Leusder Krant CDA WD PvdA Leusden '90 D 66 GPV/SGP Welzijn Sport Economie Verkeer Milieu Openbare orde en veiligheid Gemeentelijke financiën Overige kwesties Woensdag 28 oktober 1992 Pagina 7 Algemene Beschouwingen 1992: Waar blijven de Stadswachten? - Vraag naar goede huisves ting WOL - Ook aandacht voor Til - vraagt naar stand van zaken Mondiaal beleid - Teleurgesteld over sociale vernieuwing, vraagt om nieuw plan - Cultuur, meer geld beschik baar stellen - Mist kermis, jaarmarkt en dergelijke - Meer activiteiten gewenst - Meer aandacht voor emanci patie - gemeente moet positievere houding aannemen ten op zichte van Seniorenraad - Verhouding subsidie De Til, ten opzichte van IJsbreker, krijgt IJsbreker niet teveel? - Inhoudelijke criteria ge vraagd voor subsidiebeleid - Aandacht gevraagd voor ac- comodatatieproblcem van in stellingen - Aandacht emancipatie en aanstellen beroepskracht vrouwenwerk - Initiatieven sociale vernieu wing gevraagd - inpassen seniorenraad in vergaderschema gemeente - stoppen met Iraans nieuw jaar - subsidie voor Tafeltje dekje - inrichting Liniedijk - relatie tussen culturele acco- modatie en subsidie. Moet dui delijkheid over komen - Tafeltje dekje - gehandicapten in gemeente dienst nemen - Historische artiekelenreeks Van Leeuwen uitwerken! - Fraudebestrijding sociale verzekeringen - raad betrekken bij gehandi captenbeleid - Geld beschikbaar steiien voor Tafeltje Dekje - Tevreden over oplossing trainingsveld Roda - Manege Nieuw Hagenouwe lijkt tot oplossing te komen - Hogere eigen bijdrage van Roda voor trainingsveld - Tevreden over oplossing trainingsveld Roda - Onderzoek bnaar accomo- datieprobleem - aandacht voor nieuwe structuur gemeentelijke sport- afdeling na verdwijnen Sportstichting - Tevreden over gang van za ken trainingsveld Roda - Niets over vermeld - Duidelijkheid gevraagd over sporttarieven en privatisering - niets over vermeld - Koppeling van winkelbe stand aan streekplan, aan dacht voor Ambachtsweg. - Boos op L '90 over vertraging Horst - Bij aantrekken bedrijven uitgaan van Leusdense vraag naar arbeid - Avondwinkel - Gemeente moet opdrijven grondprijzen tegengaan. Zie affaire aankoop grond Horst - niets over vermeld - Boos over Leusden '90 met betrekking tot Horst-affaire - Verkeersplan is nog niet af (kijken naar gevolgen verkeer van Vliet, Pon-driehoek), deelnotieties overbodig, fiets pad Asschatterweg blijft wenselijk, vertraging aanslui ting fietspad Hessenweg - Aandacht voor langzame verkeer, fijnmazig openbaar vervoer naar bedrijventerrei nen, verkeerseducatie. - Aandacht voor kwetsbare verkeersdeelnemers - terugdringen autogebruik - Ponlijn op gespannen voet met ecologische hoofsstruc- tuur - aandacht voor onderhoud fietspaden - verkeerseducatie. - onderzoek carpoolplaats. - Regionaal verkeersplan - verkeerseducatie - beter openbaar vervoer, vraagt naar notitie over open baar vervoer - Tevreden over spitsbus - wil schade carpoolplaats herstellen - Positief oer milieu-educatie - pleidooi voor integraal af- valplan - voorstander gedifferentieerd afvalstoffentarief - niets over vermeld - Positief over milieu-educa- ticplan - Handhaving milieuwetge ving - Benieuwd naar gedifferen tieerd afvalstoffentarief - inzameling plastic - Energiebesparing in ge meentehuis - Beperking verhoging afval stoffentarief - gedifferentieerd tarief afval - ongeadresseeerd drukwerk tegengaan - Vraagt naar convenant ge meente, Valleicommissie en overige instellingen over be strijding verzuring - Afvalstoffentarief moet in drie jaar kostendekkend - Voorstander gedifferen tieerd afvalstoffentarief, maar wel eerst onderzoek - geen ongeadresseerd druk werk - geld voor riolering buitenge bied bij provincie vragen - Stand van zaken bij rampen plan - Stadswachten - pleidooi voor stadswachten en politiesurveillanten - Stadswachten - Voorlichting over rampen plan - Stadswachten. - rampenplan, beter voorlich ting en verbetering toegangs wegen scholen - Stadswachten - Geld beschikbaar stellen voor extra politiezorg - Aanvliegrbute Soesterberg niet meer over bebouwde kom - drugs niet gedogen in jonge rencentrum - vraagt naar criteria voor hcroverwegingsbeleid - vraagt naar verrekening in geval van lager inflatie - eens met verhoging reële belastingdruk - vraagt voorlichting over be lastingbeleid Lcusden - eens met begroting. - oneens met verhoging OGB voor kuilhock gemeentewerf - oneens verhoging rioolrecht voor Ursulineweg - eens met verlaging inflatie - Wel eens met verhoging OGB, maar dat mag geen auto matisme worden - Geen OGB voor gemeente- werf - geen verhoging rioolrecht voor riolering Ursulineweg. - Slechts 2 inflatie - inflatie van 4 naar 3 - overheveling geld reserve bovenwijks en grondbedrijf naar algemene reserve - geen verhoging OGB voor kuilgras - OGB niet verhogen ten be hoeve van kuilgras - vraagt raming van resultaten heroverweging - Ruimtelijke Ordening be stemmingsplan Achterveld, vraagt om analyse problemen artikel 19-procedures - Onderzoek naar noodzaak uitbreiding gemeentehuis - Instellen van Gemeentedag - Maakt zich zorgen over in houd onderwijsnotitie - Verschillenden evenementen verdwenen - Gemeentehuis in- of uitbrei den - geen - Aandacht voor onderwijs kinderen van AZC

Leusder Krant | 1992 | | pagina 7