GROOTE ZOMER-OPRUIMING H. HIELD Jr. Vioollessen 11. JöÜDSina in de NOORPBRABANTSCHE SCHOENHANDEL H. VAN SITTER - Van Weedestraat 7b, Telefoon 64 - H. VAN SITTER I1.B. in Augustus aluiezig. Johs. Vervat, Veenhuizerstr 13 Tweede Blad Dr.K.v. Dongen Dr. v. Leeuwen UerKade's Artiüelen Profiteert van dezen uitverkoop Al onze Zomerartikelen moeten weg Komt en ziet onze etalages In de Soe§tdijksche Rijwielhandel van TE KOOP Dagdienstbode Te koop Mann. Kantoorbediende Zwarte bessen Te Dienstbode Werk-Tweede Meisje in de Rembrantzaal een deftige INBOEDEL meisje gevraagd Te koop Amer. Orgel Te koop Flinke Werkster Te koop. Te koop Melkgeit. Paard en rijtuig te huur. GUMMI CAPE'S Te koop of te huur Pracht Klokstel Waarschuwing G. VAN ESSEN. J. van Asch STEENEN. KAMPEEREN! P. SCHAGEN Wegens Opheffing BELASTINGEN G. J. Landweer, Timmerman, Aannemer zuuaiuuieniueg 23, soesiik. wordt evenals andere jaren alleen van 15 Juli tot 15 September voor reclame extra koopjes gegeven Het pub'iek kan nu weder profiteeren. Dit jaar buitengewone lage prijzen. Het Vervat's Rijwiel, allom bekend van voor ruim 20 jaar, volle Garantie, banden naar verkiezing, met torpe donaaf, Kettingkast enz., of in luxe monteering, met dubbele velgremmen, nikkelen velgen, vreewiel enz.. Heeren of dames, spotprijs f85,—. Als cadeau krijgt ieder kooper van zoo'n rijwiel 1 V, T. Electrische Lantaarn van f 14,50; 1 Klokslot van f5,— l pracht achter bagage dragers met priema riemen f2,75. Dus Uw rijwiel kost dan maar f63,25, zegge drie en zestig Gulden vijf en twintig centen. Kinder-rijwielen nog enkele, van 8 tot 12 jaar. f35,— en f40.—. Butterfly, W. H. C., Gazella, Nederlandsche Kroon, B. S. A.. Wilhelmina, Amstel, enz. Lager prijs als bij wie ook. Transportrijwiel, onverwoestbaar, van f125. nu f90,—. Alle onderdeden spotprijzen. Prima buitenbanden met noppen des noods voor transport f2,25. Michelin f2.— enz. De Vervat's band, zuivere Supra Para rubber, het beste van 't beste, f6. Kinderwagen banden in alle maten. Kinderwagens groote korting. Prima Strijkbout met snoer enz. van f9,50 nu f575. 1ste klas Reparatieinrichting. Alles wordt grondig gerepa reerd en zeer billijk berekend. Informeert eens naar dit adres en de keus is Veenhuizerstr. 13, hoek Beetzlaan. van het Soester van Zaterdag 12 Nieuwsblad JULI 1924. en goedkoop, als die uitvoer verboden is en men zijn waren hier niet goed kwijt kan Weet hij dit niet, dan noem ik hem aartsdom; weet hij het wél, dan is dat een bewijs, dat hij of zich niet op de hoogte houdt van hetgeen er in de wereld omgaat, of hij heeft zich willens en wetens dom gehouden met het vooropgezette doel om op die manier zijn zucht om den betrokken ambtenaar een hak te zet ten, zijn eer en goeden naam te ont- rooven en hem zoo mogelijk zijn "ontslag te dóen geven, bol te vieren. Zijn dat nu menschen, die in den Raad de belangen der ingezetenen moeten behartigen? Weet die mijn heer niet, dat, toen de begrooting der waarde van de paarden in beg: April bij B. en W. ingediend werd. een uitvoervergunning voor paaiden bestond, en dat, toen de paarden 3 weken geleden verkocht werden, die uitvoervergunning reeds geruimen tijd te voren in een uitvoerverbod ver anderd was? Weet hij niet, dat de waarde der paarden toen met reu zensprongen naar beneden gegaan was Weet hij niet, dat de paarden voor meer geld verkocht zijn, dan waarop zij na de daling der prijzen gewaardeerd waren? Weet hij onder welke omstandigheden ik een der paarden gekocht heb en wat dat paard op d a t oogenblik waard was Ik zal het U duidelijk maken, waarde Heer. Dat paard werd alléén door mij gekocht, omdat ik er door mijn overdrukke werkzaamheden op mijn boerderij toe genoodzaakt was en déórom en omdat ik het beest als mak kende, betaalde ik er meer voor dan het waard was en als de Heer Heijnings over 14 dagen, als de druk ste tijd (hooitijd) voorbij is, het paard van mij tegen contante betaling voor f25.minder wil koopen, dan ik er voor betaald heb, dan is het paard voor hem. Wat zegt hij wel van dit aanbod? Is het nu niet duidelijk, dat het beest mij in handen gespeeld is ver beneden de waarde U zult nu toch zeker met beide handen deze gelegen heid aangrijpen om een zoete winst in uw eigen zakte spelen, want U krijgt dan een paard in eigendom, dat eerst al ver beneden de waarde verkocht werd en nu doe ik nog f 25.— van de door mij betaalde koopsom af. Mij dunkt, zoo'n mooi aanbod wordt eiken dag niet gedaan? Het zal mijn benieuwen, of ik de eer zal hebben Uwe hoogheid binnen een paar uren, nadat U van mijn aanbod kennis hebt kunnen nemen, bij mij te zien verschijnen. Als er geld te verdienen is, loopt men in den regel hard genoeg. Zóó heeft de zaak zich toegedragen en wat blijft er nu over van het schandelijke geklets, dat de paarden ver beneden de waarde verkocht zijn Ik laat het oordeel hiervoor gaarne aan het publiek in de overtuiging, dat zij het met mij eens zullen zijn, dat met de eer en goeden naam van een hoogstaand gemeenteamtenaar als de Heer van Klooster is, die de gemeente reeds vele malen aanzien lijke voordeelen bezorgd heeft, op hoogst afkeurenswaardige wijze gesold is. Soest, 9 Juli 1924. Hoogachtend J. BROUWER, Landbouwer, Kerkpad N.Z. No. 35. TUINBOUW. „Het wit in de rozen". Deze ziekte in de rozen, welke kortweg onder de benaming „het wit" wordt aangeduid, treedt gewoonlijk vrij sterk tot hevig op in de laatste weken van Juni. Het weder schijnt in deze voorzomer zeer gunstig voor de rozen geweest te zijn. want tot op heden wordt deze ziekte nog weinig waargenomen, en de rozen ontwik kelen en bloeien prachtig. Het weer mogen we wel rekenen tot een der voornaamste factoren die het optreden van ..het wit" bevor deren of tegenhouden, voornamelijk bij sterk afwisselend warm en koud weer als er voldoende vocht in de lucht is om de groei van het zwam- weefsel mogelijk te maken, ziet men deze schimmel het snelst voortwoe keren. Gelukkig zijn er middelen om dit kwaad te bestrijden, welke niet moeie- lijk uitvoerbaar zijrx en goede resul taten geven. Een bekend middel hetwelk veel wordt toegepast voor bestrijding van „het wit" is het bestuiven met zwa- velpoeder. Bij voorkeur zwavelen men in den morgen van een zonnigen dag wanneer de dauw van de planten is opge droogd. De zwavel kan dan eerstens den geheelen dag hare werking uit oefenen en tweedens, omdat de er varing heeft geleerd, dat de zwavel het krachtigste werkt, naarmate het warmer is. Geheel verkeerd is te zwavelen bij vochtig weer. De zwavel blijft dan op klontjes op takken en bladeren zitten en doet weinig of geen werking. Meer en meer wordt in de laatste tijd ook gebruik gemaakt van salicyl- zuur tot bestrijding van „het wit". Men lost daarvoor op in zuiver water 2% groene zeep en voegt hieraan Vio salicylzuur, Salicylzuur is in water moeieli)k oplosbaar; men kan dit eerst in spiritus oplossen en daarna bij de zeepsop voegen. Wanneer men de rozen, zoodra de eerste sporen van wit zich vertoonen, goed met deze vloeistof bespuit en indien noodig dit nog een of twee maal in den zomer herhaalt, heeft men alle kans de rozen van deze ziekte bevrijd te houden. Dit middel heeft bovendien ook nog het voor deel de bladluizen te verdelgen. dat door die onderlinge verdeeldheid de kansen van de democratische can- didaat straks erg gunstig zullen staan. Integendeel, we geven de candi- daad der republikeinen Coolidge de meeste kans, mede ook door dit stem- vee-achtlge gedoe der democratische conferentie. Nu dachten we allen, dat het zoo fijri ging. Mac Donald en Herriot hadden elkaar op Chequers zoo har telijk de handen gedrukt, en 't was alles zoo mooi, en ze waren het zoo prachtig eens. En daar komen nu de bladen van de oppositie in Frankrijk, dus die het geheel of gedeeltelijk eens zijn met Poincaré en z'n methodes, aan dragen met de beschuldiging, dat Mac Donald van plan was op de a s. conferentie te Londen, de Com missie van Herstel op te doeken; het vredesverdrag van Versailles te her zien; en om nog een stuk of wat oude Fransche nachtmerries van stal te halen. De Engelsche bladen hielden zich opmerkelijk koest. Mac Donald ver scheen voor het Engelsche Parlement, en verklaarde al die berichten in de Fransche pers voor praatjes en ver dachtmakingen om Herriot een beentjr te lichten. Bovendien gaat Mac Donald nt nog even naar Parijs naar z'n vriend Herriot enkel om te laten zien, dat er niets tusschen hen is en dat ze nog even dikke vrienden zijn als op Chequers. Nu, dat zal wel zoo wezen maar er schijnt toch nog iets anders ook aan de hand te zijn geweest, dan alleen maar kwaadsprekerij van Poin caré en z'n volgers, maar we wiilen hopen, dat het nu spoedig geheel zal worden bijgelegd, 't Is het" ëëriige' houvast, wat er nog aan de toestan den in Europa is, dat de rapporten Dawes nog een kans hebben. Als die kans nu ook verkeken is, door kwaadwilligheid of wat anders, dan is de chaos in Europa vooreerst niet te overzien. Kroniek van de week. Stemvee. Roet in het eten The old Geroge. We hebben allen wel eens een vergadering bijgewoond, waar een bestuurder voor een vereeniging of dergelijke moest worden gekozen. Dan werd er een vrije stemming gehou den, resultaatnog een vrije stemming geen resultaat. Dan waren er vijf per sonen, die de meeste stemmen had den, welke dan in aanmerking kwa men voor bestuurder. De stemming liep dan tusschen de vijf personen, waar er na de stemming weer twee afvielen enz. enz. net zoo lang tot de voorzitter of penningmeester van de vereen, aangewezen en verkozen was. En als zoo iemand dan eindelijk gekozen was, dan zei je zoowat al- ",en gelijk hè, hè. Maar nu in Amerika, daar doen ze 't natuurlijk op z'n Amerikaansch. Daar is bijeen de Democratische conventie, om een candidaat aan te wijzen voor het Presidentschap. We schreven daar verleden week reeds over, dat er zegge 23 stem mingen hadden plaats gehad en ze nog geen resultaat hadden. De laatste berichten zijn nu, dat na de 83ste stemming heus drie en tachtigste stemming de uitslag de volgende isMac Advo 418, Joe Smith 358, Glass 76, Davis 72llz. Ze zijn er dus nog niet, en 's avonds zouden ze met de 84ste, 85ste, 86ste enz. verder gaan. De heeren daar echter hebben niet zoo'n hekel als wij, aan het stemmen, wat blijkt uit de verklaring van en kelen, dat zij desnoods zullen blijven stemmen tot in November de vette varkens zullen geslacht worden. Een prettig vooruitzicht. Ondertusschen gelooven we niet. Lloyd George, de vroegere En gelsche premier, die prachtig gi monstreerd heeft, dat hij niet tegen Poincaré was opgewassen en ook niet tegen den ouden „tijger" Clemen- ceau, schrijft in de Daily Chronicle over de a. s. conferentie, dat dit Europa's besten uitweg is sedert de wapenstilstand. Bij de laatste conferentie die hij met Poincaré heeft gehad, waarschuw de hij dezen tegen de slechte gevol gen van een eventueele Roerbezetting. Een zelfbewuste glimlach was het antwoord van Poincaré. En dan zegt Lloyd George verder, dat alle Fransche ministers met de gedachte jvan een Roerbezetting hebben gespeeld en dat Herriot van zulk een bezetting nu juist niets weten wil, zoodat hij nu ook de meeste kans heeft, Europa weer bovenop te helpen. Loyd George is dan ook vol goe den moed, dat binnen enkele weken mede door de medewerking van Amerika, het Dawesplan een deel van het internationale plan van Europa zal zijn. En, zegt hij, alleen een ondenk bare domheid kan de Londensche conferentie doen mislukken. Dat laat ste is natuurlijk diplomatiek, want hij Iaat in 't midden of hij Mac. Do- nal's uitlatingen of die van de Parij- sche oppositiebladen daarmede be doeld. Naar Bilthoven. Zaterdag 19 Juli a.s., des namiddags 3 uur, zal in het prachtige bosch ge legen aan den Soestdijkerstraatweg tusschen Beetslaan en Beethovenlaan te Bilthoven een groote openbare vergadering worden gehouden door de A. R. Kiesvereeniging te Bilthoven. Als sprekers hopen op te treden Z. Excellentie Minister H. Colijn, onderwerp: „Vooruitzichten". Mr. G. A. Diepenhorst te Zeist, onder werp: „Onder de oude banier". Ds. H. Janssen, Legerpredikant te den Haag, onderwerp„Waarom Anti- Revolutionair? H. van Andel, van de Bilt, Lid van Ged. Staten, Slotwoord. Wij wekken alle geestverwanten op dien middag mee op te trekken naar Bilthoven. Bezoek Burgemeester. De Burgemeester onzer gemeente Jhr. P. P. de Beaufort en zijne echt- genoote Mevr. de Beaufort-Hooft Graafland zullen gaarne bezoeken afwachten op Donderdag 17 en Vrijdag 18 Iuli a.s. vanaf des na middags 3 uur, ten hunnen huize, Burgemeester Grothestraat 34. Verschillende berichten en enkele vaste rubrieken moeten wegens plaats gebrek overstaan. Kerkberichten. ZONDAG A.S. SOEST. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 101J2 uur Hoogmis. Nam. 2.30 uur lof. Ned. Herv. K(*rk. Vooras. 10-uur D^fe. P. Nam. 2.20 uur (Hees) Ds. D. P. Brans. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur, en 6 uur Nam. Ds. J. Hoek. Chr. Geref. Kerk. Voorm. 10 en nam. 6 uur Gods dienstoefening Woensdag 16 Juli, 's avonds 7.30 uur, Ds. Salomons uit Amersfoort. Geref. Bond Nam. 6 uur in de Ned. Herv. Kerk. Ds. J. Kievit. Ned. Herv. E\ang. Ver. De Nieuwerhoek. Geen dienst. Vereen, van Vrijz. Godsdienstigen. Rembrandtzaal. Geen dienst. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. A. Adriani uit Baarn. Nam. 6 uur, Bijbellezing in de school aan den Postweg. Ds. J. A. Radix. 26a in de consistoriekamer der Geref. Kerk, aanvang 8 uur n.m. De Soester Schaak en Damclub in „Oranjehof", aanvang half 8 n.m, Dinsdag. Chr. Gymn. Vereen. „Simson" in de turnzaal Chr. U. L. O. School, Spoorstraat, voor Dames en meisjes 6V2—8 uur n.m., voor heeren 8--10 uur n.m. „De Bergzangers", 's avonds 8 uur, repetitie in Hotel Huis ten Halve. W o e n s d a g. Ned. Herv. Zang- vereen. „Soli Deo Gloria" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 8 uur n.m. R.K. Zangkoor „Cecilia in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 uur n.m. Chr. Knapenvereen. „David", Kerkstraat 13, aanvang 7 uur n.m. Donderdag Chr. Zang vereen. „Crescrendo" in de Chr, U.L.O- school, Spoorstraat, aanvang half 8 uur n.m. R.K. Dameszangvereen. in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 n.m. Mann *nzangvereen. Apollo" in Hotel „De Gouden Ploeg", aan vang 8 uur n.m. V r ij d a g. Soester Fanfare in het gebouw aan den Bakkersweg, aan vang 8 uur n.m. R.K. Muziekvereen. „De Sym- phonie" in het St. Joseph-gebouw. aanvang 8 uur n.m. Radio Club „Soest en Omstre ken" (R. S. O.) in de bovenzaal van Maison Okhuysen, aanvang 8 uur n.m. circa 160 roeden te veld staande Rogge. Te bevragen Heideweg 10. gevraagd voor heele dagen, niet on der de 20 jaar. V. g. g. v. Aanmelden Mevr. De Vries, „Naaldzicht", Nieuwe Steeg. Advertentiën. ZONDAG 13 JULI AANWEZIG een Hooiberg, een Karnton met me chanisme en twee groote Ijs- of koelkamerdeuren. Te bevragen bij Van den Muyzenberg, Achterweg 8. oud 21 jaar wenscht van betrekking te veranderen. Brieven onder No. 374 bur. van dit blad. te koop a f0.25 per pond. Praam gracht 5, Soestdijk. 300 roeden Rogge en 300 roeden Haver. Te bevragen Verlengde Ko lonie weg No. 1. of noodhulp gevraagd voor direct of later door Mevr. Schreuder, Bosch van Bredius 4, Naarden. ZONDAG 13 JULI AANWEZIG Burgerlijke Stand Plaatselijk Nieuws. Beroepen. Onze plaatsgenoot J, F. Berkel, Theol. cand. is beroepen naar Schoo- nerbeek (Drenthe). Soester Fanfare. Gisteravond heeft de Soester Fan fare een welgeslaagd concert gegeven in de muziektent tegenover het ge meentehuis. Maandag a.s. geeft deze muziek vereniging tevens een uitvoering te Soesterberg in den tuin van Hotel „Huis ten Halve". Zie de adverten tie in dit blad. Nieuwe Zaak. De opening van het Sigarenmag. „Pajacombo" mag een aanwinst voor Soesterberg genoemd worden. Toen 1. Woensdag de deuren geopend werden moesten ook wij constateeren, dat goede zorg aan de inrichting was besteed. Een keurige collectie rookartikelen, afkomstig van eerste klas firma's stonden netjes gescha keerd tusschen de vele aangeboden bloemen. De inrichting der zaak ziet er dan ook keurig uit. Wij wenschen den heer Bekkers veel succes. Vermelden wij nog, dat mede di verse soorten foto artikelen aldaar verkrijgbaar zijn. Geboren Herbert Herman z. v. J. Kraaijen- brink en A. T. Bakker. Johanna Everarda d. v. H. Wolfsen en E. Reijerse. Willemijntje Jannigje d. v. G. W. v. d. Baan en W. priem. Anthonie Wilhelmus z. v. A ^Wes- terbeek en G. Hasselbach, Maria Elizabeth d. v. J. J. F. Muller en E. A. Dohrmann. Ondertrouwd A. Kuijper en P. J. Woudenberg. Overleden A, E. Weelinck, 38 jaren, wed. van J. Gol. AGENDA. Zaterdag. Chr. Gymn. Vereen, „Simson" in de turnzaal Chr. U.L.O. School, Spoorstraat, voor jongens 6V2—8 uur n.m. voor heeren 8— 10 uur n.m. R. K. Bouwvakarbeidersbond. Contributieafdracht van half 6 tot half 7 in 't St. Joseph-gebouw. Laatste Zaterdag van de maand vergadering. Zondag Chr. Jongel. Vereen. „Samuël" in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. R.K, Bibliotheek, in de R. K. Zus terschool Steenhofstraat, van 12 tot 12.30 uur. R.K. Werkl, Vereen. St. Joseph,» le Zondag van de maand verga dering. Ned. Herv. Kerk. Zondagsschool der Ned. Herv. Gemeente, van 121 uur, n.m. Openbare school. Beetzlaan, Zon dagsschool der Ned. Herv. gemeen te van 12.30—1.30 Uur n.m. Maaudag. Jongelingsvereen op Geref. Grondslag ^Spreuken 2:3 Heden overleed, tot mijn in nig leedwezen, na een langdurig lijden, in den ouderdom van ruim 38 jaren, mijn vriendin en huisgenoote, Annechiena Ettlna Weelinck. Wed. van J.'GOL. Haar heengaan was vrede, R. WESTRA. Soestdijk, 7 Juli '24. Julianastraat 53. ONDERTROUWD E. J. van der Flier, le Luitenant der Pontonniers Jeanna Zaal. Soest, Stationsweg 12. Gouda, Markt 32. 10 Juli 1924. Kerkelijke huwelijksinzegening in de Noorder Kerk te Gouda, door den WelEerw. Heer Ds. J. J. Berends van Veenendaal. Ontvangdag te Soest 14 Juli van 7—9 uur. Ontvangdag te Gouda 15 Juli van 78.30 uur. Gevraagd in kl. gezin z. k. te 's Gra- venhage, met 1 of 15 Augustus a.s. een V. g. g. v. Zich aan te melden Huize „de Soester Berg" te Soesterberg. Door Notaris A. O. DAMMERS te Soest, zal op DONDERDAG 17 JULI a.s.. des voormiddags 10 uux, ten verzoeke van de Heeren Gebrs. Staal te Soest, publiek, om contant geld worden verkocht: Bestaande uit: Mahonie Salon- en Huiskamermeublementen, zeer fraaie Eiken en Mahonie Boekenkasten, zoo goed als nieuwe Eiken Eet- en Huiskamer-Ameublementen bekleed met gobelin en leer, wit gelakte Slaapkamer, waarbij losse spiegelkast, Salon-Garnituur bekleed met Velours de Napels, Eiken en Noten Buffet ten en Salonkastjes, Tafels, Stoelen, Ledikanten met toebehooren enz. enz. Verder: 2 fraaie Theestoven, Schil derijen, Prenten, Keukengerei, Tuin slang met Sproeier enz. enz. en ten slotte 2 prachtige in uitst. staat zijnde Piano's, w.o. één „Bluthner". Kijkdag daags te voren, Woens dag 16 Juli van 9 tot 6 uur. Order tot koopen kan aan Fa. Gebrs. Staal worden opgegeven. Wegens huwelijk der tegenwoordige, wordt een net niet voor 's nachts. Mej. Post, F. C. Kuijperstr. 8. een partij kippen af2.per stuk. Broed 1923. Mokveld Zwaluwenweg 23. Bijzondere aanbieding van een AME RIKAANSCH ORGEL. 2-spel, mooie noten kast. Prijs slechts f135 met garantie. Te zien bij W. J. v. d. VOOREN, Piano- en Orgelhandel, Predikheerenstr. 11, Utrecht. Jac. J. F. Muller, en E. A. Muller-Dohrmann geven kennis van de geboorte van hun dochter Maria Elizabeth. Soestdijk, 6 Juli 1924. F. C. Kuijperstr. 1. Kozijnen met deuren, lichtraam en staldeuren. Kostverlorenweg 6, Soest. gevraagd voor Vrijdag of Zaterdag, van 9 tot 6 uur. Loon f2.50. Wal deck Piermontlaan la. een zeug met 10 biggen. 4 loop- varkens en een schelft hooi bij J. Vermeer, le Heezerlaantje 1. Soest. een toom beste Keuen bij P. de Bruin, Smitweg 5, Soest. Gevraagd een goede, ongehoornde Pittarrow", Molenstraat 61, Soest. Wilt gij eenige uren heerlijk toeren, bestelt Uw rijtuig dan bij J. J. TEN HAM, Kl. Engedaalweg 18. Billijke Conditie. prijs f12, Moet iederen toerist bij zijn uitrusting hebben. „MYTVAL" Soest, Soesterbergschestr. 15a. een huis annex houtzagerij met inventaris te Soesterberg. Te bevra gen bij Mulder en Van Lunteren, Soesterberg. te koop, zoo goed als nieuw, tegen elk aannemelijk bod. Nieuwstraat 24 a, Soest. Aan het zelfde adres een Kloek met 10 kuikens te koop. Boeren let op uw Vee PAKO-ZALF is een afdoend genees middel voor klauwzeer, zeere spenen en wonden bij uw vee. In potten van 75 cent en f2,50 Vraagt uw Drogist. Burgem. Grothestraat 24 - Tel. 122 Soestdijk Boter, Kaas en Eieren Noack's Fijne Vleesch- waren - Comestibles Speciaal adres voor vele soorten Koffie en Thee KERKPAD Z.Z., 9 Handel in alle soorten Opslagplaats GROOTE MELM. Tenten (sterk, waterdicht, licht) in diverse maten. Plunje-zakjes met ko peren ringen, gummi-waschbakjes, grondzeilen enz. „MYT V AL" Soest Soesterbergschestr. 15a. Veenhuizerstraat 20 - Soestdijk SCHOENMAGAZIJN Groote sorteering Dames- Heeren- en Kinderschoenwerk Electr. Schoen- en Zadelmakerij Maat- en Reparatie-Inrichting. Hoogste bod gevraagd op 1000 Ba- nula Laschdoozen, 1500 M. Kronen- draad en nog ander Materiaal ook in kleine kwantums. POSTBOX 11, SOEST. Aangiften en Adviezen. Maandags en Donderdags nam. 2-4 u. Woensdags en Vrijdags voorm. van 91/2-1 IVa uur- De Oud-Inspecteur der Gem. Belas tingen van Amsterdam, Nieuwerhoekstraat 10. Belast zich met ontwerpen, begrooten en uitvoeren van bouwwerken. Voor H.H. eigenbouwers, plannen en berekeningen enz. in den kortst mogelijken tijd. voor beginnenden en gevorderden. Zeer bilüjke conditiën. KERKPAD Z.Z. 19b, SOEST

Soester Courant | 1924 | | pagina 7