Advertentiën. Gemengd Nieuws. Officieele Publicatie. Plaatselijke berichten. De burgemeester van Vries heeft een stuk gronds, ter grootte van een halve hectare, in den omtrek van het welbekende hunnebed te Tinaarlo gelegen, op kosten van het Rijk aangekocht. Hoewel dit hunnebed bekend staat als het minst geschondene van Drente, is het nog steeds door barre heide omrin. De heide wordt in een keurig plantsoen veranderd. Door den gemeente-architect van Assen wordt op last van den minis' ter een teekening van dit hunnebed ge maakt. De Ridderschap van Gelderland heeft tot haren Voorzitter benoemd Baron Schimmelpennink van der Oye, Commissaris des Konings in de provincie Utrecht. De verschillende kersenverkoopingen te Wijk bij Duurstede en omliggende gemeenten zijn thans nagenoeg afgeloopen en leverden voor de verkoopers bevredi gende resultaten op. Daar over het al gemeen de boomgaarden dit jaar slechts «een half gewas" leveren, was de prijs der kersen vrij hoog, en besteedde men van 10 tot 12 cent per kilogram op het hout. Tegen dien prijs geeft ook een half geladen boomgaard nog eene behoorlijke opbrengst. Een paar boomgaarden onder Odijk en Werkhoven, die bijzonder veel beloofden brachten f 1110 en f1225 op. Een jonggehuwd paar op Tessel dat nog niet in het bezit van het benoo- digd kookgereedschap was, kreeg van een buurvrouw een kookpan ter leen. In die pan was kort te voren tabak gekookt geweest, welk aftreksel wordt gebezigd om er de schapen mee te wasschen tot verdrijving van ongedierte. Ofschoon de par. behoorlijk was gereinigd, schijnt er toch nicotine tusschen het afgeschilderd émail te zijn geraakt. Pas had het paar tje het middagmaal gebruikt, dat in die pan was klaar gemaakt, of aanstonds kregen man en vrouw hevige braking Terstond werd een geneeskundige ont boden, die de slachtoffers van hun on voorzichtigheid zoo flink wist te helpen, dat beiden reeds buiten gevaar verkeeren. De oud-strijder van 1830 J. Radsma te Franeker, versierd met het Metalen Kruis, is op 85-jarigen ouderdom over leden. De Liberale Unie zal Zaterdag 28 Juni a.s. haar gewone algemeene vergadering houden in het gebouw der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen te Amsterdam. Behalve de gewone huishoudelijke werk zaamheden, zullen op deze vergadering behandeld worden de voorstellen tot wij ziging van statuten en huishoudelijk regle ment, door het bestuur reeds in de alge meene vergadering van 8 Maart j.l. aan de orde gesteld en thans nader aange vuld, alsmede eenige voorstellen tot wijziging, ingediend door de afgevaardig den mrs. J. Oppenheim, te Groningen, J. A. van Gilse, te Rotterdam en C. M. J. Willeumier, te Amsterdam. Bij den gemeenteraad van Deventer is ingekomen een adres van het bestuur der werkliedenvereeniging, waarin wordt verzocht: a. maatregelen te nemen welke leiden kunnen tot meer algemeene Zon dagsrust; b. bij uitvoering dei gemeente werken, hetzij in eigen beheer of door tusschenkomst van derden, de arbeiders daaraan werkzaam, te verzekeren of te doen verzekeren tegen ongelukken, en c. het vaststellen van een minimum loon ook voor die categorie van werklieden, welke men in de wandeling met den naam van stadsarbeiders aanduit, opdat in het vervolg voorkomen woide, dat bedoelde werklieden gedurende de wintermaanden met een werkloon van f3.36 a f3.78 ->r huis worden gezonden. .en raadsleden hebben een voorstel inge it., joe| jjggfj de onbe_ perkte vi, °id in het open houden der roegen en VJ)eryen eenigermate te be perken en daa. dfi c*mmirsie yoor de strafverordening, ujt te noodj een verordening op h. r j sluiten dier in richtingen aan het oordee. 'an den raad te onderwerpen. De Deli Courant deelt het voibnde mede over onze verliezen in Atjeh «Blijkens de thans verschenen ofOcieele lijst der verliezen van ons leger in den strijd tegen Atjeh gedurende het jaar 1889 hebben deze bedragen: Gesneuveld en aan wonden overleden 4 Officieren 26 Europeesche Onderoff. 5 Ambonneesche en 12 Inlandsche manschappen. Gewond: 7 Officieren 104 Europeesche j Onderoff, 23 Ambonneesche en 53 Inlandsche manschappen. Rekent men hierbij het groote aantal militairen, dat ten gevolge van beri-beri en andere ziekten ten grave is gedaald of voor den militairen dienst moest wor den afgekeurd, dan komt men tot verlies cijfers, die duidelijk aantoonen, dat de sleepende Atjehooilog het leger onder mijnt." De bekende Amsterdamsche rijtuigen Aapjes genaamd, zullen weldra verdwij nen. De inschrijving der Rijtuig-maat schappij, die ze in dienst stelde, is niet door het gemeentebestuur aangenomen. De aanbesteding is aan een anderen on dernemer gegund en aan de aapjes zijn de vaste standplaatsen ontzegd. Te Alkmaar zal op 18 Juni a. s een gecostumeerde optocht worden ge houden, die uit ongeveer 150 personen waarvan 60 te paard, benevens 5 ver sierde wagens, zal bestaan. Des avonds zal op het Doeleveld aldaar een kermis gehouden worden. Te Wieringerwaatd zal 18 Juni herdacht worden door een schoolfeest volksspelen en algemeene bijeenkomst des avonds in eene ruime kolfbaan. Te Amers foort door Het Kiescollege der Herv. gemeente alhier heeft in een gister (Vrijdag) ge houden vergadering het navolgend drie- lal pred. geformeerd, (alph. gesteld) ter voorziening in de vacature, Ds. A. War- tena: Dr. F. H. J. Grundlehner te Delft, Dr. A. J. Th. Jonker Hz. te Ellekom en J. Kuylman te Heemstede. Naar men verneemt bestaat alhier het plan om tijdelijk een panorama op te richten; reeds zijn eenige localen bij particulieren bezichtigd om daaruit de beste keus te doen. Zondagavond a. s. zal in het gebouw «Volksheil" alhier een Dank- en Bedestond gehouden worden bij de herdenking van den Slag van Waterloo. Zie achterstaande advertentie. Wij vestigen de aandacht onzer lezers op een merkwaardig geschrift, het welk bij den uitgever H. A. M. Roelants te Schiedam het licht ziet; eene feest uitgave van het prachtige werk, Quatre Bras en Waterloo, van den verdienstelijken schrijver W. J. Knoop, Gep. Luit. Gen. Van dit werk zijn duizend exemplaren vroeger verkocht voor f2.25, 90 en 40 cents, en wordt thans, als feestgave aan geboden voor 15 cents, in groot 8° for maat, 36 pag. over twee kolommen zeer compresse nette druk, bij grootere getal len voor den luttelen prijs van 10cents. Wie dit werk niet gelezen heeft, schafte zich het aan en dankend zal hij op den 18. Juni den dag herdenken waarop voor 75 jaren den man viel, die een geesel voor Europa was, een onderdrukker on zer vrijheid, de door de Franschen ver goden Napoleon I. Van het geïllustreerd Volksblad voor Nederland verscheen No. 24 van dezen jaargang; het geheele nummer is gewijd aan «Neerlandsch bevrijding" in 1815. en een nette uitgevoerde houtsnee plaat, voorstellende de ruïne ven Kot Kasteel Hougoumont in de omstreken van Waterloo, versiert den tekst, poezie en proza wisselen zich af; o. m. komt er in voor eene bijdrage van Ds. Adama van Scheltema, over het oordeel van Na poleon I over den persoon van Jezus Christus. 25 Exempt, van dit nummer zijn ver krijgbaar voor één gulden bij de Uitge vers D. van Sijn Zoon te Rotterdam. Lijst der brieven geadresseerd aan onbekenden, verzonden van het Postkan toor te Amersfoort over de 2e helft der maand Mei 1890. 1. Mej. Breuker, Amsterdam. 2. M. C. Willemse, 's Hage. 3. W. Homans, 4. Erescend, Nieuwer-Amstel. 5. Mej. de Heuvel, Nijmegen. 6. A. Heimans, Rozendaal. Van Maarsbergen. 7. Zeekaptein, Oudshoorn. 8. Wed. Brug, Amsterdam. Van Woudenberg. 9. M. Kramer, Amersfoort. Briefkaart. 1. H. Ericht, Utrecht. Ten eindehet binnendringendercholera, die in Klein-Azië heerscht, te beletten, is bet denkbeeld geopperd alle reizigers op rt-igers op den Transkakasischen spoor- weg in een strenge quarantaine te on derwerp^ De geneeskundige autoriteiten te Petersbu.^ hebben zich echter ten krachtigste leg p dit plan vei zet, omdat, naar hun meemnt, een quarantaine wei het verkeer zou heic^meren) maar t,iets zou baten om de epide..;e te weien. 0p hun raad zijn strengere m^trege|en ge. nomen betredende het genees.,,n(jjg toe zicht. Eenige officieren van gezindheid z(jn naar Zuid-Rusland gezonden, oi, a)|e maatregelen te nemen, welke kunnen strekken tot het weren der epidemie, vooral tot verbetering van den onvoldoen den sanitairen toestand bij de grenzen. Een gehoornde Indiaan. Onder de talrijke door kapitein Alzogaray van het garnizoen te Restercia, op zijn laatsten tocht in de Gran Chaco (Z. Amerika) gevangen genomen Indianen, bevindt er zich een, die door eene eigenaardige bi- zonderheid werkelijk een «phenomeen" geworden is. Deze Indiaan heeft eene lengte van bijna twee meters. Hij heeft een dichten kroesbaard, terwijl 2 kleine ongeveer 5 centimeters lange horens zijn koperkleurig voorhoofd versieren. Zijn gelaat is vol uitdrukking en pleit voor een energiek, onbuigzaam karakter. Deze zonderlinge verschijning is een bewijs voor het loopende gerucht, dat in het binnenland van Chaco en wel in het z. g. ondoordringbare woud een gehoornde Indianenstam zou bestaan. De dokter te Rcstercia, die den Indiaan onderzocht, verklaart, dat de horens, wat hunne sa menstelling betreft, overeenkomen met die van het hert. De Indiaan zal naar Buenos Ayres gebracht worden, waar hij waarschijnlijk het voorwerp der algemeene nieuwsgierigheid zal zijn. Een ernstig ongeluk overkwam giste ren een slager te Hoorn. Terwijl hij een trapje beklom om een stuk vleesch van een haak te krijgen, kantelde het trapje Zich aan het een of ander voorwerp vast willende klemmen, sloeg hij met de palm van de hand in een vleeschhaak die door de hand drong en vervolgens een der vingers letterlijk in tweeën scheurde. Onder hevige pijnen is hij door Dr. Aghina, bijgestaan door den officier van gezondheid, verbonden. De toestand is tamelijk bevredigend. De besmettelijke vlekziekte onder de varkens heeft zich weder op Zuid-Beve land vertoond. Te Yerseke zijn twee dezer dieren op aanwijzing van den district veearts op de gebruikelijke wijze afge maakt. In het Foncier's Journal" te Phila delphia uitgegeven, wordt een allereen voudigst middel aan de hand gedaan om kippen en kippenhokken van ongedierte te bevrijden. Men heeft slechts de kippen te besprenkelen en de hokken te was schen met water waarin aardappelen ge kookt werden. Het Journal staat voor de deugdelijkheid van dit middeltje in. Gister Vrijdagnamidag ten 12 u. 45 m. ontploften in de droogkamers der nieuwe kruitfabriek te Potsdam 26 vaten kruit. Het gebouw der drogerij is geheei ver nield en een groot aantal andere gebou wen zijn zwaar beschadigd. Van vele huizen zijn de ruiten verbrijzeld. Vele werklieden zijr. door het neei vallend puin en door splinters licht gewond. Opgravingen tn Griekenland Voort durend komen uit Griekenland belangrijke mededeeliugen omtrent uieuwe vondsten. Zoo heeft men in Gleusis een groot Ro- meinsch bad gevoqden, veel gelijkende op dat, wat te AtHene bij den tempel van Zeus werd ontdektdit heeft de heeren Schliemann en Dörpfeld het plan doen opvatten hunne opgravingen nog twee jaar voort te zetten, om zoo moge lijk de geheele stad bloot te leggen. De oparavineen der Engelschen te Megalopo lis gaan ger egeld voortmen vond reed* een Romeinsch theater met merkwaardige voorwerpen, die zeer belangrijke opschrif ten bevatten, welke van zeer veel nut zijn voor de betere bekendheid met het leven der oude Romeinen. Het werk vor dert zeer langzaam, want men moet hier en daar overstroomd land droogmaken om inet de opgravingen te kunnen voort gaan. In genoemd theater moet zich vol gens de verklaring van Pasanius, het graf bevinden van Aristodemus, waarin zich volgens de overlevering onnoemelijke schatten moeten bevinden. De Engelschen ontdekten reeds eene cilindervormige urn, welke verscheidene gouden sieraden bevat ten. Een nader onderzoek bracht aan het licht, dat men hier niet te doen heeft met een overblijfsel uit het voor-historische tijdperk, maar het schijnt van latere tijden te dagteekenen. Verdere nasporin gen zullen waarschijnlijk meer belangrijke voorwerpen te voorschijn brengen. Te Hilversum had gisteren een onge luk plaats, dat noodlottige gevolgen had kunnen hebben, doch nog betrekkelijk goed afliep. De koetsier van de heer L. aldaar reed de echtgenoote van de heer L. en nog een paar dames langs den s Gravenlandschen weg, toen het rijtuig tegen een hoop steenen aanreed, daar de straat gemaakt werd. Het rijtuig sloeg om, een der wielen werd van de as los gerukt, en de passagiers werden uit het rijtuig geslingerd. De koetsier, die van het rijtuig sprong, werd ernstig aan een zijner armen gewond, die waarschijnlijk geamputeerd zal moeten worden. Hij werd naar het Academisch ziekenhuis te Utrecht gebracht. De overigen kwamen met den schiik vrij. Droevig einde van een rijtoertje! Een 16-jarige jongen te Berlijn wilde uit angst voor straf een einde aan zijn leven maken. Hij begoot zich met petro leum en stak toen zijn hoofd in brand. De pijn bracht hem echter dadelijk tot bezinning; hij hield zijn hoofd in een kom water. Met ernstige brandwonden i- hij naar het gasthuis gebracht. Te Wilna (Polen) stond dezer dagen een spoorwegdievenbende terecht. Het hoofd dier bende was een gewezen grond eigenaar, Michailowski genaamd, die het van zijn vader geërfde vermogen (dut hem een inkomen van -26,000 roebel ver schafte), in drie jaar tyds opmaakte en, na steeds dieper gezonken te zijn, eindelijk een dievenbende vormde. Die bende heeft ongeveer drie jaren lang allerlei spoorwegdiefstallen gepleegd. Onder de leden waien twee bevallige vrouwen, die, terwijl de mannen de baga gewagens plunderden, in coupés eerste of tweede klasse den een of anderen rei ziger tot een aangenaam onderhoud ver lokten en hem op een gegeven oogenblik bedwelmden en beroofden. De gevaarlijke troep is nu vooreerst onschadelijk gemaakt. Michailowski is veroordeeld tot levenslange verbanning naar Siberië; zijn voornaamste medeplich tige, Tropp, tot 12 jaren dwangarbeid en 70 knoetslagen. Over de anderen zijü vonnissen geveld van 15 maanden tot 3 jaren gevangenisstraf. Uit het verslag van het Comité tot onderstand van de slachtoffers der ramp te Antwerpen op 6 September II. blijkt, dat in het geheel ten behoeve van deze ongelukkigen is uitgegeven 803,942,27 fres. In zijne zitting van 10 Mei j.l. heeft de Volksraad der Zuid-Afrikaansche Re publiek de volgende motie aangenomen »De Raad, gelet hebbende op artikel 5 van de openingsrede van ZHEd, den President, heeft met genoegen kennis ge nomen van de eer, aan ZHEd. en door hem aan de geheele Republiek door den Koning der Nederlanden bewezen, en machtigt ZHEd. het Grootkruis van de Orde van den Nederlandschen Leeuw te dragen, en besluit verder, dat ZHEd. deze Orde bij feestelijke gelegenheden zal dra gen, o. a. bij-het openen en sluiten van den Volksraad." Meermalen is gewaarschuwd voor de vergiftige bestanddeelen van de gouden regen. Nochtans deed zich te Zwaagwest- einde weder een geval van vergiftiging voor bij een kind, dat de bloemen in den inond had gebracht. Men hoopt het kind te behouden. Eene juffrouw Cissie Kent liet zich onlangs op een avond bij Wakefield, in Engeland, met een valscherm uit het bootje van een luchtbal neer op een hoogte van 11,300 voet. Dit is de grootste val uit de lucht die tot dusverre gewaagd werd. Een vergissing Te Bar-le-Duc liet onlangsdebrandweerzich photographeeren men had zich op schilderachtige wijze voor een muur geschaard, maar niet ge let op een reusachtig aanplakbiljet, zoo dat op de photographie boven de hoof den van het gezelschap het opschrift prijkt: «Tentoonstelling van vette beesten." Een Parijsche SportsmanTenseur, heeft een weddenschap om 100,000 frs. aangegaan, in tien dagen zonder opont houd te paard van Parijs naar Berlijn te rijden. 13 Juni zal hij vertrekken. De verloren zoon. In de vorige week werd eene familie te Berlijn in groote droefheid gedompeld door de plotselinge verdwijning van den 13-jarigen zoon des huizes, die na eene bestraffing van zijn ader het ouderlijke huis verlaten had, zonder dat het was gelukt de verblijf plaats van den knaap te ontdekken. Hij was reeds vijf dagen weg en alle hoop om hem nog terug te zien, scheen ver loren. Eergisterenavond nu, terwijl de diepbedroefde vader een boodschap in de stad deed tusschen 7 en 8 uur, trok een opstootje zijne opmerkzaamheid. Op zijne vraag, wat er gaande was, antwoordde men hem, dat men een jongen had vast gegrepen, die zich in de gracht wilde verdrinken. De vader, door een angstig voorgevoel gedreven, drong door de me nigte heen en herkende in den knaap zijn eigen zoon. In het eerst werd de vreugde van het wederzien verdrongen door zijne sedert 5 dagen opgekropte woede, die hem aanzette den weèrspannigen jongen op de publieke straat en ten aanschouwe eener groote menigte, een flink pak slaag toe te dienen. Toen nam hij zijn zoon meè naar huis, gevolgd door de joelende menigte. Wij vermoeden wel, dat het wederzien met mama wel van eenigszins teederder aard zal geweest zijn. De jon gen zag er erg verwaarloosd uit. Hij had, volgens zijn zeggen, 5 nachten onder den blooten hemel doorgebracht en ge geten, wanneer een medelijdende ziel hein op zijne vraag een stuk brood toestak. Eindelijk besloot hij naar huis terug te keeren, maar in de nabijheid van het ouderlijke huis gekomen, overviel hem de angst voor de ontvangst, die hem wachtte, en besloot hij door verdrinking een eind aan zijn «rampzalig bestaan" te maken. Gelukkig werd hij bijtijds in dit voorne men verhinderd en zal hij nu wel een afschrik gekregen hebben voor een her haling van dergelijke avontuurlijke tocht jes. De BURGEMEESTER van AMERS FOORT doet te weten, dat door leden van de dienstdoende Schutterij elke Vry- dag, na 4 uur des namiddags, in plaats van Zondags, Schietoefeningen gehouden worden op het terrein genaamd de Vlas akkers, gelegen rechts van den straatweg tusschen Amersfoort en Utrecht, en dat daardoor de omtrek dier plaats onveilig zal zijn. Amersfoort, den 12. Juni 1890. De Burgemeester voornoemd, W. A. CROOCKE WIT, Weth. Io. Br. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort.' Goboren: 5 Juni Johannes Antonius, z. van Gerard van Nieënburg en Johanna Maria Beerendonk. Christina, d. van Willeuiina Langras. Johaunes Franciscus Hendrikus, z. van Hendrik Dona en Maria Anges Willcms. 6 Juni Hasina, d. van Jan van Diggele eu Elisabeth Klomp. Kaatje, d. van Mozes van Steedum en Jo hanna van Troostwijk. 7 Juni Diderika Gerharda, d. van Gijsbertus van Ede en Diderika Gerharda Scboterman. Arnolda Sophia Elisabeth d. van Cornelis Servaas Linschoten en Catharina Sophia Elisabeth Roskam. 8 Juni Anna, d. van Paulus Michon en Peternella Buijs. 9 Juni Jor- danus Johannes, z. van Hessel van Valken- hoef eu Hendrika van der Kooij. Alber- dina Carolina, d. van Jan Kamsteeg en Johanna Carolina Wijnhond. 10 Juni Louis Marie Henri, z. van Godfried Christi- aan Hoogewerff en Johanna Cornelia Elink Schuurman. 11 Juni Frederica Johanna Lndovica Maria, d. van Hermanus Bernardus Jacobus van der Bult en Maria Jacoba Phi- lomena van Geiju. Petrus Johannes, z. van Willem Jaquet en Willemina Hellevoort. Ondertrouwd: a Juni Hermen Moll en Cornelia Theodora Bierstedt. 12 Juni Bernard van 't Eind en Trijntje Knoppers. Johannes Beus en Maria van den Berg. Dirk de Froe en Theodora Helena Maria van der Veer. Getrouwd: 11 Juni Albertus Jansen en Jacoba Florijn. Johannes Engel en Maria van de Klashorst. Overleden: 5 Juni Jacob Heijligers 69 j. echtg. van Hendrika Hazeleger. 7 Juni Gijsbertha Ruitenberg 69 j. echtg. van Dirk van Kuijzen. Wenceslaus Hendrikus Jo annes Vermolen 69 j. Wedr. van Petronella Maria Timmer. Een levenl. aang. kd. m. g. van Cornelis Berkloo en Alijda Apeldoorn. 8 Juni Sara David van Amerongen 59 j. echtg. van Levie Hijman Cohen. 10 Juni Berend van Deventer 67 j. echtg. van Aar tje. van den Heuvel. Johan Frederik En kelaar 7 m. Bunschoten. Geboren: 8 Juni Francijntje, d. van Jan de Harder en Wijmpje de Graaf. 11 Juni Maria, d. van Abraham de Graaf en Evertje de Graaf. Ondertrouwd: 7 Juni Willem Smet en Gerritje Hopman. Jacob de Graaf en Maria Ruizendaal. Overleden: 10 Juni Reintje Koelewijn ongeh. oud 12 maauden. Hoogland. Geboren: 5 Juni Evert Gerardus z.van W. Schoonderbeek en M. Smink. Overleden: 6 Juni G. van Wilgenburg oud 74 j. ongeh. 8 Juni Marie Vlasakker oud 68 j. wed. T. van de Logt. MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 13 Juni 1890, Tarwe Rogge Boekweit Appelen Peren Kleiaardappelen Zand Hoen dereieren Boter Margarine Zoetem. kaas Kippen Kuikeüs Piepkuikens Ganzen Oude eenden Jonge Hazen Wilde konijnen Tamme Duiven Biggen Schrammen Vette koeien Guste Kalf Kalfvaarzen Pinken Pinkstieren Guste vaarzen Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe; heet. Rogge; heet. Boek weit heet. Appelenheet. Peren; heet. Kleiaardappelen; 130 heet. Zand- aardappelen; 9000 stuks Hoendereiereu; stuks Eendeneieren; 1700 kilo Boter; Vette varkens - 0.- 0.kilo. kilo Margarine; kilo Kaas; stuks vee. Gevonden op den openbaren weg: Een houten rozenkrans met koperen haitje en kruis. Rechthebbenden vervoegen zich ter te- rugbekoming aan liet bureau van politie. f 0.— a f 0.— - 0.— »i - 0.— - 0.— 1) 0.— Per 0.— IJ 0.— hecto- - 0.— 1} 0.— i liter. - 0.— 0.— 1 - 2 - 2.80 - 3.50 4.— p lOOst. - 0.90 1.15 p. kilo. - 0.— 11 o.-p. - 0.— 11 0.— p.50 - 0.90 - 1.20 - 0.40 V 0.90 - 0.40 i» 0.80 - 0.— i> 0.— - 0.60 0.90 Per* - 0.— 0.— stuk - 0.— 0.— - 0.— i) 0.— 1 - 0.30 1.— - 0.30 n 0.80 perpaar. - 7.— - 15.— 1 - 15.— 30.— i - 0.— 0.— 1 - 0.— 0.— - 0. 0. per - 0.— stuk. 0.j - 0.— 11 0.— - 0.— 0.— - 0.— r> 0.— z o* Voorspoedig bëypllen van een O N, J. C. HOOGEWERFF— Eld?!c--Schuurman. Amersfoort, 10 Juni 1890.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1890 | | pagina 2