f leusder Krant, SPAR TRAKTEERT OP f.60r KORTING! Leer dammer WIE SPAR'T, BESPAAR irote voorjaarsbeurs in Ons Gebouw Dansschool Tacke succesvol ooj £(n liiterpro Trophy golftoernooi let op DE VALLEI NU! VOLOP P00TAARDAPPELEN 1 v.d Bilt Rauwe Boerenham Spinazie All Micro royal sluis Tuinzaden :hterveldse winkeliers presenteren lentecollecties: Convenant De Horst uk°^«£sKjE Zoals we beloofd hebben, ontvangt u van Spar alweer het derde waardebonnenboekje. Ook hierin vindt u weer 18 waardebonnen met een totale extra feestkorting van maar liefst 60 gulden. Let ook op onze overige feestaanbiedingen! 500 gram Driehoek Natuurlijke Reiniger 7o> Blauwe Druiven 'Alphonse L'Avallee' 500 gram Friesche Vlag Halvamel lui Yofresh Yogosaus mm GOLF r Sport kort Dragt en Tolboom in halve finale goed verpakt! DE VALLEI WINKEL vensdag 11 maart 1992 w<- Pagina 8 ar TERVELD - De Achter- jlse winkeliersvereniging aniseert samen met de terveldsc muziekvcreni- DWS houdt vandaag, nsdag 11 maart, een voor- sbeurs. Vanaf 18.00 uur nt Ons Gebouw aan de Hes- weg in Achterveld de deu- en zullen de gezamenlijke winkeliers belangstellenden verwelkomen met knallende en nieuwe voorjaarsaanbiedin gen, veel informatie, gratis proeverijen en nog veel meer nieuwtjes. De avond is gratis toeganke lijk zal worden opgefleurd door twee heuse modeshows, om 19.30 uur en 21 30 Er wordt kelding geshowd voor kinderen, man en vrouw. De zaal zal naast de fraai uitge doste stands worden opge fleurd door een plaatselijke hovenier De nieuwbakken voorzitter van de Achterveldse winke liersvereniging. Ria Voskuilen, nodigt alle belangstellenden USDEN - De wethouders Jongh uit Leusden en Boer Amersfoort zullen op 19 art een convenant tekenen, ardoor beide gemeenten een ger in de pap krijgen als het it om de invulling van het ustriegebied De Horst. Na tekenen van de overeen- nst kan het bedrijventerrein rden ingevuld. )p het bedrijventerrein De rst is nu nog alleen de coö- atieve inkoopvereniging >r de woninginrichting 'Be- co' gevestigd. De rest van het terrein ligt nog braak, in af wachting van overleg over de uitgifte van de grond met Amersfoort. Op initiatief van de gemeente Leusden zijn die afspraken nu gemaakt en neer gelegd in een convenant Het bedrijventerrein zal plaats bieden aan kantoren en instellingen en schone indus trie Er is totaal 60.000 m2 netto vloeroppervlak beschik baar De kern van de overeen komst is dat er tot 1994 ten hoogste 30.000 m2 zal worden uitgegeven. Na 1994 zal de an dere helft van de grond worden uitgegeven Naar verwachting zullen de eerste vierkante me ters in het voorjaar van dit jaar worden verkocht. uit Achterveld cn wijde omge ving van harte uit de beurs te bezoeken. In samenwerking mqt de Achterveldse muziek vereniging DWS is er een pro gramma opgesteld. Op woens dag, zaterdag en zondag heb ben zij een leuk programma in elkaar gezet Voorzitter van DWS. Hein Ries van de Hengel, liet weten dat er in een geza menlijk overleg met de Achter veldse winkeliersvereniging op zaterdagavond 14 maart 1992. wederom in Ons Gebouw, een dansavond zal worden georga niseerd waar het allround or kest 'Level* vanaf 21.00 uur op zal treden De entree deze avond is 7.50 p p Zondag 15 maart vanaf 1130 uur is in Ons Gebouw het traditionele Fruh- shoppen is. Hieraan werken mee de Orginal Veluwer Musi- kanten uit Barneveld en de Hinterfelder Musikanten uit Achterveld Hier is de entree gratis. In deze gezamenlijk feest- week van de Achterveldse win keliers en de muziekverenigign DWS zal er voor de kinderen tussen 4 en 13 jaar een klcur- wedstnjd worden gehouden. In een extra beurseditie van de 'Winkelbooi'. het blad van de Achterveldse winkeliers, zal een kleurplaat worden ver spreid in Achterveld, Stouten- burg, De Glind en omgeving. Extra kleurplaten zijn ver krijgbaar bij Vos van boekhan del 't Hoekje. De kleurplaten kunnen op woensdag 11 maart tijdens de voorjaarsbeurs wor den ingeleverd De prijswin naars zullen tijdens het Fruh- shoppen op zondag 15 maart bekend worden gemaakt Voor de winnaars liggen er leuke prijzen te wachten Verder is er voor jong cn oud een etalagewedstrijd .Bij di verse winke- hers is de etalage aangepast voor deze wedstrijd. De etalages krijgen een extra muzikaal tintje Met muziekin strumenten en showartikelen, die in verband staan met DWS-Activa 1992, worden de etalages opgefleurd en zullen er delen van een slagzin ver meld staan Bij de volgende winkeliers staat een gedeelte van een slagzin in de etalage te lezen. LEUSDEN - Afgelopen zon dag werd in Veenendaal een danswedstrijd gehouden Dansschool Tacke was met acht paren in Veenendaal ver tegenwoordigd. Aangemoe digd door vele supporters waaronder ook Hans en Agnes Blaauw, die de week ervoor vierde werden op een lande lijke danswedstrijd. Op die wedstrijd werden James-Rob- bert Hobbs en Evelien Pot eer ste en ook Theo en Marianne Tacke werden eerste, maar dan bij de senioren. De acht paren van afgelopen zondag nemen negen prijzen mee naar huis Meneer en me vrouw van de Braken werden zesde met Ballroom en dans ten halve finale met Latin. Wilco Steenkamp en Liesbeth van Putte werden in de voor ronde gelijk uitgekozen om de halve finale Latin te dansen, maar vielen daar helaas af. Jan-Willem van Asperen en Marieke Kuiper werden vierde met 'Latin' en in de Runner-up van 'Ballroom' ze vende Een Runner-up wordt gedanst als de opkomst heel groot is. li 4 april 10O gram 695 pak 450 gram pak 2,5 kilo normaal of citroen, duoflakon a 750 mL_- 249 Pr; duo-pak 500 gram naturel of slamix fles 0,5 liter Aanbiedingen geldig van maandag 9 maart t/m zaterdag 14 maart 1992. tenzij anders vermeld. Prijs- en assortimentswijzigingen, drukfouten en/of uitverkocht voorbehouden. Weeknr 11-"92. Vers Vlees alleen verknjgbaar in winkels met een ambachtelijke slagerij. De 'Brons'-paren zorgden sa men voor vier prijzen. Jeroen van de Beek en Desiree van Uffelen dansten 'Latin' in de Bronsklasse mee en werden daar tweede. Dit zelfde paar werd vierde met 'Ballroom' in de Zilverklasse. Patrick Kap penberg en Barbara Spijker werden vijfde met 'Ballroom' in de Zilverklasse en vielen met 'Latin' na de halve finale af. Egbert Jan en Margreet ten Hoeve dansten mee in de Top klasse en werden vierde met 'Ballroom' In de Open Klasse werden Kees en Ilonn mot 'Ballroom' vierde en met 'La- tin' derde. De successen van Dansschool Tacke liegen er niet om. Ria Tacke is zeer tevreden over de resultaten en hoopt zelf ook eens een wedstrijd te organise ren, wat in de huidige behui zing niet mogelijk is Voorlo pig houdt Ria zich nog bezig] met het 'Afdansen' dat weer voor de deur staat en natuur lijk het slotbal Na het afdan sen geeft Ria Tacke nog cur sussen techniek. Rock cn Roll. Sega. Soca en Lambada LEUSDEN - Voor de derde keer in successie wordt op de golfbanen van De Hoge Kleij aan de Appelweg de jaarlijkse wedstrijd tussen Nederlandse en in ons land werkzame bui- tenmlandse professionals ge speeld. Het toernooi, dat van 10 tot en met 12 juli wordt ge speeld, is dit jaar omgedoopt tot 'Interpro Trophy. De afge lopen jaren kreeg het evene ment bekendheid onder de naam International Professio nal Matchplay Trophy. ,,De nieuwe naam zegt toernooi-directeur Ene van der Lande, ,,is compact en toch alleszeggend Maar aan de for mule is niet gesleuteld. Die is uitstekend, zo bleek vorig jaar." De Interpro Trophy is een toernoooi, waarin twee teams, bestaande uit tien spelers, ge durende twee dagen vier ron den afwerken Twee keer gaan zij 'alleen' over de baan, twee keer spelen zij 'dubbels' (four somes en fourballs in golfjar- gon) De formule lijkt sterk op die van de Ryder Cup, het twee jaarlijkse duel tussen Amerika en Europa en staat garant voor een opwindend wedstrijdver loop. Het Nederlandse team staat onder leiding van non playing captain Henk Stevens, het buitenlandse team wordt gecoached door Philip Horn De wedstrijd zelf wordt op zaterdag 11 en zondag 12 juli gespeeld Op vrijdag 10 juli wordt de zogenaamde pro-am gehouden In deze 'proloog' speelt een professional samen met drie amateurs. De buitenlandse profs heb ben de eerste twee edities van het toernooi gewonnen In 1990 wonnen zijn met ruim verschil (11,5-4,5). maar vorig jaar was er sprake van veel meer span ning Op een zonovergoten baan viel de beslissing pas op de laatste hole. De buitenlan ders wonnen uiteindelijk met 15,5-14,5. LEUSDEN - Marlies Dragt en Ilona Tolboom van gymnastiekver eniging Impala hebben zich geplaatst voor de halve finale turnen in de categorie 3C. Zij deden dit tijdens de plaatsings wedstrijd in Aalsmeer. Als eerste moesten zij be ginnen op de balk. Ilona begon niet zo goed. Zij kreeg dan ook maar een 5,10, Marlies scoorde een 6,90. De vloeroefening ging voor beide heel erg goed: Marlies kreeg een 7,70 en Ilona een 7,55. Bij de sprong scoorde Ilona een 7,40 hetgeen een zesde plaats voor dit toe stel was. Marlies haar sprong lukte niet echt Zij kreeg hier maar een 5,65 voor. Op de brug scoorde Marlies 7,85. wat ook een zesde plaats was op dit toestel. Ilona scoorde 7.05 op de burg. Totaal punten voor Mar lies 28,10 goed voor een vijftiende plaats. Ilona, met 27,10, plaatste zich nog net voor de halve fi nale met een negentiende plaats. Alle anderen plaatsten zich niet. In de categorie 6c kwam Francine Scho- nenburg uit op een 26ste plaats. In categorie 5c kwam Hanneke Cleassen niet verder dan een 36ste plaats. Thamara Gerrit sen is helaas uitgevallen En Barbara de Gier in ca tegorie 2c turnde een heel goede wedstrijd maar haar totaal van 27,40 be tekende een 28ste plaats. Hetgeen net niet vol doende was. ,fol Groot assortiment zaden van tuinderskwaliteit, Fl/Hybride en Pillenzaad. Luchtdicht verpakt in dubbel zakje, zodat de kiem- kracht lang behouden blijft. o.a.: Frieslander, Eersteling, Doré, Gloria, Lekkerlander, Eigenheimer, Parel, Bildstar, Irene, Surprise, Eba, Pimpernel, Prior, Vital. Zie ook ons groot assortiment graszaden voor o.a.: - Siergazon - Stoei- en sterkspeelgazon - Sportveldmengsel (fad ZM*. ACHTERVELD, Hessenweg 206, tel. 1604. BARNEVELD, Van Zuylen van Nieveltlaan 75, tel. 15177. WOUDENBERG, Parallelweg 4, tel. 2314. PUTTEN, Postweg 35, tel. 52446

Leusder Krant | 1992 | | pagina 8