BINNENLAND. TEGEN DE VERMOEIDHEID. Plaatselijk Nieuws. Gemengd Nieuws. Ingezonden. Oflicieele Publicatie. RECLAME. De Pink Pillen. In werkelijkheid zijn er in ieder onzer or ganen (wee onderscheiden krachten, hoewel zij in den grond gelijksoortig zyn: de eene dagelijksch, altijd gereed, altijd gebruikt; de andere verborgen, in voorraad, die niet dan bij buitengewone omstandigheden oplreedt. Deze waarneming moest er ons toe brengen nooit buitensporigheden te begaan. Het is toch voor de buitensporigheden dat het gebruik der voorraadskrachten noodig is; maar daar die krachten sleoms langzaam en moeilijk worden hersteld,,ls het duidelijk dat men er zoo zeldzaam mogeljjk gebruik van moet makenen dit is vooral ,$aar voor ouderen van dagen, wier organisme door de jaren verzwakt is. Indien wij eën beroep doen op onze voorraads krachten is dit omdat wij vermoeid waifen. Er is een 'middel dat maakt dat men .niet vermoeid -behoeft te zijn, en geen beroep noo dig heeft op de voorraadskrachten. Dat raiddel is gebruik te maken, zoodfa men zich maar een weinig afgemat gevoelt,'van de Pink billen, die een ware bron van krachten zijn. Öm goed aan te toonen welke in deze beteekenis de macht der Pink Pillén is, halen wij hier twee gevallen aan, blindelings geno men onder duizenden die er mee overeen stemmen. Mejuffrouw A. M. Molengraaf, oud 22 jaren, IA Touwslagersstj*aat te Rotterdam, schrijft i>Ik heb geleden aanAdoedarmoede en zwakte. Ik had pijn in de ieenen en dezen konden mij nauwelijks dragÉn. Ik sliep des nachts slecht. De geringstg inspanning was mij te veel en te zwaar.Jjk heb alles gedaan wat mogelijk was om mpij te versterken en dit is mij niet gelukt. D»r het lezen van de talrijke genezingen dankjp de Pink Pillen verkregen, ben ik er toe ofiergegaan ze ook eens te ne men. Dat was v/Sfr mij een gelukkige uitkomst, want de Pink ®llen hebben my een uitmun tende gezondhfïa weergegeven. Ik ben weer geheel op kracHEen gekomen." De Heer B. vjBi de Wal te Heemstede sckrijft »Ik verkeerde in een zeer slechten gezond heidstoestand. had geen eetlust meer en was uitermate ^rmoeid. Ik was uitgeput en kon des nachts i?fe^lapen. Gelukkig ben ik toen de Pink Pillen^MLn gebruiken die mij volkomen van mijn zwaK&jjenezen hebben." De Pink Pillen genezen blcteïarmoede, bleek zucht, algemeene zwakte, maagpijnen, schele hoofdpyn, zenuwpijnen, heupjiflbt. Prijs f 1.75 de doos, f 9.\er 6 dooien. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 2\riotterdam, hoofddepothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar bij A. van de Weg, drogist, Amersfoort, en A. de Vries, Kerkstraat 90, Hilversum. Koninklijk bezoek aan Zeeland. sZelandia" schrijft: Het staat nog niet vast, dat H. M. de Koningin de Belgische burge meesters zal ontvangen. Wij kunnen omtrent deze betooging het volgende mededeelen Nadat op 30 Juli te Lokeren tot de huldebetooging was besloten, werd door den burgemeester van Lokeren aan den Commissaris der Koningin in Zeeland een verzoek gericht om in de gelegenheid te worden gesteld door H. M. de Koningin te worden ontvangen. üe Commissaris der Koningin stelde dit verzoek in handen van Hr. Ms. particulieren secretaris, die het, op verzoek van H. M., om advies zond aan den Minister van Binnenlandsche Zaken deze stelde het weer in handen van den Minister van Buitenlandsche Zaken, die onzen gezant te Brussel opdroeg daarvoor advies in te winnen dor Belgische Regeering. Waar nu een oflicieele begroeting der Koningin door den gouverneur van West-Vlaandeien zal plaats heb ben, gelooft men niet, dat de Bel gische Regeering hare adhaesie zal schenken aan een officieuse huldiging door de burgemeesters van Oost- Vlaanderen. De oflicieele begroeting namens de Belgische regeering zal niet te Oost burg, doch op verzoek van ons Hof te Middelburg plaats hebben, om reden, dat H. M. te Oostburg geen gebouw te Harer beschikking heeft, dat is in te richten tot een behoor lijke ontvangst van den gouverneur van West-Vlaanderen. Het Huis ter Eem. Te Baarn zullen op 21 en 22 Augus tus a. s. des avonds, in het Oranje park aanschouwelijke voorstellingen worden gegeven van de inneming van «het Huis ter Eem" in het jaar 1644, een en ander getrouw ontleend aan de geschiedkundige verbalen dienaangaande bekend. Het nage maakte front van dit oude slot werd op 2 Augustus j.l. van gemeentewege in bet Baarnscbe bosch verlicht en is thans voor deze voorstellingen naar het Oranjepark overgebracht. Agenda voor de Openbare Ver gadering van den Raad der Gemeente Am''Stoort op Dinsdag 20 Augustus 1907, des namiddags te half twee ure. 1. Benoeming van twee regentessen van het Burger Weeshuis, wegens periodieke aftreding van de regen tessen Mevrouw de Weduwe H. M. E. van der Noordaa—Van Wisselingh en Mevrouw J. HeyligersReinhardt. 2. Benoeming van twee regenten van het Burger Weeshuis, wegens periodieke aftreding van de regenten H. W. van Esveld en Jhr. J. W. A Barchman Wuytiers van Vliet. 3. Rapport en Voorstel van Burge meester en Wethouders betreffende wijziging van de verordeding, houdende bepalingen in acht te nemen bij het overdragen aan de Gemeente van straten, enz: benevens nader rapport en voorstel van Burgemeester en Wethouders betreffende een verzoek van J. van den Berg en J. G. van der Geest, tot overdracht van Gronden aan de Gemeente. 4. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot splitsing van de le en 2e klasse der H. B S. ieder in 3 afdeelingen. 5. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging van het Reglement voor het Middelbaar Onder wijs. 6 Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot benoeming van eene Commissie in zake onbewoonbaarver- klaringvan deperceelen Rommelenburg No. 24, 26, 28, 30, 32, 34, en 36. 7. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot benoeming van eene Commissie 111 zake onbewoonbaar verklaring van de perceelen plaatselijk gemerkt Achter de Kamp No. 14. 16, 18, en 42. 8 Voorstel van Burgemeester en Wetboudeis tot benoeming van eene Commissie in zake onbewoonbaar verklaring van de perceelen plaatselijk gemerkt Achter de Kamp No. 20, 22, 24, 20, 34, 38 en 40. 9. Behandeling reclames primitief kohier Inkomstenbelasting dienst 1907. Het staatsexamen tot toelating aan de Universiteit, in de faculteit der geneeskunde enzis met gunstig gevolg afgelegd door den heer P. E. Staverman. De vereeniging «Kinderzorg" in het provinciaal ressort Utrecht der Ned. Herv. Kerk, heeft benoemd tot directeur van het Kinderhuis te Amersfoort, (voormalig ziekenhuis Aldegonde) den beer P. J J. Stephan, vroeger hoofd van een Christ. School in Zuid-Afrika, thans onderwijzer aan de Cbr. school te Putten. De le luitenant Jhr. H. F. van Kin schot van het escadron ordonnansen is aangewezen om het le escadron van het 4e regiment huzaren te Deventer te commandeeren, daar de escadrons- commandant ritmeester J. S van Overveldt op zijn verzoek op non-activiteit is gesteld. Hedenochtend werden de bij het 5e regiment infanterie nieuwbe noemde luitenants Lestrade, van den Briel en de Jongh beeedigd en in func tie gesteld. De spoorwegmaatschappijen hebben devrachtprijzen voor bestelgoe- deren met 20 cent per colli verhoogd. De heer van Zalingen heeft zijne benoeming tot bestuurslid der Oranje-Vereeniging niet aangenomen. Programma van het te geven concert op Zondag 18 Aug. op het terras der sociëteit «Amicitia", door de stafmuziek van het 5e reg. inf. onder directie van den heer G. Bikkers. 1. A Copper Queen, v. d. Cook; 2. Ouvert. Martha, Flotow; 3. Freuet euch des Lebens, wals, Strauss 4. Grande fantaisie sur des motifs de l'opéra Mignon, Thomas-van Aaken; 5. Ouverture Isabella, Suppé; 6. Bal let de Coppélia, Delibes; a. Lent et Valse, b. Danse de fète et Valse des heures, c. Czardas, d. Galop; 7. Me ditation sur le Ier Prélude de Bach, Gounod-Bikkers8. Musikalisches Aktiën Unternehmen, groszes Pot pourri, Conradi. Gisterenochtend werd door den keurmeester een partij visch, waarmede W. H. uit Spakenburg op de Lange- straat ventte, voor de consumptie af gekeurd. Op beleefd verzoek van den Kerkeraad der Ned. Ilerv. Gemeente worden de predikbeurten in de St. Joriskerk niet door ons opgenomen. De overige piedikbeurten bij de kerk genootschappen zijn op Zondag 18 Aug. geregeld als volgt Evang. Luth. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. Scbad» van Westerum, pred. te Beverwijk. Remonstrniitsche kerk. Voorm. 10'ij uur, Ds. G. J Heering, pred. te Dordrecht. Gercform. kerk (Langegracht). Voorm. 10 uur, Ds. Donner. 's Avonds 5'/i uur, Ds. Donner. Gereforiu. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uur, Ds. Teerink. 's Avonds 5'/i uur, Ds. Teerink. Vrije Gereforin. Gemeente. Voorm. 9'/i uur, Godsdienstoefening, 's Av. 5 uur, Godsdienstoefening. Chr. Gereform. Gemeente. Lokaal «de Zaaier". Voorm. 9J/i uur, Godsdienstoefening. 'sAv. 5'/i uur, Godsdienstoefening. 38.1ste STAiiSLOTElllJ. Tweede klasse. Trekking van 14 en 15 Aug. 1907. (600 loten). Ten kantore van den Collecteur A. C. R. O. Leinweber te Amersfoort Breedestraat 22) zijn aan de navol gende nummers te beurt gevallen Prijzen van f 30. 941 1654 2341 3229 5492 5500 5510 5533 11050 14927 en 16108. Te zamen 11 prijzen. De derde klasse trekt van 2629 Aug. 1907. Gehechtheid aan Nederland. De gemeente Oudshoorn in Zuid- Holland ontving dezer dagen het be zoek van een Amerikaansche dame, mrs. Alex Crawford Chenoweth, een dochter van wijlen Fernando Woed, die bij zijn leven een van de mayors van NevvYork was. Mevrouw Cheno weth heeft in Amerika de dames-ver- eeniging van Daughters of Holland" opgericht en kwam nu aan de oude kerk te Oudshoorn, waaraan voor New-Yorkscheingezetenen van Holland- sche afkomst historische en familie herinneringen verbonden zijn, een bezoek en een geschenk brengen. Vei nomen hebbende, dat men de vensters in de oude kerk wenschte te restaureeren, hadden mrs. Ch. en de vereeniging der Daughters of Holland zich daarvoor veel moeite gegeven en het resultaat was geweest dat mrs. Ch. thans aan den predi kant, ds. Boouacker, een gift kon komen brengen voor het beoogde doel. Dergelijke blijken van gehechtheid aan den ouden Hollandschen grond doen hei vaderlandsche hart goed. Mrs. Chenoweth hoopt nog eenige weken in ons land te vertoeven en verzamelt al wat voor haar vereeni ging van belang is betreffende oude Hollandscbe families, die zich naar Ameiika begaven en New-York stich ten. (N. Ct.) Van het goede te veel. Een wielrijder, die in den avond van Soest naar Eemnes zonder licht reed, trof bet al zeer ongelukkig. Hij werd driemaal bekeurd en daar hij tweemaal een valschen naam opgaf, zal hij waarschijnlijk voor vijf mis drijven terecht moeten staan. Een aardige reclame. Geachte Redactie De invoering onzer nieuwe loteiij- wet, ofschoon slechts ten doejhebbende de bestrijding van loterijen met winst bejag ten bate der ondernemers, heeft ook de ontwerpers van nuts- en reclamewedstrijden, waaraan loting verbonden, op hun hoede doen zijn. Is dit eensdeels te betreuren, omdat daardoor allicht verschillende gelegen heden tot gezellige tijdpasseenog, soms ook de kans op het winnen van werkelijk niet onbelangrijke prijzen wordt verminderd, aan den anderen kant heeft het dezer dagen zijn goede zijde doen zien door de aardige uit komsten, die eenige hier te lande gunstig bekende vereenigde groote firma's met een andere wijze van prijstoekenning hebben weten te ver krijgen, n.l. de scheppingskracht der inzenders in schoon uitgevoerde op lossingen te laten beslissen. Wjj hebben hier het oog op de Vereenigde Heeren- en Kinderkleeding- maguzijnen in Nederland wier namen kortelijk zijn saam le vatten in «com binatie Kreymborg". Hot is niet onze bedoeling hier de loftrompet te steken voor genoemde lirma's wegens hare groote activileit op elk gebied, immers de kolom «Ingezonden stukken" is niet bestemd voor «ingezonden reclamemedeelin- gen", doch doel dezer letteren is dank te brengen aan de firma A. Kreymborg Co. te Amsterdam, die in deze aangelegenheid is opgetreden xoor en namens de verschillende verbonden magazijnen, voor de buitengewoon hartelijke manier, waarop zij omleige- teekenden, die met den rol van scheidsrechteis waren belast, op Zater dag den 13en Juli 1.1. heeft ontvangen. Hadden wij zeer zeker een vrien delijke en der firma waardige ont vangst verwacht, de werkelijkheid heeft al liet denkbare overtroffen, en heeft genoemde firma ons dien dag wezenlijk tot een van zeer veel genot gemaakt, waarvoor ondergeteekenden hun voldaanheid ten zeerste wenschen te kennen te geven Geheel de samen stelling, opvatting en ten-uitvoër-leg- ging van de prijsvraag was zoo echt grootsch en Amerikaanscb, dat het niet anders kan, of de bedoeling daarmede moet volkomen bereikt worden. Tevens kati ieder, die daaraan nog mocht twijfelen onzerzijds gaarne de verzekering ontvangen, dat alles stipt eerlijk en neutraal in zijn werk is gegaan. Aan niemand onzer was iets bekend van de uitnoodiging tot deel name aan de jury vóór wij de aan vrage schriftelijk van Amsterdam uit ontvingen, terwijl wij tot geen van de vereenigde firma's in eenige ver binding stonden. Op de toekenning der prijzen, die wel eenige verschilpunten tusschen ons onderling heeft veroorzaakt, welke bij enkele gevallen stemming tenge volge moest hebben, is noch door wie ook, eenigen invloed uitgeoefend. Wij zijn daarmede een paar uur bezig ge weest en hebben de uitspraak naar onze beste meening volgens eerlijken plicht volbracht. Of wij juist getrol- fen hebben, zal het publiek zelf kun nen beoordeelen, aangezien de fraaist bewerkte oplossingen, zooals wij ver nemen, bij elk der magazijnen in den loop dezer maanden eenigen tijd geëxposeerd zullen worden. U dankend voor de opname Hoogachtend, W. J. S1PKEMA, Edam. JAC. VERHAGEN, Venlo. D. SCH1PAER, Utrecht. P. H. BLYENBERG, Hedel. T. VAN ÜUWERKERK, Gouda. Kennisgeving. De Burgemeester van Amersfoort brengt ter kennis van belangheb benden, dat: blijkens eene beschikking van den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel, dd. 25 Juli j.l. no. 0240. Afdeeling V. en L., opgenomen in de Nederlandsche Staatscourant van 31 Juli d.a.v. do in het najaar van 1907 te houden Gewone Rijkskeuringen van tol dekking-bestemde hengsten, voor zooveel de provincie Utrecht betreft, zijn vastgesteld op Woensdag 9 October a.s. te Utrecht. De regelingscommissie zal tot het aannemen van inschrijvingen voor be doelde Keuringen zitting houden op Zaterdag 28 September a.s. van des voormiddags 11 tot des namiddags 12'/i uur in het hotel «Bellevue" aan bet Vreeburg te Utrecht. Op vrachtvrije, schriftelijke en onder- teekende aanvragen, aan hem te rich ten, zullen door den secretaris dier Commissie, den Heer L. AL H. Tliissen (adres: Landbouwbank, Utrecht) aan eigenaren en houders van hengsten msc/i(jein(jsbi/yef (en voor de Keuringen worden verstrekt. Bij de aangifte zullen moeten worden vermeldnaam, ouderdom, hoogte, ras, kleur en afteekening, stamboek nummer, vader, moeder, eigenaar, woonplaats,plaats waar gestationneerd, fokker. De ter keuring aangeboden hengsten zullen op genoemden 9en October des morgens te 9 uur, aan de Slads-manege, Achler-Clarenburg te Utrecht, aanwezig moeten zijn. Amersfooit, 15 Augustus 1907. De Burgemeester voornoemd, WUIJTIERS. BURGERLIJKE STANDEN Amersfoort. van 8 tot 15 Augustus 1907- GEBOREN: Elisabeth Corine, d. van Albert Dros en Elisabeth Keijser, Gijsbertus Fran- ciscus, z. van Bartus Snijders en Alijda Middelman- Willemina, d. van Fran- ciscus Albertus Gaemers en Willemina Nienhuis. Agenies, d. van Johan Mounts van Nimwegen en Margrietha Brandsen. Johan Gerardus Albertus, z. van Bar tus, Denekamp en Gerarda Arnolda van den Heuvel- Alberta Geertruida, d. van Gerard Cornells Blanken en Dirkje Termaten, Catharina, d. van Lamber- tus Johannes Vonk en Evertje Schut. Lamberta Bernarda Theodora, d. van Hendrik Nicolaas Prins en Evertje Gijs- bertse. Johanna, d. van Pieter Tim merman en Gerardina te Kulve. Paulus Hendrik, z. van Jacobus Hendrikus van der Ploeg en Jannetje Geertruida Schild ONDERTROUWD: Alphonsus Antonius Janssen en Geer truida Gaemers. Jan Jacob Offerman en Geertruida Maria Blom. Floris Boojj en Johanna Wijnanda Geertruida Janse. Johan van Putten en Margrietha Collet. Frederik Lablans en Grietje Hendriksen. GETROUWD: Johannes Jansen en Cornelia Johanna Vial. Steven Kerkhof en Petronella Kuijer. - Wilhelmus van der Heijden en Rosalia Helena Kentin. OVERLEDEN: Wilhelmina Maria Pothoven, 5 m. Jannetje van Valkengoed, 55 j., echtg. van Antonie Hoksbergen. Hendrika Johanna Denkers, 41 j., wed. aan Hendrik Jan Brandenburg. Aaltje van den Brink 41 j., echtg. van Cornells Jan van Deute- kom. Geurt van Dijk, 21 j., ongeh. Maria Elisabeth Perebolt. 77 j., ongeh. Leusden. van 9 tot 16 Augustus 1907. GEBOREN: Nicolaas z. van Nicolaas de Vries en Geertruida van Plateringen. Aartje, d. van Nicolaas Wallet, en Evertje van der Horst. ONDERTROUWD: Joiinnes Leeuwenkamp en Johanna Catharina Stoffels. GEHUWD: Jan Jakob Theunis Valkenburg en Lubbertje Wallert. Woudenberg. GEBOREN: Gijsbertus, z. van Conelis van der Horst en Gijsje van den Berg; Willem z. van Jan van Dijk en Alida Meerbeek; Willem, z. van Willem van Dijk en Lammertje van den Bergh. GEHUWD Jacobus Johannes Geldof en Henriette Schipper. MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 16 Aug. 1907. Tarwe f 0.Rogge f 0.Boekweit 10.— tppelen f4.a f G—Peren f5.A f7.Klei- vardapp. f0.00 a (0Zandaardapp. f2 af250. Hoendereieren f4.a f 4.60 per 100 si. Eenden f 0.a f 0.Boter fl.10 a f 1.35 per kilo. Mar garine f0.a fO.OO. Zoetem. kaas f Kippen 10.60 a fl.Kuikens fl.a f 1.20 piep kuikens f 0.30 a 10.60 Ganzen f0.f0.Eenden f0.90 a f 1 20 p. st. Jonge fO.OO a f 0 00. Hazen t 0.00 a f 0.Wilde konijnen f 0.00 a f 0.00 I'amine f0.30 a f0.80 Duiven f 0.40 a 10.50 paar. Magere varkens f 14.00 a f 20.00 Varkens v. export füa f 00.Zeugen 150.170.—. Biggen f 7.a f 11.Schrammen I 00.a f 00.Vette koeien 000.a f 000.— Guste koeien f 00. a fOOO.— Kalf koeien f 0.00 a fO.OO Kalf- vaarzen f 00.a f 00.Os f 000.a f 000. Pinkstieren f000.— a f000. Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Rogge; heet. Boekweit; 10 heet. Appelen heet. Perenheet. Kfeiaardappe- len; 200 heet. Zandaardappelen'JOOÜOstuks Hoen- dereieren stuks Eendeneieren 1200 kilo Gras- boter; kilo Margarine; kilo Kaas; stuks Vee 10 magere varkens, varkens voor exportslagerijen, iOO biggen en 20 xeugen. RECLAME. BEEKBERGEN EN AMERSFOORT. Menigeen lijdt aan de nieren en aan pijn in den rug, doch het onderstaand bericht bevestigt onze nicening dat hier kortbij een geneesmiddel daarvoor bestaat, dat met succes aangewend wordt. Mejuffrouw W. Dijkhoi^wonende Oosterliuizen Beekbergen, deelt oy mede: .Sedert drie en een half jaar heb -Tk aan de nieren geleden Steeds had ik een stekende pijn in den rug vooral wanneer jE bukte en zelfs 's nachts liet de pijn me niet'met rust, ik sliep onrustig en was 's inorgen«mij het opstaan/reeds zeer ver moeid, welk sérmoeid gevoel me den geheelen dag niet vaétiet. Ik had dikwijls erge zwee tingen welke' dadelijk door huiveringen gevolgd werden. Derürine kwam nipt'een branderig ge voel en wjls steeds zeer beslagen. Ik had sedert geruimeaj'tijd geen eetjtfsr. meer; ik wist niet wat ik móest beginnen want alles wat ik reeds voor mijn ziekte gedaajp'nad, was zonder noemens waardig; resuitaaT geweest. Ten slotte wenschte ik rnejelf eens te behandelen met Foster's Rugpjjn Nieren Pillen en ik hen zeer verheugd U tcg' kur.nen mededeelen, dat iiet resultaat liierven de verwachting verre overtroffen heeft. Na Vier dagen kon ik reeds een groote ver lichting bespeuren. Met den dag gevoe! ik me beter en hoewel ik thans na het gebruik van éénvuJoosie nog niet geheel genezen ben, ge voel jk me toch beter dan voor jaren het geval was en vertrouw, jk"daf" IK U binnen eenigen tijd mijii^alggjitéiRe genezing kan melden. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en machtigi/U het publiek te maken op elke wijze die U goeddunkt. Het gevaar dat een nierziekte na zich slepen kan. De nierziekte komt zachtjes aan en men kan haar jaren onder de I^Öen hebben zonder dat de lijder de ware oorzkek zijner kwaal kent. Misschien heeft hij hoofdogn. pijn in de leden, zenuwpijn, heuppijn, rheujSatiek, een gevoel van overspanning en buitenglK'Oiie prikkelbaarheid of vermoeidheid en neersKchtigheid, hartzwakten' waterzucht enz. Verzeker U dat mervrU de Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft, durdlfle die Mejuf frouw Dijk hof gehad heeft. IVM WA A RSCHUWEN TEGEN NAMAAK en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voorkomt. Zij zijn te Amersfoort verkrijgbaar bij den Heer A. van de Weg. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1.75 voor één of f 10.— voor zes doozen.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1907 | | pagina 2