leusiler le 1 Vrouwenhockeyers MHCL stellen kampioenschap vrijwel veilig Verlies voor The Red Caps Kostbaar punt Antilopen Winst mannen tegen Ares: 2-1 Elwine Hermans dichtbij limiet Schaakcompetitie wordt broedertwist Treekerruiters scoren goed op nationale wedstrijden U Verlies voor Roda-junioren TTCL degradeert Sport I -Efsi WOENSDAG 24 APRIL 1991 I SP I LEUSDEN - De vrouwenhockeyers van Leusden hebben zondag alvast een voorproefje genomen op het kampioen- 32 schap, dat de Leusdenaren nauwelijks meer kan ontgaan. Hoewel de ploeg van trainer Hans van der Linden tegen Apeldoorn (0-0) verzuimde de titel zelf binnen te halen, heeft de concurrentie alleen nog kansen als Leusden de laatste twee wedstrijden verliest en Tempo'41 een negatief doelsaldo van 14 treffers goed weet te maken. Daar komt nog bij dat de Leusdenaren in de laatste wedstrijd eigenhan dig kunnen voorkomen dat Tempo het zover laat komen. De wedstrijd begon nogal ze nuwachtig. Bij winst waren de vrouwen van Leusden zeker van de zaak. Een moeizame wed strijd, waarbij Apeldoorn vanaf het begin eigenlijk al aandrong. In de 2e minuut kreeg Leusden een strafcorner tegen, die m eer ste instantie door de gehele wedstrijd goedspelende Char lotte van de Ven werd gestopt en in tweede instantie door een speler van Apeldoorn werd naastgetikt. In de 12e minuut kreeg Renee Tuininga een schit terende kans. Na een pass van Cathrien van Groningen liep zij schitterend de cirkel in en sloeg op het doel. De lange keepster van Apeldoorn wist dit schot te retourneren, en inlopende speelsters waren te laat voor de rebound. Twee minuten later belandde een gevaarlijke uitbraak van Apeldoorn rechts naast het doel. In de 18e minuut kreeg Leusden een strafcorner toegekend. Deze werd eruit gelopen door de uitloopster van Apeldoorn. Zij kon helemaal doorlopen tot de cirkel van Leusden. Brigit Schoe- maker hield het hoofd koel en onderschepte de bal, die zij over de zijlijn sloeg. Apeldoorn bleef gevaarlijk, maar door goed verdedigend werk, vooral door keepster Van de Ven, bleef de schade be perkt. Vlak voor rust kreeg wederom Apeldoorn een strafcorner toe gekend. die via keepster Van de Ven naast het doel belandde. Na rust begon Leusden een klein beetje op dreef te komen. De strafcomers van Apeldoorn werden mooi onderschept en eruit gelopen door Letty den Besten. Na een kwartier kregen de vrou wen van Leusden een drietal strafcomers toegekend. De laat ste hiervan werd hard ingesla gen. maar het schot van Inge Spijkman verdween in de tou wen, waardoor het doelpunt werd afgekeurd. In de 21e minuut kwam Evelien Zwart voor Brigitte Boss in het veld. Het spel bleef nog over en weer gaan, en in de laatste mi nuut werd Apeldoorn nog heel even gevaarlijk, maar ook deze aanval werd goed afgestopt. Ondanks een 0-0 eindstand zijn de vrouwen zo goed als kam pioen van de tweede klasse ge worden en gaan ze het volgend jaar in de eerste klasse probe ren. Het feest m het clubhuis duurde nog lang door. Opstelling Leusden: Charlotte v.d. Ven, Inge Spijkman, Brigit Schoe maker, Charlotte Pot hoven, Nicole Lipjes, Letty den Besten, Cathrien van Gronin gen, Jolanda Koopman, Brigitte Boss (Evelien Zwart), Renee Tuininga, Patricia v.d. Flier. Mannen De gehele eerste helft hadden de mannen van Leusden de touwtjes aardig in handen, en kwam Ares af en toe alleen aan snelle counters toe. In de 9e minuut wat het de goed spelende Robert Kreikamp, die soleerde, maar strandde in de cirkel. 2 minuten later ging Richard Knoppien goed door en onder schepte hiermee een uitverdedi gende bal. Hij veroorzaakte met zijn aküe een strafcorner, die in eerste instantie door Bart van Da len werd ingeslagen en in de re bound werd gescoord door zijn broer Flip. 3 minuten later strandde Ralph Wessel op de keeper en ook de inzet van Knoppien was niet hard genoeg. Het enige wat Ares kon doen was counteren, wat in de eerste helft sporadisch voorkwam, maar wel gevaarlijk. In de 19e minuut brak een speler van Ares volledig door, maar strandde op de goed uitgeko men keeper Gert Jan v.d. Groep. De tweede aanval hierna opge zet werd wel uit gescoord, maar het doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel. Het laatste kwartier van de eer ste helft werden nog twee ballen voorlangs geslagen door Frank de Ruiter en Robert Kreikamp, waarbij bij de laatste bal via de paal achter ging. 7 minuten voor tijd brak we derom een speler van Ares door, maar strandde wederom op kee per v.d. Groep. Na rust werd er slecht gespeeld. Leusden bleek volledig uit zijn concentratie gehaald te zijn, waardoor het uitverdedigen niet goed meer liep en passes met goed aankwamen. In de 10e mi nuut kwam een uitbraak van Leusden, daar Ares nu zijn kans schoon zag, via Flip en Bart van Dalen, welke eindigde op de 23- meterlijn van Ares. 3 minuten later was het wel weer raak. Een pass van Kreikamp op LEUSDEN - Op papier moest de wedstrijd tussen de junioren van Roda en IJsselmeervogels Al een heerlijke pot voetballen opleveren, maar met name de spelers van Roda waren met hun gedachten niet bij de wed strijd. IJsselmeervogels kon dan ook vrij gemakkelijk de wedstrijd met 3-1 naar zich toe trekken. De eerste minuten van de wed strijd gaf Roda aan dat zij de tweede plaats m de competitie niet kwijt wilde aan de buurman van IJsselmeervogels, Spaken burg. Via de flanken werd het zestien-meter-gebied bestookt met voorzetten, maar de verde diging van 'de vogels' wist on der aanvoering van de keeper van geen wijken. De hoge ballen waren in de meeste gevallen een prooi voor hem. De uittrappen die daarop volg den zorgden regelmatig voor on duidelijkheid in de defensie van Roda. Steef van de Beg was van de voorstopper-positie naar de links-achter positie verschoven en hij had het daar in het begin behoorlijk moeilijk mee. De eer ste goal van IJsselmeervogels kwam dan ook juist van deze lin kerkant. Een misverstand tussen Steef van de Berg en Mike Gres- sie gaf de rechtsachter van IJs selmeervogels de mogelijkheid door te breken naar de achterlijn van Roda en zijn voorzet werd keurig mgekopt door de spits. Roda probeerde vervolgens wel de gelijkmaker te forceren, maar de echte overtuiging ontbrak bij de meesten. De opbouw van achteruit werd goed verzorgd door met name Bart Otto, die als een van de weinigen een puike wedstrijd speelde. Maar het ver volg was meestal een hoge voor zet die door de verdediging van IJsselmeervogels werd wegge- kopt. Het gevaar voor de doelen kwam voornamelijk van de thuis ploeg. De buitenspelval zorgde bij Roda nogal eens voor misver standen, maar doelpunten wer den er niet uit gescoord. Voor de rust kregen alleen San- der Schimmel en Sander Zaal nog de mogelijkheid op 1-1. De eerste had de mogelijkheid om te profiteren van een misver stand tussen de laatste man en de voorstopper, maar hij schrok er zo van dat hij niet verder kwam dan een rolletje naar de keeper. Sander Zaal daarente gen speelde zichzelf knap vrij, maar na een rush ontbrak de kracht voor een mooi schot. De tweede helft startte Roda een stuk feller, maar IJsselmeervo gels wist van geen wijken. Na ongeveer tien minuten kwamen zij een beetje onder de druk van daan en kregen zij ook een aan tal kansen. In de vijftiende mi nuut was het raak. Bij een corner sprong de meegekomen rechts achter hoger dan keeper Niels Terweij en hij kopte de bal langs de op de lijn staande Ronald Hoogerbrugge. Voor Roda het sein om nog aanvallender te gaan spelen. Bart Otto schoof nog meer in op het middenveld om Steffen Chang te ondersteu nen, maar echt gevaar konden ook zij niet brengen in de zes tien-meter. Eigenlijk kregen de vogels de beste kansen, doordat zij met countervoetbal de Roda- defensie regelmatig verrasten. Uit een van de counters werd dan ook 3-0 gescoord. De mid den-midden van de thuisclub ging bij een buitenspelval van Roda alleen door en legde pre cies op tijd de bal breed op een meegekomen medespeler. Niels Terweij was hier kansloos. Vlak voor tijd werd voor Roda nog de 'ere-treffer' gescoord, maar ook hier was het een speler van IJsselmeervogels die scoorde. De stand bleef bij 3-1 voor de Vogels, in een derby die geen derby was. AMERSFOORT/LEUSDEN - Tijdens de zondag jl. in het Amersfoortse Sportfondsenbad gehouden limietwedstrijden voor een toegangsbewijs voor de Nederlandse Kampioen schappen, is geen van de deel nemende leden van de Leus- dense Zwem- en Poloclub De Haaien er in geslaagd een limiet te zwemmen. De meeste presta ties bleven ver achter bij het ge bruikelijke niveau en alleen El wine Hermans wist de limiet op de 100 meter vlinderslag tot op 1 seconde te benaderen. Vooral Rogier Tolboom, die op de 100 meter vrije slag nog niet zo lang geleden onder de mi nuut zwom, bleef met 1.03.5 ver achter bij zijn tot op heden beste prestatie. Wellicht had hij de een dag te voren m Veenendaal veizwommen Kring-A wedstrij den nog in de armen en benen, Bij die gelegenheid zwom hij zo wel een 100 meter vlinderslag als een 1500 meter vrije slag. Bo vendien kwam hij aan de start van de 50 meter vrije slag, een afstand waarop hij, met een fraaie 27.6 eerste werd. Van de LEUSDEN - Op zaterdag moes ten de The Red Caps voor hun eerste wedstrijd van de compe titie op bezoek bij het 3de team van Smit Dorkas Quick in Amersfoort. De Leusdenaren verloren: 8-5. In de voorbereiding was er ook al een wedstrijd tegen Quick ge speeld, die met 8-6 verloren ging. De kleine marge gaf de ploeg van trainer Niek van Vul pen nog menige hoop. Dit jaar zal de competitie voor The Red Caps namelijk een zware wor den omdat Jacques Knopf, de succesvolle pitcher van vorig jaar, dit jaar verhuisd is naar de reserves van Quick. Dit geeft een extra belasting voor de an dere pitcher, Eli Blom die dit sei zoen als eerste pitcher veel aan de bak zal moeten. De andere pitchers, Geke Koe link, Arjan Schneiders en Brian Barends zijn nog volop in oplei ding. In deze eerste wedstrijd van het seizoen bleken de andere on derdelen van het spel ook nog niet goed verzorgd. Aan slag werd er nagenoeg niets gepres teerd; slechts drie honkslagen. Terwijl er in het veld door een ieder ook de nodige fouten zijn gemaakt. De eerste inning was de beste inning voor de The Red Caps. Hierin vielen maar twee tegen- punten. In deze inning scoorde Guido van Dijk ook het eerste punt voor Leusdenaren. Door een fout van het derde honk naar het eerste honk, kwam hij op het eerste honk. Doordat Nick van Vulpen daarna met 4 wijd op het eerste honk kwam, schoof Van Dijk door naar 2 waarna hij na een doorgeschoten bal op 3 kwam. Door een honkslag van Gerhard Mennen (de enige Red Cap die goed aan slag stond: slaggemid delde 0.600). In de tweede inning ging het echter al fout nadat pitcher Eli Blom 4 honkslaaen een stoot- slag op nj tegen kreeg werd hij op de heuvel vervangen door Geke Koelink die daarna de in ning vrij snel af wist te sluiten. In deze inning presteerde de slagploeg van de Red Caps niets, waardoor de stand op 8-1 kwam. In de derde inning was in het infield duidelijk het verlies van Geke Koelink te zien. Dit was echter zeer spijtig daar The Red Caps op dat moment in de slagbeurt al tot 8-5 terug waren gekomen. Om het gemis in de verdediging weer op te vangen werd Arjan Schneiders naar de heuvel gedirigeerd. Hierna werd de inning, waann al 4 nul len hadden kunnen vallen maar er nog geen één gevallen was, relatief snel beëindigd. Daar in de vierde inning The Red Caps wederom niet tot enige prestaties in het slagperk kwamen was daarna de wed strijd beëindigd, omdat Quick al op voorsprong stond. De gelijk makende slagbeurt had geen zin meer. overige, die dag geleverde prestaties, is alleen de 1.22.6 van Werner v.d. Berg het vermelden waard. Met die tijd stelde hij zijn persoonlijke record 1 seconde scherper, terwijl de wedstrijden werden verzwommen in een al tijd wat langzamer 50 meter bad. Uitslagen zwemwedstrijd Kring-A Utrecht, Veenendaal, 20 april 1991 50 meter vrije slag: Ewout Paulusma (3e) 30.4, Wer ner v.d. Berg 30.9, Rogier Tol boom (le) 27.6, Eveline Brie nesse 34.7, Rozemarijn Sy- brandy 31.3, Sandra van Wegen 31.3, Elwine Hermans 30.2, Kim Bijleveld 31.9, Simone Buitelaar 32.8, Marieke Ruitenberg 32.2 100 meter rugslag: Werner v.d. Berg 1.22.6, Eveline Brienesse 1.38.9, Elwine Hermans 1.21.8, Rozemarijn Sybrandy 1.23.9, Sandra van Wegen 1.19.8. 100 meter schoolslag: Boris van Gorkom (2e) 1.17.4, Mare Brie nesse 1.24.9, Simone Sybrandy (3e) 1.31.0. 100 meter vlinderslag: Simone Sybrandy (le) 1.16.9, Rogier Tolboom (le) 1.10.2, Kim Bijle veld 1.24.2, Marieke Ruiten berg 1.25.1, Simone Buitelaar 1.25.9. 1500 meter vrije slag: Rogier Tolboom 21.07.3 Uitslagen Limietwedstrijden voor de Nederlandse Kam pioenschappen, Amersfoort, 21 april 1991. 50 meter vrije slag: Simone Sy brandy 30.5 100 meter schoolslag: Boris van Gorkom 1.17.8 100 meter vlinderslag: Sandra van Wegen 1.16.6, Elwine Her mans 1.15.0. 100 meter vrije slag: Rogier Tol boom 1.03.5, Mare Brienesse 1.02.9. 800 meter vrije slag: 10.17.9. de op snelheid zijnde Sander Greve werd mooi aangenomen. De bal werd doorgespeeld naar de rechtervleugel, waar Frank de Ruiter de bal aannam en doorschoof. Via Knoppien be landde de bal wederom bij Greve die de bal snoeihard in de linkerhoek liet verdwijnen. 2 mi nuten later kwam Ralph Kemps voor de moegestreden Knop pien in het veld. Een kwartier voor tijd scoorde Ares het aansluitende doelpunt. Een goed ingeslagen strafcorner verdween rechts langs v.d. Groep in het doel. Ares begon aan te dringen en werd steeds gevaarlijker. Een wederom toegekende strafcor ner had uitzicht op de gelijkma ker. De speler op kop cirkel speelde twee man van Leusden uit en schoot op doel: naast! 3 minuten voor tijd kwam Remco Schmitz de gelederen nog even versterken voor de gebles seerde Sander Greve. De voor sprong werd behouden. Opstelling Leusden/Gert Jan v.d. Groep, Robert Jan Willero- sen, Maarten Jonges, Bart van Dalen, Chris Hoogen doorn, Ralph Wessel, Robert Krei kamp, Flip van Dalen, Sander Greve (Remco Schmitz), Frank de Ruiter, Richard Knoppien (Ralph Kemps). LEUSDEN - De korfballers van Antilopen hebben in de uitwed strijd tegen KOAG door 10 slechte minuten in het begin van de 2e helft de volle winst laten ontglippen. Met drie tacti sche opdrachten in elk vak één moest KOAG worden bestre den. De opzet leek volledig te lukken. KOAG werd door zorgvuldig spel onder druk gezet en Antilo pen wist uit te lopen door Joyce Osnabrugge (5e min.), Jeroen Buisman (12e min.), Marcel Vee nendaal (14e min.): 0-3. Antilopen speelde vooral in het middenvak heel sterk. Vele bal len werden onderschept zodat de aanval veel ballen moest ver werken. In de 20e min. ging Eddy Hendriks in de put en kreeg een strafworp: 1-3. In de 24e min. scoorde Evelien van Rooijen van afstand weer raak: 1- 4. De opdracht was in de le helft geslaagd. Het tempo werd uit de wedstrijd gehaald en op het goede moment toeslaan. De af- vangposities waren zowel aan vullen en verdedigend 'goed verzorgd. In de rust werd nogmaals bena drukt dat op dezelfde manier moest worden gespeeld en dat Antilopen niet met het speltype van KOAG, vooral veel tempo en fysiek hard spelen, mee moest gaan. Echter de volgende 10 mi nuten werd door slecht spel - onzorgvuldig plaatsen de voor sprong weggegeven. Van 1-4 voorsprong keek Antilopen te gen een 5-4 achterstand aan. Van de 62e minuut nam Antilopen de draad weer op van voor de rust en bouwde weer een spelover- wicht op. In de 65e min. een doorbraak van Marcel Vee nendaal en een strafworp was het resultaat; Koos Meinsma ver zilverde deze: 5-5. Er werden erg veel kansen ge keerd en ook gemist zodat het erg spannend bleef. In de 35e min nam Antilopen een voor sprong. Jack den Heyer (we derom goed spelend) brak door en scoorde 5-6. In de 85e min. werd het weer gelijk 6-6. Antilo pen bracht nog een verse aan- valskracht in om toch nog de 2 punten te halen, maar de stand bleef gelijk. Een verdiend punt door hard werken. LEUSDEN - De strijd om het schaakkampioenschap van Leusden lijkt dit jaar een broe dertwist te worden. Arnold en Hans Peperkamp versloegen ie der een belangrijke concurrent en hebben nu een flinke voor sprong genomen op de nummer drie van de ranglijst. Leo de Rij ke, die vorige week van de der de naar de vijfde plaats zakte, heroverde de verloren positie meteen weer. Hij lijkt de enige te zijn die het leidende duo nog zou kunnen bedreigen, maar de tijd begint daarvoor te kort te worden. De stnjd om de verschillende groepsbekers is bijna overal spannend. In groep 2 heeft Jos Agterberg een gaatje geslagen, maar Theo Elschot zou hem nog kunnen achterhalen. Geert Wis man, koploper in groep 3, weet dat de achtervolgers hem op de hielen zitten. In groep 4 is Gavin Zijlstra ook nog lang niet zeker van de beker. Alleen in groep 5 is de beslissing al gevallen. De jon ge Bert Kampes blijkt veel te sterk om ook maar enige concur rentie te ondervinden. Donder dag bracht een prachtige zege op Jaap de Jager (groep 2!) hem nog verder naar boven, zodat hij zelfs in groep 3 gedeeld bovenaan zou hebben gestaan. In de bondscompetitie leek Leusden 2 voor de zoveelste maal op een ruime overwinning af te stevenen. Maar net zoals bijna al die andere keren ging het aan het eind nog weer helemaal mis, zo dat tegenstander Oud Zuylen 4 met 4,5 - 3,5 de punten thuishield. Uitslagen (huiscompetitie) H. Peperkamp - Sharizadeh A. Peperkamp - Van Baardewijk Boogaard - Elschot De Rijke-Van der Harst 1 Vos - Halkes 1 Wisman - Uneken 0 J. Agterberg - Van Hoorn Langman - Verschuur Wüligenburg - G. Nijhof De Jager - Kampes 0 Modiri - Van de Pol Van Kleef - Roes ink Aghlam - Rietveld 0,5 - Mus - Valkenburg 0 Veenendaal - J. Nijhof Van Dalen - Van Kampen Stand 1. H. Peperkamp 2. A. Peperkamp 3. De Rijke 4. Sharizadeh 5 Van Baardewijk -. Velker 7. Moed 8. Vos 9. Uneken 10.J. Agterberg Groepsbekers Groep 2 1.J. Agterberg 2. Elschot 3. Langman Groep 3 1. Wisman 2. Boogaard 3. Halkes -. Pasman Groep 4 1.G. Zijlstra 2. Van Dalen 3. Zaal Groep 5 1. Kampes 2. Aghlaiu 3. Van Kleef LEUSDEN - Na opnieuw twee verloren wedstrijden tegen het Scherpenzeelse TVS en de Utrechtse studenten USS met resp. 8-2 en 7-3 zijn de tafelten nissers van TTCL troosteloos ge degradeerd met 2 punten uit 10 wedstrijden. Vooral de wissel valligheid van het spel van Ron Hartman, Frank Kooijman en m mindere mate Andre Snoek heeft TTCL 1 dit voorjaarssei zoen opgebroken. Waren zij in het najaarsseizoen in belangrijke wedstrijden alle drie in vorm waardoor ze zich zouden hand haven, dit seizoen ging het he laas niet op. Tegen TVS ontbrak de sterkste man Andre Snoek. 'Good-old' Piet van den Bree bleek een goede invaller maar wist evenals Ron Hartman geen partij te win nen. Frank Kooijman wist zijn goede vorm van de laatste stnjden vast te houden en bra: de twee winstpartijen op naam, Tegen USS was Andre Snol weer van de partij maar welri nog niet geheel hersteld van ej zichte. De 3 winstpartijen l op naam van Ron (1) en Frank| Veel hielp dit met meer. Volgend seizoen zal TTCL j beren in de tweede klasse tl de afdeling te promoveren weer zo snel mogelijk op i hoogste niveau van de afdefcj te kunnen spelen. LEUSDEN - Zo'n 500 aanwezi gen op Paarden- en Ponycen trum Den Treek hebben afgelo pen zondag genoten van een goed georganiseerd en zeer sportief hippisch evenement. Voor de zevende keer organi seerde Ponyclub Treekerruiters Nationale Dressuur- en Spring- wedstrijden. Reeds in alle vroegte waren 180 combinaties vergezeld van hun begeleiders(-sters) afgereisd naar Leusden. Leden van 23 po nyclubverenigingen en enkele individuele deelnemers uit heel Nederland hadden zich voor deze wedstrijden ingeschreven. De weergoden waren de ruiters en amazones goed gezind, zodat het outdoor evenement het voor spelde hemelwater bespaard bleef. Het goed verzorgde springpar- cours en de twee dressuuirin gen waren verdeeld over beide weiden. Bovendien hadden de ruiters en amazones ruime mo gelijkheden in te spnngen in de springbak en in te rijden in de dressuurbak. De jury was erg te vreden over de presentatie van de combinaties. De dressuur werd verreden in de klassen: B, L, M, Z en interna tionaal. Een pony sprong tijdens de B-dressuur de ring uit, maar sprong ook weer terug en la chend vervolgde de amazone de proef. In de klasse B kan je je zoiets veroorloven, maar in de klasse L en hoger word je gedis kwalificeerd. Dona Mantje uit Den Helder kwam uit in de dressuur interna tionaal. Zij wordt individueel ge traind en is winterkampioen 1991 samen met haar pony Johnny Boy. Johnny Boy werd vorig jaar tijdens de Europese Kampioen schappen Dressuur zesde. Van- I daag was Ilona ook weer uitste- I kend in vorm en ging terecht met een eerste prijs naar huis. Bij de Treekerruiters veroverde I Ivonne van Ginkel op haar pony Donka een eerste prijs bij de dressuur. Er werd zowel klassiek als pro gressief gesprongen. Bij het klassiek springen volgt na een foutloos parcours een barrage, waarbij de tijd doorslaggevend is. Bij het progressief springen kent men geen barrage, maar hebben de hindemissen ver schillende punten. Binnen een bepaalde tijd moeten er zoveel mogelijk punten vergaard wor den. In de klasse L deed van de Tree kerruiters Patricia van de Vegt op haar pony Carien mee. On langs was Patricia in Den Bosch om mee te doen aan de finale van de rijstijlcompetitie voor In- door Brabant. Zij behoort name lijk tot de beste 18 Nederlandse ruiters wat betreft de springstijl. Ook nu viel ze in de prijzen. Van de Treekerruiters behaalde Mi lan Gies op zijn pony Koedijks Truusje een eerste prijs bij het progressief springen. Ponyclub de Treekerruiters had veel werk verzet om dit evene ment te doen slagen. Het resul taat mocht er dan ook zijn. Na een hele dag hard werken, zo wel op organisatorisch als op sportief gebied, kon een ieder tevreden huiswaarts keren. Uitslagen: Dressuur Klasse B proef 5: 1. Marlies Man. Arnhem, PC Ska- kunja 2. Anouk Melchers, PC Nieuw Hage- nauwe 3. Sabrine Gierman, Arnhem, PC Loyaruiters 4 Antoinette de Vnes, PC Treeker ruiters Dressuur Klasse B proef 6: 1. Ivonne van Ginkel, PC Treekerrui ters 2. Marlies Man, Arnhem, PC Skakunja 3. Anouk Melchers, PC Nieuw Hage- nauwe Dressuur Klasse M proef 17: 1. Mariet Geurts, Bameveld, indivi dueel Dressuur Klasse M proef 21: 1. Manet Geurts, Barneveld, indivi dueel Treekemiiter Milan Gies met pony Koedijks Truusje....Eerste pn. Dressuur Klasse L proef 9: 1. Elise Lakeman, Blokker, PC Hoorn 2. Silvia Klopman, Apeldoorn, PC Bosruiters 3. Vincent Hemgreen, Barneveld, PC Burght 4 Andrea van Ginkel, PC Treekerrui ters Dressuur Klasse L proef 13: 1. Silvia Klopman, Apeldoorn, PC Bosruiters Dressuur Klasse Z proef 23: 1. Nicole Amerongen. Zaanstad, PC Kalverhoek Dressuur internationaal: 1. Ilona Mantje, Den Helder, indivi dueel Springen Klasse B Klassiek: 1. Elise Lekeman, Blokker. PC Hoom 2. Renate Kerkhof. PC Treekerruiters 3. Samantha de Vnes, Ede, PC ERJV 4 Patricia Pothoven, PC Treekerrui ters; Debbie Jagers, Culemboi? |Be Beertjes 6. Milan Gies. PC Treekerruitefffl toinette de Vries, PC Treekerr Springen Klasse L Klassiek: 1 Sabiene Hendriksen, Blokl Hoorn 2. Jolanda v.d. Woude, Ede, PC^TOaj 3. Patricia v.d. Vegt, PC Treel^lOk* ters JBot] Springen Klasse M/Z Klassiek in a 1. Mirella Koster, Amsterdam, i fcom dueel Springen Klasse B Progressief en e 1. Milan Gies, PC Treekerruiten sters Springen Klasse L Progressief: 1. Samantha Andnessen, individueel 5peli Springen Klasse M/Z Progressie rj 1. Samantha Jonkman. Zwolkjöterl Ritsaert Jtet Op bijgaande foto staat Milan G Leusden op zijn pony &03 Truusje.

Leusder Krant | 1991 | | pagina 12