ichterveld wervelt over het veld Hockeyers MHCL klimmen weer een plaatsje op de ranglijst kntilopen gunt Joure een punt .Leusder Krant. ascistische leuzen bij >e Brink' Schakers zijn spoor bijster A/C door Achterveld onder de voet gelopen Tweede overwinning van hockeysters is goed voor zelfvertrouwen Slechte tweede helft kost Antilopen de zege 'oensdag 15 december 1993 Pagina 15 HTERVELD - De oranje- (rniatie uit Achterveld moest elopen zondagmiddag op t Kerstenssportpark aantre- n tegen het Utrechtse PVC. ïigzins gehandicapt werd n deze wedstrijd begonnen, ndat Erik de Jong gebles- crd vanaf de zijlijn moest ezien. In de opstelling van gelopen zondag werd Erik ak vervangen door de weer nwezige Jeroen Tolboom. De :hterveldse voetballers trok- n ten strijde en wisten een kke overwinning te behalen: 0. irekt na het beginsignaal ist Achterveld een flink veld- erwicht te verkrijgen. De les n vorige week bleek goed ter irte te zijn genomen en in aats van afwachtend te spe rt werd van het begin af ge- obeerd snel en via de vleu- ls te spelen. Dat dit snelle eugelspel de Achtervelders iter licht dan afwachtend jetbal bleek deze wedstrijd lidelijk. Na een flinke overtreding op iter van Ruitenbeek werd de ije trap door Harrie van Da- panklaar gelegd voor de jeten van Kees van de Bree- Hij schoot meteen in, .aar zijn uithaal miste net >el. PVC was gewaarschuwd i wist meteen wat de plannen in de Achtervelders waren. ?n aanval over rechts via de EUSDEN - Het fietsen- huurtje bij de basisschool )e Brink' werd in de nacht van laandag 13 december beklad iet fascistische leuzen. Het okje werd beklad met haken- ruizen en de tekst 'White Po er A'foort' De kinderen van )e Brink' zijn van plan de leu- n te verwijderen snelle Alex Boersen werd maar net gemist terwijl meteen hier na Achterveld uit de toegeken de hoekschop weer dicht bij een doelpunt was. De door Rob de Vette geno men corner kwam bij Gerard van de Breemer, echter de deze dag zeer goed keepende PVC doelman bleef de situatie meester. Achterveld bleef het betere van het spel houden en PVC kwam met echt aan aan vallen toe. De oranje-formatie van trainer Jan Drost bleef drukken en viel met snelle uit vallen via de vleugels aan. De Utrechtenaren konden alleen maar verdedigen. Vlak voor rust kwam het eerste wapenfeit van de PVC-aanvallers. Een niet gevaarlijk uitziend schot werd door doelman Gerbrand van Zandbrink losgelaten. De rebound van de PVC-ers werd echter weer meesterlijk door Van Zandbrink verwerkt tot hoekschop De corner leverde niets op zodat met een 0-0 stand de kleedkamers werden opgezocht. Hek Na de rust was het wederom Achterveld dat het spel maak te. PVC werd nu nog verder terug gedrongen en kwam in die beginfase amper de mid denlijn over. De verdienste van dit felle Achterveld was wel dat de tegenstanders flink on- ,der druk gezet werden. Een snelle rush van linkervleugel verdediger Fred van de Pol werd met links fraai voorgege ven. AJex Boersen schoot ech ter te gehaast in en de bal ver dween net naast het vijandelijk doel. De ene aanval na de ander rolde op het PVC doel af, echter de Utrechtse doelman was deze dag in een bloedvorm en wen ste vooralsnog geen enkele concessie te doen ten gunste van de Achterveldse aanval lers. Een fraaie voorzet van Peter van Ruitenbeek kwam op maat aan bij Peter van Midde laar echter ook deze aanval werd niet benut Bij weer een snelle aanval die van achteruit bij Achter veld begon, miste het schot van 'Peter van Ruitenbeek de juiste precisie zodat ook nu de stand nog steeds 0-0 bleef. Na een kleine tien minuten in de twee de helft was het dan eindelijk raak Uit een vrije trap, geno men door Harrie van Dalen kwam de bal voor de voeten van Rob de Vette die met een uitgelezen trap de alles verlos sende 1-0 stand op hgt score bord liet aantekenen. Van Da len was weer in de vorm waar hij vorig seizoen menig puntje voor de Achtervelders binnen wist te slepen. Het spreekwoordelijke hek was na deze 1-0 stand van de dam en Achterveld deed er nog een schepje boven op. PVC werd letterlijk en figuurlijk onder de voet gelopen. Van links en rechts kwamen nu de aanvallen en de doorgebroken Peter van Middelaar werd bin nen de beruchte lijnen neerge legd. De man in het zwart was deze dag erg resoluut en legde de bal op de stip. Jeroen Tol boom was deze dag de aange wezen slagman en benutte de pingel koelbloedig, hetgeen 2- 0 betekende. Ondanks deze achterstand kon PVC de Achterveldse druk niet wegnemen. Het kon geen vuist maken en moest het bete re van het spel aan de Achter velders overlaten. Een aanval in de twintigste minuut van de tweede helft leverde de zoveel ste doelnjpe kans op voor de thuisploeg. De voorzet van Rob de Vette werd door Alex Boer sen fraai ingeschoten maar ook jammerlijk gemist. Hierna kwam bij één van de schaarse aanvallen van de gasten uit Utrecht. Ondanks het ont breken van de druk op de Ach terveldse verdediging bleef deze onder leiding van Corno Kok uiterst waakzaam en ga ven nagenoeg geen enkele kans weg. Hierna nog diverse aan vallen van Achterveld. Een kopbal van Rob de Vette werd door de doelman keurig ge stopt en in de rebound schoot net Peter van Ruitenbeek over het doel Vlak hierna wist PVC bij een uitbraak voor het Ach terveldse doel op te duiken. Doelman Gerbrand van Zand brink was goed bij de les en stopte dit schot bekwaam en hield daardoor zijn doel schoon Achterveld bleef ster ker en gooide er zowaar nog een slotoffensief uit. Een aaval van achteruit ging over diverse schijven richting het vijandelijk doel Kees van de Breemer gaf de bal door aan Harrie van Dalen die echter te onzuiver inschoot en de doel man de situatie meester bleef. Achterveld kreeg een corner te nemen. De doelman wist ook deze door Gerard van de Bree mer goed ingekopte bal met verve te stoppen. Vlak hierna kreeg Achterveld de tweede strafschop van deze wedstrijd. Binnen de lijnen van het be luchte zestienmetergebied werd Rob de Vette door de doelman neergelegd, nadat deze goed was doorgegaan op een dieptebal en daarbij de doelman wilde omspelen. Weer was het Jeroen Tolboom die de bal vanaf elf meter foutloos achter de doelman deponeerde en daarnee 3-0 liet aantekenen. Ondanks de vele aanvallen van onder andere Corno Kok, Alex Boersen en Harrie van Dalen bleef de PVC doelman nagenoeg vlekkeloos keepen en wist daarmee zijn ploeg te be hoeden voor een debacle. De wissel Peter van Middelaar er uit en Erik Hak erin leverde voor het doel van de Utrechte naren weer enkele verrassende situaties op. Een snelle aanval via Jeroen Tolboom, Rob de Vette, Gerard van de Breemer, kwam voor de voeten van Har rie van Dalen die beheerst 4-0 scoorde. Ruim in blessuretijd beland de een uittrap van doelman Gerbrand van Zandbrink achter de P. V.C. verdediging en kon de snelle Peter van Ruiten beek voorbij alles en iedereen nog juist voor het verstrijken van de tijd 5-0 aan laten teke nen Een dik verdiende over winning voor de Achtervel ders. Achterveld speelde een uitstekende wedstrijd tegen PVC en klopte de Utrechtenaren met 5-0. (foto: Hans Verhorst) LEUSDEN - „Wat wij vorige week gepresteerd hebben was leuk, maar dat is geweest", riep MHCL-trainer Sjaak van Dor- resteijn voor de wedstrijd te gen Alkmaar tegen zijn spelers. De hockeyers wonnen een week geleden de uitwedstrijd tegen SCHC. Afgelopen week einde moesten zij een dubbel programma afwerken. Op za terdag thuis tegen Alkmaar en op zondag uit tegen Nijmegen. Tegen Alkmaar speelden de hockeyers met 1-1 gelijk, dankzij een goal van Robert Kreikamp. Zondag speelden de vrouwen thuis tegen Benne- ning van het seizoen. De hoc keyers speelden op zondag te gen Nijmegen. De tegenstan der zorgde voor weinig proble men, maar de scheidsrechters lagen dwars. Leusden verloor met 3-0. Leusden had in de eerste helft problemen met Alkmaar. De spelers passten slecht en gingen voortdurend achter hun tegenstander staan. Dat maakte het moeilijk voor de verdedigers Robert-Jan Wil- lemsen, Bart-Jan Sirre en Joeri Gianotten om de bal goed weg te spelen. De Leusdense verdediging broek. Tamara Oudcnkerk lijdt vaak balverlies en daar- scoorde het enige doelpunt van door ontstonden er vaak ge- de wedstrijd en bezorgde de vrouwen de tweede overwin- EUSDEN - „Wij zijn bepaald iet ongelukkig met de uit lag", vertelde Joure-coach [laas Visser na de wedstrijd an zijn korfballers tegen An- lopen. „En de beslissingen an de scheidsrechter waren ok niet in ons nadeel", voegde ij daar lachend aan toe. „Wij adden zelfs nog kunnen win- en, als wij eerder op gelijke oogte waren gekomen. Maar lat was te veel van het goede eweest." Joyre kwam bijzon- er goed weg met een gelijk pel (11-11) tegen Antilopen, lij rust hadden de Leusdense orfballers een ruime 8-5 voor- prong. Er was geen vuiltje aan de lucht, want Joure had niets in te brengen. Maar de tweede helft speelde Antilopen slecht en kwamen de schutterende Friezen zelfs nog op gelijke hoogte. Antilopen wil nog weieens moeite hebben met het scoren van de eerste goal. Chris Fok ker vond al na twintig secon den de korf en bracht de Leus- denaren aan de leiding. De wedstrijd ging de eerste twin tig minuten gelijk op. Antilo pen nam de leiding en Joure maakte gelijk. De Leusdense korfballers hadden duidelijk afspraken gemaakt. In het eerste aanvals- ntilopen had een slechte avond tegen Joure en speelde met -11 gelijk, (foto: Hans Verhorst) vak scoorde Chris Fokker en in het tweede Joyce Osnabrugge. Zij werden topscorers van An tilopen- Fokker trof vier keer doel, Osnabrugge drie keer. De andere spelers hadden moeite de korf te vinden. Dat viel te begrijpen van Daniël Beek mans, die de geblesseerde Jack den Heyer (gescheurde enkel banden) verving. Beekmans scoorde één keer, maar de scheidsrechter keurde de goal af. Het bleef een raadsel wat daar de reden van was. Ook Chris Fokker werd een keer teruggefloten. „De bal was verdedigd volgens de scheidsrechter. Ik heb het niet gezien", zuchtte Fokker. Discussie De man in het zwart was niet partijdig maar floot bijzonder warrig. Hij bedeelde Joure met twee strafworpen, zonder dat daar een duidelijke aanleiding voor was De laatste strafworp was bijvoorbeeld een hoog standje. Antilopen stond met 11-10 voor. De laatste minuut liep. Joure kreeg een strafworp en maakte gelijk. „Ik kan me vreselijk opwin den over zo'n beslissing" zei Antilopen-coach Bert Brand- sen. „Dan krijgt Osnabrugge zo'n strafworp tegen en zij deed niets „Ik kreeg helemaal geen strafworp tegen", wist Joyce Osnabrugge zeker. „Ik heb het nog aan de scheids rechter gevraagd. Het was een overtreding van een speler van ons." „Van wie dan?" vroeg Brandsen. „Dat weet ik", zei Osnabrugge. De scheidsrechter bevestigde die lezing. „Een heer deed iets. Ik weet niet wat precies." Klaas Visser van Joure kon licht in de duisternis werpen „René Verwey werd gewaar schuwd wegens herhaaldelijke overtredingen. Daar kreeg hij een strafworp voor tegen. Ik heb eigenlijk niet gezien dat hij een overtreding maakte." Het zou flauw zijn om het teleurstellende puntverlies van Antilopen aan het falen van de scheids te wijten Antilopen was duidelijk de betere ploeg, al was het alleen maar omdat de spelers van Joure bij vlagen moeite hadden om een bal vast te houden Dat leverde veel aardige momenten op, maar weinig goed korfbal. In het laatste kwartier van de eerste helft liep Antilopen weg bij Joure en had de winst voor het grijpen. In de tweede helft speelde Antilopen onrustig, chaotisch en leed veel balverlies. Joure ging daardoor in hun kansen geloven en zette zo goed en zo kwaad als het ging de achter- voilging in. Brandsen wisselde Jeroen Buisman, die een doel punt voor zijn rekening nam, voor Koos Meinsma. „Buisman maakte het hele vak onrustig", verklaarde Brandsen. Buisman houdt in derdaad wel van een verras sende actie en zorgt voor een vrolijke noot door voor goede passes van medespelers te ap plaudisseren, terwijl hij zelf in balbezit is. Hij maakte een dansje en boog sierlijk naar het publiek na zijn score. Meinsma is uit hetzelfde hout gesneden en is een leuke speler om naar te kijken, maar minder geschikt om de rust in een vak te herstellen. Ester Versteeg werd met dezelfde missie voor Petra van Dongen het veld ingestuurd, maar ook zij slaagde niet de rust te her stellen. Het vak waarin Osnabrugge speelde had ook een probleem De Joure-coach had begrepen dat Osnabrugge niet meer mocht schieten Zij werd dus goed afgedekt en moest zich bezig houden met het spelver- delen. De andere spelers moesten dus voor de goals zor gen en dat leverde weinig op. Corine van Dijk, die haar dag totaal niet had, nam een doel punt voor haar rekening. René Verwey boog niet naar het publiek na een goal, maar maakte er twee. Het was uit eindelijk niet genoeg, omdat Joure op hangen en wurgen ge lijk maakte. Het was met af stand de slechtste wedstrijd, die de Leusdense korfballers de laatste anderhalf jaar in de korf gespeeld hebben. vaarlijke momenten voor het doel van keeper Gert-Jan van der Groep. Maar de Leusdense goalie, die al het hele seizoen goed staat te keepen, was in het eerste kwartier alle problemen de baas. Trainer Sjaak van Dorres- teijn wees zijn spelers regel matig op hun fouten. „Niet zo zacht passen", riep hij, „Het is geen vrouwenhockey. Kom voor je man. Er staan zes Alk- maarders met maar een oran je-hemd er tussen Verleg het spel. Op een andere plek moe ten er mensen vrij staan. Pro beer niet de bal door de man heen te slaan." In de vijftiende minuut liep het mis. Ralf Wessels raakte de bal op het middenveld kwijt. Leusden schakelt dit seizoen vaak te laat over van de aanval naar de verdediging. De Alk maarder spurtte door het enor me gat dat op het Leusdense middenveld lag, passeerde Willemsen en Sirre. De spits lobte de bal over Gert-Jan van der Groep. Alkmaar stond voor. Doorloopbal Leusden kende daarna een slechte periode, waarin veel balverlies geleden werd. Van Dorresteijn wisselde regelma tig in de hoop het veldspel te verbeteren, maar dat leverde allemaal niets op. Het leek er op dat de middenvelders de bal niet wilden hebben. Leusden speelde laconiek en raakte re- gelamtig de bal kwijt. Alkmaar verscheen vier keer vrij voor de keeper, maar Van der Groep voorkwam met kunst en vliegwerk verder on heil. Maar het was een wonder dat Leusden geen strafcorners tegen kreeg. MHCL mocht er twee nemen. De eerste werd door Jeroen Heilijgers naar een tegenstander gespeeld, waarna Alkmaar gevaarlijk counterde De tweede strafcorner werd door Robert Kreikamp bijna langs de keeper geslagen. In de tweede helft had Leus den een licht overwicht De counters van Alkmaar bleven gevaarlijk, maar Leusden schiep zich ook een aantal goe de kansen. Ralf Kemps kon zijn stick niet goed tegen een bal krijgen. Maarten Jonges ramde een strafcorner hard de rech terbenedenhoek in, maar de Alkmaarse keeper kon er nog net een puntje van de stick te genaan krijgen De gelijkmaker werd uitein delijk gemaakt door de Leus- denaar, die daar het meeste recht op had. Robert Krei kamp, die voortdurend de bal opeiste en met lef en volleidge inzet speelde, sloeg in de ze ventiende minuut de tweede strafcorner in de tweede helft via een carambole binnen. Alkmaar was geschrokken door deze tegengoal. De keeper zat treurig op de grond en het veldspel van de Noord-Hollan ders werd stukken slechter. Toch kreeg Alkmaar nog een ideale kans om de winst binnen te halen. Op het Leusdense middenveld werd weer eens balverlies geleden. Gert-Jan van der Groep keerde de inzet van de doorgebroken aanval ler. De bal sprong weg. De Leusdense keeper ging niet te rug naar zijn doel „Ik wilde de pass naar binnen voorkomen Dus liep ik achter de spits aan. Ik maakte een sliding en door het natte veld gleed ik te ver door. Ik raakte mijn tegenstan der. Dat was een strafbal", al dus Van der Groep. De strafbal werd met een zielig boogje naast gepushd. Vlak voor tijd had Leusden nog de kans de zege binnen te halen. Kreikamp speelde Frank de Ruiter aan. De ruiter omspeelde twee verdediger, sneed de cirkel in en haalde de achterlijn Hij speelde de bal naar Richard Knoppien, die een open kans had. De voorzet werd een doorloopbal Knop pien miste de bal op een mili- meter en stormde het doel in, sprong over de plank, hing in het net, viel achter het net en het doel op de grond, lag even versufd op de grond en snelde gezond weer terug tussen de lijnen. Knoppien noemde de actie later een frustrerende er varing. Leusden had toen uit de laatste vier wedstrijden zes punten gehaald, niet slecht voor een debutant. Vrouwen De vrouwen wonnen hun wedstrijd tegen Bennebroek. Dat was pas hun tweede over winning van dit seizoen, maar daar staat tegen over dat zij nog maar een keer verloren hebben. De speelsters hadden duidelijk te maken met een ge brek aan zelfvertrouwen Zij liepen schroomvallig over het veld en toonden weinig lef In de eerste helft leverden zij let terlijk elke vrije bal, inslag of corner in bij de tegenpartij. En dan wordt het lastig goed te hockeyen. De vrouwen lieten met grote regelmaat de bal van hun stick afspringen, maar omdat het elftal niet dicht op elkaar speelt betekent dat meestal balverlies. De vrouwen van MHCL functioneerden een groot gedeelte van de wedstrijd als elf eenheden en niet als een team. Het zag er lange tijd naar uit dat Bennebroek zou profiteren. De speelsters kwamen een paar keer vrij voor keepster Fleur Portheine, maar leken be vreesd de bal een flinke klap te geven Leusden had halverwe ge de eerste helft mazzel toen een Bennebroek-spits vier Leusdense verdedigsters uitspeelde en ook Portheine kansloos liet. De speelster schrok zo van de open moge lijkheid, dat zij nog even pei- zend naar het speeltuig keek voor zij de bal naar Charlotte Pothoven speelde In de tweede helft speelden de vrouwen beter Josephine Pronk, die de hele wedstrijd hard werkte, bleef de beste speelster. Jolanda Koopman en Pothoven waren baas in de ver dediging en zetten met lange ballen hun spitsen aan het werk. Leusden heeft vier mid- denveldsters lopen, maar die worden voor het gemak over geslagen. Het blijft de vraag wat hun rol in het team is. De spitsen deden hun best, maar hadden ook weinig zelf vertrouwen. Als een speelster doorbrak, gingen de spitsen vaak zo staan dat zij niet aan gespeeld konden worden. Op vallend was dat de spitsen Pa tricia van der Flier en Nicolette Goldsmann vaak in hun eentje aan het storen waren En dat zet weinig zoden aan de dijk. Halverwege de tweede helft viel het enige doelpunt Leus den mocht twee strafcorners achter elkaar nemen. Bij de eerste strafcorner raakte Leus den twee keer de paal, maar bij de tweede corner verraste Ta mara Oudenkerk de Benne- broekse keepster. Na de treffer ging Leusden beter spelen. Deze overwinning zal het wankelen de zelfvertrouwen van de Leusdense hockeysters veel goed doen Nijmegen Vijf minuten na het begin van de wedstrijd scoorde Nijme gen uit een buitenspel situatie de eerste goal tegen de man nen van de MHCL. De scheids rechter - die ook verder in de wedstrijd wat merkwaardige beslissingen nam - wees het doelpunt echter toe en daar mee kwam Leusden op achter stand. De ploeg van Sjaak van Dorre steijn liet het er niet bij zitten en speelde een aanvallend con cept. Hierdoor kwam de voor hoede vaak ook in oog te staan met de verdediging van de Nijmegenaren maar wist de kansen niet te benutten. Nij megen kwam ook in deze eer ste helft nog enkele malen ge vaarlijk opzetten, maar steeds wist de Leusdense doelverde- diger als laatste man een tweede doelpunt te voorko men. Zo werd de ruststand van 1-0 in het Nijmeegse voor deel bereikt In de tweede helft was het spelbeeld niet anders. Leus den toog regelmatig ten aan val, maar het mocht niet ba ten. Na tien minuten spelen kende de andere scheidsrech ter een doelpunt toe aan Nij megen hoewel de bal niet bin nen de cirkel door een aanval ler was aangeraakt. Consulta tie van deze scheidsrechter bij zijn rollega veranderde zijn beslissing niet, want het stond te veraf om een juiste opinie te geven. Nijmegen scoorde daarna nog een doelpunt waarbij de eindstand van 3-0 werd bereikt. Ondanks deze nederlaag kunnen de mannen van Leusden terugzien op een wedstrijd die weliswaar geen punten opleverde, maar waar bij hard gewerkt werd en waarbij ook getoond werd, dat inzet, enthousiasme en motivatie duidelijk aanwezig zijn. Op zondag 19 december wordt de inhaalwedstrijd te gen EMHC gespeeld. Deze laatste wedstrijd voor de win terstop is heel belangrijk voor de ranglijst waarin veel clubs op een kluitje bij elkaar staan LEUSDEN - Het eerste team van de schaakvereniging Leusden is het spoor voorlopig aardig bijster geraakt. Op nieuw ging de tegenstander (Amersfoort 3) met de meeste punten naar huis. SVL bleef ook in z'n derde competitie wedstrijd ongeslagen. SVL 1 had iets goed te maken en was dus gebrand op een overwinning tegen aardsri- vaal Amersfoort III. Nadat Hesmatolllah Shahrizadeh en Leo de Rijke samen een punt bijeen hadden gesprokkeld was nog alles mogelijk. Karei Vos kon echter schaakmat niet meer ontlopen, en toen Hans Peperkamp en Wim Vel- ker het puntentotaal op slechts twee brachten, was de hoop op een overwinning ver vlogen. Het geval wil namelijk dat de drie afgebroken partijen hoog stens U/2 punt dreigen op te le veren, zodat een 3V2-4V2 neder laag onafwendbaar lijkt. Jaap van Tuyll claimt winst bij de arbiters, Vincent van de Bilt kon voor de tijdcontrole nog net een kwaliteit winnen en verwacht remise, maar Ar nold Peperkamp wordt ver lies toegedacht. Twee punten uit drie wedstrij den is nu de balans voor de vaandeldrager van SVL. Weest echter gerust en hebt vertrouwen, er is nog tijd ge noeg. De vlag zal echt niet val len, daarvoor zijn de heren te sterk. Na deze ruggesteun voor het nooddruftige SVL-gedeelte is aandacht voor de spelers van SVL 4 op z'n plaats, die zonder extra aanmoedigingen voor alsnog schitterend presteren Opgetogen kwamen ze laat op de avond in het clublokaal melden dat de vooruitge- speelde wedstrijd tegen Hui zen 4 met een 4-3 voorsprong was afgesloten en dat de afge broken partij van Henk van Dalen minstens remise zal worden gegeven. Zes uit drie, met zo'n .score kan met een gerust hart even op de lauweren worden ge rust, om in het nieuwe jaar met frisse koplopersmoed de draad weer op te pakken. „En nog 5", luidt de optimistische verwachtingen wekkende bil jartterm. De huiscompetitie kende weer nieuwe gezichten, die direct al hun visitekaartje wensten af te geven. Ook elders was sprake van geldingsdrang, ge tuige een enkele opmerkelijke uitslag. Uitslagen: Elschot - Agterberg 0-1 Willigenburg - Weijgertze %-V4 J.de Jager - Van Kampen afgebroken Langman - Rietveld 1-0 G. Nijfhof - Van de Harst 1-0 Kalkes - Van Ooik 0-1 Meylof - Van de Tang 1-0 Veenendaal - Wijnbelt 1-0 Bekius - Fransen 0-1 Doornekamp - Boogaard 1-0 Shehu - Beyer 0-1 1

Leusder Krant | 1993 | | pagina 15