leusder Krant. Dames Leos stunten bij de koploper Nieuwe zege voor BCL Nuttige zege Roda-Al Hoog kerstbezoek bij Eurofleur Historische zege Roda(zo) in Nederhorst den Berg LHV trekt bij ASC in streekderby aan kortste eind Linksbinnen jntaamvoetbal Op het scorebord Verjaardagsfeestje bij DA Voensdag 27 november 1991 Pagina 15 EUSDEN - De vrouwen-vol- jvballers waren afgelopen alerdag opnieuw goed voor en regelrechte stunt. In Enk- uizen werd de nummer twee an de ranglijst met 2-3 versla- en. Ondanks het gemis van en viertal basisspelers wisten e Leusdenaren Mad joe de eer- te nederlaag van het seizoen oe te brengen. Riva/Rijswijk laakte dankbaar gebruik en iep twee punten uit op Mad- >e. De mannen van Leos vcrlo- en bijna alweer een week gele en van het tweede van Bre- an/SSS. Na het forse verlies de eerste set boden zij de arnevelders in de overige sets jed tegenspel. Maar verder an winst in de tweede set ivam Leos niet. Voor aanvang van de wed- rijd in Enkhuizen waren de irwachtingen niet al te hoog spannen. Door een op de aining opgelopen rugblessu- kon aanvoerder Marja Bruin iet meedoen. Bovendien was strid van Dijk verhinderd oor de twee langdurige bles- ïres van Liesbeth Overeem en strid van den Burg moest ainer Evert van Garderen |n formatie aanvullen met :ee spelers uit het tweede en n uit het derde. Eén daarvan, i>na Steenman (vroeger be- ind onder haar meisjesnaam e Koning), verving in de tweede set Alemke van Deern- ter en deed het dermate goed dat zij de rest van de wedstrijd in het veld bleef. In de eerste set werd Leos snel naar een 15-6 nederlaag gespeeld; ook al omdat de Leusdenaren in een andere op stelling moesten spelen. Na dat verlies gaf Van Garderen zijn team de opdracht alles of niets te spelen. ,.En dat leverde re sultaat op. De service begon te lopen, waardoor we druk kon den opbouwen Maar ook aan het net speelde we met inzicht. De pnkbal leverde de nodige punten op," aldus Van Garde- ren. In de derde set werd het goede spel voortgezet en kwam Leos op een onverwacchte 1-2 voorsprong. In de vierde set echter zette de thuisclub echter alles op alles en won die met maarliefst 15-5. De veerkracht bi] Leos was opnieuw erg groot. In de vijfde en beslissen de set zetten de Leusdense volleyballers Madjoe de pin op de neus. „Tussen de vierde en de vijfde set hebben we ons weer even teruggetrokken in de kleedkamer. Alles weer even op een rijtje gezet En ze hebben zich zeer goed hersteld. Over de mentale weerbaarheid ben ik tevreden. Ondanks het gemis van een aantal spelers zijn we op de weg terug en gaat het iedere week beter." volgens de optimistische Van Garde ren. Madjoe - LEOS 2-3 (15-6, 8-15, 12-15, 15-5 en 12-15) Omstandigheden De mannen-vollevballers van Leos moesten vorige week donderdag al naar Barneveld voor de wedstrijd tegen Bre- zan/SSS 2 De Leusdenaren moesten zonder trainer Bert van Doorn en middenaanvaller Evert Kruiswijk afreizen Leos keek alleen in de eerste set op tegen de thuisploeg. „Ze waren toch wel een beetje geïntimi deerd; net als de week daar voor tegen Rensouw. Zeker ge zien het feit dat Brezan toch bi] de bovenste drie hoort." zei as sistent-coach Martin Joosten In ruim tien minuten was zege met 15-3 voor de thuisclub. In de tweede set gooiden de Leus denaren alle schroom over boord en gaven zij Brezan goed partij Na steeds tegen een achterstand aan te hebben ge keken, kwamen zij terug tot 10-10. „Vanaf dat moment be gon het ook ineens beter te draaien Er werd dieper geser veerd, waardoor de aanval van Brezan stokte." Na de winst in de tweede set zette Leos het goede spel in derde set voort. Maar bij een 1-5 voorsprong kwamen de Barnevelders door persoonlijk fouten van de Leusdense ploeg weer terug in de wedstrijd. Tot 11-11 ging het lange tijd gelijk op, maar op die gelijke stand gaf de scheidsrechter in inge slagen bal van Klaas-Jan Hut ten uit. Joosten: „Ik geef niet graag af op scheidsrechters, want dat heeft geen enkele zin. Maar als hij op zo'n cruciaal moment anders beslist, loopt de wedstrijd misschien anders Je weet het niet." Ook in de vierde set gingen beide partij en gelijk op tot 11-11 Drie aanvalsfouten van Leos bracht het tweede van Brezan/SSS uiteindelijk de 3-1 zege. Joos ten zag over de gehele linie toch een voortuitgang in het spel van Leos „Gegeven de omstandigheden hebben we een goede wedstrijd gespeeld Het gaat veel lekkerder dan vo rig seizoen. We zijn nu meer een team De jongens zijn en thousiast en ze hebben lol; dat is belangrijk." Hij is er van overtuigd dat Leos de komende wedstrijden punten gaat halen. Want die zijn ondanks de zichtbare voortuitgang na tuurlijk hard nodig Brezan/SSS 2 - LEOS 3-1 (15- 3, 11-15, 13-15 en 15-11) LEUSDEN - De eerste re- irnwedstrijd van BCL tegen 't lot uit Zeist leverde weer eens vee winstpunten op. De eerste trenenkel werd verloren door rthur Kappers met 15-7 en ï-5. Peter Eslo maakte de Lssenstand weer gelijk door in ne sets van z'n tegenstander winnen: 15-6/11-15/15-12. 1 eonore van Zelinge moest ook e winst aan haar tegenstand- laten met 11-4 en 11-6. thilde Lawalata trok de id weer recht door een zeer d gespeelde single in winst te zetten: 11-8/12-9. Tus- ?2 Lantaarnvoetbai Zo iverd voetbal van de SV Acht er- Id vorige week betiteld 'Lan- hoge ballen en weinig op- uw', schreef onze verslagge- Deze omschrijving doet sterk denken aan Engels et bal'kick-and-rush' noe- ?n ze het daar. Lange halen uw thuis, hoor je ook wel ns zeggen. De wedstrijd te- D WS V was saai en statisch 'eest. Dat kun je van een igels duel meestal niet zeg- Daar gebeurt van alles in strafschopgebied, omdat itten bereid zijn negentig huten lang voluit te gaan. \t het niet altijd even mooi is, )rdt de vele toeschouwers op koop toe genomen. Het begrip 'lantaarnvoetbai' ik nog niet eerder tegenge- men. We kennen wel de term drager van de rode lan- \rn', zo noemt men de club onderaan staat. De precieze tekenis heb ik niet kunnen hterhalen, maar volgens mij mt de verklaring dat de laat- wagon van een treintstel altijd voorzien van een ie lantaarn heel dicht in de urt. Overigens zijn er ook 'Iers die 'nog geen lantaam- il kunnen passerenDie be- ikken in de regel niet overal 'eel techniek. Zou lantaarn- •tbal in het verlengde daar- liggen of is zoiets als tech- k toch al met een lantaarn- te zoeken? let is te hopen dat de voet- Vers niet met een 'Dioge- lantaarngaan rondlopen, t wil zoveel zeggen dat ze een ontevreden ijver op k gaan naar de juiste vorm Griekse filosoof leefde ruim rhonderd jaar voor Chris- Hij wordt een cynische 'sgeer genoemd. Zijn leer vatte onder andere autarkie t overleven van staten zon- hulp van buitenaf) verster- i (vasten), verbondenheid de natuur en kosmopolitis- (wereldburgerschap). Vol- de overlevering leefde genes in een ton. Nu is dat >r voetballers wel een heel stische ingreep, maar vol 's mij kan het verdiepen in leer van Diogenes op zich n kwaad 'n dat allemaal vanwege een taarntje Frits Schoenmaker senstand na de singles: 2-2. De herendubbel van Peter en Ar thur liep bij vlagen gesmeerd en werd eigenlijk makkelijk gewonnen met 15-12 en 15-8 De damesdubbel van Mathilde en Leonore werd een spannen de partij. De eerste set wonnen de Leusdense dames met 15- 11. De tweede set werd krap verloren met 12-15. Halverwe ge de derde set hadden Mathil de en Leonore een voorsprong van 8-2, maar daar zou nog slechts één puntje bijkomen Setverlies met 9-15 en een stand van 3-3. Voor de derde keer dit seizoen moest men proberen om via de gemengd dubbels de winst binnen te ha len. Het eerste gemengd dubbel van Leonore en Arthur liep uit stekend (maar bij de tegen standers ook) en werd daarom moeizaam gewonnen met 18- 15 en 15-10. Ondertussen had den Mathilde en Peter weder om in een vluggertje (zij lijken er patent op te hebben) hun tegenstanders opgerold met 15-3 en 15-4. Einduitslag 5-3. Volgende week speelt het eer ste team thuis tegen koploper Smashing uit Wychen. Uitslagen: BC't Slot 3-Leusden 1 3-5 Leusden 2 - Zeewally 1-7 Leusden 3 - Hooglanderveen 4-4 Zeist - Leusden 4 7-1 Leusden 5-KBVA 0-8 Leusden 6 - Hoogland 5-3 LEUSDEN - Het eerste elf tal van Roda-zondag ging met angst en beven naar Neder horst den Berg. Nog nooit had Roda immers gewonnen van Nederhorst. Het kleine veld, de entourage, hadden kennelijk altijd parten gespeeld om tot een positief resultaat te komen. Trainer Piet Mackaay had Sander Vcrzuu op de rechts backplaats geposteerd ten koste van Ferry Houtveen, ter wijl Henk Strijbos de niet ge heel fitte John Jansen verving. Twee omzettingen ten opzichte van vorige week, die goed zou den uitpakken. De Leusdena ren wonnen met 0-2. Nederhorst, dat gesterkt was door de overwinning op VVZA van vorige week trachtte Roda van begin af aan onder druk te zetten Maar de Roda-ploeg is in vorm en gaf Nederhorst geen enkele kans. Dit initiatief le verde al snel resultaat op. In de 8e minuut werd Remco Bos man aan de zijkant op het mid denveld fors onderuit gehaald Tot ieders verbazing ontving de speler van Nederhorst zelfs geen boekmg voor deze zware overtreding. Meindert Vlug zette zich achter deze vrije trap, bracht de bal hoog het strafschopgebied in en Sander Zaal kopte de bal hard achter de verraste Nederhorst-doel- man: 0-1. Wie dacht dat Nederhorst te rug zou komen, kwam bedro gen uit. Roda bleef het beste van het spel houden en kleine kansen creëren. Zo was het in de 17e minuut Bob Schoordijk die sterk door ging, zijn schot leverde echter slechts een cor ner op. Dat was ook het geval toen drie minuten later Steffen Chang de bal doorkopte en Henk Strijbos bediende. Ook Strijbos zijn schot werd tot corner verwerkt. In de 25e mi nuut kwam Nederhorst ge vaarlijk door, maar de attent keepende Michel Vrijhoef voorkwam een gelijke stand. Enkele minuten voor het rust- signaal kroop de thuisclub door het oog van de naald toen Steffen Chang in het zijnet schoot. In de rust maakte trainer Piet Mackaay de ploeg nog eens extra duidelijk, dat alleen maar door inzet een positief resultaat te behalen was in Ne derhorst den Berg. En dat knoopte de Roda-ploeg goed in zijn oren. Na de pauze trachtte Nederhorst meer pressie op het Roda-doel uit te oefenen. Maar de concentratie was goed bij de Leusdenaren, waardoor de gasten geen enkele doelrijpe kans kregen. In de 18e minuut werd het pleit eigenlijk defini tief voor Nederhorst beslecht Roda kreeg net buiten het strafschopgebied een vrije trap te nemen, toegekend door scheidsrechter Van Doorn. Strijbos liet deze kans niet on benut en knalde de bal snoei hard in de kruising: 2-0 In de resterende tijd contro leerde Roda de wedstrijd vol komen. Waar in het verleden nog weieens fouten werden ge maakt: de verdediging, klopte het deze middag goed. Doel man Vrijhoef vertolkte een hoofdrol, terwijl ook zijn ver dedigers, Verzuu, Aarnoud Lolkama, Jeroen Zaal en Bob Schoordijk een sterke wed strijd speelden. De overwin ning op Nederhorst wordt ze ker in de geschiedenisboekjes van Roda genoteerd, maar is tevens een geweldige opsteker voor de derby zondag in Leus den tegen VVZA. Opstelling. Michel Vrijhoef, Sander Verzuu, Aarnoud Lolkama, Jeroen Zaal, Bob Schoordijk, Rem co Bosman. Meindert Vlug, Sander Zaal (John Jansen), Sander Schim mel, Henk Strijbos, Steffen Chang (Henk Weishaupt) LEUSDEN - De vrouwen handballers van LHV hebben in een uitermate spannende en sportieve streekderby tegen ASC'91 uit Amersfoort uitein delijk aan het kortste einde getrokken. De Leusdenaren, die in de eerste helft het beste van het spel hadden, schoten na rust aanvallend tekort: 8-7. „De wedstrijd was bijzonder sportief en dat vind ik een enorme opsteker. Dat is in het verleden weieens anders ge weest. Dan waren de wedstrij den tussen het toenmalige Amersfoort en LHV altijd enorm beladen. Ik ben blij dat dat er zondag af was." LHV- trainer To Schoenmakers toonde zich teleurgesteld over het feit dat beide punten in Amersfoort bleven, maar was bijzonder te spreken over het LEUSDEN - Roda Al heeft afgelopen zaterdag een be langrijke thuisoverwinning behaald op Zuidvogels uit Hui zen. De Huizenaren stonden op de voorlaatste plaats met drie punten, terwijl Roda een plaats daarboven stond met zeven punten. Door deze overwin ning neemt Roda nu definitief afstand van de onderste twee plaatsen. Tevens betekende deze overwinning de eerste thuiswinst van dit seizoen. Het werd een wedstrijd vol inzet en vechtlust. Roda was gewaar schuwd voor Zuidvogels ge zien het resultaat uit de eerste wedstrijd. Destijds werd een 3-0 voorsprong uit handen ge geven en verloren met 4-6. Zuidvogels bleek echter geen schim meer van de ploeg uit de eerste wedstrijd. Vanaf het be gin kon Roda het initiatief naar zich toe trekken Echte kansen waren er in het begin nog niet. Het spel was onrustig en de combinaties niet zuiver en te moeilijk. Het duurde tot de 25e minuut dat Jeroen van Gaal tweemaal een kans tot scoren kreeg. Bij de eerste kans ver dween de bal nog over het doel, maar de tweede kans was raak Hij ving een slechte uittrap van de keeper op, speelde een ver dediger uit en lobte de bal over de uitgekomen keeper: 0-1 Dit was tevens de ruststand Na de thee hadden de aan wijzingen van trainer Bakker hun uitwerking met gemist De snelheid van handeling werd hoger en vervolgens ook de druk op het doel van Zuid vogels. Reeds na 15 minuten had dit succes Een diepte-pass op Je roen van Gaal leek in eerste instantie nog op niets uit te lo pen. maar een fraaie kap-be- weging zette de keeper en de verdediger op het verkeerde been: 2-0. Hiermede wat het grootste verzet van Zuidvogels ook verdwenen. De aanvals- kracht was minimaal. Slechts éénmaal moest keeper Niels Terweij handelend optreden om een doorgebroken aanval ler af te stoppen Met nog 15 minuten te spelen werd Mus tafa Hamurcu in het veld ge bracht voor de lichtgeblesseer- de Mark-Jan Gieben. Het was een invalbeurt waar iedere speler van droomt. Nog geen 30 seconden in het veld snelde hij achter een dieptepass aan, liet twee verdedigers zijn hielen zien en scoorde snoeihard Ro- da's derde treffer binnen. Het verdere verloop van de wed strijd kende geen spectactulai- re hoogtepunten meer zodat de eindstand werd bepaald op 3-0 voor Roda. Een regelmatige overwinning die veel zelfver trouwen zal geven voor de ont moeting van aanstaande zater dag uit tegen BVC uit Biltho- ven. Roda '46 Zondag Nederhorst 1 - Roda 1 0-2 Roda 2 - Hoogland 2 3-2 Roda 3 - Achterveld 2 3-1 BFC 4 - Roda 4 4-5 Roda 5 - Achterveld 3 0-1 Barneveld 4 - Roda 6 1-5 Roda 7 - Nederhorst 8 6-2 Roda 8-AP WC 7 6-1 Afdeling dames Maarsen 3 - Roda 1 2-5 Programma 1 december '91: Rodal-WZA 14.30 APWC 2 - Roda 2 11.30 WZA3-Roda3 11.30 Roda 4 - NVC 5 1130 Kieviten 2 - Roda 5 11.30 Roda 6 - Quick 9 11.30 SCH 7 - Roda 7 14.00 Roda 8 - Quick 11 11.30 Afdeling Dames. Roda 1-SEC 1 11.30 sportieve verloop van de wed strijd. „We hebben het aan ons zelf te wijten dat we hier met minstens een punt hebben ge haald Daarnaast werden we zondag wel erg geplaagd door blessures, die een stevig stem pel drukten op het functione ren van de ploeg in het veld." Schoenmakers doelde daarmee onder meer op Jessica van de Brink en Hilde Steenbeek, die beiden licht geblesseerd aan de wedstrijd begonnen De malai se werd nog groter, toen op- bouwspeler Hetty Tessels al na drie minuten ongelukkig in botsing kwam met de doel- vrouwe van ASC'91. De Leus dense liep bij die botsing een gekneusde duim op, die haar lange tijd uit de wedstrijd hield. Desondanks hadden de be zoekers uit Leusden in de na- gelnieuwe sporthal Zielhorst in de eerste helft het beste van het spel. Hoewel beide partijen elkaar nauwelijks iets toega ven, brak de rust dan ook aan met een minimale voorsprong voor de LHV-ers 4-5. Na de veldwisseling ontbrak het de blauwhemden echter aan aanvallende stootkracht, waardoor LHV slechts twee treffers kon toevoegen aan het totaal dat in de eerste helft bij elkaar was gesprokkeld. Om dat ASC het moyenne van de eerste dertig minuten wel con solideerde, bleven de punten uiteindelijk in de Keistad. To Schoenmakers: „Als we in de zelfde vorm hadden gestoken van vorige week, hadden we deze wedstrijd moeten winnen Verdedigend zat het ook wel snor, ook na rust Alleen in aanvallend opzicht kwamen we na de pauze tekort. Overi gens was Christien Schut voor mij één van de absolute uit blinkers Zij heeft een foutloze wedstrijd gekeept en daarmee meer doelpunten voorkomen. De uitslag heeft voor de stand in de hoogste afde lingsklasse tot gevolg dat ASC'91 zich in de strijd om de bovenste plaatsen kan blijven mengen LHV verloor de aan sluiting met de top. maar blijft in de middenmoot meedraaien De koplopers maakten zondag geen fouten. Nijenrodes uit Breuekelen bleef tegen HvBS uit Bunschoten ongeslagen en zonder puntverlies (9-12) en bezet daarmee met 8 uit 4 de eerste plaats De ploeg uit Breukelen wordt op de voet ge volgd door BSV uit Blaricum, dat in vijf wedstrijden even veel punten scoorde als Nijen rodes Laren 2, dat zondag te gen BSV het eerste verlies leed, hield desondanks de aanslui ting met de top. De ploeg heeft evenveel verliespunten als BSV. maar speelde één wed strijd minder Onderin veranderde niet veel. Alleen de positie van HvBS verzwakte door het ver lies tegen Nijenrodes. De ploeg neemt een gedeelde voorlaatste plaats in, maar staat er relatief slechter voor dan het Hilver- sumse HHC, dat één wedstrijd minder speelde dan BS. Hek- kesluiter Van Riet/HVN-Attila 2 bleef zondag aan de kant, maar hield desondanks de aan sluiting met de staartgroep in de eerste klasse. Komende zondag wordt maar een beperkt programma afgewerkt. Nijenrodes kan daarin goede zaken doen, door concurrent Laren 2 in Breuke len terug te wijzen Hekke- sluiter HHC moet op eigen ter rein tegen ASC'91 de eerste winst moeten zien te pakken, om daarmee de laatste plaats te verlaten. Voor ASC is winst belangrijk om de aansluiting met de eerste plaatsen met te verliezen. De andere ploegen zijn vrij. LEUSDEN - Terwijl elders in Leusden en Achterveld Sint-Nicolaas jubelend werd binnengehaald, ontving tuincentrum Eurofleur en hoogwaardigheidsbekleder van heel andere allure. Ter opluiste ring van de kerstshow was namelijk de Kerstman uitgenodigd voor een bezoek aan het bedrijf. De grijze eminentie was de hele dag aanwezig om de bezoekers te begroeten en de kinderen van een kleine attentie te voorzien. Het beviel de Kerstman kennelijk zo goed, dat hij tot de Kers4 elke zaterdag (van 11.00 uur tot 23 00 uur) bij Eurofleur op bezoek zal komen (Foto: Hans Ver .orst) Voetbal zo. Uitslagen hoofdklasse (zondag) Nederhorst-Roda'46 0-2 Batavia - Hertha 2-2 Olympia-DEV 1-1 Celeritudo-Sporting 0-1 WZA-MSV 3-1 Scherpenzeel - Ultrajectum 2-3 Stand hoofdklasse (zondag) 1. Batavia 11-21 2.01ympia 10-15 3 VVZA 11-15 4 MSV 11-11 5 DEV 11-11 6. Hertha 9-9 7 Roda 10-10 8. Ultrajectum 10-10 9. Sporting 10-8 10 Celeritudo 11-6 11 Scherpenzeel 11-4 12.Nederhorst 9-4 Programma hoofdklasse zondag Roda'46 - WZA DEV - Batavia Ultrajectum - Nederhorst MSV - Celeritudo Sporting - Olympia Hertha - Scherpenzeel Handbal Volleybal Uitslagen promotieklasse Brezan/SSS 2 - Leos Renswouw - Zeewolde OMS - Facit/Gemini S Harderwijk 3 - ESV Vollkei 2 - Harderwijk 2 Vollkei 3 - AGAVS Stand promotieklasse (mam 1 OMS 2 Renswouw 3. Brezan/SSS 2 4 Vollkei 3 5. Vollkei 2 6. Facit/Gemini S 7 AGAVS 8. ESV 9 Harderwijk 3 10. Leos 11.Harderwijk 2 12. Zeewolde Programma promotieklasse Zeewolde - Brezan/SSS 2 Harderwijk 2 - Renswouw AGAVS - Vollkei 2 Leos - Harderwijk 3 Facit/Gemini S - Vollkei 3 3-1 3-1 3-2 3-1 3-0 3-1 nen) 8-19 7-18 7-17 7-15 7-14 7-12 7-9 8-7 7-6 7-5 7-4 7-3 Korfbal Voetbal za. Uitslagen vierde klasse D KNVB TerschuurseBovs-TOV 0-0 Horst-VOP 1-2 SDCP-WJ 2-1 Roda'46-Hierden 1-1 Musketiers-Renswoude 1-1 Eemdijk-Bloemenkwartier 2-1 Stand vierde klasse D KNVB I SDCP 2. Hierden 3 Eemdijk 4 Renswoude 5. Roda'46 6 Bloemenkwartier 7 Horst 8 WJ 9 TOV 10 Musketiers II VOP 11 Terschuurse Boys 10-15 10-13 10-13 10-12 10-11 10-10 10-9 10-9 10-8 10-7 10-7 10-6 SDCP winnaar eerste periode Programma vierde klasse D Bloemenkwartier - Terschuurse B TOV - Horst VOP - SDCP WJ - Roda'46 Hierden - Musketiers Renswoude - Eemdijk Handbal Uitslagen tweede klasse B (man.) BSV 2-HvBS 14-17 Laren2-Shot'73 16-16 Stand tweede klasse B (mannen) 1. HMS/Achilles 2 4-8 2. Laren 2 4-7 3.Celeritas2 3-4 4 Shot'73 4-5 5 HvBS 4-4 6. ASC 2 4-2 7 BSV 2 5-2 8. LHV 4-0 Programma tweede klasse B ASC 2 - Laren 2 Celeritas 2 - HMS/Achilles 2 Uitslagen eerste klasse (vr.) HvBS-Nijenrodes 9-12 ASC'91-LHV 8-7 Laren 2-BSV 4-9 Stand eerste klasse (vrouwen) 1 Nijenrodes 2. BSV 3. Laren 2 4. ASC'91 5. LHV 6. HvBS 7. HHC 8. Van Riet/HVN-Attila 2 Programma eerste klasse Nijenrodes - Laren 2 HHC - ASC'91 4-8 5-8 4-6 4-6 4-3 5-2 4-2 4-1 Volleybal Uitslagen tweede divisie B (vr.) Shot - Volendam Zaanstad 2 - Delta/AMVJ 2 Riva/Rijswijk - Amsterdam News/Ovra - Quelderduyn Dinto - Stam/Sovoco 2 Madjoe-Leos Stand tweede divisie B 1 Riva/Rijswijk 2 Madjoe 3 Shot 4 Volendam 5 News/Ovra 6. Leos 7 Vezeno/Zaanstad2 8 Amsterdam 9. Dinto 10.Delta Lloyd/AMVJ 2 11 Stam/Sovoco 2 12 .Quelderduyn/Seahawks 3-2 3-1 3-0 3-1 3-1 2-3 7-19 7-16 -15 -13 -11 -10 -10 7-9 7-9 7-8 7-6 7-0 Programma tweede divisie B Amsterdam - Vezeno/Zaanstad 2 Delta Lloyd/AMVJ 2 - Shot Volendam - Madjoe Leos - Dinto Stam/Sovoco 2 - News/Ovra Quelderduyn - Riva/Rijswijk Voetbal zo. Uitslagen eerste klasse D Fiks-Amstel 18-19 ZKC'31 - Tweemaal Zes 18-9 SDO-Fiducia 7-7 SSS - Antilopen 7-9 Stand eerste klasse D 1 ZKC'31 1-2 2. Antilopen 1-2 3.Amstel 1-2 4.Fiducia 1-1 5.SDO 1-1 6. Fiks 1-0 7 SSS 1-0 8. Tweemaal Zes 1-0 Programma eerste klasse D Antilopen - ZKC'31 Amstel - SDO Tweemaal Zes - Fiks Fiducia - SSS Uitslagen eerste klasse B (zondag) Achterveld - Odin 0-1 KDS-Bunnik 1-1 SVF-Odijk 3-0 Sterrenwijk - DWSV 2-1 RUC - Amsvorde 4-2 HDS-VSK 2-1 Stand eerste klasse B (zondag) 1 HDS 10-16 2 Odin 9-11 3. Amsvorde 9-10 4 VSK 9-10 5. Achterveld 10-10 6 SVF 10-10 7. Odijk 10-9 8 Bunnik 9-8 9 Sterrenwijk 9-8 10RUC 10-8 11KDS 9-7 12 DWSV 10-7 HDS winnaar eerste periode Programma eerste klasse B Odijk - KDS VSK - Achterveld Odin - RUC Amsvorde - Sterrenwijk DWSV - SVF Bunnik - HDS LEUSDEN - Leonie Timmerman is de winnares van de kinderverjaar dag saktie van de D A-drogisterijUit handen van drogister Kniep van t Erf ontving zij de prijs. Dat is een verjaardagfeestje georganiseerd door Ridderhof Entertain ment. Leonie mag 40 vriendjes en vriendinnetjes uitnodigen op haar eigen verjaardag. Ridderhof verzorgt een program ma, dat duurt van 14.00 tot 17.00 uur. Daar hoort onder meer bij een goochelshow en een quiz, een buikspreekact en spelletjes in wedstrijdverband. Ook zal er een groepsfoto genomen worden en verzorgt DA een verrassing voor alle kinderen.

Leusder Krant | 1991 | | pagina 15