DE HEELE WERELD SPREEKT ER VAN VOOR ZEVENTIEN CENTEN zoo SCH AN&euïk GOEDKOOP T DER DJEHE.N DE LANDBOUWBANK TE UTRECHT Va.n Hiji's Fijne Tafeilosterd Eenfnai de Heer H. E VAN SWEDEN, Spui, aldaar de Heer A. POTHOVEN, aldaar van prima jU iliteit, is altijd bruikbaar en geeft geen norsboel. daar het gruis in het cuivre poli :oosje wordt opgevangen en ge makkelijk vewijdcrd kan worden. dat zulke boeken voor zoo'n prijsje verkocht worden, alsof ze geene waarde meer hebben. Maar we willen opruimen, we willen ze verkoopen, al is het ook tegen deze onmogelijke prijzen. Dus haast U en proliteert er van. Boeken die 5, 6, 7 en 8 gulden gekost hebben, koopt men bij vijf nummers 20 cent per nummer; dus te zamen voor ƒ1.10 nummers te zamen voor ƒ1.80, 20 nummers voor 3.50 en dan BOVENDIEN CADEAU eene kostbare premieplnat, een sieraad voor elk vertrek, n.l. WINTERGEZICIIT, naar Ph. ZILCKEN. Koopt men 40 nummers voor ƒ6 75, dan ontvangt men 2 dezer prachtplaten (pendanten) cadeau, n.l. I10LLANDSCHE JIOLENS, eveneens naar Ph. ZILCKEN. Minder dan 5 nummers worden niet geleverd. 1, 2, 3. Leo Tolstoi's beroemde roman Opstanding, geïll.; vroe ger kostte deze roman f 4.90. 4. n. M. J. Wattel. Onze Grondw et, duidelijk uiteengezet; een flink, onmisbaar boek voor iederen staatsburger. 5, 6. II. B. Kennedy v. Dam. Avondrood en Ochtendscheme ring. beroemde, mistieke roman, eigenlijke prijs fl.90. 7. Vosmeer de Spie. Veertig Zwervers, een der beste boeken van den beroemden auteur, eigen lijke prijs fl.90. 8, 9. Dr Arntzenius. De Biecht van een Geneesheer, naar het Russisch, interessante bijzonder heden, eigenlijke prijs fl.50. 16. Robert Byr. Edwisen, be roemde roman, 304 pag., pr. f2.75. 17. II. M. J. Wattel. De her ziene Drankwet, nieuwe, thans ge'dende uitgave. 20. liet groote Goochelboek, de nieuwste ber. tooverkunst, een verrassend boek. 21, 22. Alfred Dreyfus. Vijf jaar uit mijn leven, van! den grooten martelaar, geïll., eigen lijke prijs fl.80. 23. liet Gezelschapsspelen- boek, onmisbaar in elk gezin. 24. Dr. Koekoek, liet llaar, een boek voor allen die hun baar dos niet willen verliezen, naar Dr. Cleven. 25. 26, 27, 28, 29. Walter Be- sant. De Ivoren Poort, 2 dln., schitterende roman van den ge liefden schrijver, bijna 600 pag. 31. Mat. v. Êdijck. Brieven van eenen vriend der natuur, een prachtboek voor alle natuur vrienden. Prijs f2.50. 32. Dr. Koekoek. Een boek voor suikerzieken, eene voll. bandl. boe men bij deze ziekte leven moet, naar Dr. Gbaff. 33. Ida lleijermans. Kinde ren, Scholen, Wetten, een prach tig boek over opvoedkunde. 34. 35. Edw. Carpenter. De beschaving. Een standaardwerk van den grooten wijsgeer. 36. II. Ilcndi-ix. Een week in de kolonie te Blaricum. Het kolonieleven aan bet publick medegedeeld. 37. J. A. Bakker. Handl. om de graden van bloedverwantschap te berekenen. Hoogst practisch. 38. Joh. II. Been. Zeemans- rijmen. Eene gezellige geïll. bun del, bekende prachtige gedichten. 39. Pério. Staatspensioen. Op bet oogenblik een quaestie voor ieder van belang. 40. II. Senden. De Danseres moderne geïll. zedenroman. 41. H. Schobert. Bijna be zweken, beroemde roman, 158 p. 42. Old Sleuth. Een Amor, detect, te Parijs, beroemdste, prachtigste detect, roman, 158 p. 43. Old Sleuth. De detective van New-Vork. Amerika's be roemdste detect, roman, 162 pag. 44. A. Reijding. De doofpot. Voll. uitgave van tekst en cou pletten, in geïll. omslag. 45. 46, 47, 48, 49. Walter Be- sant. Kapitein Jack, 2 deelen, en beste werken der wereld. Pr. f5.75. 50, 51, 52, 53, 54. Walter Be- sant. Voor Geloof en Vrijheid, 2 dln., ong. 550 pag., een boek dat boeit van begin tot einde. Prijs f5.60. 55. A. Reijding. Een dolle boel, de vroolijkbeid ten top, voll. tekst met coupl. in geïll. omslag. 56. liet schoone Insulinde. Pracktalbum van Soerabaja en omstreken. 57. Een verz. hoogst komi sche voordrachten, o. a. De cand. van den gemeenteraad. 58. M. v. Iteichcnbarh. Josefa, groote geïll. ber. roman. 59. Ed. Itöpcke. Een Leute. Oorspr. mod. rom. Prijs fl.50. 60. Boothby. De betoovering des Konings, Grillige phantas- tiscbe roman. 61. 62. Ed. Rüpckc. Ongeluks- kiudereii, Een boek vol tragiek, prachtig uitgegeven. Prijs fl.90. 63. J. Paulsen. Blanca Eilerts, Beroemde Noorsche romau geïll. 160 compr. pag. 64. D. Reesen. Roman Iwauo- witsch. Groote Russische roman. 65. G. D. en J. Minnaert. Boeddha or Siddharta, of de ster van Indië, de gescb. van Boeddha en het Boeddhisme. 66. J. L. Keetelaar Jzn. De Fam. Vergeer. Omvangrijke, oor spr. roman. 67. A. Reyding. De operette- koningin. Alle duetten, chanson- netten, voll. tekst en compl. in geïll. omslag. 68. 69, 70, 71, 72. Walter Bcsant. De weerspannige Ko ningin. Het meesterwerk van Engeland's ber. auteur, pl.m. 600 pag. Prijs f5.40. 73. Moerman. Hoofden van scholen voor de klasse, de brandende onderwijsquaestie, met een voorwoord van Th. M. Kete laar, lid der Tweede Kamer. 74. De Fremcry. Het goed recht van het spiritisme. 75. Een boek vol leuke humo ristische voordrachten, o. a. de ber. «de Zakkenroller". 76. Een boek met uitvindin gen. rijk geïll., o.a. radium, een automobieltrein, de slaapziekte, enz. enz. enz. 77. Een boek met uitvindin gen, rijk geïll., o.a. afstandsfoto- graphie, Röntgenstralen enz. 78. Een boek met uitvindin gen, rijk geïll. o.a. een Atlas der maan, bet onttinnen van blik, enz. enz. 79. Een hoek met uitvindin gen, rijk geïll. o.a. draadlooze telegr., opvouwbare rijwielen enz. 80. Een boek met uitvindin- gen, rijk geïll., o.a. onderzee booten, Pinsen-metbode, enz. enz. SI. Een hoek niet uitvindin gen. rijk geïll., o.a. eeDe nieuwe reddingsboot, het gebr. van ge perste lucht, enz. enz. 82. Een boek met uitvindin gen. rijk geïll., o.a. Inenten van den grond. Een nieuwe melk machine, enz. enz. 83. Een boek met uitvindin- ruim 600 blz. Een der geestigste gen, rijk geïll., o.a.: De sterkste locomotief der wereld, Rookvrije verbranding, enz. enz. 84. Een hoek met uitvindin gen, rijk geïll. o.a.: Een nieuw reddingstoestel. Het ontstaan v. diamanten, enz. enz. 85. Een hoek met uitvindin gen,, rijk geïll.: o.a.: liet Probleem van het vrije vliegen en De zin tuigen der planten, enz. enz. 86. Een boek met uitvindin gen, rijk geïll. o.a. Nieuws vau Marconi, Reformappels, enz. enz. N.B. Elk der nummers, van 76 tot 86, bevatten behalve de genoemde een groot aantal hoogst belangrijke, rijk geïll. art. over uitvindingen' die wij om de plaats ruimte niet alle kunnen opnoe men. Elk boek met uitvindingen is een rijke schat van practische kennis. 88. Joh. Emmer. De Heks van Pera, prachtige roman, wereld beroemd. 89. Oppciihcim. Een ruwe Diamant, groote, boeiende rom. uit bet avonturiersleven. 90. A. van Baatte. Louis Bouwmeester, onze grootste Nederl. tooneelspeler, op bet tooneel en in het dagelijkseke leven, prachtuitgave met 30 ill. 91. Ilou op, of ik lach me dood, bet gr. vermakelijke anec- dotenboek, met een reuzengetal moppen en grappige verbalen. 92. Tooverkunsten met de Kaart. Met dit boek houdt ge uw familie en kennissen den ge- heelen winter bezig. 93. Het leuke satyrieke pren tenboek voor groote meiischeii Pillen voor Joe, 30 gr. gekl. platen met bijschrijften. 94. Kreenen ii v. ii. Kloes Griekseh leesboek, gemakke lijkste en eenvoudigste methode. Prijs f2. 95. De Vogué. Maxim Gorki. Het leven van Tolsteï'sberoemden vriend, den gr. Schrijver en Re volutionair, boeiend en interes sant. 96. Culterater. Van jong le ven. Prachtige novellen vaneen der grootste talenten van onzen tijd. 97. Willebrands. De Parvenu en andere allergeestigste leuke voordrachten. 98. Jean Uamcau. Het geheim van den waterval, spannende roman uit het volksleven. 99. Kroiiiiigs-iriyllen. Nog een dolvermakelijk prentenboek voor groote menscheD, 30 allerleukste tijpische platen met bijschrift. 100. Een doos vlammetjes. Een vroolijk boek in hoogst eigenaardigen vormeenekoddige verrassing. 101. Hare Majesteit de Konin gin. Van de vroegste jeugd tot heden; eeD fraai artistiek album met 32 kunstportretten. 102. 103. Franseh Netscher. Uit mijn sportportefeuille Geïll. Alle sportliefhebbers zullen het op prijs stellen, voor zalk een koopje bet sportboek van den oud-Hoofdredacteur van den Kam pioen te kunnen bekomen. 104. Max Lay. Professors- Geïllustreerd tijdschrift voor jongens en meisjes van 11 a 12 tot 15 a IC jaar. In den 37sten jaargang, loopend van Oct. 1910 tot Sept. 1911, zullen weder voorkomen grootere en kleinere verhalen en gedichten, plaats- en levensbeschrijvingen, mededeelin- gen op het gebied v;.n land- en volkenkunde, uitstapjes in het rijk der natuur, enz. enz. een en ander keurig ge- illustroerd. Deze jaargang begint met een boeiend, oorspronkelijk verhaal, getiteld: f liefde, Beroemde Geïll. roman uit het Professorenleven. 105. 106. M. de Vries. \'»p ,Yprb^' 's.,e. Werkman tot Millio.iairj Jul' Vat' boeiendste roman die bes! maand sche.dt dus deze de verborgenheden van Avd dam onthullend, 300 pa erken wlJ op dat, terwijl 107, 108. Ernst Hackel.la? °P 22 Dec- <.van 1 de afstamming van den nu3 jaar) va'1; de gemiddeld Darwin en wat na hem zooals gezien 15 Januari den is. hen ligt dus een kleine 109. J. L. Ketelaar J Huisjesmelker, dolvermqten opzichte der jaarge- boek. is eveneens (onpasselijk 110. Het groote Raadse De gemiddelde dagtem- Uitgebreide verzameling nbet langst, wanneer in raadsels met de antwoik de! ochtend de zon reeds 111. 112. Prof. Charcf (|en horizon is en die geloof dat geneest. De w(v,ot honest is om 2 uur geschreven door D^J. STE'JNENEERG, wiens vroeger ver schenen boeken y -aarbrrg strekken, dat een zeer boeiend n? voor jongens en meisjes beiden. wu lke moundelijksche aflevering een ge- berichl van een rijk geïllustreerde uitgaaf van an A. E. Blehm door G. J. MEINEN baarlijke genezingen van hen, die gelooven, verklaard. Door de lezing van dit boek worden tal van mysteriën opgelost. 113. Evangelie-Liederen van Ira Saenkey. e.a. nagezongen door M.s. Bromet, met muziek, o.a. "Eere zij aan Jezus» en «Reinig mij", gecartonneerd. 114. 115. Ribot. Zich zelf te zijn. Voor wankelmoedigen, of hen die wankelmoedigen in hunne omgeving hebben, is dit boek, dat sterk en energiek maakt, eene onbetaalbare schat. Die bet doorwerkt, bezit zelfvertrouwen. 116, 117, 118, 119, Chart, Niese, Licht en Schaduw. Praeht zw. roman uit den choleratijd, in 2 dln.. ruim 500 pag., een roman van zelfopofferende liefde, vroeger f 4.80. 120, 121, 122. II. M. J. Wat tel. Het Burg. Recht voor Ieder een. 2e druk, pl.m. 300 pag., een duidelijk, voll. wetboek voor bet Ned. volk. 123, 124. Dr. Moulin. Magne tisme en Somnambulisme. De geheimen van bet bypnotiseeren, de helderziendheid, enz. duidelijk uiteengezet. Hoe wordt men een goed hypnotiseur? 125, 126. Wattel. Wetboeken van Koophandel en Burger lijke Rechtsvordering, vroeger f5.10. 127, 128, 129. Het Reuzen- receptenboek voor Werkplaats en gezin, een zeer uitgebreide verzameling voorschriften om allerlei artikelen zelf te kunnen maken, 368 pag. groot formaat. 130. Tuinder. Voor de leer plichtcommissie, leuke, amu sante verhalen, om te schudden van het laken. 131, 132. A. Claveriiig-Guii- ter. De Dividendeiijiiirrouw. Prachtige, boeiende, aangrijpende roman uit het Mormonenlevec, vol gloed en vuur. 143, 134. Emerson. Laatste essays. De laatste gedachten van dezen grooten wijsgeer. Een Schat van prachtige overdenkin- ergn 135, 136,137. Klinkcrt. Maleisch Conversatieboek. Een voll. bandl om- door zelfonderr. de Maleiscbe taal grondig te leeren kennen sterk gebonden. 138. Tromp, De Hut op den Arcndsbcrg, boeiend verhaal van het boerenleven in Zuid-Afrika, zeer interessant. in land) geld a"iaren °P ..Voor 'tJoEge Volkje", die verschzullen ontvangen 1 gedurende de ver- raaf niet anders te bekomen zijn dan aeraeibr -t Jonge volkje". komer jaargang, bestaande uit 12 maandelijk- één ga prijs slechts f4.40. den, or geen boekhandel is gevestigd, of waar kooi t"en> de toezending niet geregeld plaats intere: JOEge Volkje" (met verhooging van prto) franco geleverd door den uitgever Dan d. te ZUTPHEN. doen n S 9 Wacht nu niet, werkelijk, zulke boeken, tegeu zulke prijzen, met zulke prachtige platen cadeau komt niet meer voor. Profiteert nu van deze inderdaad buitengewone gelegenheid. Dus goed begrepen: 5 nummers voor ƒ1.10 nummers voor ƒ1.80, 20 nummers voor ƒ3.50 met prachtige plaat cadeau, 40 Dummers voor 0.75 met 2 bij elkaar hoorende prachtplaten cadeau. Alles franco na ontvangst van postwissel, waarop staat: "Onbegrijpelijk aanbod», met de verlangde nummers, bij COHEN ZONEN, 159 O. Z. Voorburgwal, Amsterdam. Verleent credieten onder borgstelling enz. Verschaft kapitalen onder le. hyp. verband. Neemt gelden in depöt. Opent rekening courant inct rentevergoeding. Agenten voor Amersfoort en Omstreken Voor Lensden en Omstreken DE DIRECTIE. lJtF8cht8ehe Stioiumosterdfabriok; Van Rijn Co. Nieuwt Kade 12 en 13 Utrecht. Hon»ste ondersr-heeingeii gedurende de laatste jaren: Eere-Diploma GOUDEN MEDAILLEPAKIJS 1906. Eere-KrnisGOUDEN MEDAILLE LONDEN 1906. Eere-D. lorna GOUDEN MEDAILLE, ANTWERPEN 1907 Buiten Mededinging (.id der jury) -ROTTERDAM 1907. J&SNL-W Efipfi n, dikke die aium dSb?1 kousen en stevige geen vocht doorlaten. enwoordig ben ik altijd met dof. Samarodof is het, die u brieven schrijft. Hij schrijft g. Eu als ik u vertelde, moeder,» de Anissiem vroolijk zich tot a wendend, »wat voor een man marodof is, dan zoudt ge mij èlooven. We noemen hem allen 'ar, want bij is zoo iets van een iier, beelemaal zwart. Ik ken loor en door; ik ben volkomen hoogte van zijne zaken, moeder t weet bij ook; hij volgt me ok altijd, hij laat me geen stap en bet water zou ons zelfs niet scheiden*), ofschoon bij bang (Statuten goedgekeurd bij Kon. Besluit van 9 April '08 No. 34) SPUISTRAAT 224 AMSTERDAM. belast zich op zéér billijke voorwaarden: met de behandeling van alle zaken op handels- en civiel-rechtelijk gebied; met de vertegenwoordiging van crediteuren in faillissementen; met het aanbieden van onderhandsche en gerechtelijke accoorden met bet incasseeren van dubieuse vorderingen met het vormen van maatschappijen, alle formaliteiten inbegrepen met bet ontwerpen van notarieele en onderhandsche akten; enz. enz. Leden der Maatschappij genieten reductie van tarief. De Heer V. FABER, assuradeur Soesterweg 14, heeft zich bereid verklaart inlichtingen omtrent Rechtszekerheid te geven. 4V^: t!ï 'y, B rvi /il/nl Streetnaal vet' maand, telkens in vle pag". rijk geïllustreerd, waaraan toegevoegd eeD 'I itelblad dikwijls in kleurendruk een knippatronenblad. Prijs 55 ClltS per 3 maanden, franco per post 65 ets. JÏêönderpeihende ver/anpt gerepelde^ toezending voilet Xictiw" Modeblad tegen 55 Cen per 3 maanden. franco per pi 65 Cts. naam. woonplaats: Verkrijgbaar bij den Uitgever van dit blad Men rulle Devenstaand in- teekenbiljot ten spoedigste in.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1911 | | pagina 4