ZENUWUITPUTTING. BINNENLAND. Gemengd Nieuws. reddingboot eerst na verloop van vijf dagen bij hen komen. Daarna kwam er nog een hevige storm en eerst na verloop van zes dagen konden de ge redden aan boord van den walvisch- vaarder de reis aanvaarden. De levens middelen, die de redders mede brach ten, waren intusschen geheel opgeteerd en ouderweg had men niets anders te eten dan mosselen. De geredden kwamen echter einde lijk veilig aan het meteorologisch station, vanwaar zij naar hun land terugkeerden. Voortdurend nog blijft het stormen in Zuid-Frankrijk, nu in de eene streek, dan in de andere. In den nacht van Woensdag op Donderdag heeft er nu weer een orkaan in Bordeaux en omstreken gewoed en daar vreese- lijke verwoestingen aangericht. De straten boden een merkwaardigen aanblik, bezaaid als ze lagen met dakpannen, stukken schoorsteen, leien enz de boomen op pleinen en in de parken waren ontworteld of ge broken en de telegraaf- en telefoon draden lagen op den grond over de omgeslagen palen heen. En soort gelijke berichten komen uit tal van districten van Bordeaux. Ook te Toulon woedde een zwaar onweerin korten tijd stonden de straten onder water, voortdurend schoten bliksemstralen door de lucht en lolde de donder, een aantal per sonen werd tegen den grond geslagen en gewond en de vei schrikte bewoners vluchtten in doodelijke vrees in alle ricbtiogen. Ook hier werden de tele grafische en telefonische verbindingen gestoord en ontstond op verschillende plaatsen begin van brand. Een ge deelte van het dak van de kerk van den heiligen Lodewijk werd vernield. RECLAME. Snelle en volkomen genezing van een dame te Schiedam door de Pink Pillen. Zenuwuitputting is het noodzakelijk gevolg van uitputting van het organisme, van verar ming van het bloed, onder de een-of-andere invloed, en gij kunt geen herstel verlangen van de zwakte van het zenuwstelsel, indien gij niet de zwakte en de verarming van het bloed geneest. Het" bloed en de zenuwen zijn innig verbonden/ en dat is zeer begrijpelijk daar de zenuwen in het bloed het voedsel putten geschiky'om het bedrijf van geheel het zenuwstel te yerzekeren. Dit verklaart waarom, ,in alle gevallen van zenuwuitputtöig, de Pink Pillen even volkomene als talrijke genezingen bezorgen. De Pink Pillen zijn de krachtigste hersteller van het bloed, de volmaakte j.versterker Van het zenuwstelsel. Wanneer men de PinJÜ Pillen gebruikt, ver rijkt zich met iedere g^ft het bloed en wordt zuiverder. In weinig Mijds geven de Pink Pillen er fle normale samenstelling aan zonder welke eeö goede gezoijdheid niet mogelijk is. De heer C. Verveen, Rotterdamsche dijk, no. 11, jSctriedam, sjnrijft dienaangaande het volgende^ nik verklaar bij deze dat mijn vrouw, oud 29 jaar, ginds een jfar lijdende was aan zenuw uitputting. Gedurfde dien tijd verkeerde zij in zulk een beklag&nswaardigen gezondheids toestand 3at vrq meermalen het ergste vreesden. Wij hebben -haar alle mogelijke middelen doen nemen, maar niets hielp haar. Toen raadde men ons de Pink Pillende gebruiken. De jait- werking daarvan was Verrassend, wantjpj is snel volkomen genezen." u sjf Prijs 1' 1.75 de doos, f 9.per frjnoozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Slfeiger 27, RJRerdam, hoofddepothouder voor NedCTland en Apotheken. Franco toezending tegen po&wisseL^ Ook echt verkrijgbaar bivA. y/n de Weg, drogist, Amersfoort, en A. de "Vries, Kerkstraat, 90, Hilversum. Hoog bezoek. Volgens gerucht zijn de Duitsche Keizer en de Keizerin voornemens onze Koningin in de tweede helft van November hier te lande te bezoeken. Het bezoek van het Duitsche keizerpaar aan ons Hof zal te 's-Gra- venbage plaats hebben tegen 20 No vember, na bet achtdaagsch verblijf in Engeland. Een deel der vloot zal het keizerlijk echtpaar te Vlissingen begroeten; van daar vertrekken de Keizer en Keizerin naar de residentie. Den eigen avond keeren de hooge gasten naar Berlijn terug. Het is een beleefdheidsbezoek aan ons Hof ter gelegenheid dat het keizer lijk echtpaar over Nederlandscb grond gebied reist. De afd. Amersfoort van den Ned. Trot. Bond houdt een algemeene vergadering op Maandag 7 October 1907, des avonds 7 ure precies, in het kerkgebouw Heerenstraat. Punten van behandeling 1. Verkiezing 3 bestuursleden a. voor wijlen den heer L. J. Rikkers b. voor den heer L. v. Wijngaarden (beikiesbaai) c. voor uitbreiding be stuur met één lid. 2. Benoeming één of meer afge vaardigden naar de 37e algemeene vergadering van den Ned. Protestanten bond te Nijmegen op 22 en 23 Oct. 3. Rekening en verantwoording van den penningmeester. 4. Mededeelingen van het bestuur. Ten 8 uur Lezing van dr. H. L Oort, uit Utrecht, met lichtbeelden naar mensterstukken over onder werpen uit het Oude en Nieuwe Testament. Op de ledenvergadering van de af- deeling, gehouden in Juli 1907, werd bij de rondvraag het bestuur geïnter pelleerd over de oorzaken, waardoor de zangklasse, onder de leiding van den heer H. C. den Hartog, voor kinderen van de Kinderkerk was op geheven, en werd door meer dan één de zeer nadrukkelijke wonsch uitgesproken, dat deze zangklasse weder zou mogen beginnen. Men meende, dal hot uur ver vroegd moest worden op half twee en dat het doel van dit zangonder wijs uitbreiding moet ontvangen, n.l. niet alleen steun te geven aan het keikgezang in de godsdienst oefeningen van jongelieden, maar ook de kinderen te oefenen in natuurlijk, eenvoudig zingen, als uiting van en middel tot gezonden levenslust, zoodat behalve liederen uit den Protestanten bond-bundel ook andere gebruikt zouden worden Men meende dat dan, bij meerdere bekendheid dezer zangklasse onder de ouders der kiuderkerkbezoekers, zeker het aantal van de jeugdige zangers en zangeressen sterk zou toenemen. Het bestuur voelde veel voor deze redeneeringen, maar had nog één be zwaar tegen dit niet verwachte voor stel: het durfde den heer Den Hartog niet wéderom vragen belangloos zijn kostbaren tijd en niet onaanzienlijke moeite voot dit doel te geven en wilde toch in geen geval de kinderen van minder bedeelden uitsluiten. Het slot van al deze overleggingen was nu dat de afdeelingskas, zwak als zij is, een kleine bijdrage be schikbaar stelt en dat verder het be stuur vraagt allereerst aan de niet geheel onbemiddelde ouders der leer lingen dezer op te lichten zangklasse, maar verder ook aan alle andere bondsleden, die sympathie hebben voor dit doel, een bijdrage naar ver mogen te willen toekennen. Vandaar een circulaire met het vriendelijk verzoek, zoo spoedig moge lijk, b.v. liefst nog deze week, aan den penningmeester, den heer L. v. Wijngaarden, op een bijgevoegd in- teekenbiljet te willen opgeven: 1. de namen en leeftijd der kinderen (niet jonger dan 9 en niet ouder dan 12 jaar), die men op deze zangklasse gaarne geplaatst zag2. de bijdrage, die men aan de afdeelingskas voor dit doel wil toezeggen. Programma van de muziekuit voering, welke Zondagmiddag 2 uur wordt gegeven op het terras van joArnicitia" door de stafmuziek van het 5e Reg. Inf., directeur de heer G Bikkers. 1.Vers l'Idéal, marche Tieberghein. 2. Ouverture Der Freischütz v. Weber. 3. Hochzeitsreigen, wals Bilse. 4. Fantaisie aus der Oper »Die Zauberflöle"Mozart. 5. Ouverture '-Orpbée aux enters" Offenbach. 6. Alia Stella Confidente Robaudi. 7. Dre Mühle im Schwarzwald Eilenberg. 8. Elektrische FQnken, grosses PotpourriHause. Onder presidium van den heer D. P. Hamers hield de R. K. Kies- vereeniging »Recht en Orde" j.l. Dins dag haar jaarvergadering. Uit het verslag vari den penningmeester bleek, dat er een klein nadeehg saldo was. De rekeniog en verantwoording werden nagezien door een commissie, bestaande uit de beeren Sinnige en L. J. Luycx, en in orde bevonden. De heer M. H. Pel, periodiek als bestuurslid aftredend, werd bij accla matie herkozen. Woensdagochtend is in tegen woordigheid van Burgemeester en Wethouders, alle Katholieke geeste lijken in de gemeente woonachtig en tal van genoodigden, door de deken van Amersfoort, pastoor M. A. van Crimpen, van Eemnes, op plechtige wijze de eerste steen gelegd van het nieuwe kerkgebouw aan de Oude Soesterweg. In navolging van andere Ver- eenigingen, wil men bij het Amers- foortsch Vrijwilligerskorps een wiel- rijder-afdeelmg oprichten, welke zal staan onder eigen commandant. De leden moeten een eigen rijwiel hebben. De contributie bedraagt 50 cents per maand en wordt bestemd voor de betaling van herstellingen en ge breken, ontstaan bij oefeningen en groote tochten, zoo mede voor extra uitgaven bij deze tochten, welke in den regel een maal in do twee maan den zullen plaats vinden. Onder leiding van mejullrouw J. C. van der SchroelT, leerates in gymnastiek aan de Hoogere Burger school, is hier opgericht een dames- korfbalclub. 't Is Zondag een drukke dag voor Quick, niet minder dan 3 elf tallen trekken er op uit om hun geluk tegen de diverse tegenstanders te be proeven. Het 2e elftal speelt voor de le klasse U. P. V. B. tegen U. V. V. 11 te Utrecht, het 3e elfial voor de 2e klasse U. P. V. B te Hilversum tegen Victoria 11. De belangrijkste wedsnijd wordt echter te Amersloort gespeeld op het terrein aan den Leusderweg, tusschen het le elftal en Wilhelmina ('s-Boscb) voor de Oostelijke le klasse N. V. B Aanvang van dezen laatsten wedstrijd 2 uur. Toegang le rang 25 cent, 2de rang 40 cent. Ook zijn terreinkaarten Verkrijgbaar, geldigvoor alle verdere wedstrijden a f 1.50. Woensdag is door den majoor intendant der 4e divisie aanbesteed de levering van aardappelen, ten be hoeve van de troepen, alhier in gar nizoen, voor het tijdvak 1 Nov. 1907 tot Medio Mei 1908. Ingeschreven werd als volgt: F. Bos en Co Amsterdam, f 2.25 per Hectoliter; Anton v. d. Hoek, Amers foort, f 1.92; J. Meyer, id., f 190; Arend Wagenaar, id, f 1.80; H. J. Diekerhof, Deventer, f 1.88; P. M. Putman, Amersfoort, f 1.8 3'/>; A. Boeles, Zwolle, f 1.79Andries Wa genaar, Amersfoort, f 1.71-. Behoudens goedkeuring van den minister van Oorlog aan den laagsten inschrijver gegund. Het 25-jarig jubileum van den heer Buys is ook aan de autoriteiten van onderwijs en gemeente niet on opgemerkt voorbijgegaan, j.l. Donder dagmiddag werd de jubilaris in de gymnastiekzaal der H.B S. door den burgemeester, den inspecteur van het Middelbaar Onderwijs en de Commissie van Toezicht op het M. O gecomplimenteerd. De le luitenant G. Doorman van het le reg. veld-art. wordt op 16 October a.s. gedetacheerd bij de attillcrieinrichtingen te Delft. De godsdienstoefeningen voor jongelieden zullen Zondag a.s. weder om aanvangen. Ze worden gehouden den eersten Zondag van de maanden OctoberMet, des voorin, te half tien, in de Remonstrantsche kerk. Mevrouw de wed. Rolandus Hage- doorn, Stationsweg, is bereid aan be langhebbenden de noodige inlichtin gen te verstrekken. Vanwege de militaire sportver- eeniging werd hier j.l. Donderdag een afstandsrit gehouden met ofïiciers- dienstpaarden, over een afstand van 70 K. M. First Love van luit. Mafhon was no. 1 in 3 uur 15 minuten (hierin 3 maal 5 minuten verplichte rust). Madeleine Forestier van luit A. Durnont was no. 2, in 3 uur 20 min. Gemiddeld werd dus per uur een afstand van 23 IC. M. afgelegd. De overige deelnemers kwamen bijna allen binnen de 4 uren aan. Op beleefd verzoek van den Kerkeraad der Ned. llerv. Gemeente worden de predikbeurten in de St. Joriskerk niet door ons opgenomen. De overige piedikbeurten bij de kerk genootschappen zijn op Zondag G Oct. geregeld als volgt: Evang. Lutli. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. de Meijere. Remonstrantsche kerk. Voorm. 9''a uur, Ds. Hooykaas. Godsdienstoefening voor jongelieden. Voorm. 11 uur, Ds. Hooykaas. Gewone dienst der gemeente. Gereform. kerk (Langegraclit). Voorm. 10 uur, Ds. Donner. 's Avonds 5'/j uur, Ds. Donner. Beide keeren Extra-collecte voor de Zending. Gereform. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uur, Ds. Teerink. 's Avonds 5uur, Ds. Teerink. Maandclijksche collecte. Vrije Gerelorm. Gemeente. Voorrn. 9'/i uur, Godsdienstoefening, 's Av. 5 uur, Godsdienstoefening. Chr. Gereform. Gemeente. Lokaal Dde Zaaier". Voorm. 91/» uur, Godsdienstoefening. 'sAv. 5'Is uur, Godsdienstoefening. 385ste STAATSLOTERIJ. Vijfde klasse. Tweede week. Trekking van 24 Oct. 1907. (2850 loten). Ten kantore van den Collecteur A. C. R. O. Leinwebee te Amerstoort (Breedestraat 22) zijn aan de navol gende nummers te beurt gevallen Prijzen van f200 op Nos. 3318 5493 en 10781. Prijzen van f 70. 953 959 960 1661 1680 1682 1696 1708 1710 3080 3091 3304 3307 5516 5530 5531 10783 11065 14907 16066 en 16708. Te zamen 24 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken 938 957 1655 1673 1679 1684 1705 2316 2324 2325 2329 2340 2346 2355 2693 2698 3116 3126 3134 3226 3240 3322 5477 5484 5489 5523 5526 10782 10788 10794 11051 11069 11401 11412 11421 11434 14586 14916 16065 16070 16076 16099 1610316111 16112 16702 16703 16716 16723 16727 16732 16734 20207 en 20236. Volgende trekkingen geschieden 7—10 en 14—18 Oct- 1907. Behalve de premie van f 30.000 voor den laatst uitkomenden prijs van f1000 of hooger en de premie van f3000 voor het laatst uitgetrokken lot, zijn ingebleven de navolgende prijzen 1 van f ÏOO.OOO, 1 van f50.000, 1 van 10.000, 1 van f2000,1 van 1500, 28 van 1000, 36 van f 400, 43 van f 200 96 van f 100 en 1989 van f70. Hoevelaken. In de raadszitting van Zaterdag jl. is de nieuwe burgemeester geïnstalleerd, waarbij de eerste wet houder, do heer G. van Woudenberg, een toespraak, hield, welke door den burgemeester werd beantwoord.Feeste lijkheden zijn achterwege gelaten, maar het plan bestaat bij den heer Van Arkei aan de kinderen van de beide scholen een feestje te geven. Ook zullen de armen in onze ge meente met Nieuwjaar een extra bedeeling krijgen, wat dan zeker ook welkom zal wezen in zoo'n duren en kouden tijd. Gistermiddag werd te Hilversum een rijwieldief, zekere E op heeler- daad betrapt bij het stelen van een rijwiel uit den tuin van den makelaar Buwalda aan den 's-Gravelandschen weg aldaar. Bij de achtervolging ver dedigde hij zich met een broodmes, waardoor de vervolging moest woi den opgegeven. Later werd hij echter in de Busseini-rstraat gearresteerd Ver moedelijk is bij de dader van de verschillende te Hilversum plaats ge had hebbende rijwieldiefstallen. Een luchtballon. Donderdagmiddag ruim 2 uur daalde op den Vaassenschen enk een lucht ballon neder, waarmede de 4 inzit tende luchtreizigers 's middags te 12 uur te Essen (Duitschland) waren opgestegen. Geruimen tijd zwierf de ballon boven Apeldoorn en zijne buurtschappen Ankelaar, Nijbroek en Broekland rond boven de Daalhoeve en in de nabijheid van het Kanaal werd ballast over boord geworpen tot de luchtreizigers een geschikt terrein onder zich zagen om neder te dalen. Behulpzame handen waren spoedig aanwezig, om den ballon op een wagen te laden, waarmee hij door den heer Brouwer naar het slation Apeldoorn werd vervoerd. De lucht- teizigers lieten zich per rijtuig naar Apeldoorn vervoeren om met den D-trein van 8.18 naar Duitschland te vertrekken. UD) Spreeuwen. In een Duitsch tijdschrift, dat zich de bescheiming van dieren ten doel stelt, komt een lezenswaardige mede- deeling voor over de spreeuwen in de Verernigde Staten van N.-Amerika. Daar zijn die vogels een halve eeuw geleden, na eenige mislukte proeven, uit Engeland in grooten getale inge voerd als jagers op schadelijke in secten. Zij verspreidden zich snel, maar zijn allengs in kwaden reuk ge komen. Een onderzoek, dat in de laatste jaren is ingesteld, heeft lot de vrij algemeen gedeelde overtuiging geleid, dat de spreeuwen andere werke lijk nuttigo vogels verjagen, terwijl zij zeiven in liet voorjaar heel wal bloesems van de vruchtboomen verslinden. Wel maken zij ook jacht op schade lijke insecten, maar men meent dat dit nut verreweg in de schaduw treedt naast de schade die zij aanrichten. Daarom worden in Amerika thans de spreeuwen zooveel mogelijk uitge roeid. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. van 27 September tot 3 October 1907. Geboren: Frederika Johanna, d. van Gerrit Zuijderduijn en Alijda Johanna van der Heiden. Aaltje, d. van Aart Koele en Aaltje Fiechter. Maria, d. van Martinus van Ramselaar en Hendrika Kok. Rijkje, d. van Paulus Veenendaal en Hendrika Johanna de Wijs. Petrus Gerardus, z. van Theodorus Smink en Cornelia Voskuilen. Geertruida Maria, d. van Nicolaas Gpen en Antoni van Dijk. Johannes Franciscus, z. van Andries Tinthof en Johanna Maria Buijs. Teimtje Aljjda, d. van Jan Hoender- daal en Alyda Antonia de Kruijff. Peter Albert, z. van Albartus Groenestein en Geertruida Woudenberg. Johannes Wilhelmus, z. van Cornells Janssen en Petronella Johanna Catharina Hamerslag. Nicolaas, z. van Nicolaas de Man en Johanna Hagebeuk. OndertrouwdGerrit Leendert Schipper en Grietje Peters. Gerrit van der Heijden en Rengertje Adelaar. Hendrik Louts en Johanna Catrina Wels. Jan Frederik Querforth en Maria Leeuwen kamp. Johannes Petrus Steenbeek en Evertje van de Bor. Hendrik Bitterling en Maria van Oven. Evert Vis en Johanna de Wit. Getrouwd: Adrianus Cornells Commijs en Catharina van Eijs. Jan Evert van den Berg en Cornelia van de Bijl. Jan Snijders en Maria Lambrechts. OverledenLoefje van Bogerijen, 3 mnd. Hendrik van Beek, 8 mnd. Cornells van Slooten, 67 j., ongeh. Cornells Johannes Visee, 60 j., ongh. Jannigje Lok, 28 j., echtg. van Befje Both. Johanna Brunninkhuis, 69 j., ongeh. Everarda Driesman, 13 mnd. Jacoba Anna Maria Jagtenberg, 47 j., echtg. van David Zoetmulder. Leusden. van 27 Sept. tot 4 Oct. 1907. Geboren Refiertje, d. van Jan van Barneveld en Bastiaantje Amse. Ondertrouwd: Petrus Hilhorst, wedr. van Grietje van den Breemer en Jannetje van Roomen. Overleden: Levenloos aangegeven kind van het mannelijk geslacht van Carel van de Munt en Martha van Donselaar. Alijda van Eijden, 27 dagen. Woudenberg. Gehuwd3 Oct. Frans Nicolaas Koudijs, 27 j. en Hendrika van de Wetering, 21 j. MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 4 Oct. 1907. Tarwe f 0.Rogge f 0.Boekweit f 0. lppelen f 4.a f 8—. Peren f 4.— a f 10.Klei- aardapp. f 0.00 a f 0 Zandaardapp. f 1 70 a f 2. Hoendereieren f5.50 af 6.50 per 100 st. Eenden f O.a f 0.Boter !'1.30 a f 1.40 per kilo. Mar garine f 0.a f 0.00. Zoetem. kaas f Kippen f 0.70 a f 1.00Kuikens f 1.af 1.30 Piep kuikens f 0.40 a f 0.70 Ganzen f 0.f 0.Eenden f 1.a f 1 20 p. st. Jonge fO.OO a f 0 00. Haztn, t 0.00 a f 0.Wilde konijnen f 0.00 a f 0.00 Tamme f0.40 a fl.Duiven f 0.40 a f 0.50 paar. Magere varkens f 14.00 a f20.00 Varkens v. export f0a f 00.Zeugen f50.— f70.—. Biggen f 8.k f 13.Sclirammen f 00.a f 00 Vette koeien 000a f 000.Guste koeien f 00.— i f000.— Kalf koeien f 0.00 a fO.OO Kalf- vaarzen f00.— i f00.— Os f000.— a f000.— Pinkstieren f 000.— k f 000. Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Rogge; heet. Boekweit; 80 heet. Appelen 90 heet. Perenheet. Kleiaardappe- len 300 heet. Zandaardappelen40000 stuks Hoen dereieren stuks Eendeneieren; 1100 kilo Gras- boter; kilo Margarine; kilo Kaas; stuks Vee 4 magere varkens, varkens voor exportslagerijen 450 biggen en 15 zeugen. RECLAME. VOOR OUDEN VAN DAGEN. Men moet niet denken dat men te oud is om verlichting te bekomen en te worden genezen van een ziekte, en geen beter bewijs van de waarheid dezer bewering kan geleverd worden dan door de onderstaande verklaring, die aan duidt dat verlichting''' en genezing van ziekten afhangen van een oordeelkundig gevolgde behan deling. y Mejuffrouw dt Wed. Hoogland, wonende Breedestraaat 9, te Amersfoort, meldt onsLange jaren ben ik.aangedaan',geweest met een nier ziekte, ik had/onophoudelijk piin in den rug en zijden evenali in ae maSgstrecL De urineloozing geschiedde ,j^et een stock, branderig, pijnlijk ge voel en he£ water was,meestentijds vuil, drassig, dik en vqg witachtig bezinksel. Vele jaflen ben ik Jb'ndcr behandeling geweest, doch imrar bleek d^t tevergeefs. Daar ik reeds tachtig J&ar oud bbn, dacht ik dat mijn dagen geteld dmren. Toen men mij sprak van Foster's Rugpijp» Nieren Pillen, had ik daar niet veel vertrouwen in, doch toen ik hoorde dat zoo vele mênscflfen in mijn onmiddclijke nabijheid hier door yblkomcn genezen waren, wenschte ik er een ^roef mede le nemen. De uitwerking was buitelt alle verwachting; reeds na een week was mijn -toestand enorm veel beter en veertien da gen later kon ik mijn familie en kennissen me dedelen, dat ik; totaal genezen was. Ik weet niet boe ik TL^mjn dank hiervoor moet betuigen en il^iben-jft de wolken van vreugde, dat ik thans geen" medicijnen behoef in te nemen. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en ma&tig U het publiek te maken op elke wijze die p goed dunkt. Hoop voor bejaarde Ufci. Honderden ouden van dagen van 70 tot 90 jaar zijn radicaal gene zen van nier- en blaasveten door Foster,» Rugpijn Nieren Pillen. Tjit geneesmiddel vér- licht en geneest volkomen «ie nieren van oude, zoowel als van jonge lm. ^et is een éófóg cn speciaal middel voor de niertf^, V Verzeker U dat men U de <*ïbt^Jldster's Rug* pijn Nieren Pillen geeft, dezelfdRnïie Mejuffrouw Hoogland gehad heeft. Zij zijn te Amersfoort verkrijgbaar bij den Heer A. van de Weg. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel b ƒ1,76 voor één of ƒ10 voor zes doozen.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1907 | | pagina 2