Leusden Leusden LIESHOUT GROTE KLASSE IS ER OOK VOOR BUITEN I: spits de oren, de chemokar komt Stunt op op I J HEINEMAN ANTIEK v honden aan de lijn beslag op loon en uitkeringen wettelijk geregeld actuele folder GEMEENTE Chicco campingbed „ZE ZIJN ER WEER" Fa. Heineman VERBOUW EN RENOVATIE TRAPPEN handgemaakt DAKKAPELLEN KEUKENS INTER-/V1EUBEL DONDERDAG 23 MEI 1991 LEUSDER KRANT Van 't Erf informatierubriek van de gemeente Leusden nr. 74, 23 mei 1991 Maandag 27, dinsdag 28 en woensdag 29 mei wordt het klein chemisch afval opgehaald. De chemokar komt dan bij u in de straat. De kar meldt zijn komst door middel van een geluidsin stallatie. Hoort u hem, brengt u dan uw chemisch afval naar de chemokar. Zet het nooit onbe heerd aan de straat! Maandag 27 mei komt de chemo kar: 08.30-09.00 uur standplaats Wa terloo 09 15-13.00 uur achtereenvol gens in de wijken Hamersveld, Rossenberg, Rozenboom en Ro- zendaal. 13.00-17.30 uur achtereenvol gens in de wijken Alandsbeek. De Wetering en 't Ruige Veld. Dinsdag 28 mei komt de chemo kar: 08.30-13 00 uur achtereenvol gens m de wijken Leusden-zuid, Claverenblad en Wildenburg. 13.00-17.30 uur achtereenvol gens in de wijken Groenhouten, Hamershof en Akkerhoeve. Woensdag 29 mei komt de chemo kar: 08.30-13.00 uur achtereenvol gens in de wijken Noordwijck. Langenbeek, Bosveld. Munnik- hoven en Zwanenburg. 13.15-14 00 uur standplaats in Stoutenburg aan de Hessenweg t/o nummer 95 14.15-17.00 uur Achterveld 17.00-17 30 uur standplaats nabij De Moespot Zorg ervoor dat het verzamelde chemisch afval op de ophaaldag in een doos, krat of emmer ge reed staat. Wat chemisch afval is, kunt u lezen op de groene kaart die u onlangs in de bus hebt gehad. in Leusden geldt: Hondebezitters beleven veel ple zier aan hun hond. Helaas staan ze er niet altijd bij stil, dat ande ren hun hond als een overlast kunnen ervaren. Zo kan een los lopende hond het verkeer rustig in gevaar brengen. Maar ook poep op de stoep of op grasvelden en speelplaatsen vormt vaak een bron van ergernis. Als eigenaar van een viervoeter doet u er dan ook verstandig aan uw hond alleen op de toegestane terreinen los te laten lopen. Laat uw hond slechts daar zijn behoef te doen, waar de minste kans op overlast bestaat. In de meeste gevallen is dat gewoon de goot. En het is maar een kleine moeite. Om de overlast zoveel mogelijk te beperken en de verstandhou ding tussen hondebezitters en met hondebezitters plezierig te houden, heeft de gemeente een aantal terreinen aangewezen waar honden onaangelijnd mo gen worden uitgelaten. Het gaat om de volgende plaat sen: - het terrein begrensd door de Groene Zoom, Burgemeester van der Postlaan, Bavoortse- weg en Noorderinslag; - het ruige terrein ten noord- Een creatieve manier om te voldoen aan het aanlijngebied en toch je han den vrij te houden. westen van het kruispunt van de Groene Zoom en de Heili ge n berge rweg; - het terrein begrensd door de Walstro, tot de Hamersveldse Wetering en de lijn loodrecht op de Liniedijk, zuidzijde Li- niedijk. Verder ligt aan de noordkant van het landgoed Den Treek-Hen- schoten een bosgebied waar hon den vrij kunnen lopen. Dit ge bied ligt tussen de Dodeweg, de Paradijsweg en de begraafplaats Rusthof. Ook al is uw emmer niet zó vol met chemisch afval, breng hem toch naar de chemokar Wie schulden heeft loopt vroeg of laat de kans dat er beslag op zijn inkomsten wordt gelegd. Op sommige inkomsten, zoals bij standsuitkeringen, kon tot voor kort geen beslag worden gelegd, terwijl op andere inkomsten voor de volle 100% beslag kon worden gelegd. Sinds kort is er echter een wettelijke regeling van kracht, die enerzijds de mogelijkheden tot beslaglegging verruimen en anderzijds beperken. Op grond van de nieuwe regeling komen niet alleen inkomsten uit loon voor beslag in aanmerking, maar ook sociale uitkeringen - waaronder de bijstandsuitkering - uitkeringen uit levens- en inva liditeitsverzekeringen, pensioe nen en alimentatie Op kinder bijslag en studiefinanciering kan geen- beslag worden gelegd. Voor de hierboven genoemde in komsten is de hoogte van het beslag aan een maximum gebon den. De nieuwe beslagregeling, bepaalt namelijk, dat men ten minste over een inkomen moet kunnen blijven beschikken ter hoogte van 90% van de bij standsnorm. Bovendien wordt rekening gehouden met bijzon dere kosten en lasten, zoals met woon- en ziektekosten. Wie op dit moment een bij standsuitkering ontvangt en meer over de nieuwe regeling wil weten, kan contact opnemen met de afdeling Sociale Zaken, tele foon 961683. wijs op reis Daar sta je dan bij een Frans benzinestation, net voor honderd gulden ge tankt, even betalen met je geldpas, denk je. Maar dan blijkt het apparaat je pas niet te accepteren en de contante francs zijn op. Reserve contanten en/of Eurocheques blij ven nodig m het buiten land. In andere landen kan de reizende Nederlander in problemen komen door onschuldig lijkende aan- en verkoophandelingen Echte antiquiteiten mo gen een land niet uit. Wie ze verkoopt is schuldig, wie ze koopt ook. Dat zelfde geldt voor be- vergaderagenda donderdag 30 mei, raads vergadering De vergadering begint om 20.00 uur. De agenda met de bijbehorende stukken ligt vanaf vrijdag 24 mei ter inzage bij het bureau Voorlichting in het gemeentehuis. schermde diersoorten Buiten de EG mag men niet zomaar een Neder landse auto verkopen In Noord-Afrika is de vraag groot, de handel leven dig, maar het mag offi cieel niet. Zwart wisse len, het is bijna een volkssport in vele lan den, maar het mag niet. Deze en andere nuttige tips en informatie over reispapieren, inentingen, verzekeringen, consula ten en andere gewoonten in het buitenland vindt u in de folder Wijs op reis. Gaat u met vakantie naar het buitenland? Haal eerst die gratis folder bij het bureau Voorlichting. bekendmakingen GEMEENTE verleende vergunningen diverse vergunningen Muziekvcr. D.W.S., rommelmarkt 7 sept 1991 T H. Pham, standplaats verkoop Vietnamese snacks G.C.N., standplaats info-bus C van Dijk, standplaats weekmarkt M.H.C Leusden, muziekvergunning Carnavalsver. De Puupenkoppen, tappen van bier tijdens braderie St. ZOA Vluchtelingenhulp, spandoek Commissie Avondvierdaagse, plaatsen aankon digingsborden, houden Avondvierdaagse Ned. Tafelronde afd. Leusden, geluidswagen Muziekschool Leusden, live optreden blazers ensemble Ned. Tafelronde afd. Leusden, muziekvergun ning; plaatsen aankondigingsborden Belangenver. Hamershof, diverse vaderdag ak- tiviteiten Carnavalsver. De Puupenkoppen, organiseren Klein Kansspel Wandelsportver Kruiskamp, wandeltochten Volleybalver. LEOS. nachttoernooi M.S. Vuurwerk Evenementen b v„ vuurwerk F van Heugten, pony-evenement P J G.U. afd. Leusden, diversen Landdag kapvergunningen Berkenlaan 21. kappen van een atlas-ceder bezwaren Belanghebbenden die door een vergunning rechtstreeks in hun belang zijn getroffen, kun nen daartegen binnen 30 dagen na het verschij nen van deze bekendmaking bezwaarschriften indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 150, 3830 AD Leusden inlichtingen Nadere informatie over voornoemde vergunnin gen is na telefonische afspraak op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur in het gemeentehuis, 't Erf 1, te verkrijgen bij de afdeling ruimtelijke ordening en algemene zaken, kamer 208, tele foon 961727 (bouwvergunningen)en kamer 209, telefoon 961729 (diverse vergunningen) en bij de afdeling Groen, Hamersveldseweg 105 tele foon 961752 (kapvergunningen). aanvragen om bouwvergunning De volgende aanvragen om bouwvergunning liggen ter inzage; één en ander zoals aangegeven op de bij de verzoeken behorende tekeningen het bouwen van een carport op het perceel Hes senweg 60 het bouwen van een woning op het perceel Kerkdijk 10 De tekeningen liggen van vrijdag 24 mei t/m donderdag 6 juni 1991 op werkdagen 's morgens van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage ten gemeen tehuize afdeling Ruimtelijke Ordening/Algeme ne Zaken kamer 208, 't Erf 1 te Leusden-cen- trum. Voorzover vereist liggen dan tevens de van toe passing zijnde ontwerp-(deel-)uitwerkingen ex. art. 11 WRO ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. woensdag, donderdag, I jJÊ vrijdag en zaterdag J woensdag 10 00 - 1> 00 uur donderdag 10 00 - 17.00 uur vrijdag 10.00 - 21.Of zaterdag 10 00- 17.CK Alle prilntr bij Bibytlunter zijn iffw/priftn makkell/k opvouwbaar, mkl matras. Adviesprijs 179,- Stunterprijs Babystunter levert alle bekende merken babykamers, doorgroeikamers, kinderwagens, wandelwagens, buggy 's, boxen, autostoelt/es elc. etc Uit voorraad tegen sensationele afhaaiprijzen I Volop Hollandse nieuwe BIJ VISHANDEL AGENANT een naam in vis Geopend van di. t/m zat. van 11.00-19.00 uur. U bent van harte welkom bij Bert en Gerda Aqenant, I Bisschopsweg/ I hoek Vermeerstraat, 1 tel. 613818 voor al uw inlijstwerk 't IJSTENMAKERIJ ERSTEK Snelle levering en ruime sortering Hamersveldseweg 4d - Leusden- Tel. 033-945675 b.g.g. 030-945895 Breng vrijblijvend een bezoek aan onze showroom. Meer dan 200 antieke meubelen in eiken en mahonie. Kabinetten, kasten, hoekkasten, kisten, buro's, tafels, stoelen enz. Verkoop met inruilgarantie. Tevensgroothandel. Hoevelaken96weg 194, Terschuur Tel. 03426-1381 Geopend; di. t/m za. 9.00-17.00 uur j FERDI VUGTS Burg. de Beaufortweg 29 3833 AD Leusden Tel. 033-943395 in elk gewenst model in elk gewenste maat in elke gewenste kleur £SS !23 £3 lu>otie« Rolluiken i I un.tllc» ZonncKhcrmen TOP KWALITEIT VAN 'LUXAFLEX' Stap n.s hinnrn hij de Luxaflex* Dealer en ontdek de zonneschermen -hand of elektrisch l»e- diend-in de fraaiste dessins. Mtiminitim horren waarmee o inseklen lojzonder mooi huilen houdt. I.n dekoratieve rolluiken die nw privaex optima liseren. Nel "Luxaflex" merk garandeert topkwaliteit en lopkomforl. Hamersveldseweg Leusden, tel. 033-941331 Uw Luxaflex produkten-specialist

Leusder Krant | 1991 | | pagina 6