WIJ WILLEN HOUTWAREN Vergeet niet, BIJ K. KAZIUS Dr. VAN DONGEN Dr. GROENMAN Belangrijke Inboedel-Veiling. Deftige Inboedels SOEST VOORUIT EER STELT Prijsnoteering I A. WARK JHz. H. k W. Lüschen BRILLEN Firma v. d. Flier, C7Tl Wordt gezocht Weggeloopen Br< Kerl flinke Dienstbode, Dinsdag 29 April a.s. Chr .C Gevraagd een net MEISJE Nette Commensaals Uit de hand te koop, Kinderwagen. MELK te koop gevraagd Aangenaam Tehuis! Gevestigd s Woning-en Pension-Bureau PLUiMVEEVOEDERHANDEL „AVBCULTURA" ZOMER- EN WINTERPENSION, een groote partij nieuwe van Zuivelproducten Soester Qoëp. Zuivelfabriek en Melkinrichting Firma GEBRs. STAAL meubelmakerlTstoffeerderij LUXE- EN 0RTH0P/EDISCH SCHOENMAKERIJ VAN aan J. J. Crouwel Fotograaf, E. Reyntjes - P. v. d. Burg Behangerij Stoffeerderij Bakkersweg 2 - Soestdijk Eigen Slijperij Reparatie vlug en billijk, Mr. Slotwc Theos. OI Inricht stratie Eerst Ent gevoelen voor Vrijvv. Landstorm eene vergadering te jiien. Daar de Commissie .iO. te kennen heeft gegeven, .iet bijwonen dezer eerste Vergade- ,ing door allen zeer op prijs zou worden gesteld, doet het haar leed ZEd.Achtb. hedenavond niet in haar midden te zien. Dc Voorzitter verleent daarna het woord aan den Heer van Gcldorp- Meddens, Secretaris der Gewest. Land storm Commissie, die nogmaals het doel van den Bijz. Vrijw. Landstorm uiteenzet, wijst op het nut van het hou den van sehietoefeningen, de leden op wekt tot deelname daaraan en tot het maken van propaganda en het aanwer ven van nieuwe leden en hun bovendien wijst op het bestaan van het Landstorm blad, dat poogt een onderlingen band tusschen de leden te leggen en waarin tevens gelegenheid is tot het stellen van vragen. De rede wordt met applaus begroet. De Voorzitter gaat daarna over tot het uitreiken aan de aanwezige leden van het door Hare Majesteit de Koningin geschonken portret, hetwelk dankbaar wordt aanvaard. Als dagen voor de te houden schiet- bijeenkomsten worden vastgesteld de eerste Zaterdagen in de maanden Mei tot October, des avonds van 6-8 uur. De schietoefeningen zullen voorloopig worden gehouden op de baan in Oranje hof met marga-geweer. Tenslotte wordt besloten, dat de leden die niet aanwezig waren, het hun door Hare Majesteit de Koningin geschonken portret, voorloopig in ontvangst kunnen nemen ten Gemeentehuize, bij den Heer Groot, op vertoon van hun ligitimatie- bewijs. Niemand verder het woord verlangen de, dankt de Voorzilter den Heer Meddens voor zijne aanwezigheid, de leden voor hunne opkomst en sluit daarna de Ver gadering. ONGELUK Donderdagavond kwam het zoontje van den heer F., toen hij bij den heer Mets per rijwiel den hoek om kwam, in botsing met de auto van heer H. en kwam met het hoofd tegen de voor ruit van de auto en deze werd totaal vernield. F. was deerlijk aan het hoofd gewond en werd bij den heer Schot horst binnengedragen, alwaar hij door Dr. de Vos en Dr. Rupert verbonden werd. 1 MEIFEEST De afdeelingen Soest van de Algem. Nederl. Bouwarbeidersbond, de Bond van spoor en Tramwegpersoneel en de Soc. Dem. Arbeiderspartij, vieren Don derdagavond in de Rembrandtzaal het 1 Meifeest. Hierbij verleenen medewerking de heer Burlage Utrecht en zang van „De Stem" Entree 40 cent. UITVOERING De eerste Soester Harmonicabespelers Vereeniging Exselsior alhier zal op Zater- .s. 's avonds 8 uur, een uit- de.grootejzafiA,ya^jisji Entrée 60 cent. Als spreker zal optreden den Wel.Ed. Heer J. S. Henken voorzitter der Aïd. Rotterdam van bovengenoemden Bond. OPENBARE VOORDRACHT De Theos. Vereen. Ned. Afd. centrum Soest-Soestdijk, zal op Woensdag 30 April a.s. 's avonds 8l/4> in de Rembrandt zaal, een openbare voordracht houden. Spreker: De Heer J. H. Kengen uit Utrecht. Onderwerp: „Theosophie en Cristen- dom". Entrée naar verkiezing. FEESTVERGADERING De Chr. Oranjevereeniging „Juliana van Stolberg" alhier, houdt op Woensdag avond a.s. in de Rembrandtzaal een feest- vergadering. Aanvang acht uur. Zie de advertentie in dit blad. BENOEMD Mr. J. M. v. d. Heide candidaat-nota- ris te Baarn, werkzaam ten kantore van Not. A. O. Dammers te Soest, is benoemd tot Notaris ter standplaats Alkmaar. KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE BOND VAN OUD-ONDEROFFICIEREN Op Zaterdag 3 Mei a.s. des avonds te 772 uur zal eene vergadering worden gehouden in het rust en Vacantie-Oord van bovengenoemden Bond „HuizeOran jehof" Spoorstraat 32 te Soest, waartoe alle gepensioneerde en gepasporteerde Onderofficieren van Land-Zeemacht en Koloniën, zoomede de actief dienende O. O. beleefd worden uitgenoodigd deze vergadering bij te wonen. Met uitsluiting van elke politieke en godsdienstige overweging stelt de Bond zich ten doel: 1 Toewijding aan Vorstin en Vader land. 2 Behartiging der stoffelijke en mo- reele belangen zijner leden en het bevorderen der kameraadschap. 3 De leden en na overlijden hunne weduwen en weezen zooveel mogelijk steun te verleenen. Dat doel zal men trachten te bereiken. a. door het houden van schietoefenin gen en het organiseeren van schiet wedstrijden b. zijne leden, alsmede zijne adspirant- leden bij het verlaten van den dienst, behulpzaam te zijn in het verkrijgen eener betrekking; c. het vormen van fondsen om daar uit aan zijne leden en adspirant- leden primo: tijdelijke voorschotten te ver strekken. Secundo: bij ziekte of tegenspoed financieele steun te verleenen; t e r t i obij overlijden hunne nagelaten betrekkingen een uitkeering te verzeke ren. Oud kameraden, komt allen ter ver gadering, tracht de band die U voorheen in het leger samenbond, nu terwijl gij de gelederen hebt verlaten, nog nauweF aanéén te sluiten, bewijst dat het woord kameraadschap, voor U geen ijdele klank is geweest en steunt den Kon. Ned. Bond van O. O. door het worden van lid of donateur. „EHMLAND". Het tegenwoordige Café, Restaurant en Hotel „Eemland" was 25 jaar ge leden een eenvoudige dorpsherberg, met een uithangbord waarop stond „Loge ment de Koophandel". Het was bijna onzichtbaar door een paar reuze linden- boomen en behalve een zandweg met diepe wagensporen, gaf nog een smal voetpad, midden door een aardappelveld, vanaf den Rijksstraatweg toegang tot het voorplein, waarop een paar tafeltjes met stoeien en een paardetrog stonden. In de gelagkamer stond een biljart met zakken, een ronde kletstafel, een paar vierkante tafeltjes en een klein buffet met karaffen en glazen. 'sAvonds brandde boven de ronde tafel een petroleumlamp en als er lief hebbers voor het biljart waren, ook een boven het biljart. Aan de westzijde van de gelagkamer gaf een porte brisée toegang tot de mooie kamer, aan de oostzijde waren twee deuren een voor de keuken-huis- kamer, en een voor de trap, die langs eene opkamer, naar den zolder voerde, waarop drie of vier slaapkamertjes waren. Achter de gelagkamer was een ouder- wetsche deel. Annex was nog een speeltuin met groote koepel, schommels, wip en zweef molen. Alles echt landelijk en op mooie Zomerdagen bracht menig Baarnsche snorder zijn vrachtje naar „de Koop handel" om van het buitenleven te ge nieten. Die oude „Koophandel" is verdwenen en het vriendelijk en gezellige Café en Hotel „Eemland" is er voor in de plaats gekomen. Het aardappelveld is veranderd in een fraai met bloemen en heesters aangelegd terras, waarop tal van wit geschilderde tafeltjes en stoelen tot verpoosen nooden. Dit terras is 's avonds electrisch verlicht. Vóór het huis is één open verande en één met glazen deuren gesloten ve rande. Deze laatste voornamelijk ten gerieve van de logeergasten. In het ruime café staan twee u tste- kende biljarts, eene leestafel en ver scheidene kleinere tafeitjes. Boven elke tafel een electrisch licht, wat vooral 's avonds de zaal recht gezellig maakt. De boerendeel heeft plaats moeten maken voor een groote tooneelzaal, die door een schut in tweeën gcdeelt kan worden en zoodoende een eet- en een vergaderzaal vormen. Een witgelakte trap voert naar een eveneens wit geschilderde gang waarop de logeerkamers op uitkomen. Deze laatste zijn geheel nieuw en keurig ge meubeld en geven een ïrische en zinde lijke indruk. De tegenwoordige eigenaar, de Heer Van Vugt die dit Hotel geheel gerestau reerd en nieuw ingericht heeft, heeft eer van zijn werk. Wanneer wij nog daarbij voegen, dat de Heer van Vugt en zijne echtgenoote steeds zorgen voor prima consumptie en een uitstekende keuken, voor een uiterst zindelijke en vlugge bediening 1Hb|^ijHr^fi?fënfP^n^a^h^^l^tranfclërs of „Eemland" te Soestdijk, wordt bekend, als de plek waar men hetzij voor korte of langere duur gaarne vertoeft. Het ligt in ons voornemen, om, er zóóveel nieuwe zaken in onze ge meente zijn bijgekomen, ook deze eens de revue te laten passeeren. laan 12c, van de Bilt A. J. Mijme ring met gezin, L. Brinkweg3, van Amers foort H. L. Heinow met gezin, Schriks- laan 53, van Amsterdam J. F. v. Ber- kel, Utr.weg 20, van Utrecht J. H. Telgenkamp, Amersf.str. 2, van Montfoort A. Noé met gezin, Andriessestr. 12, van 's- Gravenhage A. C. Doornberg, K. Brinkweg 14, van Amsterdam - A. C. v. Gameren met gezin, Postweg 10, van Utrecht C. A. Wiepkes, Beuken laan 28, van Baarn Wed. D. Wiep kes, Sophialaan 15, van Baarn R. G. Koeleman met gezin, Beetzlaan 109, van Utrecht J. de Vries met gezin, Laan straat 11, van Ned. O. Ind. P. J. v. Dijen, B. Grothestr. 67, van Baarn H. v. Holten met gezin, Klaarwaterweg 3, van Utrecht Wed. B. v. Belkum, met gezin, Paltz 2a, van Amsterdafn G. Gerritse, Braamweg 17, van Nijkerk M. v. cl. Louw, Ossendamweg 16a, van Utrecht A. v. Veenendaal, Ossen damweg 10a, van Utrecht G. Klomp, Beetzlaan 13, van Barneveld F. J. v. Merkensteijn met gezin, Molenstr. W.Z. 30, van Ned. O. Ind. VERTREK UIT DE GEMEENTE SOEST VAN 20 MAART TOT 24 APRIL 1924. E. Neuman, naar Duitschland G. Dop, naar Bunschoten, Dorpstr. A. Balvers met gezin, naar Amersfoort, Kampstr. 54 N. Penning de Vries met gezin, naar 's-Gravenhage, Noorderbeek- dw.str. 77 Wed. B. J. Husen met ge zin, naar Amsterdam, Amstelkade 23 III L. J. Everts, naar Amsterdam, v.Osta- destr. 234 J. Budel, naar Amersfoort, Zandbergen H. S. v. d. Pot, naar Arn hem, Koningsplein 8 W. v. d. Brink, naar Baarn, Verl. Dalweg 58 W. P. Vos, naar Apeldoorn, Hoofdstr. 131 R. v. Veenendaal met gezin, naar Utrecht Achterklarenburg 4 C. E. Leeuwerink, naar Zaandam, Willemstr. 27 J. H. G. Dorregcest, naar Amsterdam, Prinsen gracht 434 M. J. v. Niekerk, naar Hilversum, 's-Gravenlandscheweg 131 B. Brandenburg, naar Dietz, (Duitschl.) P. v. Baerle, naar Amsterdam, Kalk markt 5 1 A. P. v. d. Berg met ge zin, naar Utrecht, Tomatenstr. 22 O. 1. Godart, naar België A. v. Baaien met gezin, naar Amersfoort, Arnhemsche- weg 89 S. v. d. Meer met gezin, naar Zuidland L. v. Wiggen met gezin, naar Zeist, Nooit Gedacht 2 A. v. d. Wolff, naar Weststellingwerf, Scherpen- zeel W. A. Zieltjes, naar Bussum, Laanstr. 20 J. H. Docter met gezin, naar Hilversum, Soestdijkerstraatweg S. Jongsma, naar Hilversum, Soestdijker straatweg 10 G. R. v. Leeuwen met gezin, naar Renswoude, de Melm M. Liese, naar Papenburg, (Duitschl.) C. Breij met gezin, naar Utrecht, Griftstij 77 R. Visser met gezin, naar Amers foort, Wilhelminastr. 32 G. Valken burg, naar Amersfoort, Verhoevenstr. 87 J. Botermans, naar Baarn, Dalweg 13 L. M. v. d. Oord, naar Rotterdam, Z. Paardenstr. 89 M. Kampik," naar Bottrop Duitschland P. J. Reinhard, naar Wageningen, Bouwlustpark è8 J. W. E. Grüter, naar Amsterdam, Am- stelveenschweg 76 Wed. W. F. v. d. Pol, naar Utrecht, L. Bolwerk 15 VOETBAL VESTIGING IN DE GEMEENTE SOEST VAN 20 MAART TOT 24 APRIL 1924. D. Groenesteijn, L. Brinkweg 49, van Baarn G. v. Eek, F. C. Kuijperstr. 1 van Zeist G. v. d. Meij met gezin, Ringweg 4, van Barneveld T. ten Na pel met gezin, Turfstr. la, van den Haag S. L. T. v. d. Brom met gezin, Mo lenstr. 82 A. v. Woerkom met gezin, Laanstraat 8b, van Utrecht B. Otse, Amersf.str. 119, van Ede P. v. d. Bos met gezin, v. Maarenstr. 7, van Haarlem mermeer H. C. v. Lankeren, Juliana- straat 61, van Amsterdam D. v. d. Haven met gezin, Heuvelweg 2a, van Amsterdam. U. C. Bochardt met ge zin, Heuvelweg 38, van Arnhem J. v. d. Woord met gezin, Wilhelminalaan 24a, van Arnhem R. v. Noort met ge zin, Veenhuizerstr. 18, van Achttienhoven J. Rams met gezin, Koudhoornweg 3, van Utrecht A. A. Kerkkampmet gezin, de Genestetlaan 8, van Bussum A. Mosten met gezin, Veenhuizerstr. 9c, van Loosdrecht G. W. Spitzen met gezin, Julianaplein 1, van's-Graven hage J. J. v. Amerom met gezin, Vin- kenweg 33, van Rotterdam R. v. d. Veen, de Beaufortlaan 24, van Dantuma- deel F. B. Kohier, B. Grothestr. 18, van Hilversum W. F. v. Oldenburgh met gezin, B. Grothestraat 35, van Hil- versijm W. de Vries, Kerkstr. 59, van Nijmegen C. H. Schol met gezin, Julianaplein 3, van Duitschland G. C. Kalff, Julianastr. 51, van Utrecht G. Meijer met gezin, Nieuwe Weg 19, van Barneveld P. Rentmeester, Tal- malaan 23, van Zulphen P. v. d. Berkt, Waldeck Pyrmontlaan 1, van Val burg L. v. Schalm met gezin, School- weg 20, van Nijkerk J. J. Luijke met gezin, Kolonieweg 15, van Amsterdam A. C. Steen wijk, Kolonieweg 19, van Amsterdam G. v. Kersen, Beetzlaan 102, van Rotterdam M. A. Pronk, Birkstr. 56, van Muiden H. Hofland Veldweg 16, van 's-Gravenhage J. H. Ligteringen met gezin, Schrikslaan 43, van Rotterdam A. Kooge Dorrestein- weg 1, van Amsterdam W. Zappeij geb. Beer met gezin, Steenhofstraat 56, van Rotterdam E. M. J. Schulte, Steenhofstraat 12, van Amsterdam J. A. v. Essen met gezin, Schoutenkamp weg 2a, van Rheden P. Botma met gezin, Vinkenweg 37, van Oostdongers- deel R. G. C. Addens met gezin, Beukenlaan 36, van Amsterdam. T. Willms, Amersf.str. 12a, van Amers foort C. Betlem met gezin, Nieuwe- weg 7, van Utrecht J. van der Kolk, Nieuweweg 22, van Hasselt G. Oud hof met gezin, Vinkeweg 35, van Am sterdam H. P. C. Hillers met gezin, Vinkenweg 35, van Amsterdam G. v. d. Kieft met gezin, Beetzlaan 15, van Amersfoort J. Lamijn met gezin, Park- CLUBN1EUWS V.V. „SOEST". B. O. V. V. II-Soest I 0—4 Door deze overwinning heeft Soest den eersten prijs gewonnen op de serie wedstrijden van B. O. V. V. en is Soest thans weer een beker rijker geworden. Als ruim 2 uur scheidsrechter Parsser laat beginnen heeft B. O. V. V., 1 inval ler en Soest twee. Soest heeft de tos gewonnen en verkiest tegen den sterken wind in te spelen, wat niet weg neemt dat Soest het sterkste is Als er ruim 30 min. gespeeld is zet de rechtsbuiten mooi voor en de linksbinnen loopt de bal in doel 01. Dan is B. O. V. V. weer aan de beurt maar kunnen het net niet vin den. Na de rust is Soest overwegend sterker, B. O. V. V. komt niet meer in de aanval en als het einde is heeft Soest met 0—4 gewonnen. A.s. Zondag speelt Soest I waarschijnlijk van 2 tot 4 uur tegen Soesterberg I en II op eigen ter rein Bosstraat. Het tweede elftal van Soest speelt van 4 uur tegen D. O. S. K. O. uit Soest, dit kan een aardige wed strijd worden daar Soest II verleden week heeft gewonnen met 21 van D. O. S. K. O. Het Bestuur. - E. S. V. A. C. II—CONCORDIA 2—4 Bij het begin was het 00, en aan 't eind 24. Wat er tusschen in is ge beurd, weten jelui 't best. Een beetje heen en weer trappenIk snap nog niet dat jelui verloren hebt, want stuk voor stuk zijn jelui sterker, maar wat 't sa menspel betreft, dat is beneden peil. De linksbinnen b.v. had na rust wel naar huis kunnen gaan. Als hij zelf niet een paar maal een bal had gehaald, zou hij niets te doen hebben gehad. Denk er aan, jelui staat met 11 man in 't veld en gezamenlijk moet je met de puntjes gaan slepen, niet ieder op zich zelf. In 't vervolg beter hoor! Nu nog eens wat! Als er gespeeld wordt om een medaille, moet jelui na afloop der wedstrijd niet direct 't veld af hollen, doch verzamelen om bij de uitreiking tegenwoordig te zijn. Dat moet gaan onder een hoera'tje, niet stikum om een hoekje. Wil jelui dat in je ooren knoopen? Want op 4 Mei is 't begin van de medaille-wedstrijden; dan kun nen jelui je goede wil dus toonen. Sa luut! Zondag 3 uur vermoedelijk Esvac Zwaluwen. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden: 3 Timmerlieden 4 Orondarbeiders. 3 Kantoorbedienden. 1 Behanger 2 Chauffeurs 1 Schrijver 1 Slager 1 Loodgieter 7 Losse arbeiders 1 Bakker ZONDAG 27 APRIL IS AANWEZIG Zondag 27 April is aanwezig Adlverfentiën. H. VAN SITTER Jr. en L. P. VAN SITTER- Onderwater, geven hierbij kennis van de geboorte hunner Dochter LOUISA. Soestdijk, 19 April 1924. Terstond gevraagd een van 9—5 uur, boven de 20 jaar. Mevrouw Diderik, Laanstraat No. 17. Beëdigend Makelaar J. MENKO, zal pu bliek verkoopen op 's morgens 9 uur, in de Rembrandtzaal te Soestdijk, ten verzoeke van Mevr. de Wed. Klasser e. a., wegens vertrek naar het buitenland als volgtZwarte piano, fraai modern cuba mali. Salon-Ameublement met lila trijp, vele salon- en huiskamermeubelen, Hindelopen serre-ameublement, inah. cylinder bureau, mah. en wit lacé hang en legkasten, eiken buffet, pendules en klokken, 2 trap- naai- en handmachines, pathéfoon met 17 platen, tuin meubelen, karpetten, vloerzeil en kleeden, spiegels en schilderijen, kachels en haarden, emaille fornuis, mangel, Voldamph wasch- machine met voorwarmer, steriliseerinrich- richting met 50 flesschen, ledikant met toebehooren, eenige manufacturen en ge maakte goederen, Dames-en Heerenrijwielen, glas- aardewerk en keukengerief, bankschroef en Timmergereedschap, enz. te voren te zien van 10—6 uur. Besche voor halve dagen, ook genegen eenig loop werk te verrichten. Aan te melden s'avonds na 8 uur Maison „Modern", Spoorstraat 18. gevraagd, en twee gemeubileerde of onge meubileerde Kamers te huur. Adres te be vragen bureau van „De Soester". AAN LEIDERS VAN TREKDIEREN. Weestovertuigtdat bij den vooruitgang van het dierenbeschermingswerk en het steeds toenemende ledental wel de gelijk door de dierenvrienden er op gelet wordt, hoe gij voor uw trekdier j. M. Nijman, naar AmstgHL5«*War-, Sjt De dierenvrienden begunstigen 'i J vj. J. CPS^fiaasT iiaaïy35 urcrcrr-g-oca i/cïïoit- delen en verzorgen en geen werk boven hunne krachten laten verrichten. Moedig uwe trekdieren aan met een Maartensdijk, Holl. Rading W. Groot met gezin, naar Zeist, Voorheuvel 781 C. E. Veltman, naar Schagen, Molenstr. Mej. W. Bol, naar Rotter dam, Schinkelstraat 38 J. Plug met gezin, naar Utrecht, Rieuwstraat 42 G. J. Kurth, naar Arnhem, Bakkerstr. 20 M. Raith, naar Zaandijk, Lagedijk W. v. d. Weerd, naar Hilversum, Palm straat 44 S. Hacket, naar Essen, Mar- garethastr. 20 J. B. Cornelisse met gezin, naar 's-Gravenhage, 2e Braamstr. 2 J. A. v. Heumen, naar Noordwijk (binnen), Sluispad 5 W. Loos met gezin, naar Hilversum, Hoog Laarderweg 255 J. M. Talsma met gezin, naar Utrecht, Mauritsstr. 41 M. v. d. Wijn gaard, naar Woerden, Kerkplein 5 G. M. C. S. Godart, naar Utrecht, Vre- denburg 10 E. Orthwein, naarOsna- brück G. Orthwein, naar Osnabriick Wed. A. R. Schuijling, naar Bussum, Boschlaan 12 L. Waltmann, naar Breda, Ginnekenstr. 26 G. Stroink, naar Amsterdam, Adm. de Ruijterweg 13 H. v. d. Breul met gezin, naar Zeist, v. Reenenweg 53. SPORT KORFBAL 4 Clubnieuws „Helpt Elkander". Eerste Paaschdag bracht prachtig korf- balweer. De dag is dan ook een zeer goede propagandadag geweest, want er werd keurig spel vertoond. Om 12 uur werd begonnen met de wedstrijd Utrecht- Zeist-Baarn-Soest combinatie. Na een goed en vlug gespeelde wedstrijd bleef Utrecht met 21 in de meerderheid. Daarna speelde Bilthoven tegen Amers foort. Resultaat 21 voor Amersfoort. Tijdens het uur rust, dat volgde speelde de Bilthovensche aspuranten tegen Sa- mos aspuranten. Daarna volgde de ver liezersorde Bilthoven tegen Zeist-Baarn -Soest. Het spel van deze wedstrijd stond op een goed peil. Er werd enthousiast, en goed gespeeld. Het resultaat was 42 voor Bilthoven. Daarna de strijd om de eindbeslissing, Utrecht tegen Amersfoort. Aan 't einde was de stand 11. Daarom werd twee maal 77a minuut verlengd. Hiervan maakte Utrecht goed gebruik, door met twee niet al te mooie puntjes, de over winning en daarmee de medaille in de wacht te sleepen. Het waren goede wed strijden en de geest was goed en gezel lig, Inderdaad een succes. Ook geven de uitslagen goed de verhouding weer, behalve dan bij de laatste wedstrijd, waar werkelijk 11 een goede verhouding was. Misschien morgen een wedstrijd tegen R. A. P. uit Utrecht. Wie komt er van middag eens oefenen? Niet allemaal te gelijk, hoort En toch hoe meer, hoe liever I vriendelijk woord en sla ze niet. Ge weld prikkelt tot verzet en maakt angstig. De rechtvaardige heeft zorg voor zijne dieren, maar de booze is zonder hart voor hen. Ned. Ver. tot bescherming van Dieren, afd. Friesland. Kerkberichten. Zondag 27 April 1924. SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. D. P. Brans. Nam. 6 uur Ds. I. Kievit van Baarn. Oeref. Kerk Voorm half 10 en nam. 6 uur Ds. J. Hoek. Christel. Geref. Kerk. Waldeck Pyrmontlaan Zondag voorm. 10 uur en 'savonds 6 uur Ds. P. de Bruin van Veenendaal. Woensdag 30 April 's avonds half 8 Ds. G. Salomons van Amersfoort. V r ij z. Godsdienst! gen. Rembrandtzaal Geen dienst. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. Radix. Nam. 6 uur in de Christel. School de heer Valther. DEN DOLDER Ned. Herv. Gemeente Zaal der Kon. Zeepfabriek „de Duif' Voorm. 10 uur Prof. Dr. Slotemaker de Bruine van Utrecht. BAARN Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur ds. Kieviet, 's Avonds 6 uur Ds. Adriani. Geref. Kerk Voorm. 10 uur de heer Onvlee, cand. en nam. 6 uur Ds. de Waard van Bunschoten. Christel ij ke Geref. Gemeente Naussaulaan. Voorm. 10 uur en 's Avonds 6 uur ds. Molenaar. Nederl. Protestantenbond. Voorm. half elf Ds. H. H. Dorgelo van Culemborg. LAGE VUURSCHE Nederl. Herv. Kerk Voorm. half 10 en 's avonds 6 uur Ds. Gunning. BILTHOVEN (Biltsche Kapel) Voorm. half elf Ds. A. O. H. van Hoogenhuijze van Amsterdam. EVANGELISATIE HILVERSUM Alb. Perkstraat. Voorm. half elf Ds. B. ter Haar Romeny van Ginneken bij Breda. door oude Danie, twee vriendelijke liefst in een loopende KAMERS, gestoffeerd, gelijk- vloersch met kost en bediening en een weinig hulp. Brieven met prijsopgaaf en volledige inlichtingen Parklaan 8. wegens verkleining van boerderij, Koeien, Kalveren, Kippen, Kloek met kuikens, Hooi, Rijtuigbrik, Boerenwagen, Kar, Koemest, Gier, enz. Billijke prijs. Op de Boerderij Birkstraat 46. Te koop een Adres Nieuwstraat 23. doch niet van inrichting of tusschenpersonen, direct van den Veehouder. Adres te bevragen bureau van „De Soester',. gr. Siepersche KATER, witte borst en pooten donkere streep over de rug. Tegen belooning terug te bezorgen Beukenlaan 85. Voor ëenbestendig Heer wordt in beschaafd gezin, zonder kinderen, een mooi Landhuisje met zeer grooten tuin, bewonende in bosch- rijke omgeving, een gezellig en degelijk tehuis aangeboden. Er is ruimte genoeg om er wat liefhebberij op na te houden, voor iemand die van buitenleven houdt een ideale gelegenheid. Pensionprijs bij overeenkomst. Adres „Huize Aangeland", Schoutenkamp weg 16, Soest. HUIZE MARIE - BIRKSTRAAT 12b GRATIS ADVIES En ZULLEN U goedkoop bedienen Prima gemengd Graanf6.70 Prima Ochtendvoerf9,50 Prima Kuikenzaadf8,50 Prima Opfokvoerf 14.— Mais (kleine ronde)f6.40 Per 50 Kilo franco Soest en Omgeving. Hof 7 - Telef. 510 - Amersfoort. SOESTDUINEN - VILLA BOSCH EN HEIDE bij Station gel,, schitt. ligging, rustige om geving, uitst. keuken. J. VOS, Van Lijnden laan 11. Ondergeteekcnden bevelen zich aan voor het AANLEGGEN EN ONDERHOUDEN VAN SIER- EN MOESTUINEN. Cie-lbr. Wes-khovesi Lange Brinkweg 55 Soest. SOEST 1924 Notaris F. P. E. VAN DITZHUIJZEN te Baarn zal op DINSDAG 29 APRIL 1924 des voormiddags 10 uur op'de Houtwerf van den Heer A. BUTZELAAR aan de Burgem. Grothestraat 21 te Soest, om contant geld, publiek verkoopen: als: planken, rib en regelhout, wahenbuik- deelen, hekschroten, schalen en latten, iepen-,beuken-eneikenplaathout geschikt voor meubel- en wagenmakers, steiger- masten en vredinghout, eiken- en dennen- palen in diverse lengten, droge kachel- blokken, spaanders, eiken en beuken takkenbossen, boonenstaken, eiken boo- nenrijzen, eiken en tarken bergroeden, eiken koestaken, burriehouten, brandhout en wat verder te koop zal worden aan geboden. De perceelen zijn 3 dagen voor den verkoop uitgenummerd te bezichtigen. Gep. fl. Melk Voile Melk Karnemelk Ondermelk Gortepap Slagroom Koffieroom 12 ct. per Liter 10 7 3 14 50 ct. per Liter 40 Gepasteuriseerde Roomboter Rijksmerk f 1.10 per pond Miaaeiwijkstraai zo Soest Heuvelweg 8 Soestdijk Ledikanten, Bedden, Matrassen, Complete Meubileering van huizen, villa's en kantoren, Karpetten, Matten, Gordijnen Prijsopgaaf zond. eenige verbinding Julianastraat 50 - Soestdijk. wanneer eén van Uw Kinderen moet worden aangenomen, tijdig een boodschap te zenden teneinde een mooi protret van Uw Zoon of Dochter te laten maken Adres te Soest bij den Heer H. MAJOOR, - - BEUKENLAAN 21, TE BAARN WETERINGSTRAAT 60. Ter Hall geen vragen meer, Daalt 't zonnetje in 't Oosten neer, Wordt Troelstra schout bij nacht, Alvorens Likdoornzalf Gedé Overtroffen wordt in kracht. Verkrijgbaar bij B. Kraal v.h. H. Geubbels Soestdijk en Theod. Wag- ner, Soest. Tandarts Tandtechnicus houden Spreekuur te SOEST iedere Donderdag avond van 6-9 uur ten huize van J. VAN GOOR MIDDELWIJKSTRAAT 5 SOEST VEENHUIZERSTRAAT 47a BS VËEiKElUGB&AR: Parafineper pond 20 cent. Vloerbruin60-80 ct. Geel Oker18 cent. Zwartseln n 18 Kalkgroenn 50 Kunstkalkn 20 Plakmeel60 Fietslakper ons 25 Eiken, Mahonie, Noten en blanke Vernis. Stroohoeden Vernis in diverse kleuren. Verfkwasten, Witkwasten, Borstelwerk, Spon- - sen, Zeemleer, Dweilen enz. enz. - MAANDAGS GESLOTEN. ALLE SOORTEN ENZ. ENZ., BIJ Opticien - - Bandagist Jufferstraat 58 UTRECHT jn de Ren Herdenki Programi Burgem. „T op WOE te Soestc 0PENINI t s i i

Soester Courant | 1924 | | pagina 2