Tweede Blad Gebr. Staal Singer REGEN- Belangrijk bericht! üüf iHsalizijii mr t ral IZUIEITIACT 801 STEK itlil m sh 8e Flüüiee- foeiers ii mi? PiMeueetieMei JUTM" nergens Koopt l oooMier g- en Johs. Vervat, Veenhuizerstr. 13 Dr. J. RUPERT Dr. v. Leeuwen Gevestigd Naaimachines Motorkleeding j B. Kraal, voorh.H. Geubbels A. HElli, fyianuiacmren-ilflagaziin HART". UI. G. MIDDEUKAITSIYIAIHIFACTUREIIH AlfDEL Bouwgronden, Bouwcredieten, Hypotheken JET BUITEN" In de Soestdijksche Rijwielhandel van J. A. C. Rozendaal. Kinderwagen Een net meisje TE KOOP Pension aangeboden R.K. Meisje TE HUUR Net meisje Net kosthuis Te huur Wegens plaatsgebrek Net meisje gevraagd Te koop Damesrijwiel Damestaschje Gevraagd Radio NETTE JONGEN KAMPEEREN! Paard en rijtuig te huur. Wasscherij KALDEWAIJ GUMMI CAPE'S Openbare Verkooping wegens sterfgeval. VEILEN ENVERKOOPEN; De boerennoisiede, genaamd „HET DERDE ERF", Openbare verkooping wegens sterfgeval. PUBLIEK VERK00PEN Een huis met bakhuis, schuur, erf en grond Openbare Verkooping PUBLIEK VERK0DPEN: 1. Een huis met erl en houuiland 2. Een huis mei schuur, erl en tuin 3. Een gunstig gelegen perc. nouuiierrem 4. Een huis mei schuur, luin houw- en weiland Singer Maatschappij Mij, tot Verkoop van Amerik. Legergoederen Jassen Mantels 10 procent korting. G* Tammer, Soesterberg 40 cent DAMESHANDWERKEN. Ziel onze juist Herschenen DanüiuerHhoehen voor Junwers, Mantels, suswis, (lesten, Kindergoed enz. A.P. VAN IJSSELSTEIN VAN WEEDESTR. 36, TEL. 202, SOESTDIJK Vinkenlaan 39 bij de Laanstr. W. J. Jaarsveld - Bussum Opmaken van balansen, behandeling van belastingzaken Soest Soesterbergschestraat 14a wordt evenals andere jaren alleen van 15 Juli tot 15 September voor reclame extra koopjes gegeven. Het publiek kan nu weder profiteeren. Dit jaar buitengewone lage prijzen. Het Vervat s Rijwiel, allom bekend van voor ruim 20 jaar, volle Garantie, beulden naar verkiezing, met torpe donaaf, Kettingkast enz., of in luxe monteering, met dubbele velgremmen, nikkelen velgen, vreewiel enz.. Heeren of dames, spotprijs f85,—. Als cadeau krijgt ieder kooper van zoo'n rijwiel 1 V, T. Electrische Lantaarn van f 14,50; 1 Klokslot van f5,— 1 pracht achter bagage dragers met priema riemen f2,75. Dus Uw rijwiel kost dan maar f63,25, zegge drie en zestig Gulden vijf en twintig centen Kinder-rijwielen nog enkele, van 8 tot 12 jaar, f35,en f40.Butterfly, W. H. C., Gazella, Nederlandsche Kroon, B. S. A., Wilhelmina, Amstel, enz. Lager prijs als bij wie ook. Transportrijwiel, onverwoestbaar, van f125. nu f90, Alle onderdeden spotprijzen. Prima buitenbanden met noppen des noods voor transport f2,25. Michelin f2.enz. De Vervat's band, zuivere Supra Para rubber, het beste van 't beste. f6,—. Kinderwagen banden in alle maten. Kinderwagens groote korting. Prima Strijkbout met snoer enz. van f9,50 nu f575. 1ste klas Rtparatieinrichting. Alles wordt grondig gerepa reerd en zeer billijk berekend. Informeert U eens naar dit adres en de keus is Veenhuizerstr. 13, hoek Beetzlaan. van het Soestcr Nieuwsblad van Zaterdag 9 AüG. 1924. Babbelhoekje. Zelfs in een babbelhoekje mag men nog niet alles zeggen, ook niet als men iets wil zeggen wat niemand onaangenaam zou kunnen zijn. B.v. 't verzoek werd gedaan om in 't bab belhoekje niets te schrijven over 't gunstug resultaat dat de Chr. U.L.O. school had te boeken n.1. dat al haar candidaten slaagden bij 't U.L O. examen, en als rede werd opgegeven dat het reclameachtig stond, en 't feit voor zich zelf moest spreken. 't Laatste is waar maar 't eerste? ik zou zeggen, maar neen! ik be loofde er niet over te schrijven, dus basta Trouwens er is nog genoeg om over te babbelen want 't is alles be halve rustig in onze gemeente, 't Is in één woord erg onrustig, althans in onze gemeente-politiek. De raadsvergaderingen beginnen te gelijken op publieke vermakelijk heden, waarop een zeker soort van publiek gaat azen, als 't niet spoedig veranderd. Er is altijd een soort be langstellend publiek als verwacht kan worden, dat er een of andere kwestie aan de orde zal komen. Liefst per soonlijke, waarin men zich dan zoo gaarne partij stelt, niet bedenkende dat men niet rechtvaardig kan oor- deelen tenzij men over allerlei gege vens beschikt. Dan schijnt er ook wel wat aan te haperen aan de verhoudingen tus- schen ambtenaren en hun chefs, lees slechts toon en benamingen in de open brieven. Ten slotte vraagt ook het. college van B. en W. onze aandacht. Grootsch in zijn opzet, heeft het nog niet veel meer. dan mislukkingen en teleur stellingen te boeken, en is er geen sprake van homogeniteit tusschen dit college en den raad, en het eindigt nu met vertrek van een der Wet houders, een man, die, wij twijfelen er niet aan, begonnen is met de beste bedoeling, om de gemeente te dienen, maar die niet kon ontkomen aan de gevolgen van de fout van het ver keerde begin. Een onaangename ontgoocheling voor een ernstig meenend man, maar 't was te voorzien, dat die misstap zich zou wreken. Wat zal nu de op lossing zijn van deze kwestie? Niet gaarne wagen we ons aan een voorspelling, al hebben we dienaan gaande wel een meening. Ook op kerkelijk gebied is er weer actie, zooals blijkt uit de open brief in zake de Ned. Herv. Evange'" Niewerhoek. Op zichzelf misschien een loffelijk streven maar de motieven schijnen niet ieders instemming te hebben. Daarover zullen we nog wel eens meer hooren. In elk geval is er al weer stof genoeg om van de venter over een en ander, vergaderingen te houden, reken daarbij de gewone winterlezingen en niet te vergeten de a.s. verkiezingen, doch neen laat ons in de algemeene vacantiestemming, daar nog niet aan denken. Komen die dagen, komen die plagen. B. Kerkberichten. ZONDAG A.S. SOEST. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te \0lL uur Hoogmis. Nam. 2.30 uur lof. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. P. den Duyn pred. te Enschedé. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur, en 6 uur Nam. Ds. J. Hoek. Chr. Geref. Kerk. Voorm. 10 en nam. 6 uur Ds. Jansen van Leiden. Woensdag 13 Aug. 7.30 Ds. Salomons van Amers foort. Geref. Bond 's Avonds 6 uur in de Ned. Herv. Kerk Ds. Kievit. Ned. Herv. Evang. Ver. De Nieuwerhoek. Geen dienst. Vereen, van Vrijz. Godsdienstigen. Rembrand t zaal. Geen dienst. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. J. de Bruin van Rotterdam. Nam. 6 uur, Bijbel lezing in de school aan den Postweg door Ds. de Hoest van Bunschoten. Plaatselijk Nieuws. Verjaardag H. M. Koningin Moeder. Ter gelegenheid van den verjaar dag van H. M. Koningin-Moeder was door de samenwerkende corpo raties „Ring van Christelijke Oranje- vereenigingen Gooi- en Eemland" en de Oranjecommissie te Baarn een feest georganiseerd. Aan den voor avond werd door de plaatselijke zangvereenigingen en verdere mede werkenden een feestuitvoering gegeven op den Brink, die door een talrijk publiek werd bijgewoond. Zaterdagmiddag 2 uur werd het eigenlijke feest gevierd in het Baarn- sche bosch. De voorzitter van den Bond, de heer Neuman, sprak een openingswoord, waarna door alle aanwezigen Psalm 75 1 werd aan geheven. Al spoedig brak een donderbui los vergezeld van een flinke regen bui, die -gelukkig niet lang aanhield. Vervolgens werden door de leer lingen der Chr. scholen te Baarn en Soest onder leiding van den heer Everaars. Hierop volgde een gym- nastiekuitvoering door de Hilversum- sche gymnastiekclub. Toen betradt Ds. Voorsteegh het spreekgestoelte om een feestrede uit te spreken. Spreker wees vooral op den grooten zegen, dien wij genieten onder de regeering van ons geliefd Oranjehuis en op hetgeen de Koningin-Moeder voor ons vólk gedaan heeft. We danken voor den vrede, dien wij mogen genieten. De Chr. Oran jeverenigingen willen in Nederland een volk bewaren, dat zijn hulp al leen van Boven verwacht. Vervolgens werd doof het Baarnsch Mannenkoor een uitvoering gegeven. Na de pauze sprak Luit.-Gen. Ph. W. Weber een rede uit, waarin hij voornamelijk wees op den invloed, welken eenige vrouwen hebben uit geoefend op ons land o. a. Juliana van Stolberg, Maria van Engeland. Wilhelmina van Pruissen, Louise de Coligny, Anialia van Solms e. a. ^n inzonderheid Koningin Sophie, Konin gin Emma en Koningin Wilhelmina. Het verdere deel van het programma, voortzetting gymnastiekuitvoering en zang, liep vlug van stapel, waarna door den voorzitter een slotwoord werd gesproken. Het glanspunt van den dag was het bezoek van de Koninklijke fami lie, die per auto het feestterrein be zocht. De vorstelijke personen on derhielden zich geruimen tijd met de feestcommissie en de Burgemeesters van Baarn en Soest. Het zeer tal rijke publiek had volop gelegenheid de leden van het geliefde Vorstenhuis te zien. 's Middags en 's avonds waren er nog muziekuitvoeringen. Het was een goed geslaagd en waardig feest, waarop de Ring met genoegen kan terugzien. Gevonden voor werpen. Omtrent de volgende gevonden voorwerpen zijn inlichtingen te be komen bij de politieDamestaschje met inhoud, damessierspeld met steen, portemonnaie met inhoud, zilveren dameshorloge, stuk zeildoek met mi ca, twee stukken zeildoek met mica, portemonnaie met inhoud, rozenkrans met zilveren kruis, fototoestel, doos met boorden en dassen, damestasch met inhoud en twee onderdeelen van deursloten. Gevonden te Soesterbergdames taschje met inhoudterug te bekomen bij J. Berg, Pompstation Waterleiding. Ongeluk. De heer Van Dijk, van hier, had Maandag het ongeluk bij het zagen met een cirkelzaag zich aan de kin te verwonden, doordat een stuk hout tegen het lichaamsdeel sprong. De wond was van dien aard, dat genees kundige hulp moest worden ingeroe pen. Orpheus te Soesterberg. J. 1. Vrijdag gaf de Utrechtsche Mannenzangvereeniging „Orpheus", djr. A Galesloot, een concert in den tuin van Hotel „Huis ten Halve" welk concert in alle opzichten ge slaagd mag heeten. Jammer was het dat zoo weinig publiek was opge komen, om van deze schoone zang te genieten. Wij hopen op een spoe dig weerzien en dan een telrijker publiek. Rijwielplaatjes. Dezer dagen werd bij de politie alhier aangifte gedaan dat van een rijwiel een rijwielplaatje was ont vreemd. Aan hen, die nog niet in het be zit van een dergelijk bewijs van be lasting-betaling, kan tevens worden medegedeeld, dat de politie al steeds scherper begint toe te zien. Brand. Maandagochtend om ruim 4 uur werden de ingezetenen in hun nacht rust gestoord door het signaal van de sirene, dat wederom ergens brand uitgebroken was. Deze bleek te woeden in een huis van zekeren S. aan de Beetzlaan tegenover de O. L. school aldaar. Hoewel de brandweer zeer spoediig ter plaatse was, kon zij niet ver hinderen, dat het perceel geheel uit brandde, daar het reeds een vuurzee was toen zij 'aankwam. De oorzaak van den brand moet geweest zijn een nachtlichtje, dat op de kinderkamer brandde en dat op de een of andere manier met het behangsel in aanraking is gekomen. Op het geschreeuw der kinderen ontwaakten de ouders, die de kin deren slechts met moeite uit de brandende kamer konden halen. Geslaagd. Onze plaatsgenoot, de heer C. F. van Eijndthoven, onderwijzer aan de Openbare Lagere school aan de Middelwijkstraat, is Donderdag te Den' Haag geslaagd voor de acte Engelsch L. O. Zilveren Priesterfeest. A. s. Vrijdag 15 Augustus zal de ZeerEerw. Heer Pastoor Moc- king te Soesterberg zijn Zilveren Priesterfeest vieren. Op luisterrijke wijze zal dit feest worden herdacht terwijl Donderdagavond Zijn Eerw. feestelijk door de parochianen zal worden ingehaald. Geslaagd. Onze plaatsgenoote, Mej. W. F. A. Verweij, is dezer dagen geslaagd voor de acte Fransch M. O. acte A. Christelijke Oranje-Vereeniging „Juliana van Stolberg". Feestviering op 1 September 1924. Alle leden der vereeniging worden vriendelijk doch dringend verzocht de vergadering van Maandag 11 Aug. om 8 uur in de Chr. U. L. O. niet te vergeten. Belangrijke besprekingen in ver band met de feestviering van 1 Sep tember a. s. zijn aan de orde. Komt nu allen en maak ons het werk aan genaam en gemakkelijk. Con Amore. Het Dubbel-Mannenkwartet „Con Amore" te Soesterbeig, directeur de heer Chr. Karstens, dat voor de eerste maal ter wedstrijd toog, kwam gelauwerd uit den strijd terug. Het wist op het Groot Nationaal Con cours te Velp op 30 Juli j. 1. in de 4e afd., een eerste Prijs te behalen met 311 punten. Een mooie prestatie waar dit dubbel kwartet nog maar kort bestaat en in dien tijd reeds vijfmaal zijn medewerking verleende bij verschillende uitvoeringen. Rijkspostspaarbank Aan het postkantoor Soest werd gedurende de maand Juli ingelegd f24.209.66, terugbetaald f 14.746.50. Het laatste door dat kantoor uit gegeven boekje draagt het nummer 5122. Een aubade. Een koor van 450 Baarnsche en Amsterdamsche kinderen, onder lei ding var den heer Jac. Hamel, bracht Dinsdagmorgen een aubade aan de Koninklijke familie. Wegens den regen had de muzikake begroeting niet in den tuin, doch in een der groote zalen van den rechter Paleis vleugel plaats. De". Koningin betuigde na afloop den dirigent haar hooge tevreden heid en dankte de kinderen voor den schoonen zang. Ondanks het ongunstige weer had zich een groote menigte voor het hek van het Paleis opgesteld. AGENDA. Zaterdag. Chr. Gymn. Vereen, „Simson" in de turnzaal Chr. U.L.O. School, Spoorstraat, voor jongens 6l/28 uur n.m. voor heeren 8— 10 uur n.m. R. K. Bouwvakarbeidersbond. Contributieafdracht van 7 uur tot 8 uur in 't St. Joseph-gebouw. Laatste Zaterdag van de maand vergadering. Zondag Chr. fongel. Vereen. „Samuël" in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. R.K, Bibliotheek, in de R.K. Zus terschool Steenhofstraat, van 12 tot 12.30 uur. R.K. Werkl, Vereen. St. Joseph le Zondag van de maand verga dering. Ned. Herv. Kerk. Zondagsschool der Ned. Herv. Gemeente, van 12-1 uur, n.m. Openbare school. Beetzlaan, Zon dagsschool der Ned. Herv. gemeen te van 12.30—1.30 uur n.m. Maandag. Jongelingsvereen op Geref. Grondslag „Spreuken 2:3 26a" in de consistoriekamer der Geref. Kerk, aanvang 8 uur n.m. De Soestei Schaak en Damclub in „Oranjehof", aanvang half 8 n.m, Dinsdag. Chr. Gymn. Vereen. „Simson" in de turnzaal Chr. U. L. O. School, Spoorstraat, voor Dames en meisjes 6^/<j-8 uur n.m., voor heeren 8 10 uur n.m. „De Bergzangers", 's avonds 8 uur, repetitie in Hotel Huis ten Halve. Woensdag. Ned. Herv. Zang- vereen. „Soli Deo Gloria" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 8 uur n.m. R.K. Zangkoor „Cecilia in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 uur n.m. Chr. Knapenvereen. „David", Kerkstraat 13, aanvang 7 uur n.m. Donderdag Chr. Zangvercen. „Crescrendo" in de Chr, U.L.O" school. Spoorstraat, aanvang half 8 uur n.m. R.K. Dameszangvereen. in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 n.m. Mann mzangvereen. Apollo" in Hotel „De Gouden Ploeg", aan vang 8 uur n.m. V r ij d a g. Soester Fanfare in het gebouw aan den Bakkersweg, aan vang 8 uur n.m. R.K. Muziekvereen. „De Sym- phonie" in het St. Joseph-gebouw. aanvang 8 uur n.m. Radio Club „Soest en Omstre ken" (R. S. O.) in de bovenzaal van Maison Okhuysen, aanvang 8 uur n.m. Advertentiën. ZONDAG 10 AUG. AANWEZIG ZONDAG 10 AUG. AANWEZIG TANDARTS. Soesterbergschestr. 10c, Soest Spreekuren: 9-10 en 1-2 (behalve 's Zaterdagsmiddags) en volgens af spraak. te jkoop in goeden staat. Nieuwe- weg 71, Soest. gevraagd voor de morgenuren. Zich aan te melden Talmalaan 24. zwarte bessen a 25 cent per pond. Aardappelen (Andijkermuizen) a 10 cent per kilo. Praamgracht 5, Soestdijk bij alleenwonende dame te Soester berg, liefst met huislijk verkeer. Brieven onder No. 382 bureau van dit blad. gevraagd in klein burger gezin, voor dag of dag en nacht. Wasch bui tenshuis. Br. onder No. 390 bur. van dit blad. tegen 15 Augustus op mooie stand te Soestdijk één kamer met keuken en twee slaapkamers, alles gemeubi leerd. Ook ongemeubeld te huur. Br, onder No. 392 bureau van dit blad. gevraagd van 8-4 uur. Niet beneden 16 jaar. Aanmelden 's avonds na 7 uur Spoorstraat 15. gevraagd in Chr. gez^. Inlichtingen bureau van dit blad. gevraagd tegen voorjaar 1925 een vrij huis met flink aantal kamers om geving Soest. Brieven No, 399 bureau van dit blad. ter overname aangeboden een ge rest. antieke eikenhouten Kast f 35.— 2 Hall-kistjes a f 25.— per stuk en eenige andere meubelen. Ossendam- weg 10, Soest. zoo spoedig mogelijk, in een gezin van 2 personen. Aanbiedidg na 6 uur. Mevrouw Bochardt, Heuvelweg No. 38. een toom beste Keuen, bij J. ROEST Smitweg No, 7 te koop, wegens overcompleet; zoo goed als nieuw. Te zien en te be rijden Sparrenlaan 16, Baarn. laten liggen in het wachtlokaal aan den Nieuwenweg. Tegen belooning terug te bezorgen Hotel „Eemland". een jongen tusschen 14 en 19 jaar. Aanmelding des avonds tusschen 4 en 6 uur bij J. Kastelijn, Schoolweg, Soesterberg. Te koop een prima werkend 4 Lamps toestel compleet f 135.Tevens een 1 Lamps laag frequent versterker f 15.—. Ossendamweg 10, Soest. gevraagd voor loop- en magazijnwerk. Leeftijd pl.m. 14 jaar. Mag. „De Vlijt" Steenhofstraat 59. Tenten (sterk, waterdicht, licht) in diverse maten. Plunje-zakjes met ko peren ringen, gummi-waschbakjes, grondzeilen enz. „M YTV AL" Soest Soesterbergschestr. 15a. Wilt gij eenige uren heerlijk toeren, bestelt Uw rijtuig dan bij J. J. TEN HAM, KI. Engedaalweg 18. Billijke Conditie. Rembrandtlaan 12 W. Z. Nette aflevering Billijke prijzen prijs f 12,Moet iederen toerist bij zijn uitrusting hebben. „MYTVAL" Soest, Soesterbergschestr. 15a. Notarissen A. O. DAMMERS te Soest. A. MACKENZIE en Mr. A. G. LUBBERS te Am sterdam en JOHs. KNOPPERS te Amersfoort, zullen op Dinsdag 2 SEPTEMBER 1924, des voormiddags elf uur, in het Koffiehuis „De Gouden Ploeg" aan den Rijksstraatweg te Soest, in het openbaar bestaande uit boerenwoning, schuur, vierroedige hooiberg, erf, tuin, boom gaard, wei- en bouwl. aan den Zwar ten Weg te Soest en stiekkende van dien weg tot aan „De Eera",voor het geheel groot 41 H.A„ 85 A., 94 cA. Te veilen in 14 perc., div. comb. en massa. Nadere inlichtingen te bekomen bij voornoemde Notarissen, bij wie uitgebreide veilingboekjes met kaart verkrijgbaar zijn. Zegt het voort. SOEST 1924 Notaris F. P. E. VAN DITZ- HUYZEN te Baarn, zal op DON DERDAG 21 AUGUSTUS 1924, des avonds 7.30 uur, in het Koffie huis van Mej. Wed. G. Sukel aan de Laanstraat te Soest te Soest aan de Laanstraat 32 en 32a, kadastraal bekend gemeente Soest Sectie G. nummer 2092, ter grootte van 4 aren 60 centiaren. Het huis bevat 2 kamers, deel en stalling voor vee, boven zolder, electr. licht. Aanvaarding bij betaling der koop penningen op 2 October 1924. Bezichtiging Dinsdags en Donder dags van 2—4 uur. Meerdere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden notaris. SOEST 1924 (krachtens Art. 1223 B. W.) Notaris F. P, E. VAN DITZ- HUYZEN te Baarn. zal op WOENS DAG 20 AUGUSTUS 1924. des avonds 7.30 uur in het Koffiehuis van den Heer H. Butselaar Azn. aan de Nieuwesteeg te Soest te Soest aan den Nieuweweg no. 88 kad. Soest Sectie G. no. 3054 groot 24.57 aren. te Soest aan de Beetzlaan no. 39 kad. Soest H. no. 2824 geheel en 2821 ged. groot pl. m. 8.90 aren. aan de Beetzlaan naast voorgaand perc. kad. Soest Sectie H, 2821 ged. groot 13,42 areny te Soest aan het Oude Grachtje no. 9 kad. Soest Sectie G. nos. 342, 343, 344. 1580 en 1581 groot 96 aren. De perc. 1, 2 en 3 zijn in eigen gebruik en te aanvaarden bij de be taling der kooppenningen 1 Oct. 1924. Perc. 4 is verhuurd voor f50.— per jaar levenslang aan A. Praag te Soest. Bezichtiging Dinsdags en Donder dags van 2—4 uur. Meerdere inlichtingen ten kantore van genoemden notaris. Heuvelweg 8 - SOESTDIJK Meubelmakerij Matrassenmaker^ Stoffeerderij Meubileerinrichting Levering van Tapijten, Gordijnen enz Bergplaats voor Inboedels Verhuizingen, Meubeltransport ook voor stoppen en Borduren. Gemakkelijke betalingsconditiës Eenig adres te Baarn Nieuwbaarnstraat 16 Boodschappen worden aangenomen te Soesterberg door den Heer J, Buis, Mi. Schoenmaker, Soesteib.sti. 22 Z.z. Soesterbergschestraat 15a, Soest. S Groote sorteering Zwarten Bruin Lederen ering L Lage prijzen M.Y.T.V.A.L. Soesterbergschestraat 15a. SOEST Van Zaterdag 9 Augustus tot en met 16 Augustus, geeft het Manufacturen-Magazijn „DE DUIF" op alle goederen BÉBE TRUITJES VANAF 25 CENT. Beleefd aanbevelend, DROGIST - TELEFOON 121 of 10 Liter Tafelazijn, kan men zelf gemakkelijk bereiden met een fleschje onzer ïelt niet en bederft niet De azijn hiervan gemaakt schimmelt niet en bederft niet In fleschjes met maatverdeeling voor 1 flesch en voor 1 Liter Verder alle handwerkmateriaal. Luxe zoowel als practische handwerken voor iedere beurs. INGANG: FILIAAL BENNING. OMDAT men daar goedkoop en accuraat wordt be diend. Wij leveren alleen het beste uit het beste. Onze voeders worden met zorg samengesteld en onze granen machinaal gereinigd zoodat ze beslist stofvrij zijn. Wij hooren en bezorgen zonder prijsverhooging. Ochtendvoer stond verleden weck vermeld voor 90 ct. per 10 pond, dit moest zijn f 1.—. Onze zaak is geopend van 9 uur tot half één en van 3 tot 7 uur. ZATERDAGS tot 10 uur n.m. Deze week ontvangen: Péti Jourre en Zephir jongensoverhemden vanaf f 1.40. Péti Jourre Heeren Overhemden met boord f 3.25, Huishoudschorten met mouw f 3.00 Reformschorten f 1.50 Kinderschortjes wit, prima kwalitet vanaf f 1.20. Kinderschortjes pompadour rood en friesch. Witte dienstbodeschorten naar maat f 1.70 Huishoudschorten vatiaf f 2.40. Prima Veensche sajet vol ons 48 cent. Accountant - Steenhofstraat 5, Soest Belast zich met het en alle overige administratieve en accountants-werkzaamheden. Spreekuur: Maandagavond 7-10 uur. Telefoon S 45. Prima witte katoen (90 cM. breed) 39 ct. Dames hemden geborduurd f 1.05. Haarlint 10 cM. breed 25 ct. Haarstrikken, breede met strikhouder 35 ct. Gummi boorden 45 ct. Heeren bretels prima leer en elastiek 50 ct. Heeren overhemden slechts f 1.75. Karnemelkzeep 11 ct. Machinegaren (beter als brooks) 20 cent. VERGELIJKT ONZE PRIJZEN EN KWALITEITEN. VEENHUIZERSTR A AT 17, bij hoek Beetzlaan

Soester Courant | 1924 | | pagina 3