Sport in cijfers 3V stelt klassebehoud et overtuiging veilig 2iand aL Antilopen pakt laatste strohalm Red Caps stevig op de laatste plaats leusder krant: Haaien-zwemmers oogsten royaal Ereklasse-teams De Hakhorst in degradatienood ksbinnen Beslissingswedstrijd moet degradatie afwenden Roda in actie om districtstitel isbee Bridgen Jaap de Jager eerste bij snelschaken Sport WOENSDAG 29 MEI 1991 DEN - De vrouwenhandballers van LHV hebben tegen ner twee EMM fors uitgehaald. Met de teruggekeerde t Kok weer in de gelederen stelde de Leusdense en nt het eerste klasserschap definitief veilig. Na de 7-12 is het zeker dat de ploeg ook volgend seizoen weer in igste afdelingsklasse zal uitkomen, annen hadden op eigen terrein de handen vol aan het ieerde BSV 2. De Leusdenaren trokken in de slotfase i faire duel, net als eerder dit seizoen, aan het kortste iet 14-19 verlies heeft echter geen zware consequen- jowel BSV als LHV zullen volgend seizoen opnieuw in eede klasse uitkomen. vrouwenhandbalploeg van aakt net op tijd weer in De Leusdenaren. die het seizoen in de kelder van assement waren terug te i, slaagden er juist op tijd in a >nde punte bij elkaar te celen om uit de greep van »gradatiespook te blijven, g liet de ploeg zeer overtui gen dat degradatie ook ab- onterecht zou zijn geweest, het Hilversumse EMM, dat de wedstrijd nog theoreti- ansen op de titel had, lieten ïgelingen van trainer To imakers het achterste van ig zien. Een royale overwin- ras het gevolg: 7-12. terugkeer van topschutter Kok in het team lijkt aan die keling niet geheel vTeemd. ir eerste optreden was Kok, et gehele seizoen nog niet in cwam, meteen goed voor effers. Daarmee compen- de Leusdense het belang- j gemis in de ploeg, zoals Et jaar opereerde; schot- it uit de tweede lijn. Trainer jioenmakers daarover:Jea- jde het weer gaan proberen i heeft meteen bijzonder litgepakt. In de eerste helft et duidelijk nog zoeken de scherpte, maar in de Ie helft was de vooruitgang [oelpunten uit te drukken, vil ik benadrukken dat het leen de individuele klasse met is geweest dat we hier men hebben. Als team heb- vandaag uitstekend ge- neerd en dankzij het team de schutters in de tweede lis Jeanet Kok en Hetty Tes- lblinken." wedstrijd zelf verliep overi- logal wisselvallig. Na de helft leek de thuisploeg de kansen te hebben op de niung. LHV kwam als bes- Ie startblokken. Via doel- van Carla Mossel (2x) en itte Rijnders namen de maren een 1-3 voorsprong, moesten de bezoekers sbee Wat was dat ook er? Een jaar of tien gele- was het een rage in ons De sport kwam over- jen vanuit Amerika. Een jee lijkt het meest op een pc diep bord. Het 'bord' |aan zweven als men het jn kop weggooit. In ons er de Nederlandse bee Bond. Deze bond is al li 1983 druk bezig met de lofie van de frisbee- sport Ultimate; vooral 'bolleren. imate speel je met ze- spelers. Dat mogen zo- tneisjes als jongens zijn. tpel is qua doel te verge- met rugby, hoewel fes uiteraard verboden het is de bedoeling, dat iscoord wordt door de via samenspel in het gebied van de andere te vangen. Dat is ook Principe van rugby. Een opmerkehjk detail is, [er zonder scheidsrechter gespeeld. Sportiviteit f als het hoogste goed bouwd. ideren spelen op straat zonder scheidsrechter tol. Maar zo gauw er m lèruseerd teamverband gespeeld is er iemand die op een fluitje nge week was er m "sfoort een fnsbeetoer- voor scholieren. Daar dat er wel degelijk een dsrechter nodig was. eel heette het een be ier, die de spelregels uitleggen. Toch 'en deze begeleiders 'hg corrigerend op- Beide partijen wilden ttunaal graag winnen. Moet zeggen dat 'ulti- leuk is om naar te kij- et is teamsport geba- °P techniek, snelheid 'rtmteit. Ik vrees dat der 'scheids'nooit een 'e sport zal worden. BH er. Frits Schoenmaker echter geruime tijd lijdzaam toe zien hoe EMM de touwtjes in han den nam. De gastvrouwen scoor den vijf keer op rij en draaiden daarmee het wedstrijdbeeld 180 graden om: 6-3. Hetty Tessels hield haar ploeg in de slotfase van de eerste helft in de race door 6-4 aan te tekenen. De ommekeer kwam een klei ne tien minuten na rust. Nadat EMM bij 7-4 nog op fluweel dacht te zitten, begon de Leusdense doelpuntenmachine warm te draaien. De opbouwers speelden daarin een hoofdrol. Met drie doelpunten op nj poetste Hetty Tessels het verschil van dne doelpunten helemaal weg, waar na Jeanet Kok de taken van haar collega overnam en met vier tref fers de wedstrijd eigenlijk al be sliste. Overdonderd als het was, staakte EMM het verzet, zodat Hetty Tessels een sterke wed strijd met het laatste doelpunt mocht bekronen: 7-12. Door dit resultaat is BSV eén wedstrijd voor het einde van de competitie kampioen geworden. ASV is onderin al zeker van de gradatie. LHV bezet momenteel de vijfde plaats en kan m de laat ste wedstrijd hooguit nog één plaatsje klimmen. De stnjd om de tweede degradatieplaats spitst zich toe op BHC en Limvio. Achterstand De mannen zijn er op eigen terrein niet in geslaagd revanche te nemen op het geroutineerde BSV uit Blancum. Hoewel de Leusdenaren lange tijd in het spoor van de tegenstander kon blijven, was de Leusdense defen sie te zwak om aanspraak te kun nen maken op twee punten. In de aanval was LHV verzwakt door de afwezigheid van Ed Davids. In de eerste ontmoeting tussen beide teams beet LHV m het zand, door een vroeg opgelopen on overbrugbare achterstand. De boodschap was dan ook te voor komen dat dat opnieuw zou ge beuren, om in de tweede helft een conditioneel overwicht te kunnen uitbuiten. De praktijk wees echter Ronald Morren neemt namens LHV het doel van BSV onder vuur. (Foto: Hans Roggen) een andere richting uit. Bij een 8-9 ruststand, die ogenschijnlijk gun stig was voor de thuisploeg, gaf de ervanng van de tegenstander in de tweede helft de doorslag: 14-19. Meteen na het eerste fluitsig naal leek te gebeuren waar de Leusdense ploeg vooraf voor vreesde. Drie aanvallen van BSV leverden evenveel doelpunten op, zonder dat LHV daar iets te genin kon brengen. Vanaf 1-4 be- LHV leed op eigen terrein verhes tegen het Blancumse BSV. LHV-topscorer Daan Bleuel, goed voor vijf treffers, tekent nog wel voor 4-5. (Foto: Hans Roggen) gon LHV aan een inhaalrace en onder meer door treffers van Ar jan Schneiders, Ronald Morren, Willem van der Heyden en Daan Bleuel slaagde de ploeg er zelfs in met lang voor tijd het initiatief te nemen: 8-7 Twee zwakke mo menten in de verdediging deden de balans nog voor de pauze echter weer omslaan in BSV- voordeel: 8-9. Na de pauze ging de strijd via 8-10, 9-10, 10-10, 10-11, 11-11, 11- 12, 11-13 en 12-13 tot 13-14 prak tisch gelijk op. Een scheidsrech terlijke beslissing in LHV-nadeel had daarna echter grote gevol gen. De referee onderbrak een break-out van de thuisploeg, van wege een vermeende blessure bij een tegenstander, die overi gens buiten de lijnen van het speelveld lag. LHV kreeg nog wel een vrije worp, maar cag een ze kere doelkans om zeep gebracht. BSV profiteerde in de daarop vol gende minuten handig van de ir ritatie darover in de Leusdense gelederen en nam meteen vier doelpunten afstand: 13-17. Omdat de strijd toen feitelijk al beslist was, legde LHV de tegenstander weinig meer in de weg zodat uit eindelijk een geflatteerde 14-19 eindstand op het scorebord ver scheen. Doelpuntenmakers LHV (vrou wen): Hetty Tessels (5x), Jeanet Kok (4x), Caxla Mossel (2x), Georgette Rijnders (lx). Doelpuntenmakers LHV (man nen): Daan Bleuel (5x), Ronald Morren (3x), Arjan Schneiders (2x), Matthijs Jantzen (2x), Ruud Bosch en Willem van der Hey den (ieder lx). LEUSDEN - Afgelopen weekeinde werden er in het Sport- fondsenbad in Amersfoort de jaarlijkse Kringkampioen schappen verzwommen. Deze kampioenschappen zijn voor de zwemsport de belangrijkste wedstrijden na de Neder landse Kampioenschappen. De acht snelste zwemmers van ieder geboortejaar, zwemmend in de Kring Utrecht, komen tegen elkaar uit. Vaak is het ook een laatste poging om een N.K. limiet te behalen. Tot nu toe slaagde hier niemand in, maar er staat nog een heel zwemweekend voor de boeg. De grote winnares van De Haaien was afgelopen weekend ongetwijfeld Simone Sybrandy. Zij behaalde maar liefst 6 medail les, 5 gouden en 1 zilveren. Haar eerste medaille haalde zij op de 800m vrije slg in een tijd van 10.06 0. Dit is langzamer dan haar persoonlijk record maar dit komt omdat de kampioenschappen in een 50m bad worden gezwom men. De Haaien trainen gewoon lijk in een 25m bad en ook de meeste wedstrijden worden ver- zwommen in een 25m bad Van daar dat voor de meeste Haaien het niet altijd even makkelijk is om een persoonlijk record neer te zetten in een 50m bad. Boven dien worden er enkele keerpun ten gemist in een 50m bad, het geen sowieso tijdverlies ople vert. Ook de 6 jaar jongere Karlijn van Stralen was succesvol op de 800m vrije slag. Zij behaalde een bronzen medaille in een tijd van 14.03.3. hetgeen echter bijna 10 seconden sneller is dan haar personlijke recordtijd Eerder genoemde Simone haalde ver der nog medailles op de 400m vrij, op de 100m vrij, op de 200 wissel en de 400 wisselslag. Op al deze nummers behaalde zij een le plaats Op de 100m rug werd zij echter tweede De estafette ploeg van De Haaien, voor het nummer 4x1 OOrn wisselslag, bestaande uit Marjolein van Dijk, Tamara van Gorkom, Saskia Helsdingen en Simone Sybrandy, behaalde een fraaie tweede plaats. Fraai vanwege het feit dat de dames als vijfde waren geplaatst. Zij le verde het nummer af in 4 53.3, hetgeen een persoonlijke verbe tering véin de tijd inhield Er waren nog enkele dames van De Haaien succesvol in het bin nenzwemmen van medailles, te weten Saskia Helsdingen en Marjolijn van Dijk. Saskia werd tweemaal derde en wel op de 100m vrije slag in een tijd van 1 05.5 en op het zware nummer 400 m wisselslag Dit in een tijd van 5.54 7 Marjolijn werd onverwacht derde op de 100m vnje slag Zij was als vijfde geplaatst en be haalde brons in een fraaie tijd van 1.05.1., hetgeen een per soonlijk record betekende. KOAG uit Knmpen aan de IJssel, met 7-8 te winnen. LEUSDEN - De korfballers van Antilopen hebben in Bussum de laatste strohalm gepakt om degradatie uit de eerste klasse nog te voorkomen. Bij hekkesluiter DOC, dat met nul punten reeds gedegradeerd was, pakten de Leusdenaren twee punten (3-7). De ploeg kwam daarmee op gelijke hoog te met Altius, zodat een beslissingswedstrijd tussen Altius en Antilopen uitsluitsel zal moeten geven over het lot van beide teams. De wedstrijd zelf stelde Antilo pen voor minder problemen dan aanvankelijk gevreesd werd. Al leen het vizier van de schutters stond niet op scherp, waardoor een monsterscore uitbleef. Het voor de eerste klasse veel te zwakke DOC voelde er niets voor de sportieve verplichtingen na te komen en bood hoegenaamd geen weerstand. Antilopen pro fiteerde te weinig, maar ging des alniettemin bij een 1-5 stand met een gerust gevoel rusten. Een stand van 1-16 of iets m die orde van grootte zou de krachtsver schillen echter meer adequaat hebben uitgedrukt. Na de pauze zakte de wedstrijd weg naar een bedenkelijk niveau, waarin beide teams nog slechts twee keer tot scoren kwamen. Antilopen consolideerde de voorsprong en haalde de beno digde twee wedstnjdpunten bin nen. Het gevolg van éen en ander is nu dat Antilopen samen met Al tius op de een na onderste plaats in de eerste klasse D terecht is gekomen. Het Hilversumse Al tius, dat aan de wedstnjd tegen Vriendenschaar met de beste vooruitzichten op handhaving be- 'gon, verspeelde dat krediet door met 9-7 van Vriendenschaar te verliezen. De ploeg uit Hardinx- veld-Giessendam is daardoor nu wel veilig. De competiüeleider zal nu, hoogstwaarschijnlijk aan staand weekeinde, een beslis singswedstrijd tussen Altius en Antilopen vaststellen met als inzet lijfsbehoud in de eerste klasse. Overigens is het nog niet hele maal ondenkbaar dat zelfs de verliezer van dat duel nog een kans op klassebehoud krijgt. Door een voorgenomen fusie kan er een extra plaats in één van de eerste klassen beschikbaar ko men. De nummers zeven zullen daarom gaan strijden, is de alge mene verwachting. Zekerheid daaromtrent is er echter nog met. ZKC'31 werd op de slotdag van de competitie in de eerste klasse D de verrassende kampioen. Niet KOAG, ASVD of De Vinken, die het gezicht van de eerste klasse D lange tijd bepaalden, maar de Zaandamse ploeg dwong promo tie naar de overgangsklasse af. ZKC deed dat door m het hol van de leeuw, bij lijstaanvoerder Uitslagen veldkorfbal, eerste klasse D KOAG-ZKC'31 ASVD-De Vinken Vnendenschaar - Alüus DOC - Antilopen Eindstand eerste 1. ZKC'31 2. KOAG 3 ASVD 4 De Vinken 5 Vnendenschaar 6. Antilopen -.Altius 8. DOC 7-8 10-9 9-7 3-7 14-20 14-19 14-19 14-17 14-13 14-12 14-12 14-0 ZKC'31 is kampioen, DOC degradeert Antilopen en Altius spelen een beslissingswedstrijd om de tweede degradatieplaats. LEUSDEN - Afgelopen zondag speelde het heren honkbal team van The Red Caps een thuiswedstrijd tegen het even eens in de onderste regionen verkerende Zuidvogels uit Huizen. Hoewel de verdediging van de Leusdenaren rede lijk was, werd er toch fors verloren 3-10. Dit laatste was wederom te danken aan de slagkracht van The Red Caps, die zwaar onvoldoende is. met op de helft is, mag er zo on derhand wel een flinke verbete ring komen m de slagprestaties willen de Leusdenaren zich hand haven in deze klasse. Eerstkomende thuiswedstrijd: 23 juni Red Caps - Quick 3 14.30 LEUSDEN - Het zaterdagelftal van Roda'46 komt zaterdag in actie met als inzet het algeheel kampioenschap in het district West 1. Roda, dat zich eerder tot kampioen in de hoofdklasse en de afdeling Utrecht liet kronen, ontmoet zaterdag de kampioe nen uit de afdelingen Amster dam, Haarlem, Leiden en Noord-Holland. De tegenstanders van Roda zijn achtereenvolgens Opperdoes (Opperdoes), Alphia (Alphen aan de Rijn), DSC'74 (Haarlem) en ASSV (Lelystad). De wedstrijden, die twee keer 20 minuten duren, worden afgewerkt op de terrei nen van PVCV in Vleuten. De wedstrijden beginnen om 10.30 uur en duren tot 15.30 uur. De winnaar van nel loernooi zal het district vertegenwoordigen op de Nederlandse afdelings kampioenschappen. Programma Roda: 10.30 uur: Opperdoes (NH) - Roda'46 12.30 uur: Alphia (L) - Roda'46 13.30 uur: DSC'74 (H) - Roda'46 14.30 uur: ASSV (A) - Roda'46 Aanvankelijk leek het een spannende wedstrijd te worden. Na 2 volledige innings, was de score nog dubbel blank. In de derde inning kreeg werper Eli Blom problemen met zijn contro le. Dne maal 4 wijd op rij, waaruit 1 punt werd gescoord was aanlei ding om Bnan Barends het wer pen over te laten nemen. Hij wist deze inning snel te beeindigen, maar moest daarbij een tweede punt toestaan. In de gelijkmaken de slagbeurt kon Red Caps gelijk trekken, door 2 honkslagen op nj van de enige goede slagmensen uit het team; Nick van Vulpen en Edwin Verdonk. In de 4e inning viel het doek voor The Red Caps. Werper Brian Barends werd na enkele goede tikken en 3 tegenpunten vervan gen door de derde werper Geke Koelink. Ook hij werd goed ge raakt en moest daarbij 3 punten incasseren. De Leusdenaren presteerden vervolgens weer mets aan slag. zodat de tussen stand 2-8 was. In de laatste slag beurt sprokkelen de Huizenaren twee punten bij elkaar, met twee fraaie honkslagen. The Red Caps konden daar nog 1 punt tegen over stellen. Andre Hakvoort sloeg de bal zo ver dat Geke Koe link (zelf op de honken gekomen door een fout) makkelijk het der de punt kon scoren. Door dit re sultaat staat de Red Caps stevig op de laatste plaats m de compe titie. Hoewel de competitie nog LEUSDEN - Bridgeclub'80 houdt gedurende de maan den juni, juli en augustus bridgedrives op de maan dagavond. Niet-leden van de club kunnen zich omstreeks 19.45 uur melden aan de zaaL Plaats van handeling is boer derij Groot Krakhorst aan de Boldenkhof 18. De wedstrij den beginnen om 20.00 uur, inschrijfgeld bedraagt 5,-. De andere geplaatste dames van De Haaien, Tamara van Gorkom, Maneke Ruitenberg, Kim Bijle- veld, Sandra van Wegen en El- wine Hermans waren helaas min der fortuinlijk, maar wie weet lukt het hun om volgend week end nog een medaille in de wacht te slepen. Behalve dames zwemmen er na tuurlijk ook heren bij De Haaien En hoewel minder succesvol dan de dames, hebben ook zij een paar medailles in de wacht gesleept. Wemer van de Berg sleepte twee eerste plaatsen in de wacht op de nummers 100m vlinder slag en 200m vlinderslag. Zijn tijd op de vlinderslag van 1.20.4 houdt een persoonlijke verbete ring in. Naamgenoot maar geen familie Arjan van de Berg werd zoals verwacht le op de 100m schoolslag in een tijd van 1.32.2. Zijn best gezwommen tijd tot nu tot is 1.29 8. En met deze tijd staat hij vierde op de lijst van beste Nederlandse zwemmers gebo ren in het jaar 1980. Deze plaats geeft recht op deelname aan de Speedo-finales, een soort Neder landse kampioenschappen voor zwemmers onder de 12 jaar. De laatste medaille-winnaar bij de heren was Rogier Tolboom Hij werd 3e op de 100m vlinder slag in een tijd van 1.10.2. LEUSDEN - De twee teams van De Hakhorst, die dit jaar in de hoogste afdeling van de Ne derlandse jeu de boulesbond de buteren, hebben het in de ereklasse erg moeilijk. Na twee van de drie speelronden verke ren beide teams nog in degrada- tiegevaar. De Hakhorst 1 (Henk, Bauke en Kees Bokhorst) kwamen afgelo pen zondag tot twee overwinnin gen. Ze hebben nu dne van de tien partijen gewonnen. De Hak horst 2 (Errule Eskenazi, Hans en Joost Jacobs) zegevierde, net als in de eerste competitieronde, maar eén keer. Met twee over winningen uit üen wedstrijden knjgt dit team het wel heel erg moeilijk om zich te handhaven. Betere berichten zijn er uit de lagere klassen. In de derde klas se wist De Hakhorst 3 (Martin van Slingerland, Ton Jacobs en Rob van der Werve) weer vier van de vijf wedstrijden te winnen. Met acht gewonnen partijen neemt dit tnplette de eerste plaats in. Ook De Hakhorst 4 (Sieds Hoi- tinga, Roelof de Groot en Ruud Dam), dat in de vierde klasse uit komt, kwam tot vier overwinnin gen. In totaal heeft dit team nu ook acht gewonnen partijen, waar mee De Hakhorst 4 op de gedeel de tweede (promotie)plaats staat. Minder goed gaat het met De Hakhorst 5 (Bep en Bob Bloemen dal en Jan van de Mosselaar), dat slechts eenmaal zegevierde. Met dne gewonnen partijen moet dit team strijden voor behoud van een plaats in de vierde klasse. De Hakhorst 6 (Simon en Gré Jol en invaller Jos Schregardus) draait uitstekend in de vijfde klas se. Er werden dne van de vier partijen gewonnen, waardoor dit team van de zeven wedstrijden slechts één verloren heeft. De Hakhorst 7 (Rie Stet, Boel Joseph en Kees van den Heuvel) heeft het geluk met mee. Dne- maal werd rupt, met uitslagen als 13-12, verloren, maar de laatste wedstnjd leverde toch winst op. Dit team heeft nu dne punten uit zeven wedstrijden. Op zondag 9 juni is de laatste landelijke competitieronde. LEUSDEN - Het jaarlijkse 'Joop van Santen'-snel- schaaktoemooi van de schaakvererung Leusden is dit jaar gewonnen door Jaap de Jager. De ex-kampioen van Leusden - tegenwoor dig voor Amersfoort I uitko mend - scoorde 13 uit 15 en bleef daarmee Spakenbur ger Henk Pruys een vol punt voor. De derde plaats van voor Cor v Ingen (BDSV Bar- neveld) met 11 punten. Beste SVL-speler was Rene Stienen, die de vierde plaats deelde met Pieter de Jager De nieuwe SVL-kampioen Hans Peperkamp had een slechte derde voorronde en verzeilde daardoor in de B- groep. Een troost was dat hij die met overmacht won Hij scoorde 11 punten. De C- groep was voor de Nijker- ker Mante met 9 punten. Het totaal aantal deelnemers was 56, een aantal waarmee de organisatoren niet onte vreden waren. In de laatste ronde van de onderlinge competitie van de SVL gebeurde met al te veel bijzonders. Het opmer kelijkst was nog wel dat Hal- kes, de nestor van de club, weer eens het genoegen smaakte om een speler van het eerste team te vloeren. Bert Uneken overzag een kleine combinatie en kwam er daarna tegen de 81-jarige veteraan niet meer aan te pas. Voor Leusden III was er somber meuws. Leen Boo gaard moest in de derde zit ting van zijn afgebroken par tij tegen Huizen II in remise berusten, waardoor Leus den III in de derde klasse B gedeeld laatste werd. Op bordpunten is het team nu gedegradeerd. Uitslagen hoiscompetitie: Bayat - Van der Tang 0-1 Manshei - Van de Pol 0-1 Modin - S trui wig renuse Aghlani - Van Kleef Veenendaal - Gemts Valkenburg - Zaal Rietveld - Pasman J Nijhof - Van der Harst Halkes - Uneken Vos - De Rijke remise Afgebroken partij: H Peperkamp - de Rijke remise De eindstand aan kop: 1 H Peperkamp 2. A Peperkamp 3 De Rijke 4 Shahnzadeh 5. Vos 6. Velker 7. Van Baardewijk 8.Uneken 9. Moed 10. Van Tuyll Ook voor de verschillende groepsbekers kunnen de eindstanden worden ope- maakt. In groep 4 heeft Ga vin Zijlstra wel de meeste punten gescoord, maar hij heeft met het vereiste mini mum aantal partijen ge speeld om voor een beker in aanmerking te komen Groep 2: 1802 1764 1754 1736 1734 1730 1716 1715 1708 1703 1Agterberg 2. Elschot 3. Langman Groep 3: 1. Wisman 2 Halkes 3. Boogaard Groep 4: 1 G. Zijlstra 2. v Dalen 3. Valkenburg Groep 5: 1 Kampes 2 Aghlani 3. Modin 1700(11) 1684(12) 1675(14) 1678(13) 1670(15) 1631(22) 1595(31) 1580(36) 1578(37) 1617(29) 1548(42) 1531 (46) Uitslagen veldhandbal, eerste klasse vrouwen ASV-BSV BHC-HVN/Attila EMM-LHV 9-13 5-5 7-12 Uitslagen veldhandbal, tweede klasse A, mannen Baarn'70 - Fidelitas Laren 2 - Celeritas 2 LHV-BSV 2 13-18 11-11 14-19 Stand eerste klasse vrouwen 1. BSV 13-22 2. EMM 13-16 3. HVN/Attila 13-15 4. HvBS 12-14 5. LHV 13-14 6. Limvio 12-10 7. BHC 13-10 8. ASV 13-7 Programma eerste klasse vrouwen BHC - HvBS ASV - EMM Limvio - BSV HVN/Attila - LHV Stand tweede klasse A, mannen 1. Fidelitas 2. Fortissimo 2 3. Celentas 2 4. BSV 2 5. LHV 6. Baarn'70 7 Laren 2 11-22 10-14 11-12 11-11 11-9 11-5 11-3 Programma tweede klasse A, man nen Fidelitas - BSV 2 Baarn'70 - LHV Fortissimo 2 - Celeritas 2

Leusder Krant | 1991 | | pagina 13