DE UERVAFS RUIMEifll Het Lingeriehuis Kostelooze Cursussen l. illlD Jr. Vioollessen 11 üêiiisiiio Spotprijs f85,00 „Abdijsiroop Dr. v. Leeuwen BOAZ-BANK SOEST 3 Beste Minima Onderdeelen zijn de beste. Ontstoken keel Dr. J. RUPERT MsDpelü-FfSjsGourit Darmen MBABE UEHOOPÜB Euengelissue Arbeid P. k Endendijk KACHELS en P. K.ÜÏPER OPEISBARE UERKOOPIBG Timmerfnan, flannemep ZuiaiMMi 23, soestdiiiL Behandel huiduitslag altijd direct Kloosterbalsem is het begin Het beste adres voor wol len en gemaakte goederen Rademakerstr. 5a: Soesterberg Butselaar's HOUTHANDEL HAARDBLQKKEN EN KACHELHOUT Soester Algem. Begrafenis-Onderneming Te koop Meisje gevraagd Trekhond te koop te koop Rente voor Deposito,s lüi OË lEÖif Rectificatie. SViej. G. Kerkhof, Te keep Dagmeisje "E HUUR Publiek verknopen Het Opslagterrein Sint Nicoiaas A in rik. Orgel huur H. HB0ÜWEKS. Een dubbel Woonhuis, ne GemeenteiiiKe ZienenDaraK Wasscherij KALDEWAIJ P- SCHAGE&5 Eerst is het een klein plekje maar snel wordt het grooter, omdat daarna de ziektestoffen de omring ende huid besmetten voorkomt uitbreiding zuivert en geneest want Akker's Kloosterbalsem aal de kwade stoffen, ontsteking en ziektekiemen uit hel vlecsch trekken, de pijn en de jeuk doen bedaren en de groei van een nieuwe gezonde huid bevorderen. Voorkomt litteekens. Daarom la Akker"» fOoo«terbalsem weergaloos bij eczeem, etter zweren, puisten, dauwworm, bloedvinnen, ver anderde beenwonden, maar ook bij brand- en snij wonden, schrale huid, gesprongen handen, kloven, winter handen en wintervoeten, Aambeien, Per groote pot ven 20 gr. 50 ct Alom verkrijgbaar. Potteo ven 50 gr, f 1.i 100 gr, f 1.75 nog voordeellger. taait die4 niet verergeren en stel U niet bloot aan 't gevaar het slachtoffer te worden van een ver waarloosde verkoudheid. Wordt geen borst- of asthmalijder. Be schermt U daarom dadelijk met de slijmoplossende, verzachtende van Wolf en Deken. Zij zijn vijandig, maar toch soms waar. Het was het oude, fiere Calvinisme niet meer, het was koud en dor ge worden, mede door het indringen van vreemde elementen. Toch hoe onbehagelijk ook in den vorm. het bleef bewaard als een schat in den akker, van het volksleven. Dat volk, hoe bekrompen en ach terlijk het ook mocht worden genoemd, het heeft dien schat bewaard voor later tijd. Het Calvinisme dat in de ziel van het volk door lijden en strijd was ingegaan, is door God bewaard, omdat Hij voor de toekomst dat Calvinisme een roeping geven zou. Zoo vinden wij het in het begin van de 19e eeuw. Ingezonden stukken. (Belten verantwoordelijkheid der Redactie.) AFGELUISTERD. heel andere kijk op die auto-bus- chaos hebben gegeven. KI. Zijn dat rapporten P. Weineen, 't zijn voorstellen aanbiedingen, die indertijd door Selderbeek aan het gemeentebe stuur gedaan zijn inzake de auto- busverbinding. Die voorstellen waren toen in dertijd door die commissie voor die tramkwestie, waarvan de Heer Endendijk de oud-wethouder, de rapporteur was, verwerkt, en aan B. en W. met een voorstel ter hand gesteld en KI. Zijn die toen niet in de snipper- mand gegooid? P. In elk geval had het daar veel van, en ook de Heer Endendijk heeft bij de behandeling van de tram kwestie in den raad, deze uitdruk king gebruikt, die m.i. heel goed KI. Ja, ik herinner het mij ook. P, Maar over de eigenlijke voorstel len is het fijne niet bekend gewor den. Er waren meerdere voorstel len, die door die commissie over wogen werden. KI. Ook een van m'nheer Selder- beek? P. Ja, en de gegevens, welke hij mij „in handen heeft gespeeld'' doen je verbaast staan, dat aan dit voor stel niet meer aandacht is besteed. KI. Vertel er eens wat van? P. De Heer Selderbeeek stelde voor, een geregelde dienst te onderhou den tusschen Baarn-Soest-Soester- berg en Amersfoort, met 5 Fransche Autobussen, welke ieder 2226 zitplaatsen hadden. KI. Dus geen Fordjes! P. Neen dat wijst het aantal zitplaat sen al uit. KI. Tenminste een bus voor een 25 personen is al een aardig groot gevaarte. P. Dan zou hij daarmede per dag 17 ritten heen en terug naar Baarn doen; 8 ritten heen en terug naar Amersfoort; en 6—8 ritten heen en terug naar Soesterberg. KI. Hoeveel van die ritten hebben we nou? P. Naar Soesterberg nul maal nul is nul en nu gaan ze al praten in den raadSoesterberg heeft goede verbindingen met Amersfoort en Zeist en voor het personeel van het vliegkamp moet de minister van oorlog maar zorgen. KI. Betalen die lui van het vlieg kamp heel geen belasting hier in de gemeente? P. Ik weet het niet. Misschien be taald dat raadslid, welke dat van den minister van oorlog, zoo scherp- ^_^ainrU0 o^mprkte. -rilt» -•>;-»£> ol voor hun. Als ik nu raadslid was, zou ik voorstellen een autobus dienst op Groningen in te stellen, speciaal ten behoeve van dat scherp zinnige raadslid. Maar we gaan verder, De heer Selderbeek zou al het vrijkomende personeel van de gemeente over nemen en f800.— betalen voor het huren van de remise. KI. Wat hebben ze nou voor het gebruik van de remise ontvangen en wat is er met het vroegere tram personeel gebeurd? De heele exploitatie of niet-ex- ploitatie? van de omnibusdienst door Schumacher heeft de gemeente geen cent gekost, zoo wilde ons de Wethouder in een royale weg- geverige bui wijsmaken; maar m'n heer Foeken vertelde hem dat an ders, hoe groote schade de ge meente geleden heeft, door die on beholpen oplossing van de tram kwestie. KI. Nou, betaal je belasting maar, om er zulke stinkputten mee te laten dempen 1 P. Selderbeek vroeg f4000.— subsi die, maar je gevoeld, dat door het overnemen van dat trampersoneel, waardoor de gemeente een uitgave van pl. m. f2500.- a f3000.- bespaard werd en de f800.re- mi'sehuur, dat bedrag al bijna ver bruikt was; terwijl de nieuwe ex ploitant (Schumacher) niets van overname van het vroegere tram personeel wilde weten. KI. Nou, nou P. Het tarief zou ten hoogste 47s cent per persoon per kilometer zijn geweest, zoodat zulks zeker niet duurder was als van de andere Piet. Hallo Klaas, waar ga jij r toe? Klaas. Hé Piet'k Ben op weg naar jou toe. P. Nu laten we dan maar samen gaan. KI. Ja, ik ben nieuwsgierig naar die documenten, die de Heer Selder- beek je „in handen heeft gespeeld". Ik zeg het zoo toch goed? P. Ja hoor; die Groningsche Prof, zou zeggen't is taalkundig en ju- disch juist". KI. En zoo'n prof. weet het. P. Nou, of tie en vooral die uit Groningen. KI. En wat ben je nou te weten ge komen? P. Laten we nog even wachten, tot we thuis zijn, dan kunnen we vrijer daarover praten KI. Goed 1 We zijn d'r toch zóó P. Ja 't is de moete niet, nog over wat anders te gaan praten. Asjeblieft, stap binnen jö! KI. Zie zoo, hij zit al hoor. P. Steek eerst maar eens een sigaar aan. KI, Nu ik rook liever een pijp nou. P. Ook goed; hief is een kistje met tabak en hier zijn lucifers. Een pijp heb je zelf wel hè? KI. Ja boor. P. Ik heb verleden week verschillende gegevens van den Heer Selder- oeek ontvangen, welke mij een Tempelieren! Soest een gemeente van ruim 11000 zielen en nog geen loge, dat is toch wel een beetje erg. Het is daarom, dat wij een oproep doen aan alle tempelieren of die het vroeger zijn geweest in eene andere gemeente om op te komen tot het stichten van een loge. Komt broe ders en zusters niet gedraald maar aan het werk fetogen om ook hier in Soest een loge te verkrijgen om ons zoo schoone werk, redden van drenkelingen, hief waar zoo een breed arbeidsveld is, met alle kracht aan te vatten. We verzoeken U dringend om heden Zaterdag 15 November, 3 uur namiddag, bij een te willen komen in de Steenhofstraat 57, teneinde met elkaar te bespreken wat er gedaan kan worden tot verwezenlijking van ons schoone doel. Ook andere personen, die nog geen Tempelier zijn geweest maar toch geheel-onthouder zijn, verzoeken we beleefd ook op te willen komen om ons te willen steunen in ons werk. Politiek noch religie komt bij het tempelieren werk in aanmerkingzui ver neutraal, enkel en alleen drank bestrijding en het redden van aan den drank verslaafden is ons werk. Komt dus allen, die iets voor dit werk gevoelen, opdat we zoo spoe dig mogelijk in dit schoone Soest een loge kunnen stichten om, kan het zijn, Soest nog schooner en mooier te maken dan het is, d.w.z. vrij van alcohol. Leeftijdsgrens is 18 jaar voor jon gens en meisjes, mannen en vrouwen van elke richting. Alle verdere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door onderge- teekende. D. VERSLUYS, Steenhofstraat 57. Amersfoort, 9 November 1924. Geachte Redactie! Beleefd verzoek ik U plaatsing van onderstaande in het volgend num mer vamhet Soester Nieuwsblad. In No. 44 van Uw veelgelezen blad staat een hoofdartikel met het opschrift „de vuist op tafel", waarin 'n citaal behandeld werd uit de rede van den heer Stenhuis, uitgesproken op 't onderwijzers en en ambtenaren-Con gres te 's-Gravenhage. Ik zou met velen het op zeer hoo- gen prijs stellen als Uw lezers ook bekend gemaakt werden met de rede voeringen der ander sprekers, als de onderwijs-specialist den Heer Ossen- dorp (thans naar ik meen, lid van de Eerste Kamer,) de Heeren v. d. Jagt, Rooijackers, Dekker, Berghuis, v. Grie- sel. Roos, e.a. En liefst eveneens met commentaar zoonoodig voorzien van een behandeling van de ter con- gresse aangenomen resolutie. Uw Redactie beleefd dankend voor de verleende plaatsruimte en bij voor baat erkentelijk voor Uw welwillend heid om aan bovengaand verzoek te willen voldoen, verblijf ik. Hoogachtend, Uw getrouwe lezer, VAN DER NEUT. Jan Steenstr. 37, Amersfoort. Bte^lr 9rarJïenW\51fekn plaatsruimte belet ons dit. Red. Plaatselifk Nieuws. En „last not least" stelde de Heer Selderbeek voor f1000.— te storten bij den aanvang der over eenkomst als garantie voor de goe de naleving der overeenkomst. Al leen zou de gemeente over dat bedrag 6 rente vergoeden. KI. Alle menschen! Hadden we dat toen maar geweten. P. Ja, als ik dat toen geweten had, maar ze legden alle rapporten en voorstellen naast zich neer en kwa men met nieuwe voorstellen. Nu legt die wethouder de op- en aan merkingen van den heer Foeken ook weer naast zich neer en zal straks misschien weer met wat ongare soep komen. KI. Kwam die maar met het dessert of de koffie. P. Zeg dat wel. KI. En zou m'nheer Selderbeek nu nog die voorstellen van toen hand haven P. Dat weet ik niet. Maar ik zal je wel eerlijk vertellen, als ik in zijn plaats was, zou ik doodgewoon zeggen, dank je wel. KI. Die benzine-geschiedenis is ook al een rare historie. Ja, ja, 't is een fijne boel hier tegenwoordig, 'k Ga naar huis, wel te rusten Piet. P. Wel te rusten Klaas! Droom er maar niet van. KI. Waren het maar droomen, dan was het bedrog. LUISTERVINK. Winterlezing. Wij maken onze lezers opmerk zaam op de lezing, te houden op 21 November, uitgeschreven door de Ver. v. Vrijz. Godsdienstigen, waarop Ds. Van Wijngaarden zal spreken over: „Het Onze Vader". Een speciale autobus zal hiertoe te half acht afrijden van Nieuwerhoek en na afloop gereed staan. Pluimveecursus. Naar wij vernemen zal de pluim veecursus (rijks-) Zaterdag 22 Nov. 's avonds 7 uur. beginnen in deR.K. Jongensschool aar. de Steenhofstraat. Opgave van nieuwe deelnemers s.v.p. spoedig: Talmalaan 8. Onbestelbare stukken. Onbestelbare stukken terugontvan gen te Soest in de tweede helft van de maand October 1924. 1.K. Lenten. Rotterdam. 2. Frau Brusse, Zürich. Uitvoering. Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum der St. Jösepb Jongelingen- vereeniging alhier, zal op Maandag 24 en Woensdag 26 dezer een tooneeluit- voering worden gegeven door deleden van het R. K. Zangkoor, in het ge bouw der St. Joseph Jongelingenver- eenlging, des avonds te 77s uur- Het navolgende programma zal worden ten uitvoer gebrachtTwaalf reizigers in de Diligence of een oudejaarsavond in een dorpsherberg,op erette in één be drijf. Na de pauze zal gegeven worden „Mozes in de klem", komische operette in één bedrijf en„In de Grot van Han", of reisindrukken 1924, groot komische ensemble-scène. Heer J. van Oordt te Baarn, terwijl Dr. K. van Dongen, Solist en Koor op het klavier zal begeleiden. Beide heeren hebben daartoe hunne welwil lende medewerking toegezegd. Verdere bijzonderheden dit concert betreffende zullen bij advertenrie in het eerst\ olgend te verschijnen num mer van dit blad worden bekend ge maakt. Tentoonstelling. Naar wij vernemen bestaan bij de Postduiven-Vereeniging te Soester berg plannen om op een nader te bepalen datum een tentoonstelling te organiseeren, -mmmmrnmn*- Uitvoering. Door de R. K. Dames-Zangver- eeniging zal in samenwerking met de Maria-vereeniging in de R. K. Militaire vereeniging te Soesterberg een uiivoering worden gegeven op Zondag 16 November a.s. Coöperatie „Voor Allen!""^ Blijkens een in dit blad voorkomende advertentie is in deze gemeente op gericht de Arbeiders Coöperatie „Voor Allen", Zooals uit de circulaire blijkt wordt a.s. Maandag met de bezor ging van brood begonnen. Voor ver dere bijzonderheden zie men de ad vertentie. Geslaagd. Dezer dagen is geslaagd als privaat docent voor de handelswetenschappen onze plaatsgenoot P. Piers. - Geopend. We hebben een kijkje genomen in de dezer dagen geopende Modelsla gerij in de F. C. Kuiperst.aat. Uit alles blijkt, dat hier een uit stekend vakman achter de tot stand- koming dezer zaak verscholen is ge weest. Deze krachten van den onder nemer gepaard aan de groote bouw kunde van de heeren Van Zanten en Batenburg zijn oorzaak, dat hier niet alleen wat moois doch tevens een prac- tische inrichting werd verkregen. In deze zaak is een eigen vriesin- richting opgenomen en met een zeker genoegen werd ons het eerste ijs, in Soest gefabriceerd, getoond. Tevens kunnen we hierbij tnede- deelen, dat voor zieken het benoodig- de ijs steeds sratis zal worden ver strekt1 Ook de heer Muts in de Torenstraat heeft het noodig geoordeeld veran dering in zijn zaken te brengen, In een ruimer naastgelegen gebouw wordt thans^de zaak uitgeoefend en het is opvallend hoe veel beter de vele artikelen- door den heer Muts in zijn zaak aangeboden, tot zijn recht komen, Aan beide heeren veel succes, Overleden J. Middelburg, oud 68 jaren, echtge- ten van N. Smits. G. Geitenbeek, oud 89 jaren, wed. van M. J, Hogendoom. Kerkberichtetic ZONDAG A.S. SOEST. Roorasch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 107s uur Hoogmis. Nam. 2.30 uur lof. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. D. P. Brans. Nam. Brans. 2.30 uur (Hees) Ds. D. P. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur en 6 uur nam. Ds. J. Hoek. Chr. Geref. Kerk. Voorm. 10 en nam. 6 uur Gods dienstoefening. Nam. 3 uur Zondagsschool. Woensdag 7.30 uur Ds. Salomons. Geref. Bond 's Avons 6 uur, in de Ned. Herv. Kerk Ds. Kievit van Baarn. N. H. Evang. Ver. De Nieuwerhoek. Hotel Eemland, ingang K. Brinkweg. Geen dienst. Vereen, van Vrijz. Godsdienstigen. Gymn. zaal O. L. S. Kerkebuurt. Voorm. 10.30 Ds. P. H. Swijghuis Reigerberg, Zaandam. Voortaan te 10.05 uur autobus van Nieuwerhoek en na afloop godst. oef. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. J. A. Radix, Nam. 6 uur. Bijbellezing in de school aan den Postweg, voorganger de Eer v, Heer W. Faltar, Doorn. Burgem. Grothestr. 21-23 - Soest - Tel. 13 Firma M. Haks en Wed. J. Haks Telefoon 2, 37 en 146. Nette Uitvoering. Billijke tarieven. Bediening met eigen rollend materiaal De Directeur, D. HOOLWERF, Heuvelweg 18, Soest, Tel. 146 R.K.Teraardebestellingen worden aangenomen door den Koster der R.K. Kerk Advertentie»!. MORGEN (ZONDAG) AANWEZiG AGENDA. Zaterdag. Chr. Gymn. Vereen. i.Simson" Hotel Eemland ingang Brinkweg. Jongens afd. 6.30—7.30 asp. afd.'7.30—8.30. heeren afd. 8.30-10 int. R. K. Bouwvakarbeidersbond. Contributieafdracht van 6 uur tot 7 uur Bjetzlaan 86. Laatste Zaterdag van de maand vergaderiffe. Zondag lChr. Jongel. Vereen. f "'"ar-- -A»- i-fyr, cLc tr*rir>lra rn pt der Ned! Tierv. Kerk, aanvang 7 uur n.m. R.K, Bibliotheek, in de R.K. Zus terschool Steenhofstraat, van 12 tot 12.30 uur. R. K. Werkl, Vereen. St. Joseph le Zondag van de maand verga dering. Ned. Herv. Kerk. Zondagsschool der Ned. Herv. Gemeente, van 12—1 uur, n.m. Openbaie school. Beetzlaan, Zon dagsschool der Ned. Herv. gemeen te van 1230—1.30 uur n.m. Maandag Jongelingsvereen op Geref. Grondslag „Spreuken 23: 26a" in ce consistoriekamer der Geref. Ke:k, aanvang 8 uur n.m. De Soeiter Schaak en Damclub in „Oranjzhof", aanvang half 8 MORGEN (ZONDAG) AANWEZIG De Heer P. MERTZ en Echtge- noote geven kennis van de geboorte van een welgeschapen DOCHTER. Soesterberg, Verl. Postweg 41. tegen concurreerende prijs, beste Klei- aardappelen, Zeeuwsche gele Wor telen en prima Koolrapen, per wa gon en iri 't klein. Ook een zoo goed als nieuwe Groentenkar voor hit of hond geschikt. Adres W. VERWEIJ, Ferdinand Huiklaan 12. van 62 uur, leeftijd 15 a 16 jaar. Adres Julianastraat 34. Adres Groote Melm 2. Wegens plaatsgebrek, Velo Waschmachine, PJuismachine en klein Haardje. Adres Korte Berg- TELEFOON 68 - VAN WEEDESTRAAT 11 3 dagen opzegging 3 ty, 0/° 1 maand 4 0/° 3 maanden 4 1/2 0/° 1 Jaar 5 0/° VERHURING VAN SAFE LOKETTEN. benevens van ALLE andere LAND BOUWPRODUCTEN en FRUIT. Het is de moeite waard, uitsluitend le KWALITEITEN tegen UITER STE PRIJZEN. Beetzlaan 73 Soest. In de kennisgeving van overlijden van den Weid. Heer J. Middelburg, in ons vorig nummer, is de datum van de teraardebestelling foutief ver meld op 1 Nov., dit moet zijn 8 No vember. Je adres voor huisslachtingen is als vorige jaren bij D. PUREVEEN Molenstraat 38. Gedijt!. Orgelleerares, heeft nog enkele ttren disponibel voor het geven van lessen te Soest. Bil lijke condities. Dagelijks aan huis te ontbieden. Adr. Arnhemscheweg 244, Amersfoort. vanaf heden voor de slacht verkrijg baar bij B. van den Brink, Molenstraat 69 hoek Nieuweweg. te koop. Adres Soester Engweg 'i Aanrijding. Dinsdagmiddag had te Soesterberg, voor het Hotel Huis ten Halve, een ernstige aanrijding plaats, hetgeen gelukkig afliep. Een vierwielig'motor rijtuig bestuurd door een tweetal stu denten, die een boerenwagen rechts wilde passeeren, kwam daarmede in aanraking, waardoor het paard op hol sloeg, de voerman onder den wagen terecht kwam en door het paard aan de leitsels meegesleept werd. De voer man kreeg gelukkig geen letsel, doch de auto was ernstig beschadigd. De politie heeft de zaak in onderzoek. Soli Deo Gloria. Naar men ons bericht, heeft de Ned. Herv. Zangvereeniging „Soli Deo Gloria" alhier, Directeur Fred. Breekveldt, het voornemen een Kerksoncert te geven op Woensdag 26 November e.k., des avonds, de Ned. Herv. Kerk alhier. Door het koor der vereeniging zullen o.a. worden ten gehoore ge bracht: Frühlings Botschaft van Niels W. Gade, Koren uit „Paulus" van Mendelssohn en Koralen van Bach en Palestrina. De zangnummers zullen worden afgewissld door Vioolspel van den Dinsdag. Chr. Gymn. VeiA „Sim- son" Hotel Eemland ingang Brink weg. me/sès afd. 6.307.30, da mes afd. 7.30—8.30, heeren afd. 9—10 uur' - „De Bergangers 's avonds 8 uur, repetitie ic Hotel Huis ten Halve. Soester Mandoline-Club „Mig non". Repttitie van 8-10 uur. Hotel Eemland. Woensdag. Ned. Herv. Zang- vereen. „Soli Deo Gloria in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 8 uur n.m. R.K. Zangkoor „Cecilia in het St. JosephVgebouw, aanvang half 8 uur n.m. Chr. Knapenvereen. „David Kerkstraat 13, aanvang 7 uur n.m, Donderdag Chr. Zangvereen. „Crescrendo" in de Chr. U.L.O. school, Spoorstraat, aanvang half 8 uur n.m, R.K. Dameszangvereen. in het StJoseph-gebouwaanvang half 8 n-m. Mann mzangvereen. „A. polio in Hotel „De Gouden Ploeg", aan vang 8 uur n.m. V r ij d a g. Soester Fanfare in het gebouw aan den Bakkersweg, aan vang 8 uur n.m. R.K. Muziekvereen. „De Sym- phonie" in het St, Joseph-gebouw, aanvang 8 uur n.m. Radio Club „Soest en Omstre ken" (R. S. O.) in de bovenzaal van Maison Okhuysen, aanvang 8 uur n.m. Azor von Linschoten, Duitsche Her derhond. reu, zwart met geel. hoog c M., met stamboek en S. Z. kaart. Zeer waaksch en vertrouwd bij kin deren. Te bevragen Veenhuizerstr. 79 Soest. Gevraagd in klein gezin van twee personen een V)or de morgenuren. Adres te ver- nénen bureau van dit blad. Burgerlijke Stand. Geboren Gijsbertha Wilhelmina Alijda d. A. v. d. Dijssel en M. P. Kuijper. Jacoba d. v. H. Hooft en H. Kok. Ondertrouwd: G. J. Roelofs .met Chr. v. Dijk, A. de lange met G, M. v. Dorre- steijn. G. Hilhorst met C. Kuijper, C. A. v. Staa met C. M. Terlingen. Getrouwd F. Rosendal met M. v. d. Heuvel. A. 't Lam met G. -Jansen. Voc bet slachten van Runderen, Varket enz. beveelt zich beleefd aan ALB. /AN WOERKOM. Laan straat 8, Soest. ruim nie^v BURGERWOONHUIS op primlstand (centrum dorp)^ be vattende kamers (suite), hal, keuken enz. Vrijland schuurtje. Huurprijs f500,p jaar. Adres te vernemen bureau vqdit blad. 9 De Notaris Mr. B. LUYKX te Hilversum en A. O. DAMMERS te Soest, zullen op DINSDAG 18 NOVEMBER 1924, des voor middags lV/o uur in het Café Mid- delwijk te Soest Voor de N.V. HOUTHANDEL v.h. J. DELS. gelegen nabij het Station Soest met het daarop staande KAN TOORGEBOUW en LOODSEN, kad. Sectie O No. 3925. groot 11A. 90 c.A. Zeer geschikt voor Kolenpark of ander ruimte behoevend bedrijf. Aanv. bij bet. koopp. voor of op 18 Dec. 1924 Inl. ten kantore van gen. Notaris sen en bij den den Heer M. A. Baten burg, Van Weedestraat Soest, voor jongens van 12 tot en met 15 j. in Kandteekenen Lijnteekenen Perspectiefteekenen Sierschrift Houtsnijden Eerste samenkomst-licbtbeeldenavond 19 Nov. a.s. aanvang 7 uur precies, in het Gymnastieklokaal der Chris tel .U.L.O, school. Spoorstraat alhier leder is welkom 111 De Comm. voor Evangeliesatie 'der Gereformeerde Kerk. Denk bij Uw inkoopen voor aan het Schoenmagazijn van Burgem. Grothestr. 14 Soestdijk Vakkundige reparatie-inrichting. Opgericht 1827 Ruime sorteering Heeren- Da- mes- en Kinder-schoenwerk en alle soorten warme Pan toffels. Middelwijkstraat 1, Soest. ter overnie aangeboden. Adres A. Koenei Dorresteinscheweg 45, Amersfoort} Chique gen^Camers, met of zonder pension. Inlitingen Bouw- en Wo ningbureau Llder Van Lunteren, Soesterberg. Je adres vo> goedkoope hoogfijne G. VAN KlOSTER, Beetzlaan 86 Aan heti'le adres 6 jonge patrijs Leghorns tcbop. SOEST. Wegens offing te koop voor écn derde der aarde duizende rollen Behangseldfr. Pracht soorten. Adres tecnemen bureau van dit blad. De Notaris A. O. DAMMERS te Soest, zal op DINSDAG 25 NO VEMBER 1924, des voorm. 11 uur in de „Gouden Ploeg", te Soest. PUBLIEK VERK00PEM: pl. gem 12 en 14 met erven, tuinen en bouwterreinen a.d. Braamweg te Soest, kad. Sectie D. nrs. 1684 t.m. 1688, samen gr. 31 A. 76 c.a. In 6 perc., div. comb. en massa. Aanv. bij bet. koopp. voor of op 2 Jan 1925. Daarna zal publiek worden ver kocht TER AM0TIE: a.d. Van Weedestraat te Soest. Inl. ten kant. van gen. Notaris. Breeder bij biljetten. BIJ DE LAANSTRAAT Rembrandtlaan 12 W. Z. Nette aflevering Billijke prijzen Beiast zich met ontwerpen, begroeien en uitvoeren van bouwwerken. Voor H.H. eigenbouwers, plannen en berekeningen enz. in den kortst mogelijken tijd. Veenhuizerstraat 20 - Soestdijk SCHOENMAGAZIJN Groote sorteering Dames- Heeren- en Kinderschoenwerk Electr. Schoen- en Zadelmakerij Maat- en Reparatie-Inrichting. voor beginnenden en gevorderden Zeer billijke conditiën. KERKPAD Z.Z. 19b, SOEST

Soester Courant | 1924 | | pagina 2