BEDRIJFSHUISVESTING RINK NVM WAAR KOPER EN VERKOPER ELKAAR ONTMOETEN Hamersveldseweg 67 - 3833 GL Leusden - Telefoon 033-950950 Hamersveldseweg 7-a 160.000,-k.k. Apart van bovenomschreven woonhuis gelegen modern kantoorgebouwtje. Thans verhuurd aan Lijstenmakeri j 't Verstek. Oppervlakte circa 73 nv'. Uitstekende lokatie met eigen parkeervoorzieningen Leusden, Hamersveldse\veg7 590.000.-k.k. 4 Vrijstaand 30'er jaren woning in perfecte staat van onderhoud. Twee jaar geleden zeer luxe verbouwd Gezellige kamer en suite met open haard Eetkeuken met stijlvolle inrichting en uitgebreide apparatuur Serre met brede tuindeuren. 3 slaapkamers en nieuwezeer fraaie badkamer. Ruime zolder. Vrijstaande garage/berging met waskamer Leusden, Calabric 33 242.000,- Eurowoning in fraai aangelegd parkplan. Entree met verwarmde. 8 m lange garage. Tuinkamer met aluminium schuifpui en parketvloer. Verd ruime L-woonkamer en open keuken. 2e verd.3 slaapkamers, badkamer met ligbad en apart toilet Achtertuin gesitueerd op zuid-oosten, nabij zwembad. Betreft woning in grotendeels originele staat. Lcusdcn, Landjonker 37 225.000,-k.k. Grote, geschakelde woning met stenen berging. Modern interieur en een fraaie stijl. L-woonkamer met witte tegelvloer Open keuken in lichte uitvoering. Verd. - 2 slaapkamers (te wijzigen in 3), waarvan 1 met brede kasten wand. Badkamer met ligbad en aansluitmogelijkheid voor 2e toilet. 2e verd.grote zolder met mogelijkheid tot maken van 1-2 slaapkamers (verhoogde nok). Goede onderhoudsstaat. Amersfoort, Kreupelstraat 39 127.000,- Gezellig appartement op de 3c verdieping. Parkeerplaats in garage 47,50 p/mnd) evt. te huur. Ind entree, slaapkamer, badkamer met douche en toilet Woonkamer met parketvloer en deur naar overdekt balkon. 4 Halfopen keuken. Eigen cv-combiketel. Aparte berging in de kelder Service-kosten 93,-p/mnd. Lcusdcn, Porfier 4 229.000,-k.k. r Geschakelde ruimtewoning met dakopbouw. Verbouwde entree (verbonden met berging) Ruime woonkamer met geïsoleerde, glazen pui aan tuinzijde. Moderne, half open keuken met div. inbouwapparatuur. Verd.3 slaapkamers en royale berging op de overloop. Luxe badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel en 2e toilet; duurzaam, modern sanitair. Vaste trap naar 2e verdieping, waarop 2 slaapkamers. Dakbedekking vernieuwd Vrije tuin met terras en ruime privacy Leusden, Lijsterbeslaan 8 255.000,- In rustige woonomgeving gesitueerde 2/1 kapwomng met carport en garage Op korte afstand van winkels en scholen Woonkamer met open haard en parketvloer. Half open keuken. Verd.3 slaapkamers en gemoderniseerde badkamer met ligbad, aparte douche en vaste wastafel. De ruime bergzolder is via een vlizo-trap te bereiken Fraaiebesloten achtertuingesitueerd op het zuid-westen. Spakenburg, Anthon van de Horstlaan 30 315.000,- Aan waterpartij gelegen 2/1 herenhuis met aangebouwde garage/berging. L-vormige woonkamer en open keuken met apparatuur. Verd 4 slaapkamers en badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd zeer ruime zolder met mogelijkheid voor kamers Woning is voorzien van dakisolatie en dubbele beglazing Garage/berging met bergzolder. Leusden, Zonnedauwhof 14 238.000,- Hoekwoning met carport, gelegen aan rustig hofje in plan ,,De Wetering". 4 Uitgebouwde entree, waardoor grote woonkamer ontstaat met plavuizen vloer. Gezellige keuken. Verdieping met 3 ruime slaapkamers, nieuwe badkamer met ligbad, wastafel en toilet in lichte kleurstelling. Zolder waarop 4e slaapkamer en veel bergruimte. Combiketel (1987) en wasmachine aansluiting. Dakbedekking van carport en berging vernieuwd. Uitstekende staat van onderhoud. Leusden, Rozengaarde7 335.000,- Keurig onderhouden hoekwoning met garage, bergingen zuidtuin. Rustige ligging in het fraai aangelegde plan ,,Rozenboom". L-vormige woonkamer met open haard. Aluminium schuifpui met verzonken convectoren en dubbele beglazing. Ruime, uitgebouwde keuken. Verd.3 grote slaapkamers en badkamer met ligbad, v. w en toilet 2e verd.voorzolder met combiketel (1987) en veel bergruimte. 2 slaapkamers, elk met dakkapel. Leusden, Landweg 337 380.000,-k.k. Geschakelde semi-bungalow met garage. Gelegen in plan „Groenhouten", grenzend aan waterpartij. Living (ca. 50 m:) met open haard en convectoren. Open keuken met inbouwapparatuur. Begane grond isv.v. „Kerkdriel" plavuizen. le verd 3 slaapkamers, waarvan 2 met v.w. Badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel. Separate toiletruimte. 4 2e verd bergzolder. De woning is gunstig gelegen t.o. v. winkelcentrum „De Hamershof', zwembad en sportfaciliteiten. Leusden-Centrum, Hamersveldseweg 2 Huursom: 35.000,- per jaar, excl. BTW In het centrum van Leusden gelegen kleinschalig kantoor-verzamelgebouw „Hamershuizen" Op korte afstand van winkelcentrum De Biezenkamp. Binnen dit markante gebouw is ca. 145 m' kantoorruimte met ca 70 m magazijn in de onderbouw te huur. Indeling: hal/ontvangstruimte, toilet, spreekkamer, open kantoorruimte met kitchenette en archiefruimte. Leusden, Kastanjelaan 6 195,-/m2 excl. BTW Modern kantoorgebouw „Princenhage", gesitueerd op korte afstand van de aansluiting met de A-28 en knooppunt Hoevelaken Kantoorruimtes beschikbaar van 530 m: en 340 m2. Seivice-kosten 22,-/nv per jaar. Gebruik parkeerruimte is bij de huurprijs inbegrepen. Aanvaarding in overleg. Leusden, aan de Noorderinslag Nieuw te bouwen representatief kantoorpand. Bestaande uit 2 bouwlagen met souterrain en liftinstallatie. Totale oppervlak bedraagt ca. 1400 m'. Toplokatie, naast „De Hamershof'. 27 eigen parkeerplaatsen onder het gebouw. Perfekte bereikbaarheid vanaf de snelwegen en regio. Ruime inspraak mogelijk m.b.t. indelingen inrichting. (units van uiteenlopende oppervlakten te huur) Schetsen op kantoor ter inzage. Start van de bouw gepland in najaar 1993 CÏ3 MAKELAAR

Leusder Krant | 1993 | | pagina 28