leusder Krant. ievoelig verlies taor Dupaco/LEOS lockeymannen ongeslagen aan kop Benauwde winst voor LHV-vrouwen Schoolzwemwedstrijden Korfballers nog steeds ongeslagen llansrol voor hockeykeeper Van der Groep Wandelen met de ANBO Sport kort Schoolvolleybal Zes zwemmedailles De Haaien 'Sharous' beste snelschaker De Haaien waterpolo Woensdag 14 oktober 1992 Pagina 11 Robert Kreikamp passeert de keeper van GHBS en scoort 3-1 voor Leusden. (foto: Jan Pit) EUSDEN - In een dynami- Ihe wedstrijd tegen nummer Vee van de ranglijst, wist het Irste mannenteam van de jlixed Hockey Club Leusden t volle winst van twee pun- In te pakken. De met veel liir uitstekend keepende Jert Jan van de Groep moest ■echts éénmaal de bal achter lm in het doel zien verdwij- |en. Op een technisch hoog- and niveau wist hij alle an- |ere gevaarlijke aanvallen als utste man te keren en fcgstte daarvoor meerdere ke- In het applaus van de in grote Itale aanwezige toeschou- |ers. or een tragische familieom- ndigheid moest trainer- lach Jacques Dorrestein het [otseling laten afweten. |aar de vervanging door ank Roggenkamp heeft het Iftal geen windeieren gelegd, lader het toeziend oog van de llgenodigde sponsors, wist It collectief zeer sterk spe- pde Leusden reeds in de Inde minuut de leiding te ne- |en door een tip-in van Maar- Jonges. De Groningers listen in de 20e minuut de ge- Ikmaker te scoren, waardoor I ruststand van 1-1 werd be- |kt. ^nen een minuut na de her- Itting wist Jonges de voor- rong te vergroten door uit li toégekende strafcorner te Iren. GHBS kreeg nauwe- Ls de tijd om hiervan te her- lllen. De volgende minuut was het weer raak. Uit weer een strafcorner zag Robert Kreikamp zijn inzet en bijzon der goede spel beloond met een fraai doelpunt. Een hoge lob over de aanstormende kee per eindigde in het doel. Met deze 3-1 achterstand wijzigde GHBS zijn spel. Aanval op aanval volgde, maar stuitte keer op keer af op de hechte Leusdense verdediging. Ge bruik makend van de gaten in de verdediging van de tegen stander wist Leusden nog twee maal te scoren. Uit een afgemeten pass van een door Chris Hogendoorn onder schepte bal wist Jonges zijn hattrick te halen door 4-1 te scoren. Zes minuten voor het einde werd de al enkele weken geblesseerde Ralph Kemps in het veld gebracht. Hij gaf met een zijn visitekaartje af door de eindstand op 5-1 te bren gen Deze zeer belangrijke overwinning was te danken aan de inzet van het hele team. Iedere speler - tot aan de wis selspelers toe - speelde het spel geconcentreerd en met een volledige inzet. Een genoe gen om naar te kijken. Stand eerste klasse D (mannen) Leusden 5-10 GHBS 5- 8 Tempo'41 5- 7 Upward 5- 7 Zwolle 5- 6 Doetinchem 5- 6 Ares 5- 4 GCHC 5- 4 Quick Stick 5- 4 Roden 5- 3 Hengelo 5- 2 Deventer 5- 1 De sombere weersomstandig heden in Oldenzaal hebben op het eerste vrouwenteam een slechte invloed gehad. De uit wedstrijd tegen Bully werd met 2-0 verloren. Reeds in de eerste helft werd Leusden door de agressief spelende te genstandsters volledig over speeld. Dit resulteerde in een doelpunt binnen vijf minuten. Slecht uitverdedigen was er de oorzaak van, dat deze ach terstand nog voor de rust werd vergroot tot twee doel punten. Na de rustperiode werden de Oldenzaalse spitsen uitgescha keld door wat omzettingen binnen het team van Leusden. Omdat hierdoor ook meer greep werd verkregen op het middenveld, kon ook aanval lend worden gespeeld. Keer op keer kwamen de damens van Leusden in de cirkel van Bully, maar de hechte verde diging voorkwam, dat Leus den de zo nodige doelpunten kon scoren. Na vijf minuten gespeelde wedstrijden hand haven de dames zich op de vierde Dlaats Stand tweede klasse D (vrouw.) Apeldoorn HMC Drienerlo Leusden Doetinchem Bully Ares Dash Meppel Quick Stick Hattem Assen 5-10 5- 5 5- 5- 5- 5- 4 5- 4 5- 3 5- 3 5- 2 5- 0 ILEUSDEN - Zowel bij het jstc damesteam Dupaco/ |0S als bij het eerste heren- lukte het afgelopen jrkend niet om op de beslis- Ide momenten toe te slaan. Kdames werkten in Warmen- Bzen hun wedstrijd tegen llo af, met een 3-0 nederlaag Iresultaat. De heren bereik- hetzelfde resultaat tegen 5 5 in Barneveld. lupaco/LEOS kwam al snel |ten 4-1 achterstand. De da- 5 kwamen echter goed te- J wat een 6-9 voorsprong tot jolg had Een in die fase |ke service van Dinto en een Ital fouten aan de kant van |?aco/LEOS had tot gevolg J Dmto de eerste set naar JUoe trok met 15-10. |!et die 1-0 voorsprong kre- |de dames van Dinto als het vleugels. Het team van Ito ging er in de tweede set tegenaan, en als de dames Dupaco/LEOS al dichter bij kwamen, zorgden een aan tal fouten er weer voor dat de achterstand weer groter werd. Assistent trainer Edwin Bak ker: ,,We liepen constant ach ter de feiten aan. We kwamen wel dichterbij, maar op de mo menten dat er echt punten ge scoord moest worden, dan wer den die niet gemaakt." De tweede set ging met 15-8 naar Dinto. Het team van Dinto ging ook in de derde set op dezelfde ma nier verder Met een snelle buitenaanval werden veel punten gescoord. Bakker: „Doordat Dmto met een snelle buitenaanval speelde kwamen wij in de problemen, omdat de blokkering vaak te laat aanwe zig was." De derde set werd een kopie van de tweede en ook deze set gmg met 15-8 naar Dinto Toch was assistent trainer Edwin Bakker niet al te nega tief over het vertoonde spel, en ziet hij de volgende wedstrijd tegen Delta Lloyd/AMVJ 2 met vertrouwen tegemoet. Bakker: ,,In vergelijking met de wed strijd tegen Shot zit er duide lijk een stijgende lijn in het spel Tegen Delta Lloyd maken we een redelijke kans Zij spe len het zelfde spel als wij spe len, en tegen zulke tegenstan ders kunnen ook wij ons eigen spel spelen. Alhoewel het voor Dupaco/LEOS altijd een moeilijke wedstrijd is, denk ik toch dat de dames goed tegen spel kunnen bieden Aan moti vatie zal het in ieder geval niet ontbreken." Bij de heren van Dupaco/ LEOS leek het in de eerste set van de wedstrijd tegen SSS 5 de goede kant op te gaan. Maar een 1-9 voorsprong bleek niet genoeg om de eerste set win nend af te sluiten. Een stand van 15-12 zorgde ervoor dat SSS de eerste set won. Ook in de tweede en derde set bleek dat SSS technisch en taktisch net iets beter was dan Dupa co/LEOS. In een. voor een drie-setter, lange wedstrijd van anderhalf uur, kwamen de heren van Dupaco/LEOS net iets tekort. Met 15-8 in de tweede set en 15-12 in de derde set won SSS 5 de wedstrijd ll'SDEN - Onder deskundi- Jeiding houdt de Leusdense ping van de ouderenbond jBO woensdag 21 oktober Jherfstwandeling door het phorsterbos Vooral de ver eende paddestoelen zullen handacht krijgen Deelne- dienen zich om 14.00 uur lerzamelen bij de ingang van het bos. Belangstellenden van 55 jaar en ouder zijn van harte welkom. Op donderdag 29 oktober LEUSDEN - De dames van LHV hebben na een span nende wedstrijd HVBS uit Bunschoten met 10-11 versla gen. Voor LHV was het zaak om na de slechte wedstrijd van vorige week tegen Nijen- rodes weer eens te laten zien dat zij nog steeds kan hand ballen. Een overwinning zou daarbij zeer welkom zijn. In het begin leek het een her haling van de week ervoor te worden. In een mum van tijd stond LHV met 5-1 achter (LHV doelpunt van Hilde Steenbeek). En vreesden de meegereisde supporters al het ergste. Maar het tegendeel bleek waar, LHV leek wak- kergeschud en begon onder aanvoering van de overal aan wezige To Schoenmakers aan een inhaalrace. De verdedi ging bleef beter gesloten en na het vijfde doelpunt van HVBS was het de beurt aan de LHV- schutters. De eerste die de rij opende was Elly de Jager die de keepster van de tegenstander met een stuit-schot verraste. Hiermee legde zij tegelijkertijd de zwakke plek van deze keep ster bloot, waar haar later ploeggenoten dankbaar ge bruik van zouden maken. Daarna was het Corina Schot horst die vanaf de rechter hoek voor 5-3 zorgde, waarna Carin Nijhuis van afstand voor de aansluiting zorgde: 5- 4. HVBS kon voor de rust nog één keer scoren, maar daarna stond de verdediging, onder leiding van de voortreffelijke blokkerende To Schoenma kers geen tegentreffers meer toe. Tonny Davids en opnieuw Schothorst zorgden ervoor dat LHV met een gelijke stand kon gaan rusten. Opvallend aan het spel van LHV was dat, in tegenstelling tot de voor gaande wedstrijden, er snel gespeeld werd vanuit de ver dediging. Hierdoor kon de bal snel opgebracht of een break out geforceerd worden Na de rust scoorde HVBS meteen 7- 6. Davids had daar een pas send antwoord op, met wat ge luk belandde haar inzet in het net: 7-7. Hierna kwam LHV voor het eerst op voorsprong doordat To Schoenmakers een strafworp verzilverde. Nu was het de beurt aan HVBS voor een passend antwoord: 8- 8' I Hilde Steenbeek scoorde uit een vrije bal 9-8, keepster Christine Schut voorkwam in eerste instantie dat HVBS kon scoren door een strafworp on schadelijk te maken. Toen bracht een uiterst dubieuze beslissing van de scheidsrech ter HVBS alsnog langszij. Een schot vanaf de rechterhoek werd, voor iedereen duidelijk zichtbaar, vóór de doellijn door de LHV keepster gestopt De scheidsrechter besloot ech ter dat dit niet het geval was en kende een doelpunt toe aan HVBS. Wat 9-9 betekende. LHV reageerde gelukkig posi tief op dit incident. In de span nende slotminuten zette Ivonna van Haaster haar ploeg vanaf de cirkel op voor sprong, HVBS kon uit een strafworp weer langszij ko men, maar het was Schothorst die met haar derde doelpunt LHV aan de overwinning hielp: 11-10. VOLLEYBAL DAMES, Amsterdam - Shot uitslagen 2e divisie B Tic Tac/VIF - Dinto Volendam -TYVEEW 3-0 Dupaco/LEOS - Delta Lloyd/ WC'92 - Vezeno/Zaanstad 3-0 AMVJ 2 Delta Llovd/AMVJ 2 - Piet Zoom- Piet Zoomers/D 2 - WC'92 ers/D. 2 3-0 Vezeno/Zaanstad - Volendam Dinto - Dupaco/LEOS 3-0 Madjoe - TWEEW Shot- Tic Tac/VIF 1-3 Madjoe - Amsterdam 2-3 KORFBAL. Stand 2e divisie B Uitslagen tweede klasse D 1 Delta Lloyd/AMVJ 2 2-6 Antilopen - Achilles 15-11 2 Tic Tac/VIF 2-6 De Meeuwen - Juventa 11-7 3. WC'92 2-5 Revival - SKF 7-9 4 Amsterdam 2-5 Unitas-DOS 11-7 5 Volendam 2-4 6 Dinto 2-3 Stand tweede klasse D 7 Dupaco/LEOS 2-3 1. Antilopen 6-12 8 Piet Zoomers/D 2 2-3 2. Unitas 6-10 9. Madjoe 2-1 3 De Meeuwen 6-8 10 Shot 2-0 4 SKF 6-6 11 Vezeno/Zaanstad 2-0 5. Revival 6-4 12.TWEE VV 2-0 6 DOS 6-4 7. Achilles 6-3 Programma tweede divisie B 8 Juventa 6-1 LEUSDEN - Afgelopen zater dag werden in het zwembad 'Octopus' de jaarlijkse schóól- zwemwedstrijden gehouden, onder auspiciën van de organi serende zwemvereniging De Haaien. Ruim 225 kinderen van de Leusdense basisscholen streden m negen teams om de hoogste eer Er waren fraaie bekers te winnen, die beschik baar waren gesteld door het zwembad Jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot 12 jaar kwamen tegen elkaar uit op de schoolslag en de vrije slag. Zo als elk jaar vormden de esta fettenummers een passende af sluiting. Octopus-bedrijfslei der Frans van de Konijnenbure reikte de prijzen uit. De wissel beker was dit jaar voor De Holm. Alle deelnemende kin deren ontvingen een herinne ringsvaantje en een button naar aanleiding van het 25-ja- rig bestaan van De Haaien. Eindstand: 1. De Holm 101,5 pnt. 2 Kinderland 105,5" 3. DeHeerd 1 107.0" 4.Groenhorst 113,5" 5. DeHobbit 131,0" 6. De Rossenberg 1 133,5" 7 DeHeerd2 229 8 De Rossenberg 2 236" 9 Gereformeerde basisschool 257 LEUSDEN - Een lang woord voor een lange dag vol volleybalplezier voor de Leusdense school jeugd. Op 20 oktober or ganiseert de volleybal vereniging Leos/Dupaco hun 18e schoolminivol- leybaltoernooi in De Korf. Zoals ieder jaar in de herfstvakantie is de dinsdag volleybaldag. Dit keer zullen 52 teams weer strijden voor de hoogste plaatsen. De meisjes spelen apart van de jongens, welke weer onderverdeeld zijn in groep 5/6 en groep 7/8. De ieder jaar weer actief deelnemende scholen zijn: De Heerd, De Hob- bit, De Bongerd, De Klimrakkers, De Gere formeerde Basisschool en Groenhorst. Leos-Du- paco nodigt bij deze ie dereen die belangstelling heeft voor jeugdvolley uit om een kijkje te ko men nemen in De Korf. LEUSDEN - In een aanval lend sterk gespeelde wed strijd heeft Antilopen zijn on geslagen positie in de veld- competitie gehandhaafd. Het was dit keer Achilles, dat niet sterk genoeg was, om het de Leusdenaren echt moeilijk te maken. Einduitslag 15-11. In deze competitie blijkt Anti lopen een makkelijk scorende ploeg te zijn, waarbij het elke wedstrijd andere spelers- /speelsters zijn, die voor de doelpunten zorgen. Zaterdag waren het met name de heren, die voor de productie zorgden, terwijl het in voorgaande wedstrijden juist de dames waren. Het maakt Antilopen een moeilijk bespeelbare ploeg op dit moment. De wedstrijd liet eigenlijk vanaf het begin twee gezich ten zien. De eerste opstelling, waarbij Achilles meestal via zijn aanvoerder erg gevaarlijk was en tot scoren kwam, liet een Antilopen zien dat voor de korf nog niet effectief genoeg was. Er werden veel kansen gecreëerd, maar niet benut. Het aanvalsvak speelde in een te laag baltempo. Irene Vee- nendaal en Chris Fokker lie ten met name het tempo te veel zakken. Het was Achilles dat in de eerste minuut met een felle actie onder de korf de score opende. Rene Verwey, die een zeer acceptabele wed strijd speelde, bracht met een afstandschot de stand op 1-1. De tweede aanval heeft de ge hele wedstrijd voor zeer aan trekkelijk korfbal gezorgd. Een hoog baltempo, gekop peld aan snelle functiewisse lingen. Daarnaast was de ef fectiviteit in dit vak erg groot. Het vak had weinig kansen nodig om tot scoren te komen. Koos Meinsma bracht met een afstandschot en een strafworp de stand binnen vijf minuten op 3-1. Slordigheden in de ver dediging bracht de stand bin nen twee minuten op 3-3. Het eerste aanvalsvak kwam hier door niet in z'n ritme. Dit spel- beeld zou tot aan de rust zo blijven. Meinsma en Marjon Abbring zorgden voor 5-3 Nadat Achil les de stand weer gelijk ge trokken had, brak er een fase aan, waarbij de goed leidende scheidsrechter beide ploegen, via het geven van vier straf- houdt de afdelmg Leusden van de ANBO de jaarlijkse leden vergadering, die zal plaatsvin den m 't Hamersveld. Na af loop van de vergadering zal de heer Boshuis vertellen over een reis door Afrika Belangstel lenden van 55 jaar en ouder zijn welkom. De lezmg begint om 15.00 uur Nancy Laheij (links bekijkt goedkeurend hoe de bal voor Antilo pen door de korf valt. (foto: Jan Pit) worpen op rij, duidelijk maakte dat het opvangen van tegenstanders bij het doorbre ken naar de korf, tot de straf bare feiten behoort. Beide strafworpen worden door Koos Meinsma verzilverd. In de laatste minuut was het Nancy Lahey die op dezelfde wijze een strafworp ver oorzaakte. Chris Fokker ver zilverde de strafworp en bracht de ruststand op 8-6. Startblokken Meteen vanuit de startblok ken ging Antilopen op zoek naar de vier punten voor sprong. Het was eerst Meinsma die van afstand 9-6 maakte. Nadat hij een straf worp miste was het aanvoer ster Joyce Osnabrugge die van afstand 10-6 liet aantekenen. Vanaf dat moment had Anti- lpen de wedstrijd volledig in de hand, behoudens wellicht een moment rondom een kwartier voor het einde waar bij Achilles ineens de stand op 10-9 bracht. Maar Meinsma liet met zijn zevende doelpunt er geen twijfel over bestaan, dat Antilopen deze middag te sterk was Toen Irene Vee- nendaal daarna snel 12-9 liet aantekenen was de controle op de wedstrijd terug en kon Antilopen de wedstrijd verder uitballen. Tien minuten voor het einde van de wedstrijd was het Ab bring, die op schitterend aan geven van Osnabrugge de stand op 13-10 bracht. In de laatste minuten zorgden La hey en Verwey voor de uitslag 15-11. Was het de voorgaande wed strijden Nancy Lahey en Eddy Hendriks die de ploeg op het goede spoor zetten, zaterdag waren het met name Koos Meinsma en Joyce Osna brugge die hun ploeg de juiste weg wezen. Het bewijst dat Antilopen in de breedte een gevaarlijke ploeg is en afhan kelijk van de tegenstander an dere spelers de wedstrijd kan laten bepalen Uitslagen tweede klasse D: Antilopen - Achilles 15-11 De Meeuwen - Juventa 11-7 Revival - S.K.F. 7-9 Unitas - D.O.S. 11-7 Stand tweede klasse D 1. Antilopen 6-12 2. Unitas 6-10 3. De Meeuwen 6-8 4. SKF 6-6 5 Revival 6-4 6. D.O.S. 6-4 7. Achilles 6-3 8. Juventa 6-1 Programma tweede klasse D De Meeuwen - Antilopen D.O.S - Achilles Juventa - Revival Unitas - S.K.F. LEUSDEN - De wed strijdselectie van de Leusdense Zwem- en Po loclub De Haaien is er tij dens zwemwedstrijden in het kader van de Kring B Utrecht, zaterdag in Breukelen, in geslaag maar liefst zes medailles in de wacht te slepen. Bo vendien brachten een aantal leden dermate scherpe tijden op de klokken dat er sprake was van een persoonlijk record. Een van de persoonlijke records kwam op naam van Mathijs Lugthart. Zijn 1.38.6 op de 100 me ter vrije slag was boven dien goed voor een fraaie tweede plaats. Terry Ik- king en Bastiaan Over- vest wisten hun tot op he den snelste tijd op de 100 meter schoolslag te ver beteren terwijl Eveline Brienesse en Rudi de Heei; een soortgelijke prestatie wisten neer te zetten op de 100 meter rugslag. Het persoonlijke record van Kevin Mori op de 100 meter rugslag werd be loond met een zilveren plak terwijl z'n eve naring van zijn tot op he den beste tijd op de 100 meter vlinderslag ach teraf goed bleek voor brons. Op de 50 meter vrije slag zwom Kirstin Reiling naar een verdien stelijke 42.9, goed voor brons Marjolein van de Werf bracht met 1.23.1 op de 100 meter vrije slag. een persoonlijk record op de klokken en nog een tweede plaats voor de Haaien, terwijl Arjan v Duijn 1.20.4 op dat num mer liet noteren, ook een aanscherping van zijn beste tijd die een zilveren medaille opleverde De overige leden van de Haaien wedstrijd-selec tie kwamen ongeveer rond dezelfde tijd in actie tijdens de 'Domstad Swimmeet' die deze keer niet in Utrecht maar in Veenendaal werd ver- zwommen. Naast medail les voor Kim Bijleveld en Simone Sybrandy, wa ren er fraaie persoonlijke records van met name Mare Brienesse en Roze marijn Sybrandy. Brie nesse dook onlangs op de 100 meter vrije slag on der de minuut en beves tigde dit weekeinde zijn goede vorm door een fraaie 5.11 1 op de 400 me ter vrije slag, een verbe tering van zijn persoon lijke record met ruim 8 seconden Sybrandy knabbelde met 1.31.3. niet alleen een paar tiende van haar school- slagtijd (100 meter) af, maar bracht met 2.46.4 ook haar tijd op de 200 meter wisselslag met ruim 2,5 seconden om laag. LEUSDEN - Een schaak avondje duurt vaak lang. Van daar dat men uiterlijk om acht uur aanwezig dient te zijn, an ders zou het nachtwerk wor den en dat is niet de bedoeling op een doordeweekse avond Voor de telaatkomers wordt er vaak een alternatief pro gramma georganiseerd in de vorm van een snelschaaktoer- nooitje. Vijf minuten bedenk tijd per persoon per partij is het tempo en dat zorgt ervoor dat zo'n toernooitje spectacu lair van karakter is Wie kan er nu een potje schaak spelen in vijf minuten? Van groot meesters is bekend dat de snelschaakpartijen die zij spe len haast een even hoog ni veau hebben als de normale partijen. Bij ons is dat niet zo. De fouten stapelen zich op en de meest chaotische stellingen komen op het bord. Afgelopen donderdagavond schreef Sharizadeh het snel- schaaktoernooitje wederom op zijn naam 'Sharous' zoals zijn bijnaam luidt, is de meest bekwame 'vluggeraar' op de club. Hij speelt veel en veel sneller dan de anderen. Aan een paar seconden heeft hij ge noeg om een goed plan te be denken. Hij is daarnaast een zeer aanvallend speler en aan- j vallen is over het algemeen wat gemakkelijker dan verde digen In de verdediging heeft men over het algemeen slechts enkele goede zetten tot zijn be schikking en weinig tijd om ze te vinden in zo'n vluggertje. De aanval is iets simpeler van structuur, de zetten zijn ge makkelijker te vinden en er zijn altijd meer mogelijkhe den binnen het gekozen plan. Dat wil niet zeggen dat aan- valsspelers altijd winnen met snelschaken. Een mooi voor beeld is Van Baardewijk, die genoegen moest nemen met een droevige laatste plaats. Zijn meest teleurstellende partij was een eindspel van Dame Loper tegen Toren. Zo'n eindspel is net zo gewon nen als een voetbalwedstrijd, nadat er vijf tegenstanders het veld zijn uitgestuurd. Tot grote hilariteit van de omstan ders verloor hij hem nog en hij is die avond niet meer aan het schaakbord gezien. Sharous bood hem een pilsje aan als troost Zo zijn scha kers. Zij zetten alles op alles om te winnen en als het gelukt is, vinden ze het toch zielig voor de tegenstander. Aardige jongens zijn het. Uitslagen. Willigenburg - de Rijke Vi-l/2 v.d Bilt - v.Tuyll 0-1 Weygertze - Kampes afgebr. Aghlani - Boemaars 1-0 Struiwig - Boogaard Halkes - J Nijhof 0-1 v.d. Harst - Rietveld afgebr. v Ooik - Oosting 1-0 Modiri - G. Nijhof v.d Tang - Verschuur 0-1 v. Dalen - Abasselean 1-0 De wedstrijd begon veel belovend. Tot vijf maal toe, in een zeer hoog tempo vielen de Haaien- dames aan: helaas zonder resultaat Na balverlies ging het eerste doelpunt van de wedstrijd naar AZPC. In het tweede partje werd het weer ge lijkspel na een doelpunt van Kirsten Ruitenbeek. Kort daarna kwam AZPC weer op voor sprong toen er twee Haaien-dames uitge stuurd waren gedurende 20 seconden. Kort na het begin van het derde partje scoorden AZPC opnjeuw. Hun voorsprong werd door een doelpunt van Irene Habes teruggebracht tot 3-2 maar het werd toch nog 4-2 voor AZPC voor het einde van het derde partje. Het laatste partje werd zeer spannend na een doelpunt van Karen Polkamp, die de score op 4-3 bracht. Na een straf worp tegen werd het 5-3 In de laatste minuut wist Karen wederom te scoren 5-4. De spanning werd nog groter toen twintig seconden voor het eind signaal De Haaien in een vrouw-meer-situatie aan de laatste aanval begon. Helaas klonk dat signaal net voor er geschoten kon worden en bleef het bij 5- 4 winst voor AZPC.

Leusder Krant | 1992 | | pagina 11