Lauw zonnelje verwarmt Leusdense en Achterveldse Oranjeklanten .Leusder Krant. Woensdag 6 mei 1992 Paginafi ACHTERVELD/LEUSDEN - Het feestcomité Achterveld had afgelopen weekend een druk en gezellig programma in elkaar gezet. Het weer werkte mee. de deelnemers en deelneemsters hadden er zin in en de organisatie was in goede handen. Op vrijdagavond werd begonnen met een muzikale rondgang van de Achterveldse muziekvereni ging Door Wilskracht Sterk, gevolgd door een stoet van kinderen met lampionnen en verkleedde kinderen en ver sierde fietsen en karren. Op koninginnedag werd rond de klok van 8.00 uur, met een rondgang door Achterveld, wederom verzorgd door DWS de dag begonnen. Met een serenade aan de bewo ners van het Achterveldse verzorgingstehuis Sint Jozef werd de muzikale aubade beëindigd. Vanaf 9.30 uur was het op de sportterreinen van het Kerstensportpark een drukte van belang. Het feestcomité had hier een aantal spelen georganiseerd, die door ruim 100 Achterveldse kinderen werden bezocht. Het avond programma van het Achterveldse feestcommitee moest er eentje met een gouden randje worden. In Ons Gebouw werd en feestavond georganiseerd met een live band, genaamd Alamo en de Achtervelds Dri- ve-Inn discotheek 'Black-Power'. Het werd een avond met een zilveren randje, want de opkomst van het pu bliek was niet echt groot te noemen. Ook in Leusden kwamen de Oranjegasten ruimschoots aan hun trekken. Koninginnedag werd de dag ervoor traditioneel ingluid met een lampionnen-optocht. De deelnemende kinderen beleefde daar veel plezier aan. De volgende dag nam Burgemeester panis een aubade in ontvangst. Aansluitend ontving Panis een delegatie van de jongerenorganisaties. De bijeenkomst werd opgeluis terd door de band A brand New Cadilac'. Een van de hoogtepunten was de kindermarkt in de omgeving van de Ansfriduslaan. Er werd volop gehan deld in van alles en nog wat. Natuurlijk was de autocross ook dit jaar weer een gigantisch succes. Voor een verslag van deze wedstrijd zie elders in deze krant.

Leusder Krant | 1992 | | pagina 8