HV weer met beide benen op de grond Opnieuw verlies Leos Roda Al blijft op de valreep ongeslagen Badmintonners spelen gelijk Zwemmers halen geen limieten j Sport kort Squash dag Korfbal ZWEMMEN i Sport kort Oliebollen WOENSDAG 12 DECEMBER 1990 gemaakt van momenten dat de ver dediging niet uitstapte." MIDDENMOOT De nederlaag van zondag bete kent dat LHV zich voorlopig weer gewoon kan concenteren op het vasthouden van een plaats in de middenmoot. Dit ondanks het feit dat ook bovenin nog steeds fouten gemaakt worden. BSV raakte, van slag na de nederlaag tegen LHV, de leidende positie kwijt aan UHV/ DSO na nieuw verlies in de directe confrontatie: 12-10. Nijenrodes na derde de eerste plaats tot op één punt, terwijl LHV op de eerste plaats nog steeds niet meer dan dne punten hoeft toe te geven. Onderin bleef UDSV 2 vastgena geld op de onderste plaats, na royaal verlies tegen HVN/Attila 2 (9-3). Amersfoort kroop door winst op ASV (10-3) naar de subtop toe. Dit weekeinde staan er maar twee ontmoetingen op het pro gramma. LHV gaat op bezoek bij ASV in Ankeveen en heeft daar een kans om de eerste helft van de competitie met minimaal acht pun ten af te sluiten. Als LHV erin slaagt ASV van zich af te houden, nemen de Leusdenaren meteen flink af stand van de teams in de onderste helft van de ranglijst. Amersfoort heeft tegen HVN/Attila 2 de kans om zich definitief een plaatsje vlak onder de toppers te verwerven. HVN daarentegen heeft de punten hard nodig om uit de degradatiezo ne verwijderd te blijven. DAL De mannen zitten in een dal en de weg terug is nog niet echt in zicht. Nadat LHV aspiraties om een belangrijke rol te gaan spelen in de competitie kracht had bijgezet met een klinkende thuiszege op Fideli- tas, kwam de klad erin. De eerste uitpartij tegen HHC in Hilversum ging verloren en tegen het Barne- veldse Adrastea kwamen de Leus denaren niet verder dan een troosteloos gelijk spel. De crisis kon zondag niet echt bezworen worden. Tegen Laren misten de Leusdenaren met name in de eer ste helft teveel uitgespeelde kan sen om afstand te nemen en dat kwam de ploeg na rust duur te staan: 14-19. Het maken van doelpunten lijkt het grootste manco van de ploeg op dit moment. De LHV-ers hadden in ieder geval van de ontmoering met Adrastea geleerd, dat de de fensie ook niet verwaarloosd mocht worden. Met name in de eerste helft bleef de schade daar door beperkt tot acht treffers. LHV kon daar echter zelf met meer dan zeven tegenover stellen, hoewel Laren met name in de break-out kwetsbaar bleek. Het ontbrak aan zuiverheid in de afwerking, anders was een voorsprong van vier, vijf punten bij de rust niet ondenkbaar geweest. Nu zochten de Leusdena ren de kleedkamers op met een punt achterstand: 8-7, waarbij de uitblinkende Ed Davids tekende voor vijf van de Leusdense doel punten. Wel legde de ervaren rot daarmee de onmacht van de rest van de schutterij bloot. KRAMPACHTIG Na de pauze hield de Leusdense ploeg tot 10-10 nog krampachtig gelijke tred met de tegenstander, maar moest daarna gaan inleveren. Op het moment dat de bezoekers drie keer op rij succesvol waren, was de strijd dan ook feitelijk al gestreden. In de eindfase gaf het scorebord steeds een verschil van twee punten in het voordeel van de bezoekers aan (tot 14-16), maar dichterbij kwam de ploeg niet meer. In de laatste minuten geloof den de Leusdenaren het verder wel en kon Laren met nog eens drie treffers extra zou in de wonden strooien: 14-19. Zaterdag treden de Leusdenaren in het strijdperk tegen de ongesla gen koploper Voice. In de vorm van de laatste weken moet de blauw-witte brigade dan ook vol slagen kansloos geacht worden. Wellicht kan de zucht om de eer te redden het tij nog keren en vercas- sen de Leusdenaren, die hun thuis wedstrijd in de Amersfoortse hal De Koppel dienen af te werken, de critici. Doelpuntenmakers LHV (vrou wen): Hetty T esse Is (3x), Ria Meyerink (2x), Caxla Mossel (2x), Hilde Steenbeek (lx). Doelpuntenmakers LHV (man nen): Ed Davids (5x), Matthijs Jantzen (3x), Joep Beyer (2x), Re- né van Garderen (2x), Willem van der Heyden (lx), Rob van de Hoek (lx). Georgette Rijnders is doorgebroken, maar mist de controle om te scoren. Stervende zwaan Ria Meyerink stijlvol in actie op de cirkel. Met een valworp tracht de Leusdense de defensie van Nijenrodes te slim af te zijn. )e verdedigster rest niet veel anders dan aan de noodrem te trekken. STRAFWORPEN De ploeg uit Breukelen maakte in De Korf duidelijk dat ze niet voor niets hoog in het klassement staan. De ploeg, die op het veld vorig seizoen al doorstootte naar de der de divisie, toonde aan compleet te zijn, met veel technisch goed on derlegde speelsters. Toch slaagde LHV erin dat verschil met hard werken te compenseren, waardoor er een boeiende wedstrijd ont stond. De thuisploeg miste echter dat beetje extra, wat een week eer der tegen BSV tot een triomf leidde. Daardoor kon Nijenrodes prak tisch de gehele wedstrijd de touw tjes in handen houden. Alleen halverwege de eerste helft leken de rollen te worden om gedraaid. Nadat Nijenrodes via 1-1 een 1-3 voorsprong had genomen, bracht Hetty Tessels met twee be nutte strafworpen de ploegen weer op gelijke hoogte. De defensie van de tegenstander werd zichtbaar nerveus van de steeds gevaarlijk op de cirkel opduikende LHV-ers (Ria Meyennk) en moesten nog twee keer aan de noodrem trek ken. Tessels, eerder zo koel, miste echter evenzoveel keer van zeven meter, waardoor de stand gelijk bleef. Nijenrodes vertaalde het mentale tikje in twee snelle tegen stoten, waardoor de ploeg bij rust weer een veilige marge van twee punten kon koesteren: 3-5. Dat verschil bleef de thuisploeg de rest van de wedstrijd parten spelen. Via 4-5, 5-6 en 6-7 kwam LHV wel steeds dichtbij, maar het gat kon niet echt gedicht worden. Toen Nijenrodes daarna wegliep naar 6-9 was de strijd dan ook ge streden. In de slotfase waren twee LHV-treffers alleen nog interessant voor de statistiek. Volgens trainer To Schoenma kers had er echter meer in gezeten: „Maar thuis komen we dit seizoen gewoon nog niet goed uit de verf. Bovendien kom je er in zo'n wed strijd achter dat de basis erg smal is. Anja Verlinden begon half ziek aan de wedstrijd en Monique Ho- venkamp had net een peniciline- kuur achter de rug. Voor die men sen is er nauwelijks vervanging voorhanden." „Natuurlijks is Nijenrodes een goede ploeg (de beste die we tot nu toe zijn tegengekomen), maar toch waren we niet kansloos. De eerste helft was ook best aardig. Maar we misten vandaag de rust om dingen in te zetten en kansen te creeren. Bovendien werd er door de opbouwers te weinig gebruik EUSDEN - De vrouwenhandballers van LHV hebben zondag in laishal De Korf moeten accepteren dat een plaatsje tussen de dit seizoen waarschijnlijk te hoog ge- repen is. Na de verrassende winst vorige week tegen de igeslagen koploper BSV, moesten de Leusdenaren tegen de elangxijkste titelkanidaat Nijenrodes uit Breukelen constate- »d dat de ploeg nog niet rijp genoeg is om de krachten te meten iet de toppers. Zonder echt weggespeeld te worden, hadden de ezoekers weinig moeite om de Leusdense concurrent van zich fte schudden: 8-10. De mannen van LHV zitten in een duidelijke crisis. De ploeg, Ie zich ten doel had gesteld een hoofdrol te gaan spelen in de ompetitie, is na vier partijen al zo goed als uitgeschakeld, iterdag kunnen de Leusdenaren hooguit nog de eer proberen redden tegen koploper Voice, dat fluitend de titel lijkt te gaan [nnenhalen. Het is dringen geblazen in de voerder en de nummer voorlaatst oogste afdelingsklasse van de bedraagt niet meer dan drie ver- ouwenhandbalcompetitie. In liespunten. Alleen UDSV 2 valt, met leorie zijn na zes wedstrijden nog één punt uit Zes ontmoetingen tot jven van de acht ploegen in de nu toe een beetje uit de boot. Het ice om de felbegeerde promotie betekent overigens ook dat het aar de landelijke klassen. Het ver- voorlopige gevecht om een plaats- chil tussen de huidige lijstaan- je boven de rode streep voor een praktisch evengroot aantal teams nog heftig zal worden. Voor het Leusdense LHV ver loopt het seizoen tot nu toe ruim boven verwachting. Nieuwbakken trainer To Schoenmakers, die dit seizoen het roer overnam van Theo Geerding, moest na het wegvallen van belangrijk speelsters als Anja Douma en Jeanette Kok inderhaast bouwen aan een nieuw team. Ze deed daarbij nadrukkelijk een be roep op de jongere garde, die zich daarmee sneller dan gepland zou moeten bewijzen. In de zware eerste klasse, waarin de stnjd om het bestaan elk seizoen een bitter gevecht is, leek de ploeg dan ook een moeilijk jaar tegemoet te gaan. Maar tot nu toe is LHV verrassend goed in staat geweest de druk te weerstaan. En juist tegen de als sterker ingeschatte tegen standers kwam de ploeg uitste kend voor de dag. Na een kleine nederlaag uit tegen de huidige lijst aanvoerder UHV/DSO volgde winst tegen het als kampioenskandidaat getipte Amersfoort. In Utrecht had de ploeg vervolgens geen enkele moeite met hekkesluiter UDSV 2 (7-11). De grootste verrassing was echter tot nu toe het optreden in Blancum tegen BSV, dat tot dan toe alle wedstrijden in winst omzette. De Leusdenaren toonden zich in dat duel juist mentaal de meerdere van de thuisploeg en wonnen glansrijk met 11-14. Die reeks leidde ertoe dat de LHV-ers ineens hoog in het klasse ment terecht kwamen, met uitzicht zelfs op de eerste plaats. Het duel van afgelopen zondag was in dat opzicht van beslissende betekenis, omdat de strijd aangebonden dien de te worden met Nijenrodes, dat tot nu toe evengoed scoorde als de Leusdense ploeg. LEUSDEN - De volleybalvereniging Leos beleefde een weinig ■nccesvol weekeinde. De VTOUwen verloren kansloos bij koplo per Abcoude en zijn nu gewoon middenmoter. De Leusdenaren werden op alle fronten verslagen. De mannen vergaten de goede verrichtingen van de week daarvoor door te zetten. De aanval liet hen in de steek en Vollkei 2 hield de punten in Amersfoort. De onderste plaatsen komen voor Leos steeds dichterbij. LEUSDEN - Op papier leek Roda - Zuidvogels voor de thuis club een niet al te moeilijke wedstrijd te worden. Maar als zo vaak pakte dit op een steenkoud Burgemeester Buiningpark geheel anders uit. De Roda jeugd kon nog net de winst naar zich toe halen. De eindstand werd 3-2. Promotie naar de eerste divisie zit er voor de vrouwenploeg uit Het Squash Rackets Genoot schap Leusden (SRGL) houdt op zaterdag 15 december een open dag. Belangstellenden uit Leusden en omgeving kunnen van 12.00 uur tot 17.00 uuur gaan kijken in het squashcen- trum 'de Wetering' aan de Val leilaan. SRGL wil iedereen in de ge legenheid stellen de nieuwe accommodatie te komen be kijken. Onlangs zijn de banen officieel geopend. Er kan ook onder deskundig leiding wor den gesquashed. SRGL zorgt voor de squashmaterialen zo als rackets en ballen, als de bezoekers maar zelf hun sport - spullen meenemen. Mensen kunnen gelijk lid worden van de vereniging. Dit kost 280 gulden aan contribu tie. Nieuwe leden krijgen gra tis een beginnerspakket, be staande uit een racket en een bal. Dit alles ter waarde van 65 gulden. De korfbalclub Antilopen houdt tweede kerstdag een fa- milietoernool De team worden met familieleden gevormd. Het spektakel wordt gehouden in de Korf en begint om 12.00 uur. Om 16.00 uur zal het einde zijn. Leusden met in. Koploper Abcou de stuurde Leos met een overtui gende 3-0 nederlaag huiswaarts. De thuisclub was op alle fronten de betere ploeg en de volleyballers van trainer Evert van Garderen hadden daar niets tegen in te bren gen. Van Garderen was al zonder illusies met zijn ploeg naar Abcou de afgereisd. Ja, we hadden al bij voorbaat drie verliespunten inge calculeerd. Alles wat we meepak ken was meegenomen. Vooral om dat zij de koploper zijn. Het door ons vertoonde spel van de laatste weken was natuurlijk niet al te best. Het bewijs kregen wij in deze wed strijd. Abcoude was een klasse beter." Abcoude was voor Leos duide lijk een maatje te groot. Volgens Van Garderen staat deze ploeg niet voor mets bovenaan de ranglijst: „Abcoude heeft duidelijk meer in huis dan Molenwiek, dat het eigen lijk alleen van de opslag moet heb ben. Molenwiek hebben wij het nog twee sets knap lastig gemaakt, maar tegen dit Abcoude hadden wij niets in te brengen. Abcoude is veel meer allround." De ploeg uit Leusden heeft al leen in de derde set enige tegen stand van betekenis kunnen geven. „Dat kwam dan vooral omdat de trainer Abcoude wat ging wisselen. Op dat moment had ik Nadja Gijsen in het veld gebracht voor Marjan van Engelenhoven. Zij speelde er goed en keek ook iets beter. Wij kregen mede door het goede spel van Nadja een bevlieging en kon den bijblijven tot 12-12. Toen bracht de thuisclub weer de sterk ste formatie binnen de lijnen en was het snel gebeurd." Abcoude heeft drie spelers die in de eredivisie hebben gespeeld en daar ligt het verschil in kracht met Leos. Van Garderen had dan ook geen enkele moeite met het verlies. „Wij hebben zulke spelers met en dan ben je gauw uitgepraat. Zo simpel ligt het. Ik had alleen graag gezien dat we de hele wed strijd hadden gespeeld zoals we in de derde set speelden." Leos knjgt vanavond de kans het zelfvertrouwen weer wat op te vij zelen als het voor de beker aan treedt tegen Surf uit Hoevelaken. De aanvang is 20.00 uur in sporthal De Meent. Abcoude - Leos 3-0 (15-3, 15-5 en 15-13) Constant beeld Ook de mannen, moesten de overwinning bij de thuisclub laten. In Amersfoort kon het tweede van Vollkei de volle winst pakken: 3-1. Volgens trainer Rob Vooijs gaven de vier sets een constant beeld. De Leusdense aanval kwam niet uit de verf. „De aanval was zwak; geen van de aanvallers haalde een vol doende. Nu lag in het begin de spelverdeling ook niet helemaal goed, wat later in de wedstrijd be- LEUSDEN - In speelweek acht moest BC Leusden 1 de return spelen tegen ABC Amersfoort teamnummer 8. De teams ein digden gelijk. Kanter Hormann opende de wed strijd bij afwezigheid van de nog geblesseerde Sweder Hormann. De eerste set was gauw voorbij. Kanter verloor de set met 4-15. De tweede set was beduidend span nender. Er werd net met 15-12 ge wonnen. De derde set was net als de eerste. Er werd verloren met 4- 15. Arthur Kappers viel in, Arthur, die na enkele jaren weer aan een competitiewedstrijd deelnam, moest eerst even wennen. De eer ste set verloor hij met 3-15. De tweede set ging al een stuk beter, er werd nipt met 15-13 gewonnen. De beslissende set werd helaas ter gmg. De aanval bleet toen ook zwak." De oorzaak vond hij moeilijk aan te geven. „Het lag niet aan het ont breken van Ronald van Doorn, want die speelde tegen AGAVS ook niet mee. Ze hebben zich niet aan de afspraken gehouden. We hadden afgesproken dat we recht door de aanval zouden kiezen, maar nu werd de meeste keren in de blokkering geslagen. Tot zeven, acht punten konden we wel bijblij ven, maar daarna ging het eigenlijk met de aanval steeds slechter." Vooijs was vooral ontevreden over het resultaat, omdat hij had verwacht toch minimaal één punt van de Amersfoorters te pakken. „Ik vind het niet erg om van een ploeg te verhezen die beter is, maar dat was met Vollkei niet het geval." Door de nederlaag is Leos ver der m de onderste regionen ge drukt. Alleen Huizen 2, Touché en Brezan/SSS staan onder de Leusde naren. Het gat met de nummer acht, Harderwijk 3 is inmiddels vijf pun ten. Aanstaande vrijdag treedt Leos voor de laatste wedstrijd dit jaar aan tegen Renswouw in Rens- woude. Vollkei 2 - Leos 3-1 (15-10, 13-15, 15-8 en 15-6) met 11-15 verloren. Patricia Gerrits had in haar eerste set nog zekere tegenstand. Toch wist ze de set te winnen met 11-8. De tweede set was Patricia opper machtig. Ze won met 11-0. Marion Klinkenberg had meer tegen stand. Toch wist zij met twee keer 11-7 te winnen. De singles waren gespeeld. De stand was gelijk. De herendubbel werd door Kan ter en Arthur verloren met 10-15 en 9-15. De damesdubbel werd gewonnen met de setstanden 15- 10 en 15-10. Marion en Arthur wa ren duidelijk niet op elkaar inge speeld. Zij verloren met 8-15 en 8- 15. Patricia en Kanter zorgden voor de einduitslag van 4-4. De eerste set werd met 15-7 gewon nen. De tweede set werd verloren met 3-15 en de beslissende set werd weer gewonnen met 15-12. Roda nam direct het initiatief. Zuidvogels kwam nauwelijks over de middenlijn. Maar de RODA- voorhoede heeft de laatste weken wat problemen om de juiste weg naar het net te vinden. In de ze vende minuut werd het doelpunt van Sander Schimmel om ondui delijke redenen afgekeurd. Schimmel was in de beginfase toch goed op dreef. In de 11e mi nuut gaf hij zo'n fraaie voorzet, dat de bal zo in het doel gelopen kon worden. Maar de Roda voorwaart- sen reageerden niet attent genoeg en de bal verdween naast het doel van de Zuidvogels. Na 15 minuten kreeg Zuidvogels zijn eerste kansje, maar Niels Ter- weij redde fraai. Daarna was het Roda wat de klok sloeg. En weer was het geluk niet aan Roda's Tijdens de betrekkelijk matte wedstrijden slaagde zelfs maar een enkeling erin z'n beste tijd op het betreffende programmanum mer te verbeteren. Tot die enke lingen behoorde Arjan v.d. Berg die zijn toch al scherpe tijd op de zijde. Zo zag Steffen Chang zijn in zet door een verdediger van Zuid vogels nog net van de lijn gehaald. Vijf minuten voor rust kwam Roda tegen alle verhoudingen in op een 0-1 achterstand. In een duidelijke buitenspelsituatie mocht de Zuid- vogelsspits doorgaan. Alleen voor Niels Terweij gekomen gaf hij de bal door aan een weer in buiten spel staande speler die scoorde. De scheidsrechter kende het doelpunt ondanks felle Roda pro testen toe. Deze 0-1 betekende ook de ruststand. Na de theepauze pakte Roda de strijd weer energiek op. Dat le verde in de 4e minuut al de gelijk maker op. Sander Zaal zrogde hiervoor. Heel Roda dacht in de 12e minuut dat Roda een straf schop zou krijgen toen Sander 100 meter schoolslag voor jongens onder de 10, omlaag bracht tot 1.35.5. Nimmer was een 'Haai' van die leeftijd zo snel, zodat hij nu de meuwe houder is van het Haaien- clubrecord. De andere persoonlijke records kwamen op naam van Vincent Oosterbroek, Mare Brienesse en Ewout Paulusma, die een sterke indruk achterliet op de 200 meter vrije slag. Een verbetering van zijn persoonlijke record met maar liefst 12 seconden was zijn ver diende beloning. Uitslagen Limietwedstrijden. 400 meter wisselslag: Simone Sybrandy (2e) 5.33.2. Schimmel binnen de beruchte lij nen onderuit werd gehaald. We derom speelde de scheidsrechter de hoofdrol door Roda geen straf schop te geven. De counter van Zuidvogels die daarop volgde zou voor Roda nare consequenties krijgen. Olaf Meerveld kon de doorgebroken tegenstander al leen nog maar onderuit halen. De scheidsrechter stuurde hierna Olaf Meerveld vroegtijdig naar de douches. Vier minuten later hep de scheids rechter bij een scrimmage enkele spelers in de weg. Hierdoor kwam de Zuidvogelsspits alleen voor Niels Terweij en bracht Roda op 1- 2 achterstand. Een enorme tegen valler voor Roda. Trainer Ben te Brake nam direct maatregelen. Ar jan Brander kwam m de spits de voorhoede versterken ten koste van Ronald Hoogerbrugge. Dze Arjan Brander leek m de 29e mi nuut Roda weer nast Zuidvogels te brengen, doch de Huizense goalie stopte zijn inzet fraai. In de slotfase verving Mark Jan Gieben Steffen Chang en toen ge beurde het Roda Al wonder. In de 44e minuut speelde Bart Otto zich vrij en gaf een voorzet die precies voor de voeten van Teroen 100 meter schoolslag- Aijan v.d. Berg (le) 1.35.5, Kim Bijleveld 1.29.7, Bons van Gorkom 1.17.5, Simone Buitelaar 2.39.8. 200 meter vnje slag Marieke Ruiten berg 2.27.2, Simone Sybrandy 2.20.8, Ewout Paulusma 2.43.7, Mare Brie nesse 2.29.6, Rogier Tolboom 2.23.1 100 meter ruggslag: Marieke Ruiten berg (3e) 1.17.4, Kim Bijleveld 1.25.8, Vincent Oosterbroek 1.20.9. 200 meter vlinderslag: Saskia Helsdin- gen (2e), 2.43 7, Jeroen Verhoeven 3.15.5, Rogier Tolboom 3.011 (advertentie) De wedstrijdbal voor RODA '46 - 0LYMPIA '25 was aangeboden door Jan Roos „Automatlserlng8buro" Henegouwen 7, Leusden, tel. 033-942650 Zaal belandde. Tegen diens knal was zelfs de uitstekende Zuidvo gels-doelman kansloos. Roda leek toch nog een punt te halen. Maar er kwam meer. In de 45e minuut moest Sander Schimmel een vrije trap nemen. Hij bracht de bal diep het strafschopgebied in en met een enorme kopbal scoorde San- der Zaal de beslissende treffer. 3- 2. Zo bleef de Al ploeg van Roda nog steeds ongeslagen al was het nipt. Opstelling: Niels Terweij, Mike Gressie, Ronald Hoogerbrugge (Arjan Brander), Nurdogan Ha- murcu, Olaf Meerveld, Jeroen van Gaal, Bart Otto, Sander Zaal, San- der Schimmel, Jeroen Zaal, Steffen Chang (Mark Jan Gieben). Doelpunten: Sander Zaal (2), Je roen Zaal (1) De traditie van het oliebollen bakken door de zwem- en po lovereniging De Haaien wordt voortgezet. Ook dit jaar gaan de zwemmers en poloërs aan de slag. Alle leden van de ver eniging worden voor deze ak- tie ingezet. De komende week zullen de jongere leden bij de Leusdenaren langs komen om de bestellingen vast op te ne men. Het bakken zelf gebeurt in de schuur van De Krakhorst, Bolderikhof, op vrijdag 28 de cember. Op die dag kunnen er ook oliebollen worden afge haald bij de boerderijDe prijs is als vanouds f 3,50 per zakje met zes oliebollen. Roda 2 - Zwal. Vooruit 3 1-1 HVC 3 - Roda 3 1-1 Olympia 6 - Roda 4 1-0 Roda 5 vrij VVOG 5 - Roda 6 2-2 Roda 7 vrij Dames Roda 1 - SO Soest 2 1-3 De Mccm 1 - Roda 2 10-0 LEUSDEN - Voor de aanstaande Nederlandse Winterkam pioenschappen heeft nog geen enkel lid van de wedstrijdselec tie van de Leusdense Zwem- Poloclub De Haaien, door mid del van een limiet, een startbewijs in wacht te slepen. Ook zaterdag jl. bleven de Leusdense zwemmers en zwemsters, tij dens speciale limietwedstrijden in Veenendaal, ver van de ge stelde tijden verwijderd.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 9