Mag. DE ZON J.A. P. A. Endendijk Christel. School voor (M.)U.LO. Bouw- en Woningbureau Mulder Van Lunteren uajeiduoojeiueiQ BEZOEKT Verliiilsd: R. H. J. REINTJES Broed machines Nieuwstraat 27 - Baarn - Tel.552 SOESTERBERG - TELEFOON 15 LIJST 6. Beukenlaan 3 Tsaos IS ïee-iis^aü iA!\n it a naaiwerk seH eH R. K. Dagmeisje. A. MARKS - Soest Aanleg en onderhoud I van Tuinen. Kuikens Broeden. Biggen te koop Huisnaaister Kuikens te koop. Hondenkar Opslagterrein te Soest Wasscherij KALDEWAIJ T© koop Woning Prijsverlaging 15°|0 CpoAccii-aat 26 Heeren Stroohoeden, Petten, Overhemden, Boorden, enz. J. Th. SMIT Heeren en Dames schoenen Heeren dassen vanaf 40 ct. O verhemden met boord f2.50 Grootste keuze, Goedkoopste prijzen Aanbevelend, C. DRAGT Jr. KINDERPAKJES UW ADRES No. 1 t.m. 11 Volledige inlichtingen voor In- en Verkoop, Huur Verhuur van Huizen enz. verstrekt Donderdag 24 Mei bij A. v. Lume Rembramdtlaan 15. Tel. 92 Uitslag der verkiezing- Na afloop der verkiezing vergade ring in de Chr. U. L, O. school op Donderdag 24 Mei 8 uur. Off. Bekendmakingen Vernietigen als zij de macht er maar voor bezaten. Van hun standpunt een natuurlijke zaak geen Katholiek die het hun euvel duidt, hij werkt mede aan een krachtige al weer wat weer zijn recht is. En die afweer wordt gevonden in partij-di- cipline: Eenheid vormt macht en voert tot eendracht. Hier geen dicipllne zooals die. b.v, bij de revolutionaire partijen wordt gehuldigd, een dicipllne berustend op geweld, terreur of materieel belang, doch eene partij-dicipllne voortsprui tende uit heilige overtuiging, dus vrij willig aanvaard, deels ook uit door ervaring bekomen, wetenschap, dat de katholieke beginselen, belangen enz. slechts veilig zijn bij katholieke vertegenwoordigers. En het is alweer de harde geschiedenis, die leerde, dat een vertegenwoordiging door niet-geestverwanten, hoe goed wellicht ook bedoeld, immer en altijd voor de Katholieke zaak nadeel bracht, ba- menwerking zoeken met anderen, doch berusten op eigen kracht en macht wanneer die samenwerking wordt afgewezen of niet mogelijk is: dat doet de R. K. partij staan zoo stevig als onze oude Soester kerkto- 'eIWat onze gemeente betreft, komen twee gelukkige omstandigheden de Roomsche eenheid nog versterken. De eene is de gelukkige keuze van candidaten. de andere, een goede saamhoorigheid. De bedachtzame leiding van het Bestuur der Roomsch Katholieke Kiesvereeniging bracht een lijst. Lijst 6 tot stand die de Roomsch Katholie ke kiezers bevredigt althans, niet on- bevredigt heeft gelaten. Het juiste democratische beginsel heeft zich hier ook weer niet ver loochend. Iedere kiesgerechtigde Roomsch Katholieke vrouw of man heeft de gelegenheid gehad aan de keuze der candidaten mede te werken; geen dier candidaten is hun opgedrongen of thuis gestuurd. De goede zaamhoorigheid is nog van vcei hoogere waarde, omdat onderling vertrouwen en onderlinge waardeering er door weiden bevor derd: De zoo dikwijls hol klinkende leuze, een voor allen, allen voor een, mag hier genoemd worden een leuze vol kracht en waarheid. Rustig kan de uitslag der stembus op 24 Mei dan ook worden afgewacht. Verwacht mag worden, dat Roomsch, roomsch zal stemmen; dat LIJST 6 sremu woratr nvieeritf' met noödig. Een jacht op stemmen van men- schen die naar andere beginselen wenschen te leven, is de Katholieke partij immer vreemd geweest en als harer onwaardig beschouwd. Wij vor deren onze rechten van medezeg- gingsschap in het bestuur van deze gemeente, onze volle rechten, niets minder maar ook niets meer. Hierin ligt niet zooals wel bij andere politieke partijen een be nauwend eng en bekrompen par tij belang. De Roomsch Katholie ke candidaten staan, bij keuze op hen, gereed in goede trouw met de, uit andere groepen der bevolking gekozenen, saam te werken in alles wat de bloei en meerdere ontwikke len van Soest kan bevorderen en wat harer inwoners dienstig kan zijn voor hunne geestelijke en stoffelijke belangen. Maar daar naast weten de Roomsch Katholieke kiezers, dat hunne vertrouwens-mannen nooit of te nimmer iets prijs zullen geven wanneer het geldt handhaving van het rechtmatig gezag, handhaving der goede zeden, bescherming der ei gendom en steun voor ieder die steun behoeft. Zij weten ook. dat hun afgevaardig den in alle belangrijke zaken denken en handelen zooals zij denken en handelen. Dat ook deze. evenals zij, de vrijheid door gebondenheid voor zich en anderen zullen bewaren en hoog houden omdat de ware vrijheid door ongebondenheid ten gronde moet gaan. In Rusland vooral wordt de waarheid daarvan thans dag na dag bewezen. Er wordt in deze dagen, zooals bij iédere verkiezing, door sommige politieke partijen een klop- en drijf jacht gehouden op stemmen en voor die jacht wordt bij voorkeur Roomsch terrein gekozen. De jacht- en vangmiddelen, daarbij gebruikt, zijn oud doch nog immer doelmatig geacht. De Roomsch Kat holieke partij is schijnbaar ongelijk soortig en daarop worden de vallen en klemmen gesteld. Wanneer de band echter wordt verbroken die deze ongelijksoortigheid tot een bui tengewoon krachtig geheel heeft ge vormd, is het doel bereikt, is de Roomsche eenheid vernietigd tot voordeel van alle andere partijen; de Katholiek, vooral de Roomsch Katholieke arbeider mag dan de re kening betalen. In de laatste maanden zijn hier en daar in ons land in die band barstjes zichtbaar geworden m.a.w. er werd een streven merkbaar om de groote ongelijksoortige een heid die dé Roomsch Katholieken in Nederland tot vrije en ten volle ge rechtigde burgers heeft gemaakt, op te lossen in gelijksoortige groepen. De groote schadelijkheid daarvan wordt het beste aangetoond door de levendige, roerend-hartelijke belang stelling, die daarbij door onze poli tieke tegenstanders aan den dag werden gelegd; een belangstelling zich grondende op de hoop, uit die verdeeldheid munt te kunnen slaan voor de macht en het aanzien van eige ne partijop hoop. dat de eenheid der Katholieken, die voor hen tot heden een onneembaar bolwerk was, te niet zou gaan, liefst voor altijd, Op 24 Mei moet blijken, ot de jacht op Roomsche stemmen nog succes kon opleveren, of er nog ge noeg onnoozele zielen aanwezig wa ren. die voor een schijnleuze. een valsche belofte, een spottend woord, hun hoog beginsel prijsgaven, daar voor hun vrijheid opofferdeof er Katholieken zijn gevonden, die zich door laag-bij-den-grondsche motieven van den eersten den besten vlot ten spreker tegen den grónd lieten slaan. De rust in het Katholieke kamp steunt op het vast vertrouwen, dat onder de Katholieken in Soest der gelijke ruggegraat-looze mannen en vrouwen niet bestaan; dat het uitgebrachte stemmen op Lijst 6 be wijs zal leveren van klare bewust heid, dat het Roomsch-Katholieke be ginsel onaantastbaar is en hoog wordt gedragen als een vaandel, dat in lede ren opgedrongen strijd nog immer ten zegen voerde; dat dit beginsel niet verkwanseld kan worden, dat men het daarmede niet op een ac- coordje kan gooien en dat vanaf het oogenblik. waarop dat beginsel zou worden prijs gegeven, het met de vrijheid en het recht gedaan zou Z1> Het mooie Roomsche beginsel, het Katholieke beginsel, zal op 24 Mei iedere katholieke vrouw of man dan ook doen stemmen op DIENSTPLICHT Opkomst in werkelijken dienst, Ik breng ter openbare kennis: 1 Voor totaal 200 dienstplichtigen van de lichting 1923, die zijn toege- wezen aan de tweede ploeg der In fanterie. bestaat gelegenheid om reeds in het tijdvak van 16 - 20 Juli 1923 in werkelijken dienst te komen, ten einde deze oefening te volbrengen bij een der detachementen, bestemd voor de scholen voor verlofsofficieren te Amersföort en te Breda. De eerste oefening van deze dienstplichtigen wordt niet onderbroken, zoodat deze behoudens onvoorziene omstandighe den. 29 December 1923 eindigt. 2. Voor deze vervroegde opkomst kunnen ook in aanmerking komen personen van de lichting 1923 of van een vroegere lichting, die in verband met uitstel van eerste oefening, ver streken vrijstelling of om een andere reden te gelijk met bedoelde tweede ploeg in November zouden moeten opkomen.. 3, voor hen. die de oefeningen bij den vrijwilligen landstorm volgen en KokKpn. flat ZÜ VÓÓr 16 TuH Zitting centraal stembureau verkie zing gemeenteraad. De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van leden van de gemeenteraad maakt bekend dat het centraal stembureau een zitting zal houdenin het gemeen tehuis op Zaterdag 26 Mei a.s. des voormiddags 10uur teneinde den uitslag der verkiezing van 24 Mei vast te stellen. --Voor de vele bewijzen van deel neming ondervonden bij ons 12 jarig huwelijksfeest betuigen wij on- zen hartelijken dank. S. Fokkens. T. Fokkens-Jongbloed. Soest, Talmalaan 26. Een Roomsche Kiezer. Soesterberg. De a.s. verkiezing voor den gemeenteraad is ook voor Soester berg van groot belang. De groote toename van de bevol king in dat gedeelte onzer gemeente maakt het billijk en wenschelijk dat meerdere plaats in den raad voor haar wordt ingeruimd. En hoewel wij niets dan lof hebben, voor de wijze waarop de heer Scheffer steeds op de bres staat voor de be langen van Soesterberg, wordt het meer dan tijd, dat nevens hem ook een niet katholiek ziiting ontvangt. 'L «ferfM aan" De A. R. heeft gemeend deze gelegenheid te moeten aangrijpen, om te trachten aan dit billijk ver langen tegemoet te komen. Dadelijk na de beide aftredende A. R. raadsleden, is nu een man van Soesterberg candidaat gesteld. Met algemeene stemmen is daartoe door de kiesvereeniging te Soester berg aangewezen de heer E. Lege- maat die als diaken der Ned. Herv. Gemeenie en penningmeester van het bestuur der Chr. School aldaar, voor zeker geen onbekende is. De verkiezing van de heer E. be hoeft niet twijfelachtig te zijn, indien al onze geestverwanten en zij die bij geen partij behooren, maar wel ver tegenwoordiging voor Soesterberg wenschen. eensgezind en trouw hun stem nitbrengen op lijst 4 de A.R. lijst. Deze lijst is zoo samengesteld dat, ook in de toekomst, bij mogelijke vacature, een zetel voor Soesterberg is verzekerd. Men bedenke dat op geen der lijsten van andere partijen, natuurlijk de R. K. uitgezonderd.de verkiezing van een candidaat voor Soesterberg mogelijk is. Daarvoor staan zij te laag. in de volgorde. Daarom uw stem uitgebracht op een der candidaten van last 4. De A. R. Lijst Voor twee uur. Wij wekken onze geestverwan ten op, zoo mogelijk op Donderdag 24 Mei vóór twee uur te gaan stem men. Daardoor wordt het werk zeer ver gemakkelijkt, A. R. Kiesvereeniging. Vergadering met huisbezoekers enz. op Woensdagavond 23 Mei, te 8 uur, in de Chr. U. L. O. School. Voor hendie wel willen, maar niet kunnen. Zij die moeilijk kunnen gaan stem men en gehaald moeten worden, ge lieve dit, met het geschikte uur. voor Woensdagavond 7 uur (23 Mei) op te geven aan een van onderstaande adressen. A. J. v. Lume, Rembrandtlaan 15, Tel. 92. J. v. d. Flier. Stationsweg 12 Tel. 87. H v. Herwaarden, Heuvelweg 6, Tel. 6. M. Buttenaar, Wilhelminastr. 32 L, v. Wilsum, Veenhuizerstraat 17. K, v. d. Zouwen, Utrehtscheweg 8. C. F. W. Rietveld Talmalaan 28. Voor Soesterberg. J. Geerling, JCampstr. 60. B. B. v, Dijk, Amersf. str. 10. E. Legemaat. Centraal bureau. Het verkiezingsbureau van de A. R. Kiesvereeniging is de geheele uitzicht' hebben, dat zij vóór 16 Juli 1923 het bewijs van voorgeoefend heid zullen verwerven, bestaat de bedoelde gelegenheid echter niet. 4. Zij, die voor deze vervroegde opkomst in aanmerking wenschen te komen, moeten vóór 28 Mei a.s. hun verlangen daartoe kenbaar maken bij den Burgemeester der gemeente, voor welke zij hebben geloot. Zij behooren daarbij op te geven hun geslachtsnaam en voornamen, den datum van geboor te, de gemeente, waar zij vóór den dienstplicht zijn ingeschreven, hun lo tingsnummer het corps waaraan zij zijn toegewezenof ingelijfd, alsmede in welk garnizoen (Amersfoort of Breda) zij deze oefening het liefst zouden volbrengen. Ook is het wen schelijk. dat de belanghebbende op geeft om welke reden hij liever in Juli dan in November zou opkomen. 5. Mocht de gegadigde in aanmer king komen voor deze vervroegde opkomst, dan is het niet zeker. dat. rekening zul kunnen worden gehouden met zijn keuze vau garnizoen. 6 Zij die voor opkomst in het tijd vak van 16—20 Juli 1923 worden bestemd, ontvangen hiervan nadere mededeeling. Soest, 15 Mei 1923 Soest, 17 Mei 1923. De Voorzitter voornoemd, DE BEAUFORT Burgemeester en Wethouder der gemeente Soest brengen ter openba re kennis dat de 22 Maart J.1. vast nestelde kiezerslijst zooals deze thans fuidt tot 15 Mei van het volgende jaar van kracht blijft behoudens de wijzingen daarin te brengen tengevo - r van rechtelijke uitspraken, wel- ke wijziging der lijst bevelen. De kiezerslijst blijft voor een ieder op de secretarie der f"«nte ter inzage neergelegd en in afschrift, tegen betaling der kosten, verkrijgbaar. Soest. 15 Mei 1923. Dc Burgemeester. De BAUFORT. De Secretaris. J. BATENBURG. Plaatselijk Nieuws. Tot voorzitter der Huurcommissie te dezer plaatse is benoemd de heer H Bossert en en tot plaatvervangend lid de heer Scheffer te Soesterberg. Hartelijke dank voor de belang stelling en hulde ter gelegenhe.d ter gelegenheid van ons zilveren feest. FAMILIE HORVERS. Soestdijk 18 Mei 1923. ONDERTROUWD: Arie de Kruijif en Johanna Maria Buysen. Soest 17 Mei 1923, Bakkerweg 1. Veldweg 2a. Huwelijksvoltrekking Woensdag 30 Mei a.s. van Achterweg 12 naar W. VAN DEN BOSCH, Aardappel- en Groentenhandel.. Binnen- en BuitenlanJsch fruit 4pU3]3A3qU«V ■uamtusjuaBueAaB ap jajipy •peeAvij ooz ?a|u saa/A afoeips ■jatu leem pnjq •alpaxjdeBjs a^apno^ •J3AJ3/A2 3Q •qi ua aapey\ u 3}SM.naiu ap uaoio^aB -uee }sm( 007 41 «PR nN Wordt gevraagd door naaister, aan huis. Tevens kunnen leerlingen geplaatst worden. Soesterbergsche- staat 11. HINDSAIVE De Burgemeester, DE BEAUFORT DIENSTPLICHT. De dienstplichtigen van de lichting _1924, die meenen rechi^e^ gemeentesecretarie aan de afdeeling Militaire zaken aanmelden teneinde de noodige inlichtingen te verstrek ken voor het opmaken van de ver- eischte stukken. Soest, 15 Mei 1923. De Burgemeester van Soest, DE BEAUFORT. STEMMING. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op Donderdag, 24 Mei 1923. van des morgens acht uur tot des namiddags vijf uur, zal geschieden de Stemming ter verkiezing van de leden van den Gemeenteraad. Stemplicht. Herinnerd wordt aan de verplich ting, opgelegd bij artikel 72, tweede lid, der Kieswet, dat ieder, die vol gens de kiezerslijst bevoegd is tot de keuze mede te werken zich bin nen den voor de stemming bepaalden tijd ter uitoefening van zijn kiesrecht moet aanmelden bij het stembureau in het voor hem op de kiezerslijst aangewezen stemdistrict. Artikel 150 der Kieswet luidt, De kiezer, die niet voldoet aan de verplichting opgelegd bij art. 72, tweede lid, wordt, tenzij den rechter van eene geldige reden blijkt, gestraft met berisping of met geldboete van ten hoogste drie gulden. Indien tegen het plegen van de overtredind nog geen twee jaren zijn verloopen sedert een vroegere ver oordeeling van den schuldige we gens gelijke overtreding onherroepe lijk is geworden, of de deswege op gelegde geldboete vrijwillig is betaald, wordt geldboete van ten hoogste tien gulden opgelegd. De uitspraak is aan hooger beroep noch cassatie onderworpen. Indien een berisping wordt opge legd aan een afwezig gebleven be klaagde. wordt eene schriftelijke ver maning van den Kantonrechter om aan de verplichting opgelegd bij art. 72, tweede lid, in het vervolg te voldoen, aan den veroordeelde van wege het openbaar ministerie be- teekend op de wijze, voorgeschreven bij art. 144 van het Wetboek van Strafvordering. Tevens wordt de aandacht geves tigd op artikel 128 van het Wetboek van Strafrecht, luidende: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende aan eene krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Soest. 17 Mei 1923. Burgem. en Weth. voornoemd, De Secretaris J. BATENBURG De Burgemeester, DE BEAUFORT Op Hemelvaartsdag had een soldaat der Luchtvaart alhier de aardigheid om een geleend rijwiel van zijn kameraad te verkoopen en het alzoo verduister de De politie kreeg er echter spoe dig de lucht van en arresteerde nog dienzelfden dag dezen persoon voor dronkenschap, waaarna hij onder hevig verzet naar het politiebureau werd overgebracht. Hij is ter besikking gesteld van de Militaire autoriteiten. De heer P, K. van hier. tegen wien in het begin der vorige maand door de Hilverschumsche politie Proc£s" verbaal is opgemaakt ter zake het rijden zonder licht met een rijwiel, is dezer dagen door den kantonrechter veroordeeld tot f 3 boete, Gevonden voorwerden terug bekomen bij de politie. Een streng koralen met franjes, een geldstuk, een knipkaart Gera. Tram. een ceintuur van hoornschakels een zilveren schakelarmbond, een ro- zekrans, een stoffen centuur, een da mesmantel. een regenjas, een albeta- lingstempel en een heerenhandschoen. Aangeloopen een hond (air daele terrier). Maandag 14 Mej j.1. gaf de Heer C. J. Nobels uit Baarn, opT verzoek Toe; T cem Er biedt zich aan voor hulp in de huishouding een net meisje uit burger gezin. Br. onker No. 158 bur. van dit blod. In klein gezin wordt gevraagd Wasch buitenshuis. Zondags vrij. Adres te vernemen bij den Uitgever dezes. - wettig gedeponeerd /sdt N in Potten van r.i..«nfl40 «nOoo»i«» 4Seent. WUWTOtteum I DtlAl'ïOtf Bloedstelpend 5tu-orV»uiotiM»* Pijnstillend- 1 EutMKinwwmm- aivtrtNitiiGeftemtl wmrwmwtMB.ua. Mtrkrljgbaaf bij ApcO>ditrvtnOro)I»Urv. ChEM, FA8RIEK- KEEMOASTlfc JKJTOjL Molenstraat 4 Eén daags kuikens af te geven f 0,40. Gelegenheid tot broeden van eieren; minste aantal 75 stuks. B. J. Boevink, Soesterstraatweg /- 2,. 16 Soesterberg. 1 en een dikke zeug. Uitgeteld over 8 dagen. Adres Groote Melmweg 2 gevraagd. Aanmelden Praamgracht 7. Soestdijk. 2 Daags kuikens 45 cent. H. v. Nim- wegen, Lange Brinkweg 29. te koop, zeer geschikt om te gaan melken. Birktstraat 44, Soest. tegen de Heeren J. W. v. Ee, Knol, S. de Zoeten en W. Pieterson. Aanvullingen en wijzigingen in de naamlijst der aangeslotenen aan het locale Rijkstelefoonnet. B. 225 Pension Eemhoeve, Mevr. Stadinga Faas Eliaslaan 1. B, 349 Molenaar J. H., in veekoeken en Granen Ferd. Huijcklaan 17, B. 410 Kors, A. A. Handelsreiziger, Appollostr. 1 S 42 Hoenderpark „Labor" C. W. Roggeveen, Beukenlaan 27 Soest S. 111 Ramhorst. J. v. Stationsweg 10 Soest. S 168 Griekspoor C. Soesterbergsche- str. N. Z. 1 Soest. S. 170 Koster M. H. Tuinarchitect Spoorstr. 2 Soest. S 171 Ee G. v. Handelsreiziger To renstraat 20 Soest. S. 172 Buwalda J. Architect makelaar, Stationsweg 22 Soest. Vervallen aansluitingen. B, 517 Kroes, Z. W. J. Krugerlaan 1. S. 111 Tensen W, C, Stationsweg 10 Soest. tstcrsc^k.'en Dansclub. KJWWM>fJewhuïi. Kieine rcembrandtzaal alhier. In ruira Groote Bergruimte en open Terrein. 2 uur tijds won de Heer Nobels 12 yoor ajje doeleinden geschikt. Ook van de 16 partijen terwijl hij verloor VOQr Veehouderij. Br. onder No. 157 bur. „Soester Nieuwsbad". ARTS. Wilhelminastraat 16 is Woensdag 23 en Donderdag 24 Mei, wegens afwezigheid, niet te consulteeren. Rembrandtlaan W.Z. 12 Nette aflevering Billijke prijzen Advertentiën. Heden overleed in de hope des eeuwigen levens na een langdurig lijden, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder Neeltje van Ooijen, Weduwe van den Heer A. WESTENENG, in den ouderdom van bijna 74 jaar, Soesterberg T. Kastelijn—Westeneng. J. Kastelijn. Scheveningen T. Broertjes—Westeneng J, Broertjes. Soest C. v. Brummelen—Westeneng. C. H. v. Brummelen en kleinkinderen. Soest, 17 Mei 1923. De teraardebestelling zal plaats hebben op Dinsdag 22 Mei a.s, op de Ned. Herv. Begraafplaats te Soest Vertrek van het sterfhuis Kerk straat 13 v.m. 11 uur, Eenige en algemeene kennis geving. vouvvwagentje, kuikensloop en Petro leumkachel. Adres Kolonieweg 9. Gevraagd een eenvoudige gemeu- bileerdé voor 10 personen van half Juli tot September, zonder pension, Br. met opgave van prijs onder E 4 Alg. Adv. Bur. ROUMA Co., Amster dam. WONINGBUREAU Makelaar Burgem. Grothestraat 45, Soestdijk Heeft TE HUUR, HUIZEN en VILLA'S van f 500.—, f 650.-, f 800. f 1500.— en hooger. GEMEUBILEERDE HUIZEN en PENSION voor tijdelijk en doorloopend. TE KOOP, Villa's, Winkelhuizen en Boerderijen. op Machines, Knnstmoeders. Lampen, enz. Broedmachines steeds in werking te zien in de broedcentrale. Ruim 90 °/0 uitkomst verzekeit. Ruime keuze, nieuwste modellen Dril en Regatta jongenspak jes, waschbare werkkleeding, Manchester broeken, alles tegen scherp concurreerende prijzen. Birktstraat 24 - Soest. Voor de aanstaande feestdagen ont vangen een prachtsorteering de laatste modellen Schoenhandel - Reparatie-inrichting. Burgem. Grothestr. 14 - SOESTDIJK Spoorstraat 21 A - Soest. Opleiding voor Mulo-examen A. en B., toelatings-examen H.B.S. Lyseum, Kweekschool en andere inrichtingen van onderwijs. Er wordt les gegeven in de vakken van het gewoon lager onderwijs en bovendien in de "drie moderne talen en wiskunde. Aangifte van nieuwe leerlingen bij 't hoofd der School. Spreekuur Dins dag van 2V2—3Vs, Vrijdag 9—10 en Zaterdag van 11 12 a.d. School. voor Uw inkoopen voor de Feestdagen In aüe Heeren- Dames- en Kinder-artikelen de

Soester Courant | 1923 | | pagina 2