P Leusden Leusden aan de Hamershof wordt hard gewerkt vergaderagenda extra polio-vaccinaties op de GGD parkeerzone Hamers hof gaat in op 1 november a.s. meidnummer straatverlichting openingstijden gemeentehuis GEMEENTE I WOENSDAG 28 OKTOBER 1992 LEUSDER KRANT Van 't Erf informatierubriek van de gemeente Leusden nr 136 d d. 28 oktober 1992 niet alleen nieuwbouw maar ook opknappen Een lang gekoesterde wens van \eel winkeliers en de gemeente is het opknappen van het bestaande deel van winkelcentrum de Hamershof. Dat opknappen wordt des te belangrijker nu er volop gewerkt wordt aan het nieuwe deel van de Hamershof. actie richt zich op mensen tussen de 13 en 40 jaar Alle personen van dertien tot en met veertig jaar die om principiële redenen niet zijn ingeënt tegen po lio en zij die met de volledige serie van drie prikken hebben gehad, kunnen zich binnenkort bij de GGD Eemland laten vaccineren Indien zij nog nooit tegen polio zijn ingeënt krijgen ze een suikerklon tje met vaccin. Als ze nog niet alle drie prikken hebben gehad, krijgen ze een DTP prik. Iedereen dient zijn of haar inentingsbewijs mee te nemen. Om lange wachttijden te voorko men zijn op drie dagen spreekuren georganiseerd voor inwoners uit de omgeving van Amersfoort Op woensdagmiddag 28 oktober 1992, tussen 13.30 en 16.00 uur zijn de inwoners van Leusden aan de beurt Als dat tijdstip u niet schikt kunt u ook nog terecht op vrijdag ochtend 30 oktober van 9.00 tot 12.30 uur. De inentingen vinden plaats in het gebouw van de GGD aan de Zonnehof in Amersfoort. De extra spreekuren zijn niet be doeld voor mensen van 41 jaar en ouder. Zij hoeven namelijk niet te worden gevaccineerd omdat ze praktisch allemaal door een vroe gere inenting of op natuurlijke wij ze tegen polio zijn beschermd. De extra spreekuren zijn ook met bestemd voor mensen die als kind volledig zijn gevaccineerd, ook al is de laatste prik meer dan vijftien jaar geleden gegeven. Ook kinderen tot en met twaalf jaar. die door omstandigheden geen gehoor hebben gegeven aan een eerdere oproep kunnen op bo venstaande spreekuren terecht. Met vragen kunt u terecht bij de GGD Eemland, afdeling Algeme ne Gezondheidszorg. Telefoon 618 841 U kunt bellen tussen 8.30 en 12 30 uur en tussen 13.30 en 16.00 Voordat met de daadwerkelijke uitvoering van de onderhouds werkzaamheden kan worden be gonnen moet er natuurlijk eerst een plan worden gemaakt en voor dat plan is veel overleg nodig Niet alleen met de winkeliers maar ook met de bewoners van woningen in de Hamershof. Voor alle werk zaamheden die aan de bestaande bebouwing moeten worden ver richt moet er toestemming van de bewoners/eigenaren en van de win keliers zijn oud en nieuw De nieuwe winkels worden op en kele plaatsen aan de bestaande be bouwing vastgebouwd Bovendien moeten enkele meterkasten en lei dingen en een hellingbaan worden verplaatst. Intussen is een inventa risatie van alle werkzaamheden ge maakt Het overleg met de winke liers en de bewoners van de wonin gen boven de Hamershof is gaand zodat tijdig vóór de bouw de nood zakelijke beslissingen kunnen wor den genomen. Op 7 oktober vond in de Korf bovendien een infor matieavond plaats. Tijdens deze avond is door de architect een dia serie vertoond waarin de gesigna leerde problemen in de Hamershof worden aangegeven en werd een eerste aanzet voor oplossingen ge geven. nieuwe woningen Het overleg tussen de aannemers combinatie H2B en de Woning stichting Leusden over de overna me van de 75 sociale huurwonin gen. de 48 vrije sector huurwonin gen en de 'urban villa' met 32 exclu sieve huurappartementen is afge rond. De WSL heeft het historische besluit genomen om naast de 75 sociale huurwoningen ook de 80 vrije sector huurwoningen te reali seren. bouwrijp maken Over het bouwrijp maken is met veel meer te vermelden dan dat aannemer Schoonhoven nog op schema ligt Per dag is het beeld anders. Iedereen kan met eigen ogen zien dat er hard wordt ge werkt om het gebied op 1 januari zover bouwrijp te hebben gemaakt dat met de bouw van de winkels kan worden gestart. kantoren In de Raad van 17 september keur de de Raad de grondverkoop goed voor de bouw van twee kantoorge bouwen aan de Noorderinslag. Begin september werd de bouw- aanvraag voor die gebouwen inge diend. Zodra de bouwvergunning is verleend kan met de bouw van het kantoor op de hoek van de Hamersveldseweg en de Noorder inslag worden begonnen De bouw van het tweede kantoorgebouw kan pas eind 1993 starten. Eerst moet het bezinestation zijn afge broken benzinepomp Bij het opheffen van het benzine- verkoopppunt spelen twee zaken een belangrijke rol. namelijk de afbraak van het gebouw en de sane ring van de grond. Het benzinesta tion zal worden afgebroken zodra het verkooppunt aan de Randweg is voltooid Op 1 oktober startten de werkzaamheden in de Horst ten behoeve van het bouwrijp maken van het gebied en in het bijzonder ook voor het Total terrein aan de Randweg. Eind oktober al kan ver volgens de bouw beginnen, die ongeveer vier maanden later is vol tooid. De bodemsanering vergt waar schijnlijk meer tijd Onderzoek heeft aangetoond dat het geduren de langere tijd wegpompen van het grondwater, in combinatie met het afgraven van een deel van de bo vengrond voldoende resultaat kan opleveren. Total heeft voor de sa nering van de bodem een sane ringsdraaiboek in voorbereiding Aan de hand daarvan zullen de werkzaamheden worden uitge voerd. gereformeerde kerk De bouw van de uitbreiding van de gereformeerde kerk vordert ge staag Inmiddels zijn de buitenmu ren tot dakhoogte opgetrokken politiebureau Architect Van Rijn werkzaam bij de Ri|ksgebouwendienst is enkele jaren geleden de winnaar gewor den van een prijsvraag voor het ontwerp van een gebouw op de Floriade waarin een grote mi lieuexpositie zou moeten worden ingericht. Vanzelfsprekend moest het gebouw qua ontwerp en mate riaalgebruik op het milieu gericht zijn. De bezoekers van de inmid dels gesloten Floriade hebben on getwijfeld het winnende ontwerp, het Ecodrome, bezocht of tenmin ste gezien. Bij de bouw van het politiebureau wordt ook zoveel mogelijk met het milieu rekening gehouden wat on der andere tot uiting zal komen in het ontwerp (gebruik van passieve zonne-energie). natuurlijke venti latie en het gebruik van milieu vriendelijke materialen. Het voorlopig ontwerp is intussen gereed gekomen. Er wordt door de architect nu verder gewerkt om zo snel mogelijk het definitieve ont werp te voltooien. op donderdag 29 oktober vergadert de gemeenteraad. In die vergade ring komen o.m. de volgende on derwerpen aan de orde Verordening geldelijke voorziening raads- en commissieleden De gemeenteraad wordt gevraagd om akkoord te gaan met het toe kennen van een vaste onkostenver goeding aan de wethouders en de verordening in die zin aan te pas sen. Renovatie toplaag 4 tennisbanen Valleisportpark Het college stelt de raad voor om een krediet van 82 000.- be schikbaar te stellen voor de renova tie van de toplaag van vier tennis banen op het Valleisportpark. Voorkeursscenario verkeersplan Op 25 oktober 1990 heeft de raad besloten tot het opstellen van een gemeentelijk verkeersplan Er werd uitgegaan van een gefaseerde aanpak, zodat alle relevante onder delen in een onderling goede sa menhang behandeld konden wor den. In de fases 1. 2 en 3 zijn de beleidsdoelstellingen aangegeven de knelpunten geïnventariseerd en mogelijke oplossingsrichtingen ge noemd. De raad wordt gevraagd om door het aanvaarden van de notitie fase 4 'Voorkeursscenario' over te gaan tot vaststelling van een gemeente lijk verkeersplan. Verkoop bouwgrond in 't Ruige Veld aan de Stichting Latei Met de stichting Latei is overeen komst bereikt over de invulling van een perceel grond in 't Ruige Veld De stichting zal daar naast een blok van 11 koopwoningen een projekt groepswonen voor ouderen, be staande uit 22 huurwoningen (vrije sector met eenmalige bijdrage) realiseren De raad wordt gevraagd om in te stemmen met de verkoop van de grond. Kredietaanvraag t.b.v. het inrich ten terrein Toermalijn/Lepelaar in het bestemmingsplan Alandsbcek In de inspraakbrieven die ontvjp.. gen zijn naar aanleiding van de ter visie legging van het ontwerp-be- stemmingsplan Alandsbcek is veel aandacht gevraagd voor de par keerproblcmatiek in het gebied Toermalijn/Lepelaar. Het college heeft de insprekers toegezegd dal het daar aandachNzou besteden Er is een inrichtingsplan opgesteld en de raad wordt gevraagd om voor de uitvoering daarvan een krediet van 133.825.-- excl. BTW beschik baar te stellen Resultaten bedrijfseconomische on derzoek afvalverwerkingsproces De gemeenteraad heeft op 31 okto ber 1991 besloten om een extern bureau onderzoek te laten verrich ten naar het proces van afvalver wijdering in de gemeente Leusden. Bureau DHV heeft inmiddels een bedrijfseconomisch onderzoek uit gevoerd en haar bevindingen in een drietal rapporten neergelegd De raad wordt gevraagd om een uit spraak te doen over de aanbevelin gen op korte en lange termijn De vergadering wordt in het ge meentehuis gehouden en begint om 20.U0 uur. De volledige agenda met bijbeho rende stukken ligt voor u ter inzage bij bureau voorlichting. bovendien: alle afdelingen 's woensdag van 13.30 tot 17.00 uur; de afdeling Burgerzaken elke vrij- De openingstijden van de gemeen te Leusden op een rijtje: - overlaadstation en gemeente- werf. op werkdagen van 8.00 tot 16.30 dag van 19 00 tot 20.00 uur uur; s zaterdags van 8.30 tot 13.00 uur; - gemeentehuis dagelijks van 8.30 tot 12 30 uur; In september heeft het gemeente bestuur van Leusden besloten om tijdelijk een blauwe parkeerzone in te stellen in de Hamershof. De maatregel blijft tot begin 1994 van kracht en is genomen omdat een aantal parkeerplaatsen als gevolg van bouwwerkzaamheden voorlo pig met beschikbaar is Om iedereen toch in de gelegen heid te stellen de auto bij het win kelcentrum de Hamershof te par keren is beperking ingesteld van maximaal 1.5 uur parkeren Met uitzondering van de bewoners van de woningen in de Hamershof be tekent de maatregel dat parkeren alleen mogelijk is met een parkeer- schijf. die onder andere te koop zijn bij benzinestation en bedrijven die zich specialiseren in automate rialen. Bewoners van de woningen in de Hamershof kunnen desge wenst een ontheffing (één per wo ning) aanvragen. De blauwe parkeerzone wordt aan gegeven met borden en een blauwe lijn op het wegdek. Een afbeelding van zo'n bord vindt u in deze ru briek. Binnen de parkeerzone is het gebruik van de parkeerschijf verplicht. Een parkeerwachter zal er op toe zien dat iedereen zich aan de regels houdt. Overtreders zullen een boete krijgen. De parkeerduurbeperking geldt niet voor de invalidenparkeer plaatsen in blauwe zone. Invaliden mogen dus zonder parkeren zonder dat daaraan een maximum tijd is verbonden. Inlichtingen over deze parkeer- maatregel kunt u krijgen bij de af deling Civiel- en Bouwtechnische Werken. Telefoon 961 712. ZONE H max 1,5 h Straatverlichting defect? U kunt meewerken aan een snelle repara tie door tijdens kantooruren de sto ring te melden bij de afdeling Ge meentewerken. telefoon (033) 961 710. LI bent dan verbonden met een antwoordapparaat waarop u uw boodschap kunt inspreken. Wanneer u een storing in de straat verlichting meldt, noemt u daarbii dan de naam van de straat waarde lantaarn staat en het nummer op de lantaarnpaal Dit bord geeft straks aan waar u in de Hamershof een parkeerschijf moet gebruiken. Samenstelliirg: Bureau oorlichting Telefoon (033) 961618 of 9616b bekendmakingen G E M E E M T E aanvragen om bouwvergunning De volgende aanvragen om bouwvergunning en meldingen zijn ontvangen: verbouw schuur Postweg 7 plaatsen tuinschuurtje Beekforel 3 bouw stenen schuurtje Claverenbladstraat 8 bouw dakkapel Rosmolenstraat 17 bouw loods Driftakkerweg 4 uitbouw garage Arnhemseweg 32 uitbreiding woning met bedrijfsruimte Ruige- velddreef 127 verplaatsbaar tochtportaal Ereprijshof 23 uitbreiding dakopbouw Toermalijn 17 plaatsen van 2 dakkapellen Kuperssingel 112 verbouw gedeelte schoolgebouw De Vallei As- schatterweg 36a uitbreiding woning Van Eydenhof 47 Deze publikatie vindt plaats op grond van het bepaalde in artikel 41 van de woningwet en is bedoeld om bekendheid te geven aan het feit dat genoemde aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend. Genoemde bouwplannen behoeven- voorafgaand aan de vergunningverlening- niet om andere redenen, bijvoorbeeld in verband met een vereiste vrijstellingsprocedure gepubli ceerd te worden. Nadere informatie kunt U krijgen bij de afdeling ruimtelijke ordening en algemene zaken (tel. 961724) aanvragen om bouwvergunning De volgende aanvragen om (bouw-)vergunning liggen ter inzage; bouw van een meldkamer aan de Postweg 13 bouw van een stenen schuurtje aan de Claveren bladstraat 8 uitbreiden van een dakopbouw aan de Toerma lijn 17. uitbreiden woning aan de Van Eydenhof 47 De bouwplannen liggen ter inzage van donder dag 29 oktober 1992 tot en met woensdag 11 november 1992 op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur op de afdeling ruimtelijke ordening en algemene zaken van het gemeentehuis (kamer 208). Gedurende deze termijn kunnen eventue le bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Leusden, Postbus 150, 3830 AD Leusden verzoek hinderwetvergunning Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op 17 september 1992 een verzoek voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning in het kader van de Hinderwet ont vangen van De Klaveet B.V. voor een horeca- onderneming op het perceel Postweg 1 te Ach terveld. Op 22 september 1992 werd een verzoek ontvangen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning in het kader van de Hin derwet van Steenbeek B.V. voor een machinale houtbewerkingsinrichting met opslag van bouw materialen op het perceel Kerkdijk 18 te Achter veld. De verzoeken en de bijlagen ligggen van 28 ok tober 1992 tot 28 november 1992 op elke werk dag van 09.00 tot 12.30 uur ter inzage in het gemeentehuis, 't Erf 1 te Leusden, op de afde ling Milieu en Bouw- en Woningtoezicht, kamer 211. Bovendien bestaat de mogelijkheid om de stukken in te zien op iedere vrijdag tussen 19.00 en 20.00 uur. na te voren gemaakt telefonische afspraak, telefoon 033-961687. Gedurende de inzagetermijn kunnen gemoti veerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij het gemeentebestuur Indien men dit wenst en bij het indienen van bezwaren kenbaar maakt, worden persoonlijke gegevens niet be kendgemaakt. De ingebrachte bezwaren wor den eveneens ter inzage gelegd Tevens bestaat de mogelijkheid om mondeling bezwaren in te brengen tijdens een openbare zitting welke gehouden wordt op 18 november 1992 in het gemeentehuis, afdeling algemene bestuurszaken, betreffende de Klaveet om 2 uur en betreffende Steenbeek B V. om 4 uur. Beroep tegen de op het verzoek genomen be schikking kan slechts worden ingesteld door die gene die binnen de inzagetermijn mondeling danwel schriftelijke bezwaren heeft ingebracht, tenzij aangetoond kan worden dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. verzoek en ontwerp-beschikking hinderwetvergunning Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op 9 september 1992 een verzoek voor een vergunning in het kader van de Hinderwet ont vangen van Akad voor het oprichten en in wer king hebben van een productontwikkelbureau met bijbehorende werkplaats op het perceel Burgemeester de Beaufortweg 33 te Leusden, en van The Singer Import B.V. vooreen nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning in het kader van de Hinderwet voor een fabriek voor geneesmiddelen op het perceel Ambachts- weg 22 te Leusden. De verzoeken en de ontwerp-beschikkingen met de bijlagen ligggen van 28 oktober 1992 tot 28 november 1992 op elke werkdag van 09.00 tot 12.30 uur ter inzage in het gemeentehuis, 't Erf 1 te Leusden, op de afdeling Milieu en Bouw- en Woningtoezicht, kamer 211. Bovendien bestaat de mogelijkheid om de stukken in te zien op iedere vrijdag tussen 19 00 en 20.00 uur, na te voren gemaakt telefonische afspraak, telefoon 033-961687. Tot één week voor de laatstgenoemde datum kan op verzoek een hoorzitting worden gehou den, waarop dan mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht. Gedurende de gehele inzagetermijn kunnen ge motiveerde bezwaren schriftelijk worden inge diend bij het gemeentebestuur. Indien men dit wenst en bij het indienen van bezwaren kenbaar maakt, worden persoonlijke gegevens niet be kendgemaakt. De ingebrachte bezwaren wor den eveneens ter inzage gelegd. Beroep tegen de op het verzoek genomen be schikking kan slechts worden ingesteld door die gene die binnen de inzagetermijn mondeling danwel schriftelijke bezwaren heeft ingebracht, tenzij aangetoond kan worden dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. ontwerp-beschikkingen De ontwerp-beschikking op een verzoek van de heer W van den Hengel om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning in het kader van de Hinderwet ligt van 28 oktober 1992 tot 11 november 1992 ter inzage. Het betreft hier een ontwerp-beschikking voor een aannemersbedrijf en het verhuren van grondverzetmachines op het perceel Hessenweg 98-a te Stoutenburg. De ontwerp-beschikking op een verzoek van Fi- remasters om een vergunning in het kader van de Hinderwet ligt van 28 oktober 1992 tot 11 november 1992 ter inzage. Het betreft hier een ontwerp-beschikking voor het oprichten en in werking hebben van een metaalbewerkingsinrichtingophet perceel Klet- tersteeg 3 te Achterveld. De ontwerp-beschikkingen en bijbehorende stukken kunnen worden ingezien op elke werk dag van 09.00 tot 12.30 uur in het Gemeente huis, 't Erf 1 te Leusden, op de afdeling Milieu en Bouw- en Woningtoezicht, kamer 211En op iedere vrijdag tussen 19.00 en 20.00 uur, na te voren gemaakt telefonische afspraak, telefoon 033-961687. Het college van Burgemeester en Wethouders zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen onder voorschriften, welke tot strek king hebben gevaar, schade en hinder voor de omgeving te ondervangen. Gedurende de inzagetermijn kunnen de aanvra ger, diegenen die reeds bezwaar hebben ge maakt tegen het verzoek om een vergunning, en diegenen die daartoe redelijkerwijs niet, of niet tijdig, in staat waren, gemotiveerde bezwaren schriftelijk indienen bij het gemeentebestuur. Indien men dit wenst en bij het indienen van bezwaren kenbaar maakt, worden persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt De ingebrachte bezwaren worden eveneens ter inzage gelegd. verleende vergunningen bouwvergunningen Boekweitland 13 plaatsen dakkapel Golfterrein De Hoge Kley bouw van een machineloods/berging Grienden 4 interne verbouw van de woning Hamersveldseweg 25 verbouw woning en bouw van een berging Hamersveldseweg 124 vergroten bestaande overkapping Hessenweg 2 plaatsen van een dakkapel Hessenweg 83 bouw van een garage/ berging Krakhorst 23 plaatsen van een dakkapel Lamoen 19 plaatsen van een dakkapel Landjonker 49 uitbreiding van de woning Lingewijk 1 plaatsen van een dakkapel Roggeland 28 plaatsen van 2 dakkapellen Ruige Veddreef bouw van 33 woningen Sluithek 6 uitbreiding van het kantoor Van Boetzelaerlaan 29 uitbreiding van de woning Van Hardenbroeklaan 52uitbreiding van de woning Wildenburgstraat 69 plaatsen van een tuinhuisje diverse vergunningen J G. Visser: vergunning voor bijplaatsing 2e speelautomaat in 'Monet', de Smidse 1-a; C.C. Wijnands: idem in 'Bos en Heide', Doornseweg 29; J.J Abbring: Ontheffing sluitingsuur en mu- ziekvergunning 'De Boogschutter', Pr. Irene- laan 15; P.J.M. Bosman: idem 'Leusbroek', Pr. Irene- laan 17. kapvergunningen Henkhof 14: 1 berk in de achtertuin Aragon 14: 1 berk in de achtertuin Patrijzenhove: 3 esdoorns, 1 kers en 2 coniferen in de voortuin, 1 aralia, 2 coniferen, 1 wilg, 1 esdoorn en 1 taxus in de achtertuin Vlistwijk 5: 1 meidoorn in de voortuin Beemden 9: 1 berk in de voortuin Prunuslaan 17; 1 lijstes en 1 sering in de voor tuin, 1 pruim in de achtertuin bezwaren Belanghebbenden die door een vergunning rechtstreeks in hun belang zijn getroffen, kun nen daartegen binnen 30 dagen na het verschij nen van deze bekendmaking bezwaarschriften indienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 150, 3830 AD Leusden inlichtingen Nadere informatie over bouwvergunningen kunt u krijgen in het gemeentehuis, 't Erf 1bij de afdeling ROAZ, kamer 208, telefoon 961 756, over diverse vergunningen bij de afdeling ROAZ, kamer 208. telefoon 961 729 en over kapvergunningen bij de afdeling Groen, Ha mersveldseweg 105, telefoon 961 752. hoorzitting hinderwetvergunning Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op 14 augustus 1992 een verzoek ontvan gen voor een vergunning in het kader van de Hinderwet van drukkerij Mulder voor het op richten en in werking hebben van een drukkenj op het perceel Hamersveldseweg 10-a te Leus- den; op 31 juli 1992 van Hans Cliches B.V. voor hel oprichten en in werking hebben van een bedrijf voor het maken van werktekeningen, reprofilms en drukplaten op het perceel 't Koendert 3 te Lcusden en; op 14 augustus 1992 een verzoek voor een nieu we. de gehele inrichting omvattende vergunning van de heer G. v.d Pol voor een veehoudenj (varkensfokbednjf) met mestopslag op het per ceel Hessenweg 120 te Achterveld Gezien het feit dat er in bovenstaande drie ge vallen bezwaren zijn binnengekomen naar aan leiding van de aanvraag en/of de ontwerp beschikking, hebben wij. alvorens een nieuwe ontwerp-beschikking op te stellen, besloten een openbare zitting te houden waarop mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht. Deze zit tingen zullen worden gehouden op 18 november 1992 in het gemeentehuis, afdeling algemene bestuurszaken, op de volgende tijden: Hans Clichés 2:30 uur: Drukkerij Mulder 3:00 uur: G van de Pol 3:30 uur De verzoeken, de ontwerp-beschikkingen en de bijlagen ligggen tot één dag voor de hoorzittini op elke werkdag van 09.00 tot 12.30 uur ter inzage in het gemeentehuis, 't Erf 1 te Leusden op de afdeling Milieu en Bouw- en Woningtoe zicht, kamer 211. Bovendien bestaat de moge lijkheid om de stukken in te zien op iedere vrij* dag tussen 19.00 en 20.00 uur. na te voren ge maakt telefonische afspraak, telefoon 033- 961687 Beroep tegen de op het verzoek genomen be schikking kan slechts worden ingesteld door die gene die binnen de inzagetermijn mondelm? danwel schriftelijke bezwaren heeft ingebracht, tenzij aangetoond kan worden dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest.

Leusder Krant | 1992 | | pagina 4