Boaz-Spaarbank A. Benning's Verkoophuis j Dames- en Heerenkleermakerij Maatzaak Boterinrichting „Patria" Roomboter (onder Rijkscontr.) f 1.40 p. p. Rentevergoeding pCt D. F. VOIGT G. J. SMIT - (ONS BOEKENHUIS) D. HAGENAAR - Gepl. Coupeur. Wielrijders licht op! Stilte. Absolute Geheimhouding. 2e Jaargang No. 7. Gecontroleerde oplage 2300 exemplaren. Verzending per post. Zaterdag 17 Februari 1923 Gratis Christelijk Weekblad voor Soestdijk, Soest, Soesterberg en omgeving. Redactie-AdresC. F. W. RIETVELD - Talmalaan 28 Ingezonden stukken en Vragen voor diverse rubrieken tot Woensdagavond 6 uur. Uitgave en druk: Van Weedestraat 15 - Soestdijk Advertentiën van 1-5 regels f0.75. ledereregel meer f0.15. Bij contract groote korting. Advertenties tot Vrijdagmorgen bij den Uitgever. Telefoon 56 - Opgericht 1882 - F. C. Kuijperstr. 4 Alleen heden en volgende week Prima giftvrije Emailie Pannen, 28 en 30 cM. middellijn f 2.25, f 2.75. Prachtige wit Emailie Emmers, extra zwaar, f 1.15. Prima Toiletzeep, groote stukken, 12 stukken f 1.10 I Japan- en China-Matten tegen verlaagde prijs. 'j Vanuit Amsterdam gevestigd Elegante Coupe - Prima Stof en afwerking - Billijke prijzen. Beleefd aanbevelend, Braamweg 6 - Soest. Zaterdag 5.43n.m. tot 6.43 uurv.m. Zondag 5.45 6.41 Maandag 5.47 6.39 Dinsdag 5.49 6.37 Woensdag 5.51 6.35 Donderdag 5.53 6.32 Vrijdag 5.54 6.30 Na de verkiezingen voor de Twee de Kamer ten vorige jare, wachten ons nu die voor de Provinciale Sta ten en den Gemeenteraad. Tot heden bleef het stil in de gelederen der verschillende partijen. Een stilte, die zooals gewoonlijk ook hier, den storm zal voorafgaan. Niet iedereen kan daartegen, stilte maakt sommige menschen benauwt, sommigen worden er zenuwachtig Bij de behandeling der gemeente- begrooting was blijkbaar verwacht dat van onze zijde een politieke wa penschouw zou zijn gehouden, als bijv. de spreker van de S, D. A. P, deed. die vooral bij de A. R. en R. C. constateerde dat de boel kraakte en weinig goeds voorspelde. Door beide partijen en eigenlijk ook door de anderen werd over de politieke verwachtingen, met name die van de a.s. gemeenteraads ver kiezingen het stilzwijgen bewaard. Het zwaartepunt werd in deze cretieke tijden, ook in de begrootings- debatten. niet gevonden in bespiege lingen, die nooit met volkomen ze kerheid den toestand kunnen bena deren, maar veeleer en vanzelf be perkt tot de belangrijke vragen van economische herstel. Het schijnt echter dat aan zekere zijde dit stilzwijgen wat teleurstel ling heeft bereid. Althans het wordt toegeschreven eenerzijds aan vrees om met den arbeid der verloopen jaren voor de rechtbank der publieke opinie te kp- men en nu voor kort aan een zekere zelfoverschatting, aan bewustheid van eigen kracht. Blijkbaar is men zelf wat zenuw achtig geworden, want zonder eenige aanleiding wordt dan gezegd dat andere partijen wel toonen zullen dat zij er zijn. Wij denken niet dat iemand, nog allerminst, zulks in twij fel zal trekken. Daarop rekenen wij wel degelijk, wat ons echter niet zal verhinderen rustig ons eigen weg te gaan. Dat echter het stilzwijgen der rechtsche groepen zou zijn toe te schrijven aan de bewustheid van ei gen kracht is vooral voor de gemeen- teraads-verkiezingen niet wel aan te nemen. Als zij geen andere kracht kenden, dan eigen kracht, dan was er iader- daad weinig voor hen te wachten. Niets toch is een wankeler steunsel. dan zelfoverschatting of verwachting van menschen. Ook bij de verkiezing voor Staten en Raad zal het allereerst gaan om de beginselen der Christelijke levens beschouwing. Door de vlugge opeenvolging van beide verkiezingen, die voor de Pror. Staten en die voor den gemeenteraad, komt de eerste wat op den achter grond te staan. Maar juist is deze verkiezing, meer nog dan bij vorige gelegenheden van het allergrootste belang. Als bekend, worden door de Prov. Staten, de Eerste Kamerleden geko zen en zal deze verkiezing dit jaar waarschijnlijk geschieden naar Even redig Stelsel. Zoo goed als bij de verkiezing voor de leden der Tweede Kamer komt het op de laatste stem aan. Zal de tegenwoordige regeering in de komende Eerste Kamer vol doenden steun vinden voor haar belangrijke taak, ons land met Gods hulp veilig door de branding der wereld crisis te brengen, dan zal de volle aandacht aan deze eerste ver kiezing moeten gegeven. De gemeenteraad komt eerst daarna en. wij schromen den strijd niet. maar laten ons niet verlokken, nu reeds den strijd der beginselen te vertroe belen, door allerlei belangen kwesties die zoo gaarne bij plaatselijke ver kiezingen voor den dag worden gehaald en dan zeker hun invloed niet missen. Daarover bewaren wij dus nog even het stilzwijgen. VAN OVER DE ENG. wijze zijn profijt. We spreken alleen uit dat men kroonenten niet vroeg de hoop uit dat 't Fransche volk in het vooijaar kan verrichten maar allengs de oogen mogen opengaan.men moet wachten tot de hoornen Dat de vereering voor Poincaré af- .in groei geraken, wat meestal begin neemt, blijkt mede uit de neteligeMei wordt. Men dient het daarvoor vragen, die hem verleden week in $te gebruiken enthout te snijden wan de Kamer werden gesteld, en die hij rneer het nog in volkomen ruststand slechts ten deele beantwoordde, Niet '!s, en het koel te bewaren, opdat beantwoord, dus niet geweest 1 %et nog in die ruststand verkeert Reikhalzend ziet de wereld uit naar Amerikaansche interventie. Maar geen enkele Zuster Anna ziet nog iets ko men. Of zou er achter de schermen worden gewerkt? Doorloopend kan men schrijven, dat de toestand in de nieuw bezette gebieden van Duitschland zich ver scherpt, 't aantal arrestaties van hoogere en lagere amtenaren is niet meer bij te houden; 't verschijnen van vele bladen is verbodenprotest stakingen zijn aan de orde van de dag 100,000 Fransche soldaten en 10.000 dito spoorwegmannen zijn tot op heden niet in staat 't verkeer voldoende te regelen en menige trein met kolen en cokes slaat 't spoor naar Frankrijk in en komt toch zon der gelost te zijn. bij 't uitgangspunt terug. Als in den oorlog, en nu met meer kans van slagen, is thans „durch- halten" het parool in Duitschland vooral wordt de wil tot volhouden gesterkt, nu de Duitschers zien, dat die wil in Frankrijk, althans onder de groote menigte, afneemt en de meeningen daar zeer uiteen beginnen te loopen. ZUIVEL. De opening van het En- gelsche Parlement. Het oordeel over den toe stand in 't Oosten en over 't fran&uiiN avon tuur. De toestand in 't bezette gebied. Woensdag 14 Februari. Met belangstelling is uitgezien naar de opening van 't Engelsche parle ment op Dinsdag 13 Febr. j.1. of liever naar de debatten, die op de troonrede zouden volgen. Met be langstelling, niet alleen door de En gelsche kiezers, maar ook door 't publiek in 'I buitenland. Als vanzelf sprekend moest de buitenlandsche politiek de hoofdschotel der discus sies vormen en deze schotel had nogal iets te drage®. Èn de kwestie 't Oosten èn Engelands houding inzake het Fransche avontuur in Duitschland werden in de debatten uitvroerig besproken. Omtrent de Oostersche kwestie was Lord Curzon tamelijk optimist.Hij geloofde niet aan een oorlog met Turkije, mits Engeland op zijn qui vive was en paraat bleef. En dat ondanks de ul timatums uit Angora Met begrijpelijke nieuwsgierigheid en interesse werden de debatten omtrent de Duitsche kwestie gevolgd. Vooral de rede van den premier, Bonar Law, werd met ongeduld tegemoet gezien. Ip den aanvang van zijn betoog, dat Frankrijks optreden aan den Rijn beoordeelde, betuigde Law. nog steeds een warm vriend van Frankrijk te zijn. Een veeg teeken voor wat zou volgen, anders immers was een der gelijke verklaring overbodig. Ver guldsel voor toe te dienen pil dus! In duidelijke woorden verklaarde Bonar Law, dat hij nog niet zag, hoe de Fransche vriend, op den tot nu toe gevolgden weg, zou krijgen, wat hij verlangde. Met andere woor den dus: 't avontuur in Duitschland wordt een mislukking. De premipr wees er voorts op. dat de eensge zindheid in Duitschland door de Fran sche actie werd versterkt. Hij sprak vervolgens de vrees uit, dat t Rijn land in de toekomst, als weleer de Elzas, een struikelblok zou worden voor een duurzame vrede. Ligt daarjn de vrees ook niet opgesloten, dat Frankrijk niet van plan is, wanneer 't succes heeft, ooit weer 't bezette gebied te ontruimen? Het voorstel, de kwestie der Duitsche schadever goedingen voor den Volkenbond te brengen, noemde de Premier ijdel, omdat Frankrijk, althans voorloopig, zulks toch niet zou willen. Voor wien is hier het oordeel scherper, voor de Volkenbond of voor Frankrijk? Een en ander doet zien, dat on danks de warme vriendschap van Bonar Law voor Marianne, Frank rijk het met zoo'n critiek voorloopig wel doen kan. We zwijgen maar van 't oordeel van Asquit. Macdonald en Curzon, die zich ook geen enthousi aste aanhangers der Fransche politiek getoonden. Mogen de Franschen er hun voordeel mee doen. We zeggen niet: Poincaré. Die zoekt op andere Melkprijzen. In een vorig stukje over boven vermeld onderwerp hebben we toege zegd om de voordeeligste wijze van melkdistributie voor consument en producent eens meer van nader te be zien. We noemden daarbij ook nog de verwerking tot zuivelproducten en dit zijn we verplicht er bij te noemen, omdat het hiermede in nauw verband staat. In het algemeen mag wei aange nomen worden, dat van levensmidde len, voor zoover het een handelsartikel betreft, in den tegel de prijs vaststel ling ontstaat door het te constateeren fijt van: Vraag en Aanbod. Door hoeveel te meer handen de te koop aangeboden waren gaan, des te groo- ter kans is er dat de prijzen daar door verhoogd zullen worden. Nu ligt het voor de hand, dat de weg van producent tot consument zoo kort mogelijk moet zijn. dus ook de levering van melk zooveel mogelijk rechtstreeks aan de consument dient te geschieden. Komt de handel met tusschen personen ook nog daarbij dan moeten zij er ook van profitee- ren. Maar de vraag kan gesteld wor den Is de tusschenhandel onmisbaar Zelf zegt ze natuurlijk van niet, maar de practijk wijst wel eens uit, dat de handel van twee kanten plukt. (Wij betwisten niet iemands strijd om zijn bestaan.) De handel op zichzelf is een on misbaar element in onze maatschap pij, maar het gaat vaak zoo, dat zij te hooge winsten ontvangt van een anders moeizame arbeid. Dit is een doorn in het oog van producent en consument. Het ideaal van producent rechtstreeks naar consument lijkt zoo mooi maar is in de practijk moeilijk uitvoorbaar. De dagelijksche ar beid de gelegenheid en de aanleg van den veehouder leent zich er meest- tal niet toe om het melkdistribueeren ter hand te nemen en al kunnen en kele dit door gunstige omstandigheden wel doen, het meerendeel niet. [tijdens de tijd van enten. Een andere, niet zoo veelvuldig .toegepaste methode is de Drie-enting. Uit den top van een onderstam, wel- ,'xe men op de verlangde hoogte heeft •afgesneden, snijdt men in de lengterich- een spits toeloopend driehoekig •.gedeelte. De te gebruiken ent wordt nu ook driehoekig gesneden, zoodat deze juist in de gemaakte opening ■van den onderstam past. Is de ent geplaatst dan wordt ze met raffia vastgebonden en de gemaakte won den met ent was afgesloten. Van af Februari tot Mei past men deze •-uitingswijze toe, Een zeer bekende entingswijze is het spieetenten, welke manier voor namelijk bij dikkere stammen wordt toegepast. De afgezaagde onderstam iüooft men over een geringe diepte. Daarna houdt men de gemaakte spleet open, opdat de vooraf gesne den ent gemakkelijk in de spleet geschoven kan worden, zonder haar ie beschadigen. De ent wordt wig vormig gesneden, zoodanig, dat aan óe eene zijde meer hout wordt .weg genomen, dan aan de andere zijde. De ent wordt nu zoodanig in de pleet gezet, dat de dikste kant naar ouiten is gekeerd, soms plaatst men ook aan beide zijden der onderstam een ent. daarna onwinden met raffia, en de wonden met entwas afsluiten evenals bij te voren genoemde me thoden. Er bestaan heestergewassen, waar- bJj men met enting of in het geheel niet, of althans zeer weinig kans van slagen heeft b. v. de Sophora en de treurberk laat zich op die manier niet voortkweeken, men past op der- CÜ'ike gewasserv ppt* apfW- x&~ -lyjK.--welke men „Het zoogen noemt. Nrast de moederplant plant men de wildstammen en nu wordt zoowel van den onderstam als van de daarop te enten soort, een reepje bast met eenig hout verwijderd, liefst daar, waar aan de andere zijde zich een knop of oog bevindt. On derstam en ent worden zoodanig gesneden dat de wonden elkaar na samenvoeging geheel bedekken, hier na vastgebonden1' en de wonden met entwas bedekt. Wanneer de ver groeiing is tot stand gekomen wordt de verbinding der ent met de moe derplant vlak beneden deze vergroei ing afgesneden. Ook deze methode kan in het vroege voorjaar worden toegepast. Het beste adres voor dagelijksche versche Boter, Kaas, Eieren en fijne gerookte Vleeschwaren is: Julianastraat 56 KEUKENB0TER vanaf 60 ct. (met gratis dividend- en eieren- bons veor Paschen). Versche EIEREN 9 CENT per stuk (Geen kalk- of koelhuis-eieren.) Fijne belegen Volvette KAAS 90 CENT. Ie Soort fijne Geldersche Worst (met le Soort Geld. Vetspek f 0.65 p.p. loodje) f 1.00 per pond. le Soort Fr. Knakworst f0.30p. p. le Soort grove Geldersche Worst Zuiver gesmolten Rundvet f 0.60 pp. (met loodje) f 1.00 per pond. Blad Reusel f 0.70 p. p^ Bij 5 p. f 0.65 le Soort Geld. Óntb. Spek f 0.90 p. p. Dagelijksche bezorging aan huis. Lever-Pastei f0.40 per busje. Briefkaarten worden vergoed. VAN WEEDESTRAAT 11 - SOEST - TELEFOON 68 GEOPENDlederen werkdag van 9-3 uur, 's Zaterdagsmorgens van 9-1 uur. Bovendien lederen werkdag 's avonds van 7-9 uur. Rente bijschrijven om de 3 maanden. Landbouw en Klein vee. Vrag*n der« rubriek betreffende, worden aan om bureau Ingewacht tot Woensdagavond. Drogist - Opticien Maakt Foto's voor alle doeleinden. Rijks-depót voor post- en rentezegels Burg. Grothestr. 28 - Soestdijk TUINBOUW. Zaken dexe rubriek betreffende te richten tc J. Kraayenbrink. Julianastraat 16. Soest, Veredeling van vruchtboomen en eenige entmethoden in het bijzonder. Thans noem ik eenige entmethoden, ten gebruike bij dikkere stammen als Kroonenten. Men snijdt de ent, zoo als dat geschiedt bij het copuleeren* Doorgaans maakt men eerst een ho rizontale snede, en van af die snede, de schuine snede naar beneden. De te gebruiken onderstam zaagt of bij telt men schuin en glad af. Van af den top van den onderstam maakt men eea verticale snede van 3-4 c.M. in den bast, licht de bast aan weerzijde van de snede op, en schuift daarna de ent, tusschen de bast en het hout, bind de ent met bindmate- riaal vast en besmeert de wonden Phosphorzuur-Kunstmeststoffen. Een andere zeer voorname mest stof is phosphorzuur. Deze stof is voor alle planten onmisbaar en be vordert zeer de vruchtvorming. Boo- men. die bloem noch vrucht voort brengen beginnen bij een bemesting met phosphorzuur meestal geregeld en goed te dragen. Gier bevat weinig of geen phos- phorzunr, vasté mest bevat meer. De phosphorzuur-kunstmeststoffen zijn niet even gedwee en volgzaam als chili of patentkali, om de een voudige reden, dat de meeste phos- phaten onoplosbaar zijn in water. Dat wil dus zeggen, dat deze mest stof op 't land gestrooid, blijft liggen. Ze moet dus ondergewerkt worden. Drie soorten kunstmest zijn voor ons van belang: 1. De ruwefosfaten, .2. Thomasfosfaat. 3. Superfosfaat,. Op verschillende plaatsen der we reld vind men in de grond ruwe fosfaten, dat zijn gronden, die zeer rijk zijn aan phosphorzuur., Wanneer men nu zijn land bestrooit met een of ander ruw phosphaat. blijft 't op den grond liggen, 't trekt er uit zich zelf niet in, 't werkt zich dus niet zelf naar de plantenwortels toe. We moeten 't dus ook niet op den grond strooien en 't dan laten liggen, maar door herhaald bewerken goed met de bovenste teellaag trachten te ver mengen. En dan nog duurt 't soms een heelen tijd voor de planten er wat aan hebben. De wortels moeten 't heel geleidelijk oplosbaar mitaft en na jaren soms pas is alle phosphor zuur uit 't ruwe fosfaat voor de planten opneembaar. Op zure en hooge gronden werkt deze meststof 't best. Thomasfosfaat: Dit is een bijpro duct bij de staalbereiding. 't Bevat veel fosforzuur en veel kalk. We moeten 't strooien in 't najaar of in den winter, liefst zoo vroeg moge- fosforzuur, dat er in zit, is niet op losbaar in water, wel als de plan tenwortels er goed bij kunnen ko men, of als de grond zurig is. Superfosfaat: door ruwe fosfaten te behandelen met zwavelzuur, heeft men een phosphorzuur-meststoffen verkregen, die goed oplosbaar is in water. Dit superfosfaat behoeft men slechts te strooien op den grond en ze trekt er door de vochtigheid vanzelf in. 't Liefst strooien we 't voor 't zaaien, daar opkomende plantjes er vaak 't leven bij inboeten, als hun blaadjes en verbindt zich in den grond weer met daar aanwezige stoffen, zooals kalk. b.v. Uitspoelen of wegspoelen of waar deloos worden van fosforzuur is dus zoo goed als uitgesloten. 't Is dus best doenlijk om voor eenige-jaren te gelijk fosforzuurmest te strooien. Men kan dan een voor raad fosforzuur in den grond bren gen. Vooral erwten en boonen zijn dankbaar voor een ruime bemesting met fosforzuur. Strooi dus rijkelijk ruw fosfaat, of Thomasfosfaat of superfosfaat. Wat ge 't eene jaar te veel strooit, komt 't volgende jaar of volgende jaren weer tot zijn recht, 't Is misschien noodig hier even op te merken, dat Thomasfosfaat en 9lakkenmeel pre cies 't zelfde is. D^ze stoffen zijn verhouding met de andere kunst meststoffen zeer goedkoop. Waagt dus eens een kansje! PRACTICUS. AGENDA. Plaatselijk Nieuws. met entwas. t - Daar bij deze methode de bast lijk. Flink door den grond mengen losgewerkt moet worden, volgt daar-blijve zoo mogelijk aanbevolen. Het Dezer dagen hield de Afdeeling Baarn-Soest en Omstreken hare jaar- lijksche Ledenvergadering. Onmiddel lijk na de opening der vergadering werd het woord verleend aan Mevr. Quarles van Ufford geb. v. Ermel Scherer, die met Mevrouw Beckëring geb. Krook van Harpen mede na- meni een aantal dierenvrienden een drinkbak voor paarden en honden aan de afdeeling ten geschenke aan bood. H. M. de Koningin-Moeder, de Hooge Beschermvrouwe der ver- eeniging. heeft welwillend toestem ming gegeven dat deze geplaatst kan worden op het kruispunt van den Amsterdamschen straatweg en dien van Baarn naar Hilversum ter hoogte dus van de Roosterhoeck. Buitenge woon veel medewerkiug werd gevon den bij de gemeente Baarn en de Utrechtsche Waterleiding Mij. haar vertegenwoordiger den Heer Lacunes, die zich bereid verklaard heeft alle werkzaamheden bij de op stelling van de fontein kosteloos te doen geschieden. De Voorzitter bracht daarvoor den hartelijken dank der afdeeling. De secretaresse bracht na het le zen van de notulen een verslag uit van de verrichte werkzaamheden se dert de oprichting der afdeeling. waarna de Heer Boon Hartsinck als penningmeester rekening en verant woording aflegde van zijn financieel beheer, hetwelk onder dankbetuiging werd goedgekeurd. Jhr. Meijer die met Jhr. van der Goes aan de beurt van aftreding was verklaarde niet meer voor herbenoe ming in aamerking te willen komen. De Heer Jhr. van der Goes werd met algemeene stemmen herkozen, terwijl voor de vacature Jhr. Meijer. Jhr.L. J. Quarles van Ufford lid van het hoofdbestuur gekozen werd, door Zaterdag. Chr. Gymn. Vereen, „Simson" in de turnzaal Chr. U.L.O. School, Spoorstraat, voor jongens 6VS8 uur n.m. voor heeren 8 10 uur n.m. Bibliotheek der Chr. Jongelings- vereen. „Samuël" in de Rembrandt- zaal van 6—8 uur n.m. Zondag Chr. Jongel. Vereen. „Samuël" in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. terscnb J?^8ek&t>lstraac, van iJtdt 12.30 uur. Chr. Knapenvereen. „David" in het Catechisatielokaal der Ned- Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. Maandag. Jongelingsvereen op Geref. Grondslag „Spreuken 23: 26a" in de consistoriekamer der Geref. Kerk, aanvang 8 uur n.m. De Soester Schaak en Damclub in de Rembrandtzaal aanvang half 8 n.m, Dinsdag Chr. Gymn. Vereen. „Simson" in de turnzaal Chr. U. L. O. School, Spoorstraat, voor Dames en meisjes 6J/SS uur n.m., voor heeren 8—10 uur n.m. Woensdag. Ned. Herv. Zang- vereen. „Soli Deo Gloria" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 8 uur n.m. Kinderkoor „Euphonia" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 5 uur. a.m. R.K. Zangkoor „Cecilia in het St. Joseph-gebouw. aanvang half 8 uur n.m. Donderdag Chr. „Crescendo" in de school. Spoorstraat. 8 uur n.m. Gereformeerde Knapen Vereeni- ging in de consistorie der Geref, Kerk, aanvang half 7 n.m. R.K. Dameszang vereen, in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 n.m. Mannenzangvereen. Apollo" in Hotel „De Gouden Ploeg", aan vang 8 uur n.m. V r ij d a g. Soester Fanfare in het gebouw aan den Bakkersweg, aan vang 8 uur n.m. R.K. Muziekvereen. „De Sym- phonie" in het St. Joseph-gebouw. aanvang 8 uur n.m. Zang vereen. Chr. U.LO.- aanvang half beide gekozenen werd de benoeming aangenomen. Bij de rondvraag werd door de leden gewag gemaakt van het bij herhaling voorkomen van v^el te zwaar beladen voertuigen voor paarden en honden van trekhonden die in de regel van te kleine maat zijn (vol gens de wet moeten deze roeten, gespannen voor de kar ten minste 60 cM. en onder de kar gespannen ten minste 50 cM. schouderhoogte); zoo ook van ergerlijke mishandeling van deze dieren. Gevraagd wordt de autoriteiten hiermede in kennis te stellen en op beter toezicht aan te dringen. Hierna werd deze vrij goed bezochte ver gadering gesloten, Bij de daarop gevolgde Bestuurs vergadering werden de rollen aldus verdeeld Jhr. L. J. Quarles van Ufford Voorzitter wonende te Soestdijk, Jhr. M. A. van der Goes van Na- ters, Onder-Voorzitter te Baarn. de Heer A. A. H. Boon Hartsinck, Penningmeester, te Baarn, de Heer J. E. du Celllce Muller, te Baarn. de heer P. Korsten, te Baarn. Luitenant Generaal H. L. van Oord. te Baarn

Soester Courant | 1923 | | pagina 1