Als Groeneveld z'n nieuwe deuren opent, zijn we behalve opticien ook héél even feestwinkel. Gun uw ogen Groeneveld GROENEVELD O In het algemeen concentreren we ons bij Groeneveld uitsluitend op het adviseren van mensen die zuinig zijn op hun ogen en oren. Dat is zo'n vak apart en het gaat om zulke belangrijke zintuigen, dat we vinden dat we er eigenlijk niets anders naast kunnen doen. Behalve als we iets bijzonders te vieren hebben. En dat is op vrijdag 1 februari aanstaande zéker het geval. Op die dag openen we namelijk onze vernieuwde zaak aan De Grutterij 3 in Leusden. Een feestelijke gelegenheid die we niet onopgemerkt voorbij zullen laten gaan. Gratis flesje champagne en gratis CD Om te beginnen krijgt iedereen die vanaf 1 februari poolshoogte komt nemen, een feestelijk flesje champagne mee naar huis, zolang de voorraad strekt. Die eerste februari houden we overigens van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds open huis. Als u dan even langskomt verwelkomen we u met een kopje koffie en iets lekkers. En mocht uw bezoek leiden tot de aanschaf van een nieuwe bril of nieuwe lenzen, dan heeft Groeneveld nóg een aangename verrassing voor u in petto. Zolang de voorraad strekt geven we namelijk een luisterrijke CD met Evergreens kado, waarmee u de feestelijke stemming thuis vrolijk voort kunt zetten. Kortom: Groeneveld trakteert op kado's die er zijn mogen. Hypermoderne apparatuur voor gehoortests Een van de grootste veranderingen in de vernieuwde Groeneveld is de nieuwe afdeling met hoortoestellen. Een speciale ruimte waarin onze audicien (hoortoestellen-specialist) in alle rust en met de meest geavan ceerde apparatuur gratis gehoortests kan verrichten. Met als resultaat een vakkundig advies en de beste oplossing voor uw specifieke hoorprobleem. Gratis ogentest oogdrukmeting IDe techniek staat niet stil en Groeneveld zeker niet. Daarom vindt u bij al onze zaken een uiterst moderne oogmeetcomputer. Gratis meten wij uw ogen, ieder moment van de JP dag. Heel recent beschikt onze zaak ook over een oogdrukmeter. Een extra service aan onze klanten, waarbij eventuele oogafwijkingen in een vroeg stadium kunnen worden gekonstateerd en erger kan worden voorkomen. Eveneens gratis te uwer beschikking, onder het motto 'een gewaarschuwd mens telt voor twee', Mocht het nodig zijn, dan ver wijst onze opticien u uiteraard naar de oogarts voor nader onderzoek. U heeft dus ook na de feestelijkheden alle reden voor een bezoek aan onze zaak aan De Grutterij 3. OPTICIENS DE GRUTTERIJ 3, LEUSDEN, TEL. 033 - 944242. O

Leusder Krant | 1991 | | pagina 14