Officiëele Publicatie. l BINNENLAND. Plaatselijke berichten. - ADVERTENTIËN. JX^FXater, het kwam toch nietals de platte landbewoners zich dan zoo be zwaard gevoelen over zekere re- tributiën, waarom slaan zij dan niet de handen ineen om voor taan alleen die veelbelovende plaatsen te bezoeken? Maar dat zullen en dat kunnen zij niet: hun belangen zijn met die van hun marktplaats saamgegroeid. Juist. Stad en landbouw bij el kander. Op het Koninklijk lustslot te Soest- d(jk zijn dagelijks vele handen aan het werk om alles op te knappen en te ver fraaien. Zijn wij wel ingelicht, zegt het Utr. Dgbl., dan komen HH. MM. reeds met de eerste dagen van Mei het paleis betrekken, om den geheelen zomer hier te bljjven. Voor eenigen tijd is de waterleiding naar het Paleis gevoerd, en thans heeft men den oprïjweg van den straatweg naar 't Paleis geheel vernieuwd. Ook de groote standaard, die vroeger in den vooituin stond, en waaraan de oranjevlag wapperde, wanneer de koninklijke familie aanwezig was, is nu boven op het paleis geplaatst. Verder zal het geheel ii uitwendig nog aanmerkelijk worden ge restaureerd. Men leest in het D v. Z.-H. Vrij algemeen wordt het er voor ge houden, dat de Tweede Kamer tegen 1 Maart a. s. tot hervatting harer werk zaamheden zal worden bijeengeroepen Men verwacht, dat bij hare terugkomst de Kamer de militaire noodwetten ter behandeling gereed zal vinden, terwijl vermoedelijk ook het voorloopig verslag op de faillissements wetgeving, dat niet lang meer kan uitblijven, door de re geeiing tegen dien tijd zal zijn beant woord. Behalve nog enkele andere onderwer pen van wetgeving, die voor afdoening gereed zullen zijn, wil men weten, dat de nieuwe belastingontwerpen van den minister van finantiën bij de.wederkomst der Kamer zullen inkomen, en alzoo in de afdeelingen zullen kunnen worden on derzocht, daar men verzekert, dat die ontwerpen in het begin van Januari hij den Baad van State zouden zijn inge komen en nog deze week door dit Staats college zouden zijn teruggezonden. Bij gelegenheid der eerste steen legging voor het Universiteitsgebouw te Utrecht, door H. M. de Koningin, in de maand Juni a. s., zal ook de traditioneele feestcantate niet achterwege blijven. Naar men zegt zouden Nicolaas Beets en Richard Hol tot de vervaardiging er van reeds zijn uitgenoodigd. De oproeping tot plaatsing bij het -•*uctie bataillon te Kampen heeft op den 17 dezer maand. Ouders den, die hunne zonen of pupillen n geplaatst te zien, doen wel ijds te wenden met opgave van en voornamen, ouderdom, lengte woonplaats van den adspirant, tot den ommandeei enden officier van genoemd zataillon. Bij den Uitgever Opwijrda te Dieren zal verschijnen een geschiedkundig ver haal, getiteld: aArgobast" door Dr F. v. Goudoever. De schrijver plaats als voorbericht: aDoor wijlen mijn vriend Scherr ook ten onzent als geschiedschrijver roem rijk bekend op den historischen schat in het archief en de bibliotheek van Frankfort a. d. M., opmerkzaam gemaakt, ben ik, door mijn lang verblijf in het Buitenland, in de gelegenheid gesteld, volgend geschiedkundig verhaal samen te stellen. De daarin voorkomende personen zijn niet gefingeerd, maar hebben ge leefd, en zóó geleefd, als hier beschre- Op de algemeene begraafplaats ven wordt, in de atmosfeei van hun tijd. alhier werd j.l. Woensdag het stoffelijk Als bijzonderheid zij medegedeeld, dat overschot van den heer inr. G. Tuik, in het ringetje, 't welk in dit verhaal tot leven president van het Hoog Militair zulke aandoenlijke scènes aanleiding geeft, gerechtshof te Utrecht, en vroeger offi- in bezit van de familie Gast is gebleven, cier van justitie alhier, in het familiegraf Het historische fond van dit verhaal, bijgezet, moge het dus tot aanbeveling strekken.' In verband met het vroegere bericht, dat het besluit voor de post en telegra- phie zou worden aangevuld en verbeterd, kan worden gemeld, dat bij koninklijk besluit van 25 Januari jl. al de beschik- Aan den ingang van den doodenakker werd het lijk opgewacht door de leden van het Hoog militair Gerechtshof en den advocaat fiscaal bij dat hooge college, dat op de lijkkist een fiaaien krans van levend groen en bloemen had doen nederleggen Toen de lijkkist boven de Hiei wachtte ik thaus weder op Mr. Aynard, of op de ergste tijding aangaande hem, en ducht juist, wat is dat Thirby Cross toch een ongeluksoord, toen gij hier biunen kwaamt en mijn beklemd gemoed in de ruimte bracht." „En om u tevens te verzekeren dat al die ongelukken die strenge lessen van het noodlot, zoo als Hugh gewoon is ze te noe men voor immer zijn weggevaagd met het oude Hol in het Backwater. Wij hebben ons deel in de stormen des levens gehad; nu voor het vervolg zal het alleen zonneschijn zijn." „Spreek niet zoo met zulke overdreven verwachtingen," zeide Anna op zacht beris penden toon; „wij zullen immer hopen, eu zoo de stormen komen, Ned, dan geloof ik dat wij ze vereeuigd zullen trotseeren zoo lang zij duren." „En tot dat zij komen, Anna Judge,zul len wij dankbaar zijn voor het heldere zonne licht, dat ons beschijnt." „Dankbaar altijd, Ned." Juist zoo altijd dankbaar voor dezen dag, die aan alle misverstand op zulk eene aangename wijze een einde maakt, en ons voert iu dien zuiveren drampkring, waar alle twijfeling en achterdocht hebben opgehou den. Wel, tante," zeide Delancy, toen Mary Judge in de kamer trad, „hot is alles be paald en geregeld, de volgende week gaan kingen, door den minister van waterstaat geopende groeve was geplaatst, nam de in afwijking van genoemd besluit gedu- heer mr. P. V.-iLoren van Themant rende 1891 genomen, door H.M. de Ko- advocaat-fiscaal het woord om den over ningin-regentes zijn goedgekeurd en be- ledene, die met een eervolle rechterlijkt krachtigd, waardoor aan de bezwaren is loopbaan achter zich, ook bij de voorma tegemoet gekomen. üge rechtbank te Amersfoort eerst lid en daarna president van het Hoog militair Te Hilversum zijn Zaterdag uit de Gerechtshof werd, en alszoodanig meer synagoge aldaar een kleed en een gebe- dan een vierde van een eeuw de militaire denboek gestolen. Met veel moeite zijn justitie diende, te schetsen als een kundi. de agent van politie le klasse P. Ham man, wiens uitgebreide rechtskennis, g< en de inspecteur van politie C. Koppejan, ZOnd verstand en bereidwilligheid doo te Amersfooi t, er in geslaagd, de ont- (je leden van het college en door Spr vreemde goederen te Amersfoort in be- 0p hoogen prijs werden gesteld, en om slag te nemen. De vermoedelijke dader welke hoedanigheden hij dan ook bij zijne is bekend. vroegere ambtgenooten lang in aarige name herinnering zal blijven voortleven Den wensch uitsprekende, dat dit tot leniging der smart moge strekken van haar, die jaren lief en leed met den afge- Op de algemeene begraafplaats had storvene deelde, en van die zijner kin Donderdagmiddag eene indrukwekkende deren, besloot Spr. zijne rede met een plechtigheid plaats. Daar waren samenge- Hij ruste in vredeDoor den oudsten komen eeuige der nagelaten betrekkin- zoon des overledenen werd daarop, namens gen van den oud-rector van het gymna- de familie, dank betuigd voor de laatste sium dr. D. Burgerom van diens oud- eer zijn vader bewezen, leerlingen oveitenemen een door hun op het graf van den ontslapene geplaatste Donderdag is alhier ovei leden de gedenkzu'l. Die overdracht geschiedde 'ieer ^r' J°liannes Matthias Richelle. bij monde van den hoogleeraar J.J. van sede,t 1880 n0,arls te ,lezer slede- Ver" Thiel, die deze taak had op zich geno- llezen zÜne betrekkingen veel, zeer veel men, doordien professor mr. J. de Lou- 'n den beminden en voor haar zorgvollen ter, door ambtsbezigheden verhinderd was broeder, ook velen ingezetenen dezer ge die te volbrengen. In eene schoone toe- meen'e 's 'n bein een vertrouwbaar en spraak, bij wier aanvang hij er aan her- onbeperkt vertrouwd raadsman ontvallen, innerde dat men op den geboortedag van Maakte de gulle, open persoonlijkheid van den dierbaren ontslapene thans hier was mr' Bichelle reeds een hoogstaangenamen tezaamgekomen, stelde hij in het licht indruk op allen met wie hij in aam aking hoe het denkbeeld, bij eenige der oud- kwam in de samenleving, nog meer hech- leerlingen ontstaan, om op het graf van Ie" zich aan hem en leerden hem hoog den onvergetelijken leermeester een ge- achten zij, die hij in verschillende zaken denkteeken, zijner waardig te plaatseri, a's notar's bijstond en die daarbij ge- onmiddellijk bij allen over bet geheele legenheid hadden zijne uitgebreide zaak- land verspreid onverdeelden bijval had bennis gade te slaan en daarvan de gevonden en voor de verwezenlijking vruchten mochten plukken. Met hem daalt waarvan hij hun dank betuigde, terwijl een vj"iend van velen, van onderscheidene hij inzonderheid dank bracht aan den heer godsdienstige en maatschappelijke ricli- Methorst, die hem als Secretaris had ter- l'në *en "rave- Be overledene was sinds van Bakel. J. Péllzer. T. B. van Weeren. M. C. Haak, J. W. G. van Lelyveld en P. W. zijde gestaan en door wiens ijver en voortvarendheid het plan zoo spoedig was uitgevoerd. Spr. schetste voorts den groo- ten eenvoud, de levenswijsheid en de be minnelijkheid van den ontslapene en deed eenige jaren lid der provinciale staten van Utrecht. De teraardebestelling zal plaats heb ben op Maandag 8 Febr. te half twee ure. Het kohier van- de grondbelasting 1-1 It 1 r» uc. rtuuiui vuil- ut: i u riUUIZhUSlZ HU verdei uitkomen hoe hoog dr. Burger i j i i dezer gemeente over het dienstiaar 1892 nnnr 7iinp oprhnnon worn oonnlit un lino door zijne leerlingen werd geacht en hoe hij ook na zijn afsteiven in hunne har ten is blijven voortleven, waarvan dit ge denkteeken mocht getuigen. Bij de onthulling van de zuii wees Spr. er op, dat deze eenvoudig was, doch de gelijk en daardoor verkondigde de hoeda nigheden die den ontslapene, op wiens graf zij was geplaatst, zoo zeer kenmerk ten. En bij de overdracht aan de familie van het gedenkteeken, die op zeer plech tige wijze geschiedde, voegde Spr. eene verklaring der opschriften, die aldus i wijst een bedrag aan van f28112,30. In het jaar 1891 zijn 132 vergunnin gen tot verkoop van sterken drank in het klein verleend, waaronder 12 voor localiteiten waarvoor reeds aan andere personen vergunning verleend was en 4 krachtens de achtste zinsnede van art. 2 der drankwet (boven het wettelijk maximum). 6 vergunningen werden op grond van art. 9 no 2 der wet ingetrok ken en 8 vergunningen vervielen er op grond van art. 7 al. 2 der wet, doch deze vergunningen betreffende den: Aan de eene zijde-'Doet. Viro foTaliteiten weid aan andere personen D. Burger grattdiscipuU^ (de dankbare weder vergunning „erleend. Voor al die leerlingen van dr. Buiger), benevens de jaarcijfers zijner geboorte en van zijn overlijden (MDCCC XX/xci) en aan den anderen kant: y>Disce puer virtulem ex me verumque laborem(Leer, jongeling, van mij waarheid, deugd en werk.) Een der zonen van den overledene, de heer H. Burger, nam met hartelijke dank vergunningen werd een totaal-bedrag van f4545 betaald. Het totaal der inrichtin gen waar krachtens vergunning sterke drank in het klein werd verkocht op 31 December 1891 bedraagt 121. Den 30en April aanstaande komen met het 3e bat. 5e reg. inf. uit Grave betuiging, het gedenkteeken daarna voor te Amersfoort in garnizoen: majoor W. de familie over. Hingman, le luit.-adjudant W. S. M. van De plechtigheid werd, behalve door Bockom Maas, le luit-kwartierm. W eenige vrienden van den overledene, bijge- Mulder, kapiteins W. C. Gobius, J. van woond door den wethouder M. L. Celosse Buuren, J. S. Wernas ei. D. J. Heinsius, en door de hoofden der inrichtingen van le luit. J. J. M. A. Mommers, 2e luits. hooger en middelbaar onderwijs. J. L. van der Moer, A. C. de Vos, W. I begrepen hadden harten nu vol vergevensge- zindheid zoowel als liefde, al was er iets wij trouwen. ,.0, Ned, dat heb ik niet gezegd daaraan heb ik zelfs niet gedacht," riep minder zuivers in de liefde geweest, die be Anna. gon toen de eene „slechts een kind van ,,0f een week later, zoo als Hugh dat zeventien jaar" was. verlangt; en daar hij er op staat dat wij In gedachten staren zij op liet landsehap beiden te gelijk huwen zullen, kan ik miju en houden dien helderen dag voor den weer- riend daarin niet tegen zijn." schijn van hun helder leven, en zij zijn ge- „Weet gij wel hoe laat het is?" vraagde lukkig in de stilte die daar heerscht. Zij Mary Judge. zien in de verte, als in de toekomst, waar ,,0p mijn woord, ik weet niets vau uur de hemel blauw en het water verguld is door of tijd," antwoordde Delancy. den gloed der opgaande zon, en Tante Judge „Het is over zevenen, en wij verbranden die hen op een afstand gadeslaat geeft hun utteloos olie en kaarsen," zeide Tante Judge een moederlijkeu zegen. Ook zij slaat eeu de luikeu openende. „Juist zoo als ik het blik in de toekomst, en is dankbaar en ;edacht had. De dag komt ons reeds te al zal zij altijd op zich zelve blijven, zij geinoet, en het zal heden een heerlijke dag weet dat dit haar lot is eu zij treurt er niet ziju." over, toch zal zij vaak hare stille woning Natuurlijk," riep Delancy, „want het is verlaten, die niet ver vau de hunuo wezen de eerste dag vau ons nieuwe leven. Vau mag, en gelukkig in hun geluk nu en dan ons vereenigd leven, Anna." eene stille vreugdetraan schreien over hunne Zij naderden het raam en zagen naar bui- lievo kleinen. Dan zal zij geen huishoudster ten. De dag brak aan, het oude Hol met meer zijn op Thirby Cross, en bet tot haai zijn noodseinen was er niet meer; het land- plicht rekenen, uit liefde tot hare nicht, nu schap was bekoorlijk, dat zich aan liuu oog en dan Auna's moeder te bezoeken, om zich ertoonde, de stormachtige wolken waren als te overtuigen, dat het in alles met dat zon- weggevaagd, on de zon rees helder en als in derlingo karakter zoo goed gaat als het gaan een goudzee over het watervlak, als wilde zij kau. Delancy's profectie bevestigen. Aldus verlaten wij beo cu aldus verdwijnt W ij laten hen daar te zamen staan in het ons klein tafereel aan deu wand. Nog een zonnelicht; jeugdige eu oprechte harten, die paar woorden ontsnappende gelieven, welke slechts voor een korten tijd elkander niet wij nog even willen beluisteren, voor wij hen Dinsdagavond aanst. houdt de Af- deeling Amersfoort van Volksonderwijs ppne vergadeiing, waarvan de punten va behandeling zijn: rek. en verantw. 1891 verslag 1891, kiezen van een bestuurs lid, punten voor de alg. vergadering e beantwoording vragenlijst van de gemengd commissie vooi onderwijsbelangen. In de vergadering die de Kame van koophandel en fabrieken Vrijda^ hield, is de rekening over 1891 goedge^ Keurd en vooits besloten tot het zenden van een adres aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal, naar aanleiding en ter ondersteuning van Je door het kamer lid Mr. J. A. Levy ingediende nota, de strekking hebbende om strengere bepa lingen optenemen in het wetsontwerpoj het faillissement, teneinde het aantal faillissementen te verminderen of, beter gezegd, het failleeren minder aantrek kelijk te maken en voorts vrijstelling te verzoeken van zegel- en registratierech ten voor stukken op faillissementen be trekking hebbende. Zij zal alle zuster-Kamers uitnoodigen eveneens een adhaesie-adres intezenden Gisteravond trad in het gebouw «Volksheil" als spreker op de heer Van der Steur, reizend middernachtzendeling Spr. schilderde den toestand van ons volk iri het algemeen op zedelijk ge bied zeer donker af en verhaalde in bij zonderheden en met aanhaling van voor beelden hoe de ontucht, die verschrik kelijke zonde, aan ons volksleven knaagt hij noemde die een stroom welke door liet land zich beweegt en die behoorde gekeerd te worden. Of is het niet noodzakelijk vraagde hij( waar zoowel kinderen als mannen met zilveren haren, en bovendien soms licha melijk gebrekkig, zich aan die zonde overgeven? Aan het einde van zijne toe spraak verklaarde Spr. dat deze vergade ring was belegd om te trachten hier ter stede eene afdeeling van de vereeniging «Middernachtzending" te vestigen, en ver zocht daartoe allen, die hunne medewer king wilden verleenen eene navergade- ririg, bij te wonen. Daarna nam professor J. J. P. Valeto Sr. het woord om, gebruik makende van leze gelegenheid, te waarschuwen, met nadruk te waarschuwen tegen het gebruik van bedwelmenden drank, dat dikwerf oorzaak is van het plegen van ontucht zoowel door mannen als vrouwen. Naai wij vernemen is nog geene afdeeling alhier door de na-vergadering, welke door 27 personen werd bijgewoond, opgericht Alhier is overleden de oud-strijder van 183031 T. van Daal, in den ouder dom van ongeveer 80 jaren. Alhier is een paartje in ondertrouw opgenomen, waarvan de bruidegom 35 en de bruid, die reeds driemaal in het huwelijksbootje voer, 62 jaren telt. Per Centraalspoor van 8.24 voorm. zijn j.l. Donderdag alhier gepasseerd een afdeeling koloniale militairen, komende van Harderwijk met bestemming naar Rotterdam, om aldaar te worden inge scheept op een der stoomschepen van de Rotterdamsche Lloijd en daarna onver wijld naar Oost Ind e vertrekken. 33Sste STA ATSJLOTEltIJL Vijfde klasse. Vierde of laatste week. Trekking van 35 Febr. (3000 loten) Ten kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen Prijs van f200 op No. 2392 Prijzen f 100 op No. 2378 en 17705 Pryzen van f70 47 64 80 2301 2308 2311 2327 6894 8801 8805 8830 11421 11455 1660316639 16643 1664716661 16690 16696 17674 17725 17751 18822 18827 18831 18881 18884 en 18892. Te zamen 32 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken: 57 67 70 72 74 75 81 82 83 86 89 2302 2309 2312 2318 2337 2345 2374 6841 6843 6851 6854 6859 6864 6870 6881 6891 8819 8828 8833 8810 8841 8850 11411 11431 11439 11460 16601 16607 16623 16654 16659 16671 16689 16699 16708 17678 17686 17694 17701 17706 17744 17766 18833 18835 18842 18857 en 18883. Trekking van de laatste 100nummers geschiedt b Febr. Premie van f3000 valt op het alsdan laatst uitgetrokken lot. ItlIRGËRLIJKE STANDEN. Amersfoort. GEBOREN: 29 Jan. Jan, z. van Jan van Doorn en Willeraijntje Kok. Jan, z. van verlaten. „Ja, het natuurtooneel daar voor ons be schouw ik als bet beeld vau ons toekomstig leven, waarin alle duisternis en alle stormen zijn verdreven. Want in de verte, en het is geen verre verte," zeide hij, terwijl bij haar aan zijn hart drukte, „zie ik mijne echtge noot naderen." Anna ontrukt zich na eenige oogenblikken schuchter aan zijne omhelzing en deu arm harer tante vattende, als zocht zij bij haar bescherming, ziet zij hem lacheude aan en zegt „Ja, maar nu uw echtgeuoote nog niet, Ned nu niets meer dan Anna Judge, de ongehuwde. Derk Hendrik vau Toor en Willemina van Karsbergen. Johannes, z. vau Antbouie van dea Brink en Aartje Mol. Joban Jacobus, z. van Jacoba Magdalena Hamwijk. 31 Jan. Arie, z. van Arie Mark en Geer- truida Evelina van Eijs. 1 Febr. Johan nes Abraham, z. van Johannes Steenbeek en Maria Machilsen. Henricus Wilhelmus, z. van Jan Willem Karei van Wandelen en Anna Maria Jacoba Huijgen. 2 Febr. Alijda, d. van Hendrika van Eijkelenburg. 4 Febr. Rudolf Antoon, z. van Derk Autoou Jansen en Hendrika van Doorn. Helmert, z. van Evert Johannes Mulder en Gerrittje Overeem. ONDERTROUWD: 4 Febr. Johannes van de Vlasakker en Barbara Geertruida van der Veer. GETROUWD: Bernardus Jacobus Wind- sant en Johanna Gerarda Mater. OVERLEDEN: 28 Jan. Peter Langras, 23 j. ongeh. 29 Jan. Willem Pampus, 2 j. Arie van Slooten, 40 j. echtg. van Hendrikje Wieringa. 30 Jan. Arie Rup- precht, 20 m. Sophia Snijders. 55 j. wed. van Wouter van Barneveld. 31 Jan. Teunis van Daal, 79 j, wedr. van Wijmpje ter Beek. Arie Pothoven, 24 j. ongeh. 1 Febr. Willemina Langras, 24 j. echtg. van Leendert Hagenbeuk. Jan Tolboom, 80 j. echtg. van Hendrika Berg. 2 Febr. Jan Jacob Martens, 2 m. 3 Febr. Mietje van Gelder, 82 j. wed. van Jacob vau Leer. Geertruida vau Mourik, 13 m. Leusden. GEBOREN 28 Jan. Johanna dochter van Arie Hilhorst en Maria Ter Plaat. Stoutenburg. OVERLEDEN: 30 Jan. Christina Mor ren, oud 80 j. echtg. van Lambertes Wes- seling. 30 Jan. Hendrik Zwanenburg, oud 76 j. echtg. vau Maria van Laar. 2 Febr. Antonia van Esveld, oud 2 j. 3 Febr. Cor nelia vau den Berg, oud 13 j. Woudenberg. GEBOREN28 Jan Gijsbert z. van Ger- rit Meernik en Aunetje van de Biezen. OVERLEDEN30 Jan. Reijertje Eder- veen, 10 j. 31 Jan. Petronella van de Vliert, wed. van Willen Wagensveld, 81 j. s=aBrsT7Hf. J iiTn.nn-iH;.T«Jnn—— MARKTBERICHT. AMEltóFOOKT, B Febr. 1893. Tarwe f 0— a f 0.— Rogge - 0.— >1 0.— Uien - 0.— 0.— per Appelen 4.— n 5.— hecto Peren - 4.— 5.— liter. Kleiaardapp. - 0.— n 0.— Zaad - 3.— 4.— Hoendereiereu 5.— f 6.50 p «j 9) lioter - 1.25 31 1.50 p kilo. Margarine - 0.— ii 0.— P- Zoetem. kaas - 0.— ii 0.— p.50 Kippen - 0.80 v 1.25 Kuikeus - 0.— 13 0.— Piepkuikeus - 0.— Jï 0.— Ganzen - 0.— - 0.— Eenden - 0.60 0.90 per Jonge - 0.— 0. stuk. (lazen - 0.— j, - 0.— Wilde, konijuon - 0.45 IJ 0.55 Tamme - 0.80 1) 1.20 Duiven - 0.50 0.80 per paar. Biggen - 5.— 7.— Zongen - 0.— - 0.— Schrammen - 12.— - 18.— Guste koeien - 0. 0.— per Kalf - 0.— 11 IJ 0.— stuk. Kalfvaarzen - 0.— 0.— Pinken - 0.— 0.— Piukstieren - 0.— - 0.— De BURGEMEESTER van AMERS FOORT, Gelet op art. 15 der wet van den 26. Mei 1870 (Staatsblad No. 82), betrekke lijk de grondbelasting; Brengt ter kennis van de belangheb benden, dat eene opgave van de uitkom sten der meling en schatting, bedoeld bij artt. 15. 23 en 43 der aangehaalde wet, te rekenen van heden, gedurende dertig dagen op de Secretarie dezer gemeente r inzage ligt, eiken werkdag van 10 lot 1 uur. Amersfoort den 4. Februari 1992. De Burgemeester voornoemd, F. D. SCH1MMELPENNINCK. Gevonden (e Amersfoort: Een groote sleutel. Rechthebbende vervoege zich ter te- ugbekoming aan het bureau van politie. GeR'oiiwd P B. fj. WIN|)SANT' ook( namens wederzijdsche familie hartelijk dank zeggen voor de talrijke blijken van\(elangstelling. Amersfoort 4*Ft*HtSTlT89£.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1892 | | pagina 2