Marei es leed isieMes liiteel Prij: Zuil! Si PUBLIEKE VERKOOPING TE SOESTDIJK Dr. J. RUPERT. Dr. v. Leeuwen. de Si G. Zwart ameublement Te koop LD. 1923 Rectificatie i aangehouden Advertentiën. Te huur Damesrijwiel Gevraagd Te koop Te koop Draaimangel Te koop Te koop Te huur Te koop Te koop Alleen van Pooiaardappeien Verkrijgbaar Protest navorderings- Sta: Ba M. OF (WEGENS VERTREK) Notaris A. O. DAMMERS zal, wegens vertrek van de Dames Bourdrez te Soestdijk, ten hare huize aan de Emmalaan No. 6, publiek veilen op Dinsdag 31 Maart 1925, 10 uur precies;, de aldaar aanwezige waarbij o.m. meubilaire goederen, eenige antieke meubelen o.m. kabinet, wortelnotenhout buffet, hoekkast, balpoottafel. stoejen en fauteuils, tapijten en kleeden, schilderijen van bekende meesters (o.a. Apol, Maris e.a.) eenig oud porselein, kristal, glas en aardewerk, koperen en tinnen gebruiks voorwerpen waarbij antiek tin, zeldzaam kinderspeelgoed, keukeninventaris enz., benevens een „Opel" 4 persoons torpedo auto, motor 8/22, electr. licht en afneembare wielen. Te zien Zondag 29 en Maandag 30 Maart 1925, van 10 tot 5 uur. De onder architectuur gebouwde villa met fraai aangelegden tuin is inmiddels uit de hand te koop. momenteel nie't mee geholpen- In verband met het voorstel om enkele nood woningen te verkoop en, welk voorstel wordt goedgekeurd, vraagt de heer van Eek of B. en YV. er niet eens over zullen gaan denken enkele goedkoopére arbeiderswoningen te bouwen. Uit het antwoord van den voorzitter blijkt dat bij B. en W. inderdaad plannen bestaan tot het bouwen van een aantal permanente woningen voor hen die anders dakloos zouden zijn, z.g. politie-woningen dus. Plannen zijn in voorbereiding. Enkele aanvragen om ontheffing van de Bouw. verordening worden na toelichting door wet houder van Elten goedgekeurd. Voor één verzoek ging dat niet zoo gemakke lijk. Het betrof een geval van overschrijding van de rooilijn aan de Anna Powionalaan, waar «en bouwer van 4 woningen de rooilijn 1 M- heeft overschreden. Voorgesteld wordt de rooilijn voor die kant van de Anna Powionalaan te veranderen van 10 in 9 M- uit het hart van den weg. Verschillende overwegingen van algemeen be lang en de overtuiging dat geheel ter goeder trouw was gedwaald, deed de Raad dit voorstel aannemen, waartegen trouwens geen bezwaar was in te brengen. Ontheffing behoefde nu niet meer worden verleend. Aanvragen om verkoop van gemeentegronden werden overeenkomstig de voorstellen van B. en YV. goedgekeurd. Voordat de Raad overging tot de geheime ver gadering, stelde de voorzitter de rondvraag. De heer de Koning maakt allereerst zijn com pliment over de verzorging van de aangeplante boom'en, door deze met palen vast te zetten voorts informeert spr. naar de opgravingen te Soesterberg of dit gemeentegronden zijn. De voorzitter antwoordt dat het rijksgronden zijn. Nog vraagt de heer de Koning naar het plan voor het aanbrengen van meer nachtlampen, wanneer het uitbreidingsplan nu eindelijk eens in den Raad komt en hoe het staat met de be bouwing van den Eng, het groote plan, waar van wij niets meer hooren. De Burgemeester deelt mede dat het plan voor de nachtlampen bijna gereed is, het wachten is nog op enkele bezwaren. Het uitbreidingsplan nadert zijn voltooiing en is nog kort geleden met dr. Cuijpers besproken. De afwerking vordert echter veel tiid. Omtrent het bebouwingsplan van den" Eng ontvingen B- en W. nog geen bericht. De heer Foeken meent dat het in het algemeen gewenscht zal zijn een termijn te stellen, waar op met uitvoering moet worden begonnen. De heer Heijnings stelt voor een adres aan de Eerste Kamer te richten voor behoud van den zomertijd. Vele raadsleden, hoewel persoonlijk voorstan ders van den zomertijd, achten het voor den Raad ongewenscht het voorstel aan te nemen, gezien de zeer vetsdhillende belangen in deze gemeente. Wijl het voorstel niet wordt gesteund, komt het niet in behandeling. De heer van Elten vraagt het oordeel van den Raad over een denkbeeld van spr. om door ver andering der bebouwing van de Van Weede- straat en B. Grothestraat een winkelcentrum te vormen. Spr. bedoeling is, dat voor deze straten ont heffing van de bouwverordening zal kunnen wor den verleend, waardoor een aaneengesloten win kelbebouwing kon worden verkregen. De wethouder stelt zich dan voor een be hoorlijk trottoir te doen aanleggen enz., waar door het geheel gezelliger zal worden en aan zijn doel beantwoorden. Het plan wordt met instemming ontvangen- De heer Foeken vraagt bij verdere uitwerking ook eenzelfde gedachte voor de Torenstraat uit te werken. De weth. dankt- voor den steun en hoopt na -enigen tijd met een uitgewerkt plan te komen. De heer Besselsen informeert naar dé verbe tering van den Heuvelweg. Weth. van Elten antwoordt dat nog gewacht moet worden op den rijksweg. Zoo spoedig mo gelijk zal de Heuvelweg onderhanden worden genomen. De heer Besselsen verzoekt de herziening van de salarissen te doen geschieden, in overleg met de organisaties van overheidspersoneel. B. en W. zullen de voorstellen in den Raad brengen en van te voren de organisaties hooren. Daarna geheime vergadering. PLAATSELIJK NIEUWS Zondag is alhier een Amsterdammer aange- houden wegens het rijden met zoodanige snel heid, dat de veiligheid van het verkeer in gevaar werd gebracht. ;2£355S5SU GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent de volgende gevonden voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen bij de politie. Heerenhoed, vloermat, twee rozenkransen, paar handschoenen, handschoen, twee rijwielplaatjes 1925, ijzeren hamer, kinderportemonnaie met inhoud en een handfietspomp- Aangevlogen een postduif. VER. HET GROENE KRUIS Het magazijn van Soesterberg is verplaatst naar mevrouw W. NooderSchagen, Radema kers traat 25 C, alwaar de artikelen voortaan te krijgen zijn. Tevens wordt medegedeeld, dat de jaar\ vrgadering wordt gehouden op Dinsdag 31 Maart, 's avonds 8.30 uur, in hotel de Gouden Ploeg. ONGELUK Verleden week werd in den nacht van Zondag •p Maandag door een vierwielig motorrijtuig, bestuurd door Graaf Schimmelpennink, een paal, aanwijzende het rijwielpad, door midden ge reden. AANGEHOUDEN Door de politie alhier is Zaterdag e&n per soon uit Amersfoort aangehouden, verdacht van diefstal van timmerhout. DE NAVORDERING Doordat over de navordering van belasting, verkeerde voorstellingen worden gemaakt, plaat sen wij het, door de desbetreffende afdeeling den Raadhuize verstrekte staatje: Voor een normaal gezin, man, vrouw en drie kinderen, bedraagt de navordering per jaar, bij een bruto inkomen van: f 1000.fo.40 f 200o-f 5.03 f 3000.f 10.61 f 4000.f 16.96 De aanslag geschiedt vanzelf naar het inko men over de twee voorgaande jaren. Voorts kan iedereen het narekenen. Ongeveer één tiende gedeelte van den aanslag, op het biljet vermeld als Gemeentelijke inkom stenbelasting, dus niet van den totalen aanslag. TENTOONSTELLING Donderdagavond 26 Maart j.1. had de ope ning plaats van de tentoonstelling in het ge bouw van de Nijverheidsschool. De ZeerEerwaarde heer Pastoor Vossenaar, voorzitter, hield een openingsrede, waarin hij mededeelde^ dat de Burgemeester door onge steldheid verhinderd was om des avonds tegen woordig te zijn, maar van. zijn belangstelling had blijk gegeven, door des morgens de tentoonstel ling te bezoeken. Voorts heette hij welkom de oud-wethouder vajn onderwijs, de heer A. Endendijk, de heeren Raadsleden van Eek en Rietveld, alsmede de gemeente-architect. Na een woord van dank gebracht te hebben aan den directeur, den heer Bruins en de ver schillende leeraren, werden door hem de ge tuigschriften aan de leerlingen uitgereikt. Op een en ander hopen we volgende week nog terug te komen. ARBEIDSBEURS Tot en met heden zijn in de Gemeentelijke Ar beidsbeurs alhier ingeschreven: 10 Metselaars, 7 Timmerlieden, 6 Opperlieden, 1 Schilder 8 Grondarbeiders, 21 Losse arbei ders, 2 Kantoorbedienden, 1 Incasseerder, 1 Loopjongen, j Bakker, 1 Mach. Houtbewerker en 2 Werksters. KIEZERSLIJST In verband met de in dit blad voorkomende officieele kennisgeving van de vaststelling der kiezerslijst, is het niet ondienstig mede te deelen, dat er 15 April niets meer aan de kiezerslijst is te veranderen. YVie er dan ten onrechte op staar, kan stemmen; wie er ten onrechte niet op voorkomt, verliest dit jaar zijn stemrecht- Het is dus zaak zich vóór 1 5 April te overtuigen. Om het kiesrecht voor de Tweede Kamer in bezitten, is vereischt dat men op 1 Februari 1925 Nederlander was en tenminste gedurende de voorafgaande 18 maanden in het Rijk of zijn koloniën of bezittingen was gevestigd, terwijl men vóór of op 15 Mei 1925 den 2 5-jarigen leeftijd moet hebben bereikt. Ieder kan dus zelf nagaan of hij op de lijst moet voorkomen. ONBESTELBARE STUKKEN De volgende onbestelbare stukken werden te rug ontvangen te Soest in de eerste helft der maand Maart 1925: E van Klooster, Soest. RIJKSTELEFOONDIENST SOEST—BAARN Nieuwe aansluitingen B 609 Singer-Maatschappij, Nieuw Baarnstraat 16, Baarn. B 19 P. Sijberden, Piano's, orgels en radio, Laanstraat 30, Baarn. P 294 Dr. P. J. de Vlieger, Heemskerklaan 26, Baarn. B 607 Jhr. C- L. van Beyma thoe Kingma, Huize Pera, Eemmesserweg 69, Baarn. B 608 G. van Ijken, Autodienst, Beurtschip per AmsterdamBaarn en omstreken. B 61 o K- Heij, Dames- en HeerenkleermakerijJ Nassaulaan 23, Baarn. B 366 J. P. Leeuwenburg, Ingenieur, Midden- laan 1, Baarn. S 43 G. Spijker, Horlogerie, van Weedestraat 25, Soest. S 92 A. L. Le Jeune, Julianastraat no. 63, Soest. OPENBARE LESSEN Op Dinsdag 24 Maart zijn er in de Chr. school te Soesterberg, openbare lessen gegeven. Woensdag 25 Maart was er jaarvergadering, de verslagen hierover komen in het volgende DEFILE Vrijdagmiddag 20 Maart, omstreeks 3 uur, had er een groot défilé plaats, gehouden voor de commandeerende Generaals en Inspecteurs van het wapen der Artillerie en van -de. veld-artil- lerie uit Utrecht en Amersfoort. Bovengenoemd défilé had veel bekijks, want in onze dagen ziet men niet ve«l keeren drie generaals inspectie houden. CHR. ORANJE VER. JULIANA VAN STOL BERG Op Dinsdag 17 Maart was door bovengeno«m- de vereeniging een concert georganiseerd fci de Ned- Herv, Kerk te Soest, welk concert werd gegeven door den heer F. 0. Neumann uit Baarn en mej. J. Capelle uit Bussum. Na gezang en gebed, opende de voorzitteE de heer J. v. d. Fli<* met een enkel woord de bijeenkomst, en gaf direct het woord aan ds. Brands, een der eere-voorzitters der ver. Deze sprak een ernstig woord over de plicht van den- christen ten opzichte van God, Nederland eq Oranje. Daarna werd in regelmatige volgorde het pro gramma afgewerkt, met dit verschil, dat de nos. 9 en 10 werden verwisseld en mej- Cappelle in de Fantasie over Wilhelmus enz. twee couplet ten, het iste en het 14de meezong. Onze totaal indruk is: „Dankbaar, maar niet voldaan", 't Wil ons voorkomen, dat de heer N. veel te weinig geoefend heeft. Zijn werk was niet af. Daaronder leed wel het meest de bege leiding van de zang van mej. Cappele. Het beste was nog Aria uit Handei's „Schöpfung". Nun> beut die Flur djts fische Grün.... Maar al het andere was minderwaardig. Wij hebben ons afgevraagd, hoe ter wereld komt de heer N. er toe in Gott lebet nochl van Bach, inet zulke sterke registers te begeleiden, zoodat men dikwijls zoo goed als niets van de soliste hoorde? De tweede strofe was iets beter, maar ook daar was de begeleiding te sterk. Waarom heeft de heer N. in die Aria uit Mendelssohn's „Paulus" met zoo'n sterke stem de melodie ge speeld Mej Cappelle zong dit dankbare nummertje zoo mooi, «n vol .nuances, maar 't werd echt bedorven door de begeleiding. Waarom veranderde de heer N. in „Heer mijn hert", telkens v'an register? 't Kan toch niet zijn, dat het eenvoudige gebed van Guido gezelle niet eenvoudig genoeg was? Ook in „Komt, o Zonne.weer veel te sterk. En de begeleiding van het zingen van Wil helmus was beslist minderwaardig. Daar was de heer N. meestal een halve tel vóór mej. Cappelle, terwijl die vooral dat „Oorlof mijn arme scha-j pen die zijt in grooten nood", zoo echt met ge voel zong en zich geheel liet gaan. Summa Summarum, de. begeleiding heeft gefaald. In de orgelnummers Jconden we de techniek van den heer N. bewonderen, hoewel wij ook daar tee kenen meenden te bespeuren van te weinig oefe ning. Andante van Mobach achten wij het best geslaagd, daar-hoorden we den heer N. in z'n kunnen. Ook nog wel in de „Groote Fantasie" van Stein. Oiujp bedenkingen zijn voornamelijk tegen z'n begeleiding. Daardoor is tie zang van mej. Cappelle in het gedrang gekomen, die geraakte op het tweede plan, terwijl def begeleiding opdringerig was, en praedomineerdA Mej. Cappeljjc hebben we bewonderd, dat ze niettegenstaandé deze bezwaren, zooveel gloed en bezieling in^haar zang wist te leggen. Het ligt dus wel voor de hand, dat zij tot veel grooter „kunnen" in staat is. We hopen, dat het bestuur van de Chr. Oran je Ver. haar nog eens zal uitnoodigen, waar zij met den he^r N. of met ©en .ander kan con certeeren, maaj^ dan onder „gunstiger" omstan digheden. Vermelden we nog, dat Ds. Hoek door onge steldheid verhinderd was, het slotwoord te spre ken, wat toen £oor den heer C. Uiterwijk werd gedaan Z. BüTWêli IJKfc 9TANI?. SOEST GEBOREN Pieter Johannes, z. v. A. Broek en J. A. Buis. Anthonius Theodorus, z. v. J. v. Klooster en J. Hermsen, Hanny Canpara, d. v. J. E. Brouwer en J. F. v. Duijns. Gijsbertus, z. van G. v. Geij- tenbeek en S. Iv. d. Hoef. Jacobus Hendrikus, z. v. J. v. Nimwegen en A. v. d. Heuvel. Jacob/ z. v. G. van Es en C. Nijburg. Augusta Louisa, d. v. E. C. Kaltofen en E. C. L. Hartsuiker, An na Valeska, d. v. E. O. Koltofen en E. C. L. Hartsuiker. Breunis, z. v. C. Post en G. Vas- tenburg. GETROUWD W. Boshuizen met A. M. Brouwer. OVERLEDEN M. Bos Sulpke, d. v. J. W. Bos Sulpke en J M van Aken. UIT DEN OMTREK. OFF. BEKENDMAKINGEN. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Soest bren gen ter openbare kennis dat de op heden door hen vastgestelde kiezerslijst voor het jaar 1925- 1926 van 23 Maart tot en met 21 April a.s. op de Secretarie der gemeente voor een ieder ter inzage wordt nedergelegd en tegen betaling der kosten in afschrift en in stemdistricts-gewijze, in uittreksel wordt verkrijgbaar gesold. Tot en met 15 April a-s- is een ieder bevoegd bij het Gemeentebestuur verbetering van boven genoemde kiezerslijst te vragen, op grond dat- hij zelf of een ander, in strijd met de wet daarop voorkomt, niet voorkomt of niet behoorlijk voor komt. Het verzoekschrift kan op ongezegeld papier worden gesteld. SOEST, 23 Maart 1925: HINDERWET Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat het verzoek van de N-V. „Photax" te Soest, om in het perceel aan de Beaufortlaan «o. 22, kadastraal bekend in Sectie D no. 1576 een bestaande fabriek te mogen uitbreiden, door hen is toegestaan. SOEST, 20 Maart 1925. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat het verzoek van P. J. Bosboom te Soest, om in het perceel Veenhuizerstraat no. 35, kadastraal bekend in Sectie H- no. 1923 een smederij te mogen uitbreiden, door hen is toe gestaan. SOEST, 20 Maart 1925. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat het verzoek van G. J. Smit te Soest, om in het perceel van Weedestraat no. 35, ka dastraal bekend in Sectie H- no. 1124 een druk kerij te mogen oprichten, door hen ie toege staan. SOEST, 20 Maart 1925. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeeeter, P. P. DE BEAUFORT. De Secretaris, J. BATENBURG. BAARN BEVESTIGING EN INTREDE Ds- G. Molenaar van hier, die het beroep naar de Chr. Geref. Gemeente te Oud-Beijerland aan nam, is voornemens 5 April a.s. aldaar zijn in trede te doen, na bevestigd te zijn door Ds. P. de Groot van Rotterdam. HOLLANDSCH STRIJKKWARTET Het 7e uitgestelde Badhotel-Concert alhier, te geven door het Hollandsch Strijkkwartet is vastgesteld op Dinsdag 31 Maart. BEROEPEN De kerkeraad der Chr. Geref. Kerk alhier heeft in de vacature Ds. Molenaar beroepen Ds- J. de Bruin, van Maassluis. TENTOONSTELLING LYCEUM Vanaf 20 Maart tot 3 April wordt in het Ly ceum alhier een tentoonstelling gehouden van schilderijen en teekeningen van Mevrouw E. AdriamiHovy en Mejuffrouw S. van Heukelom. De toegang is vrij. NOODVERLICHTING Naar wij vernemen zullen van 1 April a.s. af de localiteiten, waarvoor vergunning wordt verleend tot het houden van bijeenkomsten tot ontspanning of vermaak, aan de navolgende eischen moeten voldoen: ie. dat met het oog op het weigeren van de normale verlichting een voldoend aantal behoorlijk brandende noodlan- taarns aanwezig zijn; 2e. dat boven alle uitgan gen een behoorlijk brandende lantaarn, van een rood glas voorzien, is aangebracht. Beheerders van betreffende localiteiten worden verzocht ten spoedigste voor het aanbrengen van deze voor zieningen zorg te dragen. VOLKSONDERWIJS De plaatselijke afdeeling van „Volksonderwijs" alhier heeft een request aan den Gemeenteraad gezonden waarin zij aandringt op het nemen van maatregelen inzake de overbevolking' van de La gere school „De Oorsprong". Daar dit request niet op de agenda voor de zitting van 27 Maart is geplaatst, zal het waarschijnlijk in deze zit ting niet behandeld worden. V. D. KIESVEREENIGING Voor de Vrijzinnig Democr- Kiesvereniging alhier zal op Vrijdag 3 April a.s. het Kamerlid Mr. Oud optreden met het onderwerp: De Weel debelastjng. KONINKLIJK BESLUIT Bij Koninklijk Besluit is voor Baarn een Com missariaat van Politie ingesteld. Tevens werd in dit besluit de jaarwedde gesteld op f 3700. met 5 eenjaarlijksche verhoogingen k f 100. HET BLINDEN CONCERT Vrijdag j.1. gaf het Blind enkoor uit Amster dam, ten behoeve van de „Blindenpenning"; Hulpvereeniging van de Vereeniging voor blin den in de Plantage Middenlaan te Amsterdam, een uitvoering in de Ned. Herv. Kerk te Baarn. Wij zullen ons bepalen, tot het bespreken van Kot aitfrevoordo rctr-rtrrt-a in tilgperruoon® termen en geen critiek leveren. De zaak waarom het gaat verdient steun en die steun werd allereerst door de blinden zelve gegeven. Dat is zeer sympathiek en de vele aanwezigen zullen met zeer veel ge noegen hebben geluisterd naar het aandoenlijke gezang der blinden. Of er dan niets op te merker? viel? Zeer zeker, maar wij geven alleen op- en ditmaal geen aanmerkingen, ofschoon die ook te maken zouden zijn. Genoeg zij het te vol staan met de opmerking, dat het verwondering) en bewondering wekt, dat blinden zóó kunnen ringen, correct, genuanceerd, beschaafd, klonk hun zang. Solisten fsopraan, bariton, viool, fluit en piano) wisselden het koorgezang af en in de pauze gaf de directeur, in verband met een ge deelte van Lucas 14, ©en overzicht van het werk, bedankte Mej. Lange, de kerkvoogdij, de pers ©n den koster, voor medewerking en steun deelde mede dat, waar vroeger de contributie uit Baarn f 1.25 per jaar bedroeg, thans door- de leden f 800 ruim wordt qpgebracht. Een respectabel bedrag. Hij hoopte dat dat nog ver meerderen zou. Een gehouden collecte bracht f 76.26 op. De kerk wa6 geheel gevuld met een aandachtig pu bliek. F. GESLAAGD Onze plaatsgenoot, de heer P. A. van der Maas, slaagde op 25 Maart als onderwijzer in de Stenografie „Groote", voor het Nederiandsch NEDERLAND EN ORANJE Vrijdag 20 dezer vergaderde de Anti Rev. Kiesvereeniging N. en O. alhier. In deze curs susvergadering werd door den heer W. van Leer sum gerefereerd over het onderwerp „Geeste lijke vrijheid" en aan de hand van vele uit spraken en beschouwingen een uitvoerig, goed gedocumenteerd overzicht gegevende over heidstaak; vereeniging en vergadering; vrijheid en onderwijs; vrijheid der Kerken; de strijd der vrijzinnigen voor en tegen de vrijheid. Een geanimeerde discussie volgde op dit re feraat, waaraan verschillende leden deelnamen en de vergadering werd op gebruikelijke wijze geeletet». WAARSCHUWING In deee gemeente wordt af en to» gecolpor teerd met blaadjes van de vrije Inwendigs Zen ding „Beth-el. Blijkens ingewonnen ambtsberichten moet deze instelling niet uitsluitend worden beschouwd als Instelling van Weldadigheid, doch als een, welke in hoofdzaak opgericht is om den leiders een behoorlijk bestaan te verzekeren. De. Burgemeester van Baarn geeft ingezetenen dan ook in overweging met een en ander de noo- dige voorzichtigheid te betrachten. VUURWERK De Muziekvereniging Crescendo heeft aan het gemeentebestuur toestemming verzocht om op den laats ten dag van den muziekwed 9 trij d op den tweeden Pinksterdag een vuurwerk te mo gen afatekea. MORGEN (ZONDAG) AANWEZIG MORGEN (ZONDAG) AANWEZIG Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden bij bet overlijden van onzen lieven echtgenoot en vader. JAN VLUG, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam. Wed. VLUG-Wijnhoff. Soest, 26 Maart 1925. te koop, bestaande uit 6 stoelen, tafel, spiegelkast, salonkast en fauteuil. Adres: Soesterbergschestraat 10a. net Burgerwoonhuis, te Soestdijk, 10 minuten van Station. Huurprijs f390. per jaar. Br. onder No. 715 bur. van dit blad. Mevrouw W. van der Leek, Kerk straat 15. Soest, vraagt een net voor dag of voor dag en nacbt. te koop gevraagd. Br. met uitvoerige inlichtingen onder No. 716 bur. van dit blad. een melkslijter om bestaande klanten te bedienen, tegen loon en provisie. Degenen, die met dit werk bekend zijn genieten de voorkeur. Schriftelijke aanbiedingen onder No. 717 bureau van dit blad. COLLECTE De gehouden collecte ten bate van de afd. Baarn van het Centraal Genootschap voor Kin- derhersteiliiigs- mx Vakantiekolonie haaft f 363 opgabraoht. een in goeden staat zijnde studiepiano, tegen billijken prijs. Adres te vernemen bureau van dit blad. 2 drachtige Zeugen, uitgeteld 8 April. Adres Veenhuizerstraat No. 50. te koop. Prijs f 10.Te bezichtigen Amsterdamschestraatweg No. 8, tegen over het Paleis. een vaalt mest. Te bevragen Krom- meweg 24. een pitriet kinderwagen. Sumatrastraat No. 21. r vroege kleische pooters. C. de Gier, Utrechtscheweg 62, Soestdijk. huis met tuin. Te bevragen Lange Brinkweg 10. Huurpijs f8.— per week. Wegens bijzondere omstandigheden ter overname aangeboden: 5-7 P.K., electrische verlichtingen Prima in orde. Te bevragen. Hoender park ..Aukje", Nieuweweg 22, Soest. 250 Deksparren, 250 Vreeslleten en palen; ook per stuk. T. Plakkepoel, Ferd. Huycklaan 10, Soest. gebruikte heerenfiets. Te bevragei Nieuweweg 98, Soest. met bewijs van soortechtheid en waar geteeld, kan men goede uitkomsten verwachten. In 15 vroege en late soorten verkrijgbaar. Alle met de hand gesorteerd. Voordeelig in 't poten. Voordeelig in opbrengst. Muizen 15 en 18 cent per K.G. Feetzlaan 73. Redstar, puik best. Per H.L. (70 K.G.) f 4.50. Franco thuis. Dorus de Zoete, Veenhuizerstraat 56. beste Friesche Roodstar en Eigen heimer klei-pootaardappelen, alsmede goede Friesche Bravo's (Eetaardap- pelen). Alles franco thuis zonder prijs- verhooging. W. Verweij, Ferdinand Huycklaan 12. Lijsten liggen ter teekening bij de HeerenHendriks, Muts en Wiersma te Soest, te Soestdijk bij de Heeren: P. Man. Bovenkamp, Kroonsberg en Maison Ockhuijzen en te Soesterberg in Cantine en Casino Vliegkamp en de verlofzaken ,,'t Zwaantje" en „Huis ten Halve". Honderden adhaesie-betuigen kwa men reeds in mijn bezit. Verzuimt niet te teekenen. J. BUWALDA. Stationsweg 22. In de advertentie van Labor's Pluim veevoeders. in ons vorig nummer, werd de prijs van Labor's prima ge mengd graan abusief door ons ver meld met f 8 00 per 100 pond. dit moest zijn f7.50. De Stamb C Merrries J. V HOOGI De heid aankc van v meest ge te re vai zage I Te\ voor Klaarv van een rozen i Vruchtbo miden. le heesters. 1 G. ALEI duinw: Inga Volle mell Gep. fl. m Karnemelk Gortepap Slagroom Koffieroon Roombotei

Soester Courant | 1925 | | pagina 2