Buiten '1 spel De schietvereniging wil een eigen schietcentrum ■eusder krant Sensationele zege voor Leos-vrouwen Leos-vrouwen brengen koploper Abcoude grootste nederlaag toe I Laatste speeldag van de tennis competitie Impala meisjes doen mee aan D wedstrijd Schaakcompetitie Leos BI kampioen Achterveld haalt punt uit spannend duel OSM ^TNTERvVIEUBEL LIESHOUT BV Ksbinnen uk idee! Auto in de brand Sport BENSDAG 20 MAART 1991 gner moet zelf werk- n door blessure be stelling is afkomstig o voorzitter Jan ten 'n van het Nederlands lelijk Ondernemerver- nndt dat sporters hun ures niet meer mogen =n op de ziektewet, is hem zouden sport- de sporters een aan moeten bieden oor ze automatisch erdzijn tegen blessu- Us de bonden dat te/t de ziektewetpre- jiaar beneden. Wat tot gevolg heeft dat iemers meer besteed- komen krijgen. Daar- Ünnen ze dan de hoge- mtie voor de sport halen. kringetje is weer Waarom laat je het h zoals het is? Er zal addertje onder het litten. Waarschijnlijk contributie wel om- ian voor die blessu- ikerwg, maar tegen zal de ziektewetpre- °1 niet meer naar be- kuruien. Twee in één klap dus. houden al die plannetjes op? Het bij sportblessures, moet je een gebro- opgelopen tij- je skivakantie, ook ■elf betalen. cs mag je je op ie helemaal niet meer en. Niet dat ik daar waar tegen heb, maar wel eens ergens heen. p y nog van komen dat iïtraks alleen nog maar ie baas mogen sporten w jn achtertuin vakantie houden. sen zonder werk door het arbeidsbu- eziggehouden en ge neerden door de enfondsen. Frits Schoenmaker LEUSDEN - De sensatie was compleet. In sporthal De Meent vallen de trainers Evert van Garderen, Gerrit Harmsen en negen volleybalsters elkaar in de armen. Leos heeft koplo per Abcoude met maar liefst 3-0 geklopt. Voor de bijna-kam- pioenen was het pas de derde nederlaag, maar ook meteen de grootste. Voor de Leusdenaren komt de tweede plaats steeds duidelijker in zicht, maar is daarbij afhankelijk van de prestaties van Molenwiek/C en NewsFlash/OVRA. Beide ploegen staan met één punt voorsprong op een tweede plaats. Met mog vier wedstrijden te gaan is spanning voor die tweede plaats te snijden. De trouwe supporters van het vrouwenteam van Leos waren voor aanvang van de topper te gen Abcoude al aardig opge warmd door de wedstrijd van de mannen, die hun partij tegen de nummer vier winnend afsloten. Drie belangrijke punten voor de ploeg van trainer Rob Vooijs, die nog volop in de strijd om degra datie is gewikkeld. De Leusdense aanhangers hadden afgelopen zaterdag een leuke variant op het bekende vuurwerk: lekprikken van een opgeblazen ballon. In een zaal klinkt dat heel aardig, want de zelfs de scheidsrechter keek er van op. Buiten is dit middel ter aanmoediging minder geschikt. Ondanks de orginele aanhang was er in het veld veel meer te beleven. De ploeg van trainer Evert van Garderen is nog volop in de slag voor de tweede plaats, die recht geeft op 'pd'-wedstrij den. Na de sensationele overwin ning op het onverslaanbaar geachte Abcoude komt die twee de plek steeds dichterbij. Leos moet daarbij nog wel afrekenen met twee stevige concurrenten: Molenwiek en OVRA, die één punt voorsprong hebben. Beide teams spelen echter niet meer tegen de Leusdense ploeg. De Leusdenaren hebben misschien het voordeel dat Molenwiek en OVRA in de allerlaatste wedstrijd tegen elkaar spelen. De thuisclub bracht Abcoude de grootste nederlaag toe in deze competitie: 3-0. De koploper moest slechts twee maal eerder het hoofd buigen. Dinto en Molen wiek wonnen hun thuiswedstrijd met 3-2. De Leusdenaren traden de be zoekers zeer gemotiveerd tege moet. Om een kans te behouden op de tweede plek moest er ge wonnen worden. Bovendien lag de 3-0 nederlaag in Abcoude nog vers m het geheugen. De bezoe kers werden door Leos dne sets lang onder druk gezet met een verradelijk opslag, een goedlo pende eerste tempo aanval en de krachtige smashes van Marjan van Engelenhoven. Bovendien beschikt Leos over een aantal goede wisselspelers, die de ondankbare taak hebben op moeilijke momenten te moe ten invallen. In de wedstrijd tegen Abcoude waren zowel Nadja Gij- sen als Lia Keus voor Leos goud waard. De laatste loodste, als spelverdeler, haar teamgenoten bij een 11-13 achterstand in de tweede set naar een 15-13 zege. Tot dan toe was de strijd gelijk opgegaan en leek Abcoude de tweede set toch te gaan winnen. Dankzij Keus en Gij sen, die eer der al Anita Visser als stopper was komen vervangen, kon Leos alsnog de tweede set pakken. In de derde set was de thuis club ontketend. Bij de eerste tem po aanval was een hoofdrol voor zowel Astrid van Dijk als voor Liesbeth Overeem weggelegd. Bij Abcoude was de chaos com pleet en bij een 10-1 achterstand had trainer Windijk zijn twee time-outs al verbruikt. Bij 12-2 be gon de machine van Leos te hape ren, waardoor Abcoude weer opleefde. Vooral via de oud-ere- divsie speler Anita Schootemeijer kwamen de bezoeker terug tot 14-12. Leos liet de koploper met ver der komen en aanvoerder Marja de Wild zorgde via een uitste kend blok voor het beslissende punt. Domme fout Aanvallend was Leos bijzonder gevaarlijk, maar ook verdedi gend had de thuisclub zijn zaak jes voor elkaar. Mede door een geweldige inzet en goed blokke ren kon de angel uit de aanval van Abcoude worden gehaald. De jonge spelverdeler Erna Boon- zaaijer voelde zich bij deze span ning als een vis in het water en voorzag haar aanval van de juiste set-ups. De gedoodverfde kampioen verloor de wedstrijd eigenlijk al in de eerste set, toen Leos bij 4-4 een demarage plaatste. Bij 12-5 kwam de domme fout die trainer Windijk had gemaakt aan het licht en maakte een einde aan alle illusies van Abcoude. Hij verving spelverdeler Elly van Wijk, maar deze bleek met in de opstelling te staan. Dit was de tweede scheids rechter bij het begin van de set ontgaan, maar bij de wissel be merkte hij de fout. Abcoude moest alle punten inleveren en begon dus weer bij nul. De bezoekers haalden nog wel moed uit dit incident, want na 13-0 kwamen ze nog heel dichtbij. Bij de 14-11 sloeg de voormalige Leos-speler Jolanda Christ de bal jammerlijk in het net. Na afloop van de derde set was de vreugde uiteraard groot. De trainers Vein Garderen en Gerrit Harmsen vlo gen elkaar na het laatste punt om de nek en samen de hun spelers bouwden zij op het veld een feestje. Leos - Abcoude 3-0 (15-11,15-13 en 15-12) Degradatie De mannen van Leos lijken door de stnjd bij de vrouwen een beetje uit de belangstelling te ge raken. Zij zijn echter nog volop in gevecht om degradatie te ontlo pen. Zaterdag werd een belang rijke stap gezet naar een vervolg m de promotieklasse. In een kwalitatief slechte wedstrijd maakte de thuisclub de nummer vier, Vollkei 2, drie punten afhan dig. De overwinning was voor een groot deel te danken aan het goe de spel van Edwin Meijerman Hij was met zijn linkerarm een plaag voor de verdediging van de Amersfoorters. In de vierde set scoorde hij aan de lopende band punten, hetzij met zijn gevaarlijk linkerhand dan wel met een goed blok Trainer Rob Vooijs, die zelf met in actie, had besloten Mare Bruijn een kans te geven in de basis. Deze verzuimde de kans niet ver zilveren en verdween dan ook weer snel naar de reservebank. Een andere wissel greep zijn kans wel. De jeugdige Roalt Dijk stra 16 jaar) verving Erik van Dijk op uitstekende wijze. Van Dijk vond het nodig in plaats bij zijn eigen team te trainen dit bij een andere vereniging te moeten doen. Wat Leos in wedstrijden bui tenshuis nog niet lukt, lukt in ei gen omgeving wel. De strijdlust was volop aanwezig. Hoewel het spel technisch en taktisch niet al tijd optimaal was, was het wel voldoende om de tegenstander in de problemen te brengen. De Amersfoortse ploeg kreeg geen vat op de buitenaanval, waartoe Leos zich moest beperken. De overwinning van Leos was des te belangrijker, daar Touché verrassend van titelkandidaat OMS wist te winnen. Onderaan worden de problemen voor het tweede en derde team van Har derwijk ook steeds groter. De binnenkort te spelen onderlinge wedstrijd lijkt de twee ploegen ook niet meer te kunnen helpen. Leos - Vollkei 2 3-1 (15-9, 11-15, 15-12 en 15-9) LEUSDEN - Schietvereni ging Leusden en Omstreken wil een eigen schietcen trum. Er zijn inmiddels stap pen in die richting gezet; de vereniging heeft een bouw vergunning aangevraagd voor een dergelijke accom modatie aan de Kolonel van Royenweg op de Leusder- hei. De voorzitter van de schietvereneniging. Dick Meerveld, zegt: „De vereni ging is al een tijd bezig met deze plannen. Als alles goed gaat, zal het nog ruim een jaar duren voor voordat er een meuw gebouw staat." Het is de bedoeling dat er in het nieuwe gebouw plaats wordt gemaakt voor een 35 meter pistoolbaan en een 100 meter geweerbaan. Daarnaast blijft de vereni ging gebruik maken van de bestaande militaire banen. Op de aangewezen lokatie voor het centrum werden dit jaar geluidsproeven gehou den, om inzicht te krijgen in de eventuele overlast, die een dergelijk centrum zou opleveren. Omdat te berei ken werd de isolatie van een gebouw nagebootst door het plaatsen van hooi balen. Daaruit bleek dat al leen van twee soorten wa pens geluid viel waar te ne men op de golfbanen achter de A28. Ter hoogte van de woningen op Waterloo viel niets waar te nemen. De schietvereniging kampt de laatste tijd met problemen. In september vorig jaar moest de kleidui- venbaan 'De Vlucht' in de noord-oosthoek van de Leusderhei worden geslo ten. Alleen tijdens de vie ring van het 25-jarig bestaan van de vereniaing mocht de De Schietverenigmg wil op de Kolonel van Royenweg eigen overdekte banen reahseren. baan nog gebruikt worden voor het nationale schut- tersfestijn en het wereld kampioenschap Historische Wapens. De schietvereni ging wil er alles aan doen om de kleiduivenbaan weer in gebruik te nemen. Om de milieu-overlast te beperken wil men zelfs uitsluitend nog met stalen kogels gaan schieten, m plaats van met het vervuilende lood. Bo vendien wil men de bodem afdekken, om vervuiling van de grond in de toekomst verder tegen te gaan. Het ministerie van Defen sie lijkt echter niet erg toe schietelijk om de vereni ging ter wille te zijn. Voor zitter Dick Meerveld: „De voorgestelde maatregelen schijnen niets te helpen. De baan blijft dicht. En wij heb ben daar verder weinig te genin te brengen. Het mi nisterie zegt het terrein no dig te hebben en een bur- gervereruging kan daar dan weinig aan doen." De vereniging hoopt dat tezijnertijd de kleiduiven- baan toch weer in gebruik genomen kan worden. De kleiduivenschutters van de vereniging zijn het afgelo pen seizoen ondergebracht bij een jachtschietclub in Driebergen op een, ook al met sluiting bedreigde klei- duivenbaan. Een aantal schutters beviel het daar zo goed, dat ze de Leusdense vereniging vaarwel zeiden. Momenteel wordt het ter- rem 'De Vlucht' nergens voor gebruikt. Er liggen ook nog geen definitieve plan nen klaar. Er wordt over ge dacht het gebied de status van natuurterrein te geven. De gemeente voert nog overleg met het ministerie van defensie over een mo gelijke andere lokatie voor het kleiduivenschieten. Velox Eemnes boys - PVDV lulshorst iorst Het eerste maruienteam van de Leusdense hocheyvereniging speelde een doelpuntloze wedstrijd tegen Drienerlo. (Foto: H. Verhorst). Hoofdklasse zondag 17 e ileritudo trajectum itJw Zeist r.c lo turn lorst - Rmerwijkers - Olympia'25 fdklasse zondag kers 70 rhorst ï'25 1-0 2-2 2-4 1-2 1-1 1-1 15-24 17-23 16-21 18-18 17-17 18-17 17-17 17-17 18-15 16-14 16-12 17-9 ia Hoofdklasse zondag 24 oda'46 so «horst - DEV - Celentudo rs - Ultrajectum - SV Zeist fweede klasse B zondag Dieren - Dalfsen Epe-Tempo'41 Malburgen - Apeldoorn Oosterbeek - Haackey Programma Hockey 24 maart Vrouwen tweede klasse G Malburgen - Epe Tempo'41 - Dieren Dalfsen - Lelystad Leusden - Oosterbeek Apeldoorn - Haackey Uitslagen Hockey 17 maart Mannen eerste klasse D Roden - Upward Ares - Wagerungen Leusden - Dnenerlo DKS-GHBS Zwolle-Tempo'41 Programma Hockey 24 maart Mannen eerste klasse D DKS - Leusden Dnenerlo - Ares Wagerungen - Roden Upward - Zwolle GHBS - Tempo'41 Uitslagen eerste klasse (vrouwen) Amersfoort - LHV 16-10 UHV/DSO - Nijenrodes 9-2 Stand eerste klasse (vrouwen) Volleybal U-* Uitslagen tweede divisie B vrouwen X~2 Alterno - Delta Lloyd/AMVJ 2 3-0 2*° Amsterdam - EAVV 2 3-1 Leos - Abcoude 3-0 Madjoe - Volendam 2-3 Brother/M 3 - Molenwiek/C 0-3 Dinto - News Flash/OVRA 2-3 1. UHV/DSO 2. Amersfoort 3. Nijenrodes 4.BSV 5. LHV 14-25 (kampioen) 13-20 14-16 14-16 14-13 alkwijk tollon toys - Austerlitz :hterveld «nstad 4-2 4-3 2-1 0-0 2-3 u Tweede klasse B zon- Boys - Patna VC >llon Austerlitz Achterveld d—Jockey 17 maart tweede klasse G ieusden 6. HVN/Attila 2 14-12 7. ASV 14-9 (gedegradeerd) 8. UDSV 2 14-1 (gedegradeerd) Uitslagen derde klasse A (mannen) LHV - Adrastea 21-11 Fidelitas 2 - AAV 3 11-14 HHC2-BHC2 13-13 Stand derde klasse A (mannen) 1. Voice 2. LHV 3 HHC2 4. Laren 4 5. AAV3 6. Adrastea 7.BHC2 8. Fidelitas 2 14-25 (kampioen) 14-19 14-17 14-14 14-12 14-10 14-11 14-4 (gedegradeerd) Stand tweede divisie B 1. Abcoude 18-46 2. New Flash/OVRA 18-38 3. Molenwiek/C 18-38 4. Leos 18-37 5 Dinto 18-30 6. Volendam 18-30 7 Delta Lloyd/AMVJ 2 18-25 8. Amsterdam 18-22 9. Madjoe 18-21 10.EAW2 18-17 11. Alterno 18-14 12.Brother/Martinus3 18-6 Programma 23 maart Leos - Amsterdam EAW 2 - Alterno Delta Lloyd/AMVJ 2 - Dinto OVRA - Brother/Martinus 3 Molenwiek/C - Madjoe Abcoude - Volendam Uitslagen promotieklasse mannen Maxcom/Touché - OMS 3-1 Huizen 2 - Vollkei 3 0-3 Renswouw - AGAVS 2-3 Harderwijk 3 - Brezan/SSS 2 1-3 Leos - Vollkei 2 3-1 Stand promotieklasse 1. Spint 18-42 2. OMS 17-38 3. Vollkei 3 18-38 4. Vollkei 2 18-34 5 AGAVS 18-30 6. Renswouw 18-28 7. Brezan/SSS 18-23 8. Harderwijk 2 18-21 9. Leos 18-20 10 Maxcom/Touché 17-17 11.Harderwijk 3 16-16 12.Huizen2 18-11 Programma promotieklasse Brezan/SSS 2 - Maxcom/Touché OMS - Harderwijk 3 Harderwijk 2 - Huizen 2 AGAVS - Spirit Leos - Renswouw Vollkei 3 - Harderwijk 3 Vollkei 2 - OMS LEUSDEN - De laatste speeldag voor de 'B-serie' van de winter zondag-competitie werd afgelo pen zondag gehouden. In totaal bestaat de winterzondag-compe- titie (WiZo) uit 16 poules van elk 24 deelnemers(sters). Van elke poule gaan de nrs. 1 en 2 over naar de finales. Deze fees telijke, gezellige dag is zondag 24 maart a.s. De wedstrijden be ginnen om 12.00 en gaan door tot 17.00 uur. Gelijk daarna is het prijsuitreiking voor de winnaars. Behalve gezellig is het ook leuk om naar de wedstrijden te ko men kijken. Tevens is dit de ge legenheid voor diegenen die het komende winterseizoen mee willen doen. De kosten voor de hele winter periode bedragen 130,- per persoon. De eerste wedstrijd is op 22 september a.s. In de zo mer is er een enkelspel-competi tie. Uitslagen! GD.D1 le. Zwarestein/Keete; 2e. v. Leeu warden/v Leeuwarden HD.D2 le Bouwman/de Haan; 2e v/d Wil- lik/Schoof GD.Cl/B le. Post/Hoes; 2e. I. Rombout/A Rombout GD Dl le. Zadelhof/Zadelhof; 2e. Hulsenba- ch/Opijnen HD.C2 le v/d Berg/Koning, 2e de Wit/Ha- zelaar GD.D2 le de Maar/de Maar; 2e. v Uffen/v Uffen GD D2 le. Ooyer/Ooyer; 2e Meyers/v.d. Velde LEUSDEN - Gymvereniging Im pala deed mee aan de D-wed- strijden turnen voor meisjes. Af gelopen zaterdag gingen twee leidsters met 12 meisjes naar Utrecht om deel te nemen aan de laatste voorronde van de D- wedstrijden turnen. Er werd 's morgens begonnen met de junioren. In deze catego rie deden Alies, Marjolein en Se- lina mee. De wedstrijd verliep redelijk goed ondanks wat mis sers op balk en brug. De meisjes waren 's middags aan de beurt. Tanja, Petra, José. Diana, Tamara en Marjolein hadden de afgelo pen weken extra hard getraind. Dit trainen werd beloond met wat hogere cijfers dan bij de vo rige twee wedstrijden. Tegen de avond kwamen de laatste dne Impalaleden aan beurt. Margreet, Nancy en Wilma draaiden ook een betere wedstrijd dan de vorige keer en vooral Margreet overtrof zich zelf. De voorwedstrijden zitten erop en het is nog even afwachten welke meisjes er door zijn naar de finale. Selina is vrijwel zeker van een plaats in de finale, maar ook Nancy en Alies maken nog een kansje om zich te plaatsen. Deze finale, waar alleen de beste meisjes uit de provincie Utrecht aanwezig zijn, vindt plaats op 27 april in Utrecht. Uitslagen: Selina Bunnik, totaal 30.05; Marjolein Heitmuller. totaal 26.65, Margreet v Keulen, totaal 24.55; Nancy v. Roomen, totaal 27.35; Wilma Renooy 24 45. Alies de Wolf 28.35; Tanja Berghuis, totaal 27.40; Petra Triel, totaal 26.85; José te Loo. totaal 26 50; Diana Sutselaar, totaal 26 10; Tamara Meyer, totaal 24.70; Marjolein Mennes, totaal 24.50. LEUSDEN - In de Leusder schaakcompetitie hadden de beide koplopers het afgelopen donderdag moeilijk. Arnold Pe perkamp en Jan van Baardewijk braken beiden hun partij af in stellingen waann ze voor remise moeten vechten. Leo de Rijke klom naar de derde plaats door een fout van Hesmatollah Shahri- zadeh af te straffen en zo revan che te nemen voor zijn neder laag eerder dit seizoen. Shahnza- deh zakte een plaats, maar blijft ook nog altijd m de race. In de bondscompetiüe behaalde Leusden IV een zeer overtui gende 6-2 overwinning op Nij- kerklD. Uitslagen A. Peperkamp - Langman afgebroken v Tuyll - v. Baardewijk afgebroken Shahrizadeh - de Rijke 0-1 Uneken - J. Agterberg 1-0 Elschot - de Jager remise Wisman - Wilhgenburg 0-1 G Zijlstra - Boogaard 0-1 G Nijhof - Gemts remise Rietveld - Struiwig 1-0 v Hoorn - Bayat 1-0 D Agterberg - v.d Tang 1-0 Manshei - Modiri 0-1 v.d. Pol - Roesink 0-1 J. Nijhof - de Heer 1-0 Linse - v. Kampen 0-1 Aghlaru - Veenendaal 0-1 LEUSDEN - De Jongens BI van LEOS zijn zaterdag 16 maart kampioen geworden in hun klasse, dit met nog 2 wed strijden te spelen. Nu reeds hebben ze 20 punten voorsprong op de nummer 2 in hun klasse. Het seizoen begon erg rot, want hun trainer/coach moest opge nomen worden in het zieken huis. Hierdoor moest er steeds een andere trainer en coach worden gezocht. In die 2 maan den hebben ze toch alles ge wonnen met 3-0. Tijdens deze moeilijke periode werd er nog gespeeld voor het open clubkampioenschap; met goede resultaten. Want ook op deze kampioenschappen spelen ze op 30 maart m de finaleronde, met de beste 8 clubteams van Nederland. Dit hebben de jongens met veel inzet en enthousiasme bereikt en door veel trainingsarbeid. Er wordt zo'n 5 uur per week ge tramd naast het vele huiswerk dat ook moet gebeuren. De jon gens hopen dat er op 30 maart veel supporters zijn in Soester- berg in de Banrunghal. ACHTERVELD - SV Achterveld moest aantreden in Maarsenbroek tegen OSM. Doordat OSM een directe con current in de slag om het kampioenschap is, was het zaak om niet te verliezen, om in de race te kunnen blijven. OSM daarentegen was alleen gebaat bij een overwinning om langszij met Achterveld te komen. Na 90 minuten was de stand echter gelijk aan die bij de aanvang van de wedstrijd: 0-0. Conno Kok was nog te gebles seerd, waardoor Jerry Houtveen de positie van laatste man innam. Trainer Mulder koos verder voor spelers die helemaal fit waren, waardoor Enk de Jong en Peter van Ruitenbeek op de bank moesten plaatsnemen. Een groot gedeelte van de eerste helft bleek dat de meeste Achtervel- ders vnj nerveus waren. Vooral in de achterhoede werd gespannen gevoetbald, waardoor de bal re gelmatig in de voeten van de te genstander werd gespeeld. Ge lukkig bleek de voorste linie van OSM met erg slagvaardig, waar door de schade voor Achterveld beperkt bleef. De linksbuiten van OSM was de eerste, die gevaar lijk door kon komen. Zijn inzet belandde tegen de paal. Gelijk daarna kwam m de 25e minuut de eerste kans voor Achterveld. Ge rard van den Bremer draaide goed weg van zijn (hard spelen de) tegenstander, maar zijn schot was te slap om de goede sluitpost van OSM te passeren. Met Peter van Ruitenbeek voor de geblesseerde Kees van den Breemen kwam de Achterveldse voorhoede meer uit de verf. Ver der dan een goed genomen vrije trap van Erik Hak kwam Achter veld in de eerste helft echter niet. Gelijk na de rust kwam er een goede kans voor OSM. Op het rondje van buitenspel kon de be drijvige linksbuiten doortrekken naar de achterlijn, waarna uit zijn voorzet de bal via de bovenkant van de lat overgekopt werd. Achterveld kwam pas weer in de wedstrijd toen de totaal onzicht bare Peter v. Middelaar werd ge wisseld voor Erik de Jong. Het spel golfde over en weer zonder dat er een hoog niveau gehaald werd. Vijf minuten voor tijd kwam de beste kans voor OSM. Doordat Fred van de Pol de buitenspelval ophief kon een OSM-speler al leen op de keeper af. Gerard v.d. Bedem stopte de speler ten koste van een penalty en een boeking. De keeper kon de te zacht inge schoten bal echter houden. Daarna maakte Erik de Jong zich goed vrij van zijn tegenstan der, maar zijn schot ging helaas aan de verkeerde kant van de paal over de achterlijn. Opstelling: Gerard v.d. Bedem, Fred v.d. Pol, Jerry Houtveen, Je roen Tolboom, Henk v. Rynsoe- ver, Rob de Velte, Harry v. Dalen, Erik Hak, Peter van Middelaar (Erik de Jong), Gerard v.d. Bree- mer, Kees v.d. Breemer (Peter van Ruitenbeek). (advertentie) LEUSDEN - Op njksweg A28 vloog in de nacht van zaterdag op zondag, omstreeks middernacht, een auto in de brand. De auto werd bestuurd door een mwoner van Naarden. Omtrent de oorzaak is nog mets bekend. De brand weer had de zaak snel onder controle, waarna de auto werd afgesleept. woonoplossinaen Hamersveldseweg 22, Leusden, tel. 941331

Leusder Krant | 1991 | | pagina 13