leusder Krant. Antilopen lijstaanvoerder uime overwinningen hockeyers Kinderpostzegelactie voor het kansarme kind erde aflevering Hamershofloop Op het scorebord Open dag SRGL Wisselende succes BCL Sport kort Zwemcompetitie Haaien gestart Schaken lijkt soms op pokeren De Haaien spelen versnipperd ensdag 7 oktober 1992 Pagina 11 'SDEN - Het spelen te- de onderste van de rang- is niet altijd een bij voor gewonnen wedstrijd. Het dikwijls ongemakkelijk en het kost moeite om iet eigen spel te komen, is er dan ook de reden van, het twintig minuten rde, voordat Maarten Jon de bal achter de goed spe- keeper van Hengelo te deponeren in de re- van een comer-varia- Ondanks nog enkele kan- wist Hengelo doelpunten oorkomen, waardoor de stand van 1-0 werd be- verdedigende spel van gelo gaf Leusden achterin nnmte, maar voorin stond muur van verdedigers als ware blokkade. Dit soort is echter op de duur fu- en leidt vaak tot verlies, bleek ook wel uit het spel- Dop in de tweede helft. Al tweede minuut schoot van Dalen net naast; vijf iten later scoorde Robert kamp uit een strafcorner. vel de keeper van Hen- de Leusdense formatie g in de weg stond, wisten hierna nog vier keer te •n. es passeerde de doelman en voorzet van Van Dalen ]k Kreikamp scoorde zijn de doelpunt in de wed- Gert Jan van de Groep het doel van Leusden on te houden bij één van eldzame aanvallen van ;elo, waarna Ralph Wes- verdediger Robert Jan Willemsen de stand op 6-0 wis ten te brengen. Door deze winst staat de Leus dense formatie nu op de eerste plaats van de ranglijst, direct op de hielen gezeten door GHBS, die vier doelpunten achterstaat op doelsaldo Aan staande zondag is de uiterst belangrijke wedstrijd tegen deze Groningse club; op de ter reinen van de MHCL zal de strijd om de eerste plaats wor den gestreden. Het bestuur van de hockeyclub organiseert op deze zondag ook een lunch voor de groep sponsors, de Vrienden van de MHCL en verwacht voor deze uiterst spannende wedstrijd die om 14.30 uur begint, een grote toe loop van bezoekers. Stand eerste klasse D (mannen) 1. Leusden 4-8 2. GHBS 4-8 3. Zwolle 4-6 4. Tempo'41 4-5 5. Doetinchem 4-5 6. Upward 4-5 7. GCHC 4-4 8. Roden 4-3 9. Quick Stick 4-3 10. Ares 4-2 11. Deventer 4-1 12. Hengelo 4-0 Extra training Ook de vrouwen-formatie van de MHCL wist de club uit Hee renveen met grote cijfers te verslaan. De exra training op doelslaan welke trainer-coach Hans van de Linden deze week had ingelast, heeft ook hier zijn vruchten afgewor pen. De door de scheidsrech ters Sjoerd de Jong en Jeroen van de Fliert uitstekend ge leide wedstrijd, was alleszins het aanzien waard. Geen mo ment raakten de vrouwen uit hun concentratie, iets wat vaak voorkomt als van het be gin af aan blijkt, dat tegen een 'gemakkelijke' tegenstander wordt gespeeld. Het hele elf tal opereerde als één geheel; het is moeilijk om uitblinkers te noemen. Er werd hard ge werkt, zowel in de achter hoede waarbij de op rechts spelende Martine Verkoyen veel aandeel heeft gehad in het tot stand komen van de overwinning, als bij de aan- valsters. Patricia van de Flier opende de score meteen in de ope ningsfase, snel gevolgd door een treffer van Josephine Pronk. Een voortreffelijk door Jolanda Koopman geno men strafbal; een tweede doel punt van Van de Vlier, een hard schot van voorstopster Tamara Ouderdorp en een doelpunt van Kim van Wijn gaarden. En 'last but not least' blijkt, dat het onmogelijke toch mogelijk is geweest: een doelpunt van Judith van Gel- licum uit een 'onmogelijke' positie. Eén doelpunt tegen moest de uitstekend keepende Annette Schipper incasseren. Door deze monsterscore staat de vrouwen formatie nu op de vierde plaats van de ranglijst. Stand tweede klasse D (vrouw.) 1. Apeldoorn 4-8 2. HMC 4-7 3. Drienerlo 4-7 4. Leusden 4-6 5. Doetinchem 4-5 6. Bully 4-4 7. Ares 4-3 8. Dash 4-3 9. Meppel 4-2 10. Quick Stick 4-2 11 Hattem 4-1 12. Assen 4-0 De vrouwen van MHCL behaalden een ruime zege op Quick Stick, (foto: Hans Verhorst) EU SDEN - De derde iitie van de Hamershof- lop wordt zaterdag 17 ktober weer gehouden. is een KNAU weg- edstrijd over eei af tand van 25 km in de ingeving van Leusden. venals in de vooraf- lande jaren, is de orga- isatie in handen van At- tiekvereniging Triath- Er zijn ook trimlo- en over diverse afstan- variërend van één ilometer in de omge- ing van De Korf, tot het a-cours van 25 km. loor de bouwactivitei- in in winkelcentrum De amershof moest de lute hier en daar iets orden aangepast, maar ute veranderingen zijn vergeleken met 1991 iet. De start van de één üometerloop is om 13.00 ur, de overige afstanden ertrekken om 13.15 en 100 Tot een half uur aor de start kan men ch inschrijven. In 1991 eek opnieuw dat het arcours snel is. Jan lein Drouwel liep de 25 m in 1 uur, 22 minuten i24 seconden. Hamershofloop be- oort tot de 'Toptienlo- en' in de Gooi-, Vecht-en emstreek. Dit betekent at goede verzorging en opomstandigheden ge- aarborgd zijn. Sinds orig jaar is het evene ent ook een onderdeel an het 'Heuvelrugcir- iit'. Deelnemers aan dit rcuit kiezen drie keer n wedstrijd over een artere afstand tot 15 km drie keer een halve arathon, of nog verder, zes wedstrijden (in gebied ruwweg tus- Amersfoort en Wijk Duurstede) kan het lassement worden iaakt. In Leusden en dus punten ge en worden. oting ader alle deelnemers de trimlopen en de Istrijd worden op hun rtnummers geschen- n verloot. Deze prijzen 1 door een aantal win tiiers van De Hamers- t beschikbaar gesteld. Start en Finish van alle lopen zijn bij De Korf. Van de kleed- en douche accommodatie aldaar kan gebruik gemaakt worden. Het parcours bestaat uit twee keer een ronde van precies 12 Vz km naar Leusden-Zuid en vervol gend over Tabaksteeg en Langesteeg richting Val leikanaal. Via Lappeer- seweg, Kanaalweg en Co- hensteeg komen de lo pers terug bij De Korf. Op de Cohensteeg krij gen zij de klok bij de fi nish in zicht. De Hamershofloop is ook nu weer mogelijk dankzij de bijdrage van Maat schappij voor bedrijfsob- jecten n.v. te Amster dam. In Leusden werkt MBO samen met de ge meente aan de ontwikke ling van plannen voor de uitbreiding van het cen trum Hamershof. Naast deze hoofdsponsor steu nen Pon car en rijwiel speciaalzaak Blom het evenement. Trimloop De trimloop van 13.00 uur is speciaal voor kin deren bedoeld. De kosten daarvan zijn 2,50 inclu sief de AV Triathlon her innering. De trimlopen over 2V2 en 5 km begin nen om 13.15 uur en gaan richting Cohensteeg; de kosten hiervan zijn 4,00. De 12 W en 25 km trimlopen gaan om pre cies 14.00 uur van start, gelijk met de wedstrijd. Inschrijven kan tot een half uur voor de start en de kosten zijn respectie velijk 7,50 en 10,- en 11,00 voor de wed strijd. Voorinschrijving is al leen mogelijk vpor licen tiehouders van de KNAU, die aan de 25 km wedstrijd willen mee doen. Alle deelnemers ontvan gen een herinnering en maken kans op een prijs dankzij de verloting op het startnummer. Telefo nische inlichtingen over wedstrijd en trimlopen zijn te verkrijgen bij tel. 033-728525 en 033-941183. LEUSDEN - Het is de korf ballers van Antilopen gelukt om ook de vijfde competitie wedstrijd te winnen. SKF uit Veenendaal werd met 4-9 ver slagen. In een wedstrijd, waarin het spelpeil met name in de eerste helft een laag ni veau kende, toonden de Leusde- naren aan in de breedte over een goede ploeg te beschikken. Voor aanvang van de wed strijd waren de verwachtingen bij beide ploegen hoog gespan nen. Ook het publiek had hoge verwachtingen. Beide ploegen hadden in de voorgaande com petitiewedstrijden aantrekke lijk korfbal laten zien, dat ge paard ging met veel doelpun ten. Om een of andere myste rieuze reden kwamen beide ploegen echter niet tot het ni veau van de afgelopen weken. Bij Antilopen stond Koos Meinsma in de basisopstelling op de plaats van de geblesseer de Jack den Heyer. Den Heyer zal waarschijnlijk tot aanvang van de zaalcompetitie, half no vember, met een peesontste king in de knie rust moeten ne men. Gedurende het eerste kwartier van de wedstrijd wer den bij beide ploegen veel fou ten gemaakt. De eerste aanval van Antilopen liep stroef Er werden geen noemenswaardi ge kansen gecreëerd. SKF daarentegen wist zich meer kansen te scheppen, maar miste veel. Pas in de 19e minuut bracht Nancy Lahey via een doorloop- bal Antilopen op voorsprong. Drie minuten later kwam ook de tweede goal uit handen van Lahey, ditmaal via een af standsschot. Antilopen leek even de matheid die de ploeg het eerste kwartier zoveel parten had gespeeld van zich af te schudden. De tweede aanval kreeg in korte tijd een aantal goede kansen, die alle jam merlijk mislukten. Dit gaf SKF de kans om via twee doorloop- ballen vlak voor rust terug te komen (2-2). De tweede helft begon Anti lopen voortvarend. De sterk spelende Nancy Lahey kreeg een vrije bal mee, die door Chris Fokker droog werd inge schoten. De wedstrijd dreigde na deze voortvarende hervat ting weer terug te zakken naar het niveau van voor de rust. Om Antilopen aanvallend een nieuwe impuls te geven, bracht trainer Brandsen Jeroen Buis man in de ploeg voor René Ver wei j. Het was echter Nancy Lahey die haar ploeg voor de tweede maal de weg naar de overwin ning wees. Van afstand scoorde zij 2-4. SKF beantwoordde weliswaar deze goal direct, maar is in het laatste kwart van de wedstrijd nauwelijks meer gevaarlijk geweest. Met goed voor-verdedigen werd het spel van de Veenendaalers ontre gelend. Antilopen leek in het laatste kwartier herboren De Leus dense ploeg liep via Koos Meinsma en Chris Fokker uit naar 3-6. SKF kon alleen nog maar via de hulp van de scheidsrechter scoren. Deze gaf de Veenendaalers een strafworp mee voor een over treding die menig scheids rechter lachend weg zou wui ven. In de 53e minuut was het Eddy Hendriks die Antilopen, na een schitterende actie van Koos Meinsma, met een af standschot weer op drie pun ten afstand bracht. Hendriks bekroonde daarmee een goed gespeelde wedstrijd. De routi nier wordt allengs belangrijker voor de ploeg Door zijn spel worden anderen in staat ge steld te scoren. In de 26e minuut benutte Koos Meinsma een vrije bal (4-8) Het laatste woord was aan Jeroen Buisman. Van grote afstand scoorde hij Antilopens negende en laatste doelpunt Scores Antilopen- Nancy La hey 3x, Koos Meinsma, Chris Fokker 2x, Eddy Hendriks, Je roen Buisman lx. Uitslagen 2e klasse D Achilles - Revival 9-10 D.O.S. - De Meeuwen 8-10 Juventa - Unitas 4-14 S.K.F. - Antilopen 4-9 Stand tweede klasse D 1. Antilopen 5-10 2. Unitas 5-8 3. De Meeuwen 5-6 4. SKF 5-4 5. Revival 5-4 6. DOS 5-4 7. Achilles 5-3 8. Juventa 5-1 Programma tweede klasse D Antilopen - Achilles De Meeuwen - Juventa Revival - SKF Unitas - DOS LEUSDEN - De speciale ver slaggevers Chantal, Sandra en Sabine interviewden een me dewerkster van de actie Kin derpostzegels. Een zeer actueel onderwerp. Juist dezer dagen zijn de basisscholieren op pad (geweest) om de postzegels te slijten. Op 30 september hebben we een interview met Willy Post gehouden. Omdat onze klas dan ook meedoet aan de kin derpostzegelactie. Willy werkt bij die actie. Dat is vrij willigers-werk. Zij verza melde postzegels, en daardoor kwam ze in contact met ie mand van die actie. Samen hebben ze een comité in Leus den opgericht. Willy doet het werk voor kin deren en voor het doel (de ac tie). In oktober is er een verga dering om het rooster in te de len. Zij moet beschikbaar zijn vanaf 11 november tot kerst mis. Zij zit in het postkantoor achter een kraampje. Op het |'16 zondag |en: '•Celeritudo 1 '-Celeritudo 2 5-Laren 2 4-Roda4 Limvio 4 *nd8-Roda6 '•Batavia 5 '•VeenscheBoys4 ind -te Roda 1 >|en hoofdklasse: 'Celeritudo 4-0 2-2 7-1 2-0 6-1 2-5 3-0 5-1 2-1 Sporting - Ultrajectum Amersf. Boys - Olympia Limvio - Hertha HD - MSV EMM - Saestum Programma: MSV 1 - Roda 1 WOG 2 - Roda 2 Hilversum 3 - Roda 3 Roda4-SEC 4 Amersf. Boys 4 - Roda 5 Roda6-ODI3 Hoogl.veen 8 - Roda 7 K WA 6 - Roda 8 2-6 2-4 2-2 1-1 2-0 14.00 11.00 11.00 11.30 14.00 11.30 14.30 11.00 Dames: Roda 1 - KWA 1 11.00 Programma hoofdklasse: MSV-Roda 14.00 Saestum-HDS 14 30 Celeritudo - Limvio 14.30 Hertha-Amersf Boys 14 00 Olympia - Sporting 14.00 Ultrajectum - EMM 14.00 Stand: 1. Olympia 5-9 2. EMM 6-9 3. Limvio 6-9 4. Ultrajectum 6-8 5. MSV 6-6 6. Saestum 5-5 7. Roda 6-5 8. Sporting 6-5 9. HDS 6-5 10. Celeritudo 6-4 11. Hertha 6-3 12. Amersf. Boys 6-2 Volleybal, dames Uitslagen tweede divisie B TicTac/Vif-Madjoe 3-1 Dupaco/LEOS-Shot 3-1 Piet Zoomers/DA 2 - Dinto 3-1 Vezeno/Zaanstad 2 Delta/Lloyd/AMVJ 2 1-3 Volendam-VCC'92 2-3 T WE EVV Amsterdam 0-3 Stand tweede divisie B Ï.Amsterdam 1-3 2. Delta Lloyd/AMVJ 2 1-3 3.TicTac/Vif 1-3 4 Dupaco/LEOS 1-3 5. Piet Zoomers/DA 2 1-3 Programma tweede divisie B Volendam - TWEEVV VCC'92 - Vezeno/Zaan stad 2 Delta Lloyd/AMVJ 2 - Piet Zoomers/DA 2 Dinto - Dupaco/LEOS Shot - Tic Tac/Vif Madjoe - Amsterdam postkantoor werkt ze met twaalf mensen samen. Het geld van de opbrengst gaat meestal naar kinderen. Met de opbrengst van de kin derpostzegelactie financiert de stichting 'Kinderpostzegels Nederland' ieder jaar zo'n 1.900 projecten in binnen- en buitenland, die bedoeld zijn om de situatie van kansarme kinderen te verbeteren. Chantal Lablans, Sandra Tem ming en Sabine Bokkers 6. VVC'92 1-2 7 Volendam 1-1 8. Madjoe 1-0 9. Shot 1-0 10 Dinto 1-0 11 Vezeno/Zaanstad 2 1-0 12.TWEEVV 1-0 LEUSDEN - Zaterdag 10 oktober houdt de Squash-vereniging SRGL uit Leusden een open dag. Een ieder die geïnteres seerd is in squash is dan van harte welkom. Re creanten, competitie-spe lers of gewoon nieuws gierigen kunnen nader kennismaken met de mo gelijkheden binnen deze 'gezellige' vereniging. Voor rackets en balletjes wordt gezorgd, dus als u zelf eens een slag wilt slaan, neem gerust sport- kleding mee. Naast de gezellige club avonden, biedt de ver eniging de leden vele toumooien aan voor alle kategorieën: trainingen door ervaren trainers, in terne competities en na tuurlijk is er alle ruimte voor de individuele spe ler die tegen zijn favo riete tegenstander zijn sportieve krachten kan meten. Speciaal voor deze dag heeft SRGL een aantal zeer aantrekkelijke aan biedingen, die de moeite meer dan waard zijn. Men vindt SRGL in de sporthal De Wetering. Valleilaan 3, Leusden, tel. 944665. LEUSDEN - Het eerste team van Badminton Club Leusden, bestaande uit: Sweder Hormann, Mark van Woerkom, Pe ter Esko, Marion Klin kenberg en Mathilde La- walata, is -het seizoen '92/'93 wisselvallig ge start. Op 27 september werd de eerste competitiewedr strijd thuis gespeeld te gen Eemnes 3. Sweder, eerste heer, kon vrij ge makkelijk zijn tegen stander onder druk zet ten en de winst behalen met de cijfers 15-6 en 15-6. Tweede heer, Mark, moest eerst wat opwar men maar trok uiteinde lijk toch aan het langste eind (5-15/15-4/15-12). Onze eerste dame, Ma rion, had meer moeite met haar tegenstandster en verloor (12-10/9-12/5- 11). Gelukkig kon onze tweede dame, Mathilde, ons op een veilig uit gangspunt brengen door met 11-3 en 11-5 te win nen. De dubbels, met uit zondering van de eerste mix, werden daarna vrij gemakkelijk gewonnen. De herendubbel, Sweder en Peter (15-8/15-9). De damesdubbel (15-3/15-9). De eerste gemengd dub bel (Mathilde en Mark) werd zoals gezegd iets stroever omgezet in winst (15-10/6-15/15-2). De tweede gemengd dub bel (Marion en Peter) zorgde met een winst van 15-4 en 15-3 voor een to taal winst voor het team van 7-1. De tweede competitie wedstrijd werd uitge speeld in Bilthoven tegen Irene 2 op 4 oktober. Sweder moest weer als eerste aantreden en ver loor zijn single door in de derde beslissende set te wisselvallig te spelen (17- 15/2-15/15-13). Mark ver loor met 15-8 en 15-10, zijn tegenstander was duidelijk sterker in deze partij. Marion hoefde er niet zoveel meer aan te doen nadat ze wakker was geworden na de eer ste set, die ze verloor met 11-1, want daarna won ze de tweede en derde set met resp. 5-11 en 2-11. Dus na de singles stond BCL al met 3-1 achter, de dubbels zouden nu de uit slag in ons voordeel moe ten brengen. Dit zag er ook naar uit toen de he rendubbel met 15-13/12- 15 en 4-15 door BCL werd gewonnen. Ook de da mesdubbel werd gewon nen met 4-15 en 13-15. He laas moesten Mathilde en Mark hun meerdere vin den in hun tegenstanders en verloren in drie sets met 15-13/5-15 en 18-15. De mix van Marion en Peter werd kansloos ver loren met tweemaal 15-7. Resultaat na de dubbels: een verlies van 5-3. Zondag 11 oktober om 10.00 in de Korf spelen de volgende teams thuis: BCL 1 tegen Vollenhove 1. BCL 3 tegen BVO '79 2, BCL 6 tegen Renswouw 4. Uitslagen speelweek 1: BCL 1 - Eemnes 3 7-1 't Slot 3 - BCL 2 2-6 BCL3 - Bameveld 3 6-2 Breukelen5 - BCL 4 1-7 BCL 5 - Eagles 2 3-5 Maarn 1 - BCL 6 3-5 LEUSDEN - De wed strijdselectie van de Leusdense Zwem- en Po loclub De Haaien heeft in het achter ons liggende weekeinde de eerste com petitiewedstrijd van dit nog jonge seizoen afge werkt. Ondanks het overladen programma, is er door de meeste leden van de equipe uitstekend gezwommen. Twee maal leverde de getoonde inzet zelfs een verbetering op van een 'Haaienclubre- cord'. Decor voor deze eerste competitiewedstrijden in het seizoen 92/93 was het zwembad Den Hommel in Utrecht. Na een tweede plaats voor San dra van Wegen in het eer ste programmanummer en een persoonlijk record van 4.53.1 voor Werner van de Berg op de 400 me ter vrije slag in het tweede programmanum mer, was het in het derde nummer van die dag echt goed raak. El wine Her mans vertrok op de 200 meter vrije slag om pre cies 2 minuten en 22.5 se conden later aan te tik ken. Zo snel was ze op dit nummer nog nooit en haar prestatie was goed voor een fraaie derde plaats. Het vierde nummer van die middag bracht Vin cent Oosterbroek aan de start. De 100 meter rug slag, gezien zijn tot op he den snelste tijd van 1.12.8 zeker een specialiteit te noemen, verliep uitste kend Hij wist de verza melde concurrentie voor te blijven, tikte als eerste aan en liet 1 10 0 noteren, een nieuw clubrecord. Daarmee was het bij Oos terbroek overigens nog niet op. Enige tijd later raffelde hij de 200 meter wisselslag af in een nieuwe persoonlijke re cordtijd van 2.39.6 en op nieuw kon niemand hem bijhouden: eerste. De zusjes Van Stralen le verden een uitstekende prestatie op de 200 meter wisselslag. Maartje bleef ruim vier seconden onder haar snelste tijd en Kar lijn bracht haar tijd op dit nummer zelfs met bijna 6 seconden omlaag. Haar 3.01.8 was boven dien goed voor een uitste kende eerste plaats. De 100 meter schoolslag die halverwege de mid dag stond geprogram meerd, bracht Haaien- zwemmer Arjan van de Berg aan de start. De jeugdige Leusdenaar was al in het bezit van het clubrecord op deze af stand, maar zaterdag be wees hij dat het allemaal nog sneller kan. Hij bracht 1.24 .1 op de klok ken en was daarmee bijna twee seconden snel ler dan het oude Haaien- clubrecord LEUSDEN - Jan Nijhof begon zijn partij tegen Leen Boogaard rustig, langzaam en naar het leek zeer vredelievend. Ongewoon voor deze aan- valsspeler, die altijd 'ko ningsgambiet' speelt en het liefst direct met al zijn kanonnen tegelijk gaat schieten Boogaard zal waarschijnlijk even tjes in slaap gesukkeld zijn door de remise-ach- tige opzet van zijn tegen stander. Toen hij wakker werd stond hij minder, kon met moeite een plan vinden en had daar ver volgens te weinig bewe gingsvrijheid voor. Zoals gebruikelijk in dat soort situaties zoekt men zijn toevlucht in de taktiek. Met een pionmanoeuvre probeerde Boogaard het centrum te neutraliseren. Uiteindelijk werkte dit echter in zijn nadeel. Hij had een paar tempo's ver loren zonder zijn stelling te verbeteren. Nu volgde een moeizaam strate gisch gevecht. Nijhof bleek op dat gebied het meest bekwaam. Een goed strateeg, zegt het spreekwoord, moet weten welke zetten hij moet doen als er niets te doen is. De tacticus staat paraat, als er wel wat te doen is. De verdienste van Nijhof was dat hij met een reeks schijnbaar nutteloze zetten een stel ling had bereikt, die alle mogelijkheden bood om ten aanval te gaan. En daar wachtte hij nog eventjes mee. Boogaard werd door dit geduldig heen en weer schuiven zo zenuwachtig, dat hij op het moment dat de aan val eindelijk van start ging, prompt de mist in ging. Onnodig, want er was best een verdediging mogelijk geweest. Maar wel begrijpelijk. Wie kan zijn zenuwen bij elkaar houden, als er een tijger rondjes om je heen gaat lopen, zonder iets te doen en je weet niet eens zeker öf hij wel iets gaat doen. Als je dan eindelijk murw gedraaid bent, komt er een schijnbewe ging en daar trap je dan met open ogen in. En dan is het afgelopen. Schaken is een moeilijk spel. Het lijkt erg op po keren. J. Nijhof - Boogaard 1-0 Elschot - Willigenburg 0-1 Rietveld - Veenendaal 1-0 v.d. Bilt - de Rijke 1-0 v. Ooik - v.d. Harst 0-1 G. Nijhof - Halkes Struiwig - Aghalani 0-1 v Dalen - Verschuur 1-0 Sharizadeh - Peperkamp 1-0 Modiri - Zaal 1-0 Oosting - Schouten 1-0 Bayat - v.d. Tang 0-1 v.d. Pol - Linse Vi-l/t Boemaars - v. Kampen Abbasalean - Meylof 0-1 De heren waterpoloërs van De Haaien hebben zaterdagavond tever geefs geprobeerd de he ren van De Snippen een tweetal punten af te snoepen. De Haaien gin gen in de eerste periode voortvarend van start en via doelpunten van Rob van Wegen (2 maal) en Gerco Renkers werd deze periode met een 3-1 voor sprong afgesloten. In de tweede periode kwamen De Snippen dichterbij, maar Herman Streef kerk wist de marge toch op twee punten te hou den. Echter niet al te lang, want via twee doel punten kwamen De Snip pen op gelijke hoogte. In de derde periode bracht Rob van Wegen de Haaien weer op voor sprong. De Snippen kwa men echter vanuit een numerieke meerderheid op gelijke hoogte en wis ten in de laatste minuut voor het eerst op voor sprong te komen 5-6. In de vierde periode werd uit opnieuw een nume rieke meerderheid de stand zelfs nog 5-7. De Haaien kwamen ditmaal terug op gelijke hoogte via twee doelpunten van Willem Burger. Het was Van Wegen die met zijn vierde doelpunt 8-7 op het scorebord liet aante kenen. Met nog een mi nuut te spelen verloren De Haaien echter hun kalmte en moest de goed keepende Erik Verest he laas nog tweemaal de bal uit het net halen, waar door De Snippen met de volle winst naar huis konden terugkeren. Gelijkspel Op zaterdagavond moesten de Dames Haaien in de Octopus spelen tegen UZSC uit Utrecht. Het begin van de eer ste periode verliep rustig. Na ongeveer 2,5 minuut viel het eerste doelpunt en werd het 0- 1 voor UZSC. Door een man-meer-situatie in het voordeel van De Haaien, werd het door een doelpunt van Alma Verhoeven 1-1. Daarna volgde nog een tegen doelpunt waarna Ria van Val kengoed de stand weer gelijk trok. De Haaien kwamen op voorsprong door een doelpunt van Jolanda Niemeijer. Door onoplettendheid van De Haaien kwamen ze na een 4-1 voorsprong op een 4-5 achter stand Gelukkig scoorde De Haaien in de laatste 15 secon den nog en brachten de stand op 5-5.

Leusder Krant | 1992 | | pagina 11