedstrij den. De uiteindelijke punten voor TT CL zijn elf uit tien wed strijden. De wedstrijd tegen het al gedegradeerde VTV uit Nieu- wegein begon al met een 3-0 voorsprong voor Leusden. On danks de makkelijke voor sprong werd geen enkele pa- ritj weggegeven. Na een slecht begin van de competitie is TTCL toch één van de betere ploegen geble ken. De voorjaarscompetitie begint eind januari weer. Tij dens de winterstop worden enkele regionale toernooien gehouden. Met een goede taktiek hebben de korfballers van Antilopen de wedstrijd geen moment uit handen gegeven. LEUSDEN - Na 10 wedstrijden in de Al ploeg van RODA '46 nog steeds ongeslagen. Ook het Veenendaalse VRC slaagde er niet in, om RODA de eerste nederlaag toe te brengen. Die wil was er ook niet, want na de 1-1 ruststand beperkte VRC zich alleen maar tot verdedigen. En dat de thuisploeg alle middelen te baat nam om maar gelijk te spelen blijkt uit het feit, dat twee spelers van VRC in het boekje van de scheidsrechter ver dwenen en één speler vroegtijdig met rood kon gaan douchen. RODA startte de wedstrijd enigs zins afwachtend. Toch al snel na men de jeugdspelers van RODA het initiatief over. Er ontspon zich een aantrekkelijke stnjd, waarin RODA verreweg het beste van het LEUSDEN - De sterkste zwemmers en zwemsters traden zater dag 1 december binnen de Kring Utrecht tegen elkaar in het strijdperk. De Leusdense Zwem- Poloclub De Haaien, één van de 15 deelnemende verenigingen was met een kleine selec tie aanwezig en eiste vier maal een tweede plaats voor zich op. Drie van de vier zilveren medail les werden in de wacht gesleept door Simone Sybrandy die daar mee bewees tot-de snelste en meest complete zwemsters bin nen de kring te horen. Op de 50 meter vrije slag, de 100 meter vrije slag en de 100 meter schoolslag bracht ze goede tijden op de klok ken, maar ze kan sneller, want haar persoonlijke record wist ze op geen van de drie afstanden te benaderen. De vierde zilveren plak ging naar Boris van Gorkom. Hij blijft goede prestaties afleveren en op de 100 meter schoolslag kwam het zelfs tot een evenaring van zijn per soonlijke record. De beloning, een tweede plaats, was daarom geheel terecht. De fraaie persoon lijke records van Ewout Paulusma en Rozemarijn Sybrandy op de zelfde afstand, leverden spijtig ge noeg geen eremetaal op. Tijdens de gelijktijdig in het Leus dense water van zwembad Octo pus verzwommen Speedolinuet- wedstrijden, waren er goede prestaties te bewonderen van Chnstiaan Mannaart, Bastiaan Tamminga, Hanneke Voskuilen, Karlijn van Stralen en Maneke Rui tenberg. Zij zwommen zich, met een scherp persoonlijk record, bij de eerste drie op het betreffende programmanummer. Voor Xandra Verschuur, die haar tot op heden beste tijd op de 400 meter vnje slag flink wist te verbeteren, was geen ereplaats weggelegd. Uitslagen Kring-A wedstrijden 50 meter vrije slag: Simone Sybrandy (2e) 30.1 100 meter rugslag: Simone Buitelaar 1.25.6 Kim Bijleveld 1.26.5. 100 meter schoolslag. Rozemanjn Sy brandy 1.35.1, Sandra van Wegen 1.29.7, Wemer v.d. Berg 1.35.2, Ewout Paulusma 1.29.0, Simone Sybrandy (2e) 1 26.5, Boris van Gorkom (2e) 1 16.0 100 meter vlinderslag: Kim Bijleveld 1.23.6, Simone Buitelaar 1.24.4. 100 meter vrije slag: Simone Sybrandy (2e) 1.05.1, Bons van Gorkom 1.04.0 LEUSDEN - Marlies Dragt van Im pala veroverde zaterdag de Amersfoortcup. Haar goede pres tatie werd beloond met een pun tentotaal van 34,4. Burgemeester Panis heeft afgelopen zaterdag een bronsplastiek onthuld tijdens de opening van de nieuwe hal. Hiermee hebben LTV en SRGL hun nieuwe accommodatie aan de Valleilaan officieel geopend. Het kunstwerk is gemaakt door de kunstenaar Krijnen uit Breda (tweede van rechts). Het beeld stelt zowel een tennisser als een squasher voor. Daarnaast heeft mevrouw Van Wies-Verploegh een sport aquarel aangeboden. Naast de verschillende sprekers als burgemeester Panis, de voorzitters Hulsenbeck en Van Loenen en de squash Pr-man Groenman, was er een squash demonstratiewedsthjd tussen de nummer één en drie van Nederland, Babette Hoogendoorn en Marjolein Houtsma. Vervolgens werd de tennis finale B1 heren gespeeld. De tweede en derde plaats waren ook voor Impala, namelijk Dona Tolboom met 34,1 en Hanneke Claessen met 31,7. Zij streden in de leeftijdsklasse 10 t/m 13 jaar. In de leeftijdsklasse 6 t/m 9 jaar wa ren de drie eerste plaatsen ook voor Impala, dankzij de prestaties van Anouk Albers met 31,65, Tha- mara Gemts met 31,00 en Fran- cine Schonenburg met 27,95. Ook bij de jongens eindigde Im pala in de hoogste regionen met een le plaats voor Ronald Meyer met 31,40, een 2e plaats voor Bas Renooy met 31,35 en een 3e voor Kristiaan Russcher met 30,15. Impala nam met ruime puntenver- schillen afstand van de concurre rende verenigingen, te weten Amersfoort '67, SV Hoogland en de Koppel. I

Leusder Krant | 1990 | | pagina 11