Hooiland. Heden Broc Baggt Strij! Dr. P. de Vos H. VAN DIJK Kolenl nsm W. Ste J. M.\ Speci; Bouw- en Woningbureau Mulder Van Lunteren Brood- machines Kuikens Eendaags Kuikens. B. v. WOUDENBERG Aanleg en Onder houd van Tuinen. Joh. KAATS P. üenooij LUXE BROOD, BESCHUIT en BANKETBAKKERIJ J. van Asch Jac* Dalstra Beleef Inlos K. JA Gramafi SOESTERBERG - TELEFOON 15 ;éic <too: -Tien gnvaarieiaiflg,flrtiil """boekbespreking. Openbare Verkooping. Veldvruchten. openbaar verkoopen Diverse perceelen veldvruchten. Prijsverlaging 15°|0 Spoorstraat 26 Leerjongen Dienstmeisje, J. WOLFF PRIMA SCHOPPEN Nieuw klein Boerderijtje Bijverdienste A. MARKS - Soest Aanleg en onderhoud van Tuinen. Boter, Kaas, Eieren NOACK's Fijne Vleeschwaren G. van Essen S^SefseEsteen, scherp zand en Grint. J. i. F. van Woudenberg SOESTERBERG Timmerman, Metselaar en Woningbureau Smeed Auti Lasch-en Ha Kerkstraai Taarten, Heeren Petten, Booi J. 7 Volledige inlichtingen voor In- en Verkoop, Huur- en Verhuur van Huizen enz. verstrekt melk te laag is. Nu is die prijs in zooverre te laag, dat men er noodig meer voor ontvan gen moest, maar geven de tegenwoor dige zuivelprijzen wel recht, dat die prijs hooger gesteld mag zijn? Het vorige jaar was plaatselijk de prijs voor de consumptiemelk 14 cent per Liter, nu reeds enkele weken terug 12 cent per Liter genoteerd werd. Deze lagere prijs is allerzins gemo tiveerd, wanneer in aanmerking geno men wordt, dat de melk, die tot boter 'verwerkt wordt op heden per liter met 30 a 40 cent per K.G. minder opbrengt, dan het vorige jaar. Daarbij komt, dat gedurende de zomermaanden de basis voor de con sumptiemelk behoort te zijn de gel dende marktprijzen van de zuivel producten. Voor Soest komt niet de prijs van kaas, condens- of melkpoeder in aan merking, maar wel de boter, aange zien de melk, die niet in consump tie gebracht kan worden, tot boter verwerkt moet worden. De markt-waarde van de boter is veel al schommelend en daarmede hangt samen, dat indien de boterprijs laag is, dan ook de prijs voor de consumptiemelk daar eenigszins ge lijken tred mee houden moet. Dit kan gunstig of ongunstig zijn voor den producent of ook omge keerd, voor den consument. Nu is het een feit, dat een billijke prijsregeling van het te verkoopen product, altijd weer ten goede komt aan den producent, door het meer dere verbruik van den consument, althans wanneer er niet al te groote voorraad en aanbod is. Er dient ook rekening gehouden te worden, dat in dezen tijd de koop kracht van het publiek niet zoo groot meer is en voor ieder geldt het nu: De tering naar de nering en nie mand stelle zijn eischen hooger dan dat ze ook redelijk vervulbaar zijn. Zoo dient het te zijn in alle maat schappelijke verhoudingen en bij de tegenwoordige lage zuivelprijzen kan ook de melkveehouder niet anders en beter doen dan zeer voorzichtig te zijn met z'n beoordeeling en met zijn uitgaven, G. Plaatselijk Nieuws. TUINBOUW. Door de ernstige ziekte van onzen Tuinbouw-redacteur, de heer Kraaij- enbrink, moesten wij geruimen tijd kelen missen. Tot onze groote blijdschap kunnen wij onze lezers mededeelen, dat ZEd. nu weer gelukkig zoover hersteld is, dat vwj binnenkort aan de vele aan vragen kunnen voldoen en zijne bij dragen in ons blad opnemen. Alles, wat deze rubriek betreft, te zenden aan J, v. d. Sluis. Soest, Spoorstraat 13. Bij ons in Noord-Holland door H. J. He ij nes, Ned. Herv. predikant te Landsmeer. Uitg. W. ten Have, Amsterdam. Dit is een Boek van fijne ironie, van echte humor, van bijtend sar- carme. Ironisch, humoristisch en sar castisch teekent Ds. Heijnes 't leven der Noord-Hollanders, teekent hij hun karakter, hun geest, hun godsdien stige leven. Wie in de kostelijk cri- tischewijze van beschrijving zou zoeken minachting voor de „zonen en dochteren des land" vergist zich echter. Ondanks felle geesëling hier en scherpe hekeling daar, spreekt uit dit boek liefde voor de bewoners van het land benoorden het IJ. En dit werk wil wekken de belangstelling der liefde voor het volk, dat, ten prooi aan het grofste materialisme, zelfs den naam van modern in den godsdienstigen zin, niet meer kan dra gen, Wij bevelen het boek, dat ook uit oogpunt van stijl o.i. hoog staat, ten zeerste aan. De teekening van Frans van Noorden verluchten op keu rige wijze den tekst. v. d. S. Correspondentie. Van den heer J., Oud-Onderwijzer, ontvingen wij een ingezonden schrij ven. betreffende ambtenaars-salarissen. Een en ander in verband met onzen „Open Brief", aan den heer F. Hoewel in het schrijven van den heer J. geen aanleiding wordt gege ven het niet te plaatsen, integendeel het zou reeds vorige week geplaatst zijn indien ruimte beschikbaar ware geweest, achten wij het thans beter de zaken te laten rusten. Er is nu stof genoeg opgewaaid. Wij vertrouwen, dat de geachte inzender hiermede zal instemmen. Red. BOAZ-BANK Van Weedestraat 11 Telefoon 68 Rente voor Deposito's 1 maand vast 4 3 maanden 4% I jaar 5 Safe-Depos ii> Inrichting, Loketten kunnen ook per maand worden gehuurd. Vrijdag 1 Juni j.1. had in de zaal van den heer J. Stalenhoef. Kerkebuurt vanwege het gemeentebestuur eene bij eenkomst plaats van belangstellen den in de oprichting van een ver- eeniging „de Vrijwillige Brandweer". De Burgemeester leidde de verga dering in, er op wijzende dat het gemeentebestuur gemeend heeft, in het belang van het algemeen, het insti tuut brandweer te herzien. Op aan raden van deskundigen en wel in het bijzonder van het bestuur van den Bond van vrijwillige brandweerkorp sen in de Provincie Utrecht, werd besloten te trachten een vereeniging op te richten, waarvan de leden zich verbinden vrijwillig de mede-inwo ners der gemeente van dienst te zijn bij het blusschen van brand. Spreker sprak de wensch uit dat straks mo ge blijken dat alle aanwezigen tot vrijwillige deelneming aan den brand weer besluiten. Daarna kwam aan het woord de Voorzitter van dezen bovengenoem- den Provincialen Bond van Brandweer korpsen, de heer Rijk te Utrecht, die in het kort de aanwezigen overtuigde van de noodzakelijkheid van een vrijwillige vereeniging, wil de brand weer in al hare onderdeelen goed functioneeren. Na eene verdere uit eenzetting van het werken der ver eeniging, werd door den heer Foeken een kort woord gesproken tot de aanwezigen, waarna hij ieder aan spoorde deel te nemen aan de op richting van de vereeniging. Ook de heer Heynings spoorde alle mannen van welken rang of stand ook, aan het pogen van het gemeentebestuur te steunen. Daarop volgde de aanmelding van pl.m. 30 vrijwilligers. De Burgemeester dankte voor deze ruime medewerking en hoopte dat Soest in de toekomst van een goede brandweer zal verze kerd zijn. Tenslotte werd een commissie be noemd bestaande uit de heeren J. Batenburg, Hijnings, J. Stalenhoef, Ran en den Opperbrandmeester Uijtendaal, welke tot taak heeft de eerste werk zaamheden voor de stichting eener vereeniging voor te bereiden. Wanneer deze voorloopige werk zaamheden zijn verricht zal met oe fening der brandweermannen worden aangevangen, en aan den Raad het verzoek worden gedaan de gedwon gen brandweerdiensten op te heffen. Uit den aard dezer zaak blijkt de worden dringend uitgenoodigd. ter vergadering ldu \mi Alg. Politie-verordening in functie. (Wegens plaatsgebrek moest dit verslag tot heden overstaan.) Tot hoofd der O. L. School te Soesterberg werd in de laatste ge houden raadsvergadering benoemd den heer D. Lub te Katwoude^^^ Naar wij vernemen zal op den tienden Juli a.s. te Soesterberg een betrouwbaarheidsrit van Wielrijden worden gehouden. Begin en eindpunt Hotel „Huis ten halve". Zooals uit het raadsoverzicht blijkt, heeft de Burgemeester dezer Gemeen te thans aan H. M. de Koningin tegen 1 Nov. a.s zijn ontslag als zoodanig aangevraagd. In den nacht van Maandag op Dinsdag werd van een inwoner al hier eenige kippen ontvreemd. De politie heeft de zaak in handem^r Door de politie alhier procesver baal opgemaakt tegen den Auto-on dernemer Baarn-Soesterberg, omdat hij niet geregeld op de aangegeven stopplaatsen stil hield. In bet clubgebouw in de Laan straat te Baarn zal 19 Juni a.s., des avonds om 7.30 uur, een vriendschap pelijke damwedstrijd worden gehou den tusschen de Baarnsche en Soest- ter damclub. Waar de Soester damclub nog maar een kort bestaan heeft, zal de ze voor het eerst op een wedstrijd uitkomen. Baarn laat daarom 3 van de beste spelers niet deelnemen aan den wed strijd. Een en ander belooft een recht gezelligen avond te worden. Onze plaatsgenoot J. W. H. Suk kel is dezer dagen geslaagd voor het exzamen praktijk-diploma Boek houden van de Vereeniging van Leeraren te Amsterdam. Gelijk uit het raadsoverzicht blijkt, heeft de heer D. van den Broek ontslag genomen als lid van den Raad. In zijn plaats benoemde het centraal stembureau j.1. Dinsdag den heer W. van Eek, die volgens de volgorde van de lijst der Candida- ten van 1919 aan de beurt van be noeming is. Zooals men weet. komt de heer van Eek ook in den nieu wen Raad. Maandag 18 Juni, 's avonds 8 uur houdt de spaarkas „Patrimonium" een vergadering in de Chr. U.L.O. School aan de Spoorstraat. Bespreking aankoop brandstoffen, enz. De prijzen zullen tevens worden medegedeeld. Allen, die wenschen deel te nemen, Vrijdag voormiddag (vorige week) omstreeks 9% uur geraakte, door een op heden nog onbekende oor zaak een vrachtauto, beladen met bielsen, op de Kampstraat te' Soes terberg in brand. De brandweer, die spoedig ter plaatse was, wist met 4 slangen op de waterleiding, den brand te blus schen. De auto werd deerlijk gehavend en kon natuurlijk de reis niet ver volgen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Binnen enkele weken zal, naar ons wordt medegedeeld, een woninggids voor Soest, Soestdijk en Soesterberg het licht zien. Uitgave van de heeren P. Man Co. Wij vertrouwen, dat dit bericht met belangstelling zal worden ont vangen en vestigen de aandacht van belanghebbenden op deze zaak. Men kan zich voor opgaven enz. wenden tot den heer C. Uiterwijk, Bureau voor publiciteit, Spoorstraat 18. Soestdijk. De Gids zal om de 14 dagen ver schijnen. In den nacht van Zaterdag op Zondag is ingebroken in het café van den Heer W, alhier. Ontvreemd is eenig geld, sigaretten en een hoeveelheid sterken drank. Dienzelfden nacht werd ook een poging tot inbraak gedaan in de woning van den Heer M. alhier. Te Amersfoort werden de daders door de politie gearresteerd. Zij zullen ter beschikking vaQ den Heer Officier van Justitie worden Volgens de aankondiging in de verschillende bladen heeft-in de zaal van den Heer J. Stalenhoef, hotel „De gouden Ploeg" |alhier de Heer Sluiters, le luitenant der Genie, eene lezing gehouden over radio-telegra- phie, een en ander toegelicht met teekeningen. De Heer Dekking, marconist aan het Radiostation bij de Militaire Luchtvaartafdeeling te Soesterberg heeft dien avond op verdienstelijke wijze de functie van Ontvanger waar genomen. Er was een trouwe opkomst. Het zaaltje was dan ook tjokvol belang stellenden. Alles was keurig verzorgd en geregeld en de zaal zag er frisch en gezellig uit. Alleen was vergeten een weinig frissche buitenlucht naar binnen te laten stroomen. waardoor een oude Heer een flauwte kreeg en ineenzeeg, zoodat luiten. Sluiters even genoodzaakt was zijn lezing te onder breken. De verschillende toestellen, noodig voor het opvangen der con certen en berichten waren zoo aan gebracht, dat allen, die in de zaal aanwezig waren, getuige kondt^i zijn van hetgeen de Radiokunst ons kan bieden. de Heer Slirl wezigen namens Radioclub „STeiTÖ. hartelijk welkom had geheeten, kwam te precies 7.45 uur een weerbericht binnen van het Radio Institiuut Vos- segat, te Utrecht. Terzelfdertijd werd dit bericht tele- phonisch weergeven door de Lucht vaartafdeeling te Soesterberg. Hierna begon de Heer SI. zijn lezing over Radio-T elegraphie. Spreker verklaarde op duidelijke wijze, dat ether een zeerelastische substantie is en verschillende golven kan veroorzaken. Door middel van -vernuftig uitgedachte toestellen is men er in geslaagd de lengte der verschil lende golven te meten. De hoofd punten. die wij in het oog moeten houden, aldus spreker, zijn de vol gende de ether is de algemeene middenstog (medium) die alle soorten en vormen van energie, (licht, warm te, electriciteit) geleidt2e. deze vor men van energie verschillen onder ling slechts door hunne meer of min der snelle trilling3e de snelheid van trilling bepaald in hoeverre de ether- golven een gegeven stof zullen door dringen. Spreker vertelde ons ver volgens iets over inductie, de micro- phoon, van het zend en ontvangstation, van golfbewegingen overgebracht door den ether. Een zendlamp, zoo als die in gebruik zijn bij het Radio station te Soesterberg, liet de Heer SI. circuleeren, alsmede een honig raatspoel, waarvan spreker intus- schen de verschillende doeleinden uiteenzette. Ook is iets verteld over de Antenne, seingever en ont vanger. Is een onvanger b.v. afge stemd op golven dan 300 M dan zal hij toch ook regeeren op golven, die iets meer of minder dan 300 M zijn, hoewel niet zoo sterk. De seingever heeft slechts een paar dingen te ver schuiven om te maken, dat hij slechts golven van b.v. 300 M uitzendt. Om dus met c te seinen, (golven van 200 M), moet de seingever A ook voor golflengten van 200 M geregeld worden. Tijdens en tusschen de lezing door kregen wij af en toe een aardig stuk je muziek te aanhooren. Zoo luisterden wij muziek af, ge geven in den Haag, o.a. het lied „Benjamin af", „Geluk van Arnold Spoel", „Der Ellen Koning", „Der Neugierige" van Schüber, „Der tot und dasz Madchen", v. Schüber, „Gratchen am Spienrader" en „Man na De Weis Mouton", Herinne ringen, welk laatste lied zejf.er nogal in de smaak viel, aangezien bijna allen, die in de zaal aanwezig wa ren, meeneurieden. Trouwens dit was ook een van het duidelijkste der lie deren, welke binnenkwamen. De meeste muziek welke werd opge vangen, was niet erg duidelijk. Waar dit aan lag? Waarschijnlijk aan de vele onberekenbare factoren, op het gebied van Radiotelegraphie waar mede moet worden rekening gehou den Enfin, wat het ook zijn moge. het mag toch een geslaagden avond genoemd worden. Men moet toch de handen ineenslaan, wanneer men ziet, hetgeen reeds per draadlooze telegraphie bereikt wordt. Zeer juist merkte de Heer Sluiters op, dat in jde practijk reeds een veel vuldig gebruik werd gemaakt van draadlooze berichten o.a. door zaken- menschen, beurskoersen, scheepstij dingen enz. Te ruim 10 uur besloot de Heer Sluiters dezen gezelligen avond met een hartelijk woord van dank aan den Heer Dekking, die dien avond, geheel belangeloos zich had gegeven, om de taak van marconist te ver vullen. Spreker deelde nog mede, dat deze lezing de eerste was der serie, (da verend applaus). Velen bleven nog in de zaal, aan gezien tot slot nog een balavond werd gegeven. Onbestelbare stukken door het Postkantoor terug ontvangen in de 2e helft van de maand Mei. 1. Reclame-afdeeling, Amsrerdam. 2. Credietvereeniging, Amsterdam 3. E. v. d. Breemer, Baarn. 4. Forensenbelasting. Bussum. 5. Rijksbetaalmeester, Zaitbommel. 6. C. C. Langenhorst, Amsterdam 7. Mej. L. Kuijpers, Helmond. 8. J. G. v. d. Schilden, 9. L. Scbumacher, Essen. 10. K. Veering, Stuttgart. Burgerlijke Stand. Geboren, v. J. J. Meurs en C. A. cliïeron i 'nohoo Nabij de woning van den Heer v. Angeren te Soesterberg botste Zaterdagmiddag een auto pardoes tegen een boom, naar men ons me dedeelde doordat de chauffeur de on voorzichtigheid had even te zien. De auto werd van voren geheel vernield, en is in een schuur van den heer Putman, welke in de on middellijke nabijheid was, gereden teneinde hersteld te worden. De chauffeur, die geheel alleen in de auto was gezeten, kwam met den schrik vrij. In den nacht van Zaterdag op Zondag reed een zekere W. uit Zeist met een motorrijwiel tegen een der afsluitbooomen van den Spoor weg-overweg bij Soestduinen, wel ken overweg was afgesloten, omdat een goederentrein naderde. Doordat er geen veiligheidslamp aan dien overweg brandde heeft ge noemde W. de afsluit boomen niet gezien. Genoemde boom werd over de rails geerukt en de motor erg be schadigd, terwijl de bestuurder zoo danig met den afsluitboom in aanra king kwam, dat twee tanden en een kies in zijn mond zijn afgebroken. De politie heeft de zaak in onder zoek. AGENDA. Zaterdag. Chr. Gymn. Vereen, „Simson" in de turnzaal Chr. U.L.O. School, Spoorstraat, voor jongens 6'/28 uur n.m. voor heeren 8 R. K. Bouwvakarbeidersbond. Contributieafdracht van half 6 tot half 7 in 't St. Joseph-gebouw. Laatste Zaterdag van de maand vergadering. Zondag Chr. Jongel. Vereen. „Samuël" in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. R.K, Bibliotheek, in de R.K. Zus terschool Steenhofstraat, van 12 tot 12.30 uur. Chr. Knapen vereen. „David" in het Catechisatielokaal der Ned. Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. R.K, Werkl, Vereen. St. Joseph. le Zondag van de maand verga dering. Maandag. Jongelingsvereen op Geref. Grondslag „Spreuken 23: 26a" in de consistoriekamer der Geref. Kerk, aanvang 8 uur n.m. De Soester Schaak en Damclub in de Rembrandtzaal aanvang half 8 n.m, Woensdag. Ned. Herv. Zang- vereen. „Soli "Deo Gloria" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 8 uur n.m. Kinderkoor „Euphonia" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 5 uur. n.m. R.K. Zangkoor „Cecilia in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 uur n.m. Chr. Gymn. Vereen. „Simson" in de turnzaal Chr. U. L. O. School, Spoorstraat, voor Dames en meisjes 61/2-8 uur n.m., voor heeren 810 uur n.m. Donderdag Chr. Zangvereen. „Crescendo" in de Chr, U.LO.- school. Spoorstraat, aanvang half 8 uur n.m. Gereformeerde Knapen Vereeni ging in de consistorie der Geref, Kerk, aanvang half 7 n.m. R.K. Dameszangvereen. in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 n.m. Mannenzangvereen. Apollo" in Hotel „De Gouden Ploeg", aan vang 8 uur n.m Vrijdag. Soester Fanfare in het gebouw aan den Bakkersweg, aan vang 8 uur n.m. R.K. Muziekvereen. „De Sym- phonie" in het St. Joseph-gebouw, aanvang 8 uur n.m. Opleiding akte L.O. en prak tijk-diploma's. Conversatie, Literatuur. Eigen, uitgebreide bibliotheek. Leeraar Duitsche Handelscorr. Soestdijk. Spoorstraat 13. Anne, d de Greef. Hendrika Theodora, d. v. N. Pen ning de Vries en C. A. v. d. Beek. Theodorus Hendrikus, z. v. N, Pen ning de Vries en C. A. v. d. Beek. Cornelia Frederika, d. v. W. Eps- kamp en M. Roest. Albertha, d. v. N. Kleefstra en J. v. der Sluis. Cornelis, z. v. E. v. d. Brink en S. v. Veen. Overleden. C. J. Verwer. 50 jaar, echtgen. van L. J. Meddens. Jan Veldhuizen, 65 jaar, echtgen. van M. Floor. N. Geitenbeek, 28 jaar, echtgen. van T. Kamerbeek. Kerkberichten. Zondag 17 Juni SOEST. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te lOVo uur Hoogmis. Nam. 2.30 lof. In de week s'morgens om 7 uur en 8.15 uur H. Mis. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. D. P. Brans n.m. 2Vs uur (Hees) Ds. D. P, Brans. Geref. Kerk. Voorm. half 10 uur en n.m. half 6 uur Ds. J. Hoek. (Ger. Bond, Rembrandzaal). Nam. 6 uur Ds. G. Lans, Ned. Herv. Pred. te Zeist. Vereen, van Vrijz. Godsdienstigen. RembrandtzSal. D. A. D. Wempe, Amsterdam. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. v. d. Berg van Amersfoort. Chr. School, Postweg. Nam. 6.45 uur Ds. Lans van Zeist. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7.30 en 10.30 uur H. Mis. Nam. 3 uur Lof. Inde week 's morgens 8,15 uur H. Mis Notaris A. O. DAMMERS te Soest zal op nader aan te kondigen dag en plaats in de maand Juli 1923 in het Ten verzoeke van den Hoog Edel Gestr. Heer Indentant van het Ko ninklijk Particulier Paleis en Domijn Soestdijk, en anderen. Opgave van mede te veilen per ceelen kan geschieden bij genoemden Notaris. op Machines, Knnstmoeders, Lampen, enz. Broedmachines steeds in werking te zien in de broedcentrale. Ruim 90% uitkomst verzekeit. Advertentiën. ZONDAG 17 JUNI IS AANWEZIG GEBOREN BERTHA dochter van J. C. KOELINK, 'Cr KöELi'Wf-D&i-fiSUW Soest, 15 Juni 1923. Talmalaan 15. gevraagd voor de smederij. K. JAN- Bakkersweg 3, Soestdijk. SON, Gevraagd net, flink voor den dag, of voor dag en nacht. Zich aan te melden 's avonds na 6 uur. Te bevragen aan het Bureau van dit blad. le snee van de Kleine Dolder (pl. m. 1750 roe) uit de hand te koop. Te bevragen ten kantore van de N.V. DE VUURSCHE HOUT HANDEL, nabij Pijnenburg. Buf. Orpingthon en roode Island, thans f 0,50 per stuk. Nog slechts af te geven een kloek met 12 kuikens f8.00. Verder onge veer 20 legkippen a f 2.per stuk. Koudhoornweg 4, einde Boschetraat Soest met Esschen steelen, stuk. Beetslaan 73. 50 cent per met groot Woonhuis te koop, (5 kamers, gang en keuken, groot 700 M2,) voor f6000.Bij koop 1 eerste en 2de Hypotheek beschikbaar. Ook zeer geschtkt voor bedrijf. Inlichtingen bij den Makelaar R. H. J. REINTJES, Soestdijk. Patrijs en Wit Leghorn a f0.40 per stuk, Boerenkip f 0,35 per stuk. Tevens nog eenige kloeken met kuikens. H. J. SMINK, Kampstraat, Soesterberg. gezocht door zwak persoon, de mid daguren vrij hebbende, (Agent eener spaarkas, incassowerk of andere lichte werkzaamheden). Adres te vernemen bur. van dit blad. Molenstraat 4 LENSVELD Koek, Beschuit, Zoute bollen. Krakelingen, enz. Verkade's Artikelen SOESTDIJK. Aan hetzelfde adres, woonhuis te huur. Noor der weg 1 SLAPLANTEN 25 cent per 100. Nieuwstraat 40 - Soestdijk Handel inAardappelen Groen tenBinnen en Buitenl. Fruit Billijk adres DageïijKs thüisoezurga Beleefd aanbevelend N:EUWSTR. 38a, S0ESTDIIK Beleefd aanbevelend Voor het aanleggen en het onder houden van tuinen beveelt zich beleefd aan Verlengde Postweg 2, Soesterberg KERKPAD Z.Z., 9 SOEST. Alle soorten Veenhuizerstraat 80, Soestdijk Schoenmakerij Maat- en Reparatie-Inrichting Soesterbergschestraat 32 Beveelt zich beleefd aan voor alle voorkomende werken prima i (Kleine Goede Koo Telefo Laat vakkundig en I dc Bakkerswe Nu heb ik ze w gekomen M'n Vader De Zwerve Politieke sk Huil maar i Schatje wee Achter de Aan kétmnTisOfift*. »ft PoHcn •t\ Doos WEAKTMDEÜJ filoedstelper Pijnstillenc &ivtrtndo>5enui Virkrijgbaar by Chem, Fabrir Schilder Kampweg 8 is beslist voor uw be en Behang\ wordt gaai bindir Levering van Grond- en Lak tijn en Behang Belast zich Agentschaj Beleel Teekeningen gratis Zand, Scherpzand en Grint te koop KERKPAD T voor PRIMA BI As Ruime keuz Dril en R< jes, waschl Mancheste tegen sche Birktstr

Soester Courant | 1923 | | pagina 2