Het was onwijs gezellig en tof!" Jubilerende jeu de boulers vieren feest Ambititieus Dupaco naar dieptepunt in competitie Startblok wint wisselbokaal ichoonspringster Mariska de Wilde op trainingsstage in Rusland: Linksbinnen Kansloze nederlaag volleyballers bij VCC Scholenminivolleybaltoernooi Afgelastingen Schoolvolleybaltournooi Achterveld Trimhockeyen Vrouwenhockey Leusder Krant oensdag 28 oktober 1992 ;USDEN - De Leusdcnse loonspringster Mariska de ide kreeg vorig jaar een uit- diging om in Rusland een iningsstage te volgen. Met lp van een groot aantal insors kreeg Mariska de be- igde fondsen voor de grote bij elkaar. In de Kerst- ;antie was het zover; de reis het grote Rusland kon be nen. Hieronder het reisvcr- van Mariska, die in het ite land in Oost-Europa een ital onvergetelijke ervarin- opdeed. Ik zit in het !gtuig. Het opstijgen was leng. maar alles verloopt tot toe goed. Het is erg warm in vliegtuig, maar het is erg Het is echt tof. We tgen nu boven de wolken, gezicht hoor. zit nu in de trein en we len ongeveer 10 minuten. toen we het vliegtuig uit- amen moesten we onze rs pakken van de lopende id. Ik had 5 tassen bij me. te tillen, dus dat was erg aar, op het vliegveld hebben 1 uur moeten wachten op de nsen die ons op kwamen Toen ze eindelijk aan- amen liepen we van de hthaven naar buiten en stond een bus voor ons Geen super-de-luxe, ja. De meneer is erg aar- en zijn dochter ook. Zijn :hter heet Anja en ze heeft broertje van 11, Slawa. Wij Iden gedacht veel te eten en drinken in het vliegtuig, at zoveel hebben we niet bij •oor in de trein. Maar Anja haar vader probeerden ons it lekker eten voor te scho- In de bus kregen we een iel Ook lag er een spring- k in die we naar het Olym- bad in Moskou moesten ngen Toen heeft Patrick, reisleider, gevraagd aan ader van Anja, of wij chten kijken in dat bad. Met moeite is het de vader van gelukt. Nou, dat was echt 01. oen vervolgden we onze met de bus naar het sta- Op het station waren Henk Fraser geeft een peler van Luzern een cl- eboogstoot. Zijn medc- pelerJohn de Wolf wordt laarvoor uit het veld ge tuurd. Feijen oord 'over- eegt' de eerste te straf- en. Als ik dat dan lees 'enk ik: 'Moet ik mij daar buk om maken? Ik zie 'omario de Souza een erdediger van Willem II atrappen. De scheids- echter die naar niet tegen ptreedt: de werkgever hilips SV die zich in wijgen hult. Moet ik mij aar dan over opwinden? foet ik daar over schrij- en? (De KNVB wil nu 'e/j tegen de Braziliaan lan optreden.) Moet ik mij opwinden ver het feit dat de pro- uicie Utrecht acht wanden doet over het eantwoorden van een Taag. In een brief wordt lij mijn zuivcringshef- ng van mijn vorige huis wij tgesch olden Moet ik mij opwinden er het feit dat Studio vort kans ziet als al het letbal afgelast is toch uitzending weet te aken met bijna een uur iet bal? (Zelfs het praten er een afgelaste wed- rijd met de trainer van jax heeft nieuwswaar- Is het de moeite aard me druk te maken o het ongebleekte kof- filtertje van wielrenner au-Paul van Poppcl? Want als ik lees dat het t in ozonlaag weer gro- is geworden en dat ize bossen op sterven na ÉL od zijn, dan beeft het eo enkele zin om me iar dan ook druk over te J[ aken Waarom is daar rampenplan voor? Frits Schoenmaker mensen ingehuurd om onze ba gage uit de bus naar de trein te brengen. Het was intussen al erg laat geworden, maar Anja zorgde goed voor ons want we kregen een soort stokbrood met lekkere worst en een snee cake en krentenkoek en je kon kiezen tussen een appel of mandarijn. Inmiddels was het al bij twaalven en probeerden we in onze coupé te slapen We sliepen met z'n vieren. Vanochtend bij het wakker worden kregen we een kop thee, stokbrood en cake Het is onwijs gezellig en we moeten nu nog zo'n twee uurtjes met de trein voor we op de plaats van bestemming zijn aangekomen. De treinreis duurde zo'n 16 uur bij elkaar. Wat we al wel weten is dat als we aankomen we eerst een frisse duik nemen. We slapen in een hotel en eten in de fabriek. Op het sta tion van Zaparosky stond de moeder van Anja met haar broertje, Slawa, op ons te wachten. Ikor, de vader van Anja had een bus voor ons ge regeld die ons naar het hotel bracht, vlakbij de sportacco- modatie (soort Papendal) bij ons vergeleken Het is intussen zaterdagmiddag, koffers uit gepakt en daarna zijn we naar de droogspringruimte gegaan om onze spieren een beetje los te maken. In het weekend eten we in een restaurant en door de week in een fabriek in de stad, die de Sportclub Strela sponsort, we gaan daar met de bus naar toe. Het eten was goed maar ik vond het niet altijd even lek ker Slawa heeft ons gevraagd om mee te gaan zijn school te bezoeken. Helaas is dat niet doorgegaan want hij bedacht zich dat het vakantie was. Wel waren we bij zijn vader, Ikor, uitgenodigd om op maandag bij hem thuis te komen eten en tevens zijn verjaardag te vie- Dinsdag was een gewone trainigsdag, 's morgéns om acht uur je bed uit, om half negen eten en daarna twee uur achter elkaar trainen, dan met de bus naar de fabriek in de stad, eten en daarna weer trai nen tot dat het weer tijd was om naar de fabriek te gaan om 18.30 uur om te gaan eten. In het hotel aangekomen na het eten was je blij als je naar bed kon om te gaan slapen, want de volgende dag was het weer om acht uur opstaan. We zouden eigenlijk door Russische trainers getraind worden, maar zij trainen zo hard, dat wij dat niet kunnen volhouden. Zij stonden om acht uur al buiten in de vries kou met alleen een sport- broekje aan, schoenen en een muts op je hoofd. Je ging dan eerst 1 a 2 rondjes hardlopen om het voetbalveld heen om daarna een sneeuwgevecht te houden en vervolgens door de leraar (arts) ingewreven te worden met sneeuw om daarna alles uit te trekken, was al niet veel, een emmer ijskoud water wat voor iedereen klaarstond over je heen te gooien. Daarna mocht je snel naar binnen om aan de lessen te beginnen in de sportzaal en de droogspring ruimte. Woensdag hadden we een wedstrijdje Dat was erg leuk want elke Nederlander kreeg twee Russische springers- (sters) bij zich in de groep. Ik had Slawa en Roman bij mij in de groep. De naam Roman komt jullie zeker niet bekend voor. Mij ook niet, op dat mo ment. Maar de groepen waren op sterkte ingedeeld en zo doende kwam ik bij Roman te zitten omdat ik nog niet zo sterk ben en hij is jeugd we reldkampioen schoonspnngen. Tof hè? Oud-jaar hebben we bij mensen thuis gevierd. Wel wa ren we op tijd terug om in het hotel gezamenlijk de wisseling te vieren terwijl iedereen in Nederland ook een toost uit bracht Ik was verschrikkelijk moe en ze moesten me tot twee keer toe wakker maken om de jaarwisseling toch mee te ma ken. Zoveel trainen ben ik ook met gewend, wel leer je hier ontzettend veel van. Nieuwjaarsdag zijn we naar de Mjepper geweest. Dat was wel leuk Vrijdag, 3 januari zijn we met de trein naar Moskou ver trokken Daar zijn we een dag geweest en hebben het Rode Plein bezocht, we keken onze ogen uit, zo mooi was het daar, en het graf van Lenin. Ook wil den we heerlijk een vette hap gaan eten bij de McDonalds Daar stond met toch 'n rij dat we besloten ergens een pizza te gaan eten. We sliepen die dag in het hotel naast het Olym pisch bad in Moskou. Zondags om 8 uur stond de bus klaar om ons naar het vliegveld te bren gen, waar we tot half een ge wacht hebben op het vertrek naar Nederland. De vliegreis ging gelukkig snel voorbij want ik miste mijn ouders wel een beetje en was blij ze na 17 dagen terug te zien. Van het trainen heb ik veel geleerd. Nieuwe sprongen, 4 totaal. Nu mag ik van mijn ouders een vierde uur gaan trainen. Thuis aangekomen heb ik de foto's zo snel mogelijk wegge bracht, het resultaat was dat er zo'n 5 foto's gelukt zijn. Alles wat ik binnen heb genomen, daar stond niets op, de flits deed het niet. Achteraf bleek dat mijn vader de batterij er verkeerd om in gedaan heeft (foutje bedankt) Sponsors erg bedankt, ik heb veel geleerd. Het was onwijs gezellig en ik doe het graag nog een keer. Mariska de Wilde. PORT Pagina 13 Mariska de Wilde in actie LEUSDEN - De dames van Dupaco/LEOS bereikten za terdag 24 oktober een diepte punt in de lopende kompetitie. De uitwedstrijd tegen VCC '92 werd in Wormerveer binnen drie kwartier met 3-0 verloren. In een, aan beide kanten, on verzorgde wedstrijd verloor Dupaco/LEOS met de setstan den 15-5, 15-6 en 15-7. „Onvoorstelbaar dat dit ge beurd is", waren de eerste woorden van assistent trainer Edwin Bakker na afloop van de wedstrijd. En ook trainer Rin- ke van de Brink kon het niet begrijpen. Van de Brink: „Het is niet te begrijpen. Op de trai ning van vanochtend zag alles er heel verzorgd uit. De pass kwam goed aan en ook de spel- verdeling en aanval kwamen er goed uit En daar zie je dan tijdens de wedstrijd niets meer van terug Onvoorstelbaar ge woon." De dames van Dupaco/ LEOS kwamen in de eerste set al snel op een 6-0 achterstand. Een aantal slordigheden was de oorzaak. Dat de stand nog recht getrokken werd naar 6-5 was te danken aan het onver zorgde spel van VCC '92. Maar meer punten wist Dupaco/ LEOS niet meer te halen en VCC '92 won dan ook de eerste set met 15-5. In de tweede set leek het er op dat er een omme keer in de wedstrijd kwam. Een snelle 0-6 voorsprong kon Dupaco/LEOS echter niet mo tiveren tot beter volleybal, want ook nu verzwakte de ploeg weer en lukte niet meer VCC '92, dat ook niet uitblonk m goed volleybal won ook deze set. Setstand 15-6. De derde set was een kopie van de voor gaande sets Een 6-0 achter stand werd nog wel terugge bracht naar een 9-6 stand, maar ook nu had Dupaco/ LEOS niets in te brengen. Zo werd de derde set ook verloren met een setstand van 15-7 Trainer Rinke van de Bnnk had na afloop geen idee wat de oorzaak van het slechte spel Volleybal was Van de Brink „We speel den heel terughoudend. Schij terig zelfs. En als je ziet hoe we woensdag gespeeld hebben (oefenwedstrijd tegen SoVoCo 1 met 3-2 gewonnen), dan kan ik niet bedenken waarom we nu slecht speelden. We gingen er elke set wel enthousiast in. maar dan kregen we weer een paar ballen om onze oren en weg waren we weer. Het zakte op zo'n moment naar het nul punt. Onbegrijpelijk! Aanstaande zaterdag 31 ok tober speelt Dupaco/LEOS een bekerwedstrijd tegen NVC in Nijkerk (derde divisie). De eerstvolgende thuiswedstrijd is op 7 november. Dan wordt de kompetitiewedstrijd tegen Volendam gespeeld Uitslagen volleybal, tweede divisie B, vrouwen Volendam - Piet Zomers/DA 2 3-1 VCC'92 - Dupaco/LEOS 3-0 Dinto - Amsterdam 3-0 Shot-Madjoe 1-3 TVVEEVV - Vezeno/Zaanstad 2 0-3 Delta Lloyd/AMVJ 2 - Tic Tac/ VIF 31/10 Stand tweede divisie B (vrouwen) I Delta Llovd/AMVJ 2 3-9 2. TicTac/VIF 3-9 3. VCC'92 4-8 4. Amsterdam 4-8 ö.Madjoe 4-7 6 Volendam 4-7 7. Vezeno/Zaanstad 2 4-6 8. Dinto 4-6 9. Piet Zoomers/DA 2 4-6 10.Dupaco/LEOS 4-3 II Shot 4-0 12.TWEEVV 4-0 Programma tweede divisie B (vrouwen) Delta Lloyd/AMVJ 2 - Tic Tac/VIF Volendam - Madjoe Bekercompetitie NVC - Dupaco/LEOS LEUSDEN - In de herfstva kantie stroomden dinsdag 20 oktober 260 kinderen de Korf binnen. Ongeoefend of geoe fend, maar in ieder geval in te nue speelden de kinderen het spel 'minivolleybal'. De zeven scholen leverden in totaal 52 teams, allen begeleid door een begeleider. Vrolijk heid en enthousiasme maakte dat de kinderen fanatiek de strijd aangingen om de eerste prijs te behalen. De kinderen misten wel het telbord: mee aftellen totdat de tijd om was ging niet dit jaar: het bord was defect. De negen wedstrijd velden wa ren van 09.30 uur tot en met 14.30 u. in gebruik. Mede door de inzet van de 18 scheidsrech ters werd dit sportieve evene ment een succes. Opvallend was dat de geoe fende volleyballers hoog scoorden: le prijs jongens groep 5/6 De Heerd 3; 2e prijs jongens groep 5/6 De Bongerd 2, 3e prijs jon gens groep 5/6 Hobbit 1; 4e prijs jongens groep 5/6 Gerefor meerde Basisschool 3. le prijs meisjes groep 5/6 De Klimrakker 1; 2e prijs meisjes groep 5/6 Groenhorst 1; 3e prijs meisjes groep 5/6 De Bongerd 1. 4e prijs meisjes groep 5/6 Ros- senbergschool 2. le prijs jongens groep 7/8 Hob bit 1; 2e prijs jongens groep 7/8 De Heerd 3; 3e prijs jongens groep 7/8 De Klimrakker 1, 4e prijs jongens groep 7/8 Hobbit 2. le prijs meisjes groep 7/8 Ros- senbergschool 2; 2e prijs meisjes groep 7/8 Hobbit 1; 3e prijs meisjes groep 7/8 De Bongerd 1; 4e prijs meisjes groep 7/8 Hob bit 2. LEOS - Dupaco bedankte na afloop de begeleiders, de scho len, de scheidsrechters en de EHBO voor hun inzet en kon terug zien op een gezellige dag. LEUSDEN - De Leusdense jeu de boulesclub „De Hak- horst" bestaat deze maand 12V2 jaar. Reden voor de bou lers om feest te vieren. Komen de zaterdagavond is er in „De Blijhof" een gezellige avond voor de leden, waarbij onge twijfeld nog even teruggedacht zal worden an de eerste boules, die de oprichters Henk de Rid der en Paul Janssen in 1980 gooiden. De boulers hebben inmid dels het „buiten"-seizoen er op zitten. In de komende maanden worden er vier manege-toer nooien gehouden. Het slottoer- nooi, in de vorm vna een hus- sel-tnplettentoernooi, werd door Henk Bokhorst gewon nen. Er namen 32 spelers en speelsters deel aan het laatste toernooi. Na de eerste drie ron den waren er nog maar vijf boulers ongeslagen Rie Schre- gardus, Kees Bokhorst, Bob Bloemendal, Henk Bokhorst en Rob van der Werve. In de vier de ronde leed Rie Schregardus haar eerste nederlaag, ze zou uiteindelijk de finale niet mis sen. In de laatste ronden ver speelde Bob Bloemendal ook zijn ongeslagen status, maar hij bereikte de finale wel. Daarin speelden Henk en Kees Bokhorst om de eerste plaats; Rob van der Werve en Bob Bloemendal om de derde plaats en Henk Hoefakker en Gerard Plattel (beiden met vier ge wonnen wedstrijden) om de vijfde plaats. Het trio Henk Bokhorst, Bob Bloemendal en Henk Hoef akker bleek in de finale met 13-8 overtuigend de sterkste te zijn. De top-veertien van het toernooi, die allen een score van meer dan vijftig procent haalden, luidt: 1. Henk Bokhorst: 5 37 (winst in de finale). 2. Kees Bokhorst: 5 28; 3. Bob Bloemendal 4 19 (winst in de finale); 4. Rob van der Werve' 5 19, 5. Henk Hoefakke- 4+14 (winst in de finale); 6 Gerard Plattel. 4 10; 7. Jos Schregardus: 3+14; Competitie Ook de interne competitie is afgelopen In de doubletten- competitie hebben Bauke Bok horst en Paul Knuijt hun titel met overmacht geprolongeerd De tweede plaats was voor de „oldtimers" Roelof de Groot en Ruud Dam, die Hans Jacobs en Martin van Slingerland net voor bleven Opvallende doubletten in de kampioenspoule waren Simon de Gré Jol, Aalt en Joke van Veen en Hans en Janny Vosse- beld, die op een zeer geslaagd seizoen kunnen terugkijken Eindstand kampioenspoule: 1 Bauke Bokhorst en Paul Knuijt, 2. Ruud Dam en Roe lof de Groot; 3. Hans Jacobs en Martin van Slingerland; 4. Mieke en Kees Bokhorst; 5. Aalt en Joke van Veen. In de B-poule toonden Coen Bisschops en Sieds Hoitinga zich de besten. Ze bleven de koppels Bep en Bob Bloemen dal en Wim van den Berg en Renger van der Velde net voor. Eindstand poule B 1. Coen Bisschops en Sieds Hoitinga; 2. Bep en Bob Bloe mendal; 3. Wim van den Berg en Renger van der Velde, 4 Wim van der Laaken en Ma rijke Hoitinga; 5 Cor Hooijer en Rudolph de Groot Jan van den Mosselaar en Ineke Roersma waren de ver rassende winnars in de C-pou- le voor Ton Jacobs en Jos Schregardus en Hans Manuel en Rob van der Werve. Eindstand C-poule: 1. Jan van de Mosselaar en Ineke Roersma; 2. Ton Jacobs en Jos Schregardus; 3 Hans Manuel en Rob van der Werve, 4. Henk Bokhorst en Kees van den Heuvel. Barend Bennink en Rie Stet leverden in de D-poule het beste resultaat af. Eindstand D-poule. 1 Barend Bennink en Rie Stet; 2. Ane van den Bremer en Dirk van Dorp; 3. Bep Ja- cobsd en Harry de Winter; 4. Sel Zwaaf en Riet Geomini en 5. Paulien van de Brug en Erna de Groot In de E-poule tenslotte gaat de kampioensbeker naar Rie Schregardus en Ditte Stap pers. Eindstand E-poule. 1. Rie Schregardus en Ditte Stappers; 2. Joop Mei en Cock Hakkennes; 3. Han en Jopie Markerink en 4. JovanRiezen en Tiny de Boer In de tripletten-competitie toonden Emile Eskenazi, Hans en Joost Jacobs zich de sterk- sten voor Bauke Bokhorst, Ru dolph de Groot en Joyce Schu ier. Beide teams waren veel te sterk voor de rest van het veld, waarin Ruud Dam, Roelof de Groot en Sieds Hoitinga. via onderling resultaat, de derde plaats konden bemachtigen. Eindstand tripletten-compe titie: 1. Emile Eskenazi, Hans en Joost Jacobs; 2 Bauke Bok horst, Rudolph de Groot en Joyce Schuier; 3. Ruud Dam. Roelof de Groot en Sieds Hoi tinga; 4. Thieu Stienen, Hans Manuel en Bob Bloemendal. Tenslotte was er nog de tête a tête-competitie, waarin Simon Jol zich kampioen mag noe men Hij onttroonde Coen Bis schops, die de laatste jaren deze titel won. In de B-groep was Jo van Riezen de sterkste. LEUSDEN - De regen kwam afgelopen weekend met bakken uit de hemel vallen, waardoor er van de buitensporten weinig wed strijden doorgingen. Roda-zondag (de wed strijd Amersfoortse Boys tegen EMM ging wel door) en Achterveld konden zon dag thuisblijven. De de mannenhockeyers van Leusden zagen hun wed strijd in Groningen halver wege gestaakt. De vrou wen brachten hun wed strijd in Leusden wel tot een goed eind. Ondanks de regenval werden zondag op het Bur gemeester Buiningsport- park toch nog twee wed strijden gespeeld. Het der de won met 4-1 van 't Gooi en het vierde speelde gelijk tegen Quick. Roda-zaterdag kwam voor de competitie niet in actie en ook Antilopen was vanwege de herfstvakantie vrij. De binnensporten hadden geen last van lek kages en konden dus ge woon hun wedstrijden af werken. ACHTERVELD - Het inmid dels traditionele en gezellige herfstvolleybaltournooi Avanti uit Achterveld voor de basisscholen is afgelopen week weer gespeeld In een bomvolle sportzaal werden de spelers en speelsters aangemoedigd door het in groten getale opgekomen publiek Even na 13.00 uur be gonnen in de sporthal aan het Prins Doerakplein in Achter veld de eerste wedstrijden De deelnemers werden in di verse groepen en leeftijden in gedeeld. De Achterveldse ba sisscholen, te weten de katho lieke Sint Jozefschool, De openbare school 'Het Start blok' en de christelijke school De Regenboog hadden allen weer met meerdere teams inge schreven In de weken vooraf gaande aan dit tournooi wer den de gymlessen gevuld met het uitleggen van de spelregels en werd er tevens geoefend in het opslaan, hooghouden en overspelen van de bal. Tijdens de wedstrijden zag je duidelijk de inzet van deze oefeningen terug In de sportzaal was het een bonte mengeling van clubshirts in diverse kleuren. Omni-sportvereniging Avanti uit Achterveld organiseert deze wedstrijden al sinds jaar en dag en ook dit keer was de opkomst van zowel de opko mende teams alsmede het pu bliek een groot succes te noe men. Waar bij de jongere cata- gorieen nog mag worden ge sjoemeld met de volleybalre- gels, is het bij de oudere groe pen beslist noodzakelijk in zicht in het spel te hebben. De scheidsrechters van deze dag waren zelf oud-schoolvol- leybalspelers en die hadden er duidelijk lol in. Waar bij de een allen fluiten en aanwijzingen geven voldoende was, was het bij andere deelnemers noodza kelijk je genomen beslissing verbaal uit te leggen Tussen de wedstrijden door zag je menig speler en speelster of zij nu gele, witte of rode shirts aan hadden samen gegroepeerd de kantinejuffrouw bestormen om daarna gezamenlijk het ge kochte snoep te delen. Tijdens de uiterst sportieve wedstrij den werd er duidelijk mets ge deeld en werd er op het scherpst van de snede om ie dere bal geknokt. Na de laatste wedstrijden werd duidelijk dat deze keer de eerste plaats en de daaraan verbonden wisselbo kaal werd gewonnen door de jubilerende school van Het Startblok Tweede werd de Sint Jozefschool en derde de Regenboogschool De organisatie, onder leiding van de afscheid nemende Lydie van Kollenburg had wel een drukke maar bovenal sportieve middag. LEUSDEN - Onder lei ding van een enthou siaste trainer wordt bij de Mixed Hockey Club Leusden sinds kort aan trimhockey gedaan. Trimhockey is een sport die in het gehele land wordt beoefend en heeft tot doel om eens lekker ontspannen te bewegen; stick en bal staan wel centraal. De sport kan worden bedreven door zowel mannen als vrou wen die nooit, nauwe lijks of wel gehockeyd hebben. Bij de MHCL zullen de trainingen vooralsnog gemengd plaats vinden. Deze trainingen vinden plaats op iedere dinsdag avond van 20.30 tot 21.30 uur op de velden van de MHCL aan 's Sluisje in Leusden. (Aschatterweg richting Achterveld; voor de brug links). Om mee te doen heeft men niet veel nodig, en paar sport schoenen en een trai ningspak is voorlopig voldoende. Als men een hockeystick heeft is dat prettig, anders kan bij de MHCL een stick geleend worden. Voor meer infor matie kan men terecht bij Han Schaap, telefoon 950123 LEUSDEN - Onder barre weersomstandig heden (bij de mannen werd de wedstrijd in Groningen halverwege gestaakt) hebben de vrouwen van het eerste team van de Mixed Hoc key Club Leusden twee winstpunten kunnen ver overen. Reeds na tien mi nuten wist Patricia van de Flier een afgemeten pass te geven aan Jo- landa Koopman, die met deze bal wel raad wist en de keeper van Meppel het nakijken gaf. Met deze 1- 0 voorsprong werd de rust bereikt. Meppel kwam terug en voerde de druk op het Leusdense doel op De verdediging met Lot Hal- sema als laatste vrouw wist echter de aanvallen goed af te slaan. En die keren dat dat niet hele maal lukte, was er altijd nog de uitstekend kee pende Annette Schipper die redding bracht. Goede combinaties over het middenveld resul teerden daarna in een voorzet die door Kim van Wijngaarden goed werd afgewerkt waardoor de eindstand van 2-0 werd bereikt. Uitslagen tweede klasse D (vr.) Doetinchem - Bully 3-0 Drienerlo - Dash afg. HMC - Apeldoorn 3-1 Hattem - Assen 2-0 Quick Stick - Ares 1-1 Leusden - Meppel 2-0 Stand tweede klass D 1. Apeldoorn 2. HMC 3. Leusden 4 Doetinchem 5. Drienerlo 6. Bully 7. Ares 8. Dash 9. Quick Stick 10 Hattem 11. Meppel 12. Assen 6-10 6-10 6- 8 6- 8 5- 7 6 6 6- 5 5- 4 6- 4 6- 4 6- 3 6- 0 Uitslagen eerste klasse D (man.) Upward - Tempo afg. Hengelo - Roden 0-2 GHBS - Deventer afg. GCHC - Leusden gest. Quick Stick - Ares 1-1 Zwolle - Doetinchem afg. Stand eerste klasse D 1. Leusden 5-10 2. GHBS 5- 8 3.Tempo'41 5-7 4. Upward 5- 7 5. Zwolle 5- 6 6. Doetinchem 5- 6 7. Ares 6- 5 8. Quick Stick 6- 5 9 Roden 6- 5 10. GCHC 5- 4 11. Hengelo 6- 2 12. Deventer 5- 1

Leusder Krant | 1992 | | pagina 13