Troostprijs voor Leos Vacatures Leusden mum DE VALLEI Medewerker m/v KLASSE- ASSISTENT(E) twee schoonmakers technisch beheerders AVONDFIETSVIERDAAGSE Vrouwen winnen ook tweede bekerwedstrijd Peperkamp schaak- kampioen Heuvelrug- circuit ENTHOUSIASTE MEDEWERKER Ybrwerk Co Belastingadviseurs DONDERDAG 23 MEI 1991 LEUSDER KRANT LEUSDEN - De vrouwen van Leos hebben ook de tweede finalewedstrijd voor de beker tegen EAW in de winst omge zet. In een magere wedstrijd werd, ondanks het verlies van de eerste set, de Arnhemse eerste divisie club op alle fron ten afgetroefd: 3-1. Door het winnen van de beker mag Leos volgend seizoen meedoen aan de bekercompetitie van de eredivisie. Na afloop van de wedstrijd wa- voor zag de Leusdense ploeg ren de spelers niet echt blij met promotie naar de eerste divisie deze troostprijs. De week daar- aan hun neus voorbij gaan. Na de tweede winstpartij op de eerst divisie club EAW waren de drui ven voor sommige spelers wel erg zuur. Ook het feit dat Leos volgend seizoen waarschijnlijk een club uit de eerste divisie op bezoek krijgt kon de vreugde niet echt vergroten. Op zaterdag 1 juni zal Leos in Nijmegen nog moeten aantreden tegen de dne beker kampioenen uit de andere dis tricten om uit te maken wie zich de landelijk bekerkampioen mag noemen. Daar staat verder niets op het spel: het gaat alleen om de eer. Leos bereikte de finale door overwinningen op respectievelijk Harderwijk, Surf, Volendam en Molenwiek/C. De ploeg van Evert van Garderen en Gerrit Harmsen had de basis voor de overwinning al m de eerste wedstrijd gelegd, toen de Arnhemse ploeg met 1-3 werd afgedroogd. In de eerste set bood EAW nog enige tegen stand en ging de stand tot 10-10 gelijk op. In die fase, waarin de opslag regelmatig van team wis selde, waren de punten schaars. De bezoekers sprokkelden de meesten bij elkaar en wonnen de eerste set met 11-15. In de tweede set ging de strijd ook tot 10-10 gelijk op. Liesbeth Overeem scoorde de gelijkmakende punt direct uit de opslag. Zij gaf de service met meer uit handen en mocht de tweede set uitmaken. In de derde flikte zij hetzelfde liiillliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllililililiiiiiiiiliiililiiiiliiiiiilillilliiiiliiliiiiiiiiiiiiii kunstje opmeuw, toen zij bij 10-12 aan service kwam. De thuisclub won dankzij de scherpe opslag van Overeem de derde set met 15-12. De laatste set was een for maliteit, die Leos met 15-6 won. Leos - EAW 3-1 (11-15, 15-10, 15-12 en 15-6) 1 LEUSDEN - Hans Peper- kamp is de nieuwe kam- pioen van de Schaakver- eniging Leusden. Donder- dag versloeg hij in een rechtstreeks duel zijn broer Arnold en werd daarmee onbereikbar voor de con- currentie. De enige die eventueel nog had kunnen voorkomen dat de titel bij één der gebroeders Peper- kamp terecht zou komen E was Leo de Rijke, maar hij wist met de zwarte stukken geen bres te slaan in de stel- E ling van Jaap Langman en berustte al vroeg m de E avond in remise. Ondertus- E sen ontwikkelde de broe- derstrijd zich steeds meer E ten gunste van de nieuwe E kampioen, maar het duurde tot het middernachtelijk uur E voordat hij de felicitaties in ontvangst kon nemen. A. Pep Uitslagen: H. Peperkamp kamp Langman - De Rijke renu Shahnzadeh - Uneken rem Wisman - Van Baardewijj Moed - Willigenburg Elschot - Agterberg Halkes - Van Hoorn rem Rietveld - Verschuur Boemaars - De Jager Van Kampen - j. Nijhof Zaal - Veenendaal afgebrok Struiwig - v. Kleef rem Valken - Aghlani Manshei - Modiri Van de Pol - Bayat De stand op kop: 1. H. Peperkamp (kampios 2. A. Peperkamp 3. De Rijke 4. Shahrizadeh 5. Vos 6. Uneken 7. Velker 8. v. Baardewijk 9. Moed 10. v. Tuyll Spelmoment iut de wedstrijd Leos - EA W. De Leusdenaren wonnen, net als m Arnhem, met 3-1. (foto: Hans Verhorst) Leos haalde zaterdag een belangrijke troostprijs binnen in de bekerfmale tegen EA W. De Leusdenaren bleken na twee ontmoetingen de sterkste ploeg uit het district. (Foto: Hans Verhorst) LEUSDEN - De Leusdense E hardloper Rob de Vnes van de Amersfoortse atletiekver- E eniging Altis heeft zaterdag een goed resultaat geboekt in de eerste wedstrijd van het E Heuvelrugcircuit. De Vries eindigde m Maarn, waar een E halve marathon op het pro- E gramma stond, verdienstelijk als tweede, achter Amers- foorter Hans van Wegen. het tweetal leidde de da vanaf het startschot en leg; de concurrentie een ho tempo op. Daardoor we het deelnemersveld snel elkaar geslagen. Van Weg bleek over de langste ade te beschikken en finshte i eindelijk onbedreigd als e ste in een tijd van 1 uui minuten en 20 seconden. F. de Vries kwam ruim een r nuut later aan de meet in e tijd van 1.10:10. Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiimiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Coöperatieve Landbouwverenigmg Veluwe en Utrecht ..De Vattei' B A Postbus 27. 3770 AA Barneveld DE VALLEI is een coöperatieve mengvoederfabriek en produceert jaarlijks ongeveer 240 000 ton mengvoeders Naast deze aktiviteit heelt onze vereniging een mechanisatie-atdeling en vier VALLEI-WINKELS. In deze winkels voeren wij een uitgebreid assortiment: - agrarische artikelen - diervoeders en dieraccessoires - tuinartikelen - doe-het-zelf artikelen Wij zoeken voor onze winkel in Achterveld een Funktie-eisen' goede kontaktuele eigenschappen leeftijd tot 25 jaar Wij bieden: een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer in een jong team U kunt uw sollicitatiebrief sturen naar DE VALLEI, afd. personeelszaken Postbus 27 - 3770 AA Barneveld W/B< Vorwerk Co Belastingadviseurs is een jonge en geheel zelfstandige onderneming, die gespecialiseerd is in het ver strekken van adviezen aan hel midden- en kleinbedrijf en aan zelfstandige beroepsbeoefenaren. Wij adviseren kri tisch, deskundig en onafhankelijk. De persoonlike benade ring en hel directe kontakt met onze relaties spelen daarbij een grote rol. In verband met de groei van ons kantoor zoeken wij een met een afgeronde MEAO-opleiding (adm. richting) De werkzaamheden zullen beslaan uit het controleren van administraties en het voorbereiden van jaarrekeningen. Daarnaast dient de bereidheid aanwezig te zijn om via stu die en werk zich op liscaal gebied verder te ontwikkelen. De honorering, waaronder een premievrije pensioenrege ling, is in overeenstemming met het niveau van de funktic. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan ons kantooradres Spoorstraat 5, 3811 MN Amersfoort. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer G. M. Vorwerk, tel. 033-619148. DE GLIND (Gcm. Barneveld) Het bestuur van de aan hel Jeugddorp De Glind verbonden J. H. Donnerschool vraagt zo mogelijk per 1 sept. a.s. een - Het betreft een tijdelijke aanstelling (i.v.m. zwangerschapsverlof) met kans op vast. - De aanstelling bedraagt ongeveer 32 uur per week. - De J. H. Donnerschool is een school voor Speciaal Onderwijs. - Wij zoeken iemand met een pos. chr. levensovertuiging. - Het werk omvat het assisteren bij de kleuterafdeling en bij de aanvangsgroep. - Opleiding: MDGO/AW. Inl. bij: W. van den Brink, direkteur Tel. 03425-1761 (privé) of 2044 (school) T. R. Timmer, groepsleerkracht Tel. 03425-2034 (privé) of 2044 (school) Soil, naar: W. van den Brink Klein Moorst 28 3794 MD De Glind De sector Publieke Werken bestaat uit drie afdelingen Groen. Gemeentewerken en Civiele en Bouwtechnische Werken. Voor de laatstgenoemde afdeling zoeken wij voor 20 en 25 uur per week. U (v/m) zult samen met een collega schoonmaakwerkzaamheden verrichten ten behoeve van 5 gymnastieklokalen, inclusief douche- en kleedruimten. Ook het signaleren en herstellen van kleine tech nische gebreken, het distribueren van sanitaire en schoonmaak artikelen en de registratie van het maandelijkse energieverbiuik van alle gemeentelijke gebouwen zijn onderdeel van deze functies. Wij verwachten van u ervaring met schoonmaakwerk en enig orga nisatorisch en technisch inzicht. Een dienstverlenende en klant gerichte instelling is vanzelfsprekend evenals de bereidheid elkaar te vervangen in geval van ziekte. Het salaris verbonden aan deze functies bedraagt maximaal 2.747,- bruto per maand, gebaseerd op een 38-urige werkweek. Aanstelling vindt plaats op contractbasis, voorlopig voor de periode van één jaar. Informal'? wordt graag verstrekt door de chef van de afdeling CBW, de heer J. van Dijk, telefoon (033) 96 16 70. GEMEENTE De gemeentelijke organisatie bestaat uit 4 sectoren en 3 stafafdelingen. De sectoren zijn Financiën, Welzijn, Ruimte en Publieke Werken. De stafafdelingen zijn Personeel en Organisatie, Interne Zaken en Bestuurszaken. Het gemeentelijk beleid is er op gericht meer vrouwen in de organisatie op te nemen. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 150, 3830 AD Leusden LEFCOSi Sterke makker die uitdaging uit de weg gaat. VoeltI prima thuis in druk stadsverkeer I Is op ruw terrein cht in z'n elenf Heeft alles in huis: krachtige rerrl hi-tensile frame en uiterst lopende onderdelen. De Trad verlegt graag jouw grerl Bewonder 'm bij de Batavus dealJ 7» In dames of herenuitvoering rapperMet cantilever of trommelremmen en 6 versnellingen v a 7o. Rijwielspeciaalzaak J.A.BLOM ZN ZWARTEWEG2" 3833 AK LEUSDEN TEL.: 033 - 94 14 II Trim- en Toerclub Leusden organiseert i.s.m. Blom Leusden de jaarlijkse van 27 mei t/m 31 mei 1991, elke avond een andere route. Afstanden: 15 en 30 km p.avond. Startplaats: Roda-kantine B.B.-park. Starttijd: tussen 18.00 en 19.00 uur. Voorverkoop: Fiets-lnn Hamershof, Rijwielspeciaalzaak Blom. Kosten: 5.- v.a. 12 jaar, 2.50 tot 12 jaar (incl. herinnering). VOORSTRAAT 11 - 3931 HA WOUDENBERG - TEL. 03498-1215

Leusder Krant | 1991 | | pagina 12