bij Schoeman. onderdak. 033-9411 (Ml Woningmakelaardij bij Schoeman Leusd Schoeman Makelaars m 219.000,- k.k. 227.000,- k 495.000,- k.k. 134.000,- k.k. 189.000,- k.k. IMieuwbouwmakelaardij Uw huis verkopen. Taxeren: op goede koers varen De voor u juiste hypotheek Uw huis kopen Bedrijfsonroerend goed Verzekeren: een zaak van afwegen 21 luxe app. residence ,,de Schans" te Woudenberg nog 7 luxe app. v.a. 395.000,- v.o.n. DE BESTE HYPOTHEE] KUN JE NIET MEER MISSEN. NVM WOENSDAG 1 APRIL 1992 In het grote midden van het land verkoopt Schoeman voor grote en kleinere opdrachtgevers nieuwbouwprojekten, zowel in de goedkope vrije sektor (premie C, als premie A-woningen. En uiteraard de wat duurdere huizen. Soms zijn het een paar woningen, dan weereen paar honderd. Per projekt worden projektteams geformeerd om kliénten optimaal te begeleiden en te adviseren. Een vérgaande service zowel aan kopers- als aan verkoperskant geeft beide een duidelijke risikobeperking. Kopers profiteren daarbij vaak van dezgn. „omvangskorting" en verkopers hebben de zekerheid van een grote verkoop potentie waarmee het aanvangsrisiko snel kan dalen. Een spannende zaak, waarbij u de hulpen deskundigheid van de NVM- makelaar maar moeilijk kunt ontberen. Want er komt heel wat voor kijken om uw huis zo goed mogelijk te verkopen. Schoeman Makelaars kent de markt van dag tot dag zodat uw aanbod maximaai op de vraag kan worden afgestemd Uw opdracht wordt bovendien door het NVM-uitwisselingssysteem onder de aandacht gebracht van collega-makelaars. Verder zijn we aktief met uw huis in de publiciteit. In overleg met de verkoper wordt een vraagprijs vastgesteld diezoveel mogelijk aan uw wensen tegemoet komt en anderzijds de grootste kans op succes heeft. Bij de afwikkeling van de verkoop worden administratieve en financiële zaken korrekt afgewerkt zodat u ook daar geen zorgen over heeft. En wat zijn de kosten? De N VM-makelaars hebben vaste en duidelijke tarieven. Vraagt u er gerust naar. Ook wanneer u denkt aan verhuur van uw woning biedt Schoeman u de service die u van een NVM-makelaar mag verwachten. Met het oog op de marktsituatie adviseren wij u over een verstandige huurprijs, helpen u met het opstellen van een huurkontrakt, enz. U ziet 't ook hier geldt het goede advies: „kom eens met Schoeman praten." Behalve de „emotionele waarde" van onroerend goed (met name bij de partikuliere woning) is er-gelukkig-ook een objektieve waardebepaling mogelijk. De NVM-makelaar en beëdigd taxateur is de aangewezen persoon om met zijn ervaring en kennis van de markteen huis, een kantorenkomplex, een fabriekshal of showroom objektief te taxeren. Bij koop of verkoop, huur of verhuur, maar ook bij het vinden van een juiste financiering ofwaardering van onroerend goed voorde jaarrekening (4e EG-richtlijn) blijken betrouwbare taxaties onmisbaar te zijn. Verder zijn taxaties vaak nodig ofwenselijk bij het verkrijgen van een hypotheek (o.a. bij gemeentegarantie), voor fiskale doeleinden, voor vaststelling herbouwwaarde, bij opdrachten van rechtbank of notariaat en i.v.m. onroerend goed belasting. Kortom een scala van zaken waarbij taxaties een belangrijke rol spelen. En deskundigheid noodzaak is. Onvermijdelijk komt bij de koop van uw woning de vraag aan de orde wat voor u een geschikte hypotheek kan zijn. Zonder advies van uw NVM-makelaar is het vaak heel moeilijk om „door de bomen het bos nog te zien". Als onafhankelijk hypotheekadviseur zoekt Schoeman Makelaars naar die hypotheekvorm die bij uw situatie het beste past en die de voor u meest gunstige voorwaarden biedt. Uw leeftijd, inkomenssituatie, belastingvoordeel, eventuele gemeentegarantie enz. spelen daarbij een rol. En aan de administratieve „rompslomp" hoeft u niette denken: Schoeman regeltdat allemaal vooru. En uiteraardzonder extra kosten. Bij het kopen van een eigen huis spelen zoveel zaken een rol datde bemiddeling van een makelaar meestal onmisbaar is Schoeman Makelaars heeft niet alleen een totaal-overzicht van de groep woningen die voor u interessant is, maar begeleidt u ook vanaf de bezichtiging t/m de afhandeling van alle financiële en administratieve zaken. Samen met de koper wordt bekeken hoeveel de nieuwe woning kan/mag kosten om niet in problemen te komen en toch zoveel mogelijk het gewenste „woongenot" te bereiken De NVM-Makelaar weet precies wat er te koop isof komt en helptu objectief bij definanciering. Over de kosten hiervan en overige tarieven vindt u alles in de brochure „U en uw makelaar" U kunt het natuurlijk ook gewoon bij ons informeren. Alle informatie en advies ontvangt u kosteloos en vrijblijvend. Ook over het huren en verhuren van woningen heeft Schoeman uitvoerige gegevens beschikbaar Wilt u weten wat momenteel aangeboden wordt, of wilt u uw woonruimte voor verhuuraanbieden, loopt u dan eens binnen bij één van onze kantoren. NVM-makelaars hebben een ruime ervaring in het opstellen van goede afspraken in een huurkontrakt. Dat geldt zowel voor partikuliere objekten als bedrijfs onroerend goed. Van eenvoudige winkel tot het grote bedrijfskomplex en van kleinschalig kantoorgebouw tot multifunktionele bedrijfshallen of turn key projekten. Schoeman neemt de rompslomp over, waardoor ondernemers de weg vrij hebben voor snel en efficiënt werken. Een oriënterend gesprek met de mensen van Schoeman is altijd vrijblijvend. Op verzekeringsgebied is „van alles te koop". En mede daardoor is het voor de met-deskundige heel moeilijk de juiste balans te vinden tussen risiko en dekking. Een te hoge (en vaak langdurige) premie is uiteraard ongewenst. Maar het onder-verzekerd zijn kan desastreuze gevolgen hebben. En dan is er ook nog de afwikkeling in geval van schade. Schoeman Koenders is als specialist op het terrein van verzekeringen en pensioenen de instantie die uw specifieke situatie afweegt tegenover de mogelijkheden in „verzekeringsland" Als makelaars in assurantiën heeft Schoeman Koenders een sterke positie en kan daardoor in de onderhandelingen met de verzekeringsmaatschappijen onafhankelijk optreden en het belang van de cliënt maximaal behartigen. Ook als pensioenadviseurs zoekt Schoeman Koenders naar de vorm die voor betrokkenen het meest gunstig is, zowel t.a.v. de premiebetaling als bij de later verkregen voordelen in het pensioen Zowel voor verzekeringen als voor pensioenen geldt dat adviezen altijd vrijblijvend en kosteloos zijn. NVM HYPOTHEEK SHOP Oin die one, voor u juiste hypotheek te kuven. l'l nu deskundig advies.Van de NVM I lypotheekshef- alle hypotheken van allegeldvcrstrckkers selected voor u de juiste. Tegen de hest mogeli|ke voor DE NVM HYPOTHEEKSHOP BETER THUIS IN ALLE HYPOTHEKEN. ACHTERVELD, V. Oldenbarneveltstraat 90 Dichtbij winkels, scholen en sportvoorz. gelgoed onderh. ruime hoekwoning m. gar. en achterom. Zon- ligging achtertuin Z.W. Mog. om 2e gar. te bouwen naast pand. Bouwjr. 1971 Entree, hal m. plav. en toil., Z-vormige woonkam. m. parketvl., ..allesbrander" en lichte granolwanden. Eethoek naast dichte keuk 1 e verd overloop waar aan badkam. m. 2e toil., wastafel en ligbad, 3 ruime sl.kam. w.v. 1 m. v.w., via vaste trap n. 2e verd. m. gr. dakkapel, brede overloop m. c.v.-opstelling (1987) en wasmach.aansl., bergruimte, 4e sl./werkkam. m. v.w. en bergruimte. Gar. 7 20 m. diep. Gel. nabij kinder speelplaats LEUS DEN, Gironde 22 Euro-woning aan zeer net plein m. speelgel zijde vrij gel. aan waterpartij m. zonligging 2 gar./berging en uitgeb. tuinkam. Entree, hal m. deur n. gar., lichte plav.vl., j werkkam., geh. beteg. toil. m. font., 1e vi woonkam. m. open haard, balkon m. zonwe aan straatzijde keuk. m. eetgel. en balkon, 2i overloop waaraan badkam. m. dubb. v.w., douchescherm en voll. beteg., oudersl.kam.a 2 sl.kam. aan tuinzijde en een ap. toil m. verr beteg. Via Groenstichting gebruik v. keurig v gemeensch zwembad en tennisbaan. ACHTERVELD, Jan van Arkelweg 8 Gr. vrijst. villa op ruim 1.300 m-" grond, nabij de dorps kern v. Achterveld. Bouwjr. ca 1930 Spouwisol. voorz. begl. berg. gr. tot. inh. ruim 800 m3. Entree, vest., gang waaraan werk/eetkam., toil., gr woon/zitkam. m open haard. Open leefkeuk. m. deur n. kelder (35 m*), bijkeuk. m. opstelling c.v.. 1e verd.: via bordestrap bereikb., overloop waaraan 4 sl.kam. in div. afm., alle m. kastruimte Badkam. (ruim 20 nT) v.v. bad, douche, toil., 2 v.w., vaste trap n. 2e verd. m. aan voor- en achterz. dakkapel. Op deze zolder kun nen meerdere kam. gerealiseerd worden. Goten rondom vernieuwd. Oprit m. parkeergel. v. meerdere auto's (ook overdekt) Gas c.v. LEUSDEN, Leeuwenburg 6 Op 2e verd aan overdekte entree gel. hoekapparte- ment m. uitz. op Schoolsteegbosjes. Eigen berging op beg. gr. Ligging nabij winkelcentrum Hamershof. Bouwjr. 1982. Entree, hal waaraan o.a. gr. sl.kam. m. kastenwand m. schuifdeuren en 2e sl.kam. Inp. berging m. c.v.-op- stelling. Ap. toil. Roy. badgel. m douche en v.w. De woon/eetkam. heeft een duer n. een balkon. Dichte keuk m. afz.kap en voldoende kastruimte alsmede kurkparketvl. Dit app. beschikt binnenkort over een gereserveerde parkeerpl. LEUSDEN, Kon. Beatrixlaan 22 Nabij winkelcentrum Bieshaar in Leusden-Zuid gel. helfl v. dubb woonhuis m. garage. Goede onder- houdstoestand. De woning is v.v gas c.v. en vern. mod. badkam en toil. Deels dubb. beglaz. Entree, hal m. toil, zitkam. over volle breedte m. doorloop naar leefkeuk. m. eetgel. Trapkast achter ingang m bergruimte. Bijkeuk. m. c.v.-opstelling. Op de verd. bev zich aan de overloop 3 sl.kam. in ver schil. afm., alle 3 m. vaste kast en 1 m. deur naar terras. Badgelegenh. m. douche en v w Leuk ligging aan plantsoen nabij scholen en uitvals wegen. Schoeman Makelaars o.g. De Grutterij 4, Winkelcentrum Hamershof Leusden Telefoon 033-941100 Ook kantoren te Amersfoort, Hoofddorp, Soest, Tiel en Veen- endaal. Inlichtingen via uw NVM- Makelaar of via ons kantoor. MAKELAAR Een project van aannemer S. Hendrikse en Zn. B.V. te Woudenberg verkoop collegiaal met Makelaardij Woudenberg B.V.

Leusder Krant | 1992 | | pagina 24