DSEK Officieeie Publicatie. IVb. Concours voor het schoonst en best gaand Rijtuigpaard minimum taille 1.55 M. ingespannen, van particu lieren le prijs verguld zilveren medaille en f 5 voor den stal J. L F. Dijckmeester te Utrecht. '2e prijs zilv. med. f 2.50 voor den stal J. K. Knottenbelt, te Hoevelaken. 3e pr. bronzen medaille A Schim te Woudenberg. Bestuursprijs R Bresser, te Utrecht. V. Concours voor hel bestgaande Rijpaard, toebehoorende aan en gere den door Officieren an Heerrijders: le prijs f 100 en V» der inlegg., J. P. Leeuwenberg, Delft, met »Rex" 2e prijs, f80 en Vi der inlegg., luit. C. L. Labouchère. Roermond, met «Perhaps"; 3e prijs, 'f 60, luit. R Wilson, Amsterdam, met «Portbos"; 4e prijs, f 40, mr. H. Visser, Den Haag, met »Pennyland Flyer". Vooral dit laatste nummer wekte groote belangstelling van de zijde der toeschouwers, die dan ook niet karig waren met, applaus wanneer de een of andere hindernis door de kloeke ruiters kranig genomen werd. De stafmuziek van het 5e regiment infanterie deed zich gedurende den wedstrijd hooron. De dag werd besloten met een con ceit aangeboden door den Kolonel commandant van het 5e regiment infanterie op het terras der sociëteit «Amicitia" gevolgd door een weinig geanimeerd bal. Gisteren Vrijdag was wel de drukste dag door het eiposeeren der paarden, runderen en varkens enz. Het aantal bezoekers was dan ook enorm. Hieronder volgt een lijst der be kroningen en uitgereikte onderschei dingen. Afdeeling 1 Paarden, a. Dekhengsten geboren in 1903 of vroeger. le prijs D. Rijke te Barneveld met Bayard. 2e prijs J. Lekkerkerker te Lin- schoten met Archibald. Bestuursprijs J. v. d. Vliet te Wou denberg met Concourreur. b. Merriên met Veulens. le prijs J. Mandersloot te Rons- woude. c. Merriên en Ruins van 35 jaar. le prijs J. de Goey te Houten met Brünhilde. 2e prijs A. van Woudenberg te Houten met Ras. 3e prijs dezelfde met Henna. 4e prijs J. Knottenbelt te Hoog land met Edith. Bestuursprijzen C. J. v. Biüchem te Eemnes voor goudvosmerrie en A. Oveivest te Leusden voor grauwe mooikop merrie. d. Jonge paarden geboren in 1904. le prijs G. v. 't Hoenderdaal te Bunnik voor den goudvoshengst Adolf. 2e prijs Wed G C. van Verzen- daal te Barneveld. 3e prijs C. van Vulpen te Zeist. Bestuursprijs J. van Donkelaar te Leusden. e. Jonge paarden geboren in 1905 le prijs C. Steenhamer te Stou- tenburg. 2e pi ijs D. v. d. Grift te Baarn. Afdeeling II. Rundvee. a. Stieren geboren in 1904 of vroeger, le prijs H. v. Straaten Wz. te Olst met Jan. 2e prijs E. van Eek le de Bilt met Alexander. 3e prijs Gebr. Coers te Baambrugge met Paul Kiiiger. Eervolle vermelding. D. van der Grift te Baarn met Hector b. Stieren geboren in 1905. le prijs H. de Goede Az. le Beem ster met Glückauf. 2e prijs L. A. van den Berg te Willeskop met Apollo. 3e prijs J. Knottenbelt te Hoogland met de Verwachting. c. Eenjarige Stieren deelgenomen hebbend aan de voorjaarskeuring en ter dekking staande binnen de afdee ling. le prijs A. Lageraaat te Leusden met Job. 2e prijs P. Hartman te Soest roet Kees. Gctuigschr: J. Boshuizen voor Winter. d. Melkkoeien van 4 jaar en ouder le prijs J. van Ginkel te Maars- bergen met Corri. 2e prijs E. v. d. Viing te Ouds hoorn met Masje II. e. Melkschotten. le prijs Cunera van D. C de Ridder te Zuilen. 2e prijs Dora van J W. Clant te Alphen. f. Melkvaarzen. le prys Sientje van J. W. Clant te Alphen. 2e prijs Tenntje van T. Lagerwey te Leersum. Bestuursprijzen aan: Zwartbont van J. Knottenbelt te Hoogland en Zwart bonte 'Col van J Laseur te Amersfoort. g. Melkkoeien van 4 jaar en ouder, le prijs (f25.zwartbonte bles van A. v. d. Hengel Tbz. te tlamersveld. 2e prijs (f 15.—) zwartblaar van dezelfde. Bestuursprijs de Vale van J. Pol hoven te Leusden. h. Melkschotten waarvan de op brengst wordt gecontroleerd. 2e Prijs (f 10.jonge Trui van N. W. Geertsma te Leusden. k. Melkvaarzen, waarvan de op brengst wordt gecontroleerd. 2e prijs (f7.50) Kol van N. W. Geertsma te Leusden. 1 Kennelijk drachtige Koeien. le prijs (f20 Zwartbonte van J. Knottenbelt te Hoouland 2e prijs (f 10.Zwartbonte van W. van Hoiï te Nijkerk. Bestuursprijzen aan roodbbiar van dezelfde en zwartbonte van J. Knot tenbelt te Hoogland. m. Vaarspinken, minstens 3 van een eigenaar. le prijs (f20.H. de Goede Az. te Beemster. 2e prijs (f10.D. Lam te Soest. Bestuursprijs: J. Knottenbelt te Hoogland en J. van Ginkel te Maars- bergen. n. Melkvaarzen ingeschreven in het N. R. S. le prijs (f15.—Nelly II van E. van der Vring te Oudshoorn. Voorts verwierven twee der zes door W. Vink alhier ter opluistering inge zonden groote koeien bestuurspiijzen Afdeeling III. Wolvee. a. Rammen 1 jaar en ouder, le prijs (f 15.A. G. Mörzer Bruyns te Loenen a. d. Vecht. '2e prijs (getuigschr.) L. A. van den Berg te Willeskop. b. Zes Ooien. le prijs (f 10.J. C. Spithoven te Soest. Afdeeling IV. Varkens. a. Beeren onverschillig welk ras. '2e prijs (f 10.Arie, Duitsch edel- zwijn van J. W. Clants te Alphen. 3e prijs (f5.Jan, id. van dezelfde. b. Zeugen met minstens 6 biggen, le prijs 15.J. van üonkelaar te Leusden. '2e prijs (f 10.dezelfde. Afdeeling V. Zuivel. a. Vier Kazen elk minstens 4 K.G. wegend, binnen de afdeeling vervaar digd. le prijs (f 10.D. van der Grift te Baarn. 2e prijs (f5.J. de Lange te Woudenberg. c. Boter bereid op eene boerderij. le prijs (f 10.D. van Ginkel le Leusden. 2e prijs (f5.R. Blauwendraad te Maarsbergen. d. Boter bereid in een fabriek, aan gesloten aan een contróle-station. le prijs (f 10.—Coöperatievestoom- zuivelfabriek «Loosdrecht." 2e prijs (f 5.Coöperatieve stoom- zuivelfabriek »de Gelderland" te Loe nen bij Apeldoorn. Afdeeling VI. Groenten gekweekt door beroepsluin bouwers. 2e prijs (f 5.J. Kraan. 3e piijs J. Bouw. Bestuursprijs W. de Goede allen te Amersfoort. Afdeeling VII. Bloemen en Planten. le piijs (f 10. II. Los,' alhier. Pluimgedierte, Konijnen enz. De medaille van H. M. de Koningin voor de fraaiste collectie werd toe gekend aan den heer J. B. de Beaufort te Woudenberg. Hoenders. De verguld zilveren medaille van den Burgemeester van Amersfoort voor de mooiste inzending hoenders viel ten deel aan den heer Pol de klerk, te Roozendaal, die ook behaalde de verguld zilveren medaille van «Han del en Nijverheid" voor de mooiste inzending konijnen; de zilv. mei. van «Vreemdelingenverkeer" voor de mooiste inzending konijnen door een lid der V.P.N. ;de zilv. med. van Z.K. H. den Prins voor het mooiste konijn, groot ras; de zilv. med. van de ge meente Amersfoort voor het mooiste konijn klein ras. De bronzen medaille van den heer H. Meursing voor de fraaiste collectie watervogels verwierf de heer H. van Eeten te Ameide; de zilv. med. van den heer M C Piek Czn.. te Oud- hoorn, met Buff Orping'oiis Enkele eeiepiijzen konden niet 10e gekend omdat deze bepaaldelijk waren bestemd voor inzendingen van leden der V. P. N. en het gevraagde óf ontbrak óf niet voldeed aan de zeer strenge eischen. Langshans. 2e prijs R N. Roland Holst, Laren (N.-H.) Zwart. Orpingtons (Bull), le prijs M.C Piek Czn., Oudshoorn. '2e prijs .Musters, Woerden. 3e prijs Joh. Muijsert, Utrecht. Zeer Eerv. Vermelding W. Verheul, Utrecht Eerv. Vermelding B. Schimmel, Amersfoort. Orpingtons(zwartenanderekleuren). le prijs M. C. Piek Czn., Oudshoorn. Wynandottes (Zilver). •le prijs Ed. Ferrée, Utrecht. '2e prijs, Idem, Idem. Wynandottes (Goud), le prijs D. Nierop, Maartensdijk (U.) Wynandottes (Wit), le prijs 11. Visscher, Utrecht. Minorca's. le prijs J P. van Olst, Amsterdam. 2e prijs J Wolfswinkel J.H zn., Woudenberg. 3e prijs M. C. Piek, Oudshoorn. Zeet Eerv. Vermelding G. Mur, Loosdrecht. Zeer Eerv. Vermelding P. van der Stroet, Barnoveld. Vervolg in het Bijvoegsel. RECLAME. Wanneer gij naar Utrecht gaat. Wanneer gij naar Utrecht gaat, bezoek dan de hieronder vernielde persoon, en verzoek haar U het volgende te bevestigen. Mejuffrouw C. Vleesoh Dubois, wonende Javastraat lvbis te Utrecht, meldt ons: Het doet niij veel genoegen U te kunnon melden dat ik aan Foster's Rugpijn Nieren Pillen te danken heb, dat ik'thans verlost ben van een ingekankerde nierkwaal, die me onge veer zeven jaren onophoudelijk geteisterd beet't. Ik zou U onmogelijk mijn pijnen fcjmnen beschrij ven, die ik voortdurend in rug ejn lenden gehad heb, mijn rug was als 't ware gebroken. Ik had den geheelen dag een lustelrfps, loom gevoel *t scheen me toe alsof ik 's iborgens bij het aan meer vermoeid was dab den avond te voren bij het naar bed gaan. De urine was rood en met veel bezinksel, en mijn 'enkels en voeten waren gewoonlijk 's avonds opgezwollen. Ik werd veel gekweld fioor duizelingen en schemeringen voor de 'oogen en was ten oinde raad, want al het mogelijke bad ik reeds aangewendo. a. was ik twee maal .in het hospitaal geweest, zonder veel baat en ook de menigvuldige andere behan delingen brachten, my. geen beterschap. Naaide foede berichten omtrent Fosters Rugpijn Nieren 'illen wilde ik hiermede een proef nemen en gelukkig mijn verwachting werd niet teleurgesteld. Na het eerste doosje knapte ik reeds op, de pijn verdwecp, het water werd helder en mijn geheel was beter. Ik ben thans weer opgewekt en zal niet nalaten, waar ik kan, uw uitstekend genees middel aan te bevelen. Ik ondergeteckende verklaar dat dit boven staande w^ar is en machtig U het pnbliek te maken op elke wijze die U goed dunkt. Rugpijn duidt aan dat er een overmatiak hoeveelheid urine-zuur in liet lichaam is. J>ft vergif veroorzaakt de urinefflngesteldhedenjïiant het verstopt niet alleen de nieren, doch bc-lt^bnicrt tevens de kanalen welke van de nierej^haar de blaas gaan en tegelijkertijd 'brengtJmCde prik- keling en ontsteking der blaas,-xutn zich mede. Het urine-zuur is de hoofdoorzaak der blaasont steking, van stoornis der urine, van het verlies van eiwitstoffen enz. Foster's Rugpijn Nieren Pillen lossen het urine-zuur op en helpen de nieren om het op natuurlijke wijze af te voeren Verzeker U dat men U de echte F'oster's Rug- pijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die mejuffrouw Vleesch Dubois gehad heeft. Zij zijn te Amersfoort verkrijgbaar bij den heer A. v. de Weg. Toezen ding geschiedt franco na ontvangst van postwissel ƒ1.75 voor een- of ƒ10 voor zes duozen. Dr. W. van Scbothoist, leeraar aan liet gymnasium en de H. B. S. alhier, is benoemd tot leeraar in de Nederl. taal en letterkunde, aan de 3. H. B. S. met 5-jarigen cursus te 's Gravenkage. (let propaedeutisch examen voor electro-technisch ingenieur werd aan de Technische Hoogeschool metguu stig gevolg afgelegd door den heer C. Tromp van Holst. De heer H. Frantzen, onderwijzer aan de openbare Lager school 3o soort Beekstraat is benoemd tot onderwijzer aan een der openbare Lagere scholen te Utrecht. Bij do nationalen schietwed strijd, te Deventer, behaalde «Wilhel- mina" van hier, in de korps wedserijd Buks den 5en prijs niet 448 punten in '25 treffers (hoogste457 p.) In den korpswedslrijd Cylinder verwierf zij met 25 tr. en 448 pun ten eveneens de 5en prijs|(hoogste461.) Donderdagochtend 11 uur, had in tegenwoordigheid van gemeentelijke autoriteiten, bestuur en belangstellen den, de eerste steenlegging plaats van het in aanbouw zijnde R.-K ziekenhuis aan de St. Andriesstraat. De eerste vischuitzetting heeft eergisteren in de Eem plaats gevon den vanwege de Vereeniging ter ver edeling van de Ned. Vischstand. Er zijn onder begeleiding der visch- kuvekers Hasselbuch en Metz aai- e uai hl 50 uronte en 100 kleine zalinbaarzen. Deze Amenkaansche visch heeft nagenoeg denzellden vorm als onze baarzen, is grijs gevlekt en heeft niet de ons allen bekende strepen zij bereikt in Amerika een gewicht van 20 pond. Dezelfde kweekerij heeft ook gele verd de 1000 regenboog-forellen, die zijn losgelaten. Deze lorelsoort stamt uit Californië en is reeds in vele ri vieren van Duitschland geacclima tiseerd. Zij vergt geen koud water en evenmin stroom, zooals de Euro- peesche beekforel. Zij leeft in vele streken dan eens in het zoete, dan in het brakke water. De Eem was de aangeduide stroom om de proef neming in Nederland te doen plaats vinden. Verder zijn nog uitgezet 2000 dwerg- welzen, ook een visch van hooge waar de, zoowel voor nelvisscherij als voor sport. Als het der vereeniging lukt, een of meer dezer soorten ten onzent in te burgeren, zal dit een groot vooideel vOor ons land zijn. De vereeniging heeft nog gekocht een groote hoeveelheid zwarte baarzen, die echter ten aanzien van het gevor derde seizoen niet meer leverbaar waren, doch in den herfst de Eem bereiken. Zij is in correspondentie tol het verkrijgen van steriet, een sooit van kleine steur, die enkel in zoet water leeft en een even groote waarde vertegenwoordigt als de drie boven vermelde soorten. In den loop van den nazomer wordt ook een aantal toelrijpe sanders uitge zet, die per motorboot van de Waal zullen worden aangevoerd, en zal ook een groote hoeveelheid edelkarpers worden aangeschalt. Kiezerslijst Kamer van Koophandel. De Burgemeester van Amersfoort, Gelet op aitikel 6 en 7 van het Koninklijk besluit dd. 4 Mei 1896 (Staatsblad no. 761 tot vaststelling van een Algemeen Reglement voor de Kamers van Koophandel en Fabrieken, noodigt allen, die, niet op de laatst vastgestelde Lijst van kiezers voor de Kamer, van Koophandel te Amersfoort, voorkomen, maar aanspraak kunnen maken om op de nieuwe Kiezerslijst te worden geplaatst, uit, daarvan vöor 1 Juli aanslaande ter Secretarie aan gifte te doen op aldaar veikrijgbare formulieren. Vestigt er voorts de aandacht op, 'dat alleen zij genoemde aanspraak kunnen maken, die voldoen aan de beide volgende vereischlen A. men moet kiezer zijn van leden van den Raad der Gemeente Amers foort. B. men moet te Amersfoort bestuur der of medebestuurder zijn en gedu rende len minste twaalf achtei een- volgende maanden zijn geweest van een bedrijf van handel en nijverheid. Amersfoort, 6 Juni 1906. De Burgemeester voornoemd, WUIT1ERS. Agricultur-Phosphat. Landbouwers I Vóór gij uw land bemest, vraagt aangaande deze Phos- phorzuurmesstof inlichtingen bij de Generaal-agenten voor Nedetland: Gebr. Fleumer Oldenzaal. Ze deed zich kennen door gelijke of betere werking dan slakkenmeel op geculti- veerden zandgronden en dan super phosphaat op zwaren grond, terwijl de naweikiiig zeer gioot is. Zij is een van die meststoflen, die zich onderscheiden door een hoog phos- phorzuur (22 a '24,/o) en hoog fijn meel (85 a 90gehalte bijeen, scherp concureerrenden prijs. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. van 30 Mei tot 7 Juni 1906. Geboren; Adriana Barta, d. van C. Lablans en A. B. van Naarden. Johanna, d. van E. te Kulve en G. Vlug. - Thomas Johannes, z. van F. Pleging en E. C. Prey. - Alida, d. van J. J. van Kuilenburg en A. van Ommeren. Petrus Hendrikus, z. van A. J. Jansen en H. W. Houterman - Andries Pieter, z. van H. Zwarteveeu en H. C. Rijndorp. - Samuel, z. van H. P. van Haselen en J. Sand Scholten. Maria, d. van H. Vial en J. Kuiks. - Johanna Geertruida, d. van G. J. Buijs en A. G. van Meeteren. - Johann Hein- rich Joseph Maria Antonius, z. van F. G. Jannink en W. E. Kemme. - Alijda Maria Elisabeth, d. van R. V. Welles en A. M. van Stokkum. Carel. z. van G. van Eijs en D. van Woudenberg. OndertrouwdJ. C. Becks en G. Braak man. - R. van den Burg en H. Berkloo. - J. Spier en M. de Winter. - G. de Vos en A. van Keken. GehuwdH. Leertouwer en Ch. Ruizen, daal - C. Arends en A. Galjee, A, van der Linden en J. van Keulen. - E. van de Stadt en S. M. van Veen. H. Zwanenburg en A. M. van Beek. G. Arler en E. de Groot. J. A. ter Hoeven en H. Kuijer. Overleden: A. H. F. Hage. 84 j. ongeh. Ruurd Broersma, 20 j. ongehuwd G. van Keken, 10 m. G. Gijtenbeek, 71 j., echtg. van H. Worffel. A. T. B. C. Camerlmk, ÖzJ j., echtg. van J. F. Mees. A. Van de Pol, 23 j., ongeh. Tj. de Vries, 53 j., echtg. van M. van den Berg, H. W. Sleurink, 2 j. J. J. ter Walbeek, 1 j. Leusden. van 1 tot 8 Juni 1906. Geboren: Arie Gysbertus, zoon van TheodoruS van Zwol en van Helena van Kolfschoten- Geertje, dochter van Dorus van den Ham en Maria Docter. Catharina, dochter van Johannes Kluver en Rijkje van Elven. Reijer Peter, zoon van Peter van Barneveld en Gysje van Putten. Gerar- dus Ottonius, zoon van Johannes Veenen- daal en Neeltje van den Burgt. Stoutenburg. van 1 tot 8 Juni 1906. Gehuwd: Hendrikus van den Koedijk en Gijsberta van den Heuvel. Woudenberg. Geboren: 31 Mei. Maria Cornelia, dochter van Evert ter Burg en Maria Cornelia van Kooten. Jan, zoon van Otto Matlhys van Ginkel en Aartje Hartman. Overleden: 3 Juni. Gerrit van Kolfscho ten, gehuwd met Jannetje van Ingen, 65 jaren. 4 Juni. Sophia Gabriels, weduwe van Isaac Levie, 88 jaren. MARKTBERICHT. amersfoort, 8 Juni 1900. Tarwe f 0.Rogpe f 0.Boekweit f 0 Ippelen f 0.a t 00. Peren f 0.a 100. Nieuw rardapp. f 0.00 a f 0.Zandaaniapp. f2.30 af 2 GO Hoendereteren f3.70 at 4.10 per 100 st. Eenden TO.a f O.— Btier 11.15 a 11.25 per kilo. Mar garine f0.a I 0.00 Zoetem. kaas f kippen f 1.00 a 11.40 kuikens f 1 00 a f 1.20 Piep kuikens f 0 60 a f 1 00 Ganzen f0.f0.Eenden fl.00 a t 1 40 p. st. Jonge fO.OO a f 0.00. Hazen I 0.00 a f 0.Wilde konijnen f 0.a f 0. Tamme f 0.40 a fl.00 Duiven f0.50 a f0.60 paar. Magere tarkens 114 a f20. Varkens voor export fa fZeugen f50.— f70.—. Biggen f g.af 13.Schrammen f 00.a f00 Vette koeien 000.a f 000.Guate koeien f 00.— a f000.— Kalf koeien f 0.00 a fO.OO Kalf- vaarzen f00.— a f00.— Os f000.— a fOOO.— Pinkstieren f000.— a f000. Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Roggeheet. Boekweitheet. Appelen; 00 heet. Peren; heet. Kleiaard appe len, 50 heet. Zandaardappelen; 90000 stuks Hoen dereieren stuks Eendene'eren; 1200 kilo Gras- boter kilo Margarinekilo Kaasstuks Vee 10 magere varkens, varkens voor exportslagerijen 300 biggen en 30 zeugen. RECLAME. Eene geschiedenis van een wederopstanding. De Heer Emile Lemaire, wonende rue de Gand No. 282 te Tourcoing (Nord, Frankrijk) was op een zeker oogenblik zoo ziek, dat zijn familie hem ieder oogenblik meende te zien sterven en reeds herhaalde malen was het bericht van zijn dood in de wijk waar hg woont verspreidt geworden. Tot groote ver bazing van hen die hem verloren waanden, bekwam de lieer Lemaire de gezondheid terug. Weder eene merkwaardige _genezmg te voegen bij de reeds zoo vele door de Pink Pillen ver kregen. De geschiedenissen vah wederopstan- delingen zijn over het algemeen moeielijk na te gaan, deze maakt een uitzondering en het is zeer gemakkelijk inlichtingen-daaromtrent te hekomen. Tengevolge zijner genezing heeft de Heer Lemaire den volgenden brief aan den Heer Gablin gericht. nftfijn besten dank, ingesloten dnijn portret en ik machtig U in de dagbladen te ver kondigen dat de Pink Pillen mij genezen hebben. Sedert anderhalf jaafr leed ik erg aan asttima aanvallen. Ik kon niet meer werken. Ik hoestte erg en 6puwde een soort van geelachtige gal en sl\jm. Ik had hevige hoofdpijnen, steken in de zijden en in den rug. Ik had geen kracht meer om te loopen en na verloop van drie inimilen van inspanning om tpij te bewegen wf»s ik buiten adem. Nauwelijks kon ik te bed blijven. x^jfen moest steeds de vensters geheel en al open laten want anders stikte ik. Vele malen des-nachts hebben de mijnen gemeend dat ik ging sterven, en twee malen, zoo het schijnt, heeft het bericht van mijn dood in de wijk rondgeloopen. Vele geneesmiddelen heb ik genomen die mij zoowel in Frankrijk als in België werden voorgeschreven, zij hebben mij een weinig verlichting gegeven tijdens ik ze gebruikte. Zoodra ik ophield met ze te nemen, leed ik als voorheen. Myne familie wanhoopte. Eindelijkutfcfiïe men mij aan de Pink Pillen te nemen'. Ik heb er 6 doozen van genomen en zij hebben mij geheel en al hersteld. Ik lijd hoegenaamd niet meer en al mijne krachten zijn terug gekomen <en ik heb mijn werk kunnen hervatten.-f De Pink Pillen 'Rebben perscurtn genezen die als ongeneesbaar beschouwd werden en die |door allen opgdgeven wasCn. Men ziet er hier weer het bewijje van. Mfii kan gemakkelijk begrijpen dat als zij^perj^en genezen die zoo ernstig lijdende w^iC^aT °P uiterst ge makkelijke wijze de' gewone gevallen zullen genezen. Zij zijn onovertrefbaar tegen bloed armoede, bleekzucht, neurasthénie, algemeene zwakte, maagkwalen, zenuwpijnen, rheumatiek. Prijs f 1.75 de doos, f 9.Der 6 doozen, verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rotterdam, hoofddepothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar bij A. van de Weg, drogist, Amersfoort, en A. de Vries, Kerkstraat 90, Hilversum. Société Anoi AMEBSFOQÖK

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1906 | | pagina 2