n m ill m Maandag 9 uur begint de Groote Opruiming. Magazijn „De Beurs", voorheen S. A. BOSMAN. Choorstraat 4942 en Maartensbrug, Utrecht. Wij willen en moeten ruimte maken. WIJ BIEDEN AAN Rokken. Rokken. Rokken. Rokken. Rokken. Rokken. Rokken. PELTERIJ EN. En nu Dames. W ij bieden aan. HANDSCHOENEN. Dames en Heeren nu profiteeren, wij zitten stikvol en verkoopen de nieuwste handschoenen onder inkoopsprijs. CORSETTEN. Ons beroemde Corset Mathilda met spiraalveeren van fl.50 nu voor 99 cent. Victoria van f 1.40 voor 89 cent. Gloria van f l.20 voor 76 cent. Maria van f 1.10 voor 54 cent. ZIJDEN LINTEN. Een groote partij breed fantasie lint van 50, 40 en 30 cent nu voor 13 cent per el. WOLLEN DEKENS willen wij graag onder inkoop opruimen, want wij hebben veel overgehouden, molton en gestikte dekens voor de halve prijs. Stukken geel keper 20 els van f3.75 nu voor f2.55, van f5.nu voor f3.30 en eenige prima stuks van f7.nu voor f 4 60. Tafelgoederen, servetten, handdoeken, kopjesdoeken en alle huishoudelijke artikelen zijn voor deze uitverkoop de prijzen zeer verminderd. Een partijtje linnen damast tafelgoed meer dan de helft onder de waarde. WOLLEN GOEDEREN. Wollen Doeken, Mutsjes, Kapjes, Dassen, Baretten, enz. enz. enz. worden voor spotprijzen opgeruimd. Iedereen weet het dat nergens zoo goedkoop opgeruimd wordt en zéér zeker nu het wintersaisoen zoo tegen gevallen is, willen wij toch het volgend jaar NIEUWE ARTIKELEN brengen, en MOET dus al het overgeblevene wintergoed zoo spoedig mogelijk OPGERUIMD worden. Dus Dames, nu kunt U profiteeren. 5000 el prachtige Japonstoiïen, de fraaiste Nouvéautés, van fl.50 voor 80 cent per el, van 90 voor 52 cent per el, van 75 voor 42 cent per el en ons bekend Sibeline van 41 voor 29 cent en dan Dames, zoolang de voorraad strekt een extra koopje, de geheele Japon, 8 el voor f 1.55. Zoo iets heeft nog nooit bestaan. Geheel Wollen Cheviot en Marine en Zwart thans nog voor 24 ct. per el. Ons alom bekend gekeperd Dameslaken van 45 cent, nu in deze opruiming voor 37 cent in alle kleuren. Blouse flanellen in de nieuwste dessins voor spotprijzen van 30 voor 16 cent per eLenz. enz. enz. Een groote partij Rood Fluweel van 50 nu voor 26 cent per el. Groote Huishoudschorten (Bebes), prima Dril, volslagen lang 130 c.M. en wijd, van fl.20 nu voor 99 cent, dat is fabelachtig goedkoop. Wij hebben nog tot onze groote spijt wel 3000 winterrokken over en die moeten en zullen spotgoedkoop weg. Prachtig gepliseerde laken rokken in Marine, Rood, Zwart, Grijs en Bruin van f 1.90 nu voor f 1.48. Zwart Sanella Rokken met flanel gevoerd van f 3.50 nu voor f 1.70. Moiré Rokken, de prachtigste dessins en kleuren, er zijn er bij van f 10, f9, f8, die nu verkocht zullen worden voor f2 45 en ook nog eenige die voor f 1.75 verkocht zullen worden. Flanellen onderrokken de helft onder de prijs. Dames, wilt U eens extra profiteeren, koopt dan nu in deze opruiming BONT, want dat gaat zeer goedkoop weg. ONZE prima glacé heerenhandschoenen met astracan gevoerd nu voor 63 cent. Eene partij wollen tricot dameshandschoenen van 30 nu voor 13 cent, van 50 nu voor 36 cent en van 80 nu voor 46 cent per paar. Een partijtje prachtige waschechte sportflanel van 26 cent voor 16 cent per el. Breed moiré lint in alle kleuren geheel zijde van 40 nu voor 12 cent per el. Heeren- en Dameszakdoeken voor spotprijzen. Prachtige kwaliteit gezoomd van f 1.50 nu voor 88 cent per dozijn. Een groote partij witte dienstbodenschorten voor de halve prijs, dienstmeisje profiteert dus hiervan er zijn piachtige soorten bij, ook een groote witte boezelaars met puntband voor 18 cent, en een partij model verpleegstersboezelaars voor 29 cent. Fantasie schortjes duizende stuks voor spotprijs een partijtje prachtige dessins voor 12 cent, rondom met prachtig breede feston van 70 cent nu voor 39 cent, dus jongedames profiteert hiervan. Den reuzenpartij zwarte wollen dames- en kinderkousen, spot spot goedkoop. Een partij gebreide heerensokken van 35 cent nu voor 16 cent per paar. Linnen kant waaronder zeer breede linnen entredeux bijna voor niets. Een partijtje zwart zijden damassé voor blouses van f l.20 nu voor 45 cent per el, zoo iets komt nooit weerom. Cachemir Mantels en Jurkjes worden zoo goedkoop opgeruimd, dat men dat moet zien om het te gelooven. Een Reuzenpartij Dameskragen en -Manchetten voor 10 cent. Zijden en Wollen Cachenez voor de helft der gewone prijzen. Onze beroemde Witte Ondergoederen die steeds uitmunten door goede kwaliteit grondstof, prima afwerking en goede modellen worden extra voordeelig opgeruimd. Dameshemden onze Reclame nu voor 68 cent enz. enz. Pantalons prima katoen met feston 59 cent. Prima Keper gefestonneerd 81 cent. Onze beroemde Heeren Overhemden Fransche Madapolam gedurende deze opruiming voor f 1.02- Een groote partij Overhemden van 90 nu voor 63 cent. Dameshemden met kant voor 39 cent. Dameshemden met kant, prima graslinnen 60 cent. Damesnachthemden zeer groot en wijd met kant 92 cent. Damesnachthemden, prima met feston fl.08. Damesnachthemden, madapolam f 1 28. Prima Madapolam met feston 78 ct. Zwanendons gefestonneerd 83 cl. Dames en Heeren flanellen voor veel verminderde prijzen. Een partij 10/4 Graslinnen voor lakens van 40 nu voor 24 cent per El. Een partijtje mooi wit katoen 1'/, El breed voor 10 cent per El. Onze bekende Madapolam welke wij steeds met groot succes voor 24 cent verkoopen, in dezen uitverkoop voor 18 cent per El. Enfin Dames, wij kunnen U onmogelijk alle koopjes opnoemen, maar nog nooit hebben wij zulke gepresenteerd, wij moeten onze artikelen alle opruimen, dus komt en overtuigt U, maar ziet vooral onze uitstalkasten.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1905 | | pagina 4