.Leusder Krant. Red Gaps verpletteren UW: 17-4 )ansmarathon voor hartpatiënt aaienzwemmers sluiten wedstrijdseizoen af ■TV Lockhorst kampioen Manegepony Pipo maakt overuren Sport in cijfers Extra bussen Avondvierdaagse voor motoren Het Leos Moving Soundtoemooi omotie en degradatie gaan ind in hand bij De Eemelaar Sponsortennis Promotieduel S V Achterveld uitgesteld Postduivenvlucht Hans Peper schaakkampioen Pagina 13 jivan de weinige missers van The Red Caps slagploeg De Leusdense ploeg versloeg het Utrechtse m'met 17-4. (foto: Hans Verhorst) USDEN - Op zaterdag 6 organiseert dansschool r. ke uit Lensden een dans- rathon voor het 4-jarige {patientje Ben Cohen uit iel Het doel is zoveel mo- t geld in te zamelen voor zodat hij in Amerika ge- reerd kan worden. initiatief van Ria Tacke via een dansmarathon geld e zamelen, werd genomen aanleiding van een oep van Nelleke van Laar. is docente aan het Eemland lege te Amersfoort en kent familie Cohen persoonlijk, de oproep legt zij uit dat vier jaar geleden geboren JSDEN - De Zwemkam- enschappen van de Kring echt werden het afgelopen mfltkeinde afgesloten met innende en enerverende ihtmetingen in Amers- sciBrt en Veenendaal. De wed- jdselectie van de Leus- se Zwem- Poloclub De den moest het deze keer der goud stellen, maar okkelde toch elf medailles ndJdkaar. meest succesvol was Ta- ■a van Gorkum. Geen ver- nre®m8- want dit weekeinde imen de schoolslag-num- s aan bod (100 en 200 me en daarop is Van Gorkum eenmaal een specialiste. werd met een ernstige hart afwijking De artsen zeiden dat Ben niet oud zou worden. Nu is Ben echter vier en moet hij in Amerika geopereerd worden. Hiervoor heeft de fa milie Cohen 200.000 gulden no dig' Nelleke van Laar startte daarom 'Aktie Ben' en roept iedereen op om geld te storten of in te zamelen. Dansschool Tacke, die elk jaar een dansevenement voor een goed doel organiseert, houdt daarom op 6 juni een dansma rathon. Alle deelnemers en be zoekers betalen 2,50 entree en verder kunnen de deelne mers geld voor 'Aktie Ben' in zamelen en mogen op de dans school dan hun reclame op hangen. De Leusdense dansschool wil zoveel mogelijk dansers mee laten doen. Iedereen die daarom kan dansen of zich kan bewegen op muziek, mag zich als danspaar inschrijven Iedereen is van harte welkom op zaterdag 6 juni in Dans school Tacke op de Lepelaar in Leusden om te dansen of om de dansers aan te moedigen. De dansmarathon begint om 20.30 uur en duurt tot 23.30 uur, zodat de deelnemende pa ren drie uur non-stop zullen dansen. Je kunt je inschrijven bij de dansschool. Ook kun je hier sponsorformulieren op halen Nog vragen? Bel. 033-948 945 of 940 555 LEUSDEN - Afgelopen zon dag stond de gehele Red Caps- ploeg op het zonovergoten thuisveld. Er moest een wed strijd gespeeld worden tegen het Utrechtse UW. Een team met uitsluitend zeer ervaren spelers die echter de snelheid en conditie missen om twee uur lang tegenstand te bicden. De Lcusdenaren wonnen met 17-4. Omdat de Leusdenaren thuis speelden, begonnen ze in het veld met op de heuvel Eli Blom, die meteen liet zien dat er met hem vandaag niet te sollen viel. De eerste twee slagmannen verdwenen uit het slagperk zonder maar een bal aangeraakt te hebben. De derde slagman wist de bal ech ter schitterend te raken, een twee honkslag De daarop vol gende man sloeg ook een honkslag in het linker out field. Daar werd de bal opge pakt door Andre Hakvoort die met een schitterende aangooi op catcher Edwin Verdonk de derde nul verzorgde in deze in ning. Bij The Red Caps begon Eddy de Lely aan slag, en zoals de laatste tijd het bij hem gebrui kelijk is, sloeg hij een honk slag door middel van een ge stolen honk en twee doorge schoten ballen zorgde hij voor de voorsprong voor The Red Caps. Na hem kwam Berto Eelsingh met vier wijd op het honk en ook hij wist een honk te stelen. Een doorgeschoten bal bracht hem op het derde honk, waarna een opofferings slag van Eli Blom ook hem over de thuisplaat kwam. Na één inning was de stand 2-0 in het voordeel van de thuis club Huzarenstuk Een voorsprong die de hele wedstrijd niet meer in gevaar zou komen Door het sterke werpen van Eli Blom (werpcij- fers over vier innings acht x drie slag. Geen vier wijd zeven honkslagen twee veldfouten) en zijn vervanger Jacques Knopf (werpcijfers 2-0-1-1). Kwam het team van UW niet verder dan vier punten over vijf innings. The Red Caps deden het aan slag een stuk beter. Met name Eddy de Lely stond zijn man netje aan slag. Hij sloeg weer zeer sterk en kwam met een slaggemiddelde van 0.800 uit de wedstrijd. Dat wil zeggen dat hij van de vijf keer dat hij aan slag stond vier keer een honkslag produceerde. Ook de latere pitcher Knopf pres teerde een huzarenstukje door I een home-run te slaan met twee mensen op de honken, i Dit was in de laatste vijf jaar I pas de derde home-run die erj geslagen werd door een 'Red Capper' en toonde dus al aan datThe Red Caps zeer sterk in de wedstrijd zat In de vijfde inning bijvoor beeld kwam men er aan Red Capszijde twaalf man aan slag zonder dat er één uitviel Hierna was de stand 17-4 in I het voordeel van de thuisclub Dit betekende dus de derde overwinning in vijf wedstrij-1 den. The Red Caps zal dit sei zoen mee gaan draaien in de hoogste regionen van de afde- lings tweede klasse. Vorig jaar wist het zich maar ternau wernood te handhaven. De terugkomst van pitcher Jacques Knopf heeft voor dit seizoen ook het pitcherspro bleem van The Red Caps vorig jaar opgelost. Als de opgang zich doorzet zal dit seizoen waarschijnlijk een zeer mooi seizoen worden voor de ploeg met de rode petten. De volgende wedstrijd is zon dag 31 mei om 14.00 uur op het thuisveld op het Vallei sport park tegen het uit Huizen af komstige team De Zuidvogels. Uitslagen nacorapetitie vierde klasse D KNVB (zaterdag) Renswoude-Eemdijk 1-0 Eemdijk-Roda'46 0-2 Roda'46 - Renswoude 0-0 Finalewedstrijd nacompetitie Roda'46 -Middenmeer 3-2 (Mid- denmeer promoveert naar de derde klasse KNVB) Uitslagen nacompetitie hoofdklas se (zondag) WZA-DEV 3-2 WZA - Olympia 1 -2 DEV - Olympia Finalewedstrijd nacompetitie Uitgesteld tot nader order in af wachting van behandeling be roepszaak. Uitslagen nacompetitie eerste klasse B (zondag) Achterveld - Odin 2-1 VSK-Achterveld 0-2 VSK-Odin Programma nacompetitie Achterveld - EMM. Uitgesteld tot nader order in afwachting van be handeling beroepszaak veldkorfbal Uitslagen eerste klasse F De Meervogels - De Meeuwen 18- 10 De Vinken -VEO 8-10 Pemix-Fiducia 9-11 Snel-Antilopen 12-14 Eindstand eerste klasse F 1 Fiducia 14-21 2 Pernix 14-20 3. De Meervogels 14-15 4 De Vinken 14-14 5. Snel 14-13 6 VEO 14-12 7. Antilopen 14-10* 8. De Meeuwen 14-7 Fiducia kampioen. Antilopen en De Meeuwen degraderen. LEUSDEN - In sporthal de Korf te Leusden wordt op vrijdag 29 en za terdag 30 mei voor de dertiende keer het jaar lijkse 'Moving Sound Toernooi' van volleybal vereniging Leos gehou den. Het is een jeugdtoer- nooi waaraan twintig teams uit het hele land zullen meedoen. Deze teams vertegenwoordi gen de top van het Neder landse jeugdvolleybal. Zo hebben toppers als Ron Zwerver en Henk- Jan Held ook deelgeno men aan dit illustere toernooi. Op vrijdag 29 mei zullen de voorronden worden gespeeld, en wel van 10.00 tot 17.00 uur Op za terdag 30 mei vinden de eindronden plaats, die dag wordt er al om 9.00 uur begonnen. De finales zullen om circa 16.00 uur beginnen. De deelne mende teams dit jaar zijn onder andere Avéro/O- lympus, Veenman/Mar- tinus, Normis/Orion, Brezan/SSS, Nokia/VTC e.a. De toegangsprijs voor dit toernooi is op beide da gen 2,-. Bezoekt men het toernooi op beide da gen. dat betaalt men één keer/ 3,-. ACHTERVELD - In de pro vincie Utrecht wordt dit jaar voor de negende keer een mo- toravondvierdaagse gehou den. Ook dit jaar zal dat voor veel motorrijders weer een tot vier avonden heerlijk toeren zijn door de provincie. Vier clubs in samenwerking met de KNMV afdeling Utrecht orga niseert dit evenement. De op zet is om iedereen die een mo tor of scooter heeft alleen of samen een toeristische tocht te laten rijden van tachtig kilo meter. De laatste avond wordt voor de liefhebber afgesloten met een barbecue De startplaatsen en data zijn als volgt: Dinsdag 16 juni: Sportcom plex Parkhout Nieuwegein. ra. .•rb: beide afstanden bleek ze in staat haar tot op heden te tijd te benaderen, maar ze tikte twee keer als tweede aan Vóór Marieke Ruitenberg die op de 200 meter schoolslag een persoonlijk record op de klokken bracht en daarvoor met een bronzen plak werd be loond. Van Gorkum was ech ter ook op andere programma- nummers snel. Op zowel de 100 meter vlinderslag als de 200 meter vrije slag zwom ze naar een nieuw persoonlijk re cord en sleepte daarmee te recht twee bronzen medailles in de wacht Er was overigens meer succes op de schoolslag Bij de meis jes onder de 10 jaar gingen Sharon van de Riet en Haike van Stralen sneller dan ooit te voren Beide persoonlijke re cords krijgen extra glans als we in het achterhoofd houden dat ze werden gezwommen in een 50 meter bassin en dat is nu eenmaal wat langzamer dan een 25 meter bad. Als te rechte beloning kregen ze dan ook zilver en brons omgehan gen Kim Bijleveld wist zich op de 200 meter schoolslag goed staande te houden. Het resultaat: een derde plaats. De kleur van de medaille die An- nemieke van de Werf in ont vangst mocht nemen was eveneens brons van kleur. Volstrekt onverwacht, want op papier hoorde ze zeker niet tot de kanshebbers. Ze reali seerde echter een bijzonder scherp persoonlijk record en bleef daardoor vijf van de acht concurrenten voor Tenslotte deed Werner van de Berg opnieuw van zich spre ken. Zijn snelle tijd op de 400 meter vrije slag betekende een uitstekende verbetering van zijn persoonlijk record. Hij greep echter net naast de me dailles. Op de 200 meter wis selslag tikte hij echter als derde aan, maar weer greep hij naast eremetaal. Nu had een jurylid een kleine onregel matigheid ontdekt bij één van de keerpunten met een onver mijdelijke diskwalificatie als resultaat. Op de 4 x 100 meter wisselslag liep alles wel vol gens de reglementen. Ooster broek, Verhoeven, Tolboom en Paulusma, vier jongens on der de 16, brachten 4.52.7 op de klokken: brons. De 4 x 100 me ter vrije slag estafette bij de meisjes onder de 16 leverde een vergelijkbaar resultaat op. Sybrandy, Bijleveld, Van Wegen en Hermans brachten na een enerverende strijd de bronzen tijd van 4.28:3 op de klokken. LEUSDEN - De VAD gaat de dienstregeling van een aantal streekbussen in Leusden wijzi gen. De wijzigingen zijn onder meer het gevolg van tellingen van het aantal reizigers van een bepaalde lijn. Een van de belangrijkste aanpassingen is dat er 's morgens om 7.11 uur een exra vroege bus gaat rijden naar Barneveld (lijn 115). De aankomst in Barneveld van die bus is 7.36 uur. In de ochtendspits vertrek ken alle bussen van lijn 117 tot en met de bus van 9 03 uur om 3 minuten over het hele en halve uur. 's Morgens is er ook een extra vroege rit vanuit Leus den naar Amersfoort. Deze bus vertrekt om 6.01 uur vanuit Leusden (halte Torenakker- weg) en is om 6.30 uur bi] het NS-station De rit geeft aan sluiting op de treinen naar Utrecht en Amsterdam. Zaterdag overdag vertrekt ljn 117 's morgens 5 minuten eerder uit Amersfoort, 's Mid dags is dat 1 minuut, maar dan komt de bus 4 minuten later in Amersfoort terug. 's Avonds en op zondag ve- trekt de bus 5 minuten eerder uit Amersfoort. Lijn 118 verandert door de wijzigingen van lijn 117 ook Die lijn krijgt op maandag tot en met vrijdag 's ochtends 6 minuten eerder en is 6 minuten later terug in Amersfoort. De aankomst/vertrektijden in Leusden zijn tussen de 5 en 9 minuten vroeger, 's Middags vertrekt de bus 5 minuten later vanaf het station in Amers foort en is ook 5 minuten later terug. De doorkomst in Leus den 5 tot 2 minuten later. Ook op zaterdag veranderen de aankomst- en vetrektijden door het gelijkstellen van de dienstregeling aan de tijden op maandag tot en met vrijdag. ent. op ITERVELD - Het eerste menteam van tennisver- ging De Eemelaar uit Ach- 'eld heeft zich afgelopen rdag een uitstekende uit- terE gspositie gecreëerd als het om het halen van het kam- inschap in hun afdeling, motie naar de tweede klas- ian zaterdag worden afge bogen tegen medetitelkan- aat Maarssenbroek. an zal er op het Kerstens- rtpark bekend worden wie itel en de daaraan verbon- promotie in de wacht zal tèn De Achtervelders heb- aan een gelijkspel vol- oofc n(te. terwijl Maarssenbroek fder geval zal moeten win- Afgelopen zaterdag lieten de spelers van De Eemelaar zien dat het hun ernst is met de titelaspiraties. Tege Shot uit Zeist werd maar liefst met 0-6 gewonnen Het team, bestaan de uit Rogier Plijnaar, Rijnder Schaap, de gebroeders Gerald en Jacques van Wieringen en Gerard Wijntjes, zijn tot op he den nog ongeslagen. Minder gaat het met de eer ste mixed-teams, die nog steeds op de eerste winst wachten Beide teams hangt komend weekeinde dan ook degradatie boven het hoofd In de woensdagcompetitie speelden De Eemelaarteams overwegend succesvolle partij en, terwijl de jeugd ook weer goed op dreef was. Onder per fecte weersomstandigheden werden de afgelopen weken fraaie partijen gespeeld. Uitslagen Woensdagcompetitie: De Eemelaar 1 - Lockhorst 2 4-0 De Eemelaar 2 - Lockhorst 7 4-0 Soesterkwartier 4 - De Eemelaar 3 0-4 De Eemelaar 4-Leusden 4 3-1 Lockhorst 13 - De Eemelaar 5 5-0 Weldam8-DeEemelaar6 3-1 Zaterdag Mixedtcams: De Eemelaar 1 - Gooiland 1 1-4 Doordraaiers 4 - De Eemelaar 2 5-0 De Eemelaar 3 - Vleuten de Meern 9 2-3 Heren: Shot 4 - De Eemelaar 1 0-6 De Eemelaar 2 - Lopik 1 5-1 'tLaer4-DeEemelaar3 6-0 Junioren: De Eemelaar 1 - Maarn 3 5-0 't Schilt 2-De Eemelaar 2 1-4 Jeugd: t)e Eemelaar M15 - Hoogland 2 0-8 Zondag. Mixed. De Eemelaar 1 - Haeremaat 1 2-6 dpfl ■EUSDEN - Het eerste °ndag-mixed-team van 'TV Lockhorst is kam- ioen. De voorsprong op e naaste concurrent is zo root, dat de laatste en evende wedstrijd geen meer in het eten kan me®°°ien de maximale score an 8-0 werd zondag Pet ?üis gewonnen van Vlufi^htlust 1 uit Utrecht IiTl' n vreemd genoeg had 1 keer Birgit Schoema- er de meeste moeite om Wff" enkelpartij win- nd af te sluiten Zij as het immers, die alle ?°rgaande enkelpar- ien steeds met groot •rschil op haar naam i Jt» bracht. Dit keer won zij de eerste set met 7-5, maar de tweede set nam zij al weer duidelijker af stand, 6-3. Alle partijen gingen in twee sets en de meeste met groot krachtverschil. Willem Dupon won met 6-0, 6-3, Marcel de Jong met 6-2, 6-1 en Madeion Schoemaker met 6-2, 6-3 De zusjes Schoemaker wonnen met de dames- dubbel met 6-2, 6-2 en de herendubbel werd ge wonnen met 6-4, 6-2. In de mixed partijen was Lockhorst oppermachtig. Madeion Schoemaker met Willem Dupon en Birgit Schoemaker met Marcel de Jong wonnen beide met 6-1. 6-3. Het tweede zondag mixed team, dat één klasse lager speelt, moet nog één week wachten, voordat het kampioen schap kan worden ge vierd. Aanstaande zondag be hoeft het thuis tegen naaste concurrent Bosch en Duin 2 niet eens maximaal te presteren om toch kampioen te worden. Tot nu toe wer den vijf wedstrijden met 8-0 gewonnen en één met 7-1. Uitslagen Lockhorst 1 - Vechtlust 1 8-0 Ludenti 4 - Lockhorst 2 0-8 Lockhorst 3 - Nijkerk 5 3-5 Milan Gies op zijn pony Koedijks Truusje werd winnaar na een barrage in de klasse L-klassiek LEUSDEN - De tweede springwedstrijd van de club- competitie van dit seizoen werd afgelopen zondag verre den door leden van ponyclub "De Treekerruiter" op het ter rein van Paarden- en Ponycen trum "Den Treek". In de springweide hadden de parcoursbouwers tien hinder nissen gebouwd. In verschil lende rubrieken werd dit hin dernispark op stijl, klassiek of progressief gesprongen. On danks het warme weer ver schenen er toch nog 37 spring ruiters aan de start. Zowel de ponies als de ruiters hadden duidelijk last van de hitte. Met moeite waren de ponies uit de koele stallen te krijgen Eenmaal in de ring kostte het de ruiters veel inspanning om de ponies in een redelijk tempo foutloos over de hin dernissen te laten springen. Met vuurrode hoofden kwa men sommige ruiters over de finishlijn. In de klasse L.-klassiek moest Joany Lam met haar pony Kantjes Urigon haar meedere erkennen in Milan Gies met zijn pony Koedijks Truusje. In de barrage viel de beslissing in het voordeel van deze com binatie. Voor Joany was deze tweede plaats wel verdiend, daar zij voor het eerst een wedstrijd sprong in de klasse L. Eerste in de klasse B2 klassiek werd Ilse van Essen met haar pony Allegro en in de klasse BI klassiek was dat Pauline Benkhof met haar pony Yvan hoe. Eerste prijzen in de klas sen progressief L en B2 waren respectievelijk voor Jacolien Bos met Milano en Marleen van Ruitenbeek met Conny. De favoriete manegepony Pipo had het druk op deze zo merse dag. In alle rubrieken kwam hij aan de start en maakte menige ruiter geluk kig met zijn goede sprongen. In de beginnersklasse, op stijl beoordeeld, was de gelukkige Marjol van den Berg en in de klasse B2 klassiek op stijl beoordeeld Margriet Bekker. Mandy Veugelers was in de klasse BI klassiek met mane gepony Javelin de winnares. Voor jurylid van der Kamp van de hippische sportbond was het een geluk dat hij in de schaduw in een koele jurywa- gen deze springruiters mocht jureren. Woensdag 17 juni: CR de Hes- senkar, Hessenweg 172, Ach terveld Donderdag 18 juni: Clubhuis, Curacaolaan 49. Amersfoort. Vrijdag 19 juni: Clubhuis, Geeresteinsellaan Wouden berg. Het inschrijven en starten is tussen 19.00 en 20.00 uur In schrijfgeld is 12,50 voor vier avonden, 10,- voor drie avonden, en 7,50- voor twee avonden of minder. Degene die ook aan de barbecue wil len meedoen, moeten dit bij de inschrijving melden. De kos ten hiervoor zijn 10.- per persoon. Voor verdere inlich tingen kunt u bellen naar Theo van der Zijde. tel. 03404- 20530. LEUSDEN - De spon sorcompetitie bij 'De In slag' bestaat uit twee de len, te weten een Heren competitie en een Ge mengde competitie Beide competities be staan uit een poule van acht andere bedrijven, zodat er tot de finales ze ven wedstrijden dienen te worden gespeeld. Deze sponsorcompetitie, in 'De Inslag-Leusden' aan de Groene Zoom, gaat de hele zomer door terwijl de finales plaats vinden op zaterdag 12 september 1992. Uitslagen 14 mei. Ge mengde competitie. Krachtwerktuigen - AA Drink 0-8 Kwiek BV - DHV 2 0-8 Procar - De Groot Dental 0-8 DHV I - Oranjeboom 2-6 Herencompetitie 21 mei: DHV - Oosterbeek 4-4 Procar - v. Wijngaarden 0-8 Pon I - PFW 6-2 Pon II - Repi Vloeren 0-8 ACHTERVELD - De pro motiewedstrijd tussen het eerste elftal van voetbal vereniging Achterveld en het Hilversumse EMM is voorlopig uitgesteld. Het duel tussen de winnaars van de nacomopetitic in de eerste klasse A en B was aanvankelijk vastgesteld voor aanstaande zondag op het terrein van SEC in Soest. De reden van het uistel is gelegen in het feit dat er over de uitslag van de nacompetitie in de eer ste klasse A, waarin EMM als winnaar uit de bus kwam, onduidelijkheid is gerezen. De afdeling Utrecht van de KNVB zal eerst uitspraak moeten doen in de beroepszaak die aanhangig is gemaakt, voor het duel opnieuw kan worden vastgesteld. LEUSDEN - Postdui venvereniging Leusden hield 23 mei een wed vlucht vanuit St Glis- hain Homn (220 km). De duiven werden gelost om 07.40 uur (Oostenwind). 226 duiven in concours: le duif 10.41.20 (1170 m/m). leT. Elverding 2e T Elverding 3e T. Elverding 4e P. Boender 5e P. Boender 6e A. van Zwol 7e T. Elverding 8e A van Zwol 9e Comb Vrij. Bra 10e R van Asten De wedvlucht vanuit Etamps (472 km) werd gelost om 07.50 uur eveens op 23 mei. 149 dui ven in concours; le duif 15.41.49 uur (1007 m/m) le A. van Zwol 2e P. Lambrechts sr. 3e P. Lambrechts sr. 4e P Lambrechts sr. 5e A. van Zwol 6e T. Blom 7e P. Lambrechts sr. 8e A. van Zwol 9c Comb Jager 10e M. Hoefakker LEUSDEN - Hans Peper kamp is erin geslaagd zijn ti tel als schaakkampioen van Leusden te prolongeren In de laatste ronde won hij in een adembenemend eindspel van concurrent Jan van Baarde- wijk. Deze had in een alles-of- niets-poging een kwaliteit geofferd tegen aanvalskan- sen. Alle aanwezigen achtten het offer kansloos, maar de zwartspeler had het toch wel goed gezien en wit moest zich uiterst nauwkeurig verdedi gen om niet ten onder te gaan. In tijdnood kon zwart remise door zetherhaling afdwingen, maar hij moest winnen om zelf nog kampioen te kunnen worden. In een poging alsnog de winst te forceren, ging hij zelf ten onder. Hans Peper kamp werd hierdoor onbe reikbaar, temeer daar zijn af gebroken partij tegen Caper van Hoorn hem ook nog goede winstmogelijkheden biedt. Uitslagen kampioenschap: H Peperkamp - v. Baarde- wijk 1-0 v. Hoorn - Kampes remise Overigen: Vos - Willigenburg 1-0 Uneken - v.d. Bilt 1-0 Boogaard - Agterberg 0-1 Rietveld - Modiri remise v. Ooik - Moed 0-1 Veenendaal - Bayat 1-0 (Vermoedelijk) eindstand kampioensgroep 1 H. Peperkamp 2. De Rijke 3. v. Baardewijk 4. Shahrizadeh 5. v. Hoorn 6. Kampes Overigen: 1. Uneken 2. Vos 3. Agerberg 4. v. Tuyll 5. A. Peperkamp 1632 1586 1584 1575 1559 1544 1616 1603 1573 1561 1560

Leusder Krant | 1992 | | pagina 13