ajyss^ Van Hierden laat de prijzen knallen! vanHierdsn Het verschil zit hem in di bijzondere werking M. OSNABRUGGE SOMERSET ►ANTERHUI BARNEVELD, mm £1 Kamerbeek :e koop bij Kamerbeek MODESCHOENEN 4» orttnS °P allf, Van Hierden gaat verhuizen, en dus moet het pand in Barneveld helemaal leeg. Wees er daarom snel bij, want Van Hierden heeft ongelooflijke DADKIC1/EI n ^{X stuntaanbiedingen en volop korting op bestaande voorraad! meubelen Langstraat 99, 03420-1 3210 Zaterdag 27 april 11 open huizen in Barneveld en omgeving neker RIJWIEL-en BROM FIETSHANDEL WOENSDAG 24 APRIL 1991 LEUSDER KRANT ^en ljO%Kort1n9°P»„e„\ TOTALE LEECVERKOOP BARNEVEIID Van Hierden modern Sr design: Ede, Telefoonweg 194, 08380-1 91 26 Van Hierden romantisch klassiek: Ederveen, Hoofdweg 140, 08387-1204 onroerend goed makelaars .Wonen in het centrum op een goede stand." Op de hoek van de Schoutenstraat en de Groen van Prinstererlaan tegenover de woonwijk Duinkerken. De appartementen zijn voorzien van een groot dakterras aan de ach terzijde (zuidkant) en een balkon aan de voor zijde De appartementen bevatten o a. een grote berging op de parterre, een woonkamer met keuken, twee slaapkamers, een badka mer en toilet, een ruime entree met bergkast. Oplevering: voorjaar 1991 Nog 2 stuks te koop. Inruil eigen onroerend goed is mogelijk. ,,Een gezinswoning, een hoekwoning, een woning met o.a een garage en grote tuin." Gelegen in een goede woonwijk nabij scho len. winkels, goed gebouwd en geheel geïso leerd. Indeling: entree, hal met toilet en deur naar garage, woonkamer, keuken die middels een glazen wand gesepareerd wordt van de woonkamer, in de woonkamer een deur naar terras en achtertuin 1e verd.: overloop met daaraan drie slaapkamers en een complete badkamer: 2e verd.: zolderberging Barneveld, Molecaten 12 Vraagprijs 178.000.- k.k. „Fraaie woning op goede stand met zeer leuk aangelegde tuin". Deze twee onder een kap woning met garage is een ideale gezins woning met veel luxe. zoals een nieuwe mo derne keuken met mbouwapparatuur Gele gen in een plezierige woonwi|k nabij winkels, scholen en stations Indeling: entree, hal met toilet. L-vormige woonkamer, moderne vol ledig geoutilleerde keuken, bijkeuken 1e verd.: overloop met 3 slaapkamers en een complete badkamer 2e verd.: een werkhoek, een zolderkamer en een totaal ingerichte doka BARNEVELD, Stanleystraat 26 Vraagprijs 296.000.- k.k. ,,Zo dicht bij het centrum met winkels, zo rustig en Iraai wonen." Vrijstaande woning met garage op 312 m2 grond, gebouwd in 1976 Zeer degelijk gebouwd en compleet geïsoleerd, tevens keurig onderhouden, een woning met veel wooncomfort Indeling: en tree, ruime hal met toilet, bijkeuken, garage, dichte eetkeuken, royale woonkamer met parketvloer en open haard 1e verd.: over loop met daaraan 3 grote slaapkamers alle met vaste kasten, douche met toilet en vaste wastafel. 2e verd een grote zolderetage met mogelijkheid van één of twee slaapkamers. VOORTHUIZEN, Kievitsstraat 12 Vraagprijs n.o.t.k. ,,Een huis in een plezierige woonwijk met tuin op het zuiden." Middenwoning met schuur en carport De parterre is voorzien van thermopane beglazing. De staat van onder houd is goed Een woning met veel ruimte. Indeling: entree, hal met toilet, ruime woon kamer met aangrenzend de keuken. 1e verd.: overloop met daaraan 3 slaapkamers, een badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, groot balkon 2e verd.: via vaste trap naar zolderetage met 4e slaapkamer en een royale berging. BARNEVELD, Neerijnen 9 Vraagprijs 146.000,- k.k. ,,Een hoogwaardig, perfect verbouwde wo ning waaraan werkelijk niets meer hoeft te gebeuren". Een ruim huis met carport en schuur, rustig gelegen in een kindvriendelijke woonwijk. Alle ramen zijn voorzien van rollui ken, de spouwmuur en het dak zijn geïso leerd. Opmerkelijk zijn een luxe badkamer en keukenl Indeling: entree, hal met toilet, dichte ruime keuken voorzien van inbouwap- paratuur. woonkamer met open haard. -1e verd.: overloop met daaraan 2 zeer grote slaapkamers (voorheen drie kamers), waar van één met vaste wastafel, badkamer met fraaie douchecabine, wastafel, toilet en bidet 2e verd.: een zolderetage met ruime berging en een 3e slaapkamer met vaste kast. BARNEVELD, Nijenbeek 53 Vraagprijs 155.000,- k.k. „Schitterend gesitueerd, deze bungalow, een geheel vrij uitzicht in een rustige wijk op zeer goede stand". Keurig onderhouden en in goede staat verkerende bungalow met aanpandige garage en schuur-fietsenber- ging. De woning is zowel geschikt voor een ouder echtpaar als voor een klein gezin. Goed gebouwd met hoogwaardige materiaien. In deling: entree, hal met toilet en garderobe, woonkamer (41 m2) met schuifpui naar ter ras. separate keuken (9 m2), slaapkamer (14 m2). werkkamer (9 m2), logeerkamer (13 m2), badkamer met ligbad en vaste wastafel. Alle slaapkamers zi|n voorzien van vaste kasten. Barneveld, Van Riebeeckstraat 30 Vraagprijs 332 000.- k.k. Koop-appartementen Nieuwbouw Groen van Prinsterer laan Koopsom 178.000,- v.o.n. en 198.000,- v.o.n. „Voor een liefhebber van een grote tuin op het zuid-westen met mogelijkheid voor een garage." Hoekwoning met schuur op 330 m2 grond, gelegen aan doorgaande weg. De woning is deels geïsoleerd en ziet er keurig uit Indeling: entree, hal met toilet en trap kast. woonkamer, dichte keuken. 1e verd.: overloop met daaraan 3 slaapkamers, een badkamer met douche 2e verd.: zoldereta ge VOORTHUIZEN. Van Efferinkstraat 26 Vraagprijs 1 167.000 - k.k. Kamerbeek onroerend goed makelaars bv Jan van Schaffelaarstraat 70 Barneveld Tel 03420-18075 Uw aktieve makelaar in de regio Ook vestigingen in Almere, Amersfoort en Nijkerk „Een kwaliteits-wonlng plezierig, rustig gelegen met een vrij uitzicht." Deze ruime woning is optimaal geïsoleerd Voor de wo ning staan een schuur en carport De woning bevat vijf slaapkamers. Oppervlakte grond 175 m: Indeling: entree, hal met toilet, grote woonkamer met deur naar achtertuin met terassen en vijver, keuken met ruimte voor eethoek. 1e verd.: overloop met daaraan 3 slaapkamers, complete badkamer met o a ligbad 2e verd.: zolder/berging, twee slaap kamers en een vliering Barneveld, Molecaten 56 Vraagprijs 167.000,- k.k. „Wonen aan het water met in de tuin, die op het zuiden ligt, een schitterend terras." Deze hoekwoning heeft z'n sterkste kant aan de achterzijde. Naast de woning is een waar devolle garage met berging en zolderetage gebouwd. Het geheel ziet er keurig uit. Door complete isolatie zijn de stookkosten gering Indeling: entree, hal met toilet, woonkamer met aangrenzend de keuken 1e verd.: over loop met daaraan drie slaapkamers en een badkamer met ligbad 2e verd.: via vaste trap naar zolderetage met de mogelijkheid voor een 4e slaapkamer en een vliering. BARNEVELD, Patrijzenhof 68 Vraagprijs n.o.t.k. Een huis kopen? Als u een eigen huis zoekt in Barneveld of omgeving dan nodigen wij u uit om op zaterdag 27 april een kijkje te nemen in één van de hierbij aangeboden woonhuizen. In alle woonhuizen is tussen 10 00 en 16 00 bezichtiging voor u arrangeren. Belt u ons uur steeds de bewoner of een medewerker dan even voor een afspraak van ons kantoor aanwezig om u rond te leiden Ons informatie-centrum aan de Jan van Wij verzoeken u dringend om uitsluitend tus- Schaffelaarstraat is permanent geopend van sen genoemde tijden een kijkje te komen 10 OO uur tot 16 OO uur Hier krijgt uuitvoeri- nemen Mocht het u zaterdag niet schikken, ge informatie over de woningen waar u inte- dan kunnen wij altijd op een ander tijdstip een resse in heeft Hypotheken - goed bekeken - één deur naar alle banken. Voor het kopen van een huis is geld nodig Geheel gratis berekent onze com puter uw financiële mogelijkheden bij even tuele aankoop van een woning KOMENIJ 4 LEUSDEN, TEL. 033-944119 FILIALEN IN UTRECHT - DRIEBERGEN -V Arnhemseweg 93, Leusden (Z.), Tel. 03498-1461 Met de Sparta Somerset voelt u geen tegenwind Hellingen beklimt u moeiteloos en lange afstanden overbrugt u fluitend. Wie eenmaal het sportieve karakter van deze luxe-velo heeft geproefd, weet voorgoed wat écht fietsplezier betekent De Somerset: haast een life-style. Aan de details herkent u het vakmanschap: het lederen Brooks zadel voor een perfecte zit, zadeltas, halogeen-verlichting met stekerverbinding, Euro-achterlicht met reservelamphouder en extra lampie, RVS-spaken en velgen etc. Helemaal in stijl is het aluminium SACHS 3- of 5-versnelhng kabeltrommelremsysteem, passend bij het sportieve imago van deze fiets Prijs vanaf 1049,-

Leusder Krant | 1991 | | pagina 18