bij Schoeman ^11 .Jll onderdak. Woningmakelaardij bij Schoeman Leusden Bedrijfshuisvesting bij Schoeman Leusden Nieuwbouw 033-941100 Schoeman Makelaars III3EM 30 NOVEMBER OPEN HUIS mm Nieuwbouwmakelaardij min Uw huis verkopen. Taxeren: op goede koers varen De voor u juiste hypotheek ^11 Uw huis kopen Bedrijfsonroerend goed Verzekeren: een zaak van afwegen 189.000,- 292.500,- 475.000,- 160,- p.m2 165,- p.m2 180,- p.m2 p.jr. Ml TUT 282.000,- v.o.n. 206.000,- DE BESTE HYPOTHEEK KUN JE NIET MEER MISSEN. WOENSDAG 27 NOVEMBER 1991 LEUSDER KRANT In het grote midden van het land verkoopt Schoeman voor grote en kleinere opdrachtgevers nieuwbouwprojekten, zowel in de goedkope vrije sektor (premie C, als premie A-woningen. En uiteraard de wat duurdere huizen. Somszijn het een paarwoningen, dan weereen paar honderd. Per projekt worden projektteams geformeerd om kliènten optimaal te begeleiden en te adviseren. Een vérgaande service zowel aan kopers- als aan verkoperskant geeft beide een duidelijke risikobeperking. Kopers profiteren daarbij vaak van de zgn. „omvangskorting" en verkopers hebben de zekerheid van een grote verkoop potentie waarmee het aanvarigsrisiko snel kan dalen. Een spannende zaak, waarbij u de hulpen deskundigheid van de NVM- makelaar maar moeilijk kunt ontberen. Want er komt heel wat voor kijken om uw huiszogoed mogelijkte verkopen. Schoeman Makelaars kent de markt van dag tot dag zodat uw aanbod maximaal op de vraag kan worden afgestemd. Uw opdracht wordt bovendien door het NVM-uitwisselingssysteem onder de aandacht gebracht van collega-makelaars. Verder zijn we aktief met uw huis in de publiciteit. In overleg met de verkoper wordt een vraagprijs vastgesteld die zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoet komt en anderzijds de grootste kans op succes heeft. Bij de afwikkeling van de verkoop worden administratieve en financiële zaken korrekt afgewerkt zodat u ook daar geen zorgen over heeft. En wat zijn de kosten? De NVM-makelaars hebben vaste en duidelijke tarieven. Vraagt u er gerust naar. Ook wanneer u denkt aan verhuur van uw woning biedt Schoeman u de service die u van een NVM-makelaar mag verwachten. Met het oog op de marktsituatie adviseren wij u over een verstandige huurprijs, helpen u met het opstellen van een huurkontrakt, enz. U ziet 't ook hier geldt het goede advies: ,,kom eens met Schoeman praten." Behalve de „emotionele waarde" van onroerend goed (met name bij de partikuliere woning) is er-gelukkig-ook een objektieve waardebepaling mogelijk. De NVM-makelaar en beëdigd taxateur is de aangewezen persoon om met zijn ervaring en kennis van de markt een huis, een kantorenkomplex, een fabriekshal of showroom objektief te taxeren. Bij koop of verkoop, huur of verhuur, maarookbij het vinden vaneen juiste financiering of waardering van onroerend goed voorde jaarrekening (4e EG-richtlijn) blijken betrouwbare taxaties onmisbaar te zijn. Verder zijn taxaties vaak nodig of wenselijk bij het verkrijgen van een hypotheek (o.a. bij gemeentegarantie), voor fiskale doeleinden, voor vaststelling herbouwwaarde, bij opdrachten van rechtbank of notariaat en i.v.m. onroerend goed belasting. Kortom: een scala van zaken waarbij taxaties een belangrijke rol spelen En deskundigheid noodzaak is. Onvermijdelijk komt bij de koop van uw woning de vraag aan de orde wat voor u een geschikte hypotheek kan zijn. Zonder advies van uw NVM-makelaar is het vaak heel moeilijk om „door de bomen het bos nog te zien". Als onafhankelijk hypotheekadviseur zoekt Schoeman Makelaars naar die hypotheekvorm die bij uw situatie het beste past en die de voor u meest gunstige voorwaarden biedt. Uw leeftijd, inkomenssituatie, belastingvoordeel, eventuele gemeentegarantie enz. spelen daarbij een rol. En aan de administratieve „rompslomp" hoeft u niet te denken: Schoeman regeltdatallemaal voor u. En uiteraard zonder extra kosten. Bij het kopen van een eigen huis spelen zoveel zaken een rol dat de bemiddeling van een makelaar meestal onmisbaar is. Schoeman Makelaars heeft niet alleen een totaal-overzicht van de groep woningen die voor u interessant is, maar begeleidt u ook vanaf de bezichtiging t/m de afhandeling van alle financiële en administratieve zaken. Samen met de koper wordt bekeken hoeveel de nieuwe woning kan/mag kosten om niet in problemen te komen en toch zoveel mogelijk het gewenste „woongenot" te bereiken. De NVM-Makelaar weet precies wat er te koop is of komt en helpt u objectief bij de financiering. Over de kosten hiervan en overige tarieven vindt u alles in de brochure „U en uw makelaar". U kunt het natuurlijk ook gewoon bij ons informeren. Alle informatie en advies ontvangt u kosteloos en vrijblijvend. Ook over het huren en verhuren van woningen heeft Schoeman uitvoerige gegevens beschikbaar. Wilt u weten wat momenteel aangeboden wordt, of wilt u uw woonruimte voor verhuur aanbieden, loopt u dan eens binnen bij één van onze kantoren. NVM-makelaars hebben een ruime ervaring in het opstellen van goede afspraken in een huurkontrakt. Dat geldt zowel voor partikuliere objekten als bedrijfs onroerend goed. Van eenvoudige winkel tot het grote bedrijfskomplex en van kleinschalig kantoorgebouw tot multifunktionele bedrijfshallen of turn key projekten Schoeman neemt de rompslomp over, waardoor ondernemers de weg vrij hebben voor snel en efficiënt werken. Een oriënterend gesprek met de mensen van Schoeman is altijd vrijblijvend. Op verzekeringsgebied is „van alles te kuop" En mede daardoor is het voorde niet-deskundige heel moeilijk de juiste balans te vinden tussen risiko en dekking. Een te hoge (en vaak langdurige) premie is uiteraard ongewenst. Maar het onder-verzekerd zijn kan desastreuze gevolgen hebben. En dan is er ook nog de afwikkeling in geval van schade. Schoeman Koenders is als specialist op het terrein van verzekeringen en pensioenen de instantie die uw specifieke situatie afweegt tegenover de mogelijkheden in „verzekeringsland". Als makelaars in assurantiën heeft Schoeman Koenders een sterke positie en kan daardoor in de onderhandelingen met de verzekeringsmaatschappijen onafhankelijk optreden en het belang van de cliënt maximaal behartigen. Ook als pensioenadviseurs zoekt Schoeman Koenders naar de vorm die voor betrokkenen het meest gunstig is, zowel t.a.v. de premiebetaling als bij de later verkregen voordelen in het pensioen. Zowel voor verzekeringen als voor pensioenen geldt dat adviezen altijd vrijblijvend en kosteloos zijn. Leusden, Weesboom 20 Leusden, Rosmolenstraat 142 Leusden, Pr. Irenelaan 2 "l VAN 11.00-13.00 UUR Op loopafstand v scholen, winkels en sportvoorz. ligt aan een kindvriendelijk pleintje deze mod hoekwoning m. car port, berging en een diepe zonnige tuin op het westen. Bouwjr 1975. Entree, hal m toil en m.k., lichte mod woonkam. m ver zonken radiatoren, parketvl. en strakke open haard, een half open keuk.. woonkam en keuk zijn v.v. dubb beglaz. 1e verd.: een zeer gr. oudersl kam. v. 24 m2 aan de achter zijde (oorspr 2) en een sl.kam aan de voorzijde (9 5 m2), allebei v.v. blank houten vloer, de badkam is uitgerust m. een bad, v w en 2e toil. Op de 2e verd. bevindt zich een voorzolder m. wasmach aansl.. een nwe. c.v.-combi-ketel en een 3e forse sl.kam. Semi-bungalow type 2/1 kap m. carport, diepe achtertuin en sl.kam. m. badkam. op de beg. grond. Perfecte isol. Hete- luchtverw. Bouwjr. 1985. Hal, m. toil., berging, gr. woonkam. m. luxe open keuk. aan straatzijde, open haard en een schuifpui naar de tuin. Werk/sl.kam., luxe geh. betegelde badkam. m. ligbad Op de 1 e verd. bevinden zich 4 kl. sl.kam. Kunststof draai/kiep ramen en puien. Moet gezien worden. Op 940 m2 eigen grond gelegen vrijstaande villa met dub bele garage, ap caravanstalling en schuur Vrije ligging Degelijke, traditionele bouw met duurzame materialen. To tale inhoud ca 800 m3 Door inhoud en indeling mede zeer geschikt voor gezin met meerdere kinderen Entree, grote hal met toilet envw., royale L-vormige woon kamer met massieve parketvloer, gashaard, vaste kasten- wand, royale (open) eetkamer waarachter half open keuken met veel kastruimte en diverse inbouwapp., bijkeuken met was/droogaansl2e toilet en c v.-opstelling (1989) Reme- ha. 1e verd.. overloop met kastenwand, badkamer met dubb. v.w ligbad, aparte douche en 3e toil4 slaapka mers. 2e verd.: overloop waaraan 3 royale slaapkamers, 3 dakkapellen. Het pand is v v. diverse extra's. Tuin met zonneterrassen, Inklusief de stoffering en bijna de volledige verlichting Leusden, Kastanjelaan 3b Leusden, Olmenlaan 6 Leusden, Olmenlaan 2 Nabij knooppunt Hoevelaken, en op bedrijventerrein Prin- cenhof. gel kantoorruimte Bruto vloeropp. 125 m2 Inkl. vloerbedekking. De ruimte heeft een eigen toil.unit. Huurder krijgt de beschikking over 3 parkeerplaatsen. Het kantoor ligt op de 1ste verdieping en is per direkt te aanvaarden. Huurprijs is exkl. B T W. 305 m2 (b v.o.) kantoorruimte op de 1e verd. v.e. mod. kantoorgebouw op kantorenpark „Princenhof". Het geb. is v.v. een lift en heeft eigen parkeergel. De ruimte wordt opgeleverd incl. verlichting en plafonds. De huidige ind (wanden, vloerbed., balie en lamellen) kan worden overge nomen Kitchenette en toiletten aanw Huurpr. excl b.t.w. en serv.kosten, zal worden geïndexeerd 1.600 m2 kantoorruimte verdeeld over de begane grond en 2e verd. v. kant. gebouw PRINCENHOF te Leusden. Lig ging op ca. 300 m. van de A-28 aansl. Ca. 30 eigen parkeer plaatsen. Beide units (elk ca 800 m2) zijn v.v toil groepen binnen de eigen ruimte en profiteren v. hoogwaardige mate riaalkeuze en voorz o.a. mech. ventilatie, topkoeling en - bevochtiging De ruimten hebben een eigen entree welke bereikbaar is vanuit de centrale kern waarin vooringang trappenhuis en lift. Gesplitste verhuur in principe mog Uitgebreide brochure beschikbaar. Achterveld, De Brink Achterveld, De Brink voorgevel (zuid) Nog één 2/1-kap. geschakelde nw.bouwwoning m. gar traditionele bouwwijze. Prima isol., ankerloze spouwmuur. Siematic keuk., badkam m. ligbad en ap. douche en een vaste trap n. zolder. Hal m deur n. gar., L-vorm. woonkam. (8 35 m. breed), keuken aan straatkant. 1e verd 3 gr sl.kam (4 mog.). badkam.. 2e verd ruimte voor behoorlijke sl./werkkam Wijzigingen bespreekb afhankelijk van voortgang Toewijzigingscriteria Gem. Leusden v. toepassing wonen en/of werken in de gem Leusden. voorgevel (west) Aan de Brink, achter de Moespot gel. senior-woningen. 8 woningen, nog 3 te koop, alle m. gar Het betreft traditioneel gebouwde woningen m. goede isol., gas c.v., ankerloze spouwmuren, een lichte Siematic keuk., een badkam. en een sl.kam. op de beg. grond en een trap n. de verd. m. mog. voor meerdere kam. Achtertuinen hebben prima zonligging Toewijzingscriteria v.d. Gem. Leusden zijn v toepassing (wonen en/of werken in Leusden) Om die ene, voor u juiste hypotheek te kiezen, krijgt u nu deskundig advies.Van de NVM Hypothcckshop Uit alle hypotheken van alle gcldvcrstrckkcrs selecteren wij voor u de juiste Tegen de best mogelijke voorwaarden. DE NVM HYPOTHEEKSHOP. BETER THUIS IN ALLE HYPOTHEKEN. Schoeman Makelaars o.g. De Grutterij 4, Winkelcentrum Hamershof Leusden Telefoon 033-941100 Ook kantoren te Amersfoort, Hoofddorp, Soest, Tiel en Veen- endaal. Inlichtingen via uw NVM- Makelaar of via ons kantoor

Leusder Krant | 1991 | | pagina 24