Belangrijke winst LHV Sport in cijfers IJsclub Zwanenburg hoopt op honderdste schaatsdag lEUSderte Zwaar verlies badmintonners Veertig uur aerobic es is wereldrecord Roda Al boekt grote winst in Lelystad Achterveld maakt vier doelpunten Rommelig spel bezorgt waterpoloërs verlies Linksbinnen Kunstgras (1) WOENSDAG 19 DECEMBER 1990 Het is weer bijna kerstmis. De tijd van kerstbomen, kerst ballen, engelenhaar, kerst stallen, kerststerren en na tuurlijk veel en lekker eten. Het schijnt allemaal te moeten in deze moderne tijd. Tegenwoordig is ook een kunstgrasboom erg in. Ik zag laatst in een tv-programma, een gezelhg en luchtig mid dagprogramma, dat zo'n kunststofboom nuheuvriende- lijker is dan een echte boom. Want zo'n kunststof ding gooi je niet weg! De kerstgedachte is, geloof ik, hef zijn voor elkaar en vre de op aarde. Ik ben m ieder geval al aardig geweest. Een aantal jongeren, die zich inzet ten voor een nieuw jongeren centrum in Leusden, heeft mij benaderd met de vraag of ze mijn naam mochten gebrui ken. Daar had ik natuurhjk geen enkel bezwaar tegen. IJ del als ik ben. Dus komt u nu regelmatig affiches tegen, die onderte kend zijn met Fritsje. Nu heb ik tegen dat laatste toch wel enig bezwaar. 'Fritsje' klinkt zo klein en nederig en ik ben ze ker niet één van de kleinsten, maar ook niet meer zo jong. Ik begrijp wel dat de jongeren zich graag willen onderschei den van de ouder(s)en. Toch had ik graag gezien, dat de plakkaten ondertekend zou den zijn geworden met een kort en krachtig FRITS. In de krant werd gesug- geerd dat er een overeen komst zou bestaan met Loesje. Nu wil het geval dat mijn moe der ook Loes heet. Zij vond en vindt nog steeds, dat Loesje een stevige en ferme LOES had moeten zijn. Nu nog vrede op aarde, want 15 januari komt wel ake- hg dichtbij. Frits Schoenmaker LEUSDEN - De vrouwenhandbalters van LHV hebben voor het Kerstreces goede zaken gedaan door in Nederhorst den Berg het Ankeveense ASV met lege handen te laten. De Leusdenaren maakten in de eerste helft een achterstand van drie punten goed en sloegen in de tweede helft genadeloos toe: 9-12. LHV blijft daardoor meedraaien in de subtop van de hoogste afde lingsklasse. De mannen zijn de kluts volledig kwijt. Na een desastreus verlopen begin van de competitie, zakt de ploeg steeds verder weg. Zaterdag kregen de Leusdenaren de kous op de kop van lijstaanvoerder Voice, dat met 10-21 zegevierde. Winst in de laatste wedstrijd voor van de eerste competitiehelft was zowel voor LHV, als ASV van enig belang, omdat de stnjd in de eerste klasse tot nu toe erg span nend is. Hoewel de Leusdenaren uit zes ontmoetingen evenveel punten scoorden en ASV met vier punten uit vijf duels genoegen nam tot nu toe, waren die totalen be paald nog niet rustgevend. ASV stond daarmee zelfs op een ge deelde voorlaatste plaats. Winst voor ASV betekende dat de ploeg aansluiting zou krijgen bij de mid denmoot, terwijl LHV via winst dui delijk afstand van de gevarenzone zou nemen. De belangen waren dus groot en beide ploegen leken dat goed te begrijpen. En in de eerste helft zag het er naar uit dat de thuisploeg het heft in handen zou krijgen. Nadat de strijd tot 2-2 gelijk opging, waar bij Georgette Rijnders en Hetty Tessels voor de Leusdense treffers tekenden, nam ASV ineens drie punten afstand: 2-5. De bezoekers uit Leusden lieten zich daardoor echter niet uit het veld slaan en repareerden nog voor de rust de schade. Ria Meyennk tekende van af de cirkel voor 5-3, terwijl Hetty Tessels met een strafworp 6-4 op de klokken bracht. Daarna begon de machine uit Leusden op toeren te komen en nog voor de pauze trok LHV de plooien alweer glad. Via Monique Hovenkamp en Carla Mossel, die vrij voor de keepster opdoken, werd de ruststand op 6-6 bepaald. Na de veldwisseling begon ASV als eerste slijtageverschijnselen te vertonen, wat zich vooral uitte in commentaar op de wedstrijdlei ding. Het effect was averechts, waardoor LHV nogal eens het voor deel van de twijfel kreeg van het leideijde koppel. Zo zag Monique Hovenkamp een doelpunt goedge keurd worden, waarbij ze een dui delijke cirkelfout maakte. Daar moet wel bij worden aangetekend dat Hovenkamp vlak daarvoor on reglementair werd gestopt en bij afkeuring van de treffer recht op een strafworp zou hebben gehad. Het was een uiterst belangrijk doel punt, waarmee LHV voor het eerst in de wedstrijd twee doelpunten voor kwam (8-10). Tot die tijd wist ASV steeds een achterstand van één doelpunt goed te maken. Nu bleven de Ankeveners het ant woord schuldig en tekenden Carla Mossel en Hetty Tessels via 9-10 het doodvonnis: 9-12. Door dit resultaat bezet LHV een gedeelde derde plaats in de eerste klasse. De Leusdenaren delen die plaats met Amersfoort en Nijenro- des, dat echter een wedstrijd min der speelde. BSV kwam weer aan de leiding door winst op hekke- sluiter UDSV 2. De Blaricummers speelden echter wel een wedstrijd meer dan de voornaamste titelkan didaten UHV/DSO en Nijenrodes. Ondenn lijkt UDSV 2 na één competitiehelft al zo goed als kansloos. De Utrechtenaren scoor den niet meer dan één wedstrijd- punt uit zeven ontmoetingen. ASV en HVN/Attila 2 houden samen dé tweede degradatieplaats bezet met vier punten uit zes wedstrijden. Bei de teams moeten nog tegen elkaar inhalen, zodat men onderling nog kan uitmaken wie de grootste kans maakt UDSV naar de tweede klas se te vergezellen. PUT De mannen van LHV zakken steeds dieper in een ogenschijnlijk bodemloze put. De ploeg is na een teleurstellende start in de competi tie alle vertrouwen m eigen kunnen verloren en knjgt week op week zware klappen. Koploper Voice wreef afgelopen zaterdag extra zout in de wonden. Terwijl de Leusdenaren hoopten op emg eerherstel, door een aan sprekend resultaat tegen de lijst aanvoerder, straften de Nijkerkers alle fouten feilloos af en moest LHV de grootste nederlaag sinds jaren slikken. LHV ging ten onder aan irritatie, die niet geheel ten on rechte ontstond door het optreden van de scheidsrechter. De fluitist gunde de met veel techniek be gaafde LHV-ers als Ed Davids en Arjan Schneiders geen enkel voor deel en liet bij herhaling zware overtredingen in de Nij kerkse ver dediging ongestraft. Dat scheelde in de eerste helft een slok op een borrel, waarna LHV in een neer gaande spiraal terecht kwam. De ploeg uit Nijkerk kon daardoor met een ruime marge op zak gaan rus ten: 5-11. In de tweede helft was LHV niet meer bij machte de rust in eigen gelederen te herstellen. Vooral aanvallend was de ploeg nauwe lijks gevaarlijk meer en via 6-13, 7- 14, 8-15, 9-16 en 10-17 liepen de bezoekers langzaam verder weg. In de slotfase staakten de Leusde naren elke vorm van verzet en kon Voice aan een nante score bou wen: 10-21. LEUSDEN - Het eerste van B.C. Leusden moest afgelopen zater dagavond uit spelen tegen Breu- kelen 1. Dit resulteerde in een zwaar verlies voor de badminton ners: 6-2. Kanter Hormann opende de wed strijd. Hij kon echter totaal niet in zijn spel komen en verloor met 15- 4 en 15-4. Invaller Henk van Woer- kom deed het een stuk beter, maar helaas niet goed genoeg om de wedstrijd te winnen. Hij verloor met 5-15, 15-9 en 15-5. Patricia Ger- rits kwam ook net iets te kort. Zij verloor met 11-6 en 12-11. De laat ste single, gespeeld door Marion Klinkenberg, werd wel gewon nen. De stand was 12-11, 7-11 en 4- 11. Het team moest met een 3-1 achterstand, een ongewone situa tie voor dit team, aan de dubbels beginnen. In de eerste set moesten Kanter en Henk nog erg aan elkaar wennen. Er werd dan ook verloren met 15- 5. In de tweede set kwamen ze goed terug, ze wonnen met 12-15. In de beslissende set kwamen ze echter net iets te kort, er werd met 15-11 verloren. De damesdubbel werd in twee sets door Marion en Patncia gewonnen. De setstanden waren 15-18 en 10-15. Helaas ging ook de gemengddubbel van Ma rion en Henk verloren. In de eer ste set was het 15-8, in de tweede was het 15-5. De laatste partij in deze competitiewedstrijd, de ge mengddubbel van Patncia en Kan ter, werd in drie sets verloren. De setstanden waren 7-15, 15-4 en 15- 10. LEUSDEN - Met de koude tij den in het vooruitzicht heeft de IJsclub 'Zwanenburg* haar jaarlijkse ledenvergadering gehouden. Afgelopen donder dag kwamen de leden naar het clubgebouw aan de ijsbaan op het Jan Banninkpark. De vere niging wacht op de honderd ste schaatsdag, waarop iets feestelijks is te verwachten. In de winter van 1987/88 is de laatste, de negenennegentig ste, schaatsdag verreden. De ijsbaan op het Jan Ban ninkpark is in de zomermaan den, van april tot november, opengesteld voor het publiek. De hekken van het park zijn tot op heden echter nooit geslo ten. Secretaris van de verenin- ging de heer Kool legt uit: „Nog deze week wordt de ijs baan gesloten. Het gevaar is namelijk als er vorst komt en er gaan mensen op de baan, dat het ijs dan vernield wordt. De club betaalt er tenslotte voor om goed ijs te hebben." Een ander punt wat op de vergadering naar voren kwam, was de contributieverhoging. „Er was sprake van dat er een ander systeem van inning zou komen. Dit is echter met door gegaan. Alles blijft bij het oude en ook het bedrag blijft het zelfde." De leden betalen f7,50 per lid. Onder de zestien jaar is het fl,25. Leden kunnen in de winter vrij de ijsbaan op. Het is alweer drie winters geleden dat er kon worden ge schaatst in Leusden. Dat is voor de club wel duidelijk te merken. De schaatsruilbeurs in november werd niet zo'n succes. Het bestuur wil dan ook als het seizoen weer eens kan beginnen een schaats- markt organiseren voor de Leusdenaren. De ijsclub 'Zwanenburg' wordt door vrijwilligers ge rund. Er worden geen speciale trainingen voor de leden gege ven. Wel zijn er jeugdwedstrij den, die ook voor niet-leden toegankelijk zijn. Kool: „Er is wel veel vraag naar trainingen, maar daar gaat voor ons teveel tijd in zitten. Als er ijs is, is de baan de hele dag open en ook het liefst nog 's avonds. Wij zijn, met tweehonderdvijftig le den, een te kleine vereniging om ook trainingen te verzor gen. Wat wij wel doen is groepjes bijelkaar brengen, zodat er clubjes kunnen gaan schaatsen." Het wachten is nog op de vorst en de club kan beginnen met de heugelijke viering van honderd dagen ijs in het be staan van de vereniging. Hier is dan negentien jaar overheen gegaan, de vereniging is na melijk in 1971 opgericht. [jEUSDEN - Het is Martine Silvana gelukt om de veertig uur vol maken. Aan één stuk door aerobic les geven levert de jeusdense een plaatsje in het Guinness Book of Records op. Afgelopen vrijdagmorgen om 7.00 uur begon Silvana aan haar opprestatie, die tot de volgende dag 23.00 uur zou gaan duren. De constante discodreun is bui en al te horen. Binnen staat Martine Silvana lachend voor haar les- groep. Ze beweegt zich op zater dagavond nog alsof ze net is be gonnen. Ze heeft er dan echter al een twee dagen en een nacht op ritten. De energieke aerobicpas- sen van Martine worden door zes tien leerlingen op de voet gevolgd. Deze leerlingen worden om het uur gewisseld. Toch lijkt Martine fitter dan de rest. Pas na drie uur mag Martine even een kwartiertje rusten. Vooral op vrijdagnacht werd dit een punt om naar uit te kijken. De buikgriep had namenlijk toegeslagen. Pas op zaterdagochtend begonnen de me dicijnen te werken en kon ze goed doorgaan. „De nacht was echt vre selijk. Ik voelde me ellendig. Ge lukkig is het nog goed afgelopen." Het enige wat de nieuwe wereld- recordhóudster ervan over heeft gehouden is een schorre stem. Martine: „De spieren zijn een beetje gevoelig, maar ik heb niet zo'n spierpijn dat ik niet meer kan lopen. Ik heb de basisoefeningen voortdurend afgewisseld. Dat is de rede dat ik nu geen spierpijn heb." Op zaterdag om 23.00 uur kon het feest beginnen. Martme was voor de tweede keer in staat geweest de limiet te halen. Ze werd op de schouders genomen en rondge dragen. Martine zelf noemde dit een ontroerend moment. Veel mensen hebben met haar meege leefd. Zo deed een vriendin van haar maar liefst twintig uur achter elkaar mee met de les. Zij kon het echter op zaterdagmiddag voor gezien houden, terwijl Martine toen nog acht uur te gaan had. „Vrijdagnacht hebben de men sen mij wakker weten te houden. Er kwamen bijvoorbeeld 's nachts een aantal meisjes in pyjama, die zes uur hebben meegedaan. Eén was er als spook verkleed." Zo wa- Martme Silvana heeft ondanks de tegenslagen toch de veertig uur aerobic les gehaald. ren alle lessen volgeboekt met en thousiaste aerobicbeoefenaars. Het enige wat nu nog moet ge beuren is het insturen van het in de jury. Ieder uur zijn er twee getui gen aanwezig geweest. Hun log boek gaat samen met een proces verbaal naar het Book of Records. Het wachten is nu op iemand die schrijfformulier en het rapport van Martine kan overtreffen. LEUSDEN - Dat Roda'46 Al aantrekkelijk voetbal speelt bleek zaterdag in Lelystad wel. Met een bus vol supporters reisde de Roda-ploeg naar de polderploeg. Vooral in de tweede helft wer den de Roda doelpunten gemaakt. Met een eindstand van 2-8 gaat Al de winterstop in. Roda startte de wedstrijd over donderend, al na 33 seconden wist topscoorder Jeroen Zaal het net te vinden. Een uitstekende pass van Mike Gressie ging hier aan vooraf. Roda bleef na deze snelle openingstreffer het spel maken. Stefan Chang zag in de vierde minuut een hard schot uit stekend gestopt door de uitblin kende Lelystad-doelman. In de 10e minuut was het wel raak. Mark Jan Gieben, in de ploeg ge komen voor de geschorste Olaf Meerveld, kopte uit een corner van Steffan Chang 0-2 in. Het tal rijke publiek ging er eens goed voor zitten, een monsterscore ging in de lucht. Maar dat pakte anders uit. Roda verslapte. In de 15e minuut werd dat bijna noodlot tig voor Roda. Doelman Niels Ter- weij keepte met attent genoeg toen een Lelystad-speler door brak. Gelukkig voor Roda haalde Mark Jan Gieben de bal ven de doellijn. Twee minuten later werd het toch 1-2, toen Ronald Hooger- brugge de bal onzorgvuldig weg werkte. Tegen de knal van de Le lystad-spits was de Roda-doelman kansloos. Toch liep Roda weer verder uit. Jeroen van Gaal werd in de 22e minuut onderuit gehaald, waar door Roda een vrije trap mocht ne men. Sander Schimmel belastte zich hiermee en bracht Sander Zaal in stelling. Zaal maakte geen fout en kopte schitterend 1-3 in. Bijna werd het in de 31e minuut zelfs 1-4 toen na een schitterende aanval Sander Schimmel de bal net niet naast de Lelystad-goalie kreeg. Lelystad scoorde wel. In de 36e minuut liet Mike Gressie zich verrassen en met een fraaie lob passeerde de Lelystad-spits Niels Terweij. Deze 2-3 betekende tevens de ruststand. Na de pauze pakte Roda de zaken veel energieker aan. Jeroen Zaal kopte in de 6e minuut op de paal, maar 2 minuten later werd het tijd voor Sander Schimmel. De razend snelle spits van Roda werd goed in de diepte gelanceerd, kwam al leen voor de keeper en maakte geen fout: 2-4. Dne minuten later mocht Steffan Chang een corner nemen en weer was het Mark Jan Gieben die koppend scoorde 2-5. De koek voor Roda was nog niet op, ook niet toen Alex Vendeville in de 24e minuut de geblesserde Ronald Hoogerbrugge verving. In de 35e minuut bracht een snel uit gevoerde Roda aanval Steffan Chang alleen voor de keeper. Chang maakte geen fout en Roda leidde met 2-6. In de 38e minuut scoorde Steffan Chang weer. Uit een corner soorde hij direct 2-7. Twee minuten voor het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter ging Jeroen Zaal op de solotoer. En met een droge knal bepaalde Jeroen Zaal de eindstand op 2-8. Opstelling: Niels Terweij, Ronald Hoogerbrugge (Alex Vendeville), Mike Gressie, Bart Otto, Nurdo- gan Hamurcu, Jeroen van Gaal, Sander Zaal, Mark Jan Gieben, Sander Schimmel, Jeroen Zaal, Steffan Chang. Doelpunten: Jeroen Zaal (2), Mark Jan Gieben (2), Steffan Chang (2), Sander Zaal (1), Sander Schimmel (1). Ieder lesuur zat vol met enthousiaste aerobichefhebbers. ACHTERVELD - Achterveld moest zondagmiddag thuis op een goed bespeelbaar terrein aantreden tegen Apollon. Achter veld begon sterk aanvallend maar door te onnauwkeurig plaat sen kon men niet echt gevaarlijk worden. Men kreeg wel een paar kansen. Zo ging een kopbal van Gerard v.d. Breemer net over en had Peter Middelaar ook de pech dat hij overkopte. Achterveld maakte maar liefst vier doelpunten. Apollon kon echt met gevaarlijk worden. Keeper G. v.d. Bedum en zijn achterhoede hielden de zaak achter goed dicht. Het bleef voor rust 0-0. In de tweede helft verscheen er een iets beter Achterveld en dat kwam na 14 minuten tot een doel punt. Een voorzet van Robbie de Vette werd door Gerard v.d. Bree mer prachtig ingekopt, 1-0. Ach terveld bleef komen en 7 minuten later lag nummer 2 in het net. Ook weer door Gerard v.d. Breemer, op aangeven van Peter v. Midde laar, 2-0. Het mooiste doelpunt kwam van Ham v. Dalen, die van 17 meter uithaalde en in de linker bovenhoek schoot, 3-0. Tien minu ten voor tijd werd Peter Middelaar gewisseld voor Kees v.d. Bree mer, en die stelde zijn broer m staat om er 4-0 van te maken. Een verdiende overwinning onder goede leiding van R.J. de Groot uit Putten. Bij Achterveld blonk halfspeler Erik Hak uit. Apollon kon niets inbrengen tegen de vier Achterveldse doelpunten. De opstelling: G. v.d. Bedum, F. v.d. Pol, C. Kok; J. Tolboom, H. Rijnsoever, R. de Vette, H. v. Dalen, E. Hak, P. v. Middelaar (K. v.ii. Bree mer), G. v.d. Breemer, E. de Jong. Doelpunten: Gerard van de Bree mer (3), Harri van Dalen 1. LEUSDEN - De Haaien moesten zaterdagavond naar Velzen voor hun laatste competitietreffen van 1990 tegen VZV uit Vel zen. De Haaien speelden vooral in de vierde periode zeer rom melig. Dit resulteerde in een ploeg van individuen, die het on derspit moesten delven tegen een gelijkwaardige ploeg. VZV kon gebruik maken van de fouten van de Haaien en hep zo uit tot 13-8. De Haaien gingen voortvarend van start en nadat een Velzenaar tijdens een numerieke minder heid een grove overtreding be ging, konden de Haaien door mid del van een strafworp via Gerco Renkers het eerste doelpunt sco ren. Hierna zakte het spel echter even ineen en konden de heren van VZV eerst inlopen en vervol gens hard uitlopen naar een 4-1 voorsprong. De tweede periode kregen de Haaien wederom een strafworp in hun voordeel en Willem Burger bracht hiermee de stand op 4-2. De heren uit Velzen putten hieruit echter energie en liepen verder uit naar 6-2. Willem Burger wist echter via een combinatie met Gerco Renkers de stand op 6-3 te brengen. Een voor keeper Aart van Bemmel onhoudbaar schot betekende 7-3. Vlak voor het einde van dit speldeel wist Willem Burger met een omhaal de stand nog op 7-4 te brengen. In de derde periode gingen de Haaien iets voortvarender van start en kwamen via doelpunten van Willem Burger en Harry Ab- bing tot 7-6. VZV liep echter toch weer even uit naar 9-6 maar de Haaien herstelden zich weer en kwamen via doelpunten van Gerco Renkers en Willem Burger terug tot 9-8. Een nogal ongeluk kige bal die via een Haaien-speler het doel trof betekende vlak voor het einde van de periode 10-8. Voetbal Uitslagen hoofdklasse zaterdag SVL - Hulshorst 1-2 FC Horst-PVDV 2-0 Roda'46 - Eemnes 2-0 Veensche Boys - Velox 1-1 De Merino's - SWU 1-1 SVM Boys - Lopik 2-2 Stand hoofdklasse zaterdag I. De Merino's 14-20 Roda'46 14-20 SVM Boys 13-15 4. Veensche Boys 14-15 FC Horst 13-15 SVL 14-14 7. Velox 14-14 Lopik 14-13 Eemnes 14-10 lO.Hulshorst 13-10 II.PVDV 12-8 125WU 13-8 Voetbal Voetbal Uitslagen hoofdklasse zondag Uitslagen tweede klasse B zondag Sporting'70 - Ultrajectum 5-1 Schalkwijk - Austerlitz 1-2 SV Zeist - Celentudo afg. Achterveld - Apollon 4-0 Rivierwijkers - DEV 3-0 SV Domstad - PVC 2-1 Olympia'25 - DSO 1-1 't Goy - Patna afg. SC Nederhorst - Roda'46 2-0 0SM7S - Utrechtse Boys 2-0 Hertha-DWSV 1-0 Korfbal Uitslagen eerste klasse D Antilopen - IJsselvogels 17-15 De Meeuwen - Nieuwerkerk 9-11 De Vinken - Tweemaal zes 15-15 Fiducia-DOC 16-13 Zaalhandbal vrouwen, uitslagen eerste klasse Amersfoort - HVN/Attila 2 11-6 ASV-LHV 9-12 UDSV 2-BSV 5-14 Zaalhandbal mannen, uitslagen derde klasse A LHV - Voice Adrastea - Laren 4 AAV3-BHC2 HHC 2 - Fidelitas 2 10-21 7-13 Stand hoofdklasse zondag 1.Celeritudo 13-20 2. SV Zeist 12-17 3. Rivierwijkers 12-17 4. Hertha 12-15 5. Roda'46 14-14 6.DEV 14-12 7. Sporting'70 13-12 8. Olympia'25 11-12 9. Ultrajectum 13-10 10.SC Nederhorst 13-10 11.DWSV 13-7 12.DSO 12-7 Stand Korfbal eerste klasse D 1. De Vinken 1 2. Nieuwerkerk 3. IJsselvogels 4-6 4-6 Volleybal Uitslagen tweede divisie B vrouwen Alterno - EAW 2 1-3 Amsterdam - Leos 0 -3 Volendam - Abcoude 1 -3 Madjoe - Molenwiek/C 2 -3 Brother/Martinus 3 - News Flash 0 -3 Dinto - Delta Lloys/AMVJ 2 1-3 Stand tweede klasse 1 3 zondag 4. Fiducia 5-6 1. Achterveld 14-21 5. Antilopen 5-6 2. SV Domstad 14-20 6. Tweemaal zes 5-4 Stand eerste klasse (vrouwen) Stand derde klasse A (mannen) 3. Schalkwijk 14-16 7. De Meeuwen 5-4 1. BSV 7-10 1. Voice 7-14 4. OSM75 13-16 8. DOC 1 5-0 2. UHV/DSO 6-9 2. Laren 4 6-8 5. Austerlitz 14-15 3. Nijenrodes 6-8 3. Adrastea 6-6 6. PVC 13-14 Programma Korfbal 22 december 4. LHV 7-8 4. HHC 2 6-6 7. Utrechtse Boys 14-13 IJsselvogels - De Meeuwen 5. Amersfoort 7-8 5.BHC2 6-6 8. 't Goy 13-11 DOC - De Vinken 6. ASV 6-4 6.AAV3 6-5 9. Apollon 11-4 Tweemaal zes - Nieuwerkerk 7. HVN/Attila 2 6-4 7. LHV 5-3 10.Patna 12-2 Fiducia - Antilopen 8. UDSV 2 7-1 8. Fidelitas 2 6-0 Stand tweede divisie B 1. Abcoude 2. Molenwiek/C 3. New Flash/OVRA 4. Delta Lloyd/AMVJ 2 5. Dinto 6. Leos 7. Volendam 8. Madjoe 9. Amsterdam 10.EAW2 11. Alterno 12.Brother/Martinus 3 9-24 9-23 10-19 9-17 9-15 9-15 9-14 10-12 9-9 9-9 9-4 9-1 Uitslagen promotieklasse mannen Huizen 2 - Harderwijk 1 -3 Renswouw - Leos 3 -0 OMS-Vollkei2 3-0 Harderwijk 3 - Vollkei 3 0-3 Spirit - AGAVS '3 -0 Stand Volleybal mannen I.OMS 9-21 2. Spirit 9-21 3. Harderwijk 2 9-18 4. Vollkei 3 9-18 5. Vollkei 2 917 6. Renswouw 9-16 7.AGAVS 9-15 8. Harderwijk 3 9-12 9. Leos 9-7 10.Huizen2 9-6 IIMaxcom/Touché 8-6 12.Brezan/SSS 8-2 Programma promotieklasse Maxcom/Touché - Brezan/SSS 2

Leusder Krant | 1990 | | pagina 13