.Leusder Krant. rde nederlaag op rij Roda-zondag Antilopen nu al in degradatiegevaar Snelle achterstand fataal voor LHV Forse nederlaag BCL Dubbel verlies Leos op vreemde bodem BVO'79 verliest derby BCL SÖSI „RODA'46' tvoetbal e Meent Linksbinnen ridalisme (2) Op het scorebord ïsdag 18 december 1991 Pagina 15 )EN - Ondanks de an de nacht van zater- zondag ging de wed- Olympia - Roda nor- loor. Op een hard veld e de bal de vreemdste ,en. Toch was voetbal niet geheel onmogelijk, ks een overwicht in de helft verloren de Leus- n met 1-0. met John Jansen weer >asisopstelling, speelde slappe eerste helft. Dit hteraf zeer noodlottig voor de Leusdenaren lanks kreeg Roda de kans van de wedstrijd ansen, aan de linker-, an het veld doorgebro- peelde Henk Strijbos ïaar diens schot ver in het zijnet, oggeklasseerde Olym- itelde zich en kreeg lut- inuten later eveneens een goede kans Maar tot opluchting van de Roda-aan- hang vloog de bal over het doel van Michel Vrijhoef. De 28e minuut had wat Roda be treft niet gespeeld behoeven te worden. Olympia kreeg toen een corner te nemen, die door Roda werd weggewerkt. Helaas voor de bezoekers be landde de bal voor de voeten van de Olympia-spits die via een Roda-been de bal achter Vrijhoef knalde. Dat er een Olympia-speler vlakbij de Roda-goalie in buitenspelposi tie stond, werd door de scheidsrechter niet bestraft. Hij keurde het doelpunt goed en Roda stond met 1-0 achter. Scheidsrechter Van Resteren was na afloop van de wed strijd overigens een veel be sproken man. Want hij boekte maar liefst 6 spelers tijdens deze stevige maar faire wed strijd. Twee spelers van Olympia werden genoteerd, terwijl Jeroen en Sander Zaal, John Jansen en Aarnoud Lol- kama van Roda-zijde tegen een "prent" opliepen. In de pauze moet trainer Piet Mackaay zijn mannen wel het één en ander verteld hebben, want in de tweede helft ver scheen er een ontketend Roda in het veld. Met fel en aggres- sief spel werd Olympia met de rug tegen de muur gezet. 'Roda-keeper Vrijhoef kreeg nauwelijks ballen te verwer ken. Helaas voor Roda vond vrouwe Fortuna het deze mid dag te koud In de tweede mi nuut al brak aanvoerder John Jansen door, hij werd iets aan getikt, zodat zijn schot naast het doel verdween. Vijf minu ten later redde de Olympia- doelman wederom fraai op een kopbal van alweer Jan sen. Roda bleef komen, maar echt grote kansen kwamen er niet. Alleen Sander Schimmel kwam nog in scoringspositie, maar zijn schot kwam tegen de benen van de Hilversumse keeper. Pech had ook Sander Verzuu toen een enorme pegel net via een been van een Olympia-speler naast het doel verdween. Trainer Piet MacKaay bracht Richard van de Brink nog voor Meindert Vlugt. Maar ook deze debutant kon het sco reverloop geen ander aanzien geven. Zo verloor Roda zondag voor de derde achtereenvolgende maal een kompetitiewed strijd. Een tegenvaller, zo net voor de kerstdagen. Maar met de instelling van de tweede helft, zal Roda in 1992 zeker nog vele punten gaan pakken. Opstelling: Michel Vrijhoef, Sander Verzuu, Aarnoud Lol- kama. Jeroen Zaal. Bob Schoor dijk, Romeo Bosman. Meindert Vlugt (Richard van de Brink). Sander Zaal, Sander Schimmel, Henk Strijbos, John Jansen )EN - Het is Antilo- »nieuw niet gelukt de mee naar Leusden te In een spannende wed- trok Amstel aan het eind door in de laatste de winnende goal te 13-12. De Amstelve- toten door naar de plaats, terwijl de nse korfballers voor blijven. ele wedstrijd heeft An- het beste van het spel Zeker in het eerste ver- igsvak werd goed ge- De afwezigheid van einsma was in het an- k duidelijk te merken. Buisman verving hem liet slecht, maar kon et het overzicht bren- ils dat door Meinsma it kan worden. as het de gehele wed- /eer te merken, dat An- nog steeds worstelt effectiviteit van het >spel. het afstandsschot steeds niet gevaarlijk waardoor het te veel kost om tot scoren te komen. Afgelopen zaterdag ging dit al een stuk beter, maar men had tegen Amstel toch tot een hogere score moe ten èn kunnen komen. Amstel opende de score in de tweede minuut met een af standsschot Joyce Osna- brugge, die de gehele wed strijd gevaarlijk was met vrije ballen in de korfzone, maakt vanuit een vrije bal achter de korf de stand gelijk. Amstel kwam met een afstandsschot op 2-1, maar het was Irene Veenendaal die met een af standsschot 2-2 liet aanteke nen. Antilopen kreeg greep op de wedstrijd. De eerste aanval voerde de druk op de Amstel-korf op. Door bij het uitverdedigen het Amstel moeilijk te maken, werden er steeds meer fouten gemaakt Osnabrugge onder schepte een van die foutieve passes en stelde Evelien van Rooyen in staat met een door loopbal 2-3 te laten aanteke nen. In dezelfde minuut scoorde Marcel Veenendaal met een afstandsschot 2-4. Amstel kwam terug naar 3-4, maar het was Chris Fokker die met een doorloopbal 3-5 liet aantekenen. Daarna be gon de eerste aanval stroever te lopen. Als dan ook bij schie ten de pech toeslaat dan ligt zo'n aanval een tijdje 'droog'. Amstel maakte daar gretig ge bruik van door in zeven minu ten tijd de stand om te buigen naar een 7-5 voorsprong. Jeroen Buisman bracht vlak voor rust via een strafworp 7-6 op het bord maar het was Am stel die met een afstandsschot in de laatste minuut voor rust de ruststand op 8-6 bepaalde. Antilopen het beste van het spel. Amstel meer doelpunten. Schlemielig Na rust was het Amstel dat doorstroomde naar 9-6. Maaike Geutjes maakte er 9-7 van in de zesde minuut. Weer ontstond er een periode van schotloosheid. Amstel drukte door naar 11-7 en toen was er nog een kwartier te spelen. Antilopen begon eindelijk zijn overwicht ook in doelpunten om te zetten. Irene Vee nendaal en Fokker brachten de stand terug op 11-9. Amstel kwam nog een keer terug op 12-9 maar daarna was het An tilopen die de wedstrijd dic teerde. Vanuit een vrije bal maakte Osnabrugge 12-10. Er was nog vijf minuten te spe len. Fokker drukte door met een doorloopbal (zijn derde doelpunt van deze wedstrijd) en het was Geutjes die een per fect aangegeven doorloopbal van Jack van Heyer verzil verde. De stand was gelijk en Amstel rijp voor de genade slag. 'Schlemielig' kwam Am stel door een afstandsschot op 13-12. Antilopen kon het over zicht niet bewaren en verloor de derde wedstrijd op rij. Er zal rigoureus ingegrepen/ve randerd moeten worden, wil Antilopen ook in de zaal niet in degradatiekorfbal terecht komen. )EN - In sporthal De n de wijk Groenhouten weede kerstdag het tra- kerstzaalvoetbal- gehouden Acht teams zich ingeschreven en om de prijzen, die be ar zijn gesteld door Barbershop. Het toer- gint om 10.30 uur en de g van de finale staat ge- •m 17.00 uur. ndag 29 december is er ■n zaalvoetbaltoernooi, uitsluitend teams pen van de Roda-zon- ling. De aanvang van nooi staat gepland om nr. LEUSDEN - De handbalda mes van LHV hebben in de be langrijke thuiswedstrijd te gen BSV uit Blaricum een dikke nederlaag geleden, na een 6-11 ruststand werd het uiteindelijk 11-18. Na tien seconden had Hilde Steenbeek LHV op voor sprong kunnen zetten maar haar inzet werd goed gestopt door de Blaricumse doelvrou- we; in de tegenaanval werd het toen 0-1. Ook LHV's tweede aanval werd goed door de keepster gestopt waarna het in de tegenaanval 0-2 werd. En tenslotte werd LHV's derde aanval een prooi voor de linkerpaal, en, het wordt eentonig, de tegenaan val leverde weer een doelpunt op 0-3. En er was slechts an derhalve minuut gespeeld. ortclubs kunnen naar mijn mening meer doen om de >edering te voorkomen. Zij zouden bijvoorbeeld hun eens kunnen opsteken bij de Stichting Fair Play in rsfoort. Die club omschrijft 'fairplay' als volgt: 'Bij fair worden steeds aspecten naar voren gehaald als eerlijk en oprechtheid, gelijkheid en gelijkwaardigheid, als- geweldloosheid.' Als negatieve aspecten, die in de werkzaam zijn. worden genoemd: 'De rol van de tv, en de pers, de invloed van sponsoring, doping, verval- van resultaten, slechte spelleiding. misbruik maken le macht door trainer en coach, ouders die hun kinderen durend opjagen en afsnauwen om maar vooral te eren, de macht van het publiek, de opzettelijke overtrc- van spelregels en de aard van straffen.' Ik heb daar ig aan toe te voegen. Igens de stichting is de echte drift om een wedstrijd te n bij de jongste jeugd nog niet aanwezig en moeten )m de spelregels worden aangepast. 'Die drift wordt tal alleen aangewakkerd door vaders die hun kinderen otere daden aansporen. De praktijk heeft intussen al wezen dat deze houding vaak alleen maar een negatief heeft. t heeft 'fairplay' nu met vandalisme te maken. Eerlijk )eperkt zich uiteraard niet alleen tot de sport. In het ijks leven speelt eerlijkheid een grote rol: al is die niet dereen zichtbaar. Want eerlijkheid duurt nog steeds ngst. Het is de taak van de ouders, scholen, maar ook clubs aan te geven waar de grenzen liggen, wijl ik over vandalisme mijn hersens pijnig schieten de elden vanuit Albanië en Beiroet mij door het hoofd, en van wanhopige Albanezen op zoek naar werk en n een totaal ontwrichte samenleving. Beelden van een in geschoten Beiroet, waar nog mensen blijken te wo- Een vader die tussen de brokstukken zijn huis weer ert op te bouwen. Een Arabier sprak over vandalisme: lunderen en opblazen van een huis', idalisme. Ik kom er niet uit, ook al omdat ik het niet p. Ik begrijp gewoon niet waarom iemand de banden en auto lekprikt. Frits Schoenmaker LHV kwam twee minuten la ter nog even terug in de wed strijd via Jeanette Kok die een strafworp benutte. Vier minuten later was het 1-5; tussen de Blaricumse doelpun ten door zag Monique Haven kamp nog een doelpunt afge keurd worden door de goed leidende scheidsrechter. Toch toonde de Leusdense ploeg veerkracht want na het slechte begin kwamen ze goed terug, via twee doelpunten van Jeanette Kok werd het 3- 5 Het verschil werd opnieuw drie punten. Daarna stond de goede Blaricumse doelvrouwe meer scores in de weg. Toch scoorde Carla Mossel 4-6 nadat ze vlak daarvoor een levens grote kans miste. Maar zoals steeds in deze wedstrijd werd het meteen daarna 4-7. Voor de laatste keer in de wedstrijd werd het verschil twee punten via Hilde Steenbeek 5-7. Maar ook scoorde BSV in de tegen aanval 5-8 en er waren pas 15 minuten gespeeld. Drie minu ten later werd het 5-9. En daarna liep BSV snel uit naar 5-11 en was het verzet van LHV op de snel opgelopen ach terstand definitief verleden tijd. Er werd slordig en veel te gehaast gespeeld; de misver standen stapelden zich op en de thuisploeg was dan ook blij dat de scheidsrechter voor de rust floot met een 6-11 achter stand Monique Havenkamp scoorde nog haar tweede tref fer. Gelopen wedstrijd De tweede helft begon heel an ders dan dat de eerste helft eindigde. LHV speelde gecon centreerd en had alleen wat pech in de afwerking. Toch scoorden de gasten na vier mi nuten als eerste, maar in de te genaanval scoorde Hetty Tes- sels haar eerste doelpunt 7-12. Hierna was het weer de beurt aan BSV, maar nu was het LHV dat meteen terug scoorde 8-13 Maar de wedstrijd was gelopen: de kopjes gingen naar beneden. BSV bleef ge concentreerd doorspelen, want dit was voor de Noord hollanders een uitgelezen kans om mee te blijven draaien aan de kop van de ranglijst en LHV terug te wij zen naar de grauwe midden moot. Met nog een kwartier te spelen was de stand dan ook 9- 16. BSV bleef doorgaan met scoren en bij 9-17 lieten ze de teugels wat vieren, zodat Jea nette Kok en Hilde Steenbeek nog ieder een doelpuntje mee pikten. Uiteindelijk werd het 11-18 en daar had toch eigen lijk niemand vooraf rekening mee gehouden Marcel Veerman LEUSDEN - Het eerste team van BVO'79 heeft in haar laat ste wedstrijd van dit jaar op nieuw verloren. Plaatsgenoot BC Leusden 2 pakte beide punten (7-1). De badminton ners naderen daardoor de on derste regionen. Eric Berg en Paul Koekoek gingen beiden in hun enkel spel ten onder in twee sets Verrassend was het verlies van Marjolein Schimmel. De speelster van BVO'79 verloor voor de eerste maal dit seizoen haar enkelspel 12-9, 4-11, 2-11 Invalster Liesbeth Ebert kwam helaas net te kort om haar partij winnend af te slui ten 7-11, 8-11. De sleutelpartij was de heren- dubbel Bij verlies van BVO'79 zou de achterstand niet meer te overbruggen zijn De herendubbel kende een spannend verloop in de eerste en tweede set. Deze sets wer den dan ook onder beide par tijen verdeeld 18-16, 15-18. In de beslissende derde set wist BVO'79 nog maar één punt te behalen. Ook de damesdubbel kon het tij niet keren 9-15, 5- 15. Winst voor BVO'79 kwam tot stand in de gemengd dubbel van Eric en Marjolein. In de derde set wisten zij de enige winst te bewerkstelligen 15- 10. 10-15, 15-7. Paul en Lies beth verloren hun partij na een spannende eerste set toch in twee sets 14-18, 5-15. Door dit nieuwe verlies nadert BVO'79 de onderste regionen van hun klasse. Winst op 5 ja nuari 1992 tegen Flevomep- pers 6 is daarom een must. Aanvang 13.00 uur in sporthal Groenhouten aan De Meent 4 in Leusden. Dubbele winst Het tweede team van BVO'79 heeft afgelopen weekend in twee duels het volle aantal punten behaald. Het nog niet afgewerkte duel tegen kop loper BC Inside'82 3 werd na een 4-2 tussenstand met 6-2 ge wonnen. De beide mixpartijen eindigden in twee sets. Carin de Wit/Eric Vink wonnen met 15-9, 18-15 en Marga van San ten/Hans van Kleef met 18-13, 15-11 Twee dagen later ging Hoog land 1 aan de dadendrang van BVO'79 ten onder (7-1) Zowel Walter van Kleef, Carin de Wit en Mariëtte van Meeteren wisten hun enkelpartijen op energieke wijze in twee sets te winnen. Alleen Hans van Kleef verloor zijn partij, waarna hij zich ziek afmeldde voor de overige wedstrijden. Invaller Rob Maas wist zowel de herendubbel met Walter als de gemengd dubbel met Ma riëtte in drie sets te winnen. Winstpartij nummer zes en ze ven kwamen op naam van Ca rin en Mariëtte (damesdubbel 15-9, 15-8) en Walter en Carin (gemengd dubbel 15-1, 17-14) Zondag 5 januari 1992 zet BVO'79 haar kampioens-aspi- raties voort. Zeewally 2 uit Zeewolde is dan de gastheer van het team uit Leusden. Overige uitslagen BVO'79 3 - BC Hooglander veen 2 4-4 Ricochet 3 - BVO'79 4 4-4 Hoogland 2 - BVO'79 5 2-6 BVO'79 6 - ABC Amersfoort 13 4-4 BC Leusden - BVO'79 7 2-6 BVO'79 8 - Woudenberg 2 7-1 LEUSDEN - De tiende speel- week moest het eerste van BC Leusden uit tegen de BC Krommerijnstreek 2. Was het in de thuiswedstrijd nog 7-1 voor BCL, ditmaal zou de uit slag totaal anders uitvallen. Arthur Kappers moest in de eerste herensingle de spits af bijten, en hoewel zijn blessu reperikelen definitief voorbij blijken te zijn, was dat aan zijn spel niet te merken. Vooral bij de 9-4 voorsprong in de tweede set werd het gebrek aan ritme en vorm hem nood lottig. Een verlies met 15-7 en 15-10. Van Peter Esko die het tweede herenenkel voor z'n re kening nam, was bekend dat hij zich makkelijk handhaaft op dit niveau en weinig wed strijden verliest. Vandaag ech ter had hij één van z'n min dere periodes. De eerste set verloor hij met 15-10. In de tweede set kon hij een voor sprong van 14-6 niet in winst omzetten: 15-17 verlies en een 2-0 achterstand. De eerste damessingle was voor Leonore van Zalinge, en zij werd de uitblinker bij het eerste. In één van haar betere singles van dit seizoen won zij gedecideerd met 11-5 en 11-8. Het tweede damesenkel moest Mathilde Lawalata op het nip pertje aan haar voorbij laten gaan. Hoewel haar tegen standster aan het eind van haar Latijn was in de derde set, kon Mathilde bij een 9-9 stand de situatie niet in haar voordeel beslissen Verlies met 7-11, 11-8 en 9-12. Na de singles stond BCL 1 op een sombere 1-3 achterstand. Het herendubbel van Peter en Ar thur werd een ware thriller. Op 13-13 in de eerste set beslo ten zij niet te verlengen, en na dat de service werd terugge haald wonnen zij die set met 15-13. In de tweede set ver speelden zij een 10-8 voor sprong en de set met 10-15. De derde set ging lange tijd gelijk op tot 13-14. Na wat over en weer gaan van de service, waarbij geen van de partijen konden scoren, waren het toch de tegenstanders die met 15-13 de derde set naar zich toe trok ken. De damesdubbel van Ma thilde en de weer zeer sterk spelende Leonore moest onno dig in drie sets worden afge werkt. Na een simpele 15-5 overwinning in de eerste set werd de tweede set op knul lige wijze met dezelfde cijfers verloren In de derde set moest er daarom hard ge knokt worden om deze alsnog met 18-16 naar zich toe te trek ken. Een tussenstand van 2-4 was het resultaat. Maximaal was een gelijkspel nog haalbaar, maar de tegenstanders waren in de 'winning mood' en won nen beide mixen. Leonore en Arthur verloren met twee maal 15-8 en Mathilde en Peter met 15-8 en 15-7. Totaal een verlies van 6-2 en dit konden we eens dure punten beteke nen. BCL krijgt nog de num mers één en drie op bezoek en twee teams die op de ranglijst een geringe achterstand heb ben De volgende wedstrijd is thuis op zondag 5 januari te gen koploper RFL Arnhem 6. LEUSDEN - Weinig succes voor de twee vertegenwoordi gende teams van volleybalver eniging Leos. Zowel de man nen als de vrouwen verloren hun duel op vreemde bodem met 3-0. De mannen waren vol strekt kansloos in Putten. OMS gaf de Leusdenaren geen enkel kans zonder zelf tot briljant spel te komen. In Haarlem waren de vrouwen tot tien punten gelijkwaardig aan News/Ovra. Daarna deden persoonlijke fouten en de rou tine van de thuisclub Leos de das om. Aanstaande zaterdag staan de laatste wedstrijden van dit jaar op het programma. Bij winst kunnen de beide teams het jaar als redelijke middenmoters afsluiten. De mannen speelden in Put ten tegen OMS, derde op de ranglijst, een kansloze wed strijd De thuisclub hoefde niet eens op de top van hun kunnen te spelen, want Leos gaf daar voor te weinig tegenstand Vol gens coach Bert van Doorn speelde zijn team ver onder het niveau wat gehaald kan wor den ..De oorzaak moet vooral gezocht worden op het mentale vlak De mentale veerkracht moet nog groeien. De jongens willen tegen een sterke tegen stander te veel Het is gebleken dat het verwachtingspatroon bij de jongens te hoog lag. Dat is de les die we van deze wed strijd hebben geleerd. Op tech nische vermogen zijn we mis schien wel de gelijke van OMS, maar het mentale vermogen is nog niet zover En die twee moeten wel gelijk liggen. Ge lukkig is het hele team ermee bezig en heeft ook in de gaten dat daar de problemen liggen De thuisclub kende weinig problemen met de Leusdense club, die alleen met de service op gelijke hoogte kon komen. OMS hoefde niet alles te geven om de eenvoudige overwinning binnen te halen Voar zaterdag staat dc wedstrijd Leos tegen ESV, generatiegenoten van de jonge Leusdense ploeg. Daarna volgt een korte winterstop want op zaterdag I I januari van het volgend jaar wordt de eerste helft van dc competitie afgesloten met een wedstrijd tegen Facit/Gemini S. Twee weken geleden werd van die club voor de beker met 3-1 verloren Volgens Van Doorn willen zijn jongens dat goed maken Als we tegen die ploeg drie punten kunnen halen, dan denk ik dat je kan zeggen dat we het de eerste helft goed heb ben gedaan Natuurlijk niet als je om het kampioenschap strijdt, maar ons doel is om in ieder geval drie ploegen onder ons te houden." OMS - LEOS 3-0 (15-12,15-12 en 15-8) In Haarlem speelde vrouwen een matige wedstrijd Tot tien punten kon het team vam het trainersduo Evert van Garde ren en Gernt Harmsen redelijk bijblijven Daarna werden er in de eerste en de tweede een 'aantal dikke vette persoonlij ke fouten gemaakt' (aldus Van Garderen) De onnodige fouten werden zowel in de aanval, de spelverdeling, als de verdedi ging gemaakt. Bovendien speelde de routine van de thuisclub. News/Ovra, een grote rol ,.Ze bleven rustig spelen met een pnkballetje hier en dan weer een prikbal- letje daar Ze speelden gewoon ontzettend slim. Zij waren trouwens ook de eerste ploeg die hun tactiek op ons spelletje hadden afgestemd en daarmee ook de zwakke plekken van ons feilloos blootlegde Ondanks het feit dat Nadja Gijsen een puike partij speel de. vooral verdedigend, gingen de eerste twee sets naar de Haarlemmers In de derde set verwachtte Van Garderen iets meer agressie van zijn spelers, maar het heilige vuur was reeds gedoofd ,.Als je 2-0 ach terstaat moet in zo'n derde set iets extra's brengen wil je nog iets aan die achterstand doen Dat konden we niet meer op brengen. want in plaats daar van trokken we ons terug News/Ovra - LEOS 3-0 (15-11, 15-10 en 15-6) Voetbal zo. Voetbal za. Uitslagen hoofdklasse (zondag) Uitslagen vierde klasse D KNVB Olympia - Roda'46 1-0 Renswoude - Hierden afg DÉV -Sporting afg Eemdijk-WJ afg Batavia - MSV afg Musketiers - VOP afg Celeritudo - Ultrajectum 1-0 Roda'46-TO V 1-1 VVZA - Scherpenzeel afg. SDCP - Terschuurse Boys afg. Nederhorst - Hertha afg Horst - Bloemenkwartier afg. Stand hoofdklasse (zondag) Stand vierde klasse D KNVB 1 Batavia 13-25 1 SDCP 12-18 2 Olvmpia 13-20 2 Eemdijk 12-15 3. VVZA 13-19 3 Renswoude 12-15 4 DEV 13-13 4 Roda 46 13-14 5 MSV 13-12 5. Bloemenkwartier 12-13 6 Ultrajectum 13-12 6 Hierden 12-13 7 Celeritudo 14-11 7 TOV 13-12 8 Hertha 11-10 8 Musketiers 12-11 9. Roda'46 13-10 9 VVJ 12-11 10.Sporting 12-9 10 Horst 12-9 11 Scherpenzeel 13-6 11 Terschuurse Bovs 12-8 12. Nederhorst 11-5 12 VOP 12-7 Programma hoofdklasse zondag Programma vierde klasse D winterstop winterstop Handbal Handbal Uitslagen eerste klasse (vr.) Uitslagen tweede klasse B (man.) LHV-BSV 11-18 HvBS-LHV 19-15 Van Riet/HVN-Attila 2 ASC 2 - Celentas 2 13-7 ASC'91 2-14 Stand eerste klasse (vrouwen) Stand tweede klasse B (mannen) 1. ASC'91 7-12 1 Laren 2 6-9 2 Nijenrodes 6-10 2 Shot'73 6-9 3 BSV 7-10 3 HMS/Achilles2 5-8 4 Laren 2 6-6 4. HvBS 6-8 5. LHV 6-5 5 Celentas 2 5-6 6 HvBS 6-3 6 BSV 2 7-4 7 HHC 6-2 7 ASC 2 7-4 8 Van Riet/HVN-Attila 2 6-1 Programma eerste klasse Programma tweede klasse B winterstop winterstop Volleybal Volleybal Uitslagen promotieklasse Uitslagen tweede divisie B (vr.) ESV - Facit/Gemini S 3-2 Shot - Amsterdam 3-0 Brezan/SSS 2 - Harderwijk 3-0 Zaanstad 2 - Riva/Rijswijk 2-3 Rensouw - AGAVS 3-0 Sovoco 2 - Quelderduyn 3-1 OMS - Leos 3-0 Ne\\'sZ£)vra -^eos 3-0 Harderwijk 3 - Zeewolde 3-1 Dinto -" Volendam Ö-2 Vollkei 2-Vollkei 3 2-3 Madjoe - Delta L./AMVJ 2 3-0 Stand promotieklasse (mannen) Stand tweede divisie B 1 Renswouw 9-24 1 Riva/Rijswijk 9-23 2 Brezan/SSS 2 9-23 2. Madjoe 9-21 3 OMS 9-22 3 Shot 9-18 4 Vollkei 3 9-20 4 News/Ovra 9-17 5 Vollkei 2 9-16 5. Volendam 9-15 G Facit/Gemini S 9-13 6 Leos 9-13 7. AGAVS 9-11 7 Vezeno/Zaanstad 2 9-12 8 ESV 9-9 8 Amsterdam 9-11 9 Harderwijk 3 9-9 9 Delta Lloyd/AMVJ 2 9-11 10. Leos 9-8 9 Dinto 9-11 11 Hardeiwijk2 9-4 11 Stam/Sovoco 2 9-9 12 Zeewolde 9-3 12 Quelderduyn/Seahawks 9-0 Programma promotieklasse Zeewolde - OMS Harderwijk 2 - Harderwijk 3 AGAVS - Brezan/SSS 2 Leos - ESV Facit/Gemini S - Vollkei 2 Vollkei 3 - Renswouw Korfbal Uitslagen eerste klasse D Tweemaal Zes - SSS ZKC31-SDO Fiducia - Fiks Amstel Antilopen 15-20 22-14 16-16 13-12 Stand eerste klasse D 1 ZKC'31 2 Amstel 3 SSS 4 Fiducia 5 Fiks 6 SDO 7 Antilopen 8 Tweemaal Zes Programma eerste klasse D (21 december) SSS - ZKC'31 SDO - Fiks Antilopen - Tweemaal Zes (28 december) Amstel - Fiducia ZKC'31 - SSS 4-7 4-6 4-5 4-5 4-5 4-3 4-2 4-0 Programma tweede divisie B Riva/Rijswijk - Shot Amsterdam - Madjoe Delta Lloyd/AMVJ 2 - Dinto Volendam - News/Ovra Leos - Stam/Sovoco 2 Quelderduyn - Zaanstad 2 Voetbal zo. Uitslagen eerste klasse B (zondag) Odijk - DWSV afg KDS-Amsvorde afg SVF-Odin afg Sterrenwijk - VSK afg RUC-HDS 1-1 Achterveld - Bunnik afg Stand eerste klasse B (zondag) 1 HDS 13-20 2 Odin 10-13 3. Achterveld 12-13 4 VSK 11-12 5 SVF 12-12 6.Amsvorde 11-11 7 Odijk 12-11 8 Sterrenwijk 11-10 9 DWSV 12-10 10. Bunnik 11-9 11.RUC 12-9 12KDS 11-8 HDS winnaar eerste periode Programma eerste klasse B winterstop (advertentie) Het bestuur en leden van wensen sponsors, adverteerders en alle Leusdenaren een gelukkig 1992.

Leusder Krant | 1991 | | pagina 15