imim RITJE!! ineiü in Ulehhers i. niiLO jr. SRIL1 IIP Gebi. Brons II Ellfe Meubelen Zuidereng KITS 30 mm Dr. v. Leeowen ffMillMl li lijjpffi! H. Burgman Wïenweweg 66 La Porte Co - Bankiers Tweede Blad Qchtenduoer Meel en KI §1 j.A.Hopnis,nieuiuenei Autobusdienst Dr.K.v. Dongen Stofzuigers KUIKENS BoonestoHKen m Sparre slieten H. van Dijk Van Weedestraat 5 Telefoon S 54. GIRO-REKENINGEN Timmerman, aannemer Zwaluweden 23, soestdijH. Muerpsn, öëgrooien en iiil- umrlno wni ewweria J. LEGUIT DAGMEISJE BOUWKUNDIGE DIENSTBODE GEVRAAGD Wasscherij KALDEWAIJ Fijn-, Grof- en KachelsmetSerij Hekwerken en Afrasteringen Ryime sorteering. (GSFTVRIJ) Pa ICyiper repareeren bil f. LfilïlERIS. ItlEHELKtöKER P. SCHMIER Eem euzendoos Schoencrême. 2 KWARTJES BQ0ZEM voor cent iinimeescn zoolaas moeei® GmiesomoceiLngb A. P. VAN IJSSELSTEIïI. Boter- Kaas en Eieren. „EEIV1 EN ENG" D. DE GIER BIJKANTOOR SOEST. Deposito's Credieten Effecten Coupons van het Soester Nieuwsblad van Zaterdag 1 MAART '24 KI. Ha. ha ha! en toen stuurden ze de koks met d'r soepie weer naar de keuken. P. Juist, en de raad bestelde zelf wat anders. KI. Wat is nou 't verdere van 't menu? P. Piep kuikens 1 KI. Wat zouden ze daar van maken? P. Misschien wel gebraden ratten en muizen. KI. Zou 't? P. Weet jij dan hoe ze aan piep kuikens moeten komen KI. Kunnen ze dan niet gaan jagen P. Dan wordt het jachtschotel. KI. Die smaakt anders ook wel met de kou. P. Zeker, maar dan gebruiken ze er weer restjes voor van de vorige koks, want jachtschotel maken ze van restjes. KI. Wat moeten ze dan doen? P. 't Eenigste is dat ze zelf bioeien. KI. Daar moet je toch een bioedsche kip of een broedmachine voor heb ben? P. Dat zal wel, maar in elk geval hebben ze hoog opgegeven, dat ze het veel beter konden dan hun voorgangers, die geen meheer wa ren, en daar is nu toch heusch nog niet veel van te merken. KI. 't Kan nog komen. P, Ja, maar je moet toch niet ver geten, dat ze per saldo, hoe langer hoe voorzichtiger, terughoudender en angstiger worden, om met ande re voorstellen te komen, en de raad hoe langer hoe meer 't vertrouwen in ze kwijt, en gaat steeds meer kritiseeren. KI. Hoe meer critiek, hoe beter. P. Ja, tot op zekere hoogte wel, maar ten slotte lijdt het gemeentebelang er onder. Enfin, we zullen maar afwachten, wat ze nu verder gaar zullen stoven, of iets als zoodanig aandienen. KI. 'k Hoop er het beste van Piet. P. Ik ookmaar 't is m'n tijd Klaas, 'k ga naar huis hoor 't beste met je tuin, werk er maar flink in hoor, en trek je maar niets aan, wat je in je andere huisje heb achter ge laten. Zet er de spa, maar flink in, en zaai en poot maar, dan komen de vruchten ook wel op z'n tjjd, als Aenminste de arbeid wordt gezegend. Saluut hoor, de groeten aan Anna KI. Nou dag dan hoor, ook de groe ten thuis. Luistervink. men bij een ander welke het zaad van dezelfde bloemist ontving, dan heeft die soms een gelijke ervaring, of wel, men staat verbaast over rijke groei en bloei, en vraagt men zich af, wat is toch de oorzaak, dat dezelfde plantensoort op de ééne plaats zooveel beter groeit dan-op de andere. Dit komt neer op een goede stand plaats, een goede behandeling, bij en kort na het zaaien en dat men ze geeft, wat ze noodig hebben. Welke deze eischen zijn hoop ik in een volgend nummer mede te deelen. Off. Bekendmakingen. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat de beslissing op het verzoek van de Maatschappij „De Automaat" te Rotterdam om vergunning tot het oprichten van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrich ting op het perceel van J. Stalenhoef aan de Middelwijkstraat No. 38, kadastraal bekend in sectie H. No. 4072 om reden, dat het onderzoek nog niet zo-wer is gevorderd, dat thans reeds eene beslissing genomen kan worden, door hen is verdaagd. Soest, 29 Februari 1924. De Burgemeester, P. P. DE BEAUFORT De Secretaris, J. BATENBURG Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat de beslissing op het verzoek van H. C. Valkenet om vergunning tot uitbreiding zijner smederij door plaat sing-van een tweetal electromotoren, respectievelijk van 2 en 1% P- K. in het perceel aan de Kerkstraat No. 14 kadastraal bekend in sectie H. No. 3191 om reden dat het onderzoek nog niet zoover is gevorderd, dat thans reeds eene beslissing genomen kan worden, door hen is verdaagd. Soest, 29 Februari 1924. De Burgemeester, P. P. DE BEAUFORT. De Secretaris, J. BATENBURG. TUINBOUW. Zaken, deze rubriek betreffende. Kraaijenbrink. Juliana. Zaadplanten. Nu de tijd er is, waarop we ons zaad aanschaffen voor gebruik in den aanstaanden zomer, acht ik het niet ongepast eenige regelen aan deze bloemplanten te wijden en daardoor hen, welke tot hiertoe er weinig of geen gebruik van maakten, hiertoe op te wekken daar men voor een luttele opoffering er veel gpnot van kan hebben. 't Is de gemakkelijkheid harer kui tuur, de groote gewilligheid en den spoed, waarmede ze ons met haar bloemen verheugen, die naar het schijnt een hinderpaal is tot meer algemeene waardeering. Hetgeen men betrekkeüjk gemakkelijk, voor luttele opoffering kan verkrijgen, ook niet zooveel moeite en kweekkunst ver- eischt, heeft niet de aantrekkelijkheid van 't kostbare en zeldzame. Dit is trouwens een algemeene regel, waarop de zaadbloemen ook geen uitzondering maken. Onder de zaadplanten vindt men gewassen van zeer verschillende groeiwijze, waaruit reeds volgt, dat ze ook voor zeer uiteenloopende doeleinden kunnen aangewend wor den. Vanaf dé over den grond kruipen de tot de rechtopgroeiende tot op 2 Meter hoogte, heeft men een groote verscheidenheid. Er zijn er, die als alleenstaande planten, hetzij om de bladeren, hetzij om de pytamidale groeiwijze en de rijke bloei verdienen in aanmerking te komen, terwijl weer anderen het mooiste effect maken bij een zeker aantal vereenigd. Velen hebben vrij lange doch slanke sten gels, en kruipen het liefst over den grond, waar ze zich inéénstrengelen, en met bloem en groen dan bedekt zijn, férwijl ook een niet onbelangrijk deel tot de klimplanten behoort en bij voorkeur van steunsels gebruik maken om tegen op te groeien, of zich om te winden, en geschikt zijn ter versiering van hekwerk, pilasters, of veranda's enz. Verder zijn er ook nog soorten niet voor den kouden grond geschikt, doch die in een koude kas, of serre aan huis, gedurende twee of drie zomermaanden een over vloed van bloemen kunnen geven. Thans bepalen we ons echter tot die soorten, welke in den open grond, in den tuin gekweekt kunnen worden, en dus liggen binnen het bereik van elk, die over .„een stukj< tuingrond beschikt, dat niet al ti ongunstig gelegen is, zooals erin onze gemeente zoovelen zijn. Niet zelden wordt de klacht geuit: lk schei er mee uit, het zaad kost wel niet veel maar van dat zaadgoed komt toch niet terecht, en dikwijls krijgt de zaadhandelaar de schuld, Burgerlijke Stand Geboren Jannetje Geertruida d. v. G. v. Haar en G. den Hartog. Jacob cornelis z. v. P. J. Dekking en T. Rouw, Karei Evert z. v. W. Bosch en M. M. de Goede. Hendrik z. v. H. Hornsveld en G. Brandse. Gerritje Maria d. v. E. Kampshorst en D. v. d. Hoef. Heeltje d. v. C. van Dijk en N. van Zijtveld. Ondertrouwd B. J. M. Koenen en B. Sluse. Getrouwd P. A. Kuijer en J. van den Breemer. Overleden Gijsbertus Wijman, 61, echtgenoot van J. M. Werensteijn. Hendrica Catharina Bouman, 87 jaren, wed. van C. A. van Baaren. Hendrikus van der Vlier, 53 jaren, echtg. van C. Baas. Francina Maria albers, 67 jaren, dochter van M. Albers en W. Meijer. Evert J. Mossink, 65 jaren echtgen. van A. Staal. Plaatselijk Nieuws. crisistijd, en daardoor noodwendig stappen achteruit gedaan moeten wor den, die achteruitgang niet verder gaat dat tot het hoogst noodzakelijke. Ook is een sterke vakbeweging noodig om het ideaal uit te dragen, hetgeen niet bestaat in prediken van den klassenstrijd, maar in de samen werking tusschen werkgevers en werk nemers, het ideaal van de bedrijfs organisatie. De gedachte van mede zeggenschap vindt tegenwoordig ook ingang in de kringen, waarvan we het niet gedacht zouden hebben. De arbeid moet zoo bezien wor den, dat zij is het dienen onzer me- demenschen. Daarvoor moet het pleit gevoerd worden, en dat is in dezen donkeren tijd de groote taak. Maat regelen moeten genomen worden om het economisch herstel te verwezen lijken. Wat de internationale taak der vak beweging betreft, zijn voor econo misch herstel naar spr. meening een drietal dingen noodign.1. wijziging der vredesverdragenregeling der schuldenen internationale beperking van bewapening. In een keurige peroratie, waarin hij de Chr. vakbeweging opwekte te leven uit de beginselen, die ons dier baar zijn, eindigde spr. zijn rede. Door enkele aanwezigen werden omtrent onderdeelen der rede nog vragen gesteld en door den spr. uit voerig beantwoord. Stille Omgang. A.s. Woensdagavond, te 8 uur, zal te Soesterberg, in het gebouw der R. K. Mil. Vereen, een verga dering worden gehouden door per sonen, welke deelnemen aan den Stillen Omgang. Zilveren Jubileum Pastoor Mocking. J.l. Zondag heeft in de R. K. School te Soesterberg een vergadering plaats gehad, met het doel definitieve plan nen te bespreken in verband met bovenstaand Priesterjubilé Een definitief comité, bestaande uit 9 personen is thans gekozen, ter wijl besloten is inteekenlijsten te la ten circuleeren. De op deze wijze verkregen gelden zullen worden be stemd voor een nieuw altaar in de thans verbouwd wordende kerk. Vrijw. Brandweer Soesterberg. Bij de gehouden definitieve bestuurs verkiezing van den Vrijw. Brandweer zijn de volgende heeren gekozen Mulder en Pas. Brandmeesters J. Putman, Commandant; C. J. van Dam, Secretaris; S. Smits, Penning meester en J. Smienk, Magazijnmees ter, terwijl de heer Posthumus zonder functie is toegevoegd. St. Vincentius-Uitvoering. Donderdag 21 Febr. werd in de St. Joseph Jongel. Vereen, alhier een zeer goed geslaagde uitvoering gege ven ten bate der St. Vincentius-Ver. alhier. Tot het -welslagen van deze uit voering werd medegewerkt door Mevr. N. Hamers, Amersfoort, Piano; M. A. Batenburg, Soest, Viool; J. P. Burlage, Voordrachten, Utrecht, en de Symphonie der St. Joseph Jongel. Vereen. De klassieke muziek door Mevr. hamers en den heer Batenburg ten gehoore gebracht was schitterend en zou in staat zijn ons in gedachte binnen te voeren in één der rijk ver lichte salons, ware het niet, dat de koude, bijna gevangenisachtige om geving, waarin moest worden gewerkt, ons hiervan weerhield. Jammer dat aan het decor, niet meer zorg was gegeven, hetgeen zoo gemakkelijk te verbeteren was geweest, door het omzetten der coulissen. Bij het spel van den heer Burlage, weten wij niet wat het meest te roe men. De prachtige mimiek, zuivere dialecten ongedwongen weergave van zijn liedjes en karakterschetsen ver raden hier een groot kunstenaar. De Symphonie was ook thans we derom op het tapijt om datgene te geven, wat maar eenigzins tot wel slagen van deze liefdadigheids-avond kon bijdragen. Aan het slot van den avond sprak de heer Rupert, president der St. Vinöentius-Vereen. een woord van dank tot allen, die aan het welslagen van dezen avond hadden medegewerkt. Lezing Ds. Van Wijngaarden. Op verzoek van het Bestuur der Vereen, van Vrijz. Godfl. alhier herinneren we aan de lezing op Vrijdag, met het onderwerp: „Heeft Jezus geleefd en wie was hij"? Het dameskoor zal weder zijne medewerking verleenen. Men zie de advertentie in dit blad. heid; terwijl door een dubbel kwar tet en het trio „de Keizer Hoogen- doorn" eenige zang- en muzieknum mers, ten beste gegeven zullen wor den. Belangstellenden in den strijd tegen drankmisbruik uit Soesterberg en Soest moeten allen aanwezig zijn. Er wordt ook nog een kopje thee geschonken. Komt dus allen! Overtreding Tabakswet. Door de Rijksambtenaren alhier is tegen C. G. van hier proces verbaal opgemaakt, ter zake overtreding der Tabakswet. Bedoelde C. G. fabriceerde sigaren, zonder in het bezit te zijn van eene bedrijfsvergunning. Eene hoeveelheid sigaren en ruwe tabak zijn in beslag genomen. Ongeluk. Bij het aanslaan van den motor van een vliegmachine had de werk man v. d. M. der Luchtvaartafdeeling het ongeluk zich te verwonden aan de linkerhand, doordat de motor met geweld teruggeslagen was. De man moest zich onder geneeskundige be handeling stellen. Operette-avonden. J.l. Zondag, Dinsdag en Woendag werden door het R. K. Zangkoor eenige goed geslaagde operette-avon den gegeven. Opgevoerd werden „Voor den Bloedraad", Mijn Oom de Kolonel Tuf-Tuf-Galop, terwijl tijdens de pauze een aardige verrass ng werd gegeven. De verschilende operettes werden vlot gespeeld terwijl de decors uitmun tend verzorgd waren. Zang en spel bleken aan goede handen toevertrouwd. Lydia. Woensdag 5 Maart, 's avonds 7.30 uur, houdt de M. V. op Ger. Grondsl. „Lydia" haar jaarfeest in de Chr. U.L.O. School. Moeder-cursus te Soesterberg. De moeder-cursus door de Ver. t Groene Kruis" te Soesterberg gegeven, mag zich in een groote belangstelling verheugen. Vrijdag 8 Febr. werd de eerste cursus avond door Zuster Smith uit Utrecht gegeven, welke verduidelijkt werd door lichtbeelden. Niet minder dan 33 dames waren op dien avond tegenwoordig, terwijl de aangename wijze van voordracht van genoemde zuster er zeker oorzaak van is, dat de volgende cursus-avonden steeds door meer dan 40 dames werden bezocht. Verzuimen wij niet te vermelden, dat door Mej. v. Lint, de zaal voor dit doel geheel belangeloos is afge staan. De Vrijwilllige Brandweer in actie. Het was Maandagavond j.l. om streeks 9 uur, dat een uitslaande brand in een perceel aan der. Nieuwen weg werd gealarmeerd en moest van zelf onze Brandweer assistentie ver leenen. wt Het was de eerste maaiXdat deze jonge vereeniging in actie wam en gezien de verre afstand over de gladde wegen, de felle N.O. wind en het uitleggen van plm. 400 Meter slang, liep alles vrij spoedig van AGENDA. Chr, Besturenbond. Woensdagavond sprak op uitnoo- diging van den Chr. Besturenbond alhier de heer H. Amelink over „Een groote taak in donkeren tijd" Spr. zeide dat we sinds 1914 in een don keren tijd leven, ook niet opgeklaard door den wapenstilstand; 't is ook niet best mogelijk, dat na een der- gelijken oorlog weer dadelijk normale tijden zouden aanbreken. Door dien oorlog werden millioenen menschen aan den arbeid onttrokken, en moes ten anderen invallen, die niet werk zaam waren ten dienste der mensch- heid, maar tot het vervaardigen van oorlogsmaterialen. Mede daardoor valt er een algemeene verarming te constateeren, waarvan werkeloosheid, loonsverlaging en werktijdverlenging even zoovele symtonen zijn. Niet alleen materieel, maar ook geestelijk-zedelijk. Nu heeft de Chr. vakbeweging in dezen donkeren tijd een groote taak. Er is behoefte aan een sterke vakbeweging. Daarom is het zoo te bejammeren, dat zoovelen de vakbeweging verlaten, niet alleen in onze gelederen, maar in iedere vakbeweging is dit verschijnsel waar te nemen. Tegenover het oud-liberale beginsel, dat thans weer op geld doet, heeft de Chr. vakbeweging van meetgaf op het standpunt gestaan, dat de arbeider een wezenlijk levende 'factor is in het productieproces, en daarom is een sterke vakbeweging dat het zaad slecht is geweest. Komt noodig opdat, nu we leven in een Lichtbeeldenavond Soesterberg. A.s. Maandag zal de heer Uiter- wijk D. V. een lichtbeeldenavond geven in Chr, Militair Tehuis te Soesterberg voor de kinderen der Chr. School en verder alle belangstellen den. Het zal wel overbodig zijn op te wekken deze gelegenheid niet te la ten voorbijgaan, om kennis te nemen van deze mooie Bijbelsche platen, waarover de heer Uiterwijk beschikt. Aanvang 7 uur. Openbare bewaarschool te Soesterberg. Op initiatief van de af deeling Soes terberg van de Vereen, voor Volks onderwijs is door een commissie al daar met lijsten gewerkt, om te ko men tot oprichting van een openbare bewaarschool. Als resultaat is aan den gemeen teraad een request gericht met 7 bij lagen, bevattende 123 handteekenin- gen, terwijl voor 88 kinderen onder wijs wordt gevraagd. Geheel onthouders Verbond. Dinsdag 4 Maart, 's avonds half acht, zal de afd. Huis ter Heide van het Nat. Christ. Geheel onthouders Verbond een propaganda-avond ge ven in het Chr. Tehuis voor Mili tairen te Soesterberg. Dr. J. v. d. Spek, geneesheer aan de W. A. Hoeve, zal een woord spreken over alcohol en geester krank- Za terdag. Chr. Gymn. Vereen, „Simson" in de turnzaal Chr. U.L.O. School, Spoorstraat, voor jongens 6VS—8 uur n.m. voor heeren 8 10 uur n.m. R. K. Bouwvakarbeidersbond. Contributieafdracht van half 6 tot half 7 in 't St. Joseph-gebouw. Laatste Zaterdag van de maand vergadering. Zondag Chr. Jongel. Vereen. „Samuël" in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. R.K. Bil liotheek, in de R. K. Zus terschool Steenhofstraat, \an 12 tot 12.30 uur. Chr. Knapenvereen. „David" in het Catechisatielokaal der Ned. Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. R.K. Werkl, Vereen. St. Joseph. Ie Zondag van de maand verga dering. Maandag. Jongelingsvereen op Geief. Grondslag „Spreuken 23: 26a" in de consistoriekamer der Geref. Kerk, aanvang 8 uur n.m. De Soester Schaak en Damclub in de Rembrandtzaal aanvang half 8 n.m, Woensdag. Ned. Herv. Zang- vereen. „Soli Deo Gloria" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 8 uur n.m. Kinderkoor „Euphonia" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 5 uur. n.m. R.K. Zangkoor „Cecilia in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 uur n.m. Chr. Gymn. Vereen. „Simson" in de turnzaal Chr, U. L. O. School, Spoorstraat, voor Dames en meisjes 61/g-—8 uur n.m., voor heeren 8 10 uur n.m. Donderdag Chr. Zangvert en. „C'rescrendo" in de Chr, U.L.O. school, Spoorstraat, aanvang half 8 uur n.m. Gereformeerde Knapen Vereeni ging in de consistorie der Geref, Kerk, aanvang half 7 n.m. R.K. Dameszangvereen. in het St. Joseph-gebouw. aanvang half 8 n.m. Mann mzangvereen. Apollo" in Hotel „De Gouden Ploeg", aan vang 8 uur n.m. V r ij d a g. Soester Fanfare in het gebouw aan den Bakkersweg. aan vang 8 uur n.m. R.K. Muziekvereen. „De Sym phonie" in het St. Joseph-gebouw, aanvang 8 uur n.m. Uit alle secties werd hulp verleend en het bleek, dat er een prettige en aangename samenwerking was, zonder op rang of stand te letten. Enkele leemten waren nog te ontdekken, maar ook, dat nog gebrek aan eenig materiaal viel te constatee ren, terwijl de waterleiding op vrij verren afstand was gelegen. Wij kunnen niet anders dan onze Vrijwillige Brandweer geluk wenschen en spreken de wensch uit, dat er organisatorisch steeds naar hooger zal worden gestreefd. Verduistering. Wegens verduistering van gelden, in dienstbetrekking gepleegd, is een ingezetenen door de rechtbank te Utrecht veroordeeld tot 4 maanden gevangenistraf. Kerkberichten. SOEST. Zondag 17 Febr. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 10% uur Hoogmis. Nam. 2.30 Lof. Ned. Herv. Kerk, Voorm. 10 uur Ds. D, P, Brans. Geref. Kerk. Voorm, 9,30 en nam. 5.30 uur Ds. J. Hoek. Geref. Bond Geen dienst. Vereen, van Vrijz. Godsdienstigen. Rembrandtzaal. Geen dienst. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. J. A. Radix, Bediening van den H. Doop. Nam. 6 uur, Bijbellezing in de school aan den Postweg door den Eerw. Heer W. Falter. uit Doorn. Arbeidsbeurs. In de Arbeidsbeurs dezer Gemeente zijn tot en met heden ingeschreven Metselaars 26 Timmerlieden 2 Opperlieden 19 Schilders 3 Grond-arbeiders 20 Losse-arbeiders 8 Kantoorbedienden 3 Behangers I Toneelspelers 1 Land- en tuinbouwarbeiders 6 Chauffeurs 1 Metaalbewerkers 1 Een nieuwe vulhaard nog in krat merk „Nieuwe Perfect" met vloerplaat, rijke koper versiering, koopprijs f 106,00, nu voor f 75,00 Een nieuw geëmailleerd bad kostprijs f 78,00 nu voor f 60,00. Adres: Van Lijndenlaan 20, Soestduinen. Gehalte 30% eiwit en vet SAMENSTELLING: Vleeschmeel (Liebigs), Gerstemeel. Maiskiemmeel, Garnalenmeel, Rijst- meel, Sesammeel, Tarwegrit (Wit), Groene erwtenmeel, Grondnotenmeel. Havermeel en Phosphorzure kalk. Per 2% K.G. 45 cent Per 50 K.G. f 8.75 7 cent per pond Lange Brinkweg 29, verschillende soor ten Nikkelen, Hou ten enz. f 2,60, 3,— 3,25, 4,-, 4,50. Uitsluitend prima kwaliteit. Reparaties aan alle uurwetken. Amersfoort-Ulrecht Ondergeteekende maakt bekend, dat met ingang van heden in omloop zijn gebracht tienrittnnboekjes „Ons Be lang—Amersfoort a f 1,50. Beldefd aanbevelend, Adverienlïërs. ZONDAG 2 MAART AANWEZIG ZONDAG 2 MAART AANWEZIG Telefoon 35. Te koop twee nieuwe 1ste klas stofzuigers tegen uiterst lagen prijs. Br. onder No, 245 bur. van dit blad. Mevr. Kylstra, Lange Bergstraat 26' vraagt een van 8-12,30 uur. Aanmelding na 3 Maart, 's avonds tusschen 7 en 8 uur. heeft gelegenheid voor 't maken van teeketi-, detail- en calceerwerk en bestekken. Br. onder No. 246 bur. van dit blad. biedt zich aan voor dag en nacht, liefst in burger omgeving. Oud 21 jaar, Br. onder No. 248 bur. van dit blad. Prachtig geluid met Harp en Fluit. Kniezwellen, Koppels. Vox Humana. Ie Klas fabrikaat. MASON HAMUN voor f 225.— te bezichtigen bij JOHs. VISSER, Penstraat 26 bij de Brink te Baarn. aan de Soester Coöp. Zuivelfabriek een VOLONTAIR, geschikt om alle voorkomende werkzaamheden te hel pen verrichten en tevens genegen om in het Zuivelbedrhf opgeleid te wor den. Leeftijd 17-20 jaar. R. K, Schriftel. aanbieding met verlangd salaris aan den Directeur. Barnevelders, desgewenscht met kunstmoeders, (prijs billijk). Kloek met 13 Rhode Island kuikens, L4 dagen oud. f 16,00, J. WOLFF, Koudhoornweg 4, Soest. te koop a f7,— en f9,— per 100 stuks, te bekomen op Heu- velheide, Soesterberg. Amers- fóortschestraat 117 Rembrandtlaan 12 W. Z. Nette aflevering Billijke prijzen Ondergeteekenden maken bekend, dat zij hebben opgericht een en bevelen zich beleefd aan voor alle voorkomende met gas- en vlampijpen, tegen uiterst concurreerende prijzen. Beleefd aanbevelend, Verlengde Kolonieweg 9 - Soest üfïiüdëlwijkstü i SOEST Wilt U verzekerd zijn van goede Reparatie, laat dan Uwe City-Magazijn, ïorenstraat 15 SOEST. Aanleg en onderhoud van tuinen Verlengde Postweg SOESTERBERG Verkrijgbaar alle soorten kweekgoed o.a. Conifeeren, Rododendrons. Stam- en struikiozen, alle soorten Bloem struikgewas als seringen, hydrangia's en rododendrons. Vruchtboomen als Appels, Peren, Pruimen enz. Verder alle soorten Violen, Vergeet mij niet, Madeliefjes en vele andere bloemen en planten. Tevens een partijtje Boonenstaken en bloemstokken. Veenhuizerstraat 20 - Soestdijk SCHOENÏV8 AG AZIJN Groote sorteering Dames- Heeren- en Kinderschoenwerk Electr. Schoen- en Zadelmakerij Maat- en Reparatie-inrichting. ia KWEEKER1J EIGENDOMSWEG Woonhuis: NIEUWEWEG 28, Telefoon 144. Pruimeboomen (zeer vruchtdragend) per stuk f 1,— Pruimeboomen (Leiboomen) Reine Victoria f 3,25. Kruisbessen Eng. witte 22 ct. Aalbessen struiken 22% ct, Struikvorm Appel en Peren in de beste soorten 3r4 jarige struiken f 1,20 Legestruro hoogte 50-60 cM. 9 ct, 80-90 18 ct. Prachtige struikrozen, waaronder Mad. Ed. Herriot, Opbelia. Prins de Bulgarie etc. 22ct. Stamrozen (stamhoogte 1 M.) f0,55 Hebt U nu al een doos geprobeerd Inhoud en kwaliteit gelijk aan voer f 0,50 f 0,60 f 0,75 f 0,70 f 0,80 f 0,70 f 0,50 f 0,55 Vanaf heden noteer êk Varkensvleesch: Vette lappen Doorregen lappen Magere lappen Carbonade Fricandeau en Rollade Dikke bladreuzel Versch spek Dik gerookt spek Alles prima kwaliteit. Geen keurloon. Magere Runderlappen f 0.60 Rauw vet f 0.60 Fijne vleeschwaren en worstsoorten machinaal gesneden, beleefd aanbevelend. ONTVANGEN: geschikt voor Kleeden, Kussens, Theewarmers, Japonnen enz. Wij leeren U dit werk GRATIS IN 3 MIN. Vraagt inlichtingen in FILIAAL BENNING, waar voor handwerken een APART vertrek is ingericht. Middelwijkstr. 26a, Telef. 102 prima gepasteuriseerde Uitsluitend onder Rijkscontrole. Specialiteit in Volvette Goud- sche Kaas met Rijksmerk. Verkrijgbaar: Voile Melk, Kar nemelk, Slagroom, Koffieroom, Gortepap, Eieren, enz.

Soester Courant | 1924 | | pagina 3