RINK NVM WAAR KOPER EN VERKOPER ELKAAR ONTMOETEN ra Hamersveldseweg 67 - 3833 GL Leusden - Telefoon 033 - 950 950 WOENSDAG 16 NOVEMBER 1992 LEUSDER KRANT Achterveld, Pater Stormstraat 7 197.000,-k.k. Rustig gelegen eengezinswoning met aparte garage. Bouwjaar 1972. Ruime Z-vormige woonkamer. Half open keuken met plavuizen vloer. Verd.: 3 slaapkamers en grote badkamer met douche en 2e toilet. 4e kamer op zolder en diverse bergingsmogelijkheden. CV-kombinatieketel van december 1989; kapisolatie. Stenen schuur van 3 x 3 m. Aparte garage van 3 x 7 m. Tuin van cira 11 m diep met achterom Aantrekkelijke ligging nabij de dorpskern. Leusden, Porfier 4 229.000,- k.k. Geschakelde ruimtewoning met dakopbouw. Verbouwde entree (verbinding met berging). Ruime woonkamer met geïsoleerde glazen pui aan tuinzijde. Moderne, half open keuken met diverse apparatuur. Verdieping met 3 slaap kamers en royale berging op de overloop Luxe badkamer met fraaie inrich ting, bestaande uit ligbad, aparte douche, dubbele ingebouwde wastafel en 2e toilet; duurzaam sanitair met moderne uitstraling Vaste trap naar 2e verdie ping, waarop nog 2 functionele slaapkamers. Dakbedekking vernieuwd. Vrije tuin met terras en ruime privacy. Gemakkelijk bereikbaar met parkeerruimte op geringe afstand Leusden,Parelduiker40 248.000,-k.k. Zeer goed onderhouden „Skidakwoning". Vergrote woonkamer met fraaie open haard. Keurig verzorgde keuken met inbouwapparatuur en marmeren vloer. Inpandige berging met wasmachine-aansluiting (afm. ca. 2.50 x 2.70 m.). Verd.: 2 ruime slaapkamers en wit betegelde badkamer met ligbad en toilet. Leuke hobbyruimte met aangrenzende studeerhoek. Onder architek- tuur verbouwde zolderverdieping, te gebruiken als zit- en slaapkamer. Dakbe dekking vernieuwd in juni 1990 (10 jaar garantie). Circa 18 m diepe tuin met terras. MAKELAAR Leusden, Tarvveland 12 255.000,-k.k. Grote hoekwoning met garage/berging Rustige ligging in fraai aangelegde wijk Groenhouten Entree met plavuizen en van binnenuit bereikbare garage. Grote Z-vormige woonkamer met moderne ..Econwall" open haard. Half open keuken met diverse inbouwapparatuur. Verd.: 3 royale slaapkamers, waarvan 2 met balkon. Betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet. Zolderka mer en bergruimte, waarin CV-combiketel van 1984, Fijne woonomgeving, dichtbij allerlei voorzieningen. Leusden, Roggeland 21 275.000,- k.k. Statige, ruime woning met garage. Perfecte situering met tuin op het zuiden. Grote L-vormige woonkamer (ca. 43 m?) met open haard. Nieuwe, geïsoleer de schuifpui over gehele breedte van de woonkamer, met verzonken convec- toren. Moderne, half open keuken in fraai lichte uitvoering met uitgebreide inbouwapparatuur (ca. 2 jaar oud). Verwarmde garage (6x3 m). Ie verd.: voorslaapkamer en 2 achterslaapkamers met balkon op het zuiden. Ruime badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: royale kamer met 2 dakramen. Verkeert in keurige onderhoudsstaat Leusden, Hohorstlaan 14 375.000,-k.k. In prima staat van onderhoud verkerend vrijstaande (uitgebouwde) woning met garage en zonnige westtuin. Totale oppervlakte 457 m'. Entree, hal, toilet met afzuiging en kelderruimte (4 x 2.5 m) met daarin een moderne meterop stelling. Ruime L-vormige woonkamer van 36 m' v.v. open haard, balkonpla fond, granolmuren en parketvloer. Open verbinding naar de keuken, welke is voorzien van inbouwapparatuur. Van binnenuit bereikbare verwarmde gara ge (4.6 x 6 m) met zolder. Verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon. Betegelde, compleet ingerichte badkamer met ligbad, douchemoge lijkheid en vaste wastafel. De begane grond is voorzien van isolerende beglazing. Geheel aangelegde tuin met houten tuinhuis en 2 terassen. Leusden, Esdoornhof4 405.000,-k.k. Geschakelde Chalet-woning met carport op uitstekende lokatie. Karakteris tiek objekt met een speelse indeling". Kenmerkend zijn zoal: de ruime L- vormige woonkamer met open haard, kompakte half open keuken met inbouwapparatuur, de als berging en hobbykamer in gebruik zijnde garagede carport en het wijnkeldertje. Bordestrap naar verdieping, waarop 3 slaapka mers. Alle kamers hebben toegang tot overkapt balkon. Betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet. Voldoende bergruimte, o.a. boven de garage en in de carport. Fraai aangelegde, 16 m diepe achtertuin op het westen. Leusden, Beerzewijk 24 460.000,-k.k. Vrijstaande semi-bungalow met garage/berging in een rustige woonomgeving met slaapkamer en badkamer op de begane grond. Bouwjaar 1979. Entree, vestibule met meterkast en toegang tot de garage, hal (met plavuizen vloer), ruime woonkamer met Bruinhart-parketvloer, grote schuifpui op de zonkant. Open eiken keuken (Siemens) met Siematic inbouwapparatuur, bijkeuken met aansluitpunt voor de wasapparatuur, ruimte t.b.v. elektra-boiler en de hete luchtverwarmingsinstallatie. Ouderslaapkamer (ruim 21 m:) met kasten- wand, badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel, toilet en bidet. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met loggia. Grote bergruimte. Leusden, Libel 12 515.000,-k.k. Vrijstaande villa op schitterend gesitueerde kavel Zeer degelijke bouw (1980). Ruime entree met vide en garderobe. L-vormige woonkamer met open haardpartij en grote schuifpui naar het terras (ca. 48 nrEetkeuken met uitgebreide voorzieningen. Bijkeuken met kelder, provisie-kast en berging Royale werk-/slaap-/studeerkamer, gem. 4.20 x 4.40 m. Garage uitgevoerd in spouw. Verd.: 4 slaapkamers, waarvan 2 kamers met balkon op het zuid-wes ten. Fraaie badkamer met ligbad en douche, apart toilet. Brink" hetelucht- verwarming en badgijser. Gedeeltelijk overkapte entree/carport. Zuidtuin met alle rust en vrijheid.

Leusder Krant | 1992 | | pagina 20