BINNENLAND. Succes der Pink Pillen BUITENLAND. Plaatselijk Nieuws. Gemengd Nieuws. RECLAME. Drie genezingen in dezelfde familie. Mej. Berendina van der Weide, geb. Ten Caat, oud 49 jaren, wonende te Hollandsche Veld, heeft dezer dagen de volgende verklaring afgelegd, die waard is onthouden te worden, omdat zij bewijst dat de Pink Pillen genezen en dat die genezingen duurzaam zijn, Mej. Berendina ten Caat, genezen in Augustus 1907, is sedert dien altijd gezond geweest. „Voor ik de Pink Pillen gebruikt heb, leed ik erg aan maagpijnen, lendepijnen en langdurige schele hoofdpijn. Ik was zoo zwak dat ik niet kon blijven staan. Ik had allen moed en alle lust in mijn werk verloren; ik voelde ook heel goed dat dit mij onmogelijk was. Sedert 1907, toen ik de Pink Pillen heb gebruikt en mijne kwalen zijn verdwenen, ben ik voortdurend ge zond geweest. Ik eet van alles, terwijl ik vroeger in het geheel geen voedsel kon verdragen. Alle andere geneesmiddelen hadden mij niets geholpen, alleen de Pink Pillen hebben mij een uitmuntende gezondheid weer gegeven". Deze genezin» is gevolgd door twee anderen in dezelfde familie. Mej. Z. ten Caat, geb. Olde, schoonzuster der voorgaande, 57 jaren oud, schrijft aldus: „Ik verklaar aan de Pink Pillen het herstel mijner gezondheid te danken te hebben. Ik leed aan benauwdheid, kortademigheid, groote zwakte en herhaalde schele hoofpiinen. De Pink Pillen hebben mij van die pijnlijke kwalen verlost". Dan nog schrijft ons de heer Christiaan van der Weide, landbouwer te Hollandsche Veld, zoon van Mej. Berendina van der Weide, van wie hierboven sprake is, het volgende: „Gedurende de jaren van mijn groei ben ik heel naar geweest. Langzaam werd ik hoe langer zoo slechter, ik werd al bleeker en al zwakker. Eindelijk was ik zoo ver dat ik geen voedsel meer kon verdragen, en geheel uitgeput, was ik genoodzaakt maanden lang te bed te blijven, want ik kon geen stap meer doen. Ondanks het gebruik van vele geneesmiddelen en versterkende middelen, was mijn toestand niet vooruitgegaan, zoodat mijne vrienden en kennissen het er voor hielden dat ik nog maar enkele dagen te leven had. Toen ik nu de getuigschriften der Pink Pillen gelezen had, liet ik daarvan eenige doosjes komen. Dadelijk na de eerste doosjes gevoelde ik mij beter, en na een behandeling vau eenige weken, was ik volkomen genezen. Ik had op nieuw goede eetlust en krachten, en ik kon ztfnder vermoeienis werken. Gedurende eenige jaren geniet ik, dank zij de Pink Pillen, een uitmuntende gezondheid". Er zijn heel wat families door de ziekte be zocht, waar de Pink Pillen de gezondheid en de vreugde kunnen terugbrengen. Wij hopen dat deze weinige regels in die families gelezen zullen worden. De Pink Pillen zijn onovertroffen tegen bloed armoede, bleekzucht, algemeens zwakte, maag kwalen, schele hoofdpijnen, zenuwpijnen, heupjicht, plaatselijke pijnen, neurasthenie. Pry& f 1.75 de doos, f 9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bü Snabilié, Hoold-dépothouder voor Nederland, 7 Groote Markt te Rotterdam, voor Amersfoort en omstreken bij de firma's A. van da Wog, J. van de Hooff, Langestraat 107, «n P. de Zwart Langestraat 129 en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. De Peten der Prinses. De navolgende vorstelijke personen zijn door de Koningin en den Prins uitgenoodigd om als peet te staan over de jonggeborene prinses Juliana: de Koningin-Moeder, de Groothertogin Louise van Baden, de Groothertogin Marie van Mecklenburg-Schwerin, de Vorstin-Moeder van Wied, de Prinses Adolf van Schwarzburg-Rudolstadt, de Vorstin van ErbachSchönberg, zoomede de beide broeders van den Prins: Hertog Johan Albrecht van Mecklenburg, regent van Brunswijk, en Hertog Adolf Friedrich van Meck lenburg. Alle bovengenoemde vorstelijke per sonen, die aan H. M. en den Prins vermaagschapt zijn, hebben het peet schap over Prinses Juliana aanvaard. De Groothertogin Louise van Baden, geboren Prinses van Pruisen, is een volle nicht van wijlen Groothertog Friedrich Franz II van Mecklenburg, den vader van den Prins, en te geiijker tijd een nicht van H. M. de Koningin door hare Russische grootmoeder. Het zal onnoodig zijn er op te wijzen, dat Groothertogin Marie van Mecklenburg de moeder is van den Prins en dat de Vorstin-Moeder van Wied de dochter is van wijlen Prins Frederik der Nederlanden, Prinses Adolf van Scbwarzburg Rudolstadt, geboren Prinses van Schönberg-Wal- denburg, is de grootmoeder van den Prins en de Vorstin van Erbach- SchüDbeig geboren Prinses van Wal deck en Pyrmont is de jongste zuster van de Koningin-Moeder. De geboorte der Prinses. Een Gedenkpenning. De Minister van Financiën maakt bekend, dat binnen eenige dagen ge reed zullen zijn de aan 's Rijks Munt in bewerking zijnde stempels voor een gedenkpenning naar aanleiding van de geboorte van II. K II Ptinses Juliana. De penning, gemodelleerd en afge werkt door den stempelsnijder bij 's Rijks Munt J. C Wienecke, met een middellijn van 65 m M., is op aanvraag, te richten aan deri waar- uemeuden muntmeester van 'a Rijks Munt te Utrecht, verkrijgbaar tegen den piijs van pi. m. f 10 voor een zilveren exemplaar en van f3.25 voor een bronzen exemplaar, waarbij étui's kunnen geleverd worden tegen bijbe taling van fl. De aflevering zul zoo spoedig moge lijk plaats hebben in volgorde der bestellingen. (St. Cl.) De feesten ter eere van de geboorte van Prinses Juliana worden te Rotterdam gehouden den 14n dezer. Den geheelen dag hebben op vele plaatsen in de stad muziek- en zang uitvoeringen plaats, optochten zullen rondtrekken enz. Des avonds wordt eene algeheele illuminatie ontstoken, alle gemeente gebouwen zullen schitterend verlicht en gedecoreerd zijn, terwijl de carge- doois en reederijen besloten hebben de schepen op de Maas te doen illumi- neeren. 's Middags en 's avonds hebben ook boottochten door de havens plaats. Waar een zeer groot aantal vreem delingen verwacht wordt, zal men goed doen, vooraf in de Hötels, op booten enz plaatsen te doen bespreken. Gratis kan een ieder de gewenschte inlichtingen bekomen aan het infor matiebureau der Vereettiging tot Bevordering van Vreemdelingenver keer, Spaanschekade 3, aldaar. Staatspensionneering. De heer Frans Netscher en ds. D. ran Krevelen vertrokken naar Dene marken om als gedelegeerden van den Bond van Staatspensionneering aldaar een onderzoek in te stellen naar de werking van het Deensche stelsel van Staatspensionneering en daarover rap port uit te brengen. Tevens zullen zij eenige Duitsche plaatsen bezoeken om nog enkele inlichtingen in te winnen naar hot Duitsche stelsel over dwangverzekering met premiebetaling. De Sjah van Perzië is blijkbaar tot de overtuiging gekomen, dat htt een dwaasheid zou zijn langer tegen den stroom op te willen roeien en schijnt thans besloten te hebben de zoo her haaldelijk beloofde grondwet werkelijk in te voeren. Woensdag is nl. namens de Sjah te Teheran een proclamatie afgekondigd, waarin deze verklaart dat hij, nu hij heeft ingezien, dat alleen een constitutioneele regeering de orde kan herstellen en het geluk van het land verzekeren, aan zijn rijk een grondwet schenkt. Tevens deelt de proclamatie mede, dat de verkiezingen volgens de nieuwe kieswet, die binnenkort afgekondigd zal worden, ten spoedigste moeten plaats hebben, daar de Kamer op '19 Juli te Teheran zal bijeenkomen. Te Tebriz is de tijding van de ver leening der grondwet met groote ingenomenheid ontvangen. Voor het eerst sedert twee jaren werd de ver jaardag van den Sjah weder gevierd, en werden vreugde-salvo's gelost en 's avonds was de gebeele stad verlicht. Zondag speelt Quick haar tweede degredatiewedstrijd tegen haar naam- genoote te Nijmegen. De akte voor onderwijzeres werd behaald door de jongedames M. C. Aaldering, M. H. van den Beid, H.M. Groenewegen en P. C. Butselaar. De heer B. van der Worp, directeur der ambachtsschool, komt voor op de voordracht ter benoeming voor directeur der Middelbaar Tech nische School te Utrecht. l.uitenant J. Kooiman, van het 5e regiment infanteiie, is met ingang van 1 September benoemd tot leeraar in taktiek, strategie en kiijgsgeschie- denis aan de Kon. Militaire Academie te Breda en wordt in vet band daar mee overgeplaatst bij den staf der infanterie. Bij de Dinsdag gehouden ver kiezing van 15 leden voor het kies college der Ned. Hervormde kerk werden uitgebracht 349 stemmen. Heikozen werden de heerenM. A. van Bemmel J. J. Berends. H. G. van Git kei, T. van lloogevesl, D Ruys, A. Slagt, A. Smeinnk, A Veen en A. J. de Wilde, met 209 tol 304 stemmen. Gekozen werden de heeren: A. M \an Bemmel. A C. Couvee .1 Ntjhof, II G. Palm, P. Snenstra en G. Zegveld, met 193 tot 295 stemmen Op de tegencamlidaten weiden uil- gebiacht 90 tot 146 stemmen. Gisterenmiddag stond een kar beladen met talhout in de Zevenhuizen voor 't magazijn van de firma Botti en de Reuver. Doordat 't paard achteruitliep, kwam de kar inet een der groote spiegelruiten in aanraking. Het ruit werd totaal verbrijzeld, het geen met een hevig lawaai gepaard ging- Kamer van Koophandel. Donderdagavond vergaderde de Kamer van Koophandel en Fabrieken ten Stadhuize. Alle leden waren aan wezig. Nadat de notulen waren gelezen en goedgekeurd doet de voorzitter mede- deeling van de volgende ingekomen stukken 1. Handelsberichten en Consulaire verslagen, 2. Verslagen Gezondheids raad, 3. Jaarverslagen van Kamers van Koophandel en Fabrieken, 4. Prospectus van de Internationale ten toonstelling in 19U9 geopend 1 Met te Londen. Verder o a. een missive van de Kamer te Arnhem met verzoek om steun aan een adres aan den Min. v. Justitie in zake wettelijke regeling van het Levensverzekering bedrijf. Na discussie voor kennisgeving aan genomen. Een missive van de ver- eeniging voor Scheepvaart te Meppel met verzoek om steun van een adres aan den Min. v. Financiën. Bedoeling van 't adres is de schippeiij, die het niet voor den wind gaat van de be drijfsbelasting te ontheflen. De winst gevende landbouw heeft ook geen bedrijfsbelasting. De heer Sinnige meent, dat dit adres niet gesteund kan worden. Vrijdom van den landbouw is reeds een onbil lijkheid, maar hierom behoeft er geen tweede onbillijkheid naast te komen Ook dit adies wordt na eenige dis cussie voor kennisgeving aangenomen. Van den Min. van Waterstaat een missive rakende wijziging der spoor wegtarieven en een adres van de Kamer te Vegchel over het niet opnemen in de combinatie der Noord-Brab. Duit sche Mij. De Voorzitter kan dit beamen en wil den Min. hiervan kennis geven. Hiertoe wordt besloten. Octrooiwet. De Commissie uil de Kamer, de heeren Sinnige, Meursing en Eysink, is eenstemming voor de invoering van zulk een wet en steil dan ook voor adhesie te betuigen aan het adres van de vereeniging van fabrikanten en handelaren te's-Hage Dit advies wordt op voorstel van den voorzitter aangenomen. Bij de rondvraag brengt de heer van Vollenhoven den toestand dei rivier de Eem ter sprake en deelt mede dat de rivier op vele plaatsen onbevaarbaar is. De vaargeul woidt door de boot open gehouden, doch bij uitwijken is er steeds gevaar er een schip aan den grond blijft zitten Deze zaak zal in een volgendo ver gadering behandeld worden. Hierna sluit de voorzitter de ver gadering. Op beleefd verzoek van den Kerkeraad der Ned. flerv. Gemeente worden de predikbeurten in de St Joriskerk niet door ons opgenomen. De overige piedikbeurten bij de kerk genootschappen zijn op Zondag 9 Mei geregeld als volgt: Evaug. Luth. Kerk. 'sAv. 7 uur, Ds. de Meijere. Gereform. kerk (Langegracht). Voorm. 40 uur, Ds. M. J. v. d. Hoogt van Ennelo-Veldwijk. 's Avonds 5'/i uur, Ds. M. J. v. d. Hoogt. Gereforin. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uur, Ds. Teerink. 's Av. 5'/i uur, Ds. Teerink. Vrije Gereforui. Gemeente. Voorm. 9'/* uur, lezen. 's Av. 5 uur. Lezen. Chr. Gereforin. Gemeente. Lokaal »de Zaaier". Voorm. 9'/i uur. Godsdienstoefening, 's Av. 5'/« uur, Godsdienstoefening. 300ste STA VI SI,OT KKki. Vierde klasse. Trekking van 5 en 6 Mei 1909. (600 loten). Ten kantore van den Collecteur A. C. R. O. Leihwf.bek te Amersfoort (Breedestraat 22) zijn aan de navol gende nummers te beurt gevallen Prijzen van f 65. 588 598 669 678 8602 10293 16227 16604 16610 17202 en 17235. Te zamen 11 prijzen. De vijfde klasse, welke trekt van 1719, 21, 2528 Mei, 14 en 711 dual 1909, bevat bebalve de premie van f 30.000 voor den laatst uitkomen den prijs f 1000 of hooger en de pre mie van f3000 voor het laatst uitge trokken lot, de navolgende prijzen: 1 van f ÏOO.OOO, 1 van f 50.000, 1 van f 25.000, 1 van f 15.000, 1 van f 10.000, 1 van f5000, 1 van f2000, 3 van f 1500, 55 van f1000, 65 van f400, 70 van f200, 170 van f100 en 3730 van f70. Loten zijn ten Kantore (Breedestraat 22) verkrijgbaar f3.50 per STOOM VA ARTBER1CHTEN. Opgave Agentschap Alex. Mackintosh Co. Koninkl. Hol 1. Lloyd. Het ss. Hollandia arriveerde te Rio de Janeito 3 Mei. Het s.s. Amstelland vertrok van Buenos Aires 29 April Het s.s. Maasland vertrok van Buenos Aires 29 April. Het s.s. Delfland vertrok van Santos 2 Mei. Stoomv. Mij. Nederland. Het s.s. Rembrandt vertrok van Colombo 1 Mei. Het s.s. Vondel arriveerde te Sout hampton 2 Mei. Het s.s. Koningin Wilhelmina arri veerde te Ger.ua 2 Mei. Het s.s. Rembrandt arriveerde te Sabang 4 Mei. Smakelijk of onsmakelijk voedsel. Het is niet alleen afhankelijk van het voedsel zelf, of dit door mensch of dier smakelijk wordt gevonden, en of het dus meer of minder gemakkelijk wordt verteerd. We weten het zelf: een onaangename stemming, waarin we tengevolge van opgedane ervaringen verkeeren, kan ons allen eetlust doen vergaan. Bij honden heeft men ook dienaan gaande meer bevestiging van het ver moeden gevonden. Wanneer twee honden gelijk gevoederd waren en de eene hond kon rustig zijn voedsel verteren, terwijl de andere werd ge sard, vond men steeds na zekeren tijd bij den laatste het voedsel veel minder verteerd dan bij den eerste. De land bouwer hebbe hieruit de conclusie te trekken, dat het in zijn eigen belang en voordeel is, zijn vee rustig te houden, ze niet te plagen ruw te behandelen, en geenszins ze te bevreesd te maken. Vooral bij paarden van edelras ziet men dikwijls bet verschijnsel optreden, dat de dieren slecht vreten. Deze dieren met hun hoog ontwikkeld zenuwstelsel krijgen bij minder goede behandeling spoedig last van slechte spijsverteering. De eigenaar, die hier mede wellicht niet bekend is, verbaast er zich dan over, hoe bij een volkomen goede gezondheid de dieren toch niet willen groeien. Bij een betere behan deling zou hij spoedig een heele verandering zien optreden. Hoewel bij het rundvee de verschijn selen niet zoo sterk spreken, is toch vooral bij melkkoeien wel degelijk de invloed van het meer of minder goed verteren van het voedsel te bespeuren in de grootere of geringere afscheiding van melk, 't zij de oorzaak dan moet worden gezocht in ruwe behaudeliDg 't zij in de mindere smakelijkheid van het voedsel zelf. In de eerste plaats moet een zekere hoeveelheid suiker in het voedsel aan wezig zijn, om op een voor 't vee aangenamen smaak aanspraak te kun nen maken. Vandaar dat wortel gewassen, die over 't geheel rijk aan suiker zijn, met zooveel graagte worden gegeten; boven korensoorten worden gekozen door rund en paard. Hiermede wordt niet altijd voldoende rekening gehouden. De verbouw van knol en wortelgewassen, vooral van mangels en roode wortelen, verdient in 't be lang van verhoogd productievermogen van 't vee alle aanbeveling. Ook een mengsel van zemelen, en melasse (een afvalproduct van de suikerfabrieken), waarvan in plaats van zetmeel veel suiker aanwezig is, heeft bij verschil lende de proefnemingen beter voldaan dan haver, hoewel de voedingswaarde en ook de voedingskosten niet hooger waren. Voor jonge paarden blijft om andere redenen haver steeds aan te bevelen. De oorzaak van de betere resultaten is best te begrijpen. De grootere smakelijkheden van het voedsel prik kelt de secretorische maag en darm- zeDUwen in hoogere mate en 't gevolg is grootere afscheiding van spijsver teringssappen, bijgevolg betere ver tering van 't voedsel. Dit enkele voorbeeld zij voldoende. Aan den practischen landbouwer verder zelf de beoordeeling, hoe hij voor smakelijk voedsel zorgt en hoe hij bij zijn dieren het smakelijk gebruiken van 't voedsel bevordert. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. Van 30 April tot 6 Mei 1909. Geboren: Mientje d. van Geurt Pieper en Engeltje van den Broek. Grietje Everarda Adriana, d. van Gerard Laseur en Grieije Everarda Adnana de Regt. Arie Cornelia, z. van Ryk de Guojjer en Aimeije Ceelen. Petronella Johanna, d. van Mariinus Woerdman en Everaida Maria Brouwer. Maartje, d. vanPieter Knap en Maria de Roo. Catharina, d. van Hendrik Priem en Catrina Meijer. Hendrik, z. van Philippus van Dijk en Jannetje Pampus. Hendrikus Gerardus, z. van Hendrikus Lambertus van Esveld en Francina Catharina van der Veer. Antonius, z. van Gerrit van der Heijden en Rengertje Adelaar. Everardus Augu3iinus, z. van Johannes Henricus Poort en Aaltje van Ommen. Wilhelmus Jacobus, z. van Jordanus van Beek en Rijkje Kaas. Gerrit, z. van Hendrik Koenen en Gerritje Barten. Reinira, d. van Peter Frans Nieuwboer en Jannetje van Dijkhuizen. Hendrik Gysbertus Anthonius, z. van Rik van Beek en Maartje Lansaat. Een buiten huwelijk geboren kind van het mannelijk geslacht. Ondertrouwd: Daniel van Aurich en Johanna Petronella van Doremalen. Simon Dijkers en Gerarda Meijer. Johannes Nicolaas Linken en Johanna Cornelia Bettonville. Anthonius Sarus Cornelia Marianus de Raad en Christina Maria Maters. Jacobus Jagtenberg en Grietje Riesman. Aalbert de Neeling en Aly'da Johanna Louisa van Apeldoorn. Getrouwd: Antonie van de Burgt en Wilhelmina de Kruyf. Willem Botten- burg en Elisabeth van den Berg. Rijmert Rijnders en Catrina Clasina Rosier. Overleden: Jannetje Hendriksen, 50 j-, echtg. van Hermanus Lammers. Catharina Maria van Leuveren, 11 d. Johanna Margaretha van Kalleveen, 7 m. Gerard Luigjes, 24 j-, echtg. van Gerarda Elisabeth van Naarden. Cornolis van Veen. 74 j., echtg. van Willempje van Es. Antonius Josephus Everardus van den Heuvel, 73 j., wed. van Geertje Korver. Adrianus van den Veenbrink 4 m. Alijda de Ruiter, 81 j., wed. Gerardus van de Zalm. Leusden. van 23 April tot 7 Mei. Geboren: Evertje, d. van Hendrik de Neeling en Hendrikje van de klok. Johannes Antonius, z. van Johannes Tijmensen en Geertruida Smit. Alida Johanna, d. van Berend Pol en Berendina Maria Krielen. Hermanus Leendert, z. van Johannes Rekers en Gerritje Heere. OndertrouwdGijsbert Schreuder en Aljjda van de Berkt. Helmert van Reenen en Annigje de Ridder. Overleden: Geertrui van Eden 87 j., wed. van Hendrik Willem Bulten. Stoutenburg. van 23 April tot 7 Mei. Overleden: Arie Boerssen, 70 j. ongeh. Woudenberg. GeborenAlbort, z. van Gerrit Donselaar en Hermijntje Wanner. Wouter Wil lem, z. van Willem Dolron en Wouderina van der Linden. Overleden: Willem Hinnekamp, 50 j., gehuwd met Jannetje Verweij. MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 7 Mei 1909 Tarwe f 0;Rogge f 0.Boekweit f 0. Appelen f af Peren f0.—a (0Klei- tardapp. f (J af 0.Z-iniiaardapp. f 2.3 f 2 40 floendereieren f3 50 a 3 80 per 100 st. Eenden fü.a f 0.Boter 1.15 a f 4.25 per kilo. Mir- zarine f0a f0.Zoetem. kaas f0 AfO. Kippen f 0.90 a f 1 50 Kuikens f 1.30 a f 1 GO Piep kuikens f 0 00 a f 0.00. Ganzen f 0.f 0.Eenden f0 90 a f 1.20 p. st. Jonge fO.OO a f0.00. Hazen f 0a f 0.Wilde koi ijnen f 0 00 a f 0.00. Tamme 0.80 a f 1.20. Duiten f 0.50 a f 0.70 psar. Magere varkens f 15. a f 20 Varkens export f 0.a f Zeugen f 40.k f GO.Biggen i 8.a f 43 Schrammen f a f—Vette koeien f 000.a I 000.Guste koeien f 000. a f üOO.Kalfkoeien f 000.a f 000.Kalf- vaarzen f 00.a f 00.—Os f 000.a f 000 Pinkstieren f üOO.k f 000. Aangeroerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Rogge. heet. Boekweit. hact. Appelen. heet. Peren. heet. Kleiaardappe- len 80 heet. Zandaardapuelen, 140000 stuks Hoen dereieren. stuks Eendeneieren, 1100 kilo Hooi- boter, kilo Marg^ine, Kilo ka-s. stuks Vee. 10 magere varkens. Varkens voor exportslageryen .150 biggen en 8 zeugen. RECLAME. HET GROOTSTE GEVAAR VOOR VROUWEN. Iemand uit Vecnendaal vertelt het verhaal van haar ziekte en genezing. Mejuffrouw "W. Wesselo, Achterkerk 427 te Veenendaalj meldt ons: Volgaarne deelt ondergeteekende mede, dat zij gedurende drie maanden leed aan een hevige pijn in de lendenen en rug; haar voeten waren s avonds opgezwollen. Op aanraden van een kennis gebruikte zij twee doosies Foster's Rug pijn Nieren Pillen en ondanks haar vijf eu vijftigjarigen leeftijd werd zij door het gebruik hiervan volkomen genezen. Brengt dit bericht gerust onder de aandacht van het publiek, want ik ben er van overtuigd, dat veel menschen hier voordeel van kunnen hebben. Ik, ondergeteekende, verklaar, dat het boven staande waar is cn machtig het publiek te maken op elke wijze, die U goeddunkt, (w. g.) W. Wesselo Het waren de. échte Foster's Rug pijn Nieren Pillen, die Mejuffrouw Wesselo ge nezen hebben. Verzekert U, dat gij het échte geneesmiddel krijgt, de handtcekening van James Foster staat op elke doos. Zij zijn te Amersfoort verkrijgbaar bij den Heer A. van de Weg. Toe zending geschiedt franco na ontvangst van post wissel a F. 1.75 voor één- of F. 10.voor zes doozen.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1909 | | pagina 2