De druiven zijn zuur voor LHV Leusder Krant 'Dubbel' verlies voor Leos Fraaie liederen in muziekschool Restaurant moet kleinschalig blijven Dronken automobilist krijgt 1.000,- boete Twijfels over dienstwoning Haaien hebben haast Bijzonder prestatie voor Antilopen twee Eerste nederlaag schaakvereniging Boete voor agressieve Leusdenaar Inbraken Aanrijdingen Geluidsoverlast Snorfiets gestolen Twee jaar ongeslagen in uitwedstrijden Pagina LEUSDEN - De Leusdense bariton Jan-Paul van Spaendonck verzorgde zondag, begeleidt door vader Jan van Spaendonck, een liederenrecital in de Leusdense muziekschool. De liefhebber werd vergast op repertoire uit de tweede helft van de negentiende eeuw. De zanger oogste veel bijval met de vertolkingen van 'decadent' repertoire (foto: Hans Verhorst) LEUSDEN - „Kunnen B&W garanderen, dat het restaurant op de Hessenweg bij Stouten- burg, kleinschalig blijft?" Deze vraag werd donderdag door de commissie Ruimtelijke Ordening naar voren gebracht. LEUSDEN - Bij een tweetal bedrijven aan de Speelkamp in 't Ruige Veld hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag forse vernielingen aan gericht en een onbekende hoe veelheid goederen buit ge maakt Bij het eerste bedrijf knipten de inbrekers telefoon kabels en alarmkabels door, voor ze binnen gingen Daarna werd het gehele pand door- Kortgeleden is er een aanvraag ingediend voor een restaurant in het pand, waarin in het verre verleden café De Gort geves tigd was. Het pand heeft nu een agrarische bestemming. De gemeenteraad werd daar om gevraagd deze bestemming te veranderen Het blijkt nu dat een aantal boeren uit de directe omgeving van het pand bezwaren hebben tegen de komst van een restaurant. Hun woordvoerder Huurdeman vreest overlast en is bang dat de verkeersveiligheid in het ge drang komt. „Vlakbij liggen een aantal weilanden, die elk jaar bemest moeten worden. De stank, die daardoor veroor zaakt wordt, is niet plezierig voor de gasten We denken daarom dat we een verzwaring van onze hinderwetvergunn- ning tegemoet kunnen zien", vreesde hij. Hij kreeg bijval van CDA- raadslid Berg, die zelf een agrarisch bedrijf heeft en uit ervaring kon meepraten. Ook Harm Offereins (GPV/SGP) en Ton Geijsberts (D 66) waren bang. dat het restaurant niet kleinschalig zou blijven „Als deze zaak succesvol blijkt te zijn, zal er zeker gevraagd wor den of er uitgebreid mag wor den Dan zal het moeilijk wor den nee te zeggen", dachten zij. Joop Kool van Leusden '90 vond daarom dat het hele voor stel van tafel moest „Geen tijd en geld aan besteden", was zijn advies LEUSDEN - De Utrechtse politierechter veroordeelde donderdag een 29-jarige Amersfoorter tot een boete van duizend gulden, een voor waardelijke gevangenisstraf van twee weken en een rijver bod van negen maanden. De verdachte zat in april vorig jaar in Leusden met teveel al cohol op achter het stuur. De uitspraak was conform de eis van de officier van justitie. De Amersfoorter stapte, na een ruzie op de Leusder ker mis, die avond in zijn auto en reed weg Omdat hij dacht dat hij werd achtervolgd, reed hij nogal hard over de Lockhor- sterweg. Daar kwam hij na een aanrijding tot stilstand waarna de politie erbij kwam. Omdat de bloedproef niet he lemaal gelukt was, stond het alcoholgehalte van de ver dachte niet vast. Maar hij gaf zelf toe vijf of zes pijpjes bier gedronken te hebben voor hij achter het stuur ging zitten. Officier van justitie mr. A Schotman merkte op dat de Amersfoorter al eerder voor iets dergelijks is dat de Amersfoorter al eerder voor iets dergelijks is dat de Amersfoorter al eerder voor iets dergelijks is veroordeeld "Daar had hij toch van moe ten leren", aldus de officier. Zwangere hond Een voorwaardelijke gevan genisstraf van -twee weken boete van vijftienhonderd gul den en een rijontzegging van negen maanden, waarvan zes voorwaardelijk. Daartoe is donderdag een 48-jarige vrouw uit Leusden door de Utrechtse politierechter ver oordeeld. In juli vorig jaar reed zij door Leusden met een alcoholgehalte van 805 micro gram. Dat is bijna vier keer zoveel als de maximaal toege stane 220 microgram. De verdachte had die avond in een café in Leusden een feestje gehad, maar was samen met haar man lopend naar huis ge gaan Zij sliep al een tijdje toen ze wakker werd en erach ter kwam dat haar zwangere hond er vandoor was. Ze sprong in de auto om het dier te zoeken en reed op de Prins Frederiklaan tegen een lan taarnpaal. Daar kwam politie bij en die constateerde dat de verdachte teveel had gedron ken. Zij had de hond inmid dels gevonden "Ik moest wel een beetje la chen toen ik dit las", bekende officier van justitie mr. A. Schotman. "De politie trof een vrouw in peignoir aan die op zoek was naar een zwangere hond. Ik geloof haar wel, maar dat neemt niet weg dat zij met veel te veel alcohol op achter het stuur zat. Daarom is zij wel strafbaar", aldus de offi cier. Hij eiste naast de ande ren straffen een onvoorwaar delijke rijverbod van negen maanden. LEUSDEN - De commissie Ruimtelijke Ordening twijfelt over de haalbaarheid van een goede regeling voor de bewo ning van een dienstwoning bij de toekomstige gemeentewerf vlakbij de A 28. B&W willen de voormalige woning van de fa milie Visser aan de Driftakker- weg als dienstwoning inrich ten. Door de bewoning van het pand zou de bewaking van de toekomstige gemeentewerf in de onmiddelijke nabijheid per manent mogelijk zijn. Alternatief is het uitbesteden van de bewaking aan een be veiligingsbedrijf Het college denkt echter met de dienstwo ning een betere en goedkopere oplossing gevonden te hebben. Harm Offereins van de GPV/ SGP twijfelde echter aan de bereidheid van de bewoners om hun privéleven op te offe ren ten behoeve van de bewa king van de gemeentewerf. „Wat mensen nu nog leuk lij ken te vinden, kan over twee, drie jaar veranderd zijn", gaf hij als commentaar op het ant woord van wethouder De Jongh, dat de gemeente een enthousiaste kandidaat voor de dienstwoning heeft gevon den. De commissie vroeg zich ook af of de rechtspositie van de bewoners wel op een goede ma nier geregeld kan worden. De gemeente wil als vergoeding voor de bewaking de woning 'huurvrij' ter beschikking stellen. Joop Kool van Leusden '90 dacht echter dat de fiscus niet met deze regeling akkoord zal gaan. Volgens hem zou de huurwaarde van het pand ge woon bij het inkomen van de bewoner worden opgeteld LEUSDEN - Vrijdag de 13e heeft een aantal weggebrui kers geen geluk gebracht. Tal van aanrijdingen deden zich voor, waarbij overigens geen gewonden vielen. De materiële schade was in veel gevallen groot. Op de kruising Groene Zoom/Noorderinslag reed rond 16 00 uur een 47-jarige vrouw uit Bunschoten zonder te kijken haar buurvrouw achterna, de kruising op Een op de Noorderinslag rijdende 51-jarige Leusdenaar kon de eerste auto nog ontwijken maar botste tegen de auto van de Bunschotense. Beide auto's werden zwaar beschadigd. Op de Voskuilerdijk ter hoogte van de Voskuilerweg deed zich rond 14.oo uur ook een aanrijding voor door on oplettendheid Een 42-jange Leusdenaar remde af om rechtsaf te slaan. Een achter hem rijdende 33-jarige Vee- nendaler had dit niet in de ga ten en botste achter op. Flinke schade was het gevolg. Op de Dodeweg bij de afrit van de A-28 stonden rond 13.45 uur twee auto's naast el kaar voorgesorteerd. De twee bestuurders een 46-jange man uit Soesterberg en een 66-jari- ge inwoner van Zwijndrecht namen allebei de bocht ver keerd. De een ging teveel naar rechts de ander teveel naar links waardoor zij met de zij kanten tegen elkaar botsten. Beide auto's liepen schade op. LEUSDEN - In de nacht van zaterdag op zondag werden be woners van de Walenburg wakker gehouden door keihar de muziek van een buurtbewo ner. Rond 3.45 uur hadden de omwonenden er genoeg van en belden de politie Na zowel te lefonisch als via de voordeur geprobeerd te hebben de bewo ner zover te krijgen de muziek zachter te zetten, lukte het de agenten de bewoner persoon lijk aan te spreken. De man was echter zo dronken dat hij niet voor rede vatbaar was Hierop kreeg de man een pro ces-verbaal en kon de buurt eindelijk gaan slapen. LEUSDEN - Uit een schuur bij een woning op Vogelwikke is in de nacht van woensdag op don derdag een snorfiets gestolen. De eigenaar bemerkte de dief stal toen hij 's morgens naar zijn werk wilde. De schuur was niet afgesloten. LEUSDEN/UTRECHT Utrechtse politierechter N. Jórg veroordeelde ding een 20-jarige inwoner Leusden tot vier weken v waardelijke gevangenissl en vijfhonderd gulden bo In Amersfoort had de dachte bij een ruzie iemand slagen. Aan de ene kant was de ji dige Leusder al eerder met] titie in aanraking gewei aan de andere kant dateen de feiten waar hij dinsi voor terecht stond uit 1! Dit was voor officier van ju tie mr. B. Swagerman re om zich tot een voorwaa: lijke gevangenisstraf en boete te beperken. „Maar geduld raakt wel een k op", aldus de officier. In juli '90 had de verdac een man geslagen die heml uitgelachen. Mr. Swagen: begreep wel dat de andere een aandeel in de ruzie had had maar dat de verdac toch met zijn agressiviteit grens had overschreden ln geval van de snorfiets, maanden later, achtte dec cier bewezen dat de Leus geweten had dat de fiets stolen was. Het vonnis was lijk aan de eis. Israël-bijeenkoms LEUSDEN - De sticht 'Christenen voor Israël' hoi zondag 29 maart een Isn bijeenkomst in Don Bosco de Dodeweg 6a in Lèusö Spreker is Lance Lambert, van de belangrijkste woo voerders van de messiasbt dende Joodse gemeenschap Israël. De onderwerpen us over Lambert zal spreken i 'Israël en de Messias' en Tsi en de volkeren'. De vertal zal worden verzorgd door Glashouwer, voorzitter vai stichting 'Christenen voor raël' De bijeenkomst bei om 10.00 uur. LEUSDEN - De berichten van volleybalvereniging Leos zijn de laatste tijd niet al te best te noemen. De vrouwen zijn door interne strubbelingen een aantal spelers kwijtgeraakt en waren bij het goedservcrende Dinto kansloos. De mannen verloren met 3-1 bij Harder wijk 3 en krijgen de derde plaats van onderen steeds vas ter om de schouders. Die plaats geeft nog recht op promotic/ degradatie-wedstrijden. Over de wedstrijd van de vrouwen tegen Dinto kunnen we kort zijn. Leos werd door de thuisclub volledig weggeser- veerd, terwijl het zelf bijzon der slecht serveerde Volgens de Leusdenaren was dat vooral te wijten aan de kwaliteit van de bal, die lichter dan normaal zou zijn Het duurde twee sets eer de Leusdense ploeg de bal onder controle kreeg. In de derde set serveerde Leos korter en kwam zelfs met 6-10 voor. Dinto kwam terug tot 10-10 en een aantal passfouten van Leos bracht de thuisclub de over winning. De vrouwen hebben een aantal turbulente weken ach ter de rug Eén speler werd door het trainingsduo Van Garderen/Harmsen uit de se lectie verwijderd. Waarna een tweetal basis-spelers ook de schoenen aan de wilgen hing. De zaak wordt intern nog on derzocht en er konden geen verdere mededelingen over worden gedaan. Leos is door het verlies danig verzwakt en probeert dat op te vangen met spelers uit het tweede. Voor de gradatie hoeft het nog niet te vrezen; alleen moet de derde van onderen in de gaten gehou den worden. Dinto - LEOS 3-0 (15-1, 15-3 en 15-10) Blokkering De mannen van Leos blijken nog steeds moeite te hebben met het spelen onder druk Ook in de Harderwijk had de ploeg van trainer Bert van Doorn daar last van Opnieuw werd de Leusdense ploeg niet van de mat gespeeld De twee sets die met 15-4 werd verloren, duur den beide ruim twintig minu ten. „We zijn wederom niet weggespeeld, maar we hadden in iedere set wel een periode waarin we drie of vier punten op één servicebeurt verloren. Die achterstand kunnen we dan niet meer goedmaken," gaf I Van Doorn als verklaring voor j de nederlaag. Daarbij kwam dat Leos geen antwoord had op de eenvoudi ge aanvalspatronen van de thuisclub. Die aanvallen gin gen veelal via de buitenkanten, maar de blokkering was onvol doende. „We hebben verder lekker fel en stevig gespeeld, maar we hadden geen blokke ring en geen aanvalsdruk. We raakten ook nog te gemakke lijk de service kwijt, waardoor we te veel onder druk kwamen te staan." Van Doorn blijft, ondanks de slechte resultaten, hoop hou den voor de toekomst „Het ziet er nu naar uit dat we p/d-wed- strijden moeten gaan spelen, maar volgens mij zit er nog van alles in. Er is nog hoop." Het gat met ESV bedraagt nog steeds zeven punten, maar Leos heeft een wedstrijd min der gespeeld. Harderwijk 3 - LEOS 3-1 (15- 4. 13-15, 15-4 en 15-8) LEUSDEN - 'De Bolderman- meet', zwemwedstrijden die worden gehouden in het Val- leibad te Veenendaal en waar aan uitsluitend meisjes en jon gens mogen deelnemen die in 1977, '78 of '79 zijn geboren, bieden doorgaans een beeld van hetgeen we in de nabije toekomst van de lokale zwem- top mogen verwachten. Het gaat immers om zwemmers en zwemsters in de leeftijd van 13 tot 15 jaar. Afgaande op de re sultaten van afgelopen zater dag zijn de verwachtingen bij de Leusdense Zwem- Polo club De Haaien, hoog ge spannen. De Haaien-zwem- mers hadden opzienbarend veel haast. Dat werd al direct in het tweede programma-onderdeel duidelijk, toen Rudy de Heer te water ging voor de 200 me ter vrije slag Hij was op dat nummer nooit sneller dan 3.27.5, maar nu ging hij in een uitstekende stijl naar een nieuwe persoonlijke toptijd; 3.04.0 Kevin Mori was echter nog iets sneller en bracht eveneens een nieuw persoon lijk record op de klokken 2 32 2 Op de 100 meter rugslag sloe gen De Haaien Marlies Floor en Sandra van Wegen toe Floor ging met 1.38.7 ruim zes seconden sneller dan ooit te voren en Van Wegen knab belde met 1.16.3 ruim een volle seconde van haar toch al scherpe persoonlijke record af Enige tijd later bleek Van Wegen nog genoeg over te heb ben om haar persoonlijke re cord op de 200 meter school slag eveneens aan te scherpen 3.15 6, bijna vier seconden sneller Verder waren er per soonlijke records voor Marlies Kok die met 3.39.0 op de 200 meter schoolslag en 1.23.3 op de 100 meter vrije slag een stel uitstekende prestaties lever de; voor Kristiaan Plugge, die 1.49.1 liet aantekenen op de 100 meter schoolslag en voor Ewout Paulusma, 2.55.1 op de 200 meter rugslag. LEUSDEN - Het tweede zaalteam van Antilopen heeft dit seizoen een zeer verdien stelijke tweede plaats behaald in de reserve-overgangs klasse. Dit is één klasse onder de hoogste klasse voor reserve teams. Antilopen heeft tot en met de laatste wedstrijd geroken aan het kampioenschap. Vier wed strijden voor het einde stond het zelfs een punt los van de beide concurrenten Veo en de uiteindelijke kampioen TOP Het was een sterke competitie waar ieder van elkaar kon winnen De wedstrijden wer den vaak in hoog tempo ge speeld. waarbij het technische gedeelte goed verzorgd was en het resultaat vaak pas in de laatste minuten werd beslist. Antilopen moest het vooral hebben van de collectiviteit. Als team zijnde kon het zeer sterk spelen, maar liep dit minder dan werd er slecht ge speeld en was puntverlies meteen het gevolg. De eerste wedstrijd bij HKV 2 in Den Haag werd collectief zeer sterk gespeeld; ieder gunde elkaar de kansen en het werd dan ook een duidelijke 21-10 overwinning. De vol gende wedstrijd tegen ZKV werd prompt verloren 11-12. Tegen ODO was het een wisse lende wedstrijd. De eerste helft werd met zes doelpunten achterstand afgesloten waarna Antilopen zich her vond en de wedstrijd uiteinde lijk won met 13-11. Bij TOP werd er een zeer goede wed strijd gespeeld; 18-18 Waarbij Antilopen bijna de gehele wedstrijd heeft voorgestaan André Kooi was deze wed strijd goed op schot. Vanaf het moment dat het tweede een punt boven de con currenten stond, kwamen de moeilijkheden. De spel vreugde werd minder. Het spel was minder vloeiend en het team werd minder hecht met als dieptepunt de thuisne derlaag tegen HKC 2 9-13. De laatste wedstrijd tegen mede concurrent VEO werd weer duidelijk met 13-6 gewonnen Bijzonderheden; - Alle heren hebben ongeveer hetzelfde aantal doelpunten gescoord Nancy Lahey was bij de dames duidelijk top- scoorster. - Goede wissels aanwezig, die prompt scoorden als ze erin kwamen. Margaret Ver steeg, Rob Geutjes. Frans ter Maten, René Verweij. - Beste verdediging van de competitie Opstelling; Erik Brouwer André Kooi Jeanette Jekel Marjon Abbing Jeroen Buisman Eddy Hendriks Mirjam Brouwer Nancy Lahey Trainer/ coach; Jan Costa Stand. 1 TOP 2 14 20 208 188 2 ANTILOPEN 2; 14 18 195 167 3 VEO 2: 14 16 177 171 4DKOD2: 14 13 186 192 5 HKC 2; 14 13 197 205 6ZKV2 14 12 224 217 7 ODO 2; 14 12 202 211 8 HKV 2 14 8 156 194 LEUSDEN - Met een nagenoeg complete selectie, en dat was bijna voor het eerst dit zaalsei zoen, heeft het eerste mannen- team van LHV nog één maal bewezen best te kunnen hand ballen. In een flitsende partij klopte de Leusdense degradant Shot'73, dat een week eerder kampioen werd. De promoven dus leed tegen de gedreven for matie uit Leusden een 15-20 nederlaag. Ondanks dat degra deert LHV na één seizoen uit de tweede klasse. De druiven waren zuur voor de Leusdenaren, die zichzelf en de tegenstander bewezen in de juiste vorm best op tweede klasse-niveau te kunnen mee draaien. Weliswaar stond er niets meer op het spel, maar kampioen Shot was er merk baar veel aan gelegen om de laatste wedstrijd voor eigen publiek te winnen. Onder schatting speelde aan IJssel- steinse zijde ongetwijfeld een rol, maar aan de andere kant was de ploeg ook in Leusden ontsnapt Toen won Shot ge lukkig met één doelpunt ver schil. Het was ook duidelijk dat Shot de tegenstander experi menterend tegemoet trad De thuisploeg oefende met een zeer offensieve verdediging en gaf LHV daarmee alle ruimte om aanvallend alle registers open te trekken. Met name aan de Leusdense uitblinkers Ro nald Morren en Ed Davids was die ruimte wel besteed. Zodra Shot in de gaten kreeg dat men de 3-2-1 verdedigmg onvol doende beheerste en de tegen stander daar teveel van profi teerde, trachtte de thuisploeg de schade te repareren door te rug te vallen op een veel dege lijker 6-0 defensie Op dat mo ment had LHV echter al vleu geltjes gekregen en werd Shot in de slotfase van het zeer aan trekkelijke duel op ruime af stand gezet. Tijdwaarneming In de eerste helft ging de wedstrijd volkomen gelijk op Beide ploegen scoorden ge makkelijk en slechts bij 4-2 en 8-10 was het verschil op het scorebord groter dan één tref fer. In de beginperiode liep LHV die averij op na een paar defensieve blunders. De ploeg herstelde zich echter knap en kwam vlak voor de pauze twee doelpunten aan de leiding. Als de tijdwaarneming correct had gereageerd op de klok waren de Leusdenaren met die stand gaan rusten Nu profiteerde Shot van de verwarring om het slotsignaal door zes seconden na het verstrijken van de offi ciële speeltijd nog 9-10 aan te tekenen. Toch zette de lijn van voor de rust zich na de pauze voort. LHV kreeg steeds meer grip op Shot, dat nog alles in het werk stelde om de balans in het eigen spel terug te krijgen. Door drie treffers op rij van Ronald Mor ren kwam LHV op een 10-13 voorsprong. Bij 13-14 en 14-15 was de spanning weer hele maal terug, maar de blauw- hemden uit Leusden wisten van geen wijken. Bij 14-17 was het duidelijk dat de wedstrijd in de tas zat. Met minder dan twee minuten te spelen gaf Shot zich gewonnen en kreeg LHV de kans meer zout in de wonden te wrijven door de sco re naar 15-20 te tillen Doel man Gertjan Smal onder scheidde zich aan LHV-zijde, door zijn doel op beslissende momenten schoon te houden Het eerste vrouwenteam van LHV heeft zich, ondanks een nederlaag tegen kampioen ASC'91weten te handhaven in de eerste klasse van de afdeling Utrecht. De ploeg bleef juist buiten bereik van HVN/Attila, dat in de slotfase van de com petitie nog belangrijke punten pakte. In de wetenschap dat er niets meer kon gebeuren, heeft LHV in thuishal De Korf met een nederlaag afscheid genomen van het zaalseizoen. Tegen stander ASC uit Amersfoort, dat een week eerder het kam pioenschap binnenhaalde, bleek een maatje te groot voor de Leusdense ploeg. Made door de afwezigheid van de gebles seerde Jeanet Kok en de zieke Anja Verlinden was LHV niet bij machte het Keistedelijke gevaar afdoende in te tomen. Aanvallend bleef de thuisploeg onder de maat door twintig mi nuten lang niet te scoren, waardoor ASC een 0-4 voor V HANDB/ sprong kon nemen. Na een ruststand in het voordeel ASC, bleven de tellers var: scorebord uiteindelijk bijt steken. Doelpuntenmakers (mannen): Ed Davids (7x). nald Morren (6x), Joep Bt (2x). Matthijs Jantzcn Rob van den Hoek, Ruud 8 en Edo Steenbeek (ieder l Doelpuntenmakers (vrouwen): Hetty Tesselsl Monique Hovenkamp (2x). sica van de Brink (lx). LEUSDEN - Het eerste team van de Schaakver eniging Leusden heeft de eerste nederlaag van het seizoen te pakken. De af gebroken partij van Wim Velker tegen Zeist II bleek niet te houden, waardoor Zeist met 4,5- 3,5 won en meteen bij de Leusdense koplopers langszij kwam Ook het Hilversumse HSG kwam op gelijke hoogte. Leus den staat nog wel boven aan, maar nu nog slechts op bordpunten. Donder dag wacht de Leusdena ren alweer een zware taak, want dan staat de uitwedstrijd tegen sub topper Huizen I op het programma. Leusden II deed goede zaken en won beide afgebroken wed strijden (tegen Ons Ge noegen II en Amersfoort III). Leusden III bleef in de race om het kampioen schap door een 2-6 over winning bij De Pion/ VOGA IV Leusden IV tenslotte kan het tegen koploper Den Dolder II waarschijnlijk niet bol werken, gezien de 204 tussenstand. Voor de onderlinge com petitie nadert de eerste ontknoping: wie worden de zes spelers die over gaan naar de kampioens competitie? Titelverdedi ger Hans Peperkamp en koploper Hesmatoolah Shahrizadeh zijn al ze ker. Ook voor Caspar van Hoorn en Leo de Rijke ziet het er zonnig uit. Jaap van Tuyll en Geert Wisman kunnen niet meer het vereiste mi nimum aantal partijen halen; zij vissen dus ze ker achter het net. De verrassendste uitslag van donderdag was wel de overwinning van Dick Willigenburg op Carel Vos De zwartspeler zou bij een overwinning nog alle kans gehad hebben op plaatsing in de kam pioenscompetitie Hij zette de partij dus scherp op. Wit bleek niet onder de indruk; op het juste moment drong hij met zijn dame de zwarte stel ling binnen. Deze ma noeuvre leverde stuk winst op, wat natuurlijk voldoende bleek voor een vol punt. Uitslagen; Wisman - De Rijke remise v. Baardewijk - v. Hoorn 0-1 Agterberg - A. Peper kamp remise Uneken - Boogaard 1-0 v d. Bilt - v. Kampen 1 0 Willigenburg - Vos 1-0 Elschot - Gerrits 1-0 Langman - Rietveld afgebroken Roelofs - Bouwmeester 1-0 Modiri - Weijgertze 8' De Heer - J. Nijhof 0-1 De stand op kop; 1. Shahrizadeh 1589 2. H. peperkamp 1581 3. v. Hoorn 1576 4. De Rijke 1571 5 v Tuyll 1561 Uneken 1561 7 A Peperkamp 1560 8. Wisman 1559 9 Kampes 1588 10. v. Baardewijk 15551

Leusder Krant | 1992 | | pagina 6