leusder oortvarend Leos Gies is kampioen Tweede zege Antilopen Gelijk spel Roda-Al Jeugdwaterpolo Handballers LHV op dreef Achterveld speelt gelijk erenkool Eerste zege BCL Op het scorebord jDEN - De mannen-vol- jlers van Leos zijn de letitie gestart met een finning. Ondanks de wei- :oge verwachtingen won- Ie Leusdenaren met 2-3 Zeewolde. De vrouwen ,en zonder Anita Visser en ;th Overeem van Volen- In het thuishonk van de Izonder naam werd eind- 1-3. Beide trainers, Van en Van Garderen, waren den, maar vonden dat hun nog vastigheid en zui- >id misten. beide volleybalteams venen na afloop van het seizoen nogal wat spe- Bij de vrouwen vertrok- de spelverdelers, Erna iaaijer en Lia Keus en aller Narjan van Engelen- Bij de mannen zochten ;nden de aanvallers Erik )ijk, Edwin Meijerman en Dijkstra een andere club. ankelijk gaf ook spelver- Ronald van Doorn er de aan, maar vlak voor de besloot hij zich toch weer :e sluiten bij het team van rader. Trainer Van Doorn ook Niels Noorlander te ren bij Leos Ondanks de jeudige leeftijd van zijn ziet hij de toekomst met ouwen tegemoet. ,,De jon- hebben lichamelijk kwa- en en die zullen we moe- aan gebruiken. Als we de rek en de pass nog zuiver- kunnen gaan uitvoeren, iunnen we elke tegenstan- de promotieklasse partij We hebben weinig in de ploeg, dus zullen el moeten spelen. Er moet vat meer vastheid in de komen. En we moeten uk maken van de fysieke teiten van de jongens, die willen spetteren.'' het gepromoveerde rolde werden de tekenen miverheid al zichtbaar In •rste set was de spanning ie groot, daarna ging het De derde set werd nog :n als gevolg van een lere periode In vierde en set had de thuisclub ig meer in te brengen. Van Ti zette al zijn spelers in uitzondering van Jan-Al- Kootstra, die omgeturnd tot spelverdeler. ,,Door dere spelverdelers te heb- worden we minder kwets- Alle spelers komen in :ipe aan de bak, zodat men ouwen in elkaar krijgt, i met de snelle aanval dat de kracht van het worden, aldus Van olde - Leos 15-7. 15 en 7-15. 1-15, 15- itst viel mijn oog op de mde kop: 'Boerenkool- cement'. Het bericht ging de falende leiding van Holland. (Reizigers met •mming Middellandse Zee ffl hun maaltijden geser- op Wedgewood servies ik 'boerenkool'las, moest ireet denken aan de term tnkool-voetbal'. Vorig tn hebben we in deze nog gediscuseerd of er iprake kon zijn van 'boe- ool-korfbal'. De meningen over waren verdeeld. I is moeilijk het gerecht to kool te verklaren in hinatie met een sport. Toch het proberen. Persoon- vind ik boerenkool met lekker eten. Op voetbal fchter niet zozeer de wor- van toepassing, als wel de 'Ppot. de brij, het door-el- Sehusselde en het een- He van de boerenkool, voorbeeld is bet voethal hijenoord. Als u de wed- van vorige week woens- heeft gezien, dan kun je spreken van 'boeren- voetbal'. Zo slecht en toig spelen tegen een van hid omvallend en kram mend elftal, dat het kijken komisch werd. Ik heb jden niet zo genoten van voetbalwedstrijd. •moet u niet denken dat ik <?en Rotterdam heb: inte- hl. Daarom wil ik eindi- net een gedichtje van de 'vdammer Jules Deelder: ik nog voetbalde kreeg fns een bal zó hard tegen hoofd dat ik op slag niet kon denken!' hm e nou! En wanneer t'je dat het weer over zal Frits Schoenmaker De vrouwen moesten in Vo- lendam aantreden zonder de geblesseerde Anita Visser en Liesbeth Overeem. De laatste is geruime tijd uitgeschakeld door een schouderblessure. Bij Leos moest Astrid van de Burg, afkomstig van VCV uit Vee- nendaal, als nieuwe spelver deler worden ingepast. Trainer Evert van Garderen had voor aanvang van de wedstrijd ei genlijk geen idee waar zijn ploeg stond. ,.We hebben een zeer pittige voorbereiding ge had, waarin we alleen tegen teams uit de eerste divisie heb ben gespeeld. We zijn niet weg gespeeld, waar we verloren wel steeds. Tijdens de eerste set in Volendam zag ik al gauw dat we niet kansloos zouden zijn.'' Blessures De overwinning stemde hem dan ook tevreden, hoewel het spel natuurlijk voor verbete ring vatbaar is. Net als zijn collega bij de mannen mist Van Garderen vastigheid. ,,Dat kan ook niet anders als je nieuwe spelers moet gaan inpassen. Die moeten aan elkaar wennen en ook wennen aan het tempo in de wedstrijd. Daarom is het goed geweest dat we in de oe fenperiode veel tegen eerste di visie ploegen hebben gespeeld. Want op tweede divisie niveau kunnen we nu meekomen. Al leen moet de zuiverheid en concentratie, vooral bij de pas en de service, beter worden." Van Garderen was vooral te spreken over de goede wed strijdmentaliteit, want de voorsprong in de eerste en tweede set was steeds niet erg groot. De twee middenspelers van Leos vielen op in Volen dam. Charlotte van Pijkeren door uitstekend blokkeren en Astrid van Dijk door de eer- ste-tempo-aanvallen Na de winst in de eerste twee sets ver slapte het spel bij Leos ietwat, maar in de laatste set was de thuisclub uitgespeeld. LEUSDEN - Het eeste team van BC Leusden heeft de eer ste thuiswedstrijd tegen BC 't Slot 3 uit Zeist in winst kun nen omzetten. Beide mannen wonnen vrij overtuigend hun single. Ar thur Kappers met 15-7/15-11 en Peter Esko met 15-11/15-11. Helaas konden de vrouwen het niet bolwerken. Leonore van Zalinge verloor ruim in twee sets (5-11 en 3-11) en Ma- thilde Lawata was helemaal kansloos (3-11 en 2-11). Gezien de overwinningen uit de man- nenenkels zou de mannendub- bel een formaliteit moeten zijn. De praktijk is echter de enige juiste graadmeter, en de tegenstanders wonnen de eer ste set met 15-8. Toen kwam de Leusdense machine wat meer en beter opgang en moesten de heren uit Zeist eraan geloven: 15-6 en 15-10 De Leusdense- vrouwen kwamen in hun dub bel, die overigens niet slecht liep. nog wat klasse tekort te gen de sterke dames uit Zeist (9-15 en 8-15). De tussenstand was net als vorige week 3-3 en weer moesten de gemengd- dubbels de beslissing brengen. De mixeddubbel van Van Za linge en Kappers begon voor varend. Zij wonnen de eerste set met 15-12. In de tweede set konden ze net niet genoeg doordrukken: 14-15 In de derde set, ondertussen aange moedigd door Lawalata en Esko die in een 'vluggertje' hun tegenstanders van de baan hadden geveegd met 15- 10 en 15-4, stelden de Leusde naren orde op zaken en won nen deze beslissende set met 15-8 Het Leusdense team kon tevreden zijn met de uiteinde lijke winst van 5-3. LEUSDEN - Antilopen be gint aan te tonen dat het niet alleen aan korfballen, maar dat het ook tot het uiterste wil gaan. Zaterdag ondervond De Vinken dat. Antilopen hield de punten door een 7-6 over winning in Leusden. Meteen vanaf de start werd duidelijk dat De Vinken een geduchte tegenstander was, die tot de laatste snik keihard wilde werken voor resultaat. Voor Joyce Osnabrugge speelde Jeanette Jekel in de plaats. Irene Veenendaal had haar plaats weer in de eerste aanval ingenomen. Het eerste kwartier was een gelijk op gaande strijd, waarbij de eer ste aanval van Antilopen de korf niet kon vinden. De spel- patronen waren gevarieerd en goed van opzet, maar in de af werking mankeerde het no dige. Ondanks goed verdedi gen kon Antilopen niet voor komen dat de eerste doelpun- Pagina 13 ten van De Vinken waren. Met een afstandsschot, waarbij even onnodig veel ruimte ge geven werd en een doorloop bal werd de 0-2 achterstand een feit Buisman had echter goed begrepen, waarvoor hij in het eerste achttal staat. Met goed en agressief aanvallen, trok hij goed ondersteund door zijn gehele vak de stand recht: 2-2. De eerste aanval zette het goede aanvalsspel voort, echter nu met meer ef fectiviteit Irene Veenendaal, die beweeglijker speelde dan in voorgaande wedstrijden, bracht met twee verre af standsschoten een 4-2 voor sprong op het bord. Dit was het sein om door te drukken. Echter hoe anders pakte het uit. De Vinken kon zich in de laatste tien minuten van de eerste helft aan de scherpe verdediging onttrekken en kwam met 4-4 langszij. In de laatste minuut kreeg Antilo pen nog een straf worp mee, maar deze werd jammerlijk gemist. Verdediging De tweede helft toonde aan dat doelpunten erg duur wa ren. Door het uitstekende ver dedigen van beide partijen, maar ook door weinig geluk bij doelpogingen werd er een lange periode niet gescoord. Uiteindelijk was het Vinken die 5-4 liet aantekenen. De ploeg zette zijn schouders on der het karwei en begon de laatste twintig miunten met een offensief. Maaike Geutjes trok de partijen gelijk met een doorloopbal. Daarna was het Buisman die met een afstands schot 6-5 liet aantekenen. Hier stokte het even. De verdedi ging, met Geutjes in een hoofdrol, hield de zaak goed dicht Evelien van Rooyen was een aantal malen zeer dicht bij een doelpunt, maar de verlossende 7-5 wilde niet komen. Coach Brandsma besloot Es ther Versteeg in te laten val len. Met nog meer korfge- richte acties werd eindelijk toch de strafworp aan Esther Versteeg gegeven, die Van Rooijen in twee eerdere situa ties al had moeten krijgen. Jack den Heyer maakte geen fout op de slip en Antilopen nam een 7-5 voorsprong In de laatste tien minuten bewees Antilopen tegen de druk be stand te zijn. De verdediging ging nog één maal de fout in, maar daar bleef het bij. De tweede winst was een feit. An tilopen is weer een stapje ver der. Maaike Geutjes (links) komt hier nog te laat.. ....in de wedstrijd tegen De Vinken was Antilopen het sterkst, (foto's Hans Roggen) LEUSDEN - A-junioren Roda'46 hebben de punten ge deeld met Saestum. Ongeveer 300 toeschouwers zagen in de eerste helft twee goed spelende teams. Gedu rende deze helft had Saestum wel het beste van het spel. Met gevarieerd aanvalsspel en spitsen die veelvuldig van po sitie wisselden werd de verde diging van Roda onder druk gezet. De beste kansen waren dan ook voor de bezoekers, doch gelukkig voor Roda stond hun vizier niet al te scherp. Even zag het er naar uit dat de rust zou aanbreken met een 0-0 stand, maar vlak voor rust kon de snelle spits een uitge speelde aanval doeltreffend afronden. 0-1. Na de thee werd er door de Leusdenaren hard gewerkt om onder de druk van Saes tum uit te komen, hetgeen ook redelijk lukte. Er ontstonden kleine kansen maar steeds was de lange Saestum-keeper ter plaatse om het gevaar te keren. Het zou voor Roda een kwestie van de lange adem worden. Met nog een kwartier op de klok wilde trainer Bakker de aanval gaan versterken door laatste man Ronald Hooger- brugge naar voren te sturen. Nog voor het sein van deze ac tie was gegeven scoorde Roda al tegen. Nudogan Hamurcu ontving de bal op rechts en gaf in een keer voor. De bal schampte het hoofd van een Saestum-verde- diger waardoor deze over de keeper heen vloog en Tom de Boer het leder eenvoudig voor het intikken had. 1-1. Het laatste kwartier werd hierdoor erg spannend. Zowel Roda als Saestum kregen nog kleine kansen maar gescoord werd er niet meer. LEUSDEN - Dit seizoen is De Haaien nog ongeslagen, door van de Amer met 7-4 en van de Watervlo met 15-5 te winnen. Het was nu de beurt om tegen de Vuursche te spelen. Dit werd vooraf als sterkste te genstander gezien. Maar al snel stond het 5-0. Ruben Tol boom had al na 14 seconden gescoord. Na wat overleg met de coach Ronald Bart begon nen we het tweede partje zeer gemotiveerd, al snel stond het 6-0 en 7-0. Maar door een te genaanval kreeg de Vuursche ACHTERVELD - Achterveld heeft verdiend een punt ge pakt. Tot twee keer toe werkte het een achterstand weg tegen het in de midden moot staande SVF uit Cothen. In de opstelling waren twee wijzigingen aangebracht. Pe ter van Ruitenbeek speelde linksbuiten en Erick Hak speelde laatste man. Hierdoor zaten Erik de Jong en Corno Kok op de bank. In het doel stond wederom Gerbrand van Zandbrink, in valler voor de geblesseerde Gerard van Bedum. De beginfase was duidelijk voor de ploeg uit Cothen. Met snelle aanvallen over de vleugels zette ze de Achtervel- ders onder druk. Dit resul- In Hulshorst werd Milan Gies van ponyclub De Treekerruiters op zijn pony Koedijks Truusje rayonkampioen springen. Ook ande re ruiters behaalden uitstekende resultaten. Voor rij-instructeur Erik van Heugten was het verheugend te zien dat zijn pupillen zo goed voor de dag kwamen in deze wedstrijden. teerde ook in een paar kansen, maar deze werden niet benut. In de twintigste minuut mocht SVF een corner nemen en deze bal kreeg Fred van de Pol te gen zijn schouder en de scheidsrechter vond het nodig hiervoor een penalty te geven Heel Cothen lag in een deuk en stond te gniffelen toen de penalty werd benut, 0-1. Achterveld ging direct op zoek naar de gelijkmaker. Op links speelde Van Ruiten beek drie man uit, maar het "tikkie terug" werd goed doorzien door een verdediger van SVF. Achterveld kreeg hierna nog een paar kansjes maar deze werden niet benut. Achterveld kwam nog een keer goed weg toen een speler van SVF de bal vanaf de zes tien op de lat schoot In de tweede helft was Achter veld de betere ploeg Na een uur spelen was het Kees van de Breemer die de bal goed voor gaf. Zijn broer Gerard kon simpel 1-1 binnentikken. In de tweede helft kreeg SVF welgeteld één kans De spits speelde twee verdedigers uit schoot, geheel tegen de ver houding in, 2-1 binnen. Hiema was het eenrichtingsverkeer. Tien minuten voor tijd was het Van Ruitenbeek, die de bal uit een voorzet kon in schieten De bal werd duidelijk achter de doellijn door een speler van SVF weggeschoten zodat de eindstand 2-2 werd. Achterveld pakte zodoende verdiend een punt uit Cothen. Opstelling: Gerbrand van Zandbrink, Fred van de Pol, Erik Hak, Jerry Houtveen, 75e min. Corno Kok, Henk van Rijnsoever. Kees van de Breemer, Harry van Dalen, Rob de Vette, Jeroen Tolboom, Gerard van de Breemer, 65e min. Erik de Jong en Peter van Ruitenbeek LEUSDEN - Dc handballers van LHV raken, naarmate het vcldseizocn vordert, steeds beter op dreef. De vrouwen stelden zich zaterdag kandi daat voor een hoge eindklasse ring in dc eerste klasse, door subtopper HvBS met forse cij fers terug te wijzen: 7-14. De mannen boekten de tweede winst van dit seizoen en ver lieten en passant de onderste regionen in de tweede klasse. Houten 2 werd op eigen terrein aan de Leusdense zegekar ge bonden: 8-23. De vrouwen speelden in Bunschoten de beste wedstrijd van het seizoen tot nu toe. Het altijd lastige HvBS, dat in de rangschikking gelijk stond met de Leusdenaren, werd in eigen huis kansloos opgerold. In no-time stond de blauw/witte formatie van trainster To Schoenmakers met 0-3 voor, via treffers van Carla Mossel en Jeanette Kok (2x). Toen BS iets terugdeed, deelden de Leusdenaren, via Jessica van de Brink, Jeanette Kok en Hetty Tessels, in hoog tempo de volgende tikken uit en voor de pauze was de wedstrijd al zo goed als gespeeld: 2-6. Toch nam LHV na de veld- wisseling geen gas terug en ging door waar het gebleven was. Hetty Tessels en Jeanette Kok deelden in het begin van de tweede helft meteen de ge nadeklap uit, door ieder twee keer succesvol af te ronden De stand werd daarmee naar 2-10 getild. Het dieptepunt voor de thuisploeg was gekomen toen opnieuw Hettv Tessels de score op 5-14 in Leusdens voordeel bracht en daarmee het verschil op niet minder dan negen tref fers. Dat verschil zouden de Leusdenaren ook niet hele maal kunnen handhaven In de slotfase waren de gastvrouwen nog twee keer succesvol en ga ven de score daarmee een iets dragelijker aanzien. Trainer To Schoenmakers was uitermate ingenomen met de prestaties van haar team: „We hebben vandaag de beste wedstrijd uit het hele seizoen gespeeld. Het is leuk om te zien dat alles gaat lopen. In zo'n wedstrijd valt alles op z'n plaats. En we hebben als team geopereerd. Er waren geen echte uitblinkers. Als we zo spelen, kunnen we bovenin deze klasse gaan meedraaien. een viermeter mee, waardoor het 7-1 werd. Na het derde partje stond het 10-2 De nieuwkomer Marco Schekker- man maakte via een duikbal 8-2 en Rene van der Vlist scoorde met een boogbal 9-1. Door een tegenaanval werd het 9-2. Maar door snelspel scoorde Rob van Wega vlak daarna 10-2. Het vierde partje begonnen we weer snel door een harde bal van Rene van der Vlist: 11- 2. Ondanks het sterke spel van de Haaien werden ze in het vierde partje ingelopen, nadat Marco Schekkema nog een keer gescoord had. De eind stand: 12-5. De winst van de Leusdena ren heeft tot gevolg dat de ploeg inmiddels een derde plaats inneemt, één punt ach ter Laren 2 en drie punten achter lijstaanvoerder UDSV. Overigens blijft de strijd in de hoogste afdelingsklasse uiter mate spannend. Het verschil tussen nummer drie LHV en de ploegen die de laatste plaats delen, (BHC, ASC 2 en HVN/ Attila) bedraagt ook niet meer dan drie punten Doelpuntenmakers LHV: Jea nette Kok (6x), Hetty Tessels (5x), Carla Mossel (2x) en Jessi ca van dc Brink. De mannen lijken in navol ging van de vrouwen, op de weg terug. De Leusdenaren, die een moeizame start van de competitie kenden, raken langzaam op dreef en pakten in de laatste drie duels vier pun ten Alleen tegen koploper Ce- leritas moesten de LHV-ers dinsdag toegeven dat de ploeg een maatje te groot was Tegen hekkcsluiter Houten 2 lieten de Leusdenaren zondag echter zien dat de ploeg wel degelijk aanspraak kan maken op een plaatsje in de tweede klasse. In hoog tempo werd de Hou- tense ploeg opgerold, zonder dat de geel/zwarten daar veel tegenover konden stellen. Het resulteerde in een hoge score, die volgens trainer Ed Davids echter nog veel hoger had kun nen uitpakken als er zorgvul diger met de kansen was omge sprongen. „We hadden wel veertig doelpunten kunnen maken", aldus de oefenmees- ter, die desalniettemin al zeer tevreden was met de twee punten die werden binnenge haald 8-23. Eén en ander heeft tot gevolg gehad dat de Leusdenaren voorlopig de gevarenzone heb ben verlaten LHV klom naar de zesde plaats in de rang schikking, waarmee Houten en HvBS 2 op dit moment in de hoek terecht zijn gekomen waar de klappen vallen. In de huidige vorm moet de Leus dense ploeg zondag in staat geacht worden de positie in de tweede klasse B verder te ver beteren. Dan komt, op de slot dag van de eerste helft van de veldcompetitie, UDSV uit Utrecht op bezoek, dat in de rangschikking één plaats bo ven de Leusdenaren staat. Voetbal zo. Voetbal za. Uitslagen hoofdklasse (zondag) Uitslagen vierde klasse D (zater Sporting-Roda'46 1-1 dag) DEV - Ultrajectum 2-1 WJ - Bloemenkwartier 0-1 Batavia - Scherpenzeel 5-3 Hierden - VOP 4-1 Olympia - Nederhorst 6-1 Renswoude - TOV 3-0 Celeritudo - WZA 0-3 Eemdijk - Terschuurse Boys 4-2 MSV - Hertha 1-1 Musketiers - FC Horst 2-0 Roda'46-SDCP 1-2 Stand hoofdklasse (zondag) Stand vierde klasse D (zaterdag) 1. Batavia 5-10 1 SDCP 5-8 2 WZA 5-9 2 Hierden 5-8 3. Olympia 5-9 3 WJ 5-7 4. MSV 5-5 4 Roda'46 5-7 5 DEV 5-5 5 Renswoude 5-7 6. Roda 5-5 6. Eemdijk 5-6 7. Hertha 4-4. 7 Bloemenkwartier 5-5 8 Scherpenzeel 5-3 8. Musketiers 5-4 9. Ultrajectum 5-3 9 VOP 5-2 10. Sporting 5-3 10. Horst 5-2 11. Nederhorst 4-2 11 Terschuurse Boys 5-2 12 Celeritudo 5-1 12 TOV 5-2 Programma hoofdklasse zondag Programma vierde klasse D WZA - Roda'46 geen programma Batavia - DEV Olympia - Sporting Nederhorst - Ultrajectum Scherpenzeel - Hertha Hockey Hockey Uitslagen eerste klasse A (mannen) Uitslagen eerste klasse B (vrou- Kieviten - Tempo 1-0 wen) Leusden - DSHC 2-1 Voordaan - HBS 3-2 Ring Pass - Asvion 1-0 Randwijck - Huizen 4-1 Tempo'34 - Evergreen 3-4 Gooische - Amersfoort 2-1 Roomburg - Voordaan 2-0 HIC - Leusden 1-0 Rood/Wit - Strawberries 1-2 Stand eerste klasse A (mannen) 1. Leusden 5-9 Stand eerste klasse B (vrouwen) 2 Evergreen 5-8 1 HIC 5-9 3. Roomburg 5-7 2 Rood/Wit 5-8 4. Ring Pass 5-6 3. Strawberries 5-7 5. Voordaan 5-5 4 Gooische 4-6 6 Asvion 5-5 5. Voordaan 5-5 7. Kieviten 5-5 6. HBS 5-4 8. Tempo'34 5-3 7 Randwijck 5-4 9. DSHC 5-2 8 Amersfoort 5-3 10 Tempo 5-0 9 Huizen 4-1 10. Leusden 5-0 Programma eerste klasse A (man Programma eerste klasse B (vrou nen) wen) Competitievrij Competitievrij Handbal Handbal Uitslagen eerste klasse (vrouwen) Uitslagen tweede klasse B (man HvBS-LHV 7-14 nen) ASC 2-UDSV 6-11 HvBS 2-UDSV 3 14-15 EMM-BHC 8-4 Fortissimo 3 - Celeritas 2 11-9 Laren 2 -Van Riet HVN/Attila 9-8 HHC2 - Baarn'73 Houten 2 - LHV 8-23 Stand eerste klasse (vrouwen) Stand tweede klasse B (mannen) 1 UDSV 6-10 1 Celeritas 2 6-10 2. Laren 2 6-8 2. Fortissimo 3 6-9 3 LHV 6-7 3. Baarn'73 6-8 4 EMM 6-6 4 HHC2 6-6 5. HvBS 6-5 5 UDSV3 6-6 6 Van Riet HVN/Attila 6-4 6. LHV 6-5 7 ASC 2 6-4 7 HvBS2 6-4 8 BHC 6-4 8 Houten 2 6-0 Programma eerste klasse (vrou- Programma tweede klasse B wen) Celeritas 2 - HvBS 2 BHC - HvBS Baarn'73 - Houten 2 Laren 2 - EMM Fortissimo 3 - HHC 2 LHV - ASC 2 LHV - UDSV 3 UDSV - Van Riet/HVN-Attila Volleybal Voetbal zo. HHHHH Uitslagen promotieklasse (man- Uitslagen eerste klasse B (zondag) nen) Odijk-VSK 2-1 Zeewolde - LEOS 2-3 KDS-HDS 0-1 Harderwijk 2 - ESV 1-3 SVF - Achterveld 2-2 AGAVS-OMS 1-3 Sterren wijk - RUC 0-3 Facit/Gemini - Renswouw 1-3 Amsvorde - Bunnik 2-1 Vollkei 2 - Brezan/SSS 2 1-3 DWSV-Odin 0-0 Volkei 3 - Harderwijk 3 1-3 Stand promotieklasse Stand eerste klasse B (zondag) 1 OMS 2-5 1. Amsvorde 5-9 2. Brezan/SSS 2 1-0 2.HDS 5-8 3. Harderwijk 3 1-3 3 Odin 5-6 4. Renswouw 1-3 4. Sterrenwijk 5-5 5. ESV 2-3 5 Achterveld 5-5 6 LEOS 1-2 6 Odijk 5-5 7. Zeewolde 1-1 7.VSK 4-4 8 AGAVS 1-0 8. Bunnik 5-4 9 Facit/Gemini S 1-0 9 SVF 5-4 10. Harderwijk 2 1-0 10.DWSV 5-4 11 Vollkei 2 1-0 ll.KDS 4-2 12 Vollkei 3 1-0 12.RUC 5-2 Programma promotieklasse Programma eerste klasse B (zon ESV - AGAVS dag) Brezan/SSS 2 - Renswouw KDS - Odijk Zeewolde - Facit/Gemini SVF - DWSV OMS - Vollkei 3 Sterrenwijk - Amsvorde Harderwijk 3 - Vollkei 2 RUC - Odin Leos - Harderwijk 2 Achterveld - VSK HDS - Bunnik Uitslagen tweede divisie B (vrou wen) Vezeno/Zaanstad - Madjoe 2-3 Riva/Rijswijk - Dinto 3-1 Korfbal Amsterdam - News/OVRA 1-3 DeltaLlovd2-Stam/Sovoco2 3-0 Volendam - LEOS 1-3 Quelderduijn/Seahawks - Shot 1-3 Uitslagen eerste klasse F Antilopen - De Vinken 7-6 Stand tweede divisie B De Meeuwen - VEO 4-4 1. Shot 2-6 Fiducia - De Meervogels 10-10 2. Riva/Rijswijk 1-3 Pernix-Snel 15-14 3. Delta Lloyd/AMVJ 2 1-3 4Leos 1-3 5. News/Ovra 1-3 Stand eerste klasse F 6. Madjoe 1-2 1 Fiducia 5-8 7. Vezeno/Zaanstad 2 1-2 2 Pernix 5-8 8. Quelderduijn/Seahawks 1-0 3. Snel 5-6 9. Stam/Sovoco 2 1-0 4. De Vinken 5-5 10.Amsterdam 1-0 5. De Meervogels 5-4 11. Volendam 1-0 6 Antilopen 5-4 12.Dinto 1-0 7 VEO 5-3 8. De Meeuwen 5-2 Programma tweede divisie B Volendam - Quelderduijn LEOS - Delta Llovd/AMVJ 2 Stam/Sovoco 2 - Amsterdam News/Ovra - Riva/Rijswijk Dinto - Vezeno/Zaanstad 2 Madjoe - Shot Programma eerste klasse F De Meervogels - VEO De Vinken - De Meeuwen Pernix - Antilopen Snel - Fiducia

Leusder Krant | 1991 | | pagina 13